Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 10:53   #751
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
napisałam maile do kilku firm, żadna nie odpisuje... masakra jakaś, denerwują mnie ;/
Mnie też nie odpisują (-_-)
Właśnie posłałam list do Eveline, ponieważ na blogu dostałam komentarz anonimowej osoby, która ma wątpliwości co to czystości tej firmy.

Chatul, czy mogę prosić o podanie w pierwszym poście linków do dwóch poprzednich wątków? Czasem człowiek chce coś znaleźć i musi szukać w necie, a w pierwszym poście będzie jak na talerzu.
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:56
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:31   #752
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Nieobecna lekko byłam- dużo pracy ale zaległości już nadrobione.
Przepraszam za zamieszanie z Himalaya Herbals.
A jakie zamieszanie?

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie sklepu BingoSpa- znalazłam na zielonej liście firmę o nazwie Bingo- czy to jest to samo??
O, dobre pytanie, czy to to samo, bo ja założyłam, że tak

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Mnie też nie odpisują (-_-)
Właśnie posłałam list do Eveline, ponieważ na blogu dostałam komentarz anonimowej osoby, która ma wątpliwości co to czystości tej firmy.
Krzesło sie pode mną ugięło... Nie, tylko nie Eveline Czekam na odpowiedź jak na szpilkach...
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:17   #753
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Chatul, czy mogę prosić o podanie w pierwszym poście linków do dwóch poprzednich wątków? Czasem człowiek chce coś znaleźć i musi szukać w necie, a w pierwszym poście będzie jak na talerzu.
Gotowe
Jak jeszcze coś powinno się Waszym zdaniem znaleźć w pierwszym poście, to piszcie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:19   #754
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że chodzi o nowości. I niektóre firmy decydują się testować nowości na zwierzętach, a inne wolą nie wprowadzać tej nowości do swoich produktów.
Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Chatul ma rację, chodzi o nowe substancje - muszą być przetestowane. Żeby firma była całkiem cruelty-free, musi zrezygnować z "nowinek" typu super-puper ceramidy-będziesz 30 lat młodsza albo nowe ultra cudowne koenzymy. Muszą korzystać tylko z już przetestowanych substancji. Niestety, marketing i chęć zysku nadal przeważają nad zdrowym rozsądkiem i sporo firm właśnie "testuje, kiedy wymaga prawo", czyli swoje hiper-super wynalazki dla kolejnych chętnych wiecznej młodości
Aha dzieki za odp.
Z tymi kremami przeciw-zmarszczkowymi to taka sciema, ze masakra.
Tutaj wchodzi w gre genetyka i to, ze skora sucha szybciej sie zmarszczy niz ta tlusciejsza, ze ten kto gnije czesto na sloncu ma wieksze szanse sie zmarszczyc, ale... trza wiedziec dlaczego my sie marszczymy z wiekiem.
Na twarzy tez mamy miesnie (jakby niektorzy nie wiedzieli ) i to te miesnie wiotczeja. Jak miesien wiotczeje to skora sie marszczy mimo, ze jest elastyczna i potrafi sie rozciagac (kobiety w ciazy). Jednak w pewnym wieku zanika nam odpowiednia ilosc kolagenu etc. i sorry,ale zadne cuda na kiju tego kolagenu nie uzupelnia.
Jest jeszcze taka substancja, ktora zwie sie kardiolipina. Moja mama uzywa kremu z tym wynalazkiem. W tym kremie jest ona syntetyczna. Krem kosztuje tyle co porzadne glany plus cos jeszcze. Czy dziala hmm...sama nie wiem,ale ma bardzo pozytywne opinie. No ale testuje ta firma jak prawo tego wymaga
I mam wlasnie zamiar do nich napisac jakie to prawo im nakazuje testowania,ale nie wiem za bardzo jak to zrobic i dumam
Poprostu ostatnio doszlam do wniosku, ze jak firma nam napisze, ze testuje lub sa jakies niejasnosci z dostawcami to powinnismy im odpisac, ze szkoda, ze traca klienta, ze metody zastepcze i, ze firma z taka niby renoma sklania sie w strone epoki "kamienia lupanego".

No dobra, a tych nowosci nie mozna przetestowac na tych sztucznych skorach?

