Kokietka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-03, 20:06   #1
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139

Kokietka


Cześć,



mam pytanie do Wszystkich. Ostatnio na pracowniczej imprezie, usłyszałam od kolegów, że jestem kokietką. Myślałam, że tak tylko gadają po alkoholu, ale dzisiaj inny kolega, którego tam nie było, powiedział to samo. Kim według Was jest kokietka, o jakie zachowanie może chodzić. Ja po prostu jestem miła dla wszystkich i chyba z tego wychodzi, że za miła. Dodam, że nie jestem jakaś głupiutka i sama radzę sobie ze swoją pracą i nie potrzebuje żadnej pomocy z ich strony. Jeszcze żebym ładna była, a tutaj
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 20:08   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Kokietka

Kokietka kokietuje.
Przymila się do facetów, droczy się, nawija loka na palca, gdy rozmawia z kolegą.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 21:09   #3
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Kokietka

Może nie stanowi dla Ciebie żadnej bariery kontakt cielesny? Klepiesz po plecach, buziaczkujesz, dajesz się przytulać czy dotykać po plecach/talii?
Zagadywanie o jakieś głupotki, proszenie o pomoc z prostymi rzeczami, podekscytowanie zwykłymi rzeczami i robienie wokół tego zamieszania, bycie w centrum zainteresowania - to właśnie cechy, które mi się kojarzą z kokietką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 21:14   #4
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kokietka

Cytat:
Ja po prostu jestem miła dla wszystkich i chyba z tego wychodzi, że za miła.
nie przejmuj się

faceci mają duże ego i lubią sobie dopowiadać. Oni sobie mogą co najwyzej pomarzyć że ich uwodzisz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:06   #5
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Kokietka

Są tacy, którzy bycie miłym od razu odbierają jako flirt
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:27   #6
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Są tacy, którzy bycie miłym od razu odbierają jako flirt
O tak, mistrzowie nadinterpretacji, są tacy co w zwykłej rozmowie i byciu uprzejmym widzą podryw i gorące żądze.
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:40   #7
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kokietka

A co w sytuacji, kiedy taka kokietka, np sama chce pomóc w pracy, potem jeszcze mówi, że dobrze, bo będziesz uzależniony ode mnie. Czy to poziom wyżej? Pomijając już zwykłe kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 22:42   #8
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
A co w sytuacji, kiedy taka kokietka, np sama chce pomóc w pracy, potem jeszcze mówi, że dobrze, bo będziesz uzależniony ode mnie. Czy to poziom wyżej? Pomijając już zwykłe kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem pytania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:51   #9
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kokietka

Nie mam w zwyczaju się rozpisywać.
Proste pytanie, czy poza zwykłym kokietowaniem, jeżeli dziewczyna wychodzi z propozycją pomocy, a potem rzuca hasło, dobrze że ci pomogłam, bo będziesz uzależniony ode mnie, to czy to jest coś więcej niż kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:57   #10
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Nie mam w zwyczaju się rozpisywać.
Proste pytanie, czy poza zwykłym kokietowaniem, jeżeli dziewczyna wychodzi z propozycją pomocy, a potem rzuca hasło, dobrze że ci pomogłam, bo będziesz uzależniony ode mnie, to czy to jest coś więcej niż kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Zapewne zwykły żart.
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:59   #11
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Nie mam w zwyczaju się rozpisywać.
Proste pytanie, czy poza zwykłym kokietowaniem, jeżeli dziewczyna wychodzi z propozycją pomocy, a potem rzuca hasło, dobrze że ci pomogłam, bo będziesz uzależniony ode mnie, to czy to jest coś więcej niż kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Tak, coś więcej - bycie socjopatą. Albo średni żart. Albo bycie próbującym żartować socjopatą.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 23:05   #12
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kokietka

Bardziej to drugie, ale aż tak źle to chyba nie...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 23:13   #13
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kokietka

Nie przesadzałabym z tym socjopatą, niektórzy mają po prostu specyficzne poczucie humoru.
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 23:14   #14
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Kokietka

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8459826 1]Nie przesadzałabym z tym socjopatą, niektórzy mają po prostu specyficzne poczucie humoru.[/QUOTE]Nie da się ukryć.
Bo ja z tym socjopatą żartowałam...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 23:15   #15
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie da się ukryć.
Bo ja z tym socjopatą żartowałam...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Tak myślałam, ale nie byłam pewna
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 03:03   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie da się ukryć.
Bo ja z tym socjopatą żartowałam...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Socjopaci mają zwykle bardziej wyrafinowane techniki

W temacie: panowie! Zapamiętajcie, proszę, raz na zawsze, że jeśli dziewczyna jest dla Was miła, uśmiecha się, proponuje zaparzenie dla Was kawy, wchodzi z Wami w rozmowę lub sama ją inicjuje to nie znaczy, że jest Wami w jakikolwiek sposób zainteresowana w kategorii podrywania/kokietowania. Po prostu z natury może być otwartym, miłym człowiekiem.

