Mamy majowe 2019 cz. 11 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 13:23   #151
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Bawią a zarazem smucą. Bo jesteś chamska tak naprawdę nie wiem o co. Uważasz, że jesteś taka super cool fajna a ja to widzę inaczej. Nie umiesz się dostosować do drugiego człowieka i uważasz, że forum będzie Ci tańczyć tak jak Ty zagrasz. A przecież tu każdy z Nas jest sobie obcy. Są różne charaktery i trzeba się do tego dostosować. Mnie też się niektóre posty niekiedy nie podobały, nudziły itd ale nic się nie odzywałam, pomijałam je a ty od razu jedziesz z tymi swoimi komentarzami. Przecież nikt Ci nie każe komentować moich postów. Może mam Cię przeprosić, za to, że nie jestem tak zaista jak Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy widocznie mają problemy ze sobą i dają upust złości na forach
Jak to kiedyś usłyszałam, baba musi się wyjadzić No a najłatwiej dowalić innej babie na internetach, można poczuć się lepszym i mądrzejszym na chwilę

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:44   #152
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
My mamy bebilon pepti dha 2. Teraz chciałam receptę od alergologa to mi powiedziała, że nie wyszło w testach to mam mu dawać zwykle, ale już próbowałam i miał biegunkę przez tydzień.

Wogole to WKU.... mnie nie samo wicie, że mi każdy mówi, że mały ma rok i nie potrzebuje już mleka. Mój potrzebuje i koniec. Odstawiłam dzienne karmienia i daje mi 2x150 ml do drzemki, jak nie dam to będzie mi pół dnia krzyczał, póki nie dam. Ja nie wiem kiedy wyjdę z tego mleka. Karmie rano, wieczorem i cała noc plus mm. Pisałam, że na grupie o hnb są mamy, które 4latki jeszcze karmią Jpl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tak z czysto zdrowotnego podejścia nie potrzebuje Wiesz, ja też teotetycznie nie potrzebuję kawy, a nie wyobrażam sobie bez niej poranka Znam 3-4 latki co dalej sobie lubią wypić szklankę mleka przed snem, ale mamy im zamieniły na krowie lub roślinne. Grunt żeby dziecko w nocy nie miało nawyku budzenia się na picie mleka/wody itp.
Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Też mam takie odczucia. Boisz się, że da Ci w kość? Mogę Ci dać małego na pół dnia, żebyś poćwiczyła

Swoją drogą zostaje z moją mamą i złote dziecko, sam się bawi, sam zasypia. On mnie chyba naprawdę nie lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, boję się nieprzespanych nocy, bo organizm nieprzyzwyczajony
Widzisz, chłopak jak chce to potrafi się zachować Musiał wyczuć, że z Tobą sobie może pozwolić a z babcią lepiej nie zadzierać. Takie roczniaki to już kumate są. Moja też jest grzeczniejsza ze mną niż ze starym. Jego gryzie, mnie próbowała kilka razy ale odsuwałam ją od razu i dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:46   #153
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
My mamy bebilon pepti dha 2. Teraz chciałam receptę od alergologa to mi powiedziała, że nie wyszło w testach to mam mu dawać zwykle, ale już próbowałam i miał biegunkę przez tydzień.

Wogole to WKU.... mnie nie samo wicie, że mi każdy mówi, że mały ma rok i nie potrzebuje już mleka. Mój potrzebuje i koniec. Odstawiłam dzienne karmienia i daje mi 2x150 ml do drzemki, jak nie dam to będzie mi pół dnia krzyczał, póki nie dam. Ja nie wiem kiedy wyjdę z tego mleka. Karmie rano, wieczorem i cała noc plus mm. Pisałam, że na grupie o hnb są mamy, które 4latki jeszcze karmią Jpl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie że karmią cycem?? Omg no ja dziś od rana próbuje wydluzyc przerwy między kamieniami Ale 2 godz mija i jest płacz i lament...