Znacie moze jakis dobry balsam opalajacy do jasnej skory? (byleby nie ziaja bo ten jest zbyt pomaranczowy)
I jakich zeli pod prysznic uzywacie w PL ?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:35   #755
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
I jakich zeli pod prysznic uzywacie w PL ?
Najbardziej lubię żele Alterry i emulsję Hipp. Zwłaszcza Hippa, bo mam ostatnio bardzo suchą skórę, a Hipp ma w składzie olej migdałowy.

A jeśli chodzi o żele ze SLeS-em, to Ziaja ma fajne. Wiadomo, mocne i bez fajniejszych składników nawilżających, ale duże, tanie i ładnie pachną Herbamedicus (na 90% nie testuje) też ma fajne żele. I lepsze jeśli chodzi o skład. Eukaliptusowy był genialny. Miałam prawdziwą aromaterapię pod prysznicem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:47   #756
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

u mnie najlepiej sprawdza się sopot (ziai :P) więc nie znam innego bo nie byłam zmuszana korzystać - co do pomarańczowości jak się ze wszystkim przesadzi to wsio jest pomarańczowe. Tyle, że ja mam taką może karnację, że mi sopot pasuje.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:56   #757
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze taka substancja, ktora zwie sie kardiolipina. Moja mama uzywa kremu z tym wynalazkiem. W tym kremie jest ona syntetyczna. Krem kosztuje tyle co porzadne glany plus cos jeszcze. Czy dziala hmm...sama nie wiem,ale ma bardzo pozytywne opinie. No ale testuje ta firma jak prawo tego wymaga
Chodzi o firmę Artistry?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:31   #758
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię żele Alterry i emulsję Hipp. Zwłaszcza Hippa, bo mam ostatnio bardzo suchą skórę, a Hipp ma w składzie olej migdałowy.

A jeśli chodzi o żele ze SLeS-em, to Ziaja ma fajne. Wiadomo, mocne i bez fajniejszych składników nawilżających, ale duże, tanie i ładnie pachną Herbamedicus (na 90% nie testuje) też ma fajne żele. I lepsze jeśli chodzi o skład. Eukaliptusowy był genialny. Miałam prawdziwą aromaterapię pod prysznicem
O to bede polowac na te altere. Mam nadzieje, ze tu i tam tez mozna sie tym umyc niecierpie miec pietnascie roznych zeli. Obecnie mam ogorkowego Yes to i jest super do wszystkiego. Nawet buzie nim umylam kilka razy i przezylam
Niedlugo jade do PL i musze wiedziec co mam kupowac.
A co myslicie o mydle w plynie B.Jelenia?

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
u mnie najlepiej sprawdza się sopot (ziai :P) więc nie znam innego bo nie byłam zmuszana korzystać - co do pomarańczowości jak się ze wszystkim przesadzi to wsio jest pomarańczowe. Tyle, że ja mam taką może karnację, że mi sopot pasuje.
W sumie to dawno go nie uzywalam moze sie zmienil jakos,ale z dawnych czasow pamietam, ze nie byl dla mnie zbyt dobry.
Moze zalezy wlasnie od karnacji. Ja jestem blado -trupia niestety
Mam jasna cere przebarwiona po tradziku lekko i mam sklonnosc do piegow bo mam w sobie spory pigment rudosci
Kiedys na buzi sie pacykowalam pudrem w kamieniu jakims ivory lub natural. Teraz uzywam fair bo najbardziej pasuje do mojej szyi i nie mam odcietem maski to ostatnio uslyszalam, ze jestem chora bo taka bladzienka
Nie wiem dlaczego sie utarlo, ze kazdy kto jest blady/jasny to zaraz musi byc chory Czy kazdy musi przypominac wygladem brzoskwinie

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Chodzi o firmę Artistry?
tak
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:39   #759
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
O to bede polowac na te altere. Mam nadzieje, ze tu i tam tez mozna sie tym umyc niecierpie miec pietnascie roznych zeli.
Rozumiem, bo mam tak samo. Emulsji Hipp na luzie używam do całego ciała Bezzapachowego szamponżelu Alterry też tak używałam. Szampon z olejem z migdałów też jest delikatny, więc też się nada do całego ciała.

