BDSM - cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-03, 18:42   #1141
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Kilka klapsów na pupę podczas seksu to nie BDSM i bycie uległym. To tak jak podczas seksu w podnieceniu podrapałabyś chłopakowi plecy paznokciami i co ?

To że uważasz BDSM za coś obrzydliwego i nie akceptowalnego to w porządku, masz do tego prawo. Inni to uwielbiają i jest im z tym dobrze.
Jeśli czujesz że to jest coś czego nie akceptujesz to daj sobie spokój z praktykowaniem BDSM na siłę ale jeżeli jakieś zabawy klimatyczne sprawiają tobie frajdę w łóżku to czemu nie masz z nich korzystać ( rzeczone klapsy ) i nie musisz od razu z tego powodu popadać w poczucie winy.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 19:25   #1142
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez karo966 Pokaż wiadomość
Cześć,

proszę o radę bardziej doświadczone dziewczyny.



Mam problem z akceptacją swoich pragnień seksualnych.

Mój chłopak, z którym jestem od trzech lat, jest dominujący. Ja zawsze lubiłam romantyczny seks, źle patrzyłam na BDSM, który kojarzył mi się z poniżeniem i słabością. Chłopak wiele razy bezskutecznie próbował mnie przekonać (jednak nigdy mnie do niczego nie zmuszając), abym była uległa. Postanowiliśmy, że spróbujemy czegoś małego, więc zaczęliśmy od opaski na oczy i obroży. Kiedy złapał mnie za ręce, dostałam ataku paniki.



Ostatnio podczas seksu dał mi klapsy, co doprowadziło do późniejszej rozmowy na ten temat. Bardzo ciężko było mi przed nim i przed sobą przyznać, że podobało mi się to. Jak zaakceptowaćto, że takie rzeczy mogą mi się podobać, jeśli mam do nich tak negatywny stosunek? Nie potrafię tego ogarnąć emocjonalnie i bardzo źle się z tym czuję. Boję się, że mogę lubić BDSM, a to mnie przeraża.



Czy też miałyście problem z zaakceptowaniem tego u siebie? Jak to przebiegało? Jak spojrzeć na to jak na coś dobrego i nie stracić do siebie szacunku?



Z góry dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam
Nie widzę powodu, dla którego miałabym stracić do siebie szacunek, bo lubię, jak chłopak nazwie mnie suką, da klapsa albo zwiąże i weźmie jak chce. Skoro sprawia mi to przyjemność, oboje się na to zgadzamy, to nie ma w tym nic złego. To jest właśnie w moim własnym odczuciu szacunek do siebie - robię to, co lubię i nie ograniczam się tym, że ktoś może uznać to za karygodne czy co tam Cię motywuje problem tutaj jest tak naprawdę w Twoim podejściu. Co innego gdyby Ci się nie podobało - wtedy ok, nie ma w ogóle sensu się zmuszać. Ale skoro Ci się podoba, Twój partner to lubi - to na czym konkretnie polega problem? Sama się ograniczasz, ale nie bardzo rozumiem, w imię czego.

Dodatkowo jestem switchem, więc czasem też dominuję nad swoim partnerem. Nie czuję do niego przez to mniejszego szacunku, nie uważam za słabszego - może Ty masz obawy, że partner może Cię tak odbierać? Ja tam się cieszę, że mój Tż ufa mi na tyle, by oddać się w moje ręce i dobrze się przy tym bawi.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2020-12-03 o 19:27
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 15:19   #1143
karo966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: BDSM - cz. III

Bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Wiem, ze to nic zlego, ze ludzie uprawiaja bdsm. Chodzi bardziej o takie poczucie nierownosci. Zawsze chcialam byc tez silna kobieta i nie dawac soba pomiatac. A niektore rzeczy w bdsmie wydaja mi sie przerazajace i czuje sie jeszcze gorzej ze soba ze swiadomoscia, ze moge byc ponizana i jeszcze cos takiego lubic.

