Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-19, 12:56   #601
roz do polikow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym by³a wstêpnie chêtna, ale du¿o zale¿y czy dostanê pracê now± (wtedy jestem chêtna) czy zostajê gdzie jestem i zgarniam multisporta... do kiedy musisz siê zdecydowaæ?
No w³a¶nie tak pocz±tek lutego najpó¼niej
Zawsze mo¿emy i¶æ wiêkszym gronem, mo¿e nam wiêksz± zni¿kê dadz±
roz do polikow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-26, 19:23   #602
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 7 209
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja odpadam. Póki co na luty kupilam sobie na okaziku karnet do maniac gym (jest przy mostach jagiellonskich, nowy klub, dzis bylam, fajnie wyposazony, dopiero sie rozkreca i nie ma tlumow) a za miesiac bede miala multisporta
__________________
Ksi±¿ki LC
Miss Saeki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 21:37   #603
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Wiecie co¶ mo¿e na temat klubu Fuego na Zaporowskiej?Jest to do¶æ nowy klub (chyba w pa¼dzierniku otwarty). Mo¿e która¶ z was by³a tam i mo¿e powiedzieæ co¶ na jego temat?

Edytowane przez Akostka
Czas edycji: 2012-01-27 o 22:09
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 09:18   #604
Carrie21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

No to jest jaka¶ Pani chêtna na karnet do Fitness Academy w Koronie?
Carrie21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-29, 09:24   #605
roz do polikow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

no ja ca³y czas czekam na jak±¶ towarzyszkê
roz do polikow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-29, 10:37   #606
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cze¶æ!
By³a która¶ mo¿e w Ferio Gaju w Top Gym? Tam mam najbli¿ej, kolega chodzi i mówi, ¿e jest spoko. No i karnet dla studenta karnet open do 17 za 69 z³ i wpisowe 30. Ale wola³abym dostaæ jak±¶ recenzjê od dziewczyny
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-31, 10:05   #607
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja chodzi³am swego czasu na Gaj. Si³ownia jest naprawde dobrze wyposa¿ona, duzo sprzêtów aerobowych (bie¿ni, stepów, orbitków itp). Nigdy nie zdarzy³o mi siê zeby nie by³o wolnych sprzêtów czy co¶ w tym stylu. Generalnie polecam. Jak tylko skoncze sesje to znowu zacznê tam chodzic
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 11:32   #608
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

O to super wiadomo¶æ. Ja te¿ mam zamiar, tylko zale¿y jak mi siê plan u³o¿y, bo bym chcia³a ten studencki karnet kupiæ Jak to jest z tym cz³onkostwem? Nigdy nie by³am ¿adnym cz³onkiem i nie wiem jak to funkcjonuje, co siê p³aciæ itd
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-31, 22:31   #609
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Z tym ci akurat nie pomoge bo mam co¶ w stylu multisportu wiec nie mam pojecia jak to dok³adnie dzia³a. ;p
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-02, 12:27   #610
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ale Ci zazdroszczê, to jest to o czym marzê
Jednak tam nie pójdê bo zmienili jakie¶ zasady cz³onkostwa i trzeba wykupic karnet na ca³y rok albo co¶ w tym stylu.
A jak ze Spratanem na Spiskiej?
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-08, 17:00   #611
roz do polikow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez roz do polikow Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny.
Planujê podpisaæ roczn± umowê na karnet open w fitness academy w koronie.
Miesiêczny koszt to 120z³.

Jednak je¶li 2 osoby równocze¶nie podpisuj± takie umowy to wtedy koszt na jedn± osobê to bodaj¿e 104z³.

Oczywi¶cie ka¿da osoba dostaje swoj± umowê, p³aci sama i mo¿e chodziæ sama.
Jedyny moment, w którym trzeba przyj¶æ razem to podpisywanie umowy.

Mo¿e znajdzie siê jaka¶ dziewczyna, która chcia³aby chodziæ przez najbli¿szy rok na t± w³a¶nie si³owniê?