Cytat:
A co myslicie o mydle w plynie B.Jelenia?
Które dokładnie masz na myśli? Daj linka do KWC albo coś

Cytat:
Nie wiem dlaczego sie utarlo, ze kazdy kto jest blady/jasny to zaraz musi byc chory Czy kazdy musi przypominac wygladem brzoskwinie
Też mnie to dziwi. Sama usłyszałam swego czasu, że jestem taka blada przez wegetarianizm. I że on mi na pewno szkodzi
To nic, że w czasach wszystkożerności też byłam bladziutka
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:43   #760
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Samantha ja mam ksywę córka mleczarza więc sądzę, że byśmy się dogadały, kurczę nie wiem no mi sopot pasuje, używałam kiedyś kilku testowańców (za czasów testowańcowatości) i najgorszy to jest johnson&johnson o masakra biegający przypalony kurczak uciekający z rożna (mówię seryjnie), Lirene jest fioletowy kiedyś używałam całkiem dobrego brązującego kawowego (nie robi smug i można stosować nawet codziennie bo bardzo minimalnie brązuje skórę) - teraz tylko sopotuję się ale też z chęcią poczekam na inne propozycję.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 23:11   #761
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rozumiem, bo mam tak samo. Emulsji Hipp na luzie używam do całego ciała Bezzapachowego szamponżelu Alterry też tak używałam. Szampon z olejem z migdałów też jest delikatny, więc też się nada do całego ciała.
aha no to gitara tylko ten migdal mnie martwi bo juz ryja tym nie umyje. Migdal mnie zapycha,ale moze w zelu nie bedzie taki zly- zaryzykuje


Cytat:
Które dokładnie masz na myśli? Daj linka do KWC albo coś
No fakt
Co prawda widzialam go w sklepie przelotem,ale zapamietalam dokladnie butelke i napis o naturalnosci. To ten bedzie :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-w-plynie.html



Cytat:
Też mnie to dziwi. Sama usłyszałam swego czasu, że jestem taka blada przez wegetarianizm. I że on mi na pewno szkodzi
To nic, że w czasach wszystkożerności też byłam bladziutka


Kiedys na wizazu byl pokaz jakiegos makijazu. Skukalam se a co i wlasnie modleka miala taka jasna karnacje i w komentarzach bylo napisane, ze makijaz spoko,ale "dziewczyno jestes taka blada. Twoja skora jest niezdrowa"
Takze jeno solary sa okazem zdrowia

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Samantha ja mam ksywę córka mleczarza więc sądzę, że byśmy się dogadały, kurczę nie wiem no mi sopot pasuje, używałam kiedyś kilku testowańców (za czasów testowańcowatości) i najgorszy to jest johnson&johnson o masakra biegający przypalony kurczak uciekający z rożna (mówię seryjnie), Lirene jest fioletowy kiedyś używałam całkiem dobrego brązującego kawowego (nie robi smug i można stosować nawet codziennie bo bardzo minimalnie brązuje skórę) - teraz tylko sopotuję się ale też z chęcią poczekam na inne propozycję.
Ja jestem corka piekarza,ale na serio
Ja obecnie uzywam testowanca Jergens
Wlasnie cos bym takiego chciala podobnego do niego, co to mozna jako codzienny balsam uzywac i nie trzeba patrzec na lokcie , kolanka , kostki etc. tylko jedziesz jak leci, a kolor jest b. rowny i widac go po pierwszym uzyciu.
No i wlasnie nie jest sie jakims opalonym/osmalonym kurczeciem.

Ja mam taki problem, ze jestem po tradziku i nie chce sie opalac za bardzo. Ostatnio slyszalam, ze solarium jest zdrowsze od slonca wiec nie wiem juz sama Moze bym poszla ze dwa razy, moze by cos to mi dalo i twarz bym zakryla,ale sie boje.
No i nie umiem tak lezec plackiem i gnic na sloncu, zaraz spadam do wody Wychowalam sie nad jeziorem i zawsze w lato bylam blada bo wiekszosc czasu gnilam w wodzie, gdzie moje kolezanki sie smazyly doslownie na sloncu.Ja poprostu nie umiem.
Z drugiej strony to jakas tam opalenizna fajna by byla bo teraz to naprawde nie dosc, ze jakbym sie w mace utarzala to jeszcze mam takie sine plamy. Taka skora
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 23:15   #762
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ja kupiłam tego jelenia ostatnio wolę tego w kostce ale ten też jest ok - to jedyne mydło którym mogę myć bliznę po innych zmienia kolor.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

a co do opalania w życiu nie byłam na solarce, jakoś się przekonać nie mogę, nie wiem może taki mój urok, że mam być 3/4 życia blada bo nawet jak się opalę to najpierw jestem burak a potem to minimalnie brązowieje. Chociaż nie powiem wku***wia mnie to jak np. w lato przyszłam do pracy w sukience a szefowa do mnie, że mi solarę zasponsoruje a co już bialy to zły no co za rasizm w ogóle :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 00:50   #763
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość

[/COLOR]a co do opalania w życiu nie byłam na solarce, jakoś się przekonać nie mogę, nie wiem może taki mój urok, że mam być 3/4 życia blada bo nawet jak się opalę to najpierw jestem burak a potem to minimalnie brązowieje. Chociaż nie powiem wku***wia mnie to jak np. w lato przyszłam do pracy w sukience a szefowa do mnie, że mi solarę zasponsoruje a co już bialy to zły no co za rasizm w ogóle :P
No myślałam, że tylko ja taka bladzina sie udałam, nie bardzo to lubię, ale co zrobić... Na solkę czasami skoczę, ale nie często, tym bardziej, że muszę mieć specjalne słabiutkie lampy, po normalnych, nawet jak sie położe na 3 minuty to mi skóra schodzi... jak żyć? A własnie do samoopalaczy nie mogę sie przekonać, chyba nie mam dośc cierpliwości, żeby nanieść to prawidłowo na skórze...
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 05:26   #764
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
No fakt
Co prawda widzialam go w sklepie przelotem,ale zapamietalam dokladnie butelke i napis o naturalnosci. To ten bedzie :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-w-plynie.html
Skład przeciętny, moim zdaniem. I do tego Sodium Tallowate — tłuszcz zwierzęcy...

Cytat:
Kiedys na wizazu byl pokaz jakiegos makijazu. Skukalam se a co i wlasnie modleka miala taka jasna karnacje i w komentarzach bylo napisane, ze makijaz spoko,ale "dziewczyno jestes taka blada. Twoja skora jest niezdrowa"
Takze jeno solary sa okazem zdrowia


Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ja kupiłam tego jelenia ostatnio wolę tego w kostce ale ten też jest ok - to jedyne mydło którym mogę myć bliznę po innych zmienia kolor.
Szkoda, bo Biały Jeleń jest na tłuszczu zwierzęcym
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:25   #765
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
No myślałam, że tylko ja taka bladzina sie udałam, nie bardzo to lubię, ale co zrobić... Na solkę czasami skoczę, ale nie często, tym bardziej, że muszę mieć specjalne słabiutkie lampy, po normalnych, nawet jak sie położe na 3 minuty to mi skóra schodzi... jak żyć? A własnie do samoopalaczy nie mogę sie przekonać, chyba nie mam dośc cierpliwości, żeby nanieść to prawidłowo na skórze...
Ja też jestem bardzo blada, ale mnie to akurat się podoba i denerwuje mnie podejście 99% ludzi, że mam jakieś problemy ze zdrowiem albo "muszę" się opalać. Nas, białotwarzowych, jest absolutna mniejszość na tej ziemie i jesteśmyw zasadzie gatunkiem wymierającym, więc chronić trzeba, a nie na solarium wysyłać! Zdarzało mi się parę razy nawet trafić na lekarzy, co tylko patrząc na mnie wymieniali listę chorób, "bo taka blada to zdrowa być nie może" GRRRR. Akurat na takiej skórze super wygląda makijaż oraz kolorowe ubrania, więc naprawdę nie rozumiem, skąd taka dyskryminacja. A opalanie się w naszych czasach to cokolwiek tylko nie zdrowie...
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:26   #766
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo blada, ale mnie to akurat się podoba i denerwuje mnie podejście 99% ludzi, że mam jakieś problemy ze zdrowiem albo "muszę" się opalać. Nas, białotwarzowych, jest absolutna mniejszość na tej ziemie i jesteśmyw zasadzie gatunkiem wymierającym, więc chronić trzeba, a nie na solarium wysyłać! Zdarzało mi się parę razy nawet trafić na lekarzy, co tylko patrząc na mnie wymieniali listę chorób, "bo taka blada to zdrowa być nie może" GRRRR. Akurat na takiej skórze super wygląda makijaż oraz kolorowe ubrania, więc naprawdę nie rozumiem, skąd taka dyskryminacja. A opalanie się w naszych czasach to cokolwiek tylko nie zdrowie...
Wiecie co, to ciekowostka przyrodnicza, bo ja nigdy, na prawdę nigdy, sie nie spotkałam z tym, zeby ktoś mi powiedział z powodu mojej bladości, że nie jestem zdrowa. Dlatego sama bym na to nie wpadła. Choć mam buzię taką, moim zdaniem nie ładnie bladą, mam sińce pod oczami i trochę piegi mi wyłażą na wiosnę... Gdyby to była moja dawna śmietankowa cera to nie miałabym nic przeciwko, ale cóś się popsuło i wygląda tak sobie... Więc w lato się opalam (mama mieszka na mazurach w mieścince w której są 3 jeziorka, i każda droga prowadzi nad 5 kolejnych - nie umiem inaczej ) a zimą chodzę bladziutka - i masz rację Aniu, dzisiaj jak widzę bladzinkę to ona własnie wydaje mi się zdrowsza, no przynajmniej nie tak wysuszona jak laski po solarce 20 min 5 razy w tygodniu

