Małe testowanie naszych TŻ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 16:04   #121
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

byłabym zapomniała - wspólne zaistnienie w jednym czasie składników takich jak: Liga Mistrzów, piwo oraz obecność kolegów chłopaka w domu liczy się x10, ale tylko, jeśli zniesie mężnie ich(oczywiście w pełni uzasadniony) śmiech na dźwięk słowa "podpaska".
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:07   #122
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
byłabym zapomniała - wspólne zaistnienie w jednym czasie składników takich jak: Liga Mistrzów, piwo oraz obecność kolegów chłopaka w domu liczy się x10, ale tylko, jeśli zniesie mężnie ich(oczywiście w pełni uzasadniony) śmiech na dźwięk słowa "podpaska".
Trzeba przetestowac w kazdych warunkach i na kazda okolicznosc, przeciez trzeba miec pewnosc!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:07   #123
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

a jak myślicie: jakiego faceta byście wolały? takiego co jest na każde zawołanie czy takiego który potrafi powiedzieć "nie"?

osobiście wiadomo jest złoty środek, czasem ulega czasem nie, zależy od sytuacji ale ja wolę takiego co potrafi powiedzieć "nie" i droga autorko, uwierz, to nie znaczy że mnie nie kocha
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:07   #124
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?
Twój slllodziak, mówisz...i to ze skrzydełkami, to już ful wypas jest.

Że tak powiem...zrobiłaś mi niedzielę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:10   #125
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
a jak myślicie: jakiego faceta byście wolały? takiego co jest na każde zawołanie czy takiego który potrafi powiedzieć "nie"?
Takiego, ktory dobrze testy zdaje. No i niech umie mowic 'nie'.

Kochanie - dostane okres za jakies 5 dni ale czuje, ze musze miec juz podpaski teraz, skocz mi do monopola, nie robie Ci chyba problemu?

I w takim wypadku 'Nie' jest odpowiedzia na jaka czekamy

'Nie, nie robisz mi klopotu kochanie!'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:12   #126
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Takiego, ktory dobrze testy zdaje. No i niech umie mowic 'nie'.

Kochanie - dostane okres za jakies 5 dni ale czuje, ze musze miec juz podpaski teraz, skocz mi do monopola, nie robie Ci chyba problemu?

I w takim wypadku 'Nie' jest odpowiedzia na jaka czekamy

'Nie, nie robisz mi klopotu kochanie!'
Sikam
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:17   #127
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Ech, dziewczyny, śmiejecie się z Autorki, że poszła spać tuż po 16tej... A ja ją rozumiem, to jasne jak słońce, przecież każdy wie, że w nocy to się testuje, a nie sypia!

Regeneruje siły popołudniami, żeby po północy przebiegle wymyślać nowe misje dla faceta.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 16:22   #128
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

gorzej jak jej facet zaginie w akcji
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:01   #129
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Cóż, moim zdaniem trzeba mieć do siebie dystans i tyle. Tobie w tej strefie tego brakuje.
Mój negatywny odbiór pewnych zachowań nie jest równoznaczny z brakiem dystansu.
Idąc tym tokiem myślenia można by odeprzeć każdy zarzut/odmienne zdanie argumentem "tobie po prostu brakuje dystansu", a to jest moim zdaniem nadużycie.

PS:
To, jakiego kalibru są "testy" (dużego, małego czy nawet mikroskopijnego) nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Sam fakt celowego i zamierzonego sterowania ukochaną osobą jest dla mnie niesmaczny i infantylny. Może po prostu brak mi nie tyle dystansu, co lekkości ducha - innymi słowy - jestem ciut zbyt poważna jeżeli chodzi o kwestię relacji międzyludzkich (a poczucie humoru mam dość abstrakcyjne i objawia się ciut w inny sposób ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:17   #130
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez futura Pokaż wiadomość
do głowy mi nie przyszło, żeby robić to celowo nasz związek testowany jest przez życie. przez sytuacje nieprzewidziane, spontaniczne.. złe samopoczucia, okresy, prawdopodobieństwa ciąży.. nie ma najmniejszego problemu z kupnem ani podpasek, ani prezerwatyw, tabletek, leków dopochwowych farby do włosów, pomadki ochronnej, seksownej bielizny. mój tż nie ma z tym najmniejszego problemu.