Czy zadna z Was nie miala na poczatku takich watpliwosci?
karo966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 16:25   #1144
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez karo966 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Wiem, ze to nic zlego, ze ludzie uprawiaja bdsm. Chodzi bardziej o takie poczucie nierownosci. Zawsze chcialam byc tez silna kobieta i nie dawac soba pomiatac. A niektore rzeczy w bdsmie wydaja mi sie przerazajace i czuje sie jeszcze gorzej ze soba ze swiadomoscia, ze moge byc ponizana i jeszcze cos takiego lubic.

Czy zadna z Was nie miala na poczatku takich watpliwosci?
Ja nie lubię akurat aspektu mocniejszego poniżania, bo jestem bardzo emocjonalna i nie pasuje mi to nawet jak wiem, że to tylko w konwencji. Więc tego nie robimy z Tż. Rozmawialiśmy o tym, co lubimy, gdzie leżą nasze granice. Nie musisz się do niczego zmuszać i to, że podobają Ci się klapsy czy może chciałabyś, by Tż Cię związał nie znaczy, że musicie od razu wprowadzać jakieś mocne bdsm do sypialni. Pozwól sobie eksperymentować nie będzie to absolutnie oznaczało, że nie jesteś silną kobietą, bo możesz wyznaczyć swoje granice świadomie, pilnując swojego komfortu. Możesz zrobić to, na co masz ochotę, w zgodzie ze sobą - dla mnie brzmi to jak silna babka

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:49   #1145
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

A tak na prawdę co Ty uważasz za poniżanie przez które stracisz szacunek sama do siebie?
- że powie do ciebie szmato podczas seksu,
- że Ciebie spoliczkuje
- albo co?
BDSM na dawać przyjemność i podniecenie obydwu stroną, jeśli klapsy na tyłek sprawiają przyjemność Tobie i partnerowi to ok. Jeżeli robienie loda na klęczkach sprawia przyjemność tylko partnerowi to jest to wykorzystywanie Ciebie i nie musisz się na to godzić. I tak jest ze wszystkimi klimatycznymi praktykami..... jeżeli czujesz że jesteś zmuszana do czegoś co nie sprawia Tobie przyjemności to jest to przemoc. W drugą stronę działa to tak samo, jeśli partnerowi sprawiałoby przyjemność wbijanie igieł w jego sutki a Ty czułabyś do tego co masz zrobić wstręt lub obrzydzenie to normalne że się na to nie godzisz.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 16:32   #1146
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez karo966 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Wiem, ze to nic zlego, ze ludzie uprawiaja bdsm. Chodzi bardziej o takie poczucie nierownosci. Zawsze chcialam byc tez silna kobieta i nie dawac soba pomiatac. A niektore rzeczy w bdsmie wydaja mi sie przerazajace i czuje sie jeszcze gorzej ze soba ze swiadomoscia, ze moge byc ponizana i jeszcze cos takiego lubic.

Czy zadna z Was nie miala na poczatku takich watpliwosci?
Dla mnie po prostu seks to odrebna sfera i miejsce na eksperymenty. Jesli ufam mojemu partnerowi i wiem, jakie sa miedzy nami uczucia, to nie ma miejsca na zadne ponizenie. Ok, zazwyczaj np. wymierzenie komus policzka kojarzy sie ponizajaco, ale jesli jest to w kontekscie, gdzie obydwoje partnerzy po prostu sie bawia, to gdzie tu ponizenie? Ponizajace to by dla mnie bylo np. uderzenie przez kogos nieznajomego. Ale przez partnera, kiedy uzgodnilismy, ze tego sprobujemy? No nie, bo przeciez to zupelnie inna sytuacja. Kontekst zmienia wszystko. Dla mnie to jest jasne, ale moze nie kazdy potrafi w ten sposob to sobie ulozyc.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-12-11 o 16:33
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:04   #1147
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88353493]Dla mnie po prostu seks to odrebna sfera i miejsce na eksperymenty.[/QUOTE]
Dokładnie. Niemniej zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy tak mają i nie chcę w żaden sposób oceniać osób, które mają inaczej, dlatego napiszę tylko, że dominowanie kobiety w łóżku nie wpływa w żadnym stopniu na to, jak dużo mam do niej szacunku. Ba, satysfakcję może mi sprawić jedynie sytuacja, w której w sypialni posłusznie do moich stóp pada kobieta będąca inteligentną i pewną siebie. Innych nawet nie chcę.

