Scent Bar LVII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 20:23   #5011
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bar LVII

Dobry!

Flo, nie schudniesz po 3 tabletkach. Nie schudniesz nawet po jednym opakowaniu Żeby po tym szybko schuść to cza żryć normalnie 6000 kcal dziennie Szkoda zdrowia na kilka kg. Kiedyś jadłam przez pół roku Meridię i schudłam... 6kg Po Zeliksie co prawda schudłam ponad 20 kg, ale łykałam ją chyba przez rok. A co pikawę zrypała to jej No i notoryczna bezsenność też wcale nie jest taka miła, że o utracie urody nie wspomnę Uzależniać nie uzależnia, ale zdrowe toto nie jest.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
a adipex to działa, że tak się wyrażę 'gastrologicznie' podobnie jak zelixa i meridia?
że strach z domu wychodzić...
Nie. Zeliksa i Meridia nie działały gastrologicznie. Działały na mózg. A to chyba gorsze Gastrologicznie działa orlistat. A był on w Xenicalu i Alli.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:27   #5012
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Nie. Zeliksa i Meridia nie działały gastrologicznie. Działały na mózg. A to chyba gorsze Gastrologicznie działa orlistat. A był on w Xenicalu i Alli.
ale sporo osób na wątkach o meridii pisze o takim skutku ubocznym
nie wszystkim blokuje mózg i wtedy ponoć wszystko co się zje przelatuje
a ci co nie jedzą mają zaparcia, ale to normalna reakcja


typowo 'oczyszczające' to mam jedne ziołowe, wycofane, ale zrobiłam zapas
__________________
today's rain is tomorrow's whisky

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2015-10-28 o 20:30
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:42   #5013
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nie wszystkim blokuje mózg i wtedy ponoć wszystko co się zje przelatuje
Strach pytać CO im w takim razie blokuje mózg - to co nie wyleci?

Bar nam się kończy, kto zakłada?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:53   #5014
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Strach pytać CO im w takim razie blokuje mózg - to co nie wyleci?

Bar nam się kończy, kto zakłada?


A ja, jak zresztą zawsze w tych dniach miesiąca, przeżywam swoją chorą ruję, i chore akcje, z cyklu, zafiksowałam się na punkcie głosu kolesia, którego nie znam. Tłumaczyłam coś z ang znajomemu znajomej przez tel. i normalnie miazga Cały czas go słyszę, i czuję się jakbym miałam 16lat. Głupieję w te dni, i to tak konkretnie, natura sprytna jak cholera, "blokuje" mózg i skłania do działań

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-10-28 o 21:02
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:55   #5015
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
a adipex to działa, że tak się wyrażę 'gastrologicznie' podobnie jak zelixa i meridia?
że strach z domu wychodzić...
nie wiem, ale zdam relację

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tia, ja bym miała zejście po tym, takie schudnięcie foreva. Ja nawet po kawie mam herzklekoty
tego się obawiam, ale spalacze różne łykałam i nie było tego problemu

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dobry!

Flo, nie schudniesz po 3 tabletkach. Nie schudniesz nawet po jednym opakowaniu Żeby po tym szybko schuść to cza żryć normalnie 6000 kcal dziennie Szkoda zdrowia na kilka kg. Kiedyś jadłam przez pół roku Meridię i schudłam... 6kg Po Zeliksie co prawda schudłam ponad 20 kg, ale łykałam ją chyba przez rok. A co pikawę zrypała to jej No i notoryczna bezsenność też wcale nie jest taka miła, że o utracie urody nie wspomnę Uzależniać nie uzależnia, ale zdrowe toto nie jest.
wiem że 3 table nic nie dają, to tylko na testy, żeby ewentualne uboki wykluczyć
i myślę, że schudnę, tzn. zahamuje mi wieczorny wilczy apetyt jaki mam po antydepresantach
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:58   #5016
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Bar nam się kończy, kto zakłada?
ja już nie próbuję, zawsze mnie ktoś uprzedzi
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:14   #5017
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
trolucha już widzę większość przyuważyła
jedwabne majteczki naciągnąłby na uszy i narzekał, że się drą
Podejrzewałam męża mojej kuzynki Potrafi iść do sklepu i wykłócać się ze sprzedawcą, że "taka droga pralka powinna prasować", i to na każdy temat tak potrafi Osobiście utłukłabym młotkiem i zakopała pod różami

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Proszę, wiem ze głupie pozy nogófff, ale co tam Do jeansów nie meirzyłam, bo juz jakos siły brak, to przy okazji
Fajne fajne