Dziewczyny czy zauwazylyscie że orzu zębach dziecko sciągalo jedzenie z języka? W ogóle to Majka mało mi je ostatnio A jak już otworzy buzię i coś wpadnie to wyciąga rękami 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:55   #154
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Może tak z czysto zdrowotnego podejścia nie potrzebuje Wiesz, ja też teotetycznie nie potrzebuję kawy, a nie wyobrażam sobie bez niej poranka Znam 3-4 latki co dalej sobie lubią wypić szklankę mleka przed snem, ale mamy im zamieniły na krowie lub roślinne. Grunt żeby dziecko w nocy nie miało nawyku budzenia się na picie mleka/wody itp.Oj tak, boję się nieprzespanych nocy, bo organizm nieprzyzwyczajony
Widzisz, chłopak jak chce to potrafi się zachować Musiał wyczuć, że z Tobą sobie może pozwolić a z babcią lepiej nie zadzierać. Takie roczniaki to już kumate są. Moja też jest grzeczniejsza ze mną niż ze starym. Jego gryzie, mnie próbowała kilka razy ale odsuwałam ją od razu i dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój 4,5- latek bardzo lubi mleko, butlą pogardził jak miał jakiś rok i 2 miesiące, potem pił przez słomkę, później z kubeczka, i do tej pory przed spaniem mleko pije.
Elsabel, co do USG - chłopaki tez są fajne nic się nie martw, pielęgnacja jest mniej skomplikowana niż u dziewczynek, przynajmniej jak dla mnie


Aaaa!!! Dziś zaniosłam papiery do żłobka!! W czerwcu będą dzwonić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez agadzie
Czas edycji: 2020-05-26 o 14:00
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:03   #155
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Tak w moim otoczeniu to nie ma reguły, różne są dzieciaki. Niektóre dziewczynki to też niezłe diabełki Mój ogólnie jest grzeczny, ale bardzo ruchliwy i słabo u niego ze spaniem. Także nie mogę niestety powiedzieć, żeby był niewymagający...

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:15   #156
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Niektórzy widocznie mają problemy ze sobą i dają upust złości na forach
Jak to kiedyś usłyszałam, baba musi się wyjadzić No a najłatwiej dowalić innej babie na internetach, można poczuć się lepszym i mądrzejszym na chwilę

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. If u know what i mean.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:18   #157
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Może tak z czysto zdrowotnego podejścia nie potrzebuje Wiesz, ja też teotetycznie nie potrzebuję kawy, a nie wyobrażam sobie bez niej poranka Znam 3-4 latki co dalej sobie lubią wypić szklankę mleka przed snem, ale mamy im zamieniły na krowie lub roślinne. Grunt żeby dziecko w nocy nie miało nawyku budzenia się na picie mleka/wody itp.Oj tak, boję się nieprzespanych nocy, bo organizm nieprzyzwyczajony
Widzisz, chłopak jak chce to potrafi się zachować Musiał wyczuć, że z Tobą sobie może pozwolić a z babcią lepiej nie zadzierać. Takie roczniaki to już kumate są. Moja też jest grzeczniejsza ze mną niż ze starym. Jego gryzie, mnie próbowała kilka razy ale odsuwałam ją od razu i dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko widzisz, on w nocy do nikogo nie pójdzie, a jak mu cycka nie dam to krzyczy i nie idzie spać, ja nie wiem jak te nocne żarcie ograniczyc.
Może gdybym była wyspana to miałabym siłę z tym walczyć, a tak wyciągam cyca, żeby tylko mieć spokój, a on je non stop albo co chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
W sensie że karmią cycem?? Omg no ja dziś od rana próbuje wydluzyc przerwy między kamieniami Ale 2 godz mija i jest płacz i lament...

Dziewczyny czy zauwazylyscie że orzu zębach dziecko sciągalo jedzenie z języka? W ogóle to Majka mało mi je ostatnio A jak już otworzy buzię i coś wpadnie to wyciąga rękami 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tak robi jak go karmie. Od pewnego czasu albo je sam albo go karmie i wyciąga, rzuca za stolik I płynne rzeczy to muszę się nakombinować, żeby zjadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 14:39   #158
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Tak w moim otoczeniu to nie ma reguły, różne są dzieciaki. Niektóre dziewczynki to też niezłe diabełki Mój ogólnie jest grzeczny, ale bardzo ruchliwy i słabo u niego ze spaniem. Także nie mogę niestety powiedzieć, żeby był niewymagający...

