Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-10, 18:56   #1
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47

Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?


Witajcie!
Od pewnego czasu dokonywałem pewnego rodzaju obserwacji i zastanawia mnie co sprawia że kobiety wybierają takiego a nie innego partnera.
Weźmy na ten przykład trzy osoby:
1. Kobieta (nazwijmy ją A) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y). Facet X jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, ma w miarę niezłą pracę i perspektywy.
Facet Y może się podobać, raczej skryty, na siłę próbuje się popisać przed innymi i jest tzw. pantoflem.
Oczywiście Kobieta A wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

2. Kobieta (nazwijmy ją B) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y) i raczej oczekuje od życia troche wyższego standardu życia. Facet X podobnie jak poprzednio jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, ma dobrą pracę, zarobki i perspektywy.
Facet Y - raczej trudno o nim powiedzieć by podobał się kobietom, praca i zarobki z niej wynikające kiepska, znowu pantofel, wykształcenie żadne, jakoś żadna, wygląd nijaki (ani wzrost, ani spojrzenie, ani usta...)
Oczywiście Kobieta B wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

3. Kobieta (nazwijmy ją C) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y). Facet X jak za każdym razem jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, fajna praca, fajne finanse, ale też wysokie wymagania co do Kobiety (i nie mówię tutaj o wymaganiach finansowych).
Facet Y taki że żadna kobieta nie spojrzy z zazdrością, przeciętność na każdej linii.
Oczywiście Kobieta C wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

Drogie Panie, może przedstawicie swój punkt widzenia na ten proces. Ja tak przez rok obserwowałem to co powyżej. Zapraszam do rzeczowej i merytorycznej dyskusji.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:12   #2
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Jaka szkoda, że nigdy tego w praktyce nie obserwuję...

Odpowiadając na pytanie - nie wiem, może Y ma dużego penisa?
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:21   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Tak głupie pytanie, że aż nie wiem jak można na nie merytorycznie odpowiedzieć
Najwyraźniej ci, którzy zostali wybrani, zaspokajali potrzeby tych kobiet. Wystarczająco rzeczowa odpowiedź?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:28   #4
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od pewnego czasu dokonywałem pewnego rodzaju obserwacji i zastanawia mnie co sprawia że kobiety wybierają takiego a nie innego partnera.
Weźmy na ten przykład trzy osoby:
1. Kobieta (nazwijmy ją A) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y). Facet X jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, ma w miarę niezłą pracę i perspektywy.
Facet Y może się podobać, raczej skryty, na siłę próbuje się popisać przed innymi i jest tzw. pantoflem.
Oczywiście Kobieta A wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

2. Kobieta (nazwijmy ją B) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y) i raczej oczekuje od życia troche wyższego standardu życia. Facet X podobnie jak poprzednio jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, ma dobrą pracę, zarobki i perspektywy.
Facet Y - raczej trudno o nim powiedzieć by podobał się kobietom, praca i zarobki z niej wynikające kiepska, znowu pantofel, wykształcenie żadne, jakoś żadna, wygląd nijaki (ani wzrost, ani spojrzenie, ani usta...)
Oczywiście Kobieta B wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

3. Kobieta (nazwijmy ją C) ma do wyboru przynajmniej dwóch facetów (X i Y). Facet X jak za każdym razem jest przystojny, wykształcony, zabawny, z klasą, fajna praca, fajne finanse, ale też wysokie wymagania co do Kobiety (i nie mówię tutaj o wymaganiach finansowych).
Facet Y taki że żadna kobieta nie spojrzy z zazdrością, przeciętność na każdej linii.
Oczywiście Kobieta C wybiera Faceta Y. Dlaczego tak skoro inna opcja na pierwszy rzut oka (i najprawdopodobniej w dłuższej perspektywie) wydaje się lepsza?