Jeśli oboje lubimy to samo, to nie ma tu miejsca na żaden brak szacunku, a czyste czerpanie przyjemności z wzajemnej obecności. Uważam, że im szybciej przestaniesz walczyć z niewygodnymi (twoim zdaniem) fantazjami i je zaakceptujesz, tym lepiej.

BDSM to tylko zabawa.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 12:17   #1148
Trynitry
Przyczajenie
 
Avatar Trynitry
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: BDSM - cz. III

Witam wszystkich, przeczytałam całość i mam głęboką potrzebę podzielenia się własną historią. Mam 44 lata i od dwudziestu jestem w małżeństwie. W trakcie trwania małżeństwa odkryłam że te moje dotychczasowe fantazje to nic złego, żadne "zboczenie", że istnieje cała masa ludzi którzy czerpią przyjemność z dominacji i bycia zdominowanym, sponiewieranym. Mój związek jest waniliowy, zawsze był, jak w niego wchodziłam to z premedytacją, nie licząc nawet na realizację marzeń. Seks był i jest dobry ale odrobinę brakuje do pełnej satysfakcji. Po wielu latach zaczęło to wywoływać flustrację. Klapsy w wykonaniu męża są delikatne, on nie chce żeby ślad został, za włosy nie pociągnie.. ma spore opory nawet przed zaostrzeniem naszego seksu. W momencie kiedy nasze małżeństwo przechodziło kryzys poznałam mężczyznę (na forum hobbystycznym) z którym jakoś tak naturalnie doszło do rozmów na temat seksu. Okazało się że on jest Panem... Doszło do kilku spotkań, nie można ich nazwać "sesją" ale to był przełom. Od wtedy wiem że to było we mnie od zawsze, że potrzebuję być sponiewierana, podduszana i wiązana. Poczułam się z tym w końcu dobrze. Dostałam odwagi żeby prosić męża o konkretne zachowania. Wychodzi to różnie, większości rzeczy on nie chce. Jest ciężko wytrzymać. Kocham męża.
Trynitry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 12:41   #1149
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