No ja nie rozumiem. Jeśli dziewczyna jest dla Was miła- jest kokietką. Jeśli nie- herod babą lub feministką. Jeśli na co dzień dba o siebie, ładnie się ubiera, czesze i maluje- szuka atencji. Jeśli ubiera się w ciuchy typu unisex- babochłopem. Panowie! Świat nie kręci się wokół podrywania Was. Jako przedstawicielka femini generis zapewniam Was, że mam w życiu i w pracy ważniejsze sprawy, niż kokietowanie kolegów a jeśli odbieracie mnie jako kokietkę tylko dlatego, że lubię ładnie wyglądać, rozmawiam z Wami i się uśmiecham- to Wasz problem.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 05:33   #17
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Kokietka

To jest chyba najlepszy i najbardziej wartosciowa odpowiedź jaką czytałam na wizażu. Kompletnie się z Tobą zgadzam. Co do robienia kawy, akurat nie robie, to chłopcy robią mi w sumie jeden kolega robił , teraz się zwolnił i... ahh to dłuższa historia. Co do mojego zapytania. Mylenie kokietowania z byciem miłym jest chore. Któraś z Was zadała również zapytanie, a co z rzucaniem hasla, dla mnie to już nie kokietowanie a bezczelność tej osoby sorry
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 07:24   #18
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez LadyBlood Pokaż wiadomość
O tak, mistrzowie nadinterpretacji, są tacy co w zwykłej rozmowie i byciu uprzejmym widzą podryw i gorące żądze.
Przypomniał mi się ten jeden użytkownik forum co zakładał milion wątków o dziewczynach i nad wyraz interpretował wszystko. Łącznie z tą babka co pobierała mu krew i jakoś tam się na niego patrzyła
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 08:07   #19
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Nie mam w zwyczaju się rozpisywać.
Proste pytanie, czy poza zwykłym kokietowaniem, jeżeli dziewczyna wychodzi z propozycją pomocy, a potem rzuca hasło, dobrze że ci pomogłam, bo będziesz uzależniony ode mnie, to czy to jest coś więcej niż kokietowanie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
To moze byc wszystko. Od zartu z podtekstem do zartu bez podtekstu. Obserwuj
Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się ten jeden użytkownik forum co zakładał milion wątków o dziewczynach i nad wyraz interpretował wszystko. Łącznie z tą babka co pobierała mu krew i jakoś tam się na niego patrzyła
Haha, no tak, powinna pobrac bez patrzenia, z zamknietymi oczami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 08:46   #20
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kokietka

Czyli żart, żart z podktekstem, jest miła, zwykle bardziej, niż na codzień inne kobiety, nie szuka atencji, nie kokietuje. Zwykle kobiety są dla mnie miłe, na to narzekać nie mogę. Na to, że szczególnie dużo od niej pomocy otrzymuje, co jest dziwne, ale nad tym się nie powinienem zastanawiać, tylko się cieszyć☺. Ale kiedy robi coś dla mnie i dowiaduje się, że ja nie mam uprawnień, tylko ona i rzuca hasło, że będziesz uzależniony ode mnie. I mam po to przyjechać, po czym nie pamięta po co przyjechałem. Ale to nieistotny szczegół. Albo dzwoni o 00:02 z pierdołą, mam nadzieję że dla niej to była istotna pierdoła.
I wiele jeszcze innych historii, które też mogą być osobliwym poczuciem humoru☺.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 08:55   #21
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Czyli żart, żart z podktekstem, jest miła, zwykle bardziej, niż na codzień inne kobiety, nie szuka atencji, nie kokietuje. Zwykle kobiety są dla mnie miłe, na to narzekać nie mogę. Na to, że szczególnie dużo od niej pomocy otrzymuje, co jest dziwne, ale nad tym się nie powinienem zastanawiać, tylko się cieszyć☺. Ale kiedy robi coś dla mnie i dowiaduje się, że ja nie mam uprawnień, tylko ona i rzuca hasło, że będziesz uzależniony ode mnie. I mam po to przyjechać, po czym nie pamięta po co przyjechałem. Ale to nieistotny szczegół. Albo dzwoni o 00:02 z pierdołą, mam nadzieję że dla niej to była istotna pierdoła.
I wiele jeszcze innych historii, które też mogą być osobliwym poczuciem humoru☺.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Może cię polubiła jako zwykłego kolegę, znajomego. Nie wiem.
Nie doszukuj się od razu, że jej pomoc czy telefon to oznaka flirtu.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 09:38   #22
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Socjopaci mają zwykle bardziej wyrafinowane techniki