Drogie Panie, może przedstawicie swój punkt widzenia na ten proces. Ja tak przez rok obserwowałem to co powyżej. Zapraszam do rzeczowej i merytorycznej dyskusji.
Meh, już teraz widać że nie przerastają cię relacje międzyludzkie i nic dziwnego że nikt cię nie wybiera xd
Kobiety jednak poszły po rozum do głowy i nie muszą wybierać jakiejkolwiek najlepszej obecnie opcji bo ciężko przeżyć samej, tylko wybierają dopiero jak trafią na tego co im się spodoba + poczują coś więcej + reprezentuje odpowiedni dla niej poziom + czują się przy nim dobrze.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:38   #5
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Moja szklana kula po przeczytaniu treści pierwszego postu stawia na dojrzałość emocjonalną pana Y i pominięte w opisie wady pana X, jak mniemam autora
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:43   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Pewnie pan Y lepiej ją traktuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:52   #7
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moja szklana kula po przeczytaniu treści pierwszego postu stawia na dojrzałość emocjonalną pana Y i pominięte w opisie wady pana X, jak mniemam autora
Też tak obstawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-10, 22:53   #8
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Rozumiem, że Ty jesteś facetem X, przystojnym, inteligentnym, zabawnym i z klasą, do tego zamożnym altruistą, który nie potrafi zrozumieć dlaczego kobiety A, B i C (a może i D, E aż do Z) wybrały przeciętniaków mając przed nosem taki skarb.
Może zwyczajnie panowie Y mieli coś, czego Ty (ups, miałam na myśli pana X) nie ma. Może była większa chemia? Może charakter bardziej im odpowiadał? Może u X gdzieś spomiędzy tych wspaniałych cech szybko wyłania się jedna lub dwie, które odrzucają.
Serio, to jest tak cudaczne pytanie, że chyba nie da się odpowiedzieć na nie w jednoznaczny sposób.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 22:54   #9
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Musisz Autorze mieć jakieś przeważające wady, które sprawiają, że ani Twój przystojny wygląd, ani dobra praca, pieniądze czy klasa tego nie ratują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 23:09   #10
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Odpowiedź jest prosta, Kobiety A, B i C lubią innych facetów niż ty.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 23:13   #11
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Pociąg fizyczny.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-10, 23:17   #12
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

No bo może te kobiety chciały kogoś z kim można stworzyć normalny związek i być w nim sobą a nie spełniać jakieś oczekiwania i żyć na pokaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 03:02   #13
A_della
Raczkowanie
 
Avatar A_della
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 110
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Związek (przynajmniej normalny) to nie konkurs cv-ek. Najważniejsza jest cecha, która ginie w tle wszystkich Twoich wariantów - charakter. Do szczęścia w parze ludzie potrzebują zrozumienia i zgodności charakterów, potem długo-długo nic, a dopiero potem pojawiają się takie kwestie, jak to, kto jest wyżej w hierarchii społecznego dziobania. Jeśli ktoś kieruje się w wyłącznie karierą, wykształceniem i wyglądem, to znaczy, że nie chodzi mu o związek tylko układ biznesowy, a wtedy faktycznie mamy do czynienia ze skalkulowanym procesem wolnorynkowym.
A_della jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 04:11   #14
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

O Boże, serio? Siebie idealizujesz tutaj na maksa, a swoich konkurentów, z którymi przegrałeś, zrównujesz z ziemią wymieniając wszystkie możliwe negatywy.

Kobiety nie szukają trofeów, tylko ludzi z krwi i kości i ważniejsze od tego ile zarabiasz i ile masz wzrostu czy jakie masz usta (wtf) są trochę inne rzeczy, na które kompletnie nie zwróciłeś uwagi w swoim poście.

Pomijam już, że wygląd, klasa, perspektywy czy poczucie humoru to kwestie subiektywne, nie wiem też co rozumiesz przez pojęcie "pantofel", strzelam, że to nadinterpretacja, jak cały Twój post
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 06:49   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Prawdopodobnie nie jestes tak przystojny jak ci sie wydaje,moze Y ma wyzszy wzrost niz ty?
Prawdopodobnie Y rowniez ma lepsza twarz niz ty i dobra gadke (mniej mowi ale za to z sensem )
Z twojego postu wylania sie obraz osoby zakompleksionej i to sie da wyczuc to dziala ma twoja niekorzysc
Pan Y mysle ze ma lepsze zrozumienie kobiet i dlatego mimo ze nie jest dusza towarzystwa kobiety lgna do niego

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-01-11 o 09:13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 07:26   #16
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Czuje tutaj trochę typ faceta X = "the nice guy"...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:02   #17
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez Hanged Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, że nigdy tego w praktyce nie obserwuję...

Odpowiadając na pytanie - nie wiem, może Y ma dużego penisa?
Niezły trop. Jednak, mimo tego że wszystko jest możliwe to to akurat raczej nietrafione, a na pewno bardzo mało prawdopodobne.

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88426033]Tak głupie pytanie, że aż nie wiem jak można na nie merytorycznie odpowiedzieć
Najwyraźniej ci, którzy zostali wybrani, zaspokajali potrzeby tych kobiet. Wystarczająco rzeczowa odpowiedź?[/QUOTE]

No i właśnie to jest to pytanie, dlaczego kobiety obniżają próg?