No i brawo, to że części " rzeczy " nie chce to nie znaczy że się nie przełamie.
Po prostu trochę musisz wychować Twojego PANA. Po pewnym czasie nie które praktyki klimatyczne zaczną podniecać partnera.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:00   #1150
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Trynitry Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, przeczytałam całość i mam głęboką potrzebę podzielenia się własną historią. Mam 44 lata i od dwudziestu jestem w małżeństwie. W trakcie trwania małżeństwa odkryłam że te moje dotychczasowe fantazje to nic złego, żadne "zboczenie", że istnieje cała masa ludzi którzy czerpią przyjemność z dominacji i bycia zdominowanym, sponiewieranym. Mój związek jest waniliowy, zawsze był, jak w niego wchodziłam to z premedytacją, nie licząc nawet na realizację marzeń. Seks był i jest dobry ale odrobinę brakuje do pełnej satysfakcji. Po wielu latach zaczęło to wywoływać flustrację. Klapsy w wykonaniu męża są delikatne, on nie chce żeby ślad został, za włosy nie pociągnie.. ma spore opory nawet przed zaostrzeniem naszego seksu. W momencie kiedy nasze małżeństwo przechodziło kryzys poznałam mężczyznę (na forum hobbystycznym) z którym jakoś tak naturalnie doszło do rozmów na temat seksu. Okazało się że on jest Panem... Doszło do kilku spotkań, nie można ich nazwać "sesją" ale to był przełom. Od wtedy wiem że to było we mnie od zawsze, że potrzebuję być sponiewierana, podduszana i wiązana. Poczułam się z tym w końcu dobrze. Dostałam odwagi żeby prosić męża o konkretne zachowania. Wychodzi to różnie, większości rzeczy on nie chce. Jest ciężko wytrzymać. Kocham męża.
Hej, u mnie jest trochę odwrotnie tzn. w trakcie małżeństwa wyszło, że mąż lubi się nieco ostrzej zabawić, a ja czasem mu na to pozwalam. Staram się zaspokajać jego fantazje, jednocześnie nie przekraczając swoich granic. Powiedzmy, że nie kręci mnie jakoś strasznie mocno odczuwanie czy zadawanie bólu, ale z kolei lubię się czuć zdominowana i sponiewierana, więc zawsze można to jakoś połączyć.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:19   #1151
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
No i brawo, to że części " rzeczy " nie chce to nie znaczy że się nie przełamie.
Po prostu trochę musisz wychować Twojego PANA. Po pewnym czasie nie które praktyki klimatyczne zaczną podniecać partnera.
No to nie do końca tak moim zdaniem...
1 - no jeśli coś kogoś nie kręci, to go nie kręci i magicznie nagle nie zacznie. Jasne, może znajdzie jakąś rzecz która mu się podoba, ale to jest gdybanie i wróżenie z fusów.
2 - nie dla każdej uległej osoby taka opcja jest do przyjęcia. Bo często to osoba dominująca ma być "przewodnikiem", "osobą prowadzącą", czy stroną wychodzącą z inicjatywą. A "wychowywanie" takiej osoby jest kompletnym tego zaprzeczeniem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-27, 13:35   #1152
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Często jest tak że sami nie wiemy co nas kręci i dopiero empiryczne doświadczenie czegoś, bądź przeżycie w realu jakiejś sytuacji otwiera nam klapki w głowie i bummm!!!! okazuje się że to jest to. Samo przełamanie u partnera obawy przed zadaniem bólu ( bądź że to może być niebezpieczne) zabiera sporo czasu, dlatego wspomniałem o wychowaniu PANA.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:31   #1153
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

PS. …. Moja obecna partnerka jak usłyszała na co mam ochotę to spojrzała ze zgrozą na mnie i skwitowała to " Zboczeniec" ale jak zobaczyła z czym to się je to zmieniła zdanie. Po długich namowach i zachętach zdecydowała się że zaczniemy od chłosty i poszło jak przekonała się że może ostro przywalić a mnie sprawia to przyjemność i nie ma śladów na drugi dzień to jej się spodobało. Potem poszło dalej, wiązanie, klamerki . Byłem zaskoczony gdy Sama z siebie zaproponowała polewanie woskiem i przypalanie świeczką. Oczywiście że zabawy w klimacie stosujemy jako urozmaicenie od waniliowego seksu ale jest fajnie.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:55   #1154
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
PS. …. Moja obecna partnerka jak usłyszała na co mam ochotę to spojrzała ze zgrozą na mnie i skwitowała to " Zboczeniec" ale jak zobaczyła z czym to się je to zmieniła zdanie. Po długich namowach i zachętach zdecydowała się że zaczniemy od chłosty i poszło jak przekonała się że może ostro przywalić a mnie sprawia to przyjemność i nie ma śladów na drugi dzień to jej się spodobało. Potem poszło dalej, wiązanie, klamerki . Byłem zaskoczony gdy Sama z siebie zaproponowała polewanie woskiem i przypalanie świeczką. Oczywiście że zabawy w klimacie stosujemy jako urozmaicenie od waniliowego seksu ale jest fajnie.
No i spoko.
Dla mnie niestety mówienie co druga strona ma robić i wydawanie instrukcji osobie dominującej kompletnie zabija klimat i jest dla mnie nie do przyjęcia. Rodzi tylko frustrację. Sprawdzałam i dziękuję ale nie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 11:43   #1155
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Może na początku ale teraz partnerka sama ustala zasady i przebieg sesji. Po paroletnim okresie niedowiarstwa teraz ją wciągnęło w klimat. Oczywiście nie jest Dominą ale dla mnie wystarczy.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 13:48   #1156
Trynitry
Przyczajenie
 
