Scent Bar LVII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 14:36   #61
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie daj sobie wmówić że to nie boli, bierz znieczulenie
Wprawny dentysta robi to przez 15 min Nie ma się czego bać .
Ja byłam u studentów , tzn prawie już lekarzy skoro za 3 mce kończą studia
w sumie mój wali znieczulenie do wszystkiego , ale będę pamiętać, szczególnie jeśli do zakładania tych nici oddeleguje swoją córkę ona ma mniej wprawy i straaaaasznie dokładna jest, więc wszystko trwa i trwa



fogle to zapomniałam się pochwalić jedna z moich prywatnych sójek przyprowadziła wczoraj młode trzy szt.
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2015-06-25 o 15:31
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 15:53   #62
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł joł baru snad kanapki z olvo i pominorem, kremu Eweline z promocji i rojbosa


A ja znad pampuchów drożdżowych (kluski na parze) odsmażonych na masełku i polanych syropem z agawy.

Jessssssssssssssssuuuuu jakie to jest dobre, 6 zjadłam. Bo w sumie to macham znad talerza tylko Było po 3 na głowę, ale małż nie uważa pampuchów.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

Parabelko znasz ten zapach?
Fajny fiołek tam jest prawie jak prawdziwy , trochę za ciepły

http://www.fragrantica.com/perfume/N...eluxe-876.html
Kurcze fajne wynajdujesz skarby Nuty mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

1. toteż właśnie, tym bardziej że dziąsło było ok. tylko brak było dziąsła przyczepionego (tak to się fachowo nazywa) to mi wyrżnęli!!! to mientkie przeszczepili z podniebienia twarde, które niby częściowo się przyjęło i została mała dziura w tym miękkim. Nie chcę ryzykować kolejnego bólu, ewent. odrzutu i kolejnej niemałej kasy . Wiadomo, Koza chce abym miała najpiękniejsze zemby jakie tylko potrafi zrobić no ale za jaką cenę, tym bardziej że to 5 i prawie jej nie widać.

2. Ja nie mogę małych, wyglądam i czuję się jak mama muminka



żaden koniec od blisko roku chadzam z implantem bez korony, teraz walczę z dziąsłem przyczepionym i już wiem, że następnych implantów nie będzie . Nie dam sobie wyrwać w sumie zdrowych (wyleczonych) zębów by wstawiać kolejne implanty, ot tak dla urody tylko. Jak któryś się sypnie to będę myśleć, póki co mam dość i w sumie to sam se dent pacjenta zniechęcił nadgorliwością swoją
1. Słusznie, słuchaj własnej intuicji.

2. Rozumiem

3. Dziwny gatunek Ci dentyści, nie?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Macham znad ataku pszczół, sześć młodych w kuchni, kot oberwał w łapę. Strach okna otwierać.
Ja od lat używam moskitier, w sumie przeciw osom najbardziej i szerszeniom. Kilka razy dziennie się obijają o nie także dobra to inwestycja i nie jakaś koszmarnie droga a już 3 rok stosujemy.
Po sezonie ściagamy, i takw kółko. Ja już inaczej nie potrafię, moja fobia przed insektami jest gigantyczna, większa niż przed wózkami

Biedny kotecek
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


adpszczoły, z tydzień dwa temu u sąsiadów w budce lęgowej dla ptaków osiedlił się rój pszczół właśnie, uciekły komuś z ula i wybrały wolność w lesie
niestety nie na długo, przyjechała traktorem Królowa (nie pszczół oczywiście, tylko nasza miejscowa posiadaczka ziemska) budkę z rojem opatuliła jakąś szmatą, zerwała z drzewa i zabrała do pasieki, mówię Wam twarda baba
Dzięki, bo przez pierwsze ułamki sekundy wyobraźnia działąła
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


