Gra wstępna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-01, 09:22   #31
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Gra wstępna

Może być między mną a facetem już kiepsko, a seks nadal może być fantastyczny. Mogę satysfakcjonujaco uprawiać szybki numerek w pewnych sytuacjach.
Ale uwielbiam być z kimś kto mnie fascynuje, kogo ciało mnie fascynuje, poznawać jego reakcje, każdy centymetr i toczenie godzinami gry wstępnej fascynując się kimś i jego ciałem jest dla mnie czymś fantastycznym.
No ale kiepska gra wstępna potrafi z kolei całkiem popsuć nastrój...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-07-01 o 09:34
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 16:20   #32
Alinka2001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 64
Dot.: Gra wstępna

Zgodzę się że nieraz jest tak, że gra wstępna jest w ogóle niepotrzebna gdy obie strony kipią, żeby działać. Wtedy wystarczy zapytać o seks i to wystarcza za całą gre wstępną.

Tak jak ktoś wyżej pisał innym razem nie chce nawet nam się myśleć o zbliżeniu. Jednak pewne rytuały mogę wywołać chęć. Jak nieraz wieczorem wracam zmęczona po pracy i nic mi się nie chce to wystarczy że mój nieco bardziej bedzie o mnie zabiegać i już zmienia mi sie nastawienie. Zdjęcie mi butów, masaże, przynisienie mi lampki wina, palenie itp. pozwalają mi się zrelaksować i poczuć pożądanie
Alinka2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 15:54   #33
Magy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
Dot.: Gra wstępna

Też myślałam że jest taka instrukcja krok po kroku ale niestety, bądź stety bo za każdym razem może być inaczej, takiej recepty nie ma. To może być budowanie napięcia przez cały dzień tak że gdy się spotkacie wybuchnie cię bez żadnej gry wstępnej, to może być masaż, jak najwięcej czułości, wspólne świntuszenie, taniec, różne gry erotyczne. Taka podstawowa to jednak sprawianie sobie nawzajem przyjemności dotykiem, okazywanie uczuć namacalnie
Magy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-25 16:54:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.