Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-11, 17:14   #781
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomo¶ci: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez plywok Poka¿ wiadomo¶æ
a jak tam z innej beczki: co to ten indoor walking?
na czym to polega?
to takie cwiczenia "chodzone" na pochylonej biezni zamiast biegac to sie chodzi w roznym tempie, w roznym nachyleniu, mozna sie niezle zmeczyc na yt jest kilka filmikow
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 17:43   #782
kosodrzewineczka
Przyczajenie
 
Avatar kosodrzewineczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej dziewczyny, jestem tu nowa, wie mo¿e która¶ z was jak jest na si³owaniach w fitness academy? czy jest osobno si³ka dla mezczyzn i kobiet? nie ukrywam, ze bardzo by mi na tym zalezalo... a jesli nie wiecie, to poleccie gdzies na krzykach jakas damska si³ownie
kosodrzewineczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 17:46   #783
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez meesha Poka¿ wiadomo¶æ
to takie cwiczenia "chodzone" na pochylonej biezni zamiast biegac to sie chodzi w roznym tempie, w roznym nachyleniu, mozna sie niezle zmeczyc na yt jest kilka filmikow
oj taak... z pozoru to lekkie æwiczenia ale ju¿ po kilkunastu minutach czuæ ¿e cia³o pracuje
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 18:46   #784
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez meesha Poka¿ wiadomo¶æ
to takie cwiczenia "chodzone" na pochylonej biezni zamiast biegac to sie chodzi w roznym tempie, w roznym nachyleniu, mozna sie niezle zmeczyc na yt jest kilka filmikow
Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Poka¿ wiadomo¶æ
oj taak... z pozoru to lekkie æwiczenia ale ju¿ po kilkunastu minutach czuæ ¿e cia³o pracuje
A który klub najbardziej polecacie? Szkoda, ¿e wiele tych zajêæ jest popo³udniu.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 19:19   #785
tevo
Raczkowanie
 
Avatar tevo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Na indoor walking by³a w dwóch ró¿nych klubach- w Sofa Chillout Room i w Lady Fitness Club. W pierwszym ca³± godzinê siê chodzi i jest siê naprawdê zmêczonym po tych zajêciach, w drugim mo¿na by³o wybraæ stopieñ zaawansowania- tzn na bie¿ni chodzi³o siê 15/30/45 min a reszta to by³y æwiczenia na brzuch, uda, po¶ladki. W obu klubach by³ obowi±zek zapisu, ale w Sofie by³o bardzo du¿e ob³o¿enie na te zajêcia, a w Lady na sali æwiczy³y raz 3 raz 5 dziewczyn (na jakie¶ 12 stanowisk).
Zdecydowanie bardziej zajêcia podoba³y mi siê w Sofie.
tevo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 21:25   #786
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
A który klub najbardziej polecacie? Szkoda, ¿e wiele tych zajêæ jest popo³udniu.
ja by³am tylko w Lady Fitness Clubie. plusem tu jest mo¿liwo¶æ wybory stopnia trudno¶ci (zajêcia sk³adaj± siê z æwiczeñ typowo na bie¿ni i æwiczeñ na ro¿ne partie cia³a).

kwestia kondycji, w³asnych upodobañ itd. warto pój¶æ w kilka miejsc i porównaæ.
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-12, 08:47   #787
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e w FA w Koronie jest race walking jeszcze, ale to drugi koniec ¶wiata i nie biorê go pod uwagê.
i bardzo dobrze, nie bierz !! By³am wczoraj w koronie na walkingu i wysz³am co najmniej zniesmaczona.
Klimatyzacja na sali nie dzia³a³a. Wentylacji w ogóle nie odczu³am, jaka¶ kobieta prawie zas³ab³a, duszno i gor±co. Kilku bie¿ni nie da³o siê skrêciæ. Instruktorka nieporywajaca, co za tym idzie - nudne monotonne zajêcia, - beznadzieja.

