Noworoczny wątek plotkowy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-02, 09:07   #3061
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja ogólnie chcę, ale raczej nie już.
Może za rok, dwa. ☺ co nie zmienia faktu, że sam fakt ciąży mnie przeraża strasznie, choć bardziej chyba porodu niż ciąży.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:14   #3062
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Też z zasady nie zamierzam, ale życie jest zaskakujące i nieprzewidywalne, więc się nie wypieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mówię jeszcze, że na 100%, ale jak mi się miało zmienić, tak jeszcze nie zmieniło, więc wątpię, by się to jeszcze stało. No ale zobaczymy.

Tak czy tak najważniejsze, by każda z nas mogła podejmować decyzje za siebie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88739874]Ja miałam różne myśli przez kilka lat i miałam tez czas ze nie chciałam ale jednak pozniej mi się zachciało i okazało się ze chciałam po prostu mieć ten czas z Tz i osiągnąć różne rzeczy ale ogolnie od kiedy pamietam to zawsze chciałam dzieci wiec to tez na pewno wpłynęło na to.
Broń Boże nie mówię ze wam się zmieni czy coś! strasznie mnie takie tekstu wkurzają.


No tak, nóż się w kieszeni otwiera..:/


Tutaj podejście jest na szczęście inne i pierwsze co się pytają jak się idzie z ciąża czy się pani cieszy i czy jej pani chce..[/QUOTE]A to też prawda, że niektóre osoby zmieniają zdanie po spotkaniu odpowiedniego partnera lub ustabilizowaniu sytuacji życiowej różnie się dzieje.

Doceniam, że nie rzucasz takimi tekstami i masz wyczucie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:59   #3063
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja też nie mówię jeszcze, że na 100%, ale jak mi się miało zmienić, tak jeszcze nie zmieniło, więc wątpię, by się to jeszcze stało. No ale zobaczymy.

Tak czy tak najważniejsze, by każda z nas mogła podejmować decyzje za siebie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A to też prawda, że niektóre osoby zmieniają zdanie po spotkaniu odpowiedniego partnera lub ustabilizowaniu sytuacji życiowej różnie się dzieje.

Doceniam, że nie rzucasz takimi tekstami i masz wyczucie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


No to tez racja ze czasami się zmienia po Poznaniu tej osoby lub osiągnięcia X celu.


Jestem ostatnia co by takimi tekstami akurat rzucała, zawsze mnie te teksty strasznie irytowały tak samo jak inne traktowanie bezdzietnych chociażby w mojej starej pracy i tego typu rzeczy (ktoś ma dzieci nie pracuje w weekendy a ty światek piątek niedziela itd)

Ja byłam po obu stronach tej barykady swojego czasu czytałam nawet książki żeby podjąć decyzje właściwa dla samej siebie - Tz chciał ogolnie dzieci kiedystam ale był na luzie jeśli chodzi o każdy wybór wiec mam tez szczęście ze się zgadzaliśmy bo tutaj kompromisow nie ma dla nas to była poważna dedycja (jak być powinna) a nie pójście na żywioł czy co ma być to będzie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 11:54   #3064
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja jestem z tych, co większość życia się zarzekała, nigdy przenigdy żadnych dzieci, żadnych porodów.
Zawsze mówiłam, ze realizuje się jako ciocia i mi to wystarcza.
Aż sobie wpadliśmy z mężem. Ogólnie jakbyście mnie zobaczyły po zrobieniu testu ciążowego, to taka typowa 16 latka, która zaszła w ciąże i brakowało tylko „rodzice mnie zabija”.
Mąż już zaczął organizować wyjazd na Słowację. Ale jakoś pogodziłam się z myślą, ze zostanę matka.
Wtedy mi nie było dane urodzić.
Teraz ciąża jest zaplanowana i chciana.