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję i również wszystkim życzę wszystkiego najlepszego z tej okazji

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:03   #159
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

No właśnie dziewczyny dziś nasze święto!!! Tak więc życzę Wam (i sobie) żebyśmy miały jak najwięcej radości z naszych pociech, żeby każdy dzień był piękny i radosny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:20   #160
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ale Ty nie musisz mi mówić co, jak i kiedy mam pisać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Można nawinie myśleć, że to kółko wzajemnej adoracji. Powodzenia, dobrze co poniektorym wychodzi. A na priv już inne gadki.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No właśnie o tym mowa. Ktoś zwraca Ci uwagę ( w miarę grzecznie) a ty wyskakujesz z tekstem że "nie musisz mi 'mówić co mam pisać". Jak 16 stolatka obrażona na mamę, bo "nie będziesz mi mówić co mam robić".
No słuchaj, możemy się tak przerzucać słowami, owszem nie muszę ci pisać co "masz pisać", ale na forum jednak wymaga się trochę ogłady i taktu. Może i każda z nas ma coś za uszami, ale jakoś umiemy bez jadu. Jednak hamuj trochę słowa, bo co chwilę robi się mniej miło.
I to w zasadzie tyle w temacie.
Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Też mam takie odczucia. Boisz się, że da Ci w kość? Mogę Ci dać małego na pół dnia, żebyś poćwiczyła

Swoją drogą zostaje z moją mamą i złote dziecko, sam się bawi, sam zasypia. On mnie chyba naprawdę nie lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to tak podobno jest. Że z mamą dziecko jest najbardziej "niegrzeczne" bo wie że jest bezpieczne i może sobie na więcej pozwolić. To nie jest tak że Cię nie lubi. Przy Tobie daje upust wszystkim swoim emocjom, bo wie że jest akceptowany takim jakim jest. To chyba jakoś tak to działa.

No właśnie mamy: wszystkiego co najlepsze z okazji naszego święta. Niech nam dzieci nie dają w kość, zdrowo i pięknie rosną )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:23   #161
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
No raczej

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Te Wasze historie już każdy zna... Po kilka razy nawet

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Oho chyba pms, bo chwilę był spokój

Jakie jesteśmy uprzejme w dzień matki

Dziewczęta miłego dnia matki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 15:34   #162
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny dziś nasze święto!!! Tak więc życzę Wam (i sobie) żebyśmy miały jak najwięcej radości z naszych pociech, żeby każdy dzień był piękny i radosny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję i nawzajem 🥳

Dziewczyny dajcie spokój, to tylko forum. Nie wszyscy tutaj się lubią i to jest całkiem normalne, ale po co jakieś ciągle dogryzanie. To nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:42   #163
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Wszystkiego Najlepszego Mamuśki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:39   #164
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:08   #165
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No więc Twoja wypowiedź uświadamia człowiekowi, że to TYLKO forum i TYLKO obcy ludzie z którymi rozmawia się na przeróżne tematy. Różni ludzie i różne charaktery/zachowania. Więc następnym razem się tak nie spinaj i spuść z tonu i wszystko będzie ok. Poza tym to moja sprawa czy pytam raz czy 20 o to samo. Macierzyństwo zaskakuje mnie nie raz. Chciałabym być idealną matką, mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, by udawało mi się wszystko co związane z Marcelem. Nie mam kogo zapytać, są tu doświadczone osoby więc pytam, piszę o swoich zmartwieniach itd. Ciebie to powinno za przeproszeniem guzik obchodzić czy ja jestem nadwrażliwa, panikuję o byle pierdołę itd. Mnie to nie obchodzi jakie wy tu jesteście. Nie oceniam żadnej z Was. Czy jesteście nadwrażliwe czy nie itd. Każdy ma swoje wady. Nie oczekuję tutaj słodzenia tylko NORMALNEJ, kulturalnej rozmowy. To jaka jestem to wszystko i tak nic przy twoim chamstwie i przy twoich prostackich odzywkach. Mam prawo do pytań, do poczucia zagubienia w pewnych kwestiach. Nie każdy rodzi się alfą i omegą. Mam wrażenie, że Twoja wiedza to tylko czytanie jakichś "mądrych" porad w internecie. Ja wolę porozmawiać, zapytać. Jak kogoś irytuje ilość pytań lub to, że napisałam priv to trzeba było napisać "nie mam czasu, nie odpowiada mi to, że piszesz do mnie prywatnie"