Avatar Trynitry
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: BDSM - cz. III

Dzięki za Wasze odpowiedzi. Zgadzam sie z Atavish, nie chcę zmuszac do zachowania wbrew sobie bo to nie bedzie dla mnie satysfakcjonujące. Poza tym nie widzę sie też jako osoba wychowująca sobie Pana, raczej chciałabym wskazać drogę, może cos się spodoba. Optymalnie by było jakby partner sam szukał swojej drogi. Na chwile obecną jest mocno zdziwiony że poniżanie jest tym co bym chciała osiagnąć. Na plus jest to że próbuje. Podpowiedziałam mu żeby wydawał polecenia, nawet się wczuł, było całkiem dobrze jak na początek. Sam się sobie potem dziwił, że nie było to trudne oraz że wyraźnie widział jak to działa na mnie.
Myślę że będzie dobrze, uważam jak Arno22 że najlepiej sprawdzić organoleptycznie. Stosuję metodę małych kroczków żeby sprawdzać gdzie możemy pójść dalej. Może się uda. Faktem jest że moja flustracja mocno sie zmniejszyła.

Nadmienię że nie przedstawiłam partnerowi całego arsenału interesujących mnie "praktyk" z obawy o reakcję, tylko proponuję aby np skuł mnie kajdankami. Po tym sam powiedział że odczuł że może ze mną zrobić co tylko chce.
Trynitry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 09:29   #1157
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Tekst o " wychowywaniu Pani/Pana" jest tak trochę wytrychem .... nie można nakłonić do klimatycznych zabaw osób negujących takie zachowania a już na pewno nie da rady stworzyć relacji 24/7.
Ale jeżeli jeden z partnerów jest waniliowy a drugi klimatyczny a związek poza sferą seksualną jest udany to warto spróbować zainteresować partnera klimatycznymi zabawami bo co? pozostaje rozstanie...…
Tak było w moim przypadku, po pierwszym szoku i zaskoczeniu partnerka najpierw zaakceptowała że jestem trochę inny w łóżku niż Ona.
Potem cierpliwie posuwałem jej pomysły i poszło..... spodobało się na tyle że partnerka sama zaczęła się interesować zabawami i praktykami klimatycznymi i przejawiać incjatywę

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Ostatnio ( od kilku miesięcy ) kręci mnie zabawa " złoty deszcz " ale nie wiem jak powiedzieć o tym partnerce. Na samym początku wiele lat temu z pierwszą klimatyczną partnerką bawiliśmy się razem " złotym deszczykiem " a teraz mam obawy aby zaproponować taką zabawę mojej TŻ i nie mam pojęcia jak zainicjować sytuację aby wyszło " jakoś tak samo".
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 09:40   #1158
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ostatnio ( od kilku miesięcy ) kręci mnie zabawa " złoty deszcz " ale nie wiem jak powiedzieć o tym partnerce. Na samym początku wiele lat temu z pierwszą klimatyczną partnerką bawiliśmy się razem " złotym deszczykiem " a teraz mam obawy aby zaproponować taką zabawę mojej TŻ i nie mam pojęcia jak zainicjować sytuację aby wyszło " jakoś tak samo".
jakoś przy okazji
mój ex kiedyś zapytał niby żartem-olejemy to? ja tak!, na to on-to kiedy, dziś wieczorem?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 07:55   #1159
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Tekst o " wychowywaniu Pani/Pana" jest tak trochę wytrychem .... nie można nakłonić do klimatycznych zabaw osób negujących takie zachowania a już na pewno nie da rady stworzyć relacji 24/7.
Ale jeżeli jeden z partnerów jest waniliowy a drugi klimatyczny a związek poza sferą seksualną jest udany to warto spróbować zainteresować partnera klimatycznymi zabawami bo co? pozostaje rozstanie...…
Tak było w moim przypadku, po pierwszym szoku i zaskoczeniu partnerka najpierw zaakceptowała że jestem trochę inny w łóżku niż Ona.
Potem cierpliwie posuwałem jej pomysły i poszło..... spodobało się na tyle że partnerka sama zaczęła się interesować zabawami i praktykami klimatycznymi i przejawiać incjatywę

