Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-09, 12:24   #3241
kiarka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a tutaj moje True Sapphire, na żywo wyglądają cudnie
a jaki jest Twój naturalny kolor oczu ?
kiarka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 15:19   #3242
yemiree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Pytanie pewnie juz padlo, ale przegladanie ponad stu stron tematu to jednak nieco zbyt wiele jak na moje możliwosci czasowe.
Moze ktos wie gdzie znalazlabym soczewki kolorowe o nieco wiekszej niż standardowo mocy? Potrzebuje +6,5, a wszedzie znajduje maksymalnie do +6,0
yemiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:10   #3243
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam. Przyszły do mnie Evergreen. NA początku było spoko, tylko trochę na jedno oko mnie uwierały czasami , gdy juz za długo nosiłam. A ostatnio naprawdę przesadziłam bo nosiłam jakos od 7 rano do 23 może jakoś. No i na drugi dzień mnie oczy bolały , to nie zakładałam soczewek, oraz dzisiaj też nie założyłam. Ale wzięłam soczewki do ręki i dokłądnie obejrzałam. Okazało się, że na lewej soczewce, jest malutka ryska, poza pikselami ( poza kolorowym motywem soczewki) , więc ta część soczewki ustawia się na białku oka. Czy to może byc przyczyną zmęczenia oka? Czy jest to niebezpieczne i nie nosić już tych soczewek? Jestem strasznie zdenerwowana bo dopiero co je zakupiłam ;/;/ I sie okazało, ze kupiłam z wadą;/ Postaram się zareklamować. Ale powiedzcie, czy przez ok 10 dni jeśli nosiłam soczewki z lekką ryską długości ok 2mm to możliwe, że coś poważnego mogło się stać mojemu oku ? ( nie wiem jak odmienić )
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:18   #3244
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Witam. Przyszły do mnie Evergreen. NA początku było spoko, tylko trochę na jedno oko mnie uwierały czasami , gdy juz za długo nosiłam. A ostatnio naprawdę przesadziłam bo nosiłam jakos od 7 rano do 23 może jakoś. No i na drugi dzień mnie oczy bolały , to nie zakładałam soczewek, oraz dzisiaj też nie założyłam. Ale wzięłam soczewki do ręki i dokłądnie obejrzałam. Okazało się, że na lewej soczewce, jest malutka ryska, poza pikselami ( poza kolorowym motywem soczewki) , więc ta część soczewki ustawia się na białku oka. Czy to może byc przyczyną zmęczenia oka? Czy jest to niebezpieczne i nie nosić już tych soczewek? Jestem strasznie zdenerwowana bo dopiero co je zakupiłam ;/;/ I sie okazało, ze kupiłam z wadą;/ Postaram się zareklamować. Ale powiedzcie, czy przez ok 10 dni jeśli nosiłam soczewki z lekką ryską długości ok 2mm to możliwe, że coś poważnego mogło się stać mojemu oku ? ( nie wiem jak odmienić )
Jeśli masz aparat i umiesz robić zdjęcia w trybie makro, to może uda ci się zrobić fotkę w świetle dziennym i wstawić tutaj?
Jesteś pewna, że to nie przyklejony paproch? Jeśli soczewka jest uszkodzona, to nie możesz jej nosić
A tak nawiasem mówiąc, nie powinno się tak długo nosić kolorowych soczewek. One gorzej niż zwykłe przepuszczają tlen.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:42   #3245
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Jeśli masz aparat i umiesz robić zdjęcia w trybie makro, to może uda ci się zrobić fotkę w świetle dziennym i wstawić tutaj?
Jesteś pewna, że to nie przyklejony paproch? Jeśli soczewka jest uszkodzona, to nie możesz jej nosić
A tak nawiasem mówiąc, nie powinno się tak długo nosić kolorowych soczewek. One gorzej niż zwykłe przepuszczają tlen.
Na pewno nie paproch;/ A niestety nie mam teraz czynnego aparatu.
No wiem wiem, ale powiedz, czy w tym czasie mogło mi się stać coś z okiem przez ta ryskę? ;; Bo się boję ;;
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:52   #3246
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Jeśli nic nie czujesz, nie ma zaczerwienienia, bólu ani szczypania, to powinno być ok (nawet, jeśli było tam jakieś małe uszkodzenie, to przecież oko się goi, a do tej pory pewnie miałabyś już objawy zakażenia gdyby ci się coś wdało).Tylko już nie zakładaj tej soczewki Nie zawsze uszkodzona soczewka (zwłaszcza w taki sposób) daje objawy, a ten ból oka to raczej od tego, że za długo nosiłaś soczewki poprzedniego dnia - na dobrą sprawę tak długo można nosić jedynie nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe.
Obserwuj, jak coś ci się nie będzie podobało to idź po prostu do okulisty Ale bez stresu.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:54   #3247
Fivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny!!!
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem kolorowych soczewek COLORNOVA, ale mam wiele wątpliwości, napiszcie mi o własnych doświadczeniach
P.S. Zastanawiam się nad kupnem:
http://www.barwyoczu.pl/index.php?pr...uct&prod_id=63
lub tych
http://www.barwyoczu.pl/index.php?pr...uct&prod_id=63

