Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-24, 20:33   #4531
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
A czemu chcesz czyścić język? Reszta buzi jest ładna bez zmian?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Kurcze nie powinno tak być napewno.. Moim zdaniem powinnaś to komuś pokazać zanim dojdzie to tego, że będziesz musiała być ponownie szyta. Może podjedź na IP? No to wiem o czym mówisz, tamta laska miała to samo. Wydaje mi się, że oni się dopatrzyli problemu w wędzidełku u dziecka i że trzeba je podciąć czy coś w tym stylu... Ale ręki sobie nie dam uciąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Alicja a po co czyścić? Nigdy w życiu tego nie robilam dostalas takie zalecenie z jakiego powodu?

Gosia brzmi źle, bym podjechała do lekarza bo moze Ci się zakażenie wdać.

Arya tez mam dość kp. Czy to minie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mała ma biały nalot na języku i położna kazała codziennie czyścić jej buzię, w tym język, żeby nie miała plesniawek.. Mama mi tylko potwierdziła, że tak się robi


Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Mnie już w szpitalu tak sutki bolały że widziałam gwiazdy z każdym przystawieniem. Teraz tylko na początku, pierwsze dwa ciumknięcia to ból, ale później już ładnie ssie i nie boli. Natomiast między karmieniami czuję cały czas duże podrażnienie i tak samo muszę uważać z myciem i wycieraniem się po prysznicu.

Już coraz bardziej jestem na chodzie. Odstawiłam apap i krocze piecze już tylko nieznacznie i boli przy siadaniu, a nie tak pieruńsko napieprza bez względu na pozycję.

Co mnie wykańcza po tym tygodniu z młodym to przewijanie. Rany, jak on produkuje. Nie wiem jak mam go przewijać. Jak przewinę przed karmieniem to i tak w trakcie sadzi jakieś oszałamiające bąki i kupy, poza tym jest niespokojny i płaczliwy z głodu. Czekać do po karmieniu? Nie wiem czy jedzenie z kupskiem przyklejonym do pupy jest przyjemne. Zresztą po karmieniu zaraz jest dętka i aż szkoda go rozbudzać. Przewijać przed i po? Podobno przy 3 miesiącu to się już jakoś stabilizuje.

Jak przewijacie swoje dzieci? Macie jakieś patenty? Co 2-3 h bez względu na wszystko? On czasem takie bąki puszcza że strach pieluchę otwierać, a potem się okazuje że tam pusto. Znowu czasem jak jest spokojniejszy i myślisz że rach ciach i przewiniesz, a tam cię czeka kupagedon jak jasny gwint. Stresuje mnie ta czynność. Już dwa razy musiałam go nieść pod zlew bo nie wiedziałam jak mam się zabrać za czyszczenie go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przebieram zawsze przed karmieniem i czasami w międzyczasie jak słyszę, że poszła kupa czasem jej odchylam pieluche i zaglądam, czy czasem nie ma tam żadnej niespodzianki


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 20:53   #4532
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mała ma biały nalot na języku i położna kazała codziennie czyścić jej buzię, w tym język, żeby nie miała plesniawek.. Mama mi tylko potwierdziła, że tak się robi



Przebieram zawsze przed karmieniem i czasami w międzyczasie jak słyszę, że poszła kupa czasem jej odchylam pieluche i zaglądam, czy czasem nie ma tam żadnej niespodzianki


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Yyy... Nie wiem jak bym miała jej wyczyścić język Ale generalnie.. Moja nieraz na języku ma wręcz korzuch biały. Albo ulewa serkiem. Ale reszta buzi jest czysta i pediatra powiedziała, że ładna bez zmian żadnych. Nie dotykam tego języczka. Raz ma taki nalot a raz czysty. Natomiast jak daję jej koperek, którego zresztą nie lubi i 15 ml to max co w nią wciskam zanim orientuje się co je to ten koperek zawsze ładnie czyści buzię. I cały nalot z języczka też schodzi po piciu. Może daj jej odrobinkę wody jak chcesz się koniecznie pozbyć nalotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 22:00   #4533
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Paaati, matko kochana! Karmisz wytrwale swoje dziecko od urodzenie. Podałaś raz mm i już poległa z kp?! Bądź dla siebie łaskawsza i posłuchaj tego, co Misiaq pisze o tych kryzysach. Mi to z Pitulem naprawdę pomagało. Szczególnie z tym kryzysem 6 tygodnia. On był chyba najtrudniejszy ale i iosttani związany z kp. Potem już było tylko dobrze