W temacie: panowie! Zapamiętajcie, proszę, raz na zawsze, że jeśli dziewczyna jest dla Was miła, uśmiecha się, proponuje zaparzenie dla Was kawy, wchodzi z Wami w rozmowę lub sama ją inicjuje to nie znaczy, że jest Wami w jakikolwiek sposób zainteresowana w kategorii podrywania/kokietowania. Po prostu z natury może być otwartym, miłym człowiekiem.

No ja nie rozumiem. Jeśli dziewczyna jest dla Was miła- jest kokietką. Jeśli nie- herod babą lub feministką. Jeśli na co dzień dba o siebie, ładnie się ubiera, czesze i maluje- szuka atencji. Jeśli ubiera się w ciuchy typu unisex- babochłopem. Panowie! Świat nie kręci się wokół podrywania Was. Jako przedstawicielka femini generis zapewniam Was, że mam w życiu i w pracy ważniejsze sprawy, niż kokietowanie kolegów a jeśli odbieracie mnie jako kokietkę tylko dlatego, że lubię ładnie wyglądać, rozmawiam z Wami i się uśmiecham- to Wasz problem.
Lubie to
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 11:14   #23
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Kokietka

Może masz jakiś zaczepny, słodki sposób bycia i sama nawet o tym nie wiesz.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 11:23   #24
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Czyli żart, żart z podktekstem, jest miła, zwykle bardziej, niż na codzień inne kobiety, nie szuka atencji, nie kokietuje. Zwykle kobiety są dla mnie miłe, na to narzekać nie mogę. Na to, że szczególnie dużo od niej pomocy otrzymuje, co jest dziwne, ale nad tym się nie powinienem zastanawiać, tylko się cieszyć☺. Ale kiedy robi coś dla mnie i dowiaduje się, że ja nie mam uprawnień, tylko ona i rzuca hasło, że będziesz uzależniony ode mnie. I mam po to przyjechać, po czym nie pamięta po co przyjechałem. Ale to nieistotny szczegół. Albo dzwoni o 00:02 z pierdołą, mam nadzieję że dla niej to była istotna pierdoła.
I wiele jeszcze innych historii, które też mogą być osobliwym poczuciem humoru☺.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
No a przepraszam- nie dość, że zrobiła za Ciebie, bo Ty nie masz uprawnień to jeszcze ma Ci dowozic to, co za Ciebie zrobiła?

Może ta osoba jest sową i dla niej to normalna pora, jeśli chodzi o dzwonienie w sprawie pierdoły, która dla Ciebie może być nieważna a ważna z punktu widzenia dobra firmy. Ale nic prostszego, niż GRZECZNIE ją poprosić, żeby nie dzwoniła o godzinie 00:02 bo o tej porze zwykle śpisz. I po problemie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 12:05   #25
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
W temacie: panowie! Zapamiętajcie, proszę, raz na zawsze, że jeśli dziewczyna jest dla Was miła, uśmiecha się, proponuje zaparzenie dla Was kawy, wchodzi z Wami w rozmowę lub sama ją inicjuje to nie znaczy, że jest Wami w jakikolwiek sposób zainteresowana w kategorii podrywania/kokietowania. Po prostu z natury może być otwartym, miłym człowiekiem.

No ja nie rozumiem. Jeśli dziewczyna jest dla Was miła- jest kokietką. Jeśli nie- herod babą lub feministką. Jeśli na co dzień dba o siebie, ładnie się ubiera, czesze i maluje- szuka atencji. Jeśli ubiera się w ciuchy typu unisex- babochłopem. Panowie! Świat nie kręci się wokół podrywania Was. Jako przedstawicielka femini generis zapewniam Was, że mam w życiu i w pracy ważniejsze sprawy, niż kokietowanie kolegów a jeśli odbieracie mnie jako kokietkę tylko dlatego, że lubię ładnie wyglądać, rozmawiam z Wami i się uśmiecham- to Wasz problem.
Dlaczego zaraz panowie? Uważasz, że kobiety również czasami nie odbierają bycia miłym w ten sposób? Przecież to oczywiste, że tak i nikt wcale nie powiedział, że rzadziej niż mężczyźni (a różnie może być).
Twój post jest bardzo złośliwy i nie do końca rozumiem co miał na celu.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Autorko, może właśnie w ten sposób zachowujesz się po alkoholu (wspomniałaś o alkoholu, więc zakładam, że również go piłaś) i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy?
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 12:52   #26
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Cześć,