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Dumam nad takim płaszczen na wiosnę
http://allegro.pl/plaszcz-czarny-bur...755778251.html
Ale chyba za bardzo przegięty i przestylizowany, co nie?
nie lubię falbankóff na rękawach
NaHalloween i Wielkanoc jak znalazł
A normalnie to trudno w nim chyba siedzieć

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ale sporo osób na wątkach o meridii pisze o takim skutku ubocznym
nie wszystkim blokuje mózg i wtedy ponoć wszystko co się zje przelatuje
a ci co nie jedzą mają zaparcia, ale to normalna reakcja


typowo 'oczyszczające' to mam jedne ziołowe, wycofane, ale zrobiłam zapas
Raczej trzustki lub wątroby zaczynały się buntować a nie, że komuś czegoś nie blokuje, bo inhibitor zwrotnego wychwytu serotoniny jest bardzo skuteczny. Tylko, że można go łatwo oszukać i wtedy całe leczenie mija się z celem
Problem w tym, że odchudzały się nim osoby, które nie powinny. I nawet nie chodzi o to, że to lek stosowany przy otyłości klinicznej i z nadwagą nie powinno się go łykać, ale mało kto robił sobie badania przed jego stosowaniem. A to przecież lek a nie suplement diety. W efekcie sporo osób krzywdę sobie zrobiło. A wycofali nie z powodu, że pochodna amfy, i że narkotyk, że uzależnia, bo nie, tylko dlatego, że było dużo zawałów i kilka zgony po sibutraminie. Plus lobbing firm produkujących "wspomagające odchudzanie" suplementy diety
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 21:19   #5018
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

aleście naczaskały postów snad boloncych mienśni
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
I wszystko będzie za Bóg zapłać?? czy prędzej Bóg daje i Bóg odbiera??
to drugie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właśnie, właśnie, trzeba w pierwszej kolejności zakazać, potem globulek "po" i in vitro.
no i antykoncepcji w pierwszej kolejności
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tego nie ogarniam, to jak strzał w kolano, przeż to są potencjalni kolejni wyborcy! I to, nomen omen, bliźniaki najczęściej, także od razu dwa głosy!
ale przecież jak uświadomił nas nie pamiętam kto , w ten psosób powstają uszkodzone dzieci , a na dodatek jak chcesz żeby słusznie głosowały osoby spłodzone grzeszną metodą
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

I dziękuję za kulki!
Zostaję do soboty!!! W lesie!
klask i:
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
takiło
Co najmniej Szabel i Karkki już tam były
tak mnie się zdało , ale jakoś długo się czaił , rejestracja 9 lat temu i dopiero odpalił , wybitnie cierpliwy
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
jak ludzie mieszkajo w centrum londynu
a co jak ta woda się podnosi

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

kanały są genialnie uregulowane
ale ciężko uwierzyć że nie mają wody w piwnicy


i coś co widziałam pierwszy raz - piętrowy parking dla łodzi
niestety nie widziałam jak je zdejmują
1.aaa , wody może nie , ale wilgoć na pewno jak sukinsyn
2.zdjąć żaden problem - odpalasz silnik i sruuuu do wody , gorzej z parkowaniem , wskoczyć na taką wysokość tylko James Bond motorówką potrafi
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ewuś, będziesz załatwiać RMUA przed porodem? U mnie w pracy już nie dają, na stronie szpitala piszą, że wymagane ale chyba i tak to wszystko jest teraz skomputeryzowane więc nie wiem, nie chce mi się po nie jechać... strach, ze mnie odeślą jeśli nie będę miała.
ale przecież jest ewuś , podajesz pesel i wiadomo , czy ubezpieczenie jest zadzwoń do mazowieckiego oddziału nfz , będą wiedzieć czy potrzeba .
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Proszę, wiem ze głupie pozy nogófff, ale co tam Do jeansów nie meirzyłam, bo juz jakos siły brak, to przy okazji
klask i:
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:23   #5019
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Raczej trzustki lub wątroby zaczynały się buntować a nie, że komuś czegoś nie blokuje, bo inhibitor zwrotnego wychwytu serotoniny jest bardzo skuteczny. Tylko, że można go łatwo oszukać i wtedy całe leczenie mija się z celem
Problem w tym, że odchudzały się nim osoby, które nie powinny. I nawet nie chodzi o to, że to lek stosowany przy otyłości klinicznej i z nadwagą nie powinno się go łykać, ale mało kto robił sobie badania przed jego stosowaniem. A to przecież lek a nie suplement diety. W efekcie sporo osób krzywdę sobie zrobiło. A wycofali nie z powodu, że pochodna amfy, i że narkotyk, że uzależnia, bo nie, tylko dlatego, że było dużo zawałów i kilka zgony po sibutraminie. Plus lobbing firm produkujących "wspomagające odchudzanie" suplementy diety