Teściowie postanowili jednak z nami zostać na cała Wigilie. Ogarnęli wałówkę od A do Z i jeszcze zostawili nam żarcia na tydzień a wracają za 2 dni . Na dodatek w czwartek przyjadą moi rodzice, pewnie równie mocno obładowani w jedzenie.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Arya to raczej tak jak mówisz nie wędzidełko, skoro cały czas tylko jedna pierś. Kurde... kiedyś spotkałam laske, która tak bardzo podobnie opisywał swoje objawy i dopiero któraś z kolei osoba odkryła co to i okazało się być czymś łatwym do wyleczenia, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć... Jeszcze poszukam.

Alicja j teraz nie czyszczę języka Jaśkowi, ale u Pitula brałam taki mały wacik 5x5, moczyłam lekko w wodzie, na palec i tak delikatnie miznelam z 3 razy po języku ale bynajmniej nie do momentu, jak wszystko mu się z niego zetrze. Szczerze nawet nie słyszałam o tych pleśniawkach i ciężko mi się do tego odnieść, ale później to robiłam głównie dlatego, żeby się przyzwyczaił ze mu tam grzebie co szczególnie było ważne, jak pojawiły się pierwsze zeby.

Misiaq a w jakim celu ty dajesz ten koperek? Ja kojarzę, ze już od dobrych paru lat alarmuje się o tym, żeby w żadnym wypadku nie podawać go ani niemowlakiem ani samemu nie pic przy kp. Chcyba ze względu na jakieś właściwości karcerogenne...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 22:29   #4534
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My właśnie wróciliśmy od moich teściów z wigilii. Lecimy spać i jutro rano na KTG. Porodu nic nie zapowiada, także przenosimy się pewnie. Syn hejtuje poród o czasie spokojnej nocy wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 22:36   #4535
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My właśnie wróciliśmy od moich teściów z wigilii. Lecimy spać i jutro rano na KTG. Porodu nic nie zapowiada, także przenosimy się pewnie. Syn hejtuje poród o czasie spokojnej nocy wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola jutro się okaże głowa do góry! Trzymie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 23:07   #4536
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Arya look IMG_0572.jpg
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 23:39   #4537
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Paaati, matko kochana! Karmisz wytrwale swoje dziecko od urodzenie. Podałaś raz mm i już poległa z kp?! Bądź dla siebie łaskawsza i posłuchaj tego, co Misiaq pisze o tych kryzysach. Mi to z Pitulem naprawdę pomagało. Szczególnie z tym kryzysem 6 tygodnia. On był chyba najtrudniejszy ale i iosttani związany z kp. Potem już było tylko dobrze

Teściowie postanowili jednak z nami zostać na cała Wigilie. Ogarnęli wałówkę od A do Z i jeszcze zostawili nam żarcia na tydzień a wracają za 2 dni . Na dodatek w czwartek przyjadą moi rodzice, pewnie równie mocno obładowani w jedzenie.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Arya to raczej tak jak mówisz nie wędzidełko, skoro cały czas tylko jedna pierś. Kurde... kiedyś spotkałam laske, która tak bardzo podobnie opisywał swoje objawy i dopiero któraś z kolei osoba odkryła co to i okazało się być czymś łatwym do wyleczenia, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć... Jeszcze poszukam.

Alicja j teraz nie czyszczę języka Jaśkowi, ale u Pitula brałam taki mały wacik 5x5, moczyłam lekko w wodzie, na palec i tak delikatnie miznelam z 3 razy po języku ale bynajmniej nie do momentu, jak wszystko mu się z niego zetrze. Szczerze nawet nie słyszałam o tych pleśniawkach i ciężko mi się do tego odnieść, ale później to robiłam głównie dlatego, żeby się przyzwyczaił ze mu tam grzebie co szczególnie było ważne, jak pojawiły się pierwsze zeby.