FA ostro obni¿y³o poziom i to nie tylko zajêæ ale tak¿e wygl±du i wyposa¿enia klubu. W koronie nie ma p³ytek na ¶cianach ani na pod³odze w ³azienkach, jest jakie¶ ohydne gumoleum, które w rogach od³azi, drzwi w damskiej ³azience ju¿ popêkane, z prysznica leci na wszystko na ¶cianê, na zas³onkê ale nie na Ciebie, sauna mikro na 3 osoby. Na sali fitness te¿ jakies gumoleum zamiast parkietu (ja rozumiem pod rowerami czy bie¿niami to pal licho) ale tam gdzie teoretycznie s± zajêcia typu choreo....
Pan z recepcji siedzi tam jak za karê. Dobrze, ¿e nie ma dop³at do multisporta, bo poza tym, ¿e na si³ownie mam tam blisko, to w ¿yciu po raz drugi bym nie posz³a. I te ceny karnetów.... za co Ci ludzie maj± tyle p³±cic?? Katastrofa :/
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 14:50   #788
alawpw
Raczkowanie
 
Avatar alawpw
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
Znów przysz³am pomêczyæ.
Znalaz³am 3 kluby, które oferuj± indoor walking - Sofa Chillout Room, Lady Fitness Club i Jupiter Sport - o Sofie i Lady opinie tutaj s±, a czy która¶ z Was by³a mo¿e w Jupiterze? Bardzo bym prosi³a o jakie¶ wskazówki.
Wiem, ¿e w FA w Koronie jest race walking jeszcze, ale to drugi koniec ¶wiata i nie biorê go pod uwagê.
I jeszcze bie¿nie s± w FA w sky tower... Tam jest oddzielna sala do tych zajêæ.
__________________


Grzeczne dziewczynki id± do raju, niegrzeczne maj± raj na ziemi :P
alawpw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 11:42   #789
mamarama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Od jakiego¶ czasu podczytujê to forum ale post Rudej_S sk³oni³ mnie do tego ¿eby siê zarejestrowaæ .

Kurcze od pó³ roku regularnie bywam na race w Koronie i do ró¿nych rzeczy mog³abym sie przyczepiæ ale na pewno nie do poziomu prowadzenia zajêæ. Ja akurat najbardziej lubie race u Agi ale w zasadzie do kogo bym nie posz³a zawsze mam gwarancjê profesjonalnie przeprowadzonych zajêæ. Prównanie mam do lady fitness i sofy. W tym pierwszym nie podoba³o mi sie wcale w sofie natomiast ok. Oni pracuj± trosze inn± metod± wiêcej tam choreografii zej¶æ z biezni itd. .

Je¿eli chodzi o klimê na sali to przez ostatnie kilka tygodni faktycznie jest dramat- jaka¶ awaria podobno
mamarama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 19:51   #790
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez alawpw Poka¿ wiadomo¶æ
I jeszcze bie¿nie s± w FA w sky tower... Tam jest oddzielna sala do tych zajêæ.
I dop³aty do Multisporta, dziêkujê.
Cytat:
Napisane przez mamarama Poka¿ wiadomo¶æ
Od jakiego¶ czasu podczytujê to forum ale post Rudej_S sk³oni³ mnie do tego ¿eby siê zarejestrowaæ .

Kurcze od pó³ roku regularnie bywam na race w Koronie i do ró¿nych rzeczy mog³abym sie przyczepiæ ale na pewno nie do poziomu prowadzenia zajêæ. Ja akurat najbardziej lubie race u Agi ale w zasadzie do kogo bym nie posz³a zawsze mam gwarancjê profesjonalnie przeprowadzonych zajêæ. Prównanie mam do lady fitness i sofy. W tym pierwszym nie podoba³o mi sie wcale w sofie natomiast ok. Oni pracuj± trosze inn± metod± wiêcej tam choreografii zej¶æ z biezni itd. .