fogle to zapomniałam się pochwalić jedna z moich prywatnych sójek przyprowadziła wczoraj młode trzy szt.
Piękne są
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 15:55   #63
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z moim postem? Cos nie tak napisalam?
Nieee Ale w tej edycji szpicel-baru nikt nie jest bezpieczny
[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;51871545] znad buły i pracy[/QUOTE]
Kogo straszysz?
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Przy linczkach od Mić do wózków wyskakuje mi ikonka wózka i napis "Bad Gateway"
Mnie wyskoczył wózek a'la mały karawan na kółkach za 9 tys. z kawałkiem
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Parabelko znasz ten zapach?
Fajny fiołek tam jest prawie jak prawdziwy , trochę za ciepły
Parabelka jest wyjechana na Rodos
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
Koza chce abym miała najpiękniejsze zemby jakie tylko potrafi zrobić


Słodziak z tego Kozy
Cytat:
2. Ja nie mogę małych, wyglądam i czuję się jak mama muminka

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Okropne to jest... U mnie najgorzej było z zakładaniem nici....Lekarka stwierdziła że to nie boli i zakładała 3 godziny...
Pod koniec łzy juz mi same leciały...Ale w porównaniu z Twoimi cierpieniami to pikuś ...
3 godziny?! Co ona robiła, szyła?!
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad ataku pszczół, sześć młodych w kuchni, kot oberwał w łapę. Strach okna otwierać.

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
fogle to zapomniałam się pochwalić jedna z moich prywatnych sójek przyprowadziła wczoraj młode trzy szt.
Sójki są cudne Dzisiaj jedna mignęła mi za oknem autobusu

---

Ad sinupret autobusu - wyrwać się z tej Czeczenii to nie jest tak hop-siup Czekałem jak głupek prawie 20 min. na "przystanku" (co chwilę znak przenoszą w inne miejsce) i gdy w końcu nadjechał okazało się, że to nie ten, heheszki Poleciałem na następny, tam przynajmniej obwieszczenie wisiało, że zmiana kursu blablabla, więc koniec końców udałem się na trzeci, no i się udało

Mam jutro telefoniczny interview w języku dżerman, branża IT, sikam ze śmiechu na samą myśl Chociaż muszę się pochwalić, że najważniejsze mam już opanowane do perfekcji, a mianowicie: "Proszę wyłączyć i włączyć komputer", oraz "Proszę sprawdzić podłączenie kabli i wtyczek" Jeszcze trzecie! "Przykro mi, nie potrafię Pani/Panu pomóc "

#billgateswannabe
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:08   #64
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja znad pampuchów drożdżowych (kluski na parze) odsmażonych na masełku i polanych syropem z agawy.

Jessssssssssssssssuuuuu jakie to jest dobre, 6 zjadłam.

Ja od lat używam moskitier, w sumie przeciw osom najbardziej i szerszeniom. Kilka razy dziennie się obijają o nie także dobra to inwestycja i nie jakaś koszmarnie droga a już 3 rok stosujemy.
Po sezonie ściagamy, i takw kółko. Ja już inaczej nie potrafię, moja fobia przed insektami jest gigantyczna, większa niż przed wózkami
1. O mamo, Rejcz wymiatasz - 6 pampuchów?! mnei juz 2 skutecznie zapychają, tak ze mam dosc

2. Ha ha - za fobie przed wózkami - mam tak samo



A tak fogle to witam siem
Rano prawie zgon zaliczyłam, 7 dni przerwy przymusowej w ćwiczeniach i dzisiaj przy godzinnym workoucie myslałam, ze zejdę - było mi strasznie niedobrze i słabo. Do tej pory raz mi sie tak tylko zdarzyło. Pewno w jukeju za duzo kawy chlałam i teraz mi to bokiem wychodzi no i troszkę schudłam przez te 7 dni, wiec słabsza. Znaczy tak se to tłumacze

