Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-05, 20:34   #541
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomo¶ci: 617
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy która¶ z Psie Polanek chodzi do Altry? Mo¿ecie co¶ o niej powiedzieæ?
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-06, 06:43   #542
konys
Przyczajenie
 
Avatar konys
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chodzê do Altry (ju¿ chyba drugi rok bêdzie) i jestem bardzo zadowolona z oferty, instruktorów i ogólnie ca³ej organizacji. Mo¿e to nie jest najwiêkszy klub jakie s± w centrum, ale naprawdê wszystko jest na miejscu. Jest spinning, zajêcia fitness, si³ownia, masa¿, pokój dla dzieci, vibra. Do tego super grafik, polecam. Jedyne co mi nie odpowiada to joga (s³aba ta intsruktorka), w³a¶nie dziewczyny, gdzie chodzicie na jogê?
konys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-06, 07:42   #543
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A ja by³am w sobote w arkadach w ramach multisportu. I za¿enowana jestem jako¶ci± obs³ugi jak tylko panienka z recepcji zobcazy³a ¿e wyciagam multisport to za jej grymas na twarzy powinna dostaæ w ta sliczna bu¼kê ¿eby wykrzywienie nie zosta³o jej na zawsze .... to jedno ...dwa ukradli dzieczynie torbê z zamkniêtej szafki.... poza tym brak uwag....

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Do sofy tez chodzi³am na walking ale te zajecia sa nudne.... wytrzymalam dwa miesiace.... przekonujac sie do tych biezni.... Fakt spalanie pewnie jest wielkie, napewno ilo¶c wody która wychodzi podczas cwiczen.... ale tak jest na wielu innych rodzajach zajêc, wiêc zbyt odkrywcze te zajêcia nie s±. Wystarczy pojsc na step i efekt ten sam....
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 12:31   #544
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Od czasu wymiany ¶mierdz±cyh mat na parkiet, polecam Bellissimê na Wawrzyniaka jeszcze mocniej. Ostatnio te¿ uda³o mi siê w koñcu zlokalizowaæ Sofê (kierunek - ZUS ) i niebawem bêdê mog³a siê osobi¶cie ustosunkowaæ).
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 14:07   #545
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomo¶ci: 617
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez konys Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodzê do Altry (ju¿ chyba drugi rok bêdzie) i jestem bardzo zadowolona z oferty, instruktorów i ogólnie ca³ej organizacji. Mo¿e to nie jest najwiêkszy klub jakie s± w centrum, ale naprawdê wszystko jest na miejscu. Jest spinning, zajêcia fitness, si³ownia, masa¿, pokój dla dzieci, vibra. Do tego super grafik, polecam. Jedyne co mi nie odpowiada to joga (s³aba ta intsruktorka), w³a¶nie dziewczyny, gdzie chodzicie na jogê?
A mo¿esz powiedzieæ co¶ wiêcej o spinningu? Bo w³a¶nie na to chcia³abym siê tam w koñcu wybraæ. Jak to kondycyjnie wygl±da i czy polecasz (do kogo).
By³a¶ na Zumbie? Fajnie jest?
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-08, 09:18   #546
konys
Przyczajenie
 