mój TŻ nie miał żadnych podobnych problemów... No i właśnie było podobnie...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:26   #131
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Po co rozmawiać, jak można zrobić szybki test. Przynajmniej jest zabawniej
I chłop kondycję złapie. I dotleni się wieczorem. Same plusy!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 17:27   #132
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość

Ale ludzie, jesteśmy kobietami- małe intrygi są naszym żywiołem
Nie generalizuj. Ja np.intryg nie cierpię.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:27   #133
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
I chłop kondycję złapie. I dotleni się wieczorem. Same plusy!
W trosce o zdrowie partnera i zwiazku!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:33   #134
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
[B]Filizanka_Capuccino [/] No więc co wolno wobec tego jak partner nadszarpnął nasze zaufanie? Jakoś sprawdzić trzeba, a słowa zapewnień nic nie znaczą, liczą się czyny.
Jesli sie komus nie ufa i trzeba go sprawdzać to lepiej zakonczyc taki związek.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:33   #135
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

najlepsze, że kolejne pokolenia będą stosować genialne testy swoich kochań poprzez wysyłanie ich po bzdurne tampony czy zagadywanie przez komunikator jako dzika dziunia , a nie ma fajnijeszego testu jak to, czy facet po obiedzie wpadnie na to, by może tak wziąć i pozmywać?

Swoją drogą po podpaski poleciał, a smieci teraz rownie celująco wynosi czy musisz mu o nich dzwonić za uszami?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:53   #136
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

zaal
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:16   #137
MIKESS7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Nigdy nie "testowałam" swojego TŻ.
Uważam, że samo życie jest najlepszym testem dla związku
MIKESS7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:23   #138
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

sick
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:06   #139
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Haha ależ się ubawiłam

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?
Nie testuję TŻ, bo a) nie mam problemów z samooceną b) wiem, że mnie kocha c) 10 lat skończyłam kilka lat temu i byłoby mi głupio przed samą sobą

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja myślałam,że masz góra 16-17 lat
Ja też... Masakra jakaś.

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Widzisz, ja jestem bardzo mściwa. Dopóki nie odpokutuje za moje nadszarpnięte zaufanie to niech się nie spodziewa że będę mu ufała. Jeden taki test wystarczy, po co robić kolejne skoro jeden już zdał.

Bo to jest śmieszne trochę al powiedz mi, jak byś to inaczej sprawdziła, jak bys się upewniła? Ja nie wierzę na słowo.

Ja bym mogła być i by mi to nie przeszkadzało dlatego, że ja nie mam zupełnie nic do ukrycia.
Jak nie wierzysz na słowo facetowi z którym jesteś, to go zostaw.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Cóż, moim zdaniem trzeba mieć do siebie dystans i tyle. Tobie w tej strefie tego brakuje. Są różne stereotypy, które, jakby każdy brał je dosłownie i do siebie, byłyby bardzo przykre, a tak są powodem wielu żartów i anegdot. Zapewniam cię, gdyby nie to, to ludzie o połowę mniej by się śmiali To nie jest poważny wątek, chciałabym po raz setny to podkreślić. I mimo, że piszesz, że to wiesz, to jednak wzięłaś to wszystko na serio. Żadnych wielkich intryg ja tu nie opisywałam.

Sama mam do tego trochę dystansu, wiem, że to sprawdzanie, małe teściki są śmieszne i głupie z boku, ale kiedy są tzn. "zdane", ile radości dają wykonawczyni


Sama już takich testów nie robię- taki etap mojego związku dawno, dawno minął.
Nie wątpię. Patrzyłabym w lustro i śmiała się myśląc "Boże, stara a głupia". Sama radość.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
yhym...ktoś tu chyba nie czytał całego wątku.