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2012-04-12 o 11:34
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:46   #767
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Przyłączam się do klubu bladych twarzyczek! Dla mnie cera jasna to cera piękna. Do tego czerwona szminka, policzki muśnięte różem i wygląda się zdrowo i elegancko. Czasem nawet zdarza mi się myśleć o kimś - "ładna, ale z jasną cerą byłaby ładniejsza". Ale to moja opinia.

Lekka opalenizna - OK, wielu osobom to służy. Niestety, wiele dziewczyn przegina i dosłownie "lubi brąz". A przecież skóra w trakcie opalania wytwarza pigment po to, by się przed promieniami słońca chronić! A na marginesie - zauważyłyście, że mocna sztuczna opalenizna daje efekt... płaskiej twarzy? Łatwo wtedy odróżnić skórę opaloną w solarium.

Dziewczęta, nie ma co się przejmować, a tylko chronić od nadmiernej ilości słońca - za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat to my się będziemy śmiać z pomarszczonych wtedy brzoskwiń! Wystarczy spojrzeć, jak teraz - niestety - wygląda Brigitte Bardot.

I przepraszam za offtop
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:27   #768
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ja też jestem blada jak ściana i naprawdę dobrze mi z tym. Jednak okazało się, że choruję i mam niedobory witaminy D i będę musiała się trochę posmażyć na słońcu w tym roku. Z dwojga złego wolę mieć zmarszczki od słońca niż niedobory wapnia w kościach :/

A z kremów polecam Ziaję Sopot! Uwielbiam je. Chociaż ostatnio wymieniłam je na kremy organiczne, które dorwałam na organeo.pl. Też są niczego sobie, ale do Ziajki i tak pewnie wrócę, chociażby ze względu na cenę
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:31   #769
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez VanityOverdose Pokaż wiadomość
Ja też jestem blada jak ściana i naprawdę dobrze mi z tym. Jednak okazało się, że choruję i mam niedobory witaminy D i będę musiała się trochę posmażyć na słońcu w tym roku. Z dwojga złego wolę mieć zmarszczki od słońca niż niedobory wapnia w kościach :/
Trochę słoneczka nie zaszkodzi Byle nie przesadzać
I w razie czego możesz też szukać suplementu diety z witaminą D, są suplementy z D2, czyli roślinną witaminą D
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 15:00   #770
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ja w sumie blada też jestem, tylko, że szybko się opalam latem nawet
no ale twarzy słońce w ogóle mi nie łapie, ciało opalone a twarz blada, śmiesznie to wygląda
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:09   #771
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Tak, tak, suplementuję, ale ja mam problemy z jej przyswajaniem, więc to co będzie odpowiednią ilością dla "normalnego śmiertelnika" dla mnie będzie dopiero początkiem :/ Więc w tym roku o ile pogoda pozwoli będę sie prażyć na słońcu... chociaż nie za dużo, bo nie lubię
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 16:07   #772
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

To witajcie białolice w klubie, również jestem mleczna, w dodatku jak Samantha dosłownie córka piekarza Biała byłam zawsze i taką pozostanę, ale teraz zaczęłam to doceniać i bardzo mi się podoba odcień mojej skóry (choć mogłaby być trochę grubsza, a nie taka cienka jak papier, wszelkie żyły, naczynka widać spod spodu). Za to nigdy nie słyszałam, że wyglądam jak chora - widocznie taka porcelana mi pasuje, ostatnio słyszałam, że bardzo mi z bladością do twarzy i nie wyobrażają mnie sobie opalonej. I dobrze, bo nawet naturalnie opalam się lata świetlne