Misiaq a w jakim celu ty dajesz ten koperek? Ja kojarzę, ze już od dobrych paru lat alarmuje się o tym, żeby w żadnym wypadku nie podawać go ani niemowlakiem ani samemu nie pic przy kp. Chcyba ze względu na jakieś właściwości karcerogenne...
Ależ mi klina zabiłaś.. Daję koperek, żeby troszkę przepajać. Tak tak wiem, że niby mleko matki wystarczy ale jakoś posłuchałam się starej szkoły.. Wychowałam się z dziećmi brata i pamiętam, że im dawali właśnie takie herbatki. I wodę. Ale doczytam o tym szczegółowo w takim razie.. A dlaczego przy KP nie wskazane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-24, 23:53   #4538
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misiaq nawet przy mm nie wolno przepajac. Mleko jest tak skonstruowane ze nie trzeba. Ja okolo 4mc podawalam bidon z woda by sje uczyl ssac rurkę,malo co wypijal z niej, ale cwiczyl i dopiero okolo 5mca potrafił sie napić.
U nas mowia ze absolutnie żadnej wody a już tym bardziej zadnych herbatek. Tylko mleko, czy na mm czy na piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 00:14   #4539
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ależ mi klina zabiłaś.. Daję koperek, żeby troszkę przepajać. Tak tak wiem, że niby mleko matki wystarczy ale jakoś posłuchałam się starej szkoły.. Wychowałam się z dziećmi brata i pamiętam, że im dawali właśnie takie herbatki. I wodę. Ale doczytam o tym szczegółowo w takim razie.. A dlaczego przy KP nie wskazane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sprawdziłam na sobie - można nie dopajac w największe upały i dziec się na pewno przy tym nie odwodni

Nie che głupot gadać z tym koperkiem, bo już nie pamietam. Lepiej doczytaj w dobrych źródłach. Ja taktym razem kupilam jakaś herbatkę na laktację z koperkiem i po wypiciu 2 sztuk z radością wyrzuciłam, bo była mega fujka i zapomniałam o co ju dokładnie chodziło w tym koperku.

No i nasz outfit na wieczór IMG_0573.jpg
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 00:42   #4540
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Nam kilka położnych powiedziało, żeby dać parę łyków wody w razie a) zachłyśnięcia się gęstą śliną, b) permaczkawki (Aligator jeszcze jako płód lubiła złapać dłuższą czkawkę). I że u dzieci karmionych wyłącznie mm jest to dopuszczalne, byle zachować umiar.

Przewijanie jest spoko. Ostatnio laska posłusznie czeka z kupiksem, aż znajdzie się na przewijaku. Odchylamy pieluchę, panna stęka i zaczyna srać, co baton podkładamy wacik, żeby się nie usmarowała, myjemy co trzeba, smarujemy, nara. Jedyny minus jest taki, że szybko schodzą nam duże waciki, w związku z tym zamówiłam ostatnio pod choinkę 18 opakowań xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 03:04   #4541
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość


Dzięki Midusia czytałam właśnie o tym, bo przekopuję neta już ze wszystkim co się da tylko kto mi to zdiagnozuje ? Eh.
Mogłoby to być to, bo dużo objawów pasuje no i mam problem z autoimmunologią, która może powodować ten zespół. Dodatkowo jak tylko mi zimno to sutek odrazu boli i miałam to już w wakacje nad morzem, gdzie po wyjściu z morza ból był bardzo nieprzyjemny, ale zwaliłam to na ciąże i hormony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-25, 04:56   #4542
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Nam kilka położnych powiedziało, żeby dać parę łyków wody w razie a) zachłyśnięcia się gęstą śliną, b) permaczkawki (Aligator jeszcze jako płód lubiła złapać dłuższą czkawkę). I że u dzieci karmionych wyłącznie mm jest to dopuszczalne, byle zachować umiar.

Przewijanie jest spoko. Ostatnio laska posłusznie czeka z kupiksem, aż znajdzie się na przewijaku. Odchylamy pieluchę, panna stęka i zaczyna srać, co baton podkładamy wacik, żeby się nie usmarowała, myjemy co trzeba, smarujemy, nara. Jedyny minus jest taki, że szybko schodzą nam duże waciki, w związku z tym zamówiłam ostatnio pod choinkę 18 opakowań xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
U nas też dużych wacików schodzi od groma! Chyba też będę musiała taka ilość zamówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 06:01   #4543
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Ja kupiłam 12 paczek to mąż się ze mnie śmiał, że na co mi tyle teraz już się nie śmieje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-12-25 o 07:04
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 06:53   #4544
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My już po ktg. Musimy czekać jakieś 40min aż się lekarze zmienią. W szpitalu pustki na IP. Spokojnie mogliśmy jeszcze pospać i przyjechać po 8.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 07:16   #4545
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My już po ktg. Musimy czekać jakieś 40min aż się lekarze zmienią. W szpitalu pustki na IP. Spokojnie mogliśmy jeszcze pospać i przyjechać po 8.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Były jakieś skurcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 07:20   #4546
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Były jakieś skurcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się na tym nie znam więc Ci nie powiem bo nawet nie widziałam zapisu. Mąż się patrzył na zapis ale on też tego nie ogarnia