A temat porodu, czy SN czy cc mnie przeraża

I nie każda z nas musi chcieć mieć dzieci, nie każda musi rodzic

Wiec tym, co nie chcą być matkami zycze, żeby antykoncepcja nie zawiodła, a w razie czego każda chyba wie gdzie się zgłosić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 12:27   #3065
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja też od kiedy pamiętam zawsze chciałam mieć dzieci, ale może to kwestia tego, że ja od małego spiknęłam się z moim mężem, a kiedy zaczęło się coś na poważnie to wiedziałam, że to "to" i że to on może być ojcem moich dzieci

Później próbowaliśmy, mieliśmy po drodze poronienia, później dalej się staralismy, ale nie wychodziło i szczerze? Zaczęłam się powoli oswajać z myślą, że być może do końca życia będziemy już sami we dwoje.

A później życie nas zaskoczyło i totalnie, totalnie szanuję i rozumiem kobiety które nie chcą mieć dzieci z własnego wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 16:04   #3066
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Super, że tyle tutaj zrozumienia dla wyborów innych kobiet. Sama też się staram zawsze stosować taką zasadę, że póki ktoś mi na siłę swoich poglądów nie wciska, to ja też się nie wtrącam w jego życie. Nie dziwi mnie chęć bycia rodzicem nic a nic, ale cóż, nie każdy chce i co najważniejsze - nie każdy powinien

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 20:26   #3067
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Super, że tyle tutaj zrozumienia dla wyborów innych kobiet. Sama też się staram zawsze stosować taką zasadę, że póki ktoś mi na siłę swoich poglądów nie wciska, to ja też się nie wtrącam w jego życie. Nie dziwi mnie chęć bycia rodzicem nic a nic, ale cóż, nie każdy chce i co najważniejsze - nie każdy powinien

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Ja tam uważam, ze dopóki ktoś nie ingeruje w moje życie to niech robi co sobie chce, mnie nic do tego.

Tak samo jak z orientacja-dopóki decyzja o sexie jest podejmowana przez dorosłe, świadome osoby nic mnie Mie obchodzi kto z kim sypia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-02, 21:02   #3068
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Pakuj się z lista ze szpitala.
U mnie np. Rodzi się we własnej koszuli. Są tylko ubranka dla dziecka.

Ja tam już się powoli porodem stresuje. W sumie najpóźniej za 2,5 miesiąca już będę miała dziecko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eee no to już zaraz, jeszcze chwilka tylko .
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88738403]Jaka pogoda u was?



U nas cudowny długi weekend był i wreszcie mogłam skorzystać z hamaka maj był okropny w tym roku u nas, mam nadzieje już będzie fajnie i ciepło jak teraz bo od razu się żyć chce [/QUOTE]
Trzymam kciuki za pogodę u Was i u nas .

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja ogólnie chcę, ale raczej nie już.
Może za rok, dwa. ☺ co nie zmienia faktu, że sam fakt ciąży mnie przeraża strasznie, choć bardziej chyba porodu niż ciąży.
Nic dziwnego . W końcu to strasznie obciążający dla organizmu czas, no i finał też taki, który ciężko kontrolować.
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych, co większość życia się zarzekała, nigdy przenigdy żadnych dzieci, żadnych porodów.
Zawsze mówiłam, ze realizuje się jako ciocia i mi to wystarcza.
Aż sobie wpadliśmy z mężem. Ogólnie jakbyście mnie zobaczyły po zrobieniu testu ciążowego, to taka typowa 16 latka, która zaszła w ciąże i brakowało tylko „rodzice mnie zabija”.
Mąż już zaczął organizować wyjazd na Słowację. Ale jakoś pogodziłam się z myślą, ze zostanę matka.
Wtedy mi nie było dane urodzić.
Teraz ciąża jest zaplanowana i chciana.

A temat porodu, czy SN czy cc mnie przeraża

I nie każda z nas musi chcieć mieć dzieci, nie każda musi rodzic

Wiec tym, co nie chcą być matkami zycze, żeby antykoncepcja nie zawiodła, a w razie czego każda chyba wie gdzie się zgłosić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawa, fajna historia dojścia do wniosku, że chce się rodzicielstwa jednak.