Edytowane przez Fivi
Czas edycji: 2010-10-14 o 16:03
Fivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 14:38   #3248
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga
https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=3430733&d=1285395385
boskie

ja mam moje czarne colour vue, barwa jest genialna, idealnie zakrywa tęczówkę, jednak mam ogromny problem z zakładaniem soczewek ;< moje oczy bardzo ich nie lubią. zaraz po założeniu oczy łzawią, a soczewki bardzo mnie gniotą. ale pomrugam trochę i po jakiejś chwili przechodzi, no i potem jest już okej.
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:02   #3249
Fivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

To super!
One są roczne, czy to jest bezpieczne dla oka? nosić rok jedne soczewki?
Fivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:09   #3250
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ja mam kwartalne.

ale myślę, że jeśli dobrze dba się o te roczne to nie zaszkodzą oku. no i wiadomo - nie można nosić ich non stop.
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:11   #3251
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

.

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:35
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 11:09   #3252
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

.

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:36
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:37   #3253
Fivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

A ile kosztuje wizyta u optyka? (Dopiero zaczynam z soczewkami), a czy nie a się tak za darmo przez NFZ? Szkoda mi wydać 100 zł na sam dobór soczewek
Fivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:08   #3254
raspberry_tea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łaziska Dolne
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fivi Pokaż wiadomość
A ile kosztuje wizyta u optyka? (Dopiero zaczynam z soczewkami), a czy nie a się tak za darmo przez NFZ? Szkoda mi wydać 100 zł na sam dobór soczewek
100 zł? ja płaciłam 250 :/.
Oprócz tego licz się z tym, że będzie chciał/ała żebyś kupiła u niego soczewki, które są średnio 2 razy droższe niż w sklepach internetowych.
raspberry_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:08   #3255
April_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam wszystkich po raz pierwszy!

Na codzień, już od trzech lat, noszę zwykłe soczewki. Teraz naszła mnie ochota na małą zmianę i postanowiłam zakupić zielone soczewki,
które wybieram już od pół roku xD.
Jako, że mam brązowe oczy, zdecydowałam się na Soflens Natural Colors, w kolorze Amazone (w mojej opinii Jade, na oczach mojej ciemnookiej znajomej, dawały zbyt szary efekt...).
Ciekawi mnie natomiast jedna rzecz - czy gdzieś w sieci da się zakupić soczewki Natural Touch? Szukałam i szczerze mówiąc nie znalazłam.
Jest tam jeden z najładniejszych odcieni zieleni jaki kiedykolwiek widziałam w soczewkach. Z tego co doczytałam się kiedyś na jakiejś stronie, która też zaginęła mi w akcji, nazywa się on Verde Pradera. Tu z kolei jest jeszcze jedno ale - nie spotkałam się z tym kolorem w standardowych informacjach na temat NT...
Czy ktoś wie więc o co w tym chodzi?
April_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:48   #3256
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