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Ostatnio ( od kilku miesięcy ) kręci mnie zabawa " złoty deszcz " ale nie wiem jak powiedzieć o tym partnerce. Na samym początku wiele lat temu z pierwszą klimatyczną partnerką bawiliśmy się razem " złotym deszczykiem " a teraz mam obawy aby zaproponować taką zabawę mojej TŻ i nie mam pojęcia jak zainicjować sytuację aby wyszło " jakoś tak samo".
U nas ostatnio też trwają rozmowy nt złotego deszczu. Ostatnio byliśmy pod prysznicem i obsikałam penisa narzeczonemu. Bardzo go to podniecilo i mówił że wręcz poczuł ciepły przyjemny prąd w środku. Powiedział że ja klęknę i mnie obsika ale narazie nie byłam na to gotowa....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-05, 12:50   #1160
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

To ja wolałbym być " obsikany"
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 21:32   #1161
Omnimar87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 10
Dot.: BDSM - cz. III

Witam, trafiłem na ten wątek dosyć dawno. Przeczytałem wszystkie trzy części, i nie powiem trochę wiedzy mi przekazał. W temacie siedzę w zasadzie od zawsze, moją specjalnością są obroże i wszystko z nimi związane (czasem dosłownie ) Niemniej piszę ten post, gdyż chciałbym się co nie co podpytać braci forumowej. Otóż do pewnego czasu bazowałem na obrożach, kołnierzach ogólnodostępnych w sprzedaży na terenie kraju, w pewnym momencie sam zacząłem wyrabiać gadżety korzystając z ogólnodostępnych skór i okuć. Najlepsze obroże moim zdaniem wychodziły z nowych, nieużywanych męskich wojskowych pasów do spodni pochodzących z tzw. zapasów nienaruszalnych. Gruba miękka farbowana na czarno błyszcząca skóra, bardzo trudna do przecięcia zwykłym nożem, nierozciągliwa i wręcz niemożliwa do rozerwania, nie wspominając już o walorze estetycznym i zapachowym. Niemniej czas leci, a jest go coraz mniej, także odłożyłem na bok kaletnictwo i chciałbym się was poradzić gdzie zaopatrujecie się w naprawdę dobre jakościowo rzeczy. Mówię tu nie tylko o gadżetach ze skóry, ale również ze stali nierdzewnej, zamykanych, permanentnych itp. Te wszystkie pseudo stalowe z allegro i alieexpres to straszne badziewie, wstyd to zakładać. O SwedishCollar oraz SM Factory słyszałem, i owszem mam plan je zakupić jako ostatnie, bo w moim odczuciu nic lepszego już nie ma, także najlepsze na sam koniec. aktualnie celuję w średnią półkę, coś co mogę założyć partnerce na co dzień do wyjścia na miasto i nie będzie wstydu. Coś wyjątkowego, innego niż te wszystkie chińskie imitacje czegoś. Może macie namiary na kogoś kto podobnie jak ja zajmował, zajmuje się wyrobem takich rzeczy. Drugim pytaniem jest, czy macie jakieś swoje forum, czat, na którym można prowadzić tego typu dyskusje co tutaj, bo nie ukrywam temat ten trochę podupadł jak przestali się w nim udzielać ludzie opisujący swoje działania w temacie.
Omnimar87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 00:40   #1162
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Omnimar87 Pokaż wiadomość
Drugim pytaniem jest, czy macie jakieś swoje forum, czat, na którym można prowadzić tego typu dyskusje co tutaj, bo nie ukrywam temat ten trochę podupadł jak przestali się w nim udzielać ludzie opisujący swoje działania w temacie.
Myślę, że FetLife jest dobrym kierunkiem.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 20:14   #1163
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Świetne obroże można znaleźć w dobrych sklepach zoologicznych, łańcuchy i karabińczyki np. wybierając asortyment dla dogów.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 20:24   #1164
goskasamosia27
Raczkowanie
 