Je¿eli chodzi o klimê na sali to przez ostatnie kilka tygodni faktycznie jest dramat- jaka¶ awaria podobno
Oni czyli FA czy Sofa/Lady?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 21:44   #791
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

dla mnie FA w koronie to zupe³nie inny standard (w ogóle dla mnie korona to niski standard wielu us³ug, nie tylko fitness, ale to moje zdanie) ni¿ np arkady czy aqua park- tam wed³ug mnie jest wszystko jak nale¿y - czysto, sprzêt zadbany, instruktorzy gotowi udzieliæ odpowiedzi/porad, panie w recepcji mi³e i u¶miechniête
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 06:41   #792
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 924
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie FA w koronie to zupe³nie inny standard (w ogóle dla mnie korona to niski standard wielu us³ug, nie tylko fitness, ale to moje zdanie) ni¿ np arkady czy aqua park- tam wed³ug mnie jest wszystko jak nale¿y - czysto, sprzêt zadbany, instruktorzy gotowi udzieliæ odpowiedzi/porad, panie w recepcji mi³e i u¶miechniête
Takiego zjawiska w ¿adnym FA jeszcze nie do¶wiadczy³am.

Wracaj±c jednak do tematu - uwa¿am, ¿e zajêcia race w Koronie s± na dobrym poziomie, a ju¿ na pewno wygl±daj± lepiej ni¿ w Lady FC. Co do reszty ¶wiadczonych us³ug przez FA Korona, zaplecza etc siê zgadzam - pora¿ka, nie wiem dlaczego ludzie s± jeszcze sk³onni za to p³aciæ tyle kasy...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 08:46   #793
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziewczyny, a co mo¿ecie powiedzieæ o Redeco? W niedzielê siê tam wybieram pierwszy raz.
Szczególnie si³ownia mnie interesuje.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 09:59   #794
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez jessy Poka¿ wiadomo¶æ
Takiego zjawiska w ¿adnym FA jeszcze nie do¶wiadczy³am.
chodzi³am przez ca³e wakacje rano i panie by³y naprawdê uprzejme itd. nie wiem jak jest teraz, mo¿e siê niemi³o zaskoczê... pewnie jutro wrócê do porannych wizyt w FA , chyba ¿e praca nie pozwoli to w przysz³ym tygodniu... zobaczymy jak to bêdzie.
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 13:32   #795
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzie¶ :)
Wiadomo¶ci: 7 212
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a co mo¿ecie powiedzieæ o Redeco? W niedzielê siê tam wybieram pierwszy raz.
Szczególnie si³ownia mnie interesuje.
pamiêtam, ¿e jak je¼dzi³am tam z 8 lat temu na basen to woda by³a by³a bardzo ciep³a. w porównaniu z teatralna, gdzie zawsze wtedy by³o mi zimno

ale o si³owni to ja Ci nic nie powiem.
i co tak daleko bêdziesz je¼dziæ?
__________________


(;
plywok jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 22:03   #796
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Znajomy jest tam trenerem, a na si³owniê nigdy nie chodzi³am, no to wolê do kogo¶ znajomego pochodziæ na pocz±tek, ¿eby pokaza³ mi co i jak æwiczyæ.
Dlatego tam siê wlekê
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 14:02   #797
fishunia
Przyczajenie
 