Ostatnio było mówione o minerałach, ktoś zarzucił linkiem do próbek Lumiere i o to dziś są już u mnie (wraz z BB kremami, ale testowania będzie). Ciesze się, bo odcień Fair Golden, który zamówiłam, jest żółtszy i jaśniejszy, niż ten z EDM.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-04-12 o 16:09
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:15   #773
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To witajcie białolice w klubie, również jestem mleczna, w dodatku jak Samantha dosłownie córka piekarza Biała byłam zawsze i taką pozostanę, ale teraz zaczęłam to doceniać i bardzo mi się podoba odcień mojej skóry (choć mogłaby być trochę grubsza, a nie taka cienka jak papier, wszelkie żyły, naczynka widać spod spodu). Za to nigdy nie słyszałam, że wyglądam jak chora - widocznie taka porcelana mi pasuje, ostatnio słyszałam, że bardzo mi z bladością do twarzy i nie wyobrażają mnie sobie opalonej. I dobrze, bo nawet naturalnie opalam się lata świetlne

Ostatnio było mówione o minerałach, ktoś zarzucił linkiem do próbek Lumiere i o to dziś są już u mnie (wraz z BB kremami, ale testowania będzie). Ciesze się, bo odcień Fair Golden, który zamówiłam, jest żółtszy i jaśniejszy, niż ten z EDM.
jaki masz krem BB? pokażesz? ja chce też, jakiś nie testowany na zwierzakach
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:30   #774
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Niech mi jakaś dobra dusza wyjaśni, co to są te często tutaj wspominane kremy BB?
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:35   #775
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jaki masz krem BB? pokażesz? ja chce też, jakiś nie testowany na zwierzakach
Zamówiłam próbki Skin79 w różowej edycji, czyli Vip Gold, Hot Pink, Oriental Gold i Diamond Collection Pearl Luminous. To moje pierwsze zetknięcie, więc wzięłam na próbę taki zestaw, tubki po 5 ml. Na razie jedynie ciapnęłam odrobinę na wierzch dłoni, jeszcze na twarzy testów nie robiłam, ponieważ dopiero dziś po 16 zobaczyłam paczkę na moim biurku Na dłoni za to rozsmarowywały się fajnie, Vip Gold i Hot Pink całkiem dobrze kryją, zobaczymy, czy ich szarawy kolor dopasuje się jakoś do mojej skóry.
Z tego co było pisane w wątku i na fan page'u Skin79, nie wykonuje on testów i chyba przyjęłyśmy za przyjazną firmę.
Pierwsze zdjęcia
(coraz więcej kupuje, swatchuje i robię zdjęć, chyba muszę pomyśleć o jakimś blogu kosmetycznym, na którym bym się wyżywała )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2149.jpg (43,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2150.jpg (50,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2151 kopia.jpg (51,3 KB, 22 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:39   #776
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Noodle podasz linka do kremow?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:49   #777
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Noodle podasz linka do kremow?
Jasne, o to i aukcja: KLIK

Zamawiałam w zeszły poniedziałek, przyszły po tygodniu z hakiem, uwzględniając świąteczne zamieszania na poczcie, wysyłka była za darmo
Kremy mają 5g, nie 5ml, jak pisałam, wybaczcie.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-04-12 o 19:53
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:41   #778
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
a co do opalania w życiu nie byłam na solarce, jakoś się przekonać nie mogę, nie wiem może taki mój urok, że mam być 3/4 życia blada bo nawet jak się opalę to najpierw jestem burak a potem to minimalnie brązowieje. Chociaż nie powiem wku***wia mnie to jak np. w lato przyszłam do pracy w sukience a szefowa do mnie, że mi solarę zasponsoruje a co już bialy to zły no co za rasizm w ogóle :P
Padlam
Podziwiam, ze nie bylas na solarium nigdy. Ja sie skusilam kilka razy. Pierwszy raz poszlam na 5min. i jak wyszlam to bylam cala w piegach na buzi. Wracalam do domu autobusem i mialam wrazenie, ze plone i ze kazdy sie na mnie gapi, a to byla zima w dodatku