Jak? A właśnie tak, jak pisałam. Dla ciebie miłosć to tylko słowa? Dla mnie nie. Dla mnie miłość to pójście po podpaski i kupić ibuprom. To mi pokazuje, że się o mnie troszczy.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



Hmm...Fresa...Zbyt uogólniasz. Porównaj sobie moje "testy" do "testów" innych dziewczyn, które na tym wątku się przewijały.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



Wyrak, czy czytałaś cały wątek?
To musiałaś po 3 latach związku robić takie testy, żeby wiedzieć, czy się troszczy? Smutne.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
. Swoją drogą dziwne, że 5 lat jesteście małżeństwem i Twój mąż nie skumał się, że nie masz okresu - nawet już po kupieniu podpasek. Ja bym się nieźle wkurzyła, gdybym wyczuła, że mój facet tak dla jaj wysłał mnie wieczorem do sklepu, zgrywając "wyższą konieczność".

Swoją drogą ktoś tu nie czytał wątku

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



A może, że cię po prostu lubi i jest uczynny?
Pisałam:
TROSZCZENIE SIĘ= kocham cię/ LUBIĘ CIĘ

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Są inne metody na zorientowanie się, czy mu zależy.

To prawda Teraz też nie robię takich testów
E tam. Mnie koleżanka w LO jeszcze poprosiła, żebym jej skoczyła po podpaski, bo umierała z bólu i ledwo chodziła, i mimo, że małpy nie znosiłam i do tej pory nie znoszę, poszłam po te podpaski, bo uważam, że jak można komuś pomóc, to się pomaga. I z sympatią to to nie miało nic wspólnego, doprawdy.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 21:19   #140
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Nie testuję. Najlepsze testy robi samo życie...
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:33   #141
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Droga Autorko,
piszesz, że to dziewczyny wypowiadające się w tym wątku (oczywiście tylko te, które śmią nie zgodzić się z Tobą) nie mają dystansu - a czy Ty masz? Chyba nie, skoro Twoim zdaniem lepiej jest wysłać chłopaka po podpaski w środku nocy niż szczerze z nim pogadać i powiedzieć mu, że czujesz się niekochana. Dla mnie to żałosne po prostu. Nie wyobrażam sobie testować swojego chłopaka - co to w ogóle za określenie! Przecież on nie jest psem, którego testuję, żeby sprawdzić, jak dobrze jest wytresowany! Kiedy potrzebuję pomocy mojego faceta mam pewność, że zawsze ją otrzymam i nie muszę tego w żaden sposób sprawdzać - przeżyliśmy już mnóstwo dni razem i wszystkie problemy, przez które przeszliśmy, pokazały mi, że mogę liczyć na swojego faceta. Ty chyba jednak wyjątkowo się nudziłaś, skoro wpadłaś na tak durny pomysł. Współczuję Twojemu facetowi, naprawdę.

PS. Kiedy mam chandrę humor znacznie bardziej poprawia mi przytulenie się do mojego ukochanego niż opakowanie podpasek
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:43   #142
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Ale ludzie, jesteśmy kobietami- małe intrygi są naszym żywiołem
Mów za siebie...
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:49   #143
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?
Nigdy nie testowalam mojego TZ chociaz nie raz nad tym myslalam! Chociaz moj TZ nie ma zadnego problemu, a gdy zaczelam rodzic chociaz mowil ze ze mna nie pojdzie poszedl i bardzo mi pomogl w czasie porodu! Od tej pory wiem ze nie potrzebuje zadnego testu bo jest mu obojetne isc i kupic np podpaski tampony tabletki antykoncepcyjne itp!
Dziewczyny nie testujcie waszych TZ bo czasami mozna sie przejechac i moze sie smutnie zakonczyc!
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:53   #144
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

związek testuje ŻYCIE, a nie głupie pomysły rodem z podstawówki
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:59   #145
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Droga Autorko,
piszesz, że to dziewczyny wypowiadające się w tym wątku (oczywiście tylko te, które śmią nie zgodzić się z Tobą) nie mają dystansu - a czy Ty masz? Chyba nie, skoro Twoim zdaniem lepiej jest wysłać chłopaka po podpaski w środku nocy niż szczerze z nim pogadać i powiedzieć mu, że czujesz się niekochana. Dla mnie to żałosne po prostu. Nie wyobrażam sobie testować swojego chłopaka - co to w ogóle za określenie! Przecież on nie jest psem, którego testuję, żeby sprawdzić, jak dobrze jest wytresowany! Kiedy potrzebuję pomocy mojego faceta mam pewność, że zawsze ją otrzymam i nie muszę tego w żaden sposób sprawdzać - przeżyliśmy już mnóstwo dni razem i wszystkie problemy, przez które przeszliśmy, pokazały mi, że mogę liczyć na swojego faceta. Ty chyba jednak wyjątkowo się nudziłaś, skoro wpadłaś na tak durny pomysł. Współczuję Twojemu facetowi, naprawdę.