Ad. implantów i zębologów wszelakich - mnie też czeka jazda. Musze zmienić dentystę, bo do swojej chodzę od paru lat na te same ciągle poprawki srednio co 3-6 meisiecy i szlag mnie juz trafia. Poza tym kwalifikuje sie na jednego implanta, ale czytajac o waszych perypetiach, to chyba sie nie zdecyduję


A i FLO - Wszystkiego Naj!!!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:08   #65
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LVII

Flo sto lat!!!!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:23   #66
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja znad pampuchów drożdżowych (kluski na parze) odsmażonych na masełku i polanych syropem z agawy.
Muszę mamę przekonać, żeby na niedzielę zrobiła, z ciemnym sosem i gulaszem --->
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:36   #67
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja znad pampuchów drożdżowych (kluski na parze) odsmażonych na masełku i polanych syropem z agawy.


Piękne są
1. jadłabym o właśnie po raz pierwszy w moim dłuuugim żywocie zanabyłam syrop klonowy, nada się do pampuchów?
a fogle to sama robisz, czy kupujesz?

2. piękne i kontaktowe, a jak naśladują miałczenie kotów i jakie dyskusje z Fruzią prowadzą

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kogo straszysz?



Słodziak z tego Kozy



Mam jutro telefoniczny interview w języku dżerman, branża IT, sikam ze śmiechu na samą myśl Chociaż muszę się pochwalić, że najważniejsze mam już opanowane do perfekcji, a mianowicie: "Proszę wyłączyć i włączyć komputer", oraz "Proszę sprawdzić podłączenie kabli i wtyczek" Jeszcze trzecie! "Przykro mi, nie potrafię Pani/Panu pomóc "

#billgateswannabe
3x przy bułce się popłakałam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Ad. implantów i zębologów wszelakich - mnie też czeka jazda. Musze zmienić dentystę, bo do swojej chodzę od paru lat na te same ciągle poprawki srednio co 3-6 meisiecy i szlag mnie juz trafia. Poza tym kwalifikuje sie na jednego implanta, ale czytajac o waszych perypetiach, to chyba sie nie zdecyduję


A i FLO - Wszystkiego Naj!!!!
1. się trzy razy zastanów, serio mówię

2.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Flo sto lat!!!!
dzięki Majek


a i jak rano pojechałam se kupić prezent, to nabyłam polar szary, prawie taki jak chciałam oraz uwaga ......
szczotkę do kajbla taką jak chciałam
ciekawe co przywiezie P.
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2015-06-25 o 16:39
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 16:47   #68
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Flo sto lat!!!!
Floooo!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


A ja znad pampuchów drożdżowych (kluski na parze) odsmażonych na masełku i polanych syropem z agawy.

Jessssssssssssssssuuuuu jakie to jest dobre, 6 zjadłam. Bo w sumie to macham znad talerza tylko Było po 3 na głowę, ale małż nie uważa pampuchów.


Kurcze fajne wynajdujesz skarby Nuty mi się podobają


:
1 Też pysznie

2 To przypadkiem bo promocja w rosie jest na to , i tak jakoś przechodziłam... Wczoraj i psikłam iii fiołki

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
1


a i jak rano pojechałam se kupić prezent, to nabyłam polar szary, prawie taki jak chciałam oraz uwaga ......
szczotkę do kajbla taką jak chciałam
ciekawe co przywiezie P.
yyyy a jaką chciałaś???

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak fogle to witam siem
Rano prawie zgon zaliczyłam, 7 dni przerwy przymusowej w ćwiczeniach i dzisiaj przy godzinnym workoucie myslałam, ze zejdę - było mi strasznie niedobrze i słabo. Do tej pory raz mi sie tak tylko zdarzyło. Pewno w jukeju za duzo kawy chlałam i teraz mi to bokiem wychodzi no i troszkę schudłam przez te 7 dni, wiec słabsza. Znaczy tak se to tłumacze
Ja chcę zacząć biegać rano , jak to zrobić poza tym że z domu wyjść

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
3 godziny?! Co ona robiła, szyła?!