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Skład przeciętny, moim zdaniem. I do tego Sodium Tallowate — tłuszcz zwierzęcy...
Odpuszczam sobie to bo przeczytalam recenzje, ze sie nie pieni. Ja akurat naleze do tych co lubia piane grubo

Cytat:
Napisane przez VanityOverdose Pokaż wiadomość
Ja też jestem blada jak ściana i naprawdę dobrze mi z tym. Jednak okazało się, że choruję i mam niedobory witaminy D i będę musiała się trochę posmażyć na słońcu w tym roku. Z dwojga złego wolę mieć zmarszczki od słońca niż niedobory wapnia w kościach :/
Przykro mi
Szkoda, ze my ni emozemy sie lizac tak jak koty zeby uzupelnic wit. D Fajnie by to wygladalo
Podobno 5 min. dziennie powinno sie wystawic na slonce po godz. 15:00

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To witajcie białolice w klubie, również jestem mleczna, w dodatku jak Samantha dosłownie córka piekarza Biała byłam zawsze i taką pozostanę, ale teraz zaczęłam to doceniać i bardzo mi się podoba odcień mojej skóry (choć mogłaby być trochę grubsza, a nie taka cienka jak papier, wszelkie żyły, naczynka widać spod spodu). Za to nigdy nie słyszałam, że wyglądam jak chora - widocznie taka porcelana mi pasuje, ostatnio słyszałam, że bardzo mi z bladością do twarzy i nie wyobrażają mnie sobie opalonej. I dobrze, bo nawet naturalnie opalam się lata świetlne
O jak milo


Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zamówiłam próbki Skin79 w różowej edycji, czyli Vip Gold, Hot Pink, Oriental Gold i Diamond Collection Pearl Luminous. To moje pierwsze zetknięcie, więc wzięłam na próbę taki zestaw, tubki po 5 ml. Na razie jedynie ciapnęłam odrobinę na wierzch dłoni, jeszcze na twarzy testów nie robiłam, ponieważ dopiero dziś po 16 zobaczyłam paczkę na moim biurku Na dłoni za to rozsmarowywały się fajnie, Vip Gold i Hot Pink całkiem dobrze kryją, zobaczymy, czy ich szarawy kolor dopasuje się jakoś do mojej skóry.
Z tego co było pisane w wątku i na fan page'u Skin79, nie wykonuje on testów i chyba przyjęłyśmy za przyjazną firmę.
Pierwsze zdjęcia
(coraz więcej kupuje, swatchuje i robię zdjęć, chyba muszę pomyśleć o jakimś blogu kosmetycznym, na którym bym się wyżywała )
Swietny zestawik tez juz sie czaje na te kremiki jak wykoncze moja Missha
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:20   #779
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jasne, o to i aukcja: KLIK

Zamawiałam w zeszły poniedziałek, przyszły po tygodniu z hakiem, uwzględniając świąteczne zamieszania na poczcie, wysyłka była za darmo
Kremy mają 5g, nie 5ml, jak pisałam, wybaczcie.
Dziekuje
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:30   #780
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ja też do bladego klubu się wcisnę non stop mi ludzie zwracają uwagę na mą trupość, a ja ją szczerze uwielbiam

Zamiast białego jelenie bierzcie białego wielbłąda - jest świetny A skoro rossman nie testuje, to polecam babydreamy, coraz bardziej przekonuję się do tej marki, chyba naśladują trochę hippa składy prawie, że identyczne

Sam, jak masz przebarwienia (przez te cholerne &^$&#%^*&^ antykoncepcyjne leki też mam teraz po pryszczach ;/) to spróbuj w PL kwasy dorwać ja od wczoraj się przemywam samorobionym tonikiem z kwasem migdałowym, po dłuższym czasie spróbuję sobie zrobić peeling, ponoć efekty są świetne. Zresztą już widzę działanie, delikatnie pojaśniały blizny a stany zapalne totalnie się uspokoiły. Jak coś, to Ci mogę podesłać swojego na próbę jak będziesz chciała wypróbować

Co do samoopalaczy - mam ten w piance z daxa w domu, też mogę oddać jednak jak mówię, bladość rządzi i nie wiem czy dwa razy tego użyłam

ej, Sami, daj znać jak będziesz miała jakiś centymetr luźny w walizce do PL
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.