Avatar konys
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿esz powiedzieæ co¶ wiêcej o spinningu? Bo w³a¶nie na to chcia³abym siê tam w koñcu wybraæ. Jak to kondycyjnie wygl±da i czy polecasz (do kogo).
By³a¶ na Zumbie? Fajnie jest?
Spinning w Altrze jest na ró¿nych poziomach wysi³ku, zale¿y od instruktora, ja by³am chyba ju¿ u wszystkich i w zasadzienie ka¿dy jest Ok., Ola daje zawsze du¿y wycisk. W moim przypadku po spinningu ³adnie ukszta³towa³y siê nogi, ³ydki i uda, wcze¶niej chodzi³am czê¶ciej, ale teraz ograniczam siê do 2 x w tygodniu, poniewa¿ ju¿ mi siê te ³ydki coraz wiêksze robi±. Ogólnie zawsze wychodzisz z zajêæ spocona, wykoñczona, ale szczê¶liwa. NAtomiast o Zumbie z Gosi± mog³abym duuuu¿o pisaæ, to s± najbardziej oblegane zajêcia, trzeba zapisywaæ sie z wyprzedzeniem, jest naprawdê super, nigdy nie przepada³am za æwiczeniami aerob., ale Zumba jest inna, tam siê ca³± godzinê tañczy krótkie uk³ady taneczne, muzyka super, instruktorka pe³en profesjonalizm - polecam. Mogliby tylko klime w koñcu zamontowaæ na sali fitness, bo teraz jest jak w saunie. Pozdrawiam
konys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-08, 10:12   #547
moniczorek
Podró¿niczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 826
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez gramofonedzia Poka¿ wiadomo¶æ
W Sofie jest super...totalny luz(chodzi o fajn± atmosferê)i mega wycisk na zajêciach. W ¿adnym klubie nie spotka³am tak profesjonalnych instruktorek(dziewczyny s± totalnie zakrêconymi na punkcie fitnessu profesjonalistkami). Rzeczywi¶cie,mo¿e walking nie jest tak skomplikowany jak np step,ale za to daje super efekty,szybko czas leci...a poza tym trzeba trafiæ np na zajêcia do Marty(choæ bardzo trudno siê dostaæ)...a na nich nie jest ani trochê nudno!!! Podoba mi siê to,¿e Sofa jako jedyny klub we Wro nastawi³a siê na zajêcia mentalne-zdrowotne i pilates,joga,zdrowy krêgos³up prowadzone s± fantastycznie. Pewnie,¿e mo¿na by by³o przyczepiæ siê do wielu rzeczy...ale dla mnie najwa¿niejszy jest fajny klimat æwiczeñ,motywacja,efekty no i... klima i czysto¶æ!!!I tu po wielu fitnessowych wêdrówkach to znalaz³am!!!
Masz na swoim koncie 16 postów i wszystkie maja na celu zachwalanie Sofy....moim zdaniem nedzna reklama
Jesli któras bedzie miala ochote to pojdzie i sobie sprawdzi czy tam rzeczywiscie jest tak rewelacyjnie...nie mowisz tego wciaz powtarzaæ
moniczorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 18:40   #548
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw/D³ugo³êka
Wiadomo¶ci: 558
GG do Kallla
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Psie Polanek chodzi do Altry? Mo¿ecie co¶ o niej powiedzieæ?
Ja do altry chodzi³am jakie¶ pól roku. Spinning rewelacja. By³am wszystkich instruktorów, ka¿dy inaczej prowadzi zajêcia ale najlepiej wspominam treningi z Kasiami (s± dwie) i Wojtkiem.
Z fitnessu pilates z Olg± - ¶wietna dziewczyna, interwa³y z Ol± - Ola jest te¿ treneram personalnym.
Gdybym siê nie przeprowadzi³a to dalej by³abym sta³± bywalczyni±.

Cytat:
Napisane przez agaa125 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chyba siê wybiorê do Fitness Planet na psim polu. Fajne zajecia maj± , klub tylko dla Pañ. Mo¿e która¶ wiza¿anka tam chodzi i napisze opinie..
W fitness planet polecam zajecia shape kick z elementami boksu i kickboxingu z Magd±. ¦wietna instruktorka i fajne zajêcia.
__________________
Bóg stworzy³ kota, ¿eby cz³owiek móg³ pog³askaæ tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-09, 07:59   #549
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu


Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-06-09 o 08:01 Powód: Ju¿ znalaz³am pare postów wcze¶niej
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 19:34   #550
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny a mo¿e która¶ z Was skusi siê na NORDIC WALKING? Mam ¶wietn± propozycjê
Wiêcej na priv bo rzadko tu ostatnio bywam.
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dó³ II 2008 - XI 2010