PS. Kiedy mam chandrę humor znacznie bardziej poprawia mi przytulenie się do mojego ukochanego niż opakowanie podpasek
Zgadzam sie z Toba!
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:04   #146
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Obyście sie nie rozmnożyli przed osiagnieciem dojrzalości.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:06   #147
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?
Uważam takie testy za głupoty na poziomie gimnazjum, które dowodzą tylko i wyłącznie niskiego poczucia własnej wartości (tak muszę się dowartościować, jak on zrobi to i to i to to znaczy, że kocha, że uwielbia bla bla bla) i braku zaufania i pewności partnera.

A opisana sytuacja nie jest ani zabawna, ani na poziomie, a już na pewno nie świadczy o Twoim wieku... bo dawałabym Ci 15 lat maksimum...

I to nie kwestia tego czy wezmę to na poważnie czy na żarty. W każdym wydaniu jest żałosne.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bym nie rzuciła. Chciałam po prostu zobaczyć, czy pójdzie, czy potrafi się dla mnie poświęcić :P No i wtedy miałam chandrę, chciałam poczuć się kochana ;P
Patrz wyżej. Dochodzi egoizm i traktowanie partnera jak przedmiot do spełniania swoich widzi mi się bo mam chandrę... Dno.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że nie testujesz swojego TŻ. Nawet nieświadomie, ale testujesz.

Ale ludzie, jesteśmy kobietami- małe intrygi są naszym żywiołem
No to radzę uwierzyć, że niektórzy tworzą dojrzałe związki oparte na zaufaniu, rozmowie, miłości i pewności siebie nawzajem. Nie ma potrzeby nikogo testować. Bo to jest szczeniacko-głupie jakby na to nie spojrzeć.

I mów za siebie. Jestem kobietą, ale takie żałosne intrygi były są i zapewne będą mi obce.

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Ja testuję żeby sprawdzić czy jest uczciwy. Bardzo podobnie do Ciebie właśnie ale ja poszłam na całość. Ostatnio sobie założyłam nowy numer gg. Znalazłam gdzieś w internecie zdjęcie jakiejś gwiazdki przy lustrze, wiecie o co chodzi, takie z odbitym fleszem - żeby wiedział że to nie jest nic profesjonalnego tylko robione w domu. Dałam sobie to na avek, a później napisałam do TŻ'ta jako jego 'koleżanka' próbując mu wmówić że jak moze mnie nie pamiętać skoro ze mną tańczyl na imprezie. Chciałam sprawdzić czy się ze mną umówi, a TŻ chyba z 20 razy mi napisał że nic z tego i że nigdzie nie pójdzie. Czyli test zdany.


Wiem że to jest troche nieuczciwe ale ojej co się stało. Mam prawo sprawdzić czy mnie nie oszukuje, nie widzę w tym nic złego ale zgodzę się że to trochę głupie.
Bez zaufania nie ma dla mnie związku. Jakbym nie ufała, nie mogła zaufać i nie miała podstaw do tego zaufania to nie wiązałabym przyszłości z tym człowiekiem a nie stosowała takie sztuczki... Masakra po prostu

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Cóż, moim zdaniem trzeba mieć do siebie dystans i tyle. Tobie w tej strefie tego brakuje. Są różne stereotypy, które, jakby każdy brał je dosłownie i do siebie, byłyby bardzo przykre, a tak są powodem wielu żartów i anegdot. Zapewniam cię, gdyby nie to, to ludzie o połowę mniej by się śmiali To nie jest poważny wątek, chciałabym po raz setny to podkreślić. I mimo, że piszesz, że to wiesz, to jednak wzięłaś to wszystko na serio. Żadnych wielkich intryg ja tu nie opisywałam.

