Za miesiąc wyjdzie na wolność groźny zabójca - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 10:53   #91
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
No tak się mówi, ale widocznie jest inaczej.
Pękalski na moje oko ma coś z głową konkretnie. To, w jaki sposób się wypowiada, jak widzi tylko seks jest przerażające. Najlepsza była jego odpowiedź na pytanie czy będzie jeszcze to robił. Powiedział, że nie, bo wie, że może być ukarany za to. Spoko i tylko dlatego
A i tak myślę, że będzie.
behawioralka - lepsze to niz nic
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:54   #92
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość

Pękalski na moje oko ma coś z głową konkretnie. To, w jaki sposób się wypowiada, jak widzi tylko seks jest przerażające. Najlepsza była jego odpowiedź na pytanie czy będzie jeszcze to robił. Powiedział, że nie, bo wie, że może być ukarany za to. Spoko i tylko dlatego A i tak myślę, że będzie.

Pękalski jest upośledzony od urodzenia.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:58   #93
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Pękalski jest upośledzony od urodzenia.
I taki człowiek ma wyjść na wolność
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:09   #94
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Pękalski jest upośledzony od urodzenia.
wyglada jakby byl synem swego dziadka.

znaczy wynikiem kaziorodztwa.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:22   #95
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

ja oglądałam wywiad z jakąś psycholog, która z nim pracowała przez kilka lat, twierdziła, że o resocjalizacji nie ma mowy, on jest strasznie niebezpieczny
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:52   #96
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Zastanawiam się czemu oni wtedy zmienili karę śmierci na 25 lat więzienia, zamiast na dożywocie- wtedy nie byłoby żadnego problemu. Kolejny brak wyobraźni.

I oczywiście te wszystkie planowane zmiany są bez sensu. prawo nie działa wstecz, a w sumie jedyna sytuacją w której mogłyby być zastosowane to właśnie te... Z resztą najlepiej to oraz możliwe konsekwencje opisała Pani Moniak Płatek http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1...dywistow_.html

A co robić? Maksymalnie kontrolować.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:55   #97
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Kdjdfn Pokaż wiadomość
Jak on przeżył w więzieniu? Przecież ponoć pedofile w więzieniach nie mają zycia.
Też mnie to zastanawia. Ale może jego nie dało się zgwałcić (bo pedofili w więzieniu zazwyczaj się gwałci). Taki psychol pewnie sam tam ganiał facetów i oferował seks.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 14:02   #98
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Obecnie pedofile są chronieni w więzieniach. Ale o pozycji w więzieniu decyduje nie tylko zbrodnia, ale także charakter, zdobyte znajomości itd. I być może na początku miał ciężko, ale potem z tak długim stażem i tak był szanowany.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:10   #99
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
– Gdy prowadziliśmy go do celi, na korytarzu słychać było krzyki: „dajcie go do mnie pod celę, ja już go...!". Więzień-fryzjer nie chciał go strzyc, bo bał się, że odruchowo poderżnie mu gardło, a gdy pedofil był na spacerze, z dziesiątków okien rozlegało się buczenie i dzikie wrzaski – opowiada emerytowany strażnik więzienny o tym, jak inni więźniowie traktowali najgroźniejszego pedofila – Mariusza Trynkiewicza, mordercę dzieci, który za dwa lata wyjdzie na wolność.
– Gdy był prowadzony do celi dla więźniów niebezpiecznych, wstrzymano ruch na całym pawilonie. Ale to nie powstrzymało innych osadzonych od reakcji. Buczenie i wrzaski były niemiłosierne. Na korytarzu rozległy się krzyki: „dajcie go do mnie pod celę, ja już go...!” – tłumaczy były strażnik.
Strażnicy musieli mu dobrać współwięźniów, którzy nie dadzą się mu skrzywdzić i jeszcze dopilnują, by nie popełnił samobójstwa. – Chłopaki sobie go podporządkowali. Musiał mieć od nich zgodę dosłownie na wszystko. Informował ich, gdy chciał usiąść na łóżku, położyć się, podejść do okna czy skorzystać z toalety. Bez aprobaty nie mógł niczego wykonać – opowiada strażnik.
Był pilnowany tak, że nie mógł zmienić łóżka, strony położenia poduszki. Całą dobę w celi paliło się światło, strażnicy bardzo często zaglądali przez wizjer celi, bo nie było monitoringu. Pedofil nie mógł nawet załatwiać się za parawanem!
– Wówczas moje dzieci były mniej więcej w wieku zamordowanych przez niego chłopców. Nóż mi się w kieszeni otwierał, a ręce mnie świerzbiły przy każdym kontakcie z tą bestią – wspomina były już strażnik. Opowiada także o więziennym fryzjerze, który odmówił strzyżenia pedofila. – Mi się łapy będą przy nim trzęsły, a ja brzytwę mam w ręku. Przejadę mu i z głowy – tłumaczył fryzjer swoją odmowę. – Mam dziesięć lat wyroku, nie chcę dostać dożywocia.
Na spacer pedofil poszedł tylko raz, bo gdy się pojawił się na specerniaku, ze wszystkich okien rozległo się głośne huczenie, buczenie i wrzaski. Trynkiewicz tak się przeraził, że błagał, by nie zmuszać go już do wychodzenia.