Ja przez większość życia uważałam, że nigdy nie będę chciała zostać rodzicem, dzieci mnie nie interesowały nigdy. Tak ze dwa lata temu doszłam do wniosku, że na jedno chciałabym się kiedyś zdecydować. Coś miało na to wpływ, ale ani nie była to stabilizacja, której nie mam, ani partner, bo i jego nie mam.
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-06-02 o 21:04
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 21:06   #3069
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, ze dopóki ktoś nie ingeruje w moje życie to niech robi co sobie chce, mnie nic do tego.

Tak samo jak z orientacja-dopóki decyzja o sexie jest podejmowana przez dorosłe, świadome osoby nic mnie Mie obchodzi kto z kim sypia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam tak samo zresztą środowisko moich najbliższych znajomych jest mocno queerowe, włączając osoby trans i jedną niebinarną więc ja jestem z tym kompletnie oswojona

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 21:13   #3070
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mam tak samo zresztą środowisko moich najbliższych znajomych jest mocno queerowe, włączając osoby trans i jedną niebinarną więc ja jestem z tym kompletnie oswojona

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
To też. Właściwie od szkolnych czasów cały czas albo kojarzyłam albo znałam kogoś queer także oczywiste jak oddychanie.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 21:21   #3071
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Mi się właśnie też magicznie nie odmieniło, ale znam osobę, której się właśnie tak odmieniło-ale ona była właśnie takim typem, że dzieci fuj, nigdy, ślub fuj, nigdy. I nagle wzięła ślub po 15 latach związku i cyk od razu ciąża. Teraz jest matką stulecia, takiej nadopiekuńczości to w życiu nie widziałam.

Ja się nigdy nie zarzekam. Zawsze chciałam być żoną, a matką nigdy. Nic tutaj nie drgnęło. No, ale teraz jak jestem żoną, to pytania o macierzyństwo się pojawiają... :/

Do osób LGBT+ nigdy nic nie miałam, znam sporo. Dla mnie to niepojęte, że czyjaś orientacja/czy czyjeś COKOLWIEK tak naprawdę może komukolwiek przeszkadzać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-03, 07:05   #3072
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja swego czasu też dość mocno poruszałam się w środowisku LGBT, mój ex miał dużo takich znajomych homoseksualnych i trans w obydwie strony, totalnie mnie to nie dziwi, nie odrzuca i właściwie... nie interesuje

Jeśli o mnie chodzi, to każdy niech robi tak żeby czuć się ze sobą dobrze nie krzywdząc przy tym innych ludzi.
Nie wiem co to kogo obchodzi z kim kto śpi
Mi tam takie osoby nie robią żadnej krzywdy, więcej beznadziejnych przypadków spotkałam wśród osób hetero niż LGBT
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 08:16   #3073
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Zgadzam się z wami w 100%
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 10:55   #3074
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Kiedyś jak się jedna znajoma, z którą nie mam już kontaktu dowiedziała, że jestem bi, to od razu rzuciła "tylko mnie nie podrywaj". Usłyszała, że nie jest w moim typie. Nie wiem, skąd pomysł, że osoby niehetero podrywają wszystko, co się rusza

A teraz jestem w hetero związku również z osobą bi

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 10:58   #3075
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kiedyś jak się jedna znajoma, z którą nie mam już kontaktu dowiedziała, że jestem bi, to od razu rzuciła "tylko mnie nie podrywaj". Usłyszała, że nie jest w moim typie. Nie wiem, skąd pomysł, że osoby niehetero podrywają wszystko, co się rusza