Mam jutro telefoniczny interview w języku dżerman, branża IT, sikam ze śmiechu na samą myśl Chociaż muszę się pochwalić, że najważniejsze mam już opanowane do perfekcji, a mianowicie: "Proszę wyłączyć i włączyć komputer", oraz "Proszę sprawdzić podłączenie kabli i wtyczek" Jeszcze trzecie! "Przykro mi, nie potrafię Pani/Panu pomóc "
Nie no nić zakładała pod dziąsło dookoła zęba... A że skakałam z bólu to ta nić wypadała i tak się bawiłyśmy ...

Trzymam kciukasy za rozmowę... Ja zapisałam się na kurs opiekuna medycznego osób chorych onkologicznie . Boję się trochę... Czy dam radę ...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:55   #69
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Wam też cytują się stare posty?
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
2. piękne i kontaktowe, a jak naśladują miałczenie kotów i jakie dyskusje z Fruzią prowadzą
Serio?
Cytat:
a i jak rano pojechałam se kupić prezent, to nabyłam polar szary, prawie taki jak chciałam oraz uwaga ......
szczotkę do kajbla taką jak chciałam
ciekawe co przywiezie P.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie no nić zakładała pod dziąsło dookoła zęba... A że skakałam z bólu to ta nić wypadała i tak się bawiłyśmy ...
Ale po co nić pod dziąsło i dlaczego bez znieczulenia? Tak sobie Wasze odyseje stomatologiczne czytam i Bogu w niebiosach dziękuję, że (tfu-tfu-tfu!) zęby mocne mam
Cytat:
Trzymam kciukasy za rozmowę...
Dzięki, będzie co będzie, nie spinam się
Cytat:
Ja zapisałam się na kurs opiekuna medycznego osób chorych onkologicznie . Boję się trochę... Czy dam radę ...
Na czym polega taka praca?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:59   #70
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
1. się trzy razy zastanów, serio mówię
No mnie sie odechciało, naprawdę, inna sprawa taka, ze musze ten implant zrobić, bo nie ma innej alternatywy, a juz pytałam o to paru stomsów Zreszta już pare lat zwlekam z tym implantem i chyba widzę, ze podswiadomie wyczuwałam kłopoty

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ja chcę zacząć biegać rano , jak to zrobić poza tym że z domu wyjść
Nigdy wczesniej nie biegałas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:14   #71
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
1. O mamo, Rejcz wymiatasz - 6 pampuchów?! mnei juz 2 skutecznie zapychają, tak ze mam dosc

2. Ha ha - za fobie przed wózkami - mam tak samo
1. Nom, zazwyczaj 3 to maks, ale te było domowej roboty i jakieś takie powietrzne bardzo i lekkie No i zjadłam w dwóch ratach (4 i 2)

2. normalnie czułam, czułam że Ty będziesz moją bratnią antywózkową duszą


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Muszę mamę przekonać, żeby na niedzielę zrobiła, z ciemnym sosem i gulaszem --->
Słyszałam, że ludzie jedzą to na wytrawnie. Mooooże kiedyś spróbuję.

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
1. jadłabym o właśnie po raz pierwszy w moim dłuuugim żywocie zanabyłam syrop klonowy, nada się do pampuchów?


a fogle to sama robisz, czy kupujesz?

a i jak rano pojechałam se kupić prezent, to nabyłam polar szary, prawie taki jak chciałam oraz uwaga ......
szczotkę do kajbla taką jak chciałam
ciekawe co przywiezie P.
1. Do klonowego dojrzewam, nie pamiętam smaku, tak dawno temu jadłam. Nadać się pewnie nada. Agawę mam bo smakuje jak cukier, żeby małżu pasowało. Setwią gardzi, ksylitolem też, a poniżej 2 łyżeczek cukru nie chce zejść dzaid jeden

2. No jak myślisz?

Nie no ja do wyrobów ciast już nie zasiadam pass forever.
Od nietopsza nam skapło.