Rozczarowała mnie strasznie Twoja osoba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:29   #166
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dziewczyny, rozumiem wzburzenie, ale bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi
wdech, wydech i nie krzyczymy na siebie.
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:34   #167
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków - serio nie wiem gdzie Ty to tutaj widzisz. Niejednokrotnie dziewczyny zwracały uwagę innym zwłaszcza tym niedoświadczonym mamom w różnych sprawach. Ale robiły to normalnie, nie dowalając przy okazji. A Ty to robisz strasznie hmm nie wiem jak to napisać wyniośle? Jakby co niektóre z nas były tutaj gorszymi, głupszymi ludźmi niż Ty.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:37   #168
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Powiem szczerze, że nie zgadzam się z tobą dosc często, natomiast nie przeszkadza mi to wymieniać opinie. Od każdej osoby tutaj dowiedziałam się czegoś wartościowego. Ale muszę się zgodzić ze mało osób odpowiada na pytania Agaty Agaty, ja jej i na grupie i tutaj i na priv pisałam nie raz: nie skupiam się na każdej krostce małego. Plus moja wiedza jako matki pierwszego dziecka to też tylko to co wyczytam w internecie. A staram się czytać bo rady starszego pokolenia często są nieaktualne. I tobie AgataAgata też polecam szukać rozwiązań problemów samodzielnie lub umawiać specjalistów. My nie jesteśmy lekarkami, ja się nie podejmuje oceniania wyników krwi czy poszczególnych pypeci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:37   #169
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Nie rozumiem dlaczego jest tu zestawiana jakaś niby poprawność polityczna z po prostu chamstwem, złośliwościami i wywyższaniem się.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 18:45   #170
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta. Kurde przez tą całą koronę dziecko mi zdziczało. Przez długi czas byłam z nim w domu lub w ogródku, raz pojechaliśmy na spacer do lasu. No i teraz jak byliśmy u siostry, to na klatce schodowej się rozpłakał. Dziś u kamieniarza to samo. On się nawet nie boi ludzi, tylko pomieszczeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 19:08   #171
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja nie mam parcia na odstawienie mleka. Ala pije je przed snem, sporadycznie w nocy jak się obudzi i nie widzę powodu żeby jej to zabierać. Wiem że mm po roku już nic nie daje dziecku, no ale trucizną też nie jest.