Dam znać jak lekarz zobaczy


Skurczy brak. Mały niby siedzi bardzo nisko ale jak widać to nic nie daje. Szyjka ma ok. 2 cm i nadal przepuszcza 2 palce. Za tydzień mam się zgłosić na kolejne KTG. A do 10 dni po PTP będą indukować poród.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-12-25 o 08:03
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 09:39   #4547
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Skurczy brak. Mały niby siedzi bardzo nisko ale jak widać to nic nie daje. Szyjka ma ok. 2 cm i nadal przepuszcza 2 palce. Za tydzień mam się zgłosić na kolejne KTG. A do 10 dni po PTP będą indukować poród.
No więc teraz sex, spacery, chodzenie po schodach, ananas, słodycze i ostre rzeczy
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 10:23   #4548
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Yyy... Nie wiem jak bym miała jej wyczyścić język Ale generalnie.. Moja nieraz na języku ma wręcz korzuch biały. Albo ulewa serkiem. Ale reszta buzi jest czysta i pediatra powiedziała, że ładna bez zmian żadnych. Nie dotykam tego języczka. Raz ma taki nalot a raz czysty. Natomiast jak daję jej koperek, którego zresztą nie lubi i 15 ml to max co w nią wciskam zanim orientuje się co je to ten koperek zawsze ładnie czyści buzię. I cały nalot z języczka też schodzi po piciu. Może daj jej odrobinkę wody jak chcesz się koniecznie pozbyć nalotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Paaati, matko kochana! Karmisz wytrwale swoje dziecko od urodzenie. Podałaś raz mm i już poległa z kp?! Bądź dla siebie łaskawsza i posłuchaj tego, co Misiaq pisze o tych kryzysach. Mi to z Pitulem naprawdę pomagało. Szczególnie z tym kryzysem 6 tygodnia. On był chyba najtrudniejszy ale i iosttani związany z kp. Potem już było tylko dobrze

Teściowie postanowili jednak z nami zostać na cała Wigilie. Ogarnęli wałówkę od A do Z i jeszcze zostawili nam żarcia na tydzień a wracają za 2 dni . Na dodatek w czwartek przyjadą moi rodzice, pewnie równie mocno obładowani w jedzenie.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Arya to raczej tak jak mówisz nie wędzidełko, skoro cały czas tylko jedna pierś. Kurde... kiedyś spotkałam laske, która tak bardzo podobnie opisywał swoje objawy i dopiero któraś z kolei osoba odkryła co to i okazało się być czymś łatwym do wyleczenia, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć... Jeszcze poszukam.

Alicja j teraz nie czyszczę języka Jaśkowi, ale u Pitula brałam taki mały wacik 5x5, moczyłam lekko w wodzie, na palec i tak delikatnie miznelam z 3 razy po języku ale bynajmniej nie do momentu, jak wszystko mu się z niego zetrze. Szczerze nawet nie słyszałam o tych pleśniawkach i ciężko mi się do tego odnieść, ale później to robiłam głównie dlatego, żeby się przyzwyczaił ze mu tam grzebie co szczególnie było ważne, jak pojawiły się pierwsze zeby.

Misiaq a w jakim celu ty dajesz ten koperek? Ja kojarzę, ze już od dobrych paru lat alarmuje się o tym, żeby w żadnym wypadku nie podawać go ani niemowlakiem ani samemu nie pic przy kp. Chcyba ze względu na jakieś właściwości karcerogenne...
To ja już nie wiem Po niedzieli ma przyjść do nas inna położna, duuuzo młodsza od tej, u której byliśmy, zobaczymy co ona powie. Też nie planowałam jej myć niczym tego języka, ale skoro ta mi tak powiedziała to próbowalam.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
No więc teraz sex, spacery, chodzenie po schodach, ananas, słodycze i ostre rzeczy
Albo sex, chodzenie po schodach, sex działaj Ola!