A zazwyczaj kupuję gotowce, i te gotowe takie suche i zbite są. I faktycznie bardziej zapychają.

3. Ooooo też poluję na szczotkę do wc taką żeby eeee zwisała ? i zakryta była czy coś. Poka zakup

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mam jutro telefoniczny interview w języku dżerman, branża IT, sikam ze śmiechu na samą myśl Chociaż muszę się pochwalić, że najważniejsze mam już opanowane do perfekcji, a mianowicie: "Proszę wyłączyć i włączyć komputer", oraz "Proszę sprawdzić podłączenie kabli i wtyczek" Jeszcze trzecie! "Przykro mi, nie potrafię Pani/Panu pomóc "

#billgateswannabe
Cudne



Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Trzymam kciukasy za rozmowę... Ja zapisałam się na kurs opiekuna medycznego osób chorych onkologicznie . Boję się trochę... Czy dam radę ...
Genialne!!!

Ja wiem, że ja bym nie dała.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 17:25   #72
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Floooo!

yyyy a jaką chciałaś???
1.

2. ciorną


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Trzymam kciukasy za rozmowę... Ja zapisałam się na kurs opiekuna medycznego osób chorych onkologicznie . Boję się trochę... Czy dam radę ...
szacun

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Serio?
no przecież nie na darmo mówi się o nich polskie papugi , potrafią naśladować różne dźwięki i są leśnymi "alarmami" (nie tylko dla swojego gatunku) z racji czego są utrapieniem myśliwych

no i kciukasy za rozmowę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No mnie sie odechciało, naprawdę, inna sprawa taka, ze musze ten implant zrobić, bo nie ma innej alternatywy, a juz pytałam o to paru stomsów Zreszta już pare lat zwlekam z tym implantem i chyba widzę, ze podswiadomie wyczuwałam kłopoty
a masz tam jeszcze zęba, czy już tylko lochę, brak zęba znaczy?
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:27   #73
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Nom, zazwyczaj 3 to maks, ale te było domowej roboty i jakieś takie powietrzne bardzo i lekkie No i zjadłam w dwóch ratach (4 i 2)

2. normalnie czułam, czułam że Ty będziesz moją bratnią antywózkową duszą


Nie no ja do wyrobów ciast już nie zasiadam pass forever.
Od nietopsza nam skapło.
1. Aaaa to wszytsko wyjasnia Domowej roboty to zupelnie co inkszego, niźli te kupne Pewno takich domowych sama bym więcej wtryniła

2.Ha! A ciekawe skąd wiedziałas? Ja to udaje, ze wozków nie ma A ze już stara jestem, to nie zapowiada się na zmiany u mnie, skoro przec ćwierć wieku nic się nie zmieniło

3. Czemuż to? Ja polubiłam zabawę w wypieki- zawsze ciekawam, jakie wyjdzie i co wyjdzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:27   #74
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

1. Do klonowego dojrzewam, nie pamiętam smaku, tak dawno temu jadłam. Nadać się pewnie nada. Agawę mam bo smakuje jak cukier, żeby małżu pasowało. Setwią gardzi, ksylitolem też, a poniżej 2 łyżeczek cukru nie chce zejść dzaid jeden

2. No jak myślisz?

Nie no ja do wyrobów ciast już nie zasiadam pass forever.
Od nietopsza nam skapło.

A zazwyczaj kupuję gotowce, i te gotowe takie suche i zbite są. I faktycznie bardziej zapychają.

