Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-21, 16:59   #3001
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Witulka32 Pokaż wiadomość
1 ciążę zaszła w lipcu 2019Oglądałam współczuję im ich przeżyć ale....nie rozumiem po co poszli z tym tematem do ddtvn....
Dla mnie taki ekshibicjonizm emocjonalny jest niesmaczny. Jasne, ktoś powie: mówią o tym, aby innym w tej sytuacji było lżej. Ale patrząc na całą tą ich działalność reklamową mam wątpliwości, czy to nie jest szukanie fejmu i kolejnych kontraktów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-21, 17:04   #3002
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie podoba mi się działalność Wojtka i Agnieszki, ich nachalne reklamy, dobieranie produktów do promowania bez ładu i składu, ale nie rozumiem do końca oceniania ich z uwagi na to, że mówili o poronieniach. Zaznaczę, że wywiadu nie widziałam, filmu też nie, ale owszem, uznaję to za temat istotny społecznie i nawet jeśli poszli do ddtvn dla promocji, to dobrze, że ten temat jest poruszany. Ile komentarzy Agnieszka dostała na instagramie sugerujących, że jest w ciąży? Mimo że wchodziłam na jej profil od czasu do czasu, to widziałam ich całą masę. Może po takich historiach ludzie za jakiś czas zrozumieją, że takie pytania są niesmaczne, są szkodliwe, są nie na miejscu i mogą sprawić komuś ogromną przykrość; nieważne czy pod zdjęciem na instagramie jakiejś osoby z TV, czy do swojego bliskiego przy stole świątecznym.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-21, 19:31   #3003
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się działalność Wojtka i Agnieszki, ich nachalne reklamy, dobieranie produktów do promowania bez ładu i składu, ale nie rozumiem do końca oceniania ich z uwagi na to, że mówili o poronieniach. Zaznaczę, że wywiadu nie widziałam, filmu też nie, ale owszem, uznaję to za temat istotny społecznie i nawet jeśli poszli do ddtvn dla promocji, to dobrze, że ten temat jest poruszany. Ile komentarzy Agnieszka dostała na instagramie sugerujących, że jest w ciąży? Mimo że wchodziłam na jej profil od czasu do czasu, to widziałam ich całą masę. Może po takich historiach ludzie za jakiś czas zrozumieją, że takie pytania są niesmaczne, są szkodliwe, są nie na miejscu i mogą sprawić komuś ogromną przykrość; nieważne czy pod zdjęciem na instagramie jakiejś osoby z TV, czy do swojego bliskiego przy stole świątecznym.
Zgadzam sie . Nawet dzis poruszylam ten temat i przytoczylam ten filmik mamie ktora w kolko wypytuje o to czy dana koleznka / kuzynka jest w ciazy. Ja sama mimo ze odpukac nie mam tak przykrych historii za soba to troche sie staralam by zajsc w ciaze i naprawde nie ma nic gorszego niz durne komentarze. Tak wiec akurat w tym wypadku uwazam ze dobrze ze mowia bo im wiecej mowi sie tym moze wkoncu do ludzi dotrze ze sie z butami do cudzych sypialni nie wlazi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 18:08   #3004
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Oglądnę gdzieś odcinek oprócz playera ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 20:36   #3005
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 20:56   #3006
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Mamusia Kasi masakra... dwa dni i się stęskniła, więc postanowiła wpaść bez zapowiedzi.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 20:59   #3007
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Julia mądrze gada, ona najbardziej wzbudza moją sympatię.
Zrobiłabym dokładnie to samo na jej miejscu.
Aż mi jej trochę szkoda, że trafiła na takiego cymbała

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89009372]Mamusia Kasi masakra... dwa dni i się stęskniła, więc postanowiła wpaść bez zapowiedzi. [/QUOTE]

A to też jest ciekawe, tak nagle, bez zapowiedzi?
Czaiła się w tym samochodzie czy co?
Na moje oko to było tak, że jakieś smsy poszły w międzyczasie między nią a matką, Kasia wiedziała, że ona przyjdzie i wyszła niby z psem na spacer. Wróciła z matką
2 dni
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 21:00   #3008
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tomasza mi zaczyna być żal. On powinien serio popracować nad umiejętnościami społecznymi. Nie dla niego takie pseudoeksperymenty telewizyjne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 21:13   #3009
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 22:09   #3010
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Przespałam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-23, 22:31   #3011
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 11:41   #3012
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co do Julii i Tomka, owszem ich relcje sa rozbiezne, ale ja znowu odnosze wrazenie, ze na niekorzysc Tomka. Z tego coz rozumialam to on jej poza kamerami powiedzial, ze nic z tego nie bedzie. Zreszta Mosak tez dal mu ostrzezenie z tymi jego wypowiedziami, ze to bezsensu (cos takiego). Ja nie odnosze wrazenia, zeby zasugerowal Tomkowi zeby brnal dalej w te kaszane, widac ze ten watek go irytuje i wcale nie trzymka Tomka strony.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 12:45   #3013
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 15:20   #3014
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wyczytałam gdzieś że dziś będzie powtórka ślubu od pierwszego wejrzenia o 14:10 na tvn style, siedzę z nadzieją że nadrobię ostani odcinek przygotowana i czekam, 14:10 pyk, zaczyna się, patrzę, a tu kuźwa odcinek ale z poprzedniego sezonu nie nadrobię chyba nigdzie tego odcinka
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 15:28   #3015
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jest na YouTube

