Alterra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 19:00   #1
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424

Alterra


Od kilkunastu dni mam przyjemność testować produkty Alterry:

pomadka do ust- jest ok, chociaż jakiejś wybitnej pielęgnacji ust nie zauważyłam. szkoda, że szybko znika z ust. opakowanie na plus, nie psuje się ani nie otwiera samoistnie w torebce.

szampon
- bardzo podoba mi się jego zapach. konsystencja i wydajność również w porządku. samo działanie- na plus. nie obciąża włosów. niestety plącze włosy.

+ peeling- cóż, jeśli chodzi o peelingi jestem bardzo wybredna. ten produkt Alterry ciężko jest nazwać peelingiem, drobinek jest za mało do porządnego ścierania naskórka. jednak, jeśli oceniać go w kategorii żeli pod prysznic, jest super- nie wysusza, nie podrażnia. zapach ma cudowny!

krem do rąk- bardzo fajny produkt! dobrze się wchłania i nawilża. zapach ma świetny, więc używanie go jest przyjemnością.

krem brązujący- obawiałam się, że może być dla mnie za ciemny, ale jednak nieźle dopasowuje się do cery. niestety słabo matuje. konsystencja jest ok, krem dobrze się aplikuje.

maseczka- i tu niestety wpadka. dopiero po tym, gdy otrzymałam produkty do testu, przeczytałam bardzo krytyczne opinie tego produktu na KWC. bałam się testów na twarzy, więc postanowiłam zrobić małą próbę. i faktycznie- maseczka niestety podrażnia skórę.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.