Ale to ze strony Faktu więc wiecie...
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:16   #100
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Oglądałam kiedyś dokument na youtubie "Nie są cię skaże pedofilu" i tam więźniowie wypowiadali się jak pedofile są traktowani, ciekawe ile w tym jest prawdy.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:24   #101
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Kdjdfn Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś dokument na youtubie "Nie są cię skaże pedofilu" i tam więźniowie wypowiadali się jak pedofile są traktowani, ciekawe ile w tym jest prawdy.
obecnie niedużo po pedofile czy dzieciobójcy są izolowani dla ich własnego bezpieczeństwa
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 14:42   #102
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Pękalski jest upośledzony od urodzenia.
Może i ma orzeczony lekki stopień upośledzenia umysłowego, ale moim zdaniem on doskonale wiedział co robi, tak przy tych zabójstwach, tak i podczas procesu. Odwołał przed sądem wszystkie wyjąśnienia w postepowaniu przygotowawczym, świadczące o tym,że popełnił tyle zabójstw, na rozprawie już tego nie potwierdził , mówiąc,że został do tego zmuszony przez funkcjonariuszy, ale już po uprawomocnieniu się wyroku to przyznał się znowu do wszystkiego. Korzystał na rozgłosie, był i jest bardzo medialny, płacono mu za wywiady.Jego upodobania seksualne też były dość specyficzne...ta nekrofilia, mimo że powtarza,że nie współzył nigdy z żywą kobietą, (aczkolwiek współżył z 40latką , której nie udało mu się zabić idzięki której w zasadzie on zsotał ujęty przez Policję)
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:47   #103
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Może i ma orzeczony lekki stopień upośledzenia umysłowego, ale moim zdaniem on doskonale wiedział co robi, tak przy tych zabójstwach, tak i podczas procesu. Odwołał przed sądem wszystkie wyjąśnienia w postepowaniu przygotowawczym, świadczące o tym,że popełnił tyle zabójstw, na rozprawie już tego nie potwierdził , mówiąc,że został do tego zmuszony przez funkcjonariuszy, ale już po uprawomocnieniu się wyroku to przyznał się znowu do wszystkiego. Korzystał na rozgłosie, był i jest bardzo medialny, płacono mu za wywiady.Jego upodobania seksualne też były dość specyficzne...ta nekrofilia, mimo że powtarza,że nie współzył nigdy z żywą kobietą, (aczkolwiek współżył z 40latką , której nie udało mu się zabić idzięki której w zasadzie on zsotał ujęty przez Policję)

Co do odwołania.
Podobno wynikło to z tego, że w celi przebywał razem z recydywistami, którzy poradzili mu tak postępować.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:24   #104
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
obecnie niedużo po pedofile czy dzieciobójcy są izolowani dla ich własnego bezpieczeństwa
Zastanawia mnie: po co? Skoro jest pewność, że on to zrobił, to należałoby wrzucić go między więźniów, którzy skrócą jego żywot. Służba więzienna, policja, sąd powinni udawać, ze tego nie widzą.
Skoro nie można go inaczej wyeliminować...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:43   #105
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie: po co? Skoro jest pewność, że on to zrobił, to należałoby wrzucić go między więźniów, którzy skrócą jego żywot. Służba więzienna, policja, sąd powinni udawać, ze tego nie widzą.
Skoro nie można go inaczej wyeliminować...
pewnie dlatego, że jesteśmy związani konwencją praw człowieka i paroma innymi aktami prawnymi, według których morderca to też człowiek i ma odbywać karę na określonych warunkach
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:10   #106
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
pewnie dlatego, że jesteśmy związani konwencją praw człowieka i paroma innymi aktami prawnymi, według których morderca to też człowiek i ma odbywać karę na określonych warunkach
No to by odbywał. Na takich samych warunkach, jak cała reszta. Teraz to wygląda tak, jakby był uprzywilejowany za swoją zbrodnię.
Przepraszam, ale tak to właśnie widzę.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:20   #107
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Facet ma mieszkać w Bydgoszczy, a poza tym nie zgadzam się z niektórymi wypowiedziami. Powiedział wyraźnie, że jak wyjdzie to zrobi to ponownie, bo ma potrzebę zabijania. Własna matka prosi, by go nie wypuszczać, bo znowu skrzywdzi. Szkoda, że ustawa z grudnia dotycząca umieszczenia takich osobników w szpitalu psychiatrycznym nie sięgnie szatana z Piotrkowa, gdyż została za późno wprowadzona. On nie jest normalny.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:50   #108
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
obecnie niedużo po pedofile czy dzieciobójcy są izolowani dla ich własnego bezpieczeństwa
Nie rozumiem tego.





Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
No to by odbywał. Na takich samych warunkach, jak cała reszta. Teraz to wygląda tak, jakby był uprzywilejowany za swoją zbrodnię.
Przepraszam, ale tak to właśnie widzę.
Tak to wyglada.

Nie czytalam nic o tej najnowszej ustawie, ale wytlumaczcie mi, na jakiej zasadzie ona zadziala, skoro prawo nie dziala wstecz? Skoro zostali juz skazani?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 17:37   #109
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Słyszałam, że podobno tak, jak my musimy miesiącami czekać na badania itd., tak więzniowie mają jak cos sie dzieje od ręki robione badania, bo prawa człowieka i blabla :/.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 18:50   #110
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Nie czytalam nic o tej najnowszej ustawie, ale wytlumaczcie mi, na jakiej zasadzie ona zadziala, skoro prawo nie dziala wstecz? Skoro zostali juz skazani?
Mnie się wydaje, że oni bezczelnie kłamią, że ta ustawa obejmie tych przestępców. Ustawa łamie podstawowe kwestie takie jak karanie kogoś bez wyroku czy właśnie to, że prawo nie działa wstecz.

Z resztą wkleję wypowiedź z przytoczonego wyżej artykułu:
Cytat:
- Jeżeli ktoś jest skazany na karę 25 lat, to nie jest to ta sama kara co kara pozbawienia wolności. Jeśli ustawa nie mówi o tym, że stosuje się ją do osób, które są skazane na 25 lat pozbawienia wolności, to się do nich nie stosuje. Żadna z osób, którymi się nas straszy, nie będzie podlegała tej ustawie - dodała. Podlegać mogą jej inni, na przykład osoby, którym grzywnę zamieniono na karę pozbawienia wolności, świadkowie, którzy nie stawiali się na rozprawy i trafili do więzienia w ramach kary porządkowej. - Nie ma tu przestępstw z użyciem przemocy. To zostało usunięte. To są wszyscy skazani na karę pozbawienia wolności. To chłopak ze skrętem, kierowca po alkoholu - wskazywała karnistka.
Cytat:
- Ta ustawa ma więcej wad - zaznaczyła prof. Płatek. Chodzi o zasadę, wedle której prawo nie działa wstecz. Tymczasem ustawa ma dotyczyć także osób, które odbywały karę przed jej wprowadzeniem w życie. - Wprowadzenie takiej retroaktywności łamie podstawy prawa karnego. Prawdopodobnie nikt na to nie pójdzie - stwierdziła karnistka. W rezultacie ustawa wcale nie rozwiąże problemu wychodzących z więzień recydywistów.

Prof. Płatek w wątpliwość poddawała sens projektu. - Dlaczego w ogóle robimy coś takiego mając karę dożywotniego więzienia? - pytała. - Mamy też możliwość stosowania środków zabezpieczających, także po wyjściu na wolność, dozór, elektroniczny monitoring. A my się pchamy z tą ustawą - stwierdziła.
Pamiętam, że wcześniej była opcja, aby wypuścić ich przed czasem, tym samym byliby objęci środkami zabezpieczającymi, takimi jak dozór kuratora, ale jak widać to zaniedbano.


I nie naskakujcie na prawa człowieka. Proszę Was.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 18:54   #111
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

skoro ktoś bez skrupułów oświadcza, że ''po wyjściu będę dalej mordował'', to powinno się go odizolować.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:33   #112
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

skoro ktoś bez skrupułów oświadcza, że ''po wyjściu będę dalej mordował'', to powinno się go odizolować.
Zwłaszcza, że facet naprawdę ma nierówno pod sufitem i jest w takim wieku, że nadal będzie miał siłę krzywdzić ludzi.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:52   #113
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość

I nie naskakujcie na prawa człowieka. Proszę Was.
Respektowanie praw człowieka jest ważne, ale mają one jedną wadę. Traktują jak człowieka bestię, która człowiekiem nie jest. Bo dla mnie Trynkiewicz jest bestia - nie człowiekiem.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:56   #114
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ma jeszcze czelność prosić o zmianę nazwiska. Najlepiej niech w ogóle się zakamufluje.
w tej zmianie nazwiska wiadomo o co chodzi, wyjdzie jako nowy człowiek i będzie mógł zaczynać od nowa mordować tyle że pod nowymi papierami, dzisiaj każdy wie jak on się nazywa a jutro wyjdzie jako Jan Kowalski i może jako były nauczyciel?
może chcieć wrócić do zawodu bądź też chciałby udzielać korepetycji a te wiadomo jak się skończyć mogą i to jest możliwe w końcu jakiś czas temu było głośno w mediach o kobiecie która zatłukła syna, poszła siedzieć a po kilku latach pracowała w swoim zawodzie i była nauczycielką i nawet w komisji Ministerstwa Edukacji Narodowej była...

człowiek który zapowiada że dalej będzie mordował nie powinien mieć szansy wyjść z więzienia bo jest zbyt dużym zagrożeniem dla otoczenia, no ale to Polska i tu kary za największe zbrodnie są żenująco niskie, przez co Polska jest rajem dla przestępców.
Norwegia idealna nie jest w tym względzie (ale tam nadrabiają resocjalizacją) ale tam Breivik mimo że dożywocia nie dostał, to raczej go nie puszczą, będą mu przedłużać pobyt w więzieniu ze względu na stan psychiczny itd bo mają do tego prawo, a u nas wiadomo że człowiek jest nienormalny, że mówi o tym że dalej będzie zabijał, to i tak wyjdzie bo prawo na zatrzymanie go nie zezwala, a leczyć także nie można bo nie można go zmusić.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-01-09 o 19:59
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:08   #115
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Trynkiewicz chęć zmiany nazwiska motywował tym, że po wyjściu na wolność zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w społeczeństwie, a nazwisko kojarzone z tak poważnymi przestępstwami dodatkowo nagłośnionymi przez media z góry skaże go na społeczny ostracyzm.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:23   #116
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia. Ale może jego nie dało się zgwałcić (bo pedofili w więzieniu zazwyczaj się gwałci). Taki psychol pewnie sam tam ganiał facetów i oferował seks.
Z tego, co wiem, tego typu przestępcy są trzymani w pojedynczych celach, izolowani. A szkoda, ja bym ich wszystkich wrzuciła do jednej, niech się pozabijają...

Cytat:
Trynkiewicz chęć zmiany nazwiska motywował tym, że po wyjściu na wolność zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w społeczeństwie, a nazwisko kojarzone z tak poważnymi przestępstwami dodatkowo nagłośnionymi przez media z góry skaże go na społeczny ostracyzm.
Och, jakiż on biedny... Mam tylko nadzieję, że nikt się na taki poroniony pomysł nie zgodzi.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:26   #117
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44524681]Z tego, co wiem, tego typu przestępcy są trzymani w pojedynczych celach, izolowani. A szkoda, ja bym ich wszystkich wrzuciła do jednej, niech się pozabijają...



Och, jakiż on biedny... Mam tylko nadzieję, że nikt się na taki poroniony pomysł nie zgodzi.[/QUOTE]
on prosił o zmianę nazwiska już kilka lat temu - chciał używać nazwiska panieńskiego matki żeby "móc normalnie funkcjonować w społeczeństwie i nie być napiętnowanym", ale sąd się na to nie zgodził.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:29   #118
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
on prosił o zmianę nazwiska już kilka lat temu - chciał używać nazwiska panieńskiego matki żeby "móc normalnie funkcjonować w społeczeństwie i nie być napiętnowanym", ale sąd się na to nie zgodził.
Wiem, wiem, czytałam o tym. Ale to jednak było parę lat temu, a sądy są, jakie są, może im się odwidzieć.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:41   #119
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że facet naprawdę ma nierówno pod sufitem i jest w takim wieku, że nadal będzie miał siłę krzywdzić ludzi.
Po prostu zamknięcie go byłoby bezprawne w tym momencie. Dlatego go nie zamkną, a nie dlatego, że nie chcą.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:51   #120
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Po prostu zamknięcie go byłoby bezprawne w tym momencie. Dlatego go nie zamkną, a nie dlatego, że nie chcą.
I to jest irytujące. Wiedzieli, że wyjdzie nie od wczoraj. Nie od roku. Od 25 lat. Po drodze było wielu innych psychopatów, którzy wychodzić nie powinni nigdy. A każdy rząd po kolei spał i sprawę olewał, albo tworzył prawo, którego w rzeczywistości tak naprawdę się nie egzekwuje. Albo które na nic nie pozwala, więc nawet Ci, którzy mają bronić społeczeństwa [np. policja] nie mają odpowiedniego pola manewru.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 12:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.