W Polsce nie widziałam w żadnym sklepie NT, pewnie za drogi biznes żeby ktoś je sprowadzał. Solotica ma kolor Verde Marine, jeśli chodzi o NT to może ktoś tak nazwał odcień willow green?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 22:15   #3257
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
W Polsce nie widziałam w żadnym sklepie NT, pewnie za drogi biznes żeby ktoś je sprowadzał. Solotica ma kolor Verde Marine, jeśli chodzi o NT to może ktoś tak nazwał odcień willow green?
Tutaj można kupić soczewki solotica..wysyłka bezpłatna nawet do polski ale niestety trzeba długo czekać i trzeba mieć payPal..
https://www.rumo.com.br/sistema/List...uscar=+Submit+
__________________
Moje bazgroły
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:55   #3258
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja ostatnio się pokusiłam o zmianę na brąz. Wybrałam soczewki piwne (hazel) z Vision Science Soczewki zawsze kupuję na allegro.
W ogóle nie widać mojego naturalnego koloru oka (pierwsze zdjęcie), a soczewka z daleka wygląda- a przynjamniej już wiele osób mi to powiedziało- jak ze Zmierzchu Niezamierzenie oczywiście
Dla porównania umieściłam zdjęcia sprzedawcy
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:01   #3259
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Indescriptible - przepiękny, bardzo naturalny efekt Kolor nawet zgodny z obietnicą producenta
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 21:26   #3260
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Indescriptible - przepiękny, bardzo naturalny efekt Kolor nawet zgodny z obietnicą producenta
Na zdjęciu rzeczywiście wygląda zgodnie z 'obietnicą' producenta (bawiłam się aparatem wieczorem, więc zdjęcie trochę ciemniejsze wyszło), ale w pełnym świetle są trochę jaśniejsze, takie jakby miodowe- pewnie dlatego, że mam naturalnie jasne oczy Tak czy inaczej efekt przeszedł moje oczekiwania

Teraz czekam na fioletowe Z innej firmy, choć też sprawdzonej. Poprzednie soczewki były idealne, więc nie mogę się już doczekać tych
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:01   #3261
Fivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Fantastyczne! A czy kolor brązowy będzie ciemniejszy?
Fivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:23   #3262
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Ja ostatnio się pokusiłam o zmianę na brąz. Wybrałam soczewki piwne (hazel) z Vision Science Soczewki zawsze kupuję na allegro.
W ogóle nie widać mojego naturalnego koloru oka (pierwsze zdjęcie), a soczewka z daleka wygląda- a przynjamniej już wiele osób mi to powiedziało- jak ze Zmierzchu Niezamierzenie oczywiście
Dla porównania umieściłam zdjęcia sprzedawcy
efekt rewelacja
kurcze nie ma ich na allegro
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:09   #3263
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Fivi- jak widać na zdjęciu sprzedawcy, piwny powinien być teoretycznie ciemniejszy.

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
efekt rewelacja
kurcze nie ma ich na allegro
Są na allegro tylko trzeba umieć szukać Nie wiem czy mogę umieścić link, ale co tam:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1286730883

Swoją drogą, po wypróbowaniu fioletowych z Inno color Beauty look (umieszczę zdjęcia jak tylko do mnie dotrą ), wrócę do niebieskich z tej właśnie firmy. Niebieskich z Vision Science raczej nie wypróbuję, bo jak widziałam zdjęcia soczewek w opakowaniach, mają od środka inny kolor, co jak się domyślam, będzie wyglądać jakby mój naturalny kolor wystawał spod spodu..
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:23   #3264
niczego_po_trochu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 59
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