Avatar fishunia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej dziewczyny
interesujê mnie kupienie tylko i wy³±cznie karnetu na zajêcia fitness nie potrzebuje ¿adnej si³owni, sauny innych tego typu rzeczy. Orientujecie siê gdzie najlepiej lub najtaniej? Czy w ogóle jest taka mo¿liwo¶æ wykupienia tylko karnetu na fitness, bo np w pure niestety nie ma
fishunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 16:21   #798
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez fishunia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
interesujê mnie kupienie tylko i wy³±cznie karnetu na zajêcia fitness nie potrzebuje ¿adnej si³owni, sauny innych tego typu rzeczy. Orientujecie siê gdzie najlepiej lub najtaniej? Czy w ogóle jest taka mo¿liwo¶æ wykupienia tylko karnetu na fitness, bo np w pure niestety nie ma
no pewnie ¿e mo¿na sam fitness Têcza, Laguna, Lady Fitness Club... klubów jest du¿o we Wroc³awiu, kwestia tylko sprawdzenia cen bo w niektórych jest dro¿ej jednak
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-25, 14:01   #799
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 265
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziewczyny, poleæcie jaki¶ fajny klub z mi³± atmosfer± (bêdê sama chodziæ na fitness, bo ¿adnej kole¿ance siê nie chce ruszyæ) i fajnymi cenami. G³ównie zale¿y mi na zumbie, bo chodzi³am w czasie wakacji u siebie w rodzinnym mie¶cie i dobrze wspominam te zajêcia. Krzyki- okolice Powstañców ¦l±skich, Wielkiej, Komandorskiej.
__________________
Clarity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 16:01   #800
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 632
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Clarity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, poleæcie jaki¶ fajny klub z mi³± atmosfer± (bêdê sama chodziæ na fitness, bo ¿adnej kole¿ance siê nie chce ruszyæ) i fajnymi cenami. G³ównie zale¿y mi na zumbie, bo chodzi³am w czasie wakacji u siebie w rodzinnym mie¶cie i dobrze wspominam te zajêcia. Krzyki- okolice Powstañców ¦l±skich, Wielkiej, Komandorskiej.
http://krakowska98.com/grafik.php
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-26, 21:44   #801
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 603
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziewczyny niestety muszê przepisaæ karnet all incusive do Fitness Pointu ze wzglêdu na sytuacjê finansow± Wa¿ny jeszcze jakie¶ 6-7 miesiêcy, pewna nie jestem. W ka¿dym razie do lata (lipca?) 2013.
Bêdê za nim p³akaæ
Proszê o kontakt na prv

Cholera, czy to legalne tak siê og³aszaæ, nie dostanê bana mam nadziejê

Edytowane przez camelia111
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:46
camelia111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-26, 22:09   #802
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Clarity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, poleæcie jaki¶ fajny klub z mi³± atmosfer± (bêdê sama chodziæ na fitness, bo ¿adnej kole¿ance siê nie chce ruszyæ) i fajnymi cenami. G³ównie zale¿y mi na zumbie, bo chodzi³am w czasie wakacji u siebie w rodzinnym mie¶cie i dobrze wspominam te zajêcia. Krzyki- okolice Powstañców ¦l±skich, Wielkiej, Komandorskiej.
Mieszkam calkiem niedaleko. Przez jakis czas chodzilam na Petficza do bodyfitu. Fitness spoko, ceny wtedy tez byly calkiem ok (jakie sa teraz nie orientuje sie). Generalnie moge polecic.
Jesli sie zdecydujesz na cos w okolicy i nie chcesz sama chodzic to daj znac. Bo od jakiegos czasu probuje zaczac chodzic na fitness, ale mam problemy z motywacja jak mam isc sama ;p

Edytowane przez Akostka
Czas edycji: 2012-11-26 o 22:27
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 13:55   #803
sasqnia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja mialam okazjê chodziæ na Spisk± i podoba³o mi siê. Maj± du¿o ró¿nych zajêæ w tym Zumba, Pilates, Fitnes-joga, Spinning itp wiêc jest z czego wybieraæ
sasqnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 07:41   #804
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 13 378
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Pracujê w FA w WPW od 8 miesiêcy (nie zdradzê jako kto ) i powiem szczerze, ¿e ja w ¿yciu nie przysz³abym tam poæwiczyæ, a¿ siê dziwie, ¿e wiêkszo¶ci siê podoba. ^^
__________________
"Którego¶ dnia zrozumiesz, ¿e szukasz tego, co ju¿ posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 09:00   #805
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Poka¿ wiadomo¶æ
Pracujê w FA w WPW od 8 miesiêcy (nie zdradzê jako kto ) i powiem szczerze, ¿e ja w ¿yciu nie przysz³abym tam poæwiczyæ, a¿ siê dziwie, ¿e wiêkszo¶ci siê podoba. ^^
Dlaczego?