"Kiedy my¶la³em, ¿e jestem na dnie, kto¶ rzuci³ mi ³opatê"
Szatanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 20:03   #551
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy kto¶ mo¿e uczêszcza³ na fitness do Akademii Sztuk Walki na Powstañców? W³a¶nie siê zorientowa³am, ¿e maj± zajêcia fitnessowe, do tej pory my¶la³am, ¿e tylko walki, a to bardzo blisko mnie i honoruj± benefit...
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 22:12   #552
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja dzi¶ by³am w Centrum SPA na Teatralnej na zajêciach z aqua aerobicu- ¶wietna atmosfera i super æwiczenia- ciekawe, zró¿nicowany poziom w przysz³ym tyg wybiegam siê na step albo inne zajêcia fitness.
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 22:16   #553
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ by³am w Centrum SPA na Teatralnej na zajêciach z aqua aerobicu- ¶wietna atmosfera i super æwiczenia- ciekawe, zró¿nicowany poziom w przysz³ym tyg wybiegam siê na step albo inne zajêcia fitness.
Chodzi³am tam kiedy¶ czêsto na aquaaerobic i potwierdzam, ¿e jest super! Najbardziej podoba³y mi siê zajêcia z Ma³gosi± ¦, a Ma³gosia B. dawa³a najwiêkszy wycisk.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 22:26   #554
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja w³a¶nie chodzê na te z Ma³gosi± ¦ bo tak mi akurat godzina pasuje ale w sierpniu bêd± mi wcze¶niejsze godziny pasowa³y wiec pochodzê tez na inne zajêcia, ¿eby siê zorientowaæ co i jak
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 22:43   #555
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Poka¿ wiadomo¶æ
ja w³a¶nie chodzê na te z Ma³gosi± ¦ bo tak mi akurat godzina pasuje ale w sierpniu bêd± mi wcze¶niejsze godziny pasowa³y wiec pochodzê tez na inne zajêcia, ¿eby siê zorientowaæ co i jak
Z du¿ym wyprzedzeniem kupujesz bilet? Chêtnie znów bym posz³a, bo dawno siê nie pluska³am. Zawsze by³o tam du¿e zainteresowanie aquaaerobiciem i bilety trzeba by³o braæ z duuu¿ym wyprzedzeniem.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 22:53   #556
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

kupujê zawsze godzinê przed rozpoczêciem zajêæ bo mam kartê Multi Sport dzi¶ np na 19 by³ t³um (babki dos³ownie na siebie wchodzi³y) ale np ja by³am na 20 i by³o ma³o osób
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 00:37   #557
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny ¿adna nie chce spróbowaæ nordic walkingu? To super sprawa jak siê umie chodziæ z kijkami, mo¿na siê naprawdê zmêczyæ i do tego zaczerpn±æ wieczorem ¶wie¿ego powietrza w parku...tylko ¿eby umieæ to najlepiej zacz±æ z instruktorem i chodzeniem z grup± (która nadaje tempo i mobilizuje), posiadam co¶ z czego nie mam niestety czasu skorzystaæ bo za tydzieñ siê wyprowadzam.
Nie martwcie siê tym,¿e nie macie kijków! Dajcie znaæ!
Chyba,¿e znacie kogo¶ kto chcia³by zacz±æ?
Pytajcie o szczegó³y na priv bo tu raczej nie wolno mi pisaæ ;p

Nordic walking to bardzo popularna forma æwiczeñ na ca³ym ¶wiecie. Nie ma aktywniejszej formy spalania tkanki t³uszczowej, co dowiód³ podczas badañ Rogers, wykazuj±c, ¿e stosuj±c odpowiedni± technikê chodzenia, mo¿na spaliæ dodatkowo 120kcal. Przy tym obci±¿enie stawów i krêgos³upa jest o 5 kg mniejsze ni¿ podczas biegania. Polecam, naprawdê!
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dó³ II 2008 - XI 2010

"Kiedy my¶la³em, ¿e jestem na dnie, kto¶ rzuci³ mi ³opatê"
Szatanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 13:09   #558
pasja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Thumbs up Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam wszystkie wiza¿anki,
jestem sta³± bywalczynia klubu Finezja Fitness i gor±co polecam nowy wakacyjny program schudnij 3kg w 2 tygodnie ! Prowadzony przez ¶wietna instruktorkê Basie - sprawdzie same i do³aczcie do mnie.
pasja1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 14:16   #559
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Z powodu wyjazdu szukam na moje miejsce osoby zainteresowanej zajêciami w Pure Renoma. Karnet wa¿ny do koñca lipca - to tak gdyby kto¶ chcia³ przetestowaæ klub, a nie widzi mu sie podpisywanie umowy na rok Wiêcej info na pw.
tallq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 16:40   #560
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Zachwala³am kiedy¶ Futurebody na Czarneckiego - dzi¶ jest oferta na wej¶ciówki do tego klubu. O kurde, link wykrzaczy³o! Jak która¶ zainteresowana, to niech szuka na fastdeal , pozniej trzeba wejsc we Wroclaw.

