Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-11, 10:18   #31
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.[/QUOTE]

niekoniecznie. W Krk wolalabym mieszkac w Hucie w bloku z PRL niz w ^apartamentach^
Po prostu kazdy wybiera pod siebie i tak samo jest z partnerem. Tobie sie wydaje ze inny moze lepszy a ta osoba mysli inaczej.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:18   #32
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Ja myślę, że Twój gust i gust pan A, B, C jest inny i Ty widzisz takie zalety panów Y, a te kobiety widzą najwyraźniej coś więcej.
A teraz wielkie żale, że Pan X taki super, a żadna go nie chce. Widocznie nie jest taki super. Proste
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:22   #33
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[/QUOTE] Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.[/QUOTE]

Chłopie, jak będę chciała to zamieszkam w pokoju w stylu stary PRL i co Cię to obchodzi? "Nie mam zamiaru nikomu nic wybierać, ALE". Nie musisz udawać, każdy sie i tak domyśla, że jakaś laska Cię nie chciała i dlatego tak roztrząsasz takie klimaty

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88426752]Aha, kolejny wątek z cyklu: "50 twarzy inceli" czyli wspaniali mężczyźni i bezmyślne kobiety, które ich nie chcą.[/QUOTE]

HAHAHAHAHAAH
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:26   #34
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-01-11 o 10:37
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:38   #35
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.
niekoniecznie. W Krk wolalabym mieszkac w Hucie w bloku z PRL niz w ^apartamentach^
Po prostu kazdy wybiera pod siebie i tak samo jest z partnerem. Tobie sie wydaje ze inny moze lepszy a ta osoba mysli inaczej.[/QUOTE]

Podziwiam w takim razie i najwyraźniej całkiem nieźle wpisujesz się w opisywany typ kobiety. Prawdą jest oczywiście to, że każdy wybiera pod siebie, choć to wybory nieraz ciężkie do zrozumienia
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:39   #36
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dodam że to nie o mnie chodzi tutaj, choć widzę że niektórzy nie są w stanie tego zaakceptować. Sam zdecydowałem że na ten moment nikogo nie potrzebuje (z różnych powodów m.in. również z tego jak nisko cenią się niektóre kobiety, bo zdaję sobie sprawę że nie można wszystkich wrzucić do jednego worka). Zaiście mi z tym i narazie nie mam zamiaru jakkolwiek tego zmieniać.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Co do tego "całkowicie inaczej" to nie jest to tylko moje zdanie. Chodzi o to że zarówno bliscy znajomi w pracy tak twierdzą, jak i Ci poza pracą.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.
Jejku, umarłam. Szkoda, że nie jesteś x bo bym już znała odpowiedź co jest nie halo. Aktualnie nie randkujesz bo kobiety się nisko cenią. I jeszcze postrzeganie, że nisko się cenią bo mają inny gust niż Ty.
Przy czym x i y opisałeś na maksa płytko, z charakteru jest tylko zabawny (a to co dla Ciebie zabawne może dla innych być denne i odwrotnie) i pantofel (gdzie nie wiadomo jak Ty to postrzegasz i może się okazać, że jako pantoflowe postrzegasz cechy, które się ceni jak np. troska).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:41   #37
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88426785]Ja myślę, że Twój gust i gust pan A, B, C jest inny i Ty widzisz takie zalety panów Y, a te kobiety widzą najwyraźniej coś więcej.
A teraz wielkie żale, że Pan X taki super, a żadna go nie chce. Widocznie nie jest taki super. Proste[/QUOTE]

Ku Twojemu wielkiemu rozczarowaniu taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca.

PS. I cokolwiek by się nie działo nie zanosi się na to

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Zgadza się, nie mam zamiaru nikogo nikomu wybierać. Po prostu mnie to ciekawi że wybiera się coś gorszego niż można.
Posłużmy się przykładem (może przerysowany odrobinę): możesz zamieszkać w fajnym apartamencie z ładnym widokiem itd. lub w pokoju w stylu stary PRL. Co wybierasz? Odpowiedź nasuwa się sama.[/QUOTE]

Chłopie, jak będę chciała to zamieszkam w pokoju w stylu stary PRL i co Cię to obchodzi?

HAHAHAHAHAAH [/QUOTE]

Generalnie mnie to nie obchodzi. Jest to głupie i tyle.