Eeee, no fitness raczej nie jest typem obiektu posiadaj±cego gigantyczn± ilo¶æ zró¿nicowanych stanowisk, wiêc ja tam mam ju¿ pewne przypuszczenia jako kto
Niemniej nie bój siê, nie namierzê ciê, bo tam nie chadzam, sama pracujê w jednym klubie i tam chodzê
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 13:07   #806
loll_i_pop
Ollie
 
Avatar loll_i_pop
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 14
Question Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

ojej, a gdzie moj post sprzed dwoch dni?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

czesc dziewczyny,

ja teraz uczeszczam do fitness laguna (FITNESS B£ÊKITNA LAGUNA na slowianskiej), ogolnie jestem zadowolona, ale jest tam pare rzeczy, ktore mi nie odpowiadaja. poniewaz jest to moj pierwszy fitness klub byc moze zle do tego podchodze i sie czepiam

przede wszystkim mimo ograniczenia - 15 osob jak sie dzis dowiedzialam, juz z 3 razy doliczylysmy sie z kolezanka okolo 24 osob na sali, nie da sie wtedy cwiczyc, ludzie sie prawie kopia po glowach. we wtroki jest teraz zamiast pani natalii, i dosc 'konkretnych' cwiczen z nia, jakas nowa instruktor i zajecia mi sie w ogole nie podobaly . fitness o tej samej nazwie, a prowadzony przez rozne panie calkowicie sie od siebie rozni, dla mnie to podejrzane. i jest coraz wiecej osob: poczatkowo, gdy poszlysmy na fat circle byly 3 osoby, teraz ledwo sie pomiescilysmy w salce. atmosfera mila, babki przychodzace mile, tylko w mianiaturowej szatnii nawet dobry humor w przebieraniu sie nie pomoze no i zapisanie sie na niektore zajecia, takie jak np. body shape, czy ogolnie na cos o g. 19.00, jest bardzo trudne, trzeba bookowac termin 2 tyg wczesniej.

niedawno zupelnie przypadkiem trafilam na fitness endorfina (ENDORFINA FITNESS CLUB na roosvelta). wymienilam z nimi na razie pare maili i wydaje sie byc bardzo sympatycznie. ciekawa jestem waszych opinii o tym klubie, czy zajecia i instruktorzy sa ok? szatnie? ogolnie podejscie? czy korzystal ktos z masazy? ogolnie bede wdzieczna za wszelkie informacje, bo skoro konczy nam sie karnet w lagunie moze warto wyprobowac endorfine

z gory bardzo dziekuje!

(cos mi nie wyszlo i nie opublikowal sie dwa dni temu ten post)

Edytowane przez loll_i_pop
Czas edycji: 2012-12-06 o 13:08 Powód: dodane zdanie
loll_i_pop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 13:23   #807
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

A chodzila ktoras z Was do GymPoint na Mickiewicza? Jak wrazenia?
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 14:37   #808
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez loll_i_pop Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczyny,

ja teraz uczeszczam do fitness laguna (FITNESS B£ÊKITNA LAGUNA na slowianskiej), ogolnie jestem zadowolona, ale jest tam pare rzeczy, ktore mi nie odpowiadaja. poniewaz jest to moj pierwszy fitness klub byc moze zle do tego podchodze i sie czepiam