3. Ooooo też poluję na szczotkę do wc taką żeby eeee zwisała ? i zakryta była czy coś. Poka zakup

--
no właśnie samemu zrobić ale może maszyna chlebowa zagniecie

szczota zwykła, plasticzana ino czarna
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:29   #75
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

a masz tam jeszcze zęba, czy już tylko lochę, brak zęba znaczy?
Juz dawno nic nie ma Ale mialam niedawno robiony rentgen na ten okazję, czy jest jeszcze kosc i w w sumie to powinnam miec 2 implanty, ale pani zębolog stwierdziła, ze ino jeden mi się zmieści, bo dziasło opadło, zgryz sie popsuł i za chiny nie pójdzie wiecej, jak jeden, jesli by dała 2 to bym ryjka ponoc nie zamkneła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:30   #76
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Miało być znad czereśni, ale przy nadrabianiu zeżarłam wszystkie

Dołączam się do życzeń dla Flo

Będzie streszczenie?

Chyba będę wracać do świata żywych - koniec roku szkolnego blisko Jak co roku dziwię się niezmiernie, że nikogo nie ubiłam i sama nie popełniłam harakiri Sukces.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:05   #77
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

2.Ha! A ciekawe skąd wiedziałas? Ja to udaje, ze wozków nie ma A ze już stara jestem, to nie zapowiada się na zmiany u mnie, skoro przec ćwierć wieku nic się nie zmieniło

3. Czemuż to? Ja polubiłam zabawę w wypieki- zawsze ciekawam, jakie wyjdzie i co wyjdzie
2. Hre hre - takie tam fluidy wizażowe

2. A to nie moje zabawki Wypieki/wyrabianie ciast wszelakich są dla mnie kompletnie z kosmosu. Doprowadzają mnie do szału, załamki, agresji, to całkowicie nie mój swiat. Porzuciłam już go na zawsze. Próby dokonowyłam dla kogoś, na urodziny itp, żeby zrobić komuś przyjemność, ale kosztowało to mnie i męża tonę nerwów, i wiele produktów.
Jestem niepiekąca i tak zostanie, mogą mi to nawet na nagrobku wygrawerować

Za to znalazłam lepszych w tej dziedzinie, piekarnio-ciastkarnię. I gościom tam kupujemy.
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

szczota zwykła, plasticzana ino czarna
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Chyba będę wracać do świata żywych - koniec roku szkolnego blisko Jak co roku dziwię się niezmiernie, że nikogo nie ubiłam i sama nie popełniłam harakiri Sukces.
Kurcze, a pomyśleć, że jako ticzer marzyłam, żeby się z Tobą zamienić. A tu mówisz takie rewelacje? Byłoby jak z deszczu pod rynnę?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:22   #78
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Jestem niepiekąca i tak zostanie, mogą mi to nawet na nagrobku wygrawerować

2. Kurcze, a pomyśleć, że jako ticzer marzyłam, żeby się z Tobą zamienić. A tu mówisz takie rewelacje? Byłoby jak z deszczu pod rynnę?
1.
Niepiekąca, z fobią wózkową, myślę co dalej
2. I użerać się z ticzerami? To już wolę gimnazjalistów Serio, do szału mnie doprowadza, że jestem uważana za kogoś niższego rzędu, kto ma wypełniać polecenia i spełniać życzenia, służącą prawie. Epopeję by można Wczoraj na ten przykład ktoś sobie na mojej podłodze urządził śmietnik Jak sądzę. W każdym razie to co tam zastałam wrzuciłam do kosza

Musiałabym dokończyć depilować nogi, bo objechałam pół jednej. Ale mnie to nuuudzi :p
Koleżanka zareklamowała mi woskowanie pach i się zapisałam na jutro. Zapewne w chwili kiedy kosmetyczka będzie rwać ten plaster będę pomstować na tę koleżankę
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2015-06-25 o 18:26
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:23   #79
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

a i jak rano pojechałam se kupić prezent, to nabyłam polar szary, prawie taki jak chciałam oraz uwaga ......
szczotkę do kajbla taką jak chciałam
ciekawe co przywiezie P.
Prezent idealny