kiedyś sporo o tych prochach czytałam, ale uznałam że nie jestem na tyle zdesperowana
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:36   #5020
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

ale przecież jak uświadomił nas nie pamiętam kto , w ten psosób powstają uszkodzone dzieci , a na dodatek jak chcesz żeby słusznie głosowały osoby spłodzone grzeszną metodą


tak mnie się zdało , ale jakoś długo się czaił , rejestracja 9 lat temu i dopiero odpalił , wybitnie cierpliwy
1. No tak, przeceniam najwidoczniej ich talenta i możliwości manipulacyjne. Wystarczyłoby orzec, jako władza jedyna słuszna, że to metoda absolutnie wspaniała, bezgrzeszna na miarę cudu! a pokolenia będą dozgonnie skreślać tę samą listę w geście wdzięczności za życie Myślę, że się po prostu najzwyczajniej nie opłaca Głosy będą i tak Światem rządzi kalkulacja.

2.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:38   #5021
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Dumam nad takim płaszczen na wiosnę
http://allegro.pl/plaszcz-czarny-bur...755778251.html
Ale chyba za bardzo przegięty i przestylizowany, co nie?
nie lubię falbankóff na rękawach
za bardzo , zwłaszcza ta peseudotiurniura z tyłu niepotrzebna .

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Obejrzałam Everest - zbyt rozciągnięta warstwa obyczajowa więc się naprzewijałam, natomiast plenery cudne (za mało!). Niby to było dramatyczne ale zamiast współczuć myślałam sobie "po grzyba żeś tam lazł". Obejrzeć można ale nie nastawiać się na trzymający w ciągłym napięciu film katastroficzny tylko na laurkę przeplataną przepaściami i burzami śnieżnymi.
i to jest moja główna opinia na temat himalaizmu i wszystkich nieszczęść z nim związanych - inaczej mówiąc sam tego chciałeś to teraz masz i nie rób z siebie ofiary
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czyli dobrze mniemałam, że tłumi apetyt dając sztucznego kopa, jak koczka, tylko jednak nią nie jest ? Taki power z tabsy zamiast żarcia.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



Otóż to, tak samo sobie pomyślałam, w sumie żadna tragedia, toć na pyralginie piszo zgon.
Czyli nielegalny, ze względu na substancję, nie tyle trującą co po prostu nielegalną, bo podobną do działania dragów? Coś jak z maryśką, tylko ona działa odwrotnie
nie działa jak dragi , działa jak część normalnej reakcji organizmu na stres .
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
zawiera pochodną amfetaminy
pochodną noradrenaliny - to jest pochodna naszej endogennej katecholaminy regulującej działanie części układu nerwowego . Na odchudzanie to napisali , że działa tylko jako wspomaganie niskokalorycznej diety , bo jeżeli idzie o zahamowanie chęci żarcia , to póki łykasz , poty być może nie jesz , to po prostu sztucznie wywołuje stan taki jak w wielkich nerwach - brak chęci jedzenia , do tego może być przyspieszenie tętna , pobudzenie i wzrost ciśnienia , inaczej mówiąc syntetyczna reakcja organizmu na stres . I nic więcej .
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Znad umarcia na zatoki Wszystko mnie boli łącznie z oczami, polikami i zębami (co wczoraj do mnie dotarło jak podbiegałam do autobusu).


__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2015-10-28 o 21:40
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 21:59   #5022
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Strach pytać CO im w takim razie blokuje mózg - to co nie wyleci?

Bar nam się kończy, kto zakłada?

Ty!
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


A ja, jak zresztą zawsze w tych dniach miesiąca, przeżywam swoją chorą ruję, i chore akcje, z cyklu, zafiksowałam się na punkcie głosu kolesia, którego nie znam. Tłumaczyłam coś z ang znajomemu znajomej przez tel. i normalnie miazga Cały czas go słyszę, i czuję się jakbym miałam 16lat. Głupieję w te dni, i to tak konkretnie, natura sprytna jak cholera, "blokuje" mózg i skłania do działań
Fajnie masz

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

tego się obawiam, ale spalacze różne łykałam i nie było tego problemu

wiem że 3 table nic nie dają, to tylko na testy, żeby ewentualne uboki wykluczyć
i myślę, że schudnę, tzn. zahamuje mi wieczorny wilczy apetyt jaki mam po antydepresantach
Ale spalacze są suplementami diety a nie lekiem działającym na obwodowy układ nerwowy.

