chce sie zmienic zeby sie podobac :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 17:22   #31
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

A ja proponuje nosić rzeczy o dopasowanym kroju, ale nie za bardzo Ciemniejsze kolory wyszczuplają, ale nie ubieraj sie na ciemno od stóp do głów. Jakiś jasny akcent jest bardzo wskazany!!

Co do włosków, proponuje zrobić balejaż I czesz się na bok, to wygląda tajemniczo. Asymetryczna grzywka wyszczupa optycznie buzię (sama ja noszę i sobie chwalę ). Co do kolorków cieni to wszelkiego rodzaju fiolety, róże, beże, brązy, czerń (bez nadmiaru!) i biel. Uważam, iż ciekawie będziesz wyglądała w lekko przydymionych oczkach A na ustach łądnie będzie wyglądała różowa szminka z kroplą transparentnego błyszczyka. To wydobędzie Twoje wargi i nada im kuszący wyraz
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:00   #32
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Moje propozycje ciuszkow-takie troche funky niektore
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:49   #33
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Tapcia
st_ella a może Guni nie chodziło o to żeby krawcowa uszyła identyczne ubrania, jakie zamieściła na forum tylko w tym fasonie. Dzięki temu będzie kamuflować swoje ukochane ciałko a nie wyróżniać go. Te fasony ubrań są dla Niej idealne. Przecież nie ubierze krótkiej białej mini i różowy obcisły topless, bo będzie delikatnie mówiąc nie ładnie wyglądać. Kolor ubrań nie może być za jasny - bo pogrubia, więc materiał musi być w ciemniejszych odcieniach, co nie znaczy ze starych i nie modnych W Top Secret widziałam podobne rzeczy jak na fotkach Guni tylko że to było pare miechów temu...
Tapcia - mówiąc o młodziezowych ubraniach nie miałam na myśli paniusiowatego stylu i spódniczek mini a np ugładzony styl skatowski ... nie paniusiowaty styl - młodzieżowy.... styl
Albo taki styl H&M - myślę coś typ lat 80 tych...

Cytat:
Napisane przez nineczka
a ja uwazam, ze osoby o ksztaltach niemodelkowych robia bardzo czesto ten blad ze zakladaja zbyt duze, bezksztaltne ubrania. Nie chodzi o to zeby nosic opiete rzeczy (bo to faktycznie zle wyglada) ale nie chodzi tez o noszenie bardzo luznych ubran. Ja proponuje podpatrzec styl tej makijazystki z "No to pieknie" ona ubiera sie bardzo ladnie a nie wyglada jak modelka. ...
też tak uważam - wystarczy patrzeć uważnie w TV .. i poobserwować Makijażystkę z TVN Style - Magda24 a moze warto zgłosić się do tego programu? tam na pewno pomoga Ci zmienić siebie...

Ale prawda też jest taka ze takich "krągłych" młodych dziewczyn w TV jest mało... Tak jakby na świecie istniały tylko piekne szczupłe dziewczyny....
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:58   #34
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

o ... propozycje CzarnegoElfa są super moim zdaniem ...
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:59   #35
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja uwazam ze sie co niektore z nas lekko zapedzaja bo przeciez jak ktos okraglutki ma ochote ubrac rozowa mini to ja jestem jak najbardziej za... przeciez chodzi o to zeby czuc sie dobrze, nie mozna skazywac kobiet ktorym nie dano figury modelki na noszenie workow po kartoflach swietne sa propozycje CzarnegoElfa... wiem cos o tym sama nosze podobne a nie mam 90cm w biodrach;P i chcialam obalic jeden mit, ktory funkcjonuje w naszych glowkach: to co luzne wcale nie wyszczupla, a wrecz przeciwnie. kobiety okragle powinny unikac luznych krojow i fasonow, bo obciazaja one optycznie i do tego "dodaja: lat. takze odwagi i zaprzyjazni sie ze spodniczka bo to najlepsza przyjaciolka kobiety
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 15:33   #36
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja tez uwazam, ze luzne ubrania nie pomagaja przy takiej sylwetce. Trzeba nosic lekko dopasowane ale nieobcisle ubranka. Pewnie, ze mozna nosic spodniczki..tylko nie przesadzajmy z mini..(dla mnie mini to taka ktora zakrywa ledwo tylek).. ale spodniczka taka przed kolanka bylaby super. No i bluzki, sweterki raczej nie za dlugie.

Magdo24, gdzie jestes???? Mam nadzieje, ze zadne nasze wypowiedzi nie urazily Cie.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:32   #37
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

dokladnie spodniczka przed lub tuz za kolanko w polaczeniu z dopadowanym sweterkiem czy bluzeczka to swietne rozwiazanie bo optycznie dodaje lekkosci no i jest to bardzo kobiece...

przylaczam sie do pytania nineczki Magda24 daj nam jakis sygnal...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 19:59   #38
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez haallka
dokladnie spodniczka przed lub tuz za kolanko w polaczeniu z dopadowanym sweterkiem czy bluzeczka to swietne rozwiazanie bo optycznie dodaje lekkosci no i jest to bardzo kobiece...

przylaczam sie do pytania nineczki Magda24 daj nam jakis sygnal...
witam chcialas jakis sygnal wiec go daje nie wiem co chcesz wiedziec jeszcze czekam na odp
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:02   #39
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez nineczka
ja tez uwazam, ze luzne ubrania nie pomagaja przy takiej sylwetce. Trzeba nosic lekko dopasowane ale nieobcisle ubranka. Pewnie, ze mozna nosic spodniczki..tylko nie przesadzajmy z mini..(dla mnie mini to taka ktora zakrywa ledwo tylek).. ale spodniczka taka przed kolanka bylaby super. No i bluzki, sweterki raczej nie za dlugie.

Magdo24, gdzie jestes???? Mam nadzieje, ze zadne nasze wypowiedzi nie urazily Cie.
ja jestem teraz w domu wiec jestem rzadko na tej stronce a pozatym nigdy nie moge jej znalezc.jak na razie zadne wypowiedzi mnie nie urazily bardzo dokladnie je czytam i analizuje. caly czas sie zastanawiam co wybrac.
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:28   #40
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

nie mozesz znalezc stronki? czy tego watku? Bo jesli tego watku, to wejdz na " Panel Uzytkownika", ktory znajduje sie na takim waskim paseczku i tam bedziesz miala ten watek w subskrypcjach.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.