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 17:03   #3016
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Jest na YouTube

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jest 13 odcinek, a ostatnio w tv był chyba 12?

https://www.youtube.com/watch?v=9VjF0m0KE8M
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2021-11-25 o 17:04
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 18:38   #3017
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja wczoraj oglądałam dwa ostatnie odcinki na YT, chyba że już usunęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 22:13   #3018
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Ja wczoraj oglądałam dwa ostatnie odcinki na YT, chyba że już usunęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A był już finał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 22:22   #3019
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-26, 12:55   #3020
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Wyczytałam gdzieś że dziś będzie powtórka ślubu od pierwszego wejrzenia o 14:10 na tvn style, siedzę z nadzieją że nadrobię ostani odcinek przygotowana i czekam, 14:10 pyk, zaczyna się, patrzę, a tu kuźwa odcinek ale z poprzedniego sezonu nie nadrobię chyba nigdzie tego odcinka
Ja kiedyś nadrabiałam odcinek bodajże w niedzielę na tvn (18:00).
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 20:36   #3021
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nadrabiałam odcinek bodajże w niedzielę na tvn (18:00).
tak, też na to liczyłam ale okazuje się, że będą skoki wtedy w tvn
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 21:47   #3022
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
tak, też na to liczyłam ale okazuje się, że będą skoki wtedy w tvn

Tą powtórkę zrzucili już jakiś czas temu przez lego masters to już lepsze te skoki…
Tez na początku oglądałam w niedziele jak wtorki mi wypadły…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 08:42   #3023
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Widziałyście, co Krzysztof zamieścił na instagramie? Jest też na grupie. Mam bardzo mieszane odczucia co do relacji jego i Pauliny. Uważam, że prawdopodobnie tam było dużo toksyczności, przemoc przynajmniej psychiczna mogła się pojawić i mogli mocno przemyśleć decyzję o posiadaniu dziecka. Nie wiem, czy obydwoje mają jakiś problem, czy jedno z nich, ale bardzo przykre to jest. Przecież Oliwia i Łukasz chociażby rozstali się normalnie.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Co do Julii i Tomka, owszem ich relcje sa rozbiezne, ale ja znowu odnosze wrazenie, ze na niekorzysc Tomka. Z tego coz rozumialam to on jej poza kamerami powiedzial, ze nic z tego nie bedzie. Zreszta Mosak tez dal mu ostrzezenie z tymi jego wypowiedziami, ze to bezsensu (cos takiego). Ja nie odnosze wrazenia, zeby zasugerowal Tomkowi zeby brnal dalej w te kaszane, widac ze ten watek go irytuje i wcale nie trzymka Tomka strony.
Tomasz jaki jest, to każdy widzi, ale ogólnie to jak bardziej to przeanalizowałam, to uważam, że Julia go jednak trochę podpuszcza, a że on nie ma żadnych umiejętności społecznych, to łyka haczyk.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 09:00   #3024
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Właśnie weszłam żeby wrzucić, tam od początku wydawało się być toksycznie ☹️IMG_1638003651.308786.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 12:16   #3025
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 12:42   #3026
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja w ogóle nie wierzę, że on tutaj jest ofiarą. Napisał o niej bardzo protekcjonalnie - "pani przedszkolanka", "telewizyjna żona" - i to nie pierwszy raz ją obraża publicznie. Nie znam ich relacji i nie twierdzę, że Paulina jest idealna, ale nie przypominam sobie, żeby ona go obrażała na swoim instagramie w podobnym tonie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 14:34   #3027
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Za wczesnie pochwaliłam ze tym razem przynajmniej nie pierze Krzychu brudów publicznie. I tak długo wytrzymał, ale po co? Na pewno mu to nie ułatwi...
Szkoda w tym wszystkim najbardziej tego dziecka, karta przetargowa rodziców...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 15:08   #3028
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 22:39   #3029
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie wierzę, że on tutaj jest ofiarą. Napisał o niej bardzo protekcjonalnie - "pani przedszkolanka", "telewizyjna żona" - i to nie pierwszy raz ją obraża publicznie. Nie znam ich relacji i nie twierdzę, że Paulina jest idealna, ale nie przypominam sobie, żeby ona go obrażała na swoim instagramie w podobnym tonie.