Sama mam do tego trochę dystansu, wiem, że to sprawdzanie, małe teściki są śmieszne i głupie z boku, ale kiedy są tzn. "zdane", ile radości dają wykonawczyni


Sama już takich testów nie robię- taki etap mojego związku dawno, dawno minął.
Dystans do siebie, a pozwalanie na wrzucanie kobiet do kategorii: "rozfochane panienki z chandrą, intrygantki i kombinatorki", to jest różnica. Dystansem jest to, że potrafię zażartować z mojej nadwagi, czy kumpela ze swojego biustu rozmiaru AA. To co Ty robisz to powielanie stereotypu, który ubliża co niektórym kobietom. Chociaż wątpię, że zauważysz tę różnicę.

A te "teściki" nie są śmieszne ani brane na serio ani na poważnie a już zupełnie nie wiem jaką radość z tego można czerpać. No chyba, że ktoś ma zapędy treserskie, ale wtedy radzę zająć się zwierzętami a nie tresować ludzi.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:18   #148
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bym nie rzuciła. Chciałam po prostu zobaczyć, czy pójdzie, czy potrafi się dla mnie poświęcić :P No i wtedy miałam chandrę, chciałam poczuć się kochana ;P
To pójście po podpaski jest, aż TAKIM POŚWIĘCENIEM? I dowodem MIŁOŚCI? Wymiękłam po prostu. Jak dla mnie to zagranie dziewczynki z 6 klasy szkoły podstawowej. Skoro miałaś chandrę, to trzeba było go wysłać po czekoladę.

Jak dla mnie pójście po podpaski to normalna sprawa i to, czy facet po nie pójdzie czy nie, nie jest wyznacznikiem poświęcenia i kochania. Myślenie, że tak być może, jest dla mnie śmieszne. To, że on się wstydzi także nie ma nic do rzeczy.

Nie testuję swojego faceta, nie mam takiej potrzeby. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że życie testuje związek.

Wychodzi na to, że mój facet kocha mnie nad życie, bo dla niego nie jest problemem kupienie podpasek, tamponów, globulek antykoncepcyjnych Patentex czy wykupienie mojej recepty na pigułki anty. Nie dość, że kupi, to jeszcze nawet się nie wstydzi!
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:02   #149
Composure
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 102
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
PS. Kiedy mam chandrę humor znacznie bardziej poprawia mi przytulenie się do mojego ukochanego niż opakowanie podpasek
O właśnie. Ja po prostu mówię, że mam zły humor i żeby mnie przytulił albo zrobił coś innego, co ten humor poprawi.

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Ale ludzie, jesteśmy kobietami- małe intrygi są naszym żywiołem
Dziwny masz wyznacznik kobiecości.
A ja, pomimo że takich intryg nie praktykuję, czuję się 100-procentową kobietą.

I proszę nie zarzucać mi - tak jak dużej liczbie Wizażanek - braku dystansu, bo wykazujesz go przede wszystkim ty, nie potrafiąc przyjąć opinii innych niż twoja (bo w takim razie jesteśmy sztywne, nie mamy poczucia humoru...) i nie umiejąc dostrzec idiotyzmu tych "teścików".

Aż się wierzyć nie chce, że jesteś mężatką z kilkuletnim stażem...

Edit: A swoją drogą, muszę powiedzieć mamie, żeby zastanowiła się nad sensem swojego małżeństwa z 25-letnim, bagatela, stażem, bo tata nigdy jej podpasek nie kupił i nawet powiedział kilka lat temu, że żadnej z nas ich nie kupi, bo to babska sprawa. O dziwo, uwaga!, nadal jestem pewna, że kocha i mamę, i siostrę, i mnie... I wiem, że TŻ również mnie kocha, nawet jeśli wspomnianych podpasek czy tamponów by mi nie kupił (nie wiem, nie testowałam go jeszcze, zawsze się zaopatrzam w nie odpowiednio wcześnie), bo sprawdził się w wielu innych sytuacjach. Ale tak sobie myślę teraz, że chyba ja oblewam jego "testy", bo nigdy nie kupuję prezerwatyw...
__________________
Ladies never lose composure!

Edytowane przez Composure
Czas edycji: 2010-02-08 o 09:14
Composure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:39   #150
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

może jestem jakaś dziwna ale ja zawsze mam zapas tamponów i podpasek
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.