Flo wszystkiego najlepszego
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 18:25   #80
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że ludzie jedzą to na wytrawnie. Mooooże kiedyś spróbuję
U nas tylko i wyłącznie z sosem pieczeniowym
Cytat:

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
no przecież nie na darmo mówi się o nich polskie papugi , potrafią naśladować różne dźwięki i są leśnymi "alarmami" (nie tylko dla swojego gatunku) z racji czego są utrapieniem myśliwych
Ale z Ciebie ornitooolooog!
Cytat:
no i kciukasy za rozmowę

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Będzie streszczenie?
Z tą prośbą to do Spo

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2015-06-25 o 18:27
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:27   #81
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Z tą prośbą to do Spo
Widzę, że jest na posterunku
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:38   #82
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Widzę, że jest na posterunku
Teraz udaje, że Jej nie ma
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 19:05   #83
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W
Ale po co nić pod dziąsło i dlaczego bez znieczulenia? Tak sobie Wasze odyseje stomatologiczne czytam i Bogu w niebiosach dziękuję, że (tfu-tfu-tfu!) zęby mocne mam
Się ja wciska pod dziąsło coby pobrać wycisk , bo nitka będzie wyznaczać miejsce do którego będzie porcelana dosięgała , a musi dosięgać głęboko , coby dziąsło zarosło i było wszystko szczelne

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81;51877998
Będzie streszczenie? :prosi::prosi::prosi: :brzydal:

Chyba będę wracać do świata żywych - [COLOR=White
koniec roku szkolnego blisko [/COLOR] Jak co roku dziwię się niezmiernie, że nikogo nie ubiłam i sama nie popełniłam harakiri Sukces.
1 Nie będzie jusz prosiłam

2 Ticzerem jesteś?

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Nigdy wczesniej nie biegałas?
Biegałaś i chyba dlatego taki opór bo przez pierwsze treningi

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Na czym polega taka praca?
Zapewne na opiece nad chorym w Hospicjum
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 19:14   #84
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Się ja wciska pod dziąsło coby pobrać wycisk , bo nitka będzie wyznaczać miejsce do którego będzie porcelana dosięgała , a musi dosięgać głęboko , coby dziąsło zarosło i było wszystko szczelne
O mostek się rozchodzi?
Cytat:
Zapewne na opiece nad chorym w Hospicjum
Aaaa, czyli opieka w dosłownym znaczeniu tego słowa, rozumiem.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 19:16   #85
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
O mostek się rozchodzi?

Aaaa, czyli opieka w dosłownym znaczeniu tego słowa, rozumiem.
Nie o koronę na wkładzie korzeniowym

Prawdopodobnie tak
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 19:37   #86
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie o koronę na wkładzie korzeniowym
Rozumiem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:04   #87
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ticzerem jesteś?
I na swoich bym gadała? Panią z sekretariatu, nie mylić z panią z dziekanatu

Aleee się zaniedbałam fizycznie, w sęsie oklapłam, nie ruszam się i nawet nie zauważam co jem
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:08   #88
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
2. I użerać się z ticzerami? To już wolę gimnazjalistów Serio, do szału mnie doprowadza, że jestem uważana za kogoś niższego rzędu, kto ma wypełniać polecenia i spełniać życzenia, służącą prawie. Epopeję by można Wczoraj na ten przykład ktoś sobie na mojej podłodze urządził śmietnik Jak sądzę. W każdym razie to co tam zastałam wrzuciłam do kosza

Musiałabym dokończyć depilować nogi, bo objechałam pół jednej. Ale mnie to nuuudzi :p
Koleżanka zareklamowała mi woskowanie pach i się zapisałam na jutro. Zapewne w chwili kiedy kosmetyczka będzie rwać ten plaster będę pomstować na tę koleżankę
2. To fatalnie świadczy o ludziach. Niemniej pracując w kilku szkołach, doświadczyłam wręcz odwrotnego zjawiska. Nie teraz, zaraz, potem, jutro, nigdy! Zawsze sekretarki rządziły całym tym bajzlem. I zawsze ich czas był czasem najświętszym. Nauczyciel nie miał czasu się odsikać, a one miały czas byw pracy kroić owoce na cząstki, przeglądać katalogi urodowe, uprawiać sieciunie i uwaga dadadaaaaaaaaaaaam: czytać książki. Także no ten teges, chciałam tę robotę