Ponawiam pytanie
roz do polikow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 10:30   #612
misiapysia0102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Unhappy Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

hej dziewczyny, te¿ szukam fajnego klubu fitness ¿eby oczywi¶cie zgubiæ t³uszczyk z którym trapie siê ju¿ od dawna, czytam wasze forum i na serio sa tu ¶wietne porady, za co z góry dziêkujê
niestety jak na pierwszy raz wybra³am maniac gym
no niestety... nie jest tak wspaniale jak to reklamuj±
wykupi³am karnet na gruperze, chcia³am rozpocz±c zajêcia jak najszybciej okaza³o siê jednak ¿e zajecia s± poprzesuwane i najbli¿sze odbeda sie za 2 tyg, potem przesuneli o kolejny tydzien bo nikt nie poinformowa³ ze trzeba sie kilka dni wczesniej zapisac i nikt siê nie zapisa³, potem jak ju¿ bylam zapisana i przyszlam to zosta³y odwo³ane bo bylam tylko z jeszcze jedna Pani±... a teraz kiedy dzia³aja juz 3 tydzieñ zamkneli salê gimnastyczn±i odwo³ali zajêcia bo z sufitu leje sie woda...
nie wiem ogólnie co tam jest grane, ale kilka rzeczy bardzo niepokoi
w poniedzia³ek wieczorem by³o duzo ludzi i du¿o biega³o na bie¿niach, jak bra³am prysznic to my¶la³am, ¿e sufit zaraz spadnie mi na g³owê tak wszystko dudni³o, makabra szkoda, bo sprzetu maja du¿o
mo¿e nawet za du¿o bo jak æwiczysz na jednej maszynie to druga osoba obok ciebie na drugiej ju¿ nie mo¿e æwiczyc bo dotyka³a by cie albo k³ad³a sie na ciebie sprzet jest bardzo dobry, widaæ ,ze solidny, ale co z tego jak jest go tyle , ¿e ledwo co daje siê przej¶æ
ostatnio jeden facet uderzy³ przypadkowo drugiego sztang± przez to
co siê dziwæ byki przychodz± i chc± sie powysilaæ...
ogólnie jakiej¶ dziewczynie gdy by³a w saunie podpali³ sie rêcznik
nie wiem jak to mozliwe, kole¿anka mi opowiadala, ze strasznie smierdzialo i bylo zadymione i dopiero po chwili siê okazalo, ¿e recznik siê pali³....bo dziewczyna siedzia³a blisko lampy i sie zapali³, to przepraszam jak mam tam siedzieæ je¿eli ta sauna jest taka malutka a lamp jest pe³no??? nie za ciekawie, sauny sa koedukacyjne i nie chce wchodzic tam bez recznika bo sie wstydze po prostu, a dwa jak siê poparze?
kolejne: mówili, ¿e dla ka¿dego uk³adaj± plan treningowy i diety i jest badanie na specjalnym urz±dzeniu
no jest szkoda tylko, ¿e co chwile co¶ sie psuje w nim i nie mozna tego badania zrobiæ... jak juz siê uda³o- by³am z dwoma kole¿ankami- ka¿da ró¿ni siê kg i wzrostem, Pan trener da³ nam te same diety i te same kserówki je¿eli chodzi o æwiczenia.... mia³o byæ indywidualnie, a mówi± wszystkim to samo, zachêcaj±c do kupowania du¿ej ilosci spalaczy u nich...wiem , ¿e to szybciej pomaga zgubiæ t³uszcz, ale ja nie mogê bo mam zbyt wysokie ci¶nienie... mo¿e marudzê, ale przypakowana blondynka, która tam chyba jest trenerem, nie wygl±da najlepiej bo tych specyfikach....jej twarz jest dziwnie wyd³u¿ona, od mê¿a dowiedzia³am siê , ¿e musia³a brac sterydy i testosteron, ¿eby zrobiæ takie miêsnie, a ta koñska twarz to skutek uboczny...nie fajnie to wygl±da...bardziej przypomina faceta ni¿ kobiete...
chcia³abym zrobiæ siê wysportowana, ale nie takim kosztem...
nie wiem, stara³am siê przygl±daæ wszystkim rzeczom i przekazac jak najwiêcej informacji, moze marudze, ale naobiecywali i nie spe³nili oczekiwañ
rezygnujê z tej si³owni z reszta grupon siê skoñczy³
by³am ostatnio odwiedziæ korone, mo¿e maj± mniej bie¿ni, ale bardziej mi siê tam podoba, bardzo mila obs³uga, na razie chyba tam siê zapisze
misiapysia0102 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 09:48   #613
roz do polikow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

No to mnie strasznie zadziwi³a¶ swoim d³uga¶nym postem
Mój ch³opak chodzi na maniac gym i jest zachwycony.
Ale mi od pocz±tku siê wydawa³o, ¿e to taka bardziej koksownia ni¿ klub fitness, w którym ja bym siê dobrze czu³a.