A sprawdziłaś interakcje z antydepresantami? Jeśli IMAO, to wyrzuć i zapomnij.
Przeczytałam właśnie ulotkę. Ło rety. Zelixa przy tym była jak cukierki

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

nie działa jak dragi , działa jak część normalnej reakcji organizmu na stres .

pochodną noradrenaliny - to jest pochodna naszej endogennej katecholaminy regulującej działanie części układu nerwowego . Na odchudzanie to napisali , że działa tylko jako wspomaganie niskokalorycznej diety , bo jeżeli idzie o zahamowanie chęci żarcia , to póki łykasz , poty być może nie jesz , to po prostu sztucznie wywołuje stan taki jak w wielkich nerwach - brak chęci jedzenia , do tego może być przyspieszenie tętna , pobudzenie i wzrost ciśnienia , inaczej mówiąc syntetyczna reakcja organizmu na stres . I nic więcej .

A czy kortyzol po tym nie rośnie?
Ja bym po tym tyła, bo w stresie tyję. A w giga-stersie też nie chudnę. Tylko pyszczydło mi ściąga i zmarszczki się robią

Flo
, Ty sobie kup krem napaszczętny lepiej. Zainwestuj w Diora czy Chanela - lepiej na tym wyjdziesz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Znad umarcia na zatoki Wszystko mnie boli łącznie z oczami, polikami i zębami (co wczoraj do mnie dotarło jak podbiegałam do autobusu).
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:01   #5023
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

nie działa jak dragi , działa jak część normalnej reakcji organizmu na stres .
Fiu fiu, to po czemu takie zakazane?

Aaa, sorki, Karkki chyba pisała coś o zgonach i zawałach.
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Fajnie masz
Bynajmniej.

Nie jest to fajne nic a nic. To jakaś farsa.

Pytanko kulinarne: czy zna ktoś gotowy, smaczny produkt, preferably mrożony, z ośmiornicy? Szukam dobrego gotowca, sama się nie podejmę, a nei chcę efektu gumy. Zjadłam przed chwilą jakieś zapuszkowane Lidlowe, i były całkiem całkiem, no ale w puszce, to guma, a taka mrożonka, wrzucona na patelnię byłaby
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:29   #5024
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja, jak zresztą zawsze w tych dniach miesiąca, przeżywam swoją chorą ruję, i chore akcje, z cyklu, zafiksowałam się na punkcie głosu kolesia, którego nie znam. Tłumaczyłam coś z ang znajomemu znajomej przez tel. i normalnie miazga Cały czas go słyszę, i czuję się jakbym miałam 16lat. Głupieję w te dni, i to tak konkretnie, natura sprytna jak cholera, "blokuje" mózg i skłania do działań
Rejcz, ozłocę Cię za to, że to napisałaś nie jestem nienormalna
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:30   #5025
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LVII

Nowa bara
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:48   #5026
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

[QUOTE=aileenn;53270735]Rejcz, ozłocę Cię za to, że to napisałaś nie jestem nienormalna
[URL="]

Mnie lata czy to jest normalne czy nie, mnie uwiera, że to jest upierdliwe i własnie takie hmm słabe, przez to, że hormo do tego stopnia robią mi kogiel mogiel z mózgu. Coś na równi z powiedzeniem, że facetem rządzi penis. Wiem wiem, przypominają mi się echa dyskusji o prymitywnym instynkcie, neandertalczykach etc.
Lata temu, mi się to nawet podobało, teraz czuję jakby "joke on me" jakby kpina ze mnie samej. No bo powiedz sama, głos obcego faceta. Głos!

Zanim nas zamkną to jeszcze dodam, tak mi przyszło do głowy, fakt, że mamy podobnie, tylko potwierdza "kosmiczną" siłę hormoniaków - widać coś u mnie i u Ciebie, i u innych zapewne też wywołuje w owu taki stan. Takie odczucie. Jako i wywołuje pemesy oraz inne @ Także mój własny rozum śmieje się z moich własnych nieszczęscnych reakcji.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-10-28 o 22:54
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 23:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.