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Meh, już teraz widać że nie przerastają cię relacje międzyludzkie i nic dziwnego że nikt cię nie wybiera xd
Kobiety jednak poszły po rozum do głowy i nie muszą wybierać jakiejkolwiek najlepszej obecnie opcji bo ciężko przeżyć samej, tylko wybierają dopiero jak trafią na tego co im się spodoba + poczują coś więcej + reprezentuje odpowiedni dla niej poziom + czują się przy nim dobrze.
Owszem nie przerastają mnie relacje w żaden sposób. Nie chodzi o problem "przeżycia", tylko o kwestie tego że wolą wybrać wspomniany "niższy poziom" niż aspirujący do czegoś więcej.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moja szklana kula po przeczytaniu treści pierwszego postu stawia na dojrzałość emocjonalną pana Y i pominięte w opisie wady pana X, jak mniemam autora
Jest całkowicie inaczej - dlatego też mnie to tak zaintrygowało.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Pewnie pan Y lepiej ją traktuje.
Myślałem że jasno napisałem że jeśli chodzi o traktowanie to X jest na wyższym poziomie zasad, zachowania itp.

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88426126]No bo może te kobiety chciały kogoś z kim można stworzyć normalny związek i być w nim sobą a nie spełniać jakieś oczekiwania i żyć na pokaz. [/QUOTE]

W tej sytuacji (jakże porządanej) wybrałyby przeciwnie.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

A co do reszty odpowiem, że nie - nie jestem w tym przypadku X.
Nie szukam specjalnie partnerki i nie dotyczy to mnie, choć możnaby w wielu aspektach mnie do niego przyrównać.
Nie wiem skąd takie założenie zostało przyjęte i ten mini-hejt zupełnie niepotrzebny i do nikogo nie trafia.
Jeśli boli was ciągłe dążenie do perfekcji, podnoszenie swoich umiejętności, rozwijanie się to jest mi bardzo przykro.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:02   #18
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Niezły trop. Jednak, mimo tego że wszystko jest możliwe to to akurat raczej nietrafione, a na pewno bardzo mało prawdopodobne.



No i właśnie to jest to pytanie, dlaczego kobiety obniżają próg?



Owszem nie przerastają mnie relacje w żaden sposób. Nie chodzi o problem "przeżycia", tylko o kwestie tego że wolą wybrać wspomniany "niższy poziom" niż aspirujący do czegoś więcej.



Jest całkowicie inaczej - dlatego też mnie to tak zaintrygowało.



Myślałem że jasno napisałem że jeśli chodzi o traktowanie to X jest na wyższym poziomie zasad, zachowania itp.



W tej sytuacji (jakże porządanej) wybrałyby przeciwnie.
Ciekawe, po czym wnosisz, że jest całkowicie inaczej? Napisałam ci - widocznie ten drugi miał coś, czego nie ma ten pierwszy. Nie wszystko widać na pierwszy rzut oka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:34   #19
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Uwielbiam te męskie wątki. Zawsze schemat jest ten sam. Autor przychodzi z tezą, że WSZYSTKIE kobiety (bo przecież mają wspólny mózg) zachowują się źle, bo wybierają faceta patrząc tylko na jakiś jeden czynnik ignorując resztę. Czyli raz patrząc na wzrost, nic innego się nie liczy. Ewentualnie na odwrót, wygląd się nie liczy, liczą się pieniądze. Zazwyczaj problem jest z tym, że kobiety mają za duże wymagania, a tutaj z kolei z tym, że wymagają niewiele, za to kierują się czymś innym

Autorze, związki to nie jest równanie matematyczne. W grę wchodzą uczucia, chemia. Nie da się tu wytyczyć jakiegoś wzoru, na to co komu się spodoba i kiedy między dwójką osób zaiskrzy.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-11, 09:37   #20
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Niezły trop. Jednak, mimo tego że wszystko jest możliwe to to akurat raczej nietrafione, a na pewno bardzo mało prawdopodobne.
A niby skąd miałbyś wiedzieć jakiego penisa ma pan Y? XD To da się jakoś wyczytać z twarzy? Zdradź mi sekret

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
A co do reszty odpowiem, że nie - nie jestem w tym przypadku X.
Nie szukam specjalnie partnerki i nie dotyczy to mnie, choć możnaby w wielu aspektach mnie do niego przyrównać.
Nie wiem skąd takie założenie zostało przyjęte i ten mini-hejt zupełnie niepotrzebny i do nikogo nie trafia.
Jeśli boli was ciągłe dążenie do perfekcji, podnoszenie swoich umiejętności, rozwijanie się to jest mi bardzo przykro.
No, napisałeś post w stylu 'mój kolega ma problem z erekcją', więc wnioski nasunęły się same.