Chcia³am ostatnio siê zapisaæ na to fitness academy, posz³am podpisaæ roczn± umowê a tu babka mi mówi ¿e bach podnie¶li cenê i teraz miesiêczny koszt to 139z³
trochê du¿o, zw³aszcza ¿e za 150 mogê mieæ benefita

Przy dwóch osobach cena to bodaj¿e 125 z³/miesi±c.
roz do polikow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 11:00   #614
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 7 209
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja tam zadowolona jestem z Maniaca... chodzê g³ównie na salê cardio i si³owniê, sprzêtu jest na tyle du¿o, ze jeszcze nie by³o sytuacji, ¿eby ludzie æwiczyli w ¶cisku. Z wykonaniem badañ i pomiarów te¿ nie mia³am problemów - przysz³am w weekend kiedy tam naprawdê niewiele ludzi (ko³o po³udnia), 15 minut i po sprawie. Fakt, trzeba siê przeciskaæ trochê miêdzy sprzêtem ale jeszcze nikt mi w niczym nie przeszkadza³...

W Koronie nie by³am, od marca dostanê multisporta to powiem chocia¿ za du¿o nie pochodzê bo siê wyprowadzam z Wroc³awia...
__________________
Ksi±¿ki LC
Miss Saeki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 15:21   #615
tevo
Raczkowanie
 
Avatar tevo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej,
mam do sprzedania dwa karnety na fitness do Willi Parkowej za 60 z³ (na 16 wej¶æ, wa¿ne do 16.04). Niestety nie jestem w stanie ich wykorzystaæ, wiêc z chêci± komu¶ odsprzedam Wiêcej info na priv.

Edytowane przez tevo
Czas edycji: 2012-02-23 o 15:31
tevo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 16:46   #616
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 4 559
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziewczyny,
muszê scedowaæ umowê w FitnessAcademy w Aquaparku. Umowa ju¿ trwa, zosta³o 9 miesiêcy p³atnych + 1 gratisowy (czyli na 10 miesiêcy)
P³±cê 104,50 miesiêcznie. Karnet Open (ca³y dzieñ bez ograniczeñ).
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dó³)

Kocurasek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:08   #617
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej, ja chodzê na indoor walking do Sofy na Powstañców ¦l±skich. Trochê kiepsko z przebieraniem sie,ma³o jest miejsca. Minusem jest te¿ okropny zaduch w sali, panie prowadz±ce nie s± chêtne na otwieranie okien ani w³±czanie klimy. Zajêcia typu cardio, bardzo wysi³kowe. Gor±co polecam.
dronkadronka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 20:26   #618
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomo¶ci: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez dronkadronka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, ja chodzê na indoor walking do Sofy na Powstañców ¦l±skich. Trochê kiepsko z przebieraniem sie,ma³o jest miejsca. Minusem jest te¿ okropny zaduch w sali, panie prowadz±ce nie s± chêtne na otwieranie okien ani w³±czanie klimy. Zajêcia typu cardio, bardzo wysi³kowe. Gor±co polecam.
ojj tak, bylam niedawno na walkingu i strasznie goraco w sali :/ szatnia tez slabiutka, pomijajac ze brakuje szafek i niektore dziewczyny nie mialy gdzie rzeczy schowac :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 22:28   #619
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kord³y.
Wiadomo¶ci: 1 931
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Fajny w±tek od niedawna chodzê do Willi Parkowej - kupi³am karnet w promocji 12 wej¶æ za chyba 54 z³ ale wiêcej ju¿ nie kupiê. "Szatnia" jest nieporozumieniem, ciê¿ko nieraz trafiæ szafkê z dzia³aj±cym zamkiem, jedna mini ³aweczka i dwa taborety... Jak idê na pilates to nie biorê ze sob± butów, wiêc po przebraniu czekam w skarpetkach jak wiêkszo¶æ dziewczyn - jak by³a ciapa ciê¿ko by³o znale¼æ suche miejsce na pod³odze. Sala do æwiczeñ jest ma³a, czêsto osoby siê nie mieszcz± i æwicz± w salce ze sprzêtem sk±d s³abo s³ychaæ prowadz±cego i równie s³abo cokolwiek widaæ. Na plus nowe maty, stare siê bardzo ¶lizga³y i brzydko pachnia³y, ale z kolei nowe sk³aduj± pod oknami i ¶cieka na nie woda Z samych zajêæ jestem zadowolona, jedynie na zumbie troszkê siê rozczarowa³am bo z miejsca by³ uk³ad, który wiêkszo¶æ grupy mia³a opanowana do perfekcji a prowadz±ca w ogóle nie zwróci³a uwagi na nowe osoby. Innym minusem jest dla mnie sama lokalizacja, doje¿d¿am tramwajem na rondo i idê dalej pieszo - po zmroku nie jest to zbyt przyjemny spacer.