Edytowane przez nastolatek90
Czas edycji: 2021-01-11 o 10:47
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-11, 10:41   #38
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Ku Twojemu wielkiemu rozczarowaniu taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca.



PS. I cokolwiek by się nie działo nie zanosi się na to
To te scenariusze z wyobraźni, filmów czy skąd? Po co w takim razie ten wątek?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:48   #39
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Odpowiedź znajduje się w tym wątku. Wystarczy czytać ze zrozumieniem
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:51   #40
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Dlaczego porównujesz tylko to, co wizualne czy też materialne? Różne są gusta i każdego pociąga co innego. Poza tym nie powiedziane jest jaki kto ma charakter, osobowość, itp..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:53   #41
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-11, 10:58   #42
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Jejku, umarłam. Szkoda, że nie jesteś x bo bym już znała odpowiedź co jest nie halo. Aktualnie nie randkujesz bo kobiety się nisko cenią. I jeszcze postrzeganie, że nisko się cenią bo mają inny gust niż Ty.
Przy czym x i y opisałeś na maksa płytko, z charakteru jest tylko zabawny (a to co dla Ciebie zabawne może dla innych być denne i odwrotnie) i pantofel (gdzie nie wiadomo jak Ty to postrzegasz i może się okazać, że jako pantoflowe postrzegasz cechy, które się ceni jak np. troska).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, to tylko poboczny temat. Z innych przyczyn nie randkuje i nie chcę się aktualnie z nikim wiązać.
Co do niskiego cenienia się to nie jest kwestia mojego gustu, tylko ogólnych norm.
Opisałem płytko bo długi opis zasadniczo zniechęca do interakcji już na wstępie. To miało służyć jako jakiś przykład i punkt zaczepienia. Troska nie jest cechą pantoflową.
Pierwsza, krótka definicja "pantofla" to:
Skrajna odmiana "pantoflarza". Mężczyzna całkowicie zdominowany przez swoją kobietę, wykonujący wszystkie jej polecenia bez najmniejszego sprzeciwu. Gotowy nawet by zrezygnować z przyjaźni i kontaktów z bliskimi na rozkaz swej "lepszej" połowy.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Dlaczego porównujesz tylko to, co wizualne czy też materialne? Różne są gusta i każdego pociąga co innego. Poza tym nie powiedziane jest jaki kto ma charakter, osobowość, itp..
W tym przypadku jest bo wszyscy się znamy - przynajmniej dobrze.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja nie obniżam, za to panie obniżają z niewiadomych przyczyn, które mnie zaciekawiły jako swego rodzaju zjawisko psychologiczno-społeczne.
I nikomu nie wytknąłem tego. Niech każdy sobie żyje jak chce. Nie muszę się podbudowywać czymkolwiek.
Owszem, znają wartość, choć jest ich dramatycznie mało, co jest niepokojące.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:58   #43
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Ale jak to nisko się cenią? Pół życia Wizażu nas tu dzielni panowie edukują, że kobietom odbiło i cenią się tak straszliwie wysoko, że przeciętni to już nie mają najmniejszych szans, a powoli wybredne baby odrzucają nawet mniej chadowych Chadów, przez co ludzkość dąży do zagłady.
No to jak my mamy się mężczyznom tłumaczyć z dwóch kompletnie sprzecznych zjawisk jednocześnie?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 10:59   #44
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Po Twoich wpisach za to doskonale można poznać jakim Ty jesteś typem faceta
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:03   #45
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Po Twoich wpisach od razu widać w czym jest problem. Uważasz się za lepszego a z bufonami nikt nie lubi się zadawać. I tak wolałabym siedzieć w pokoju z meblościanką z czasów PRL niż słuchać mądrości, które tu serwujesz. Umarłabym z nudów..
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:03   #46
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88426912]Ale jak to nisko się cenią? Pół życia Wizażu nas tu dzielni panowie edukują, że kobietom odbiło i cenią się tak straszliwie wysoko, że przeciętni to już nie mają najmniejszych szans, a powoli wybredne baby odrzucają nawet mniej chadowych Chadów, przez co ludzkość dąży do zagłady.
No to jak my mamy się mężczyznom tłumaczyć z dwóch kompletnie sprzecznych zjawisk jednocześnie? [/QUOTE]