A teraz jestem w hetero związku również z osobą bi

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Też nie wiem. Wydaje mi się oczywistą oczywistością, że no człowiek się nie potyka o osoby, które mu się podobają. "noniewiem:
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 12:10   #3076
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja kompletnie nie mam nic do cudzej orientacji i wręcz wkurza mnie takie "homo... fuuu, takie, siakie..." jakby orientacja sprawiała, że ludzie przestawali być ludźmi albo od razu stawali się jakimiś zwyrolami dziwne myślenie...
Ja mam taki problem, że o ile dziecko bym chciała o tyle łapie mnie paniczny strach na myśl o ciąży i porodzie... i gdyby było to legalne to bym poważnie przemyślała kwestię wynajęcia surogatki (już też usłyszałam, że to chore, obrzydliwe itp. ) więc nie wiem jak to będzie dalej może jakieś spotkanie z psychologiem albo ogarnięcie porodu w prywatnej klinice... Na razie dostałam umowę o pracę i staramy się o mieszkanie także to aktualnie zaprząta mi głowę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 12:27   #3077
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie mam nic do cudzej orientacji i wręcz wkurza mnie takie "homo... fuuu, takie, siakie..." jakby orientacja sprawiała, że ludzie przestawali być ludźmi albo od razu stawali się jakimiś zwyrolami dziwne myślenie...
Ja mam taki problem, że o ile dziecko bym chciała o tyle łapie mnie paniczny strach na myśl o ciąży i porodzie... i gdyby było to legalne to bym poważnie przemyślała kwestię wynajęcia surogatki (już też usłyszałam, że to chore, obrzydliwe itp. ) więc nie wiem jak to będzie dalej może jakieś spotkanie z psychologiem albo ogarnięcie porodu w prywatnej klinice... Na razie dostałam umowę o pracę i staramy się o mieszkanie także to aktualnie zaprząta mi głowę

Ja kiedyś miałam ciekawość ciąży ale za to paniczny strach przed porodem. Teraz jak jestem juz w ciąży to o dziwo jakoś podchodzę do tego na zasadzie „nie mam wyjścia mała jakoś wyjść musi jednym lub drugim sposobem” liczę ze na pewno stres mnie złapie pozniej ale na razie się tym nie przejmuje bo po prostu trzeba będzie to jakoś przeżyć.
W tych czasach cesarki są na życzenie wiec tez jakaś tam opcja jest. Ale rozumiem to.


Gratulacje

No i trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 13:50   #3078
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88741920]Ja kiedyś miałam ciekawość ciąży ale za to paniczny strach przed porodem. Teraz jak jestem juz w ciąży to o dziwo jakoś podchodzę do tego na zasadzie „nie mam wyjścia mała jakoś wyjść musi jednym lub drugim sposobem” liczę ze na pewno stres mnie złapie pozniej ale na razie się tym nie przejmuje bo po prostu trzeba będzie to jakoś przeżyć.
W tych czasach cesarki są na życzenie wiec tez jakaś tam opcja jest. Ale rozumiem to.


Gratulacje

No i trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko [/QUOTE]


Ja bym chciała żeby mnie uśpili i wyciągnęli ze mnie dziecko bez żadnych nacięć. Ale to niemożliwe.

Zreszta i tak nie mam wyjścia. Dziecko musi ze mnie wyjsc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 13:53   #3079
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja bym chciała żeby mnie uśpili i wyciągnęli ze mnie dziecko bez żadnych nacięć. Ale to niemożliwe.

Zreszta i tak nie mam wyjścia. Dziecko musi ze mnie wyjsc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z ciekawosci czytalam jak to jest z narkozą podczas cesarki... Ale fakt, ze taka opcja bez cięcia bylaby swietna
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-03, 14:08   #3080
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88741920]Ja kiedyś miałam ciekawość ciąży ale za to paniczny strach przed porodem. Teraz jak jestem juz w ciąży to o dziwo jakoś podchodzę do tego na zasadzie „nie mam wyjścia mała jakoś wyjść musi jednym lub drugim sposobem” liczę ze na pewno stres mnie złapie pozniej ale na razie się tym nie przejmuje bo po prostu trzeba będzie to jakoś przeżyć.
W tych czasach cesarki są na życzenie wiec tez jakaś tam opcja jest. Ale rozumiem to.