Chodzi³am te¿ na jogê do Fabryki Energii i bardzo mi siê podoba³o, by³am u Justyny i Ireny. U tej pierwszej mniej mi siê podoba³o, co prawda pyta³a kto pierwszy raz ale nie wyt³umaczy³a absolutnie nic. Irena natomiast sama do mnie podesz³a widz±c jak bezradnie próbujê u³o¿yæ koce i wszystko pokaza³a. Sala bardzo du¿a, jasna, moje jedyne zastrze¿enie jest takie, ¿e mogliby czê¶ciej j± zamiataæ Na plus te¿ szatnia, nie du¿a ale masê wieszaków, ³aweczki... Szafek nie ma, ale nie ma problemu z wniesieniem torby na salê i po³o¿eniem ko³o maty. Jak trafiê znowu jako¶ tanio karnet na pewno tam wrócê, po normalnych cenach jest dla mnie trochê póki co za drogo.

Teraz szukam czego¶ bli¿ej siebie, zainteresowa³y¶cie mnie Têcz±, bêdê polowaæ na jak±¶ promocjê
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianê 38

mag_rat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 08:27   #620
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez meesha Poka¿ wiadomo¶æ
ojj tak, bylam niedawno na walkingu i strasznie goraco w sali :/ szatnia tez slabiutka, pomijajac ze brakuje szafek i niektore dziewczyny nie mialy gdzie rzeczy schowac :/
Ja tez tam uczeszcza³am, przez kilka miesiecy zaraz po samym otwarciu klubu. Potwierdzam zajecia fajne, mozna sie zmeczyc i spociæ, instruktorki tez ok, ale brak jakiekolwiek formy wentylacji to minus + nieu¿yteczna szatnia z ma³ymi szafkami. Reszta ok.
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 08:47   #621
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

tak "in plus" podoba mi siê w galerii Domonikañskiej, rowerki tam s± fajne.
Zdrowy krêgos³up i pilates jest super w "cetrum relaksu" ko³o rynku. S± na nim max 6 osoby i to miejsce jest bajeczne bo to jest grota solna Mega
dronkadronka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 19:53   #622
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomo¶ci: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

cofam moje zle zdanie o sofie co prawda dalej minusem jest gor±c i brak klimy, ale dzisiejsze zajecia TBC z marta sa fantastyczne wyszlam na kolanach i chce jeszcze