mam pytanie do Wszystkich. Ostatnio na pracowniczej imprezie, usłyszałam od kolegów, że jestem kokietką. Myślałam, że tak tylko gadają po alkoholu, ale dzisiaj inny kolega, którego tam nie było, powiedział to samo. Kim według Was jest kokietka, o jakie zachowanie może chodzić. Ja po prostu jestem miła dla wszystkich i chyba z tego wychodzi, że za miła. Dodam, że nie jestem jakaś głupiutka i sama radzę sobie ze swoją pracą i nie potrzebuje żadnej pomocy z ich strony. Jeszcze żebym ładna była, a tutaj
Dla mnie to nie jest przyjemne określenie, bo dla mnie kokietka to ktoś kto flirtuje z każdym kto się nawinie. Taka głupia chichocząca kobieta. Nie chciałabym żeby kiedyś ktoś mnie tak określił
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 12:55   #27
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No a przepraszam- nie dość, że zrobiła za Ciebie, bo Ty nie masz uprawnień to jeszcze ma Ci dowozic to, co za Ciebie zrobiła?

Może ta osoba jest sową i dla niej to normalna pora, jeśli chodzi o dzwonienie w sprawie pierdoły, która dla Ciebie może być nieważna a ważna z punktu widzenia dobra firmy. Ale nic prostszego, niż GRZECZNIE ją poprosić, żeby nie dzwoniła o godzinie 00:02 bo o tej porze zwykle śpisz. I po problemie
Zgadzam sie z pierwsza czescia posta, natomiast uwazam ze dzwonienie po polnocy to gruba przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:02   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Dlaczego zaraz panowie? Uważasz, że kobiety również czasami nie odbierają bycia miłym w ten sposób? Przecież to oczywiste, że tak i nikt wcale nie powiedział, że rzadziej niż mężczyźni (a różnie może być).
Twój post jest bardzo złośliwy i nie do końca rozumiem co miał na celu.
Nic w nim złośliwego.
Oczywiście, to samo mogłabym napisać do pań.

Parafrazując Sapkowskiego, do wszystkich ludzi obojga plci, którym zdarza się pomylić gwiazdy z ich odbiciem na powierzchni stawu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:08   #29
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Kokietka

Kokietka kojarzy mi się z taką paniusią, taką podekscytowaną drama queen nawet czasami, która prosi wszystkich o pomoc pod byle pretekstem, często wszystkich dotyka, zdrobniale, pieszczotliwie się zwraca do wszystkich, robi z siebie dziecko, które nic nie potrafi.

Ale faktycznie, jeśli nic z tego u siebie nie zauważyłaś, to możliwe, że ktoś to nadinterpretuje. Bo to prawda, że dla niektórych uśmiech, bycie miłym = podryw. Też myślę, że niektorzy ludzie obu płci tak mają, nie tylko faceci.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:34   #30
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kokietka

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No a przepraszam- nie dość, że zrobiła za Ciebie, bo Ty nie masz uprawnień to jeszcze ma Ci dowozic to, co za Ciebie zrobiła?

Może ta osoba jest sową i dla niej to normalna pora, jeśli chodzi o dzwonienie w sprawie pierdoły, która dla Ciebie może być nieważna a ważna z punktu widzenia dobra firmy. Ale nic prostszego, niż GRZECZNIE ją poprosić, żeby nie dzwoniła o godzinie 00:02 bo o tej porze zwykle śpisz. I po problemie
Ok, dziękuję za wyjaśnienia nie pozostawiające już żadnych wątpliwości. Najbardziej jestem zdumiony tą bezinteresownością. Ale na to wychodzi że są ludzie, którzy się wyróżniają i potrafią zrobić coś, nie oczekując nic w zamian. Wtedy wraca wiara w ludzi.

Z kolei parę lat temu, miałem podobną historie. Mąż koleżanki często wyjeżdżał. Akcje typu, czy mógłbyś mi przywieźć książkę jak pojedziesz do domu, 10 smsów dziennie i różne inne dziwne sytuacje. Ale wtedy koleżance udowodniłem, że jest to z jej strony potrzeba atencji i zgodziła się ze mną.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 00:39:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.