Naprawdê siê op³aca! Ale z³o¶ci mnie trochê, ¿e dla starych/sta³ych klubowiczów nie ma ¿adnych nowych promocji
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-05, 17:00   #561
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

w poniedzia³ek idê na pierwsze zajêcia aerobicowe do klubu Têcza chodzi³ kto¶ tam mo¿e?
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-09, 21:11   #562
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Têcza we wro na têczowej ?
je¶li tak to napisz jak by³o bo mam tam bardzo blisko i sama jestem ciekawa zajêæ.
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-09, 21:26   #563
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez ilkas Poka¿ wiadomo¶æ
Têcza we wro na têczowej ?
je¶li tak to napisz jak by³o bo mam tam bardzo blisko i sama jestem ciekawa zajêæ.
tak, to ten klub

mia³am i¶æ wczoraj, ale mi co¶ wypad³o... jutro idê na peirwqsze zajêcia, napisze pó¼niej jak moje wra¿enia
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 21:14   #564
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
Zachwala³am kiedy¶ Futurebody na Czarneckiego - dzi¶ jest oferta na wej¶ciówki do tego klubu. O kurde, link wykrzaczy³o! Jak która¶ zainteresowana, to niech szuka na fastdeal , pozniej trzeba wejsc we Wroclaw.

Naprawdê siê op³aca! Ale z³o¶ci mnie trochê, ¿e dla starych/sta³ych klubowiczów nie ma ¿adnych nowych promocji
Wystawienie oferty na fastdeal, groupon itp. jest traktowane jako reklama klubu/gabientu dla pozyskania nowej grupy osób, wiêc jest skierowana do nowych klientów a nie do sta³ych wiêc nie dziwi mnie to ¿e tak zrobili .
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 18:37   #565
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Che³m/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Która¶ z was mia³a styczno¶æ ze szkol± jogi przy placu Kromera ( http://www.abhaya.pl ) i klubem fitness "B³êkitna Laguna" przy S³owiañskiej lub http://www.silowniaforma.pl na Wygodnej ?
__________________

Edytowane przez peiz
Czas edycji: 2011-08-21 o 18:41
peiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-23, 10:17   #566
katarzynka_79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witajcie
Ostatnio by³am na zajêciach INDOOR WALKING w klubie Lady Fitness. zajêcia s± super, mo¿na siê mega zmêczyæ!! Dla osób które lubi± hardcore polecam .Zajêcia ogólnie polegaj± na chodzeniu na biezniach ,pó¿niej jest rozci±ganie i brzuchy. Dawka super humoru gwarantowana Aha i pierwsze wej¶cie za free ja napewno bêdê chodziæ .Czekam na was dziewczyny
katarzynka_79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 22:05   #567
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam, szukam fitnessu na Krzykach, który prowadzi fajne zajêcia dla kobiet w ci±¿y. W okolicy mam bodyfit, belissima lub world woman, znacie te fitnessy? A mo¿e jest jeszcze cos fajniejszego na krzykach.
Ewunia_1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 22:36   #568
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, szukam fitnessu na Krzykach, który prowadzi fajne zajêcia dla kobiet w ci±¿y. W okolicy mam bodyfit, belissima lub world woman, znacie te fitnessy? A mo¿e jest jeszcze cos fajniejszego na krzykach.
Wiem, ¿e na pewno w klubie belissima s± takie zajêcia, w bodyficie chyba te¿. Pracuje tam moja dobra znajoma, Ewa F., sama od niedawna jest mam±, ale zdaje siê, ¿e ju¿ wróci³a do pracy. Zdecydowanie zna siê na rzeczy.
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 11:32   #569
alawpw
Raczkowanie
 
Avatar alawpw
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, szukam fitnessu na Krzykach, który prowadzi fajne zajêcia dla kobiet w ci±¿y. W okolicy mam bodyfit, belissima lub world woman, znacie te fitnessy? A mo¿e jest jeszcze cos fajniejszego na krzykach.
Jest jeszcze Fitness Academy w Aquaparku. Tam s± zajêcia FIT MAMA- dla kobiet w ci±¿y. Du¿o babeczek chodzi i sobie chwal± te zajêcia , bo prowadzi je obecnie S³awka.
__________________


Grzeczne dziewczynki id± do raju, niegrzeczne maj± raj na ziemi :P
alawpw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-29, 20:47   #570
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 265
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny, gdzie waszym zadaniem najlepiej wybraæ siê na zumbê we Wroc³awiu?

Tak na marginesie, trochê g³upie pytanie... Jaka jest ¶rednia wieku w klubach fitness we Wroc³awiu?
__________________
Clarity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.