w weekend planuje pojsc do arkad, zobacze co tam ciekawego

podobno silownia na kozanowie jest dosc slabo wyposazona
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-07, 11:36   #623
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez meesha Poka¿ wiadomo¶æ
cofam moje zle zdanie o sofie
a mi bardziej ni¿ brak klimy zaczyna przeszkadzaæ, ze ciêzko siê zapisaæ na indoor walking, na tydzieñ przed zajêciami - zapomnij, najlepiej z 2 tyg wcze¶niej
dronkadronka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-07, 16:41   #624
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomo¶ci: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez dronkadronka Poka¿ wiadomo¶æ
a mi bardziej ni¿ brak klimy zaczyna przeszkadzaæ, ze ciêzko siê zapisaæ na indoor walking, na tydzieñ przed zajêciami - zapomnij, najlepiej z 2 tyg wcze¶niej
hmm ja w zeszlym tygodniu zapisalam sie z 2-dniowym wyprzedzeniem, widac zalezy od godziny
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-08, 12:53   #625
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez meesha Poka¿ wiadomo¶æ
hmm ja w zeszlym tygodniu zapisalam sie z 2-dniowym wyprzedzeniem, widac zalezy od godziny
dok³adnie
na razie wszêdzie jest mnóstwo ludzi - ja to nazywam czarem postanowieñ noworocznych
dronkadronka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-08, 14:11   #626
Ciasteczkowa dama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Oj dziewczyny...teraz gdzie nie pójdziecie na zajêcia czy si³owniê jest sezonowy t³um-na pocieszenie-skoñczy siê za jakie¶ dwa miesi±ce Wszêdzie brak szafek i ¶cisk na salach...A co do Sofy,to chyba macie jaki¶ problem ze wzrokiem,bo w ka¿dej sali,szatni,holu jest klima i wentylacja-co prawda dziewczyny jej nie w³±czaj±,ale kto w³±cza klimê jak jest zero stopni na dworzeJa tam nie chcia³±bym byæ przez klime od razu chora!. Chodzi³am do Sofy na wakacje,gdzie by³o ponad 30 stopni,klima dzia³a³a i by³o super...Jest wiele klubów we Wro,które klimy to na oczy nie widzia³y..A indoor walking-tylko ¶wiadczy o fajno¶ci i efektywno¶ci tych zajêæ,¿e tak trudno siê na nie dostaæ Przy okazji-wszystkie sezonowe odchudzaczki serdecznie pozdrawiam
Ciasteczkowa dama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-09, 08:51   #627
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowa dama Poka¿ wiadomo¶æ
Oj dziewczyny...teraz gdzie nie pójdziecie na zajêcia czy si³owniê jest sezonowy t³um-na pocieszenie-skoñczy siê za jakie¶ dwa miesi±ce Wszêdzie brak szafek i ¶cisk na salach...A co do Sofy,to chyba macie jaki¶ problem ze wzrokiem,bo w ka¿dej sali,szatni,holu jest klima i wentylacja-co prawda dziewczyny jej nie w³±czaj±,ale kto w³±cza klimê jak jest zero stopni na dworzeJa tam nie chcia³±bym byæ przez klime od razu chora!. Chodzi³am do Sofy na wakacje,gdzie by³o ponad 30 stopni,klima dzia³a³a i by³o super...Jest wiele klubów we Wro,które klimy to na oczy nie widzia³y..A indoor walking-tylko ¶wiadczy o fajno¶ci i efektywno¶ci tych zajêæ,¿e tak trudno siê na nie dostaæ Przy okazji-wszystkie sezonowe odchudzaczki serdecznie pozdrawiam
Naprawdê ciê¿ko siê æwiczy na takim zaduchu, nawet w przerwach miêdzy zajêciami nikt okna nie otworzy ¿eby wywietrzyæ. Mimo to, bardzo mi siê w SOFIE podoba³o i d³uuugo czeka³am, ¿eby mo¿na by³o tam korzystaæ maj±c kartê fit profit i siê doczeka³am
__________________
kaloria - ma³a wredna istota,która mieszka w twojej szafie i co noc zszywa ci coraz cia¶niej ubrania.

Edytowane przez dronkadronka
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:52
dronkadronka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 21:38   #628
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

A znacie jakie¶ si³ownie/kluby gdzie jest zni¿ka do godziny 17? W Spartanie jest, ale do 15 i mnie to nie urz±dza
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 22:42   #629
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez ewka_609 Poka¿ wiadomo¶æ
A znacie jakie¶ si³ownie/kluby gdzie jest zni¿ka do godziny 17? W Spartanie jest, ale do 15 i mnie to nie urz±dza
Na pewno w Top-Gym na ¶wieradowskiej jest, tylko tam trzeba umowe na 12miesiêcy podpisaæ. Ale o tym ju¿ chyba pisa³a¶ wcze¶niej. Generalnie jak szukasz karnetu do 17 to chyba bardziej na si³ownie sie nastawiasz ni¿ na fitness? Bo w wiêkszo¶ci klubów zajêcia fitness zaczynaj± siê w³a¶nie gdzie¶ tak od 17.
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-27, 11:10   #630
Tymtymrymtym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej,
Bezskutecznie próbujê znale¼æ jak±¶ kole¿ankê, która chcia³aby chodziæ na fitness i/lub si³ownie. Mo¿e która¶ z Was by³aby chêtna ? Mieszkam na Jedno¶ci Narodowej, wiêc najbardziej interesuj± mnie te rejony. My¶la³am o tym nowym klubie na Roosevelta (endorfina-fitness), szczególnie interesuje mnie zumba, która jest we wtorki o 19. Tylko nie wiem jeszcze jak ona wygl±da, bo nigdy nie by³am i ca³y czas nie mam ochoty i¶æ sama pierwszy raz Gdyby znalaz³a siê jaka¶ chêtna na wspólne chodzenie na fitness/si³ownie jestem otwarta na ró¿ne miejsca. Nie mam niestety karty typu multisport, wiêc zale¿y mi, ¿eby cena nie by³a bardzo wysoka. Pozdrawiam serdecznie i zainteresowane dziewczyny proszê o info
AAA i tak przy okazji Chêtnie bym te¿ posz³a na ¶ciankê wspinaczkow±, ale równie¿ nie mam z kim. Chocia¿ to chyba trochê nie ten dzia³
Justyna
Tymtymrymtym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.