Avatar goskasamosia27
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 76
Dot.: BDSM - cz. III

Hejka

Pierwszy raz wypowiadam się w tym temacie, takze bez hejtu proszę Szukam sposobu na urozmaicenie seksu w moim małżeństwie (mam 27vlat,maz 29). Początkowo nie chciałam brać pod uwagę BDSM ale czytając ten wątek powoli się do tego przekonuje. Co byście polecili młodej mężatce na początek z Bdsm? Chciałabym zaskoczyć czymś męża ale żeby było w miarę bezpiecznie i bez zbędnej agresji. Znajdzie się coś fajnego na początek hmm ?
goskasamosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 20:40   #1165
Omnimar87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 10
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Świetne obroże można znaleźć w dobrych sklepach zoologicznych, łańcuchy i karabińczyki np. wybierając asortyment dla dogów.....
Temat przerabiany już dawno, bardzo dużo rzeczy z tychże poszło do wykonanych przeze mnie obroży.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez goskasamosia27 Pokaż wiadomość
Hejka

Pierwszy raz wypowiadam się w tym temacie, takze bez hejtu proszę Szukam sposobu na urozmaicenie seksu w moim małżeństwie (mam 27vlat,maz 29). Początkowo nie chciałam brać pod uwagę BDSM ale czytając ten wątek powoli się do tego przekonuje. Co byście polecili młodej mężatce na początek z Bdsm? Chciałabym zaskoczyć czymś męża ale żeby było w miarę bezpiecznie i bez zbędnej agresji. Znajdzie się coś fajnego na początek hmm ?
nie ma uniwersalnego schematu, że spróbuj tego albo tego i będzie fajnie. Musisz sama dojść do tego co siedzi Ci w głowie, co chciałabyś zrobić, o czym skrycie marzysz, ale się wstydzisz iii...powiedz mu o tym
Omnimar87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 20:52   #1166
goskasamosia27
Raczkowanie
 
Avatar goskasamosia27
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 76
Dot.: BDSM - cz. III

Właśnie tu jest ten haczyk. Bo ja chce go zaskoczyć czymś nowym i fajnym. Zakupiłam poki co kajdanki puchowe i będę chciała by "mógł zrobić co zechce". Ale wiem już teraz że się mu to spodoba i będziemy chcieli spróbować czegoś nowego. Nie wiem tylko co kupić na początek żeby coś popróbować. Może jakieś pasy?

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Napewno niema mowy o zatykaniu ust jakimis kulkami itd itp. To mi kompletnie się nie podoba :/
goskasamosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 15:32   #1167
azbra
Raczkowanie
 
Avatar azbra
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 466
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez goskasamosia27 Pokaż wiadomość
Właśnie tu jest ten haczyk. Bo ja chce go zaskoczyć czymś nowym i fajnym. Zakupiłam poki co kajdanki puchowe i będę chciała by "mógł zrobić co zechce". Ale wiem już teraz że się mu to spodoba i będziemy chcieli spróbować czegoś nowego. Nie wiem tylko co kupić na początek żeby coś popróbować. Może jakieś pasy?