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 10:24   #4549
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Albo sex na schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-25, 11:29   #4550
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Albo sex na schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 11:45   #4551
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny karmiące piersia jecie słodkości w święta?
Ja się najadłam wczoraj i maly byl bardzo niespokojny, zastanawiam się, czy to ma związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 11:58   #4552
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące piersia jecie słodkości w święta?
Ja się najadłam wczoraj i maly byl bardzo niespokojny, zastanawiam się, czy to ma związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jem, ale nie są to jakieś ogromne ilości. Małej nic nie jest

Chyba niepotrzebnie się przejmuje, ale córka z 1.5 h temu jadła jakieś 4min, niedawno się przebudzila bo miała mokro, chciałam ją nakarmić ale nie chciała i teraz śpi... Chyba nic się nie dzieje, prawda? To, że raz nie zje to chyba ok? Tz mi tłumaczy, że może po prostu nie jest głodna, a ja jako matka wariatka chciałabym, żeby jadła

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 12:07   #4553
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja jem wszystko. Apetyt na slodkie mi nie minal po ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 12:11   #4554
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja jem wszystko. Apetyt na slodkie mi nie minal po ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ogromną chcicę na słodkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 12:13   #4555
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące piersia jecie słodkości w święta?
Ja się najadłam wczoraj i maly byl bardzo niespokojny, zastanawiam się, czy to ma związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A gdzie byliście na święta ? Może był przebodźcowany jeśli było za dużo osób ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 12:18   #4556
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Albo sex na schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Umarłam
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
No więc teraz sex, spacery, chodzenie po schodach, ananas, słodycze i ostre rzeczy
Na już Wam mówię że urodzę 31 grudnia. Najbardziej właśnie nie chciałam urodzić 31 grudnia i tak urodzę. Syn mi zrobi na złość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 12:21   #4557
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Ja mam ogromną chcicę na słodkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tak samo, od jakiegoś 8 Msc codziennie ciągnęło mnie do słodkiego, mimo, ze przed ciąża praktycznie nie jadłam. A przed chwila zjadłam 3 kawałki ciasta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 13:14   #4558
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
A gdzie byliście na święta ? Może był przebodźcowany jeśli było za dużo osób ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez to obstawiam.
Ja właśnie zjadlam kawalek makowca i snickersa ,wczoraj tez jadlam makowiec
Pare dni temu jadlam bigos i kapuste kiszona na potęgę. Dziecku nic nie jest.
Ann naprawde NIE MA DIETY MATKI KARMIĄCEJ.
Mozesz jesc wszystko na co masz ochotę! Poza Tym czego nie wolno tez w ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Brakuje nam juz tylko 80g do wagi urodzeniowej ciesze się! I wiecie , nawet znalazłam plusy karmienia mieszanego.
Mogę wyskoczyc z domu bez obawy ze dziecko z głodu umrze jak mnie samochod potrąci ;p a tak serio. Za 5tyg wracam do pracy i bez stresu będzie. jak dałam 60ml mm o 23:30 to koleżka spal do 5:00. I zeby nie bylo od 20 do 23:30 wisial na piersi... piers jadl co 3h o 5,8,11 i teraz 2godziny wisial , dalam 60mm i spi taki mi kamień z serca spadl....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 13:37   #4559
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny czy jak dziecię mi czasem ulewa to kwestia złego odbicia? Bo u nas nawet po odbiciu potrafi ulać. To samo z czkawką, mega często go łapie.

Dzisiaj Janek to aniołeczek ładnie je, ładnie śpi. Spacerki chyba dobrze na niego działają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 14:00   #4560
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak dziecię mi czasem ulewa to kwestia złego odbicia? Bo u nas nawet po odbiciu potrafi ulać. To samo z czkawką, mega często go łapie.

Dzisiaj Janek to aniołeczek ładnie je, ładnie śpi. Spacerki chyba dobrze na niego działają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czasem jej się uleje mimo odbicia.. Czasem w ogóle jej się nie odbije i nic się nie uleje.. Różnie to bywa czkawke też ma kilka razy dziennie, położna mówi, że to ok, dzieci tak mają

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.