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Niziny społeczne twierdzą pewnie że kobietom odbiło i cenią się wysoko, a ten niski odsetek facetów z klasą widzi to zupełnie przeciwnie.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:04   #47
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Nie, to tylko poboczny temat. Z innych przyczyn nie randkuje i nie chcę się aktualnie z nikim wiązać.
Co do niskiego cenienia się to nie jest kwestia mojego gustu, tylko ogólnych norm.
Opisałem płytko bo długi opis zasadniczo zniechęca do interakcji już na wstępie. To miało służyć jako jakiś przykład i punkt zaczepienia. Troska nie jest cechą pantoflową.
Pierwsza, krótka definicja "pantofla" to:
Skrajna odmiana "pantoflarza". Mężczyzna całkowicie zdominowany przez swoją kobietę, wykonujący wszystkie jej polecenia bez najmniejszego sprzeciwu. Gotowy nawet by zrezygnować z przyjaźni i kontaktów z bliskimi na rozkaz swej "lepszej" połowy.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



W tym przypadku jest bo wszyscy się znamy - przynajmniej dobrze.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



Ja nie obniżam, za to panie obniżają z niewiadomych przyczyn, które mnie zaciekawiły jako swego rodzaju zjawisko psychologiczno-społeczne.
I nikomu nie wytknąłem tego. Niech każdy sobie żyje jak chce. Nie muszę się podbudowywać czymkolwiek.
Owszem, znają wartość, choć jest ich dramatycznie mało, co jest niepokojące.
To opisz te według Ciebie ogólne normy.

Relacja, w której jedna strona dominuje nad druga i gdzie się zrywa inne międzyludzkie relacje dla sympatii to relacja toksyczna, nie wiem po co w takim razie analizujesz relację szkodliwą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:07   #48
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88426924]Po Twoich wpisach od razu widać w czym jest problem. Uważasz się za lepszego a z bufonami nikt nie lubi się zadawać. I tak wolałabym siedzieć w pokoju z meblościanką z czasów PRL niż słuchać mądrości, które tu serwujesz. Umarłabym z nudów..[/QUOTE]

Na pewno nie musiałbym tworzyć takich wątków w rzeczywistości
A swoją drogą bycie lepszym od kogoś nie jest wadą, a wręcz przeciwnie. Kwestia tylko jak się do tego podchodzi.

PS. Nuda jest domeną ludzi nieinteligentnych.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
To opisz te według Ciebie ogólne normy.

Relacja, w której jedna strona dominuje nad druga i gdzie się zrywa inne międzyludzkie relacje dla sympatii to relacja toksyczna, nie wiem po co w takim razie analizujesz relację szkodliwą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego, że jest to właśnie idealne odwzorowanie przykładów o których mowa.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:11   #49
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Niziny społeczne twierdzą pewnie że kobietom odbiło i cenią się wysoko, a ten niski odsetek facetów z klasą widzi to zupełnie przeciwnie.
To brzmi jak niski odsetek facetów z klasą i jakimś rodzajem społecznego upośledzenia.
No więc śpieszę z wyjaśnieniem, że wolałabym pójść do zakonu, a jestem ateistką, niż męczyć się z facetem, któremu się wydaje, że ma klasę i upoważnia go to do pogardy wobec całej reszty, mimo że to w zasadzie wyklucza klasę.
Nie dlatego że nisko się cenię, tylko dlatego, że to komiczno-obrzydliwe i zwykle nieuzasadnione poczucie wyższości byłoby nie do zniesienia w codziennym życiu. Wszyscy umrzemy, więc nie mam żadnej przyjemności w spędzaniu tego ograniczonego czasu z kimś, kto traktuje życie jak erpega do wymaksowania.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-11, 11:11   #50
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Na pewno nie musiałbym tworzyć takich wątków w rzeczywistości
A swoją drogą bycie lepszym od kogoś nie jest wadą, a wręcz przeciwnie. Kwestia tylko jak się do tego podchodzi.

PS. Nuda jest domeną ludzi nieinteligentnych.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



Dlatego, że jest to właśnie idealne odwzorowanie przykładów o których mowa.
No nie jest skoro opisujesz chorą relację i Przekładasz ją na ogół. W zdrowych związkach nie rezygnuje się z siebie i innych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-01-11 o 11:13
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:16   #51
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Niziny społeczne twierdzą pewnie że kobietom odbiło i cenią się wysoko, a ten niski odsetek facetów z klasą widzi to zupełnie przeciwnie.
Ale w Twoich tej klasy nie ma. Rozumiem, że Pana x odbierasz jako tego faceta, którego podziwiasz i do którego dążysz, ale