Po prostu zrozum, że każdy ma inną percepcję i dla Ciebie dana cecha może mega podbijać atrakcyjność faceta, ale dla pewnej grupy kobiet może to być kompletnie bez znaczenia, a istotne dla nich będzie z kolei coś dla Ciebie nieistotnego, może nawet Ty uznałbyś za wadę.

To tyle jeśli chodzi o te wszystkie wyliczanki typu wzrost, zarobki czy rozmiar penisa, które uważasz za przesądzające sprawę, dodatkowo dochodzi taki aspekt, że facet to nie jest jakiś obiekt na wystawie, żeby mieć ochotę z nim na jakiś związek trzeba się dobrze dogadywać, czuć tę chemię, możesz być super partią, ale zwyczajnie nie z każdym (i nie z każdą) będziesz nadawać na tych samych falach i po prostu nie pyknie. Nikt nie będzie super atrakcyjny dla wszystkich kobiet, kobiety to nie jedna wielka, ciemna masa, każda ma swoje oczekiwania i preferencje. Widocznie jest coś, co od Ciebie czy tam Pana X wiele kobiet odrzuciło. Może desperacja, może kompleksy, może to skupienie na fizyczności, które przelewasz też na kobiety

I ponawiam pytanie: co w tym kontekście oznacza sformułowanie 'pantofel'?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:42   #21
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Drogi Panie,
Kobiety wybierają do związku takich partnerów, na jakich mają ochotę i Panu nic do tego Pozdrawiam
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:56   #22
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Jesli to byl wybor w jakiejs aplikacji randkowej gdzie wybierasz na podstawie zdjecia i opisu to faktycznie moze podzialac na kogos intrygujaco, ale jesli te kobiety znaly na zywo tych mezczyzn, to nie rozumiem czego tu nie rozumiesz - mozna sie dobrze dogadywac z ludzmi, ktorzy nie sa idealni na zdjeciach i z opisu.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 09:59   #23
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Jeszcze raz dodam że to nie o mnie chodzi tutaj, choć widzę że niektórzy nie są w stanie tego zaakceptować. Sam zdecydowałem że na ten moment nikogo nie potrzebuje (z różnych powodów m.in. również z tego jak nisko cenią się niektóre kobiety, bo zdaję sobie sprawę że nie można wszystkich wrzucić do jednego worka). Za☠☠☠iście mi z tym i narazie nie mam zamiaru jakkolwiek tego zmieniać.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88426512]Ciekawe, po czym wnosisz, że jest całkowicie inaczej? Napisałam ci - widocznie ten drugi miał coś, czego nie ma ten pierwszy. Nie wszystko widać na pierwszy rzut oka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Co do tego "całkowicie inaczej" to nie jest to tylko moje zdanie. Chodzi o to że zarówno bliscy znajomi w pracy tak twierdzą, jak i Ci poza pracą.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Drogi Panie,
Kobiety wybierają do związku takich partnerów, na jakich mają ochotę i Panu nic do tego Pozdrawiam
Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:10   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Jednak to ty czegoś nie zrozumiałeś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:10   #25
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Aha, kolejny wątek z cyklu: "50 twarzy inceli" czyli wspaniali mężczyźni i bezmyślne kobiety, które ich nie chcą.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:11   #26
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;88426683]Jesli to byl wybor w jakiejs aplikacji randkowej gdzie wybierasz na podstawie zdjecia i opisu to faktycznie moze podzialac na kogos intrygujaco, ale jesli te kobiety znaly na zywo tych mezczyzn, to nie rozumiem czego tu nie rozumiesz - mozna sie dobrze dogadywac z ludzmi, ktorzy nie sa idealni na zdjeciach i z opisu.[/QUOTE]

Jednych i drugich znamy. Ogólnie sytuacja dotyczy bliższego lub dalszego koleżeństwa.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:14   #27
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:14   #28
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88426752]Aha, kolejny wątek z cyklu: "50 twarzy inceli" czyli wspaniali mężczyźni i bezmyślne kobiety, które ich nie chcą.[/QUOTE]

Nie nazwałbym tak tego. Nie generalizuje tematu.
Sam na dany moment wiem że to jest dla mnie najlepsze i tyle. Powodów jest przynajmniej kilka.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:15   #29
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Pan x lubi kolor zielony, pan y woli niebieski, wiec kłócą się o to. Który ma racje? Który kolor jest ładniejszy ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:16   #30
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie jeśli nie zrozumiałaś. Najlepiej cały wątek, bo widzę że dalej błądzisz.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.