Wrociłam właśnie z wizyty u lekarza i bobek nr 2 to najprawdopodobniej chłopak Ech, liczyłam na drugą córkę tak łatwą w obsłudze jak Ala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 🥰 chlopaki tez sa super, takie mamusiowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 19:53   #172
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Ja się zgadzam z tym że słowo pisane zupełnie inaczej ma się do słowa mówionego, ciężko jest oddać ton czy gestykulację. I może być czasem odebrane inaczej niż jak jest zamierzone (ale mi się miszmasz słowny zrobił).
Jeśli chodzi o pytania agataagata to w tej kwestii wypowiedziałam się raczej jasno. Jak najbardziej zgadzam się z tym że forum m.in jest od pytań i sama się bardzo dużo od Was dowiedziałam, niemniej jednak powtarzanie tych samych pytań w kółko i jeszcze raz i jeszcze, jest nieco uciążliwe. Zwłaszcza jeśli uzyskało się za każdym razem odpowiedź. Ja jestem osobą raczej cierpliwą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. No tym razem się to udało, szczególnie usunięciem posta z niewygodnym komentarzem.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 19:58   #173
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Hmmm. Serio nie rozumiesz różnicy między konstruktywną krytyką a "pojechaniem" komuś ? Wypada, owszem, wypada czasem zwrócić uwagę, ale jakoś tak kulturalnie można.
Nie wiem o co macie jakieś spinki z Agatą, nie ma mnie na FB grupach, ale tutaj miałaś też obiekcje i do innych. Nie raz oberwało się Smerfetce i to w taki sposób, że ja bym się mocno wkurzyła. Bo może coś w twojej wersji napisane z przymrużeniem oka mogło być jednak odczytane serio.
Agata, Ty też wrzuć na luz trochę. Macierzyństwo to dla sporej części z nas nowość ( mimo rocznego "stażu") i faktycznie pytań mamy bez liku i mamy takie samo prawo jak ty nie wiedzieć pewnych rzeczy. A już na pewno nie jesteśmy upoważnione udzielać rad w kwestiach medycznych.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:00   #174
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Ja nie odpowiadam na pytania AgataAgata nie dlatego, że mnie nudzą czy irytują, tylko nie czuję się kompetentna. Mam tylko jedno dziecko, do tego w miarę bezproblemowe, a poza tym ja tak nie analizuję i nie oglądam każdej niedoskonałości na skórze córki czy każdej kupy. Ze 2 m-ce temu miała czerwone suche place, pediatra kazała zwiększyć dawkę DHA i wypryski zniknęły. Tyle mojej wiedzy o problemach skórnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:14   #175
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z tym że słowo pisane zupełnie inaczej ma się do słowa mówionego, ciężko jest oddać ton czy gestykulację. I może być czasem odebrane inaczej niż jak jest zamierzone (ale mi się miszmasz słowny zrobił).
Jeśli chodzi o pytania agataagata to w tej kwestii wypowiedziałam się raczej jasno. Jak najbardziej zgadzam się z tym że forum m.in jest od pytań i sama się bardzo dużo od Was dowiedziałam, niemniej jednak powtarzanie tych samych pytań w kółko i jeszcze raz i jeszcze, jest nieco uciążliwe. Zwłaszcza jeśli uzyskało się za każdym razem odpowiedź. Ja jestem osobą raczej cierpliwą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. No tym razem się to udało, szczególnie usunięciem posta z niewygodnym komentarzem.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z całym szacunkiem ale gdy eceaa była nie miła (nie tylko do mnie ale również chociażby do smerfetki) to nigdy nie zwróciłaś jej uwagi, nigdy nie napisałaś choćby skromnej uwagi by eceaa troszkę spuściła z tonu a mnie zarzucasz, że zadaje za dużo pytań i straciłaś do mnie cierpliwość?
Rozumiem, że bycie chamskim do Twoich "znajomych" mniej Cię obchodzi niż zadawanie pytań przez dziołchę która jest w tym wszystkim (macierzyństwie) mocno zagubiona?
Ja rozumiem, że można kogoś bardziej lubić ale bez przesady. Chamstwo eceaa przypominam nie zaczęło się od mojego zadawania pytań. Ja z nią na początku nie miałam żadnej spiny, pisałyśmy chwilę na fb a już wtedy widziałam, że jest nie taktowna i chamska w stosunku do innych. Temat mojego zadawania pytań jest wysuwany teraz na pierwszy plan tylko po to, by zakryć swoje chamstwo i brak kultury. I tyle ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja nie odpowiadam na pytania AgataAgata nie dlatego, że mnie nudzą czy irytują, tylko nie czuję się kompetentna. Mam tylko jedno dziecko, do tego w miarę bezproblemowe, a poza tym ja tak nie analizuję i nie oglądam każdej niedoskonałości na skórze córki czy każdej kupy. Ze 2 m-ce temu miała czerwone suche place, pediatra kazała zwiększyć dawkę DHA i wypryski zniknęły. Tyle mojej wiedzy o problemach skórnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i to jest dobre podejście. Ja robię tak samo. Pomijam pytanie. Nie oceniam i nie krytykuję, że ktoś to pytanie zadaje milionowy raz a uwierzcie, że na forum np o arytmii dzieją się różne rzeczy a nie ma takiego buractwa jak tutaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:32   #176
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Bardzo szkoda że ta stara kłótnia wróciła i tak daleko zaszła. Zgodzę się z Agadzie że jednak wypowiedź sporo traci na forum gdzie pewnych rzeczy się nie wyrazi, zwłaszcza że nie znamy się na żywo. Tak naprawdę to pewnie do każdej z nas można by się o coś przyczepić. Co nie zmienia faktu że dobrze jednak zwracać uwagę na to jak się jest odbieranym, bo zrozumiałość komunikatu to odpowiedzialność osoby która się wypowiada a nie odbiorcy.



Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea mam nadzieję że to nie na serio i jeszcze dojdziemy wszystkie do porozumienia. Jeśli nas opuszczasz to chciałabym Ci mimo wszystko podziękować za te jakieś 1,5 roku wspólnego przygotowywania się i zmierzania się z macierzyństwem. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Kazia

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:42   #177
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem ale gdy eceaa była nie miła (nie tylko do mnie ale również chociażby do smerfetki) to nigdy nie zwróciłaś jej uwagi, nigdy nie napisałaś choćby skromnej uwagi by eceaa troszkę spuściła z tonu a mnie zarzucasz, że zadaje za dużo pytań i straciłaś do mnie cierpliwość?
Rozumiem, że bycie chamskim do Twoich "znajomych" mniej Cię obchodzi niż zadawanie pytań przez dziołchę która jest w tym wszystkim (macierzyństwie) mocno zagubiona?
Ja rozumiem, że można kogoś bardziej lubić ale bez przesady. Chamstwo eceaa przypominam nie zaczęło się od mojego zadawania pytań. Ja z nią na początku nie miałam żadnej spiny, pisałyśmy chwilę na fb a już wtedy widziałam, że jest nie taktowna i chamska w stosunku do innych. Temat mojego zadawania pytań jest wysuwany teraz na pierwszy plan tylko po to, by zakryć swoje chamstwo i brak kultury. I tyle ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

No i to jest dobre podejście. Ja robię tak samo. Pomijam pytanie. Nie oceniam i nie krytykuję, że ktoś to pytanie zadaje milionowy raz a uwierzcie, że na forum np o arytmii dzieją się różne rzeczy a nie ma takiego buractwa jak tutaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja ci powtarzam że nie chodzi o zadawanie pytań samo w sobie tylko o to że ciągle pytasz o to samo, za każdym razem dostajesz odpowiedź, po czym znów o to samo pytasz. Rozumiem że to jest twoje pierwsze dziecko, wszystkie jesteśmy czy byłyśmy w tej samej sytuacji, ale na Boga, żadna z nas nie wstawia zdjęć pojedynczej krostki do analizy, czy oczekuje że na forum wystawi się diagnozę, od tego są lekarze. I tak, irytuje mnie że wyszukujesz dziecku chorób na siłę.
Jeśli zaś chodzi o drugą kwestię - nie będę ci się tłumaczyć. Powiem tylko że takie kwestie wolę rozwijać w rozmowie prywatnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 23:01   #178
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

No takiego miłego dnia matki tutaj to ja się nie spodziewałam

Elsabel gratuluję synka! Jest dla Ciebie nadzieja, mój pierworodny zdecydowanie wypada najlepiej z całej trójki. Pamiętam jak panie w żłobku twierdziły, że jest aż nadto pokorny za to moja średnia to taki egzemplarz, że szkoda gadać. Ada też już pokazuje charakterek, więc uwzięły się na mnie obie po prostu

My z sąsiadką postanowiłyśmy odmrozić Chodakowską i znów machamy wspólnie nóżką i rączką. 2,5 miesiąca przerwy i znów jest ciężko, nawet mam zakwasy.

Idziemy jutro na szczepienie. Sami mnie wezwali. Tzn wcześniej chciałam się umówić, ale kazali czekać 4 tyg po trzydniówce. No i tak czekałam i czekałam... aż mnie sami zgarnęli.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 06:56   #179
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No takiego miłego dnia matki tutaj to ja się nie spodziewałam

Elsabel gratuluję synka! Jest dla Ciebie nadzieja, mój pierworodny zdecydowanie wypada najlepiej z całej trójki. Pamiętam jak panie w żłobku twierdziły, że jest aż nadto pokorny za to moja średnia to taki egzemplarz, że szkoda gadać. Ada też już pokazuje charakterek, więc uwzięły się na mnie obie po prostu

My z sąsiadką postanowiłyśmy odmrozić Chodakowską i znów machamy wspólnie nóżką i rączką. 2,5 miesiąca przerwy i znów jest ciężko, nawet mam zakwasy.

Idziemy jutro na szczepienie. Sami mnie wezwali. Tzn wcześniej chciałam się umówić, ale kazali czekać 4 tyg po trzydniówce. No i tak czekałam i czekałam... aż mnie sami zgarnęli.
Dziękuję, przywracasz mi nadzieję

Po trzydniówce trzeba aż 4 tygodnie czekać ze szczepieniem? Kurcze, Ala też w żłobie złapała a i tak jesteśmy do tyłu z tematem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 07:50   #180
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziękuję, przywracasz mi nadzieję

Po trzydniówce trzeba aż 4 tygodnie czekać ze szczepieniem? Kurcze, Ala też w żłobie złapała a i tak jesteśmy do tyłu z tematem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba czekać aż tyle. https://www.mp.pl/pacjent/szczepieni...bach-zakaznych 3dniowka jest chorobą wirusową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-02 21:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.