co do soczewek mam szmaragdowo zielone białe, czarne, niebieskie i czerwono czarne wspaniałe spojrzenia przechodniów
niczego_po_trochu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:22   #3265
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Są na allegro tylko trzeba umieć szukać Nie wiem czy mogę umieścić link, ale co tam:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1286730883
oo faktycznie są, widać za słabo szukałam
dzięki
powiedz jeszcze.. gdy źrenica jest b.mała to nie wygląda dziwnie z tą brąz. soczewką? bo na zdjęciu nie widać aby jakoś brzydko wystawało
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:32   #3266
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
oo faktycznie są, widać za słabo szukałam
dzięki
powiedz jeszcze.. gdy źrenica jest b.mała to nie wygląda dziwnie z tą brąz. soczewką? bo na zdjęciu nie widać aby jakoś brzydko wystawało
Jakbyś się tak dobrze przyjrzała w lusterku (przy mocnym świetle, by źrenica zrobiła się mała) to oczywiście będzie widać naturalny kolor oka od środka, ale w porównaniu do soczewek z firmy geooptika (broń Was Boże przed ich soczewkami ) nie widać praktycznie nic. Wiele osób mówiło mi, że wyglądają bardzo naturalnie, a nowo poznane osoby były przekonane, że to mój naturalny kolor oczu
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 17:10   #3267
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Jakbyś się tak dobrze przyjrzała w lusterku (przy mocnym świetle, by źrenica zrobiła się mała) to oczywiście będzie widać naturalny kolor oka od środka, ale w porównaniu do soczewek z firmy geooptika (broń Was Boże przed ich soczewkami ) nie widać praktycznie nic. Wiele osób mówiło mi, że wyglądają bardzo naturalnie, a nowo poznane osoby były przekonane, że to mój naturalny kolor oczu
Myślisz, że niebieskie soczewki tej firmy ładnie wyglądałyby na piwnych oczach? Czy mocno będzie widać ten naturalny kolor oczu?
Bo u Ciebie bardzo ładnie wszystko zakryło
Zastanawiam sie jeszcze czy te sky blue(jaśniejszye) czy aqua(ciemniejsze)...
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:52   #3268
leallael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Jako że to mój pierwszy post tutaj - Witam Was! ; )

Z natury mam niebieskie oczy. Kurier dostarczył mi dzisiaj moje pierwsze Freshlooki, brązowe. Być może dziś wieczorem podejmę się ich założenia, wtedy wstawię zdjęcia. ;D

Mam tylko jedno pytanie:
1. Ile dni najdłużej można trzymać te soczewki w płynie? (jeśli w ogóle jest jakieś ograniczenie...). Mam zamiar zakładać je tylko od czasu, do czasu. (raz na tydzień, dwa?) I tak się właśnie zastanawiam...
leallael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:54   #3269
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leallael Pokaż wiadomość
Jako że to mój pierwszy post tutaj - Witam Was! ; )

Z natury mam niebieskie oczy. Kurier dostarczył mi dzisiaj moje pierwsze Freshlooki, brązowe. Być może dziś wieczorem podejmę się ich założenia, wtedy wstawię zdjęcia. ;D

Mam tylko jedno pytanie:
1. Ile dni najdłużej można trzymać te soczewki w płynie? (jeśli w ogóle jest jakieś ograniczenie...). Mam zamiar zakładać je tylko od czasu, do czasu. (raz na tydzień, dwa?) I tak się właśnie zastanawiam...
Powinnaś zmieniać płyn na świeży co ok. 3 dni, ponieważ nie jest on sterylny i pomimo, że ma działanie bakteriobójcze, to po pewnym czasie i tak zaczną się namnażać jakieś tam bakterie.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 14:18   #3270
Airtraffic86
Raczkowanie
 
Avatar Airtraffic86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez raspberry_tea Pokaż wiadomość
100 zł? ja płaciłam 250 :/.
Oprócz tego licz się z tym, że będzie chciał/ała żebyś kupiła u niego soczewki, które są średnio 2 razy droższe niż w sklepach internetowych.
250?? ja placilam 60zl ....(lubelskie)
Airtraffic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.