Jak wyżej. On miał, z tego co pamiętam, różne jazdy a ona mimo to go przyjęła. Więc nie wiadomo, czy i dlaczego prawie ex żona próbowała / próbuje mu ograniczyć kontakty z synem. Może są konkretne powody np. jakieś uzależnienia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 01:01   #3030
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Widziałyście, co Krzysztof zamieścił na instagramie? Jest też na grupie. Mam bardzo mieszane odczucia co do relacji jego i Pauliny. Uważam, że prawdopodobnie tam było dużo toksyczności, przemoc przynajmniej psychiczna mogła się pojawić i mogli mocno przemyśleć decyzję o posiadaniu dziecka. Nie wiem, czy obydwoje mają jakiś problem, czy jedno z nich, ale bardzo przykre to jest. Przecież Oliwia i Łukasz chociażby rozstali się normalnie.



Tomasz jaki jest, to każdy widzi, ale ogólnie to jak bardziej to przeanalizowałam, to uważam, że Julia go jednak trochę podpuszcza, a że on nie ma żadnych umiejętności społecznych, to łyka haczyk.
Tak, umiejętności społeczne Tomka są na poziomie...Hmm, no właśnie kogo? Może lepiej przemilczeć jego miejsce na skali.

Tak, Julia go podpuszcza i chyba od początku nie była za bardzo pod jego wrażeniem, a z tego co pamiętam, to wcześniejsze relacje widzów wskazywaly raczej, że to Julia jako ta młodsza i przypuszczalnie mniej doświadczona życiowo będzie tą zraniona i cierpiaca z powodu trudnego charakteru męża. A tu cóż...Nie można myśleć stereotypowo i sądzić po pozorach - Tomasz wydaje się być inteligentny i sprawia wrażenie elokwentnego, ale jego elokwencja "zanika" w kontakcie z żywym czlowiekiem, a już zwlaszcza z kobietami, jak sądzę.

Ja wierzę, że on dobrze i z korzyścią dla siebie wykorzystuje inteligencję w pracy, ale w kontaktach z innymi wychodzą jego głębokie braki w komunikacji, obyciu, inteligencji emocjonalnej(?), co wg mnie jest efektem jego wrodzonych dysfunkcji, jak i niestety braku doświadczenia.

Ja do dzisiaj nie wiem co on chciał osiągnąć wypominając Julii tę wagę, brak szczupłości generalnie. To naprawdę było dla mnie kuriozalne. Julia jest o wiele dojrzalsza od niego i bardzo tym zapunktowala. Podziwiam jej opanowanie.

Co do podpuszczania...No cóż, nie wiem jak to delikatnie ująć, ale sądzę że większość po prostu "wyszlaby z siebie" w kontakcie z takim Tomaszem. Nie wiem czy to jest kwestia porównania tego, jakie kto z nich ma doświadczenie związkowe (to swoją drogą), ale tak naprawdę to tutaj chyba na pierwszy plan wysuwają się...po prostu jego niskie kompetencje społeczne, które rzutuja na tzw. całokształt. Jasne, że różnica wieku między nimi nie jest duża, ale nie dziwi mnie irytacja Julii. No i ona jest młoda - nie widzę powodu by miała wchodzić w relację, która wręcz z góry jest skazana na porażkę, bo to "syzyfowa robota" wręcz, a ona nie ma obowiązku brać tego wszystkiego na swoje barki. Bo nie i już.

To jest tak kuriozalne, że szkoda o tym wspominać, a jednocześnie...

Czy to nie jest w jakimś sensie powtórka scenariusza z poprzedniej edycji, w której bohaterka znów, tak jak Laura w poprzedniej edycji ma robić za terapeutke dla faceta z problemami i to oczywiście kosztem własnym? Nic dziwnego, że szybko pojawia się przy tym frustracja, irytacja i krytyczne uwagi pod adresem takiego "partnera". No i szybkie znużenie. Biednej Laurze trudno to było ukryć, ale nie dziwię się jej - jak dla mnie to eksperci prostu ją "wrobili" i wiem, że to brzmi bardzo bezpośrednio, ale nie chciałam już pisać, że po prostu "wpakowali ją na minę".

Tym bardziej podziwiam Julię i jej opanowanie i muszę przyznać, że obok Karola ma chyba najlepszy "poker face" ze wszystkich uczestników dotychczasowych edycji. Oczywiście czasami pokazuje swoje zniecierpliwienie i to jest dość oczywiste, ale generalnie to mi przynajmniej trudno jest dojść do tego, jakie odczucia wzbudza w niej Tomek - irytację, niechęć czy głęboko skrywana pogardę? Jeśli to ostatnie, to wychodzi jej to o niebo lepiej niż Laurze, przepraszam za szczerość.

A co robienia z uczestniczek programu teraupetek, to znów zwracam uwagę na to, że twórcy stąpają po niepewnym gruncie, a właściwie to przekraczają granicę. Wcześniej przesadzili z Iga i dobraniem w parę Laury i Maćka, teraz pokazują Tomasza, który ma niezdagnozowane dysfunkcje i chyba nie jest w stanie sobie poradzić sobie w rozwiązaniu tych problemów bez pomocy specjalisty... Przyznam, że wyjątkowo nie lubię Tomka, ale moja antypatia nie ma tutaj większego znaczenia - to co oni robią jest po prostu nieetyczne. I nie jest to pierwszy raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.