Gratulacje

No i trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko [/QUOTE]W Polsce niestety bywa to bardzo różnie z cesarką na życzenie. To dalej nie jest kraj przyjazny kobietom w ciąży ani kobietom w ogóle...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 14:40   #3081
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
W Polsce niestety bywa to bardzo różnie z cesarką na życzenie. To dalej nie jest kraj przyjazny kobietom w ciąży ani kobietom w ogóle...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


Byłam w szoku jak dowiedziałam się ze za poród rodzinny tez trzeba dać czasami w łapę chyba ze czasy się zmieniły już od kiedy rozmawiałam ze znajomymi. Masakra


Bardzo mi przykro przyznać ze cieszę się ze mieszkam gdzie mieszkam jak patrzę co się dzieje w Polsce od jakiegoś czasu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 14:42   #3082
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88742063]Byłam w szoku jak dowiedziałam się ze za poród rodzinny tez trzeba dać czasami w łapę chyba ze czasy się zmieniły już od kiedy rozmawiałam ze znajomymi. Masakra


Bardzo mi przykro przyznać ze cieszę się ze mieszkam gdzie mieszkam jak patrzę co się dzieje w Polsce od jakiegoś czasu [/QUOTE]

W niektórych szpitalach to nadal problem z tego co wiem
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 15:04   #3083
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
W niektórych szpitalach to nadal problem z tego co wiem

A teraz w trakcie pandemii już tym bardziej.

W moim mieście (wojewódzkim) jest jeden szpital, który umożliwia porody rodzinne.
Bo tylko w tym jednym szpitalu są oddzielne sale porodowe z węzłem sanitarnym.
W jednym są podobno rodzące oddzielone ścianka działową. Przechodząc ze stanowiska na stanowisko widzi się wszystkie inne rodzące.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-04, 07:57   #3084
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kiedyś jak się jedna znajoma, z którą nie mam już kontaktu dowiedziała, że jestem bi, to od razu rzuciła "tylko mnie nie podrywaj". Usłyszała, że nie jest w moim typie. Nie wiem, skąd pomysł, że osoby niehetero podrywają wszystko, co się rusza

A teraz jestem w hetero związku również z osobą bi

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Matko, co za beznadziejny tekst. Idąc tym torem, powinniśmy uprzedzać każdego napotkanego człowieka niezależnie od płci, że nie chcemy być podrywani.

Ja kiedyś czytałam, że w Polsce jest właśnie bardzo duży odsetek cesarek na życzenie... Ja jestem akurat przeciwna takim cesarkom, uważam, że to ostateczność, ale wybór być powinien oczywiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-04, 11:21   #3085
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Matko, co za beznadziejny tekst. Idąc tym torem, powinniśmy uprzedzać każdego napotkanego człowieka niezależnie od płci, że nie chcemy być podrywani.

Ja kiedyś czytałam, że w Polsce jest właśnie bardzo duży odsetek cesarek na życzenie... Ja jestem akurat przeciwna takim cesarkom, uważam, że to ostateczność, ale wybór być powinien oczywiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej to sobie na czole napisać, że sobie nie życzę i proszę mnie nie podrywać

Jest też chyba sporo przypadków w Polsce, że lekarz odmawia cesarki mimo wskazań. Moja koleżanka tak miała, dobrze, że jej mąż był z nią.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 17:56   #3086
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy



Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 07:15   #3087
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Żyjecie w te upały?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 07:28   #3088
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja własnie jestem na urlopie nad morzem także upały nie doskwierają bo tutaj jest przyjwmnie ciepło
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 07:47   #3089
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja własnie jestem na urlopie nad morzem także upały nie doskwierają bo tutaj jest przyjwmnie ciepło

Zazdroszczę
Sama miałam jechać nad morze, ale wstrarszylam się, ze urodzę wcześniaka i będą tylko problemy. Wiec siedzimy w domu. Może we wrzesniu gdzieś pojedziemy już z dzieckiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 08:00   #3090
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

U nas od tygodnia deszczowo ale powiem wam ze po upałach jakie mieliśmy te 2-3 tyg przed to teraz nikt nie narzeka
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-26 15:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.