przede wszystkim mimo ograniczenia - 15 osob jak sie dzis dowiedzialam, juz z 3 razy doliczylysmy sie z kolezanka okolo 24 osob na sali, nie da sie wtedy cwiczyc, ludzie sie prawie kopia po glowach. we wtroki jest teraz zamiast pani natalii, i dosc 'konkretnych' cwiczen z nia, jakas nowa instruktor i zajecia mi sie w ogole nie podobaly . fitness o tej samej nazwie, a prowadzony przez rozne panie calkowicie sie od siebie rozni, dla mnie to podejrzane. i jest coraz wiecej osob: poczatkowo, gdy poszlysmy na fat circle byly 3 osoby, teraz ledwo sie pomiescilysmy w salce. atmosfera mila, babki przychodzace mile, tylko w mianiaturowej szatnii nawet dobry humor w przebieraniu sie nie pomoze no i zapisanie sie na niektore zajecia, takie jak np. body shape, czy ogolnie na cos o g. 19.00, jest bardzo trudne, trzeba bookowac termin 2 tyg wczesniej.

niedawno zupelnie przypadkiem trafilam na fitness endorfina (ENDORFINA FITNESS CLUB na roosvelta). wymienilam z nimi na razie pare maili i wydaje sie byc bardzo sympatycznie. ciekawa jestem waszych opinii o tym klubie, czy zajecia i instruktorzy sa ok? szatnie? ogolnie podejscie? czy korzystal ktos z masazy? ogolnie bede wdzieczna za wszelkie informacje, bo skoro konczy nam sie karnet w lagunie moze warto wyprobowac endorfine

z gory bardzo dziekuje!

(cos mi nie wyszlo i nie opublikowal sie dwa dni temu ten post)
Ale co z tym fitnessem prowadzonym przez ró¿ne panie? Odnosisz siê do drugiego fitnessu (bo laguny s± dwie, ta na Horbaczewskiego jest wiêksza) czy do zajêæ? Zajêcia siê zawsze ró¿ni± u ró¿nych instruktorów, np ka¿dy inaczej prowadzi zumbê, jedno bardziej salsowo inni bardziej hip hopowo Ja np uwielbiam chodziæ do Eli, która prowadzi zumbê w Finezji Testowa³am inne instruktorki i ¿adna mi tak nie pasuje, ale nie uwa¿am tego za podejrzane, po prostu ka¿demu co innego odpowiada Pochod¼ do innych klubów jak najbardziej i zobacz ró¿nych instruktorów
O tej endorfinie ju¿ kiedy¶ s³ysza³am i chyba pozytywne opinie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 14:52   #809
loll_i_pop
Ollie
 
Avatar loll_i_pop
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

nie, chodzilo mi o zajecia w lagunie na slowianskiej. bylam zaskoczona tym, ze idac na np. abdo stretch u 3 roznych osob u kazdej byly zupelnie inne cwiczenia, inny podzial czasu na "podskoki' i cwiczenia silowe itd. u jednych bylam wypompowana i rozciagnieta u innych nawet sie nie zmeczylam. ale tak jak wspomnialam to moj pierwszy klub fitness, wczesniej trenowalam konkretniejsze sporty, teraz po przerwie chce dzieki fitnessowi wrocic do kondycji, by zabrac sie spowrotem za regularne mocne cwiczenie tego co najbardziej lubie zumby akurat unikam lubie tance, ale nie zumbe i nie w polaczeniu z fitnessem

dzieki za odpowiedz i podpowiedz

bardzo bym byla wdzieczna za opinie kogos, kto w endorfienie byl i moze opowiedziec dokladnie jak tam jest.

a moze ktos wie gdzie (i czy) przeniosla sie pani natalia z laguny?

pozdr!
__________________
http://the-ollie.com - foto blog podró¿niczy
loll_i_pop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 14:53   #810
loll_i_pop
Ollie
 
Avatar loll_i_pop
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

ok, wszystko dziala i sa moje posty, przepraszam za zamieszanie
__________________
http://the-ollie.com - foto blog podró¿niczy

Edytowane przez loll_i_pop
Czas edycji: 2012-12-07 o 11:00
loll_i_pop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.