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Napewno niema mowy o zatykaniu ust jakimis kulkami itd itp. To mi kompletnie się nie podoba :/

kup skórzane kajdanki a nie futerkowe-metalowe ... bedzie wygodniej i bez otarć
azbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 18:20   #1168
goskasamosia27
Raczkowanie
 
Avatar goskasamosia27
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 76
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez azbra Pokaż wiadomość
kup skórzane kajdanki a nie futerkowe-metalowe ... bedzie wygodniej i bez otarć

Futerkowe już przetestowaliśmy. Póki co spełniają nasze oczekiwania. Mi jak i mężowi mega się podoba taka zabawa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Powoli zastanawiam się nad innymi gadżetami BDSM. Nie wiem tylko jakie wybrać jeszcze.
goskasamosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 10:46   #1169
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez azbra Pokaż wiadomość
kup skórzane kajdanki a nie futerkowe-metalowe ... bedzie wygodniej i bez otarć
Fajne są takie skórzane ala pieszczochy bez ćwieków, wyłożone czymś bardziej miękkim, najlepiej nie z jednolitym połączeniem między poszczególnymi ale solidnymi kółkami przez które można przeprowadzić linę/łańcuch wedle własnego uznania i doinstalować np krzyżak czy przeprowadzić przez te ogniwa pręt. Kupisz cztery (na kostki też), gładką mocną linę (można opalać by wygładzić) i jest dobry zestaw do zabawy.
goskasamosia27 - najważniejsze w tej zabawie jest wczucie się i zaufanie do partnera, ja jestem switchem i od dominy no muszę po prostu poczuć trochę agresji, bólu. Obgadaj z mężem swoje oczekiwania, granice itp.
Gadżety - w.w + opaska, knebel, pejcze różnego rodzaju, świeca z tych bardziej lajtowych przychodzą mi do głowy.

Edytowane przez dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Czas edycji: 2021-03-05 o 10:49
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 18:38   #1170
poliamories
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Tęczowe poli-amory w klimacie :)

Cześć :),



jesteśmy parą dwóch dziewczyn przed 30, które zainteresował (intelektualnie i emocjonalnie) temat relacji poliamorycznych. Chętnie poznamy więc wolną kobietę (najchętniej homoseksualną), która chciałaby nawiązać z nami jakiś, niekoniecznie z góry dookreślony, rodzaj więzi. Jesteśmy empatyczne i otwarte na dialog, dlatego zależy nam na tym, żeby każda z trzech osób czuła się komfortowo. Docelowo chciałybyśmy stworzyć związek trzyosobowy, ale nie wykluczamy też innych możliwości na wcześniejszych etapach znajomości.



Poza zbliżonym wiekiem, orientacją i otwartością na tego typu relację, zależy nam na tym, żeby była to osoba, która realizuje się (bądź chce się realizować) w klimacie jako osoba submisywna.



Nie mamy i nie planujemy mieć dzieci - napisz do nas, jeśli Ty też podjęłaś podobną decyzję.



Lubimy eksplorować rzeczywistość i różne jej aspekty. Cenimy osoby inteligentne, refleksyjne, z poczuciem humoru, pozytywnie nastawione do siebie i rzeczywistości.



Obie jesteśmy atrakcyjne (jedna w typie bardziej kobiecym, druga bardziej unisex), dlatego poszukujemy osoby rownież atrakcyjnej wizualnie (raczej w typie kobiecym). W końcu ważne, żebyśmy się sobie wszystkie nawzajem podobały :).

Mieszkamy w Krakowie. Chętnie, po wstępnej wymianie wiadomości, poznamy Cię już na żywo, żeby sprawdzić, czy jest między nami wieloaspektowa chemia ;).



Czekamy na Twoją wiadomość!
poliamories jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 07:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.