3. Oooooooj, przeklniesz na głos. Słyszę słowo na K
Czemu nie pójdziesz na laser? Tzn, teraz chyba za późno bo lato, ale laser boli równie mocno, ale ptrzynajmniej efekt raz na zawsze


Agnyska - a jak tam przyjemności, czyli wakacje? Zdecydowaliście się na coś? Bo urwał się wątek. Nie kręci Cię Budapeszt?

W sumie jestem zdania, że lato nie lato, sezon nie sezon, jak ktoś ma za cel Pragę, to trzeba go uskutecznić.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-06-25 o 20:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:18   #89
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Widzę, że jest na posterunku
It wasn't me

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Teraz udaje, że Jej nie ma
Wcale nawet nie musiałam udawać


Streszczam:
Poprzedni bar był otwarty ponad 3 miesiące
Na szczycie był jak zawsze gryx
Gryx zajął blisko 1/5 baru, tzn jego wypowiedzi
Tuż zaraz za gryxem szczytowała Rejcz
No a potem inni barowicze...
W poprzednim barze nosiło się głównie jajognioty, o mniej więcej takie ->
Najczęstszym zajęciem (oprócz picia piwa) było łapanie przelatujących pawi, ale nie, że takich ->
Poznaliśmy także nową osobę - niejakiego Michała z Okw
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2015-06-25 o 20:29
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:24   #90
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. To fatalnie świadczy o ludziach. Niemniej pracując w kilku szkołach, doświadczyłam wręcz odwrotnego zjawiska. Nie teraz, zaraz, potem, jutro, nigdy! Zawsze sekretarki rządziły całym tym bajzlem. I zawsze ich czas był czasem najświętszym. Nauczyciel nie miał czasu się odsikać, a one miały czas byw pracy kroić owoce na cząstki, przeglądać katalogi urodowe, uprawiać sieciunie i uwaga dadadaaaaaaaaaaaam: czytać książki. Także no ten teges, chciałam tę robotę

3. Oooooooj, przeklniesz na głos. Słyszę słowo na K
Czemu nie pójdziesz na laser? Tzn, teraz chyba za późno bo lato, ale laser boli równie mocno, ale ptrzynajmniej efekt raz na zawsze


4. Agnyska - a jak tam przyjemności, czyli wakacje? Zdecydowaliście się na coś? Bo urwał się wątek. Nie kręci Cię Budapeszt?

W sumie jestem zdania, że lato nie lato, sezon nie sezon, jak ktoś ma za cel Pragę, to trzeba go uskutecznić.
2. No jakoś jestem innym typem człowieka, pewno dlatego wchodzą mi na głowę, a nie ja wchodzę
3. Ten wosk to tylko 30 zł, a potem planuję robić sobie pachy depilatorem Wię, jestę hardkorę, ale już to kiedyś robiłam i da się przeżyć. A jak będą odrastać pojedyncze to już zupełne phi.
4. Nie wiem, w ostatnich dwóch tygodniach nie mam siły myśleć nad tak skomplikowanymi zagadnieniami Budapeszt nęci, owszem.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Na szczycie był jak zawsze gryx
Tuż zaraz za gryxem szczytowała Rejcz
No a potem inni barowicze...
Dobrze, że nie wszyscy razem, to byłaby Sodomia i Gomoria

No, powiedzmy, że może być. Aczkolwiek do pełnej satysfakcji mi daleko
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2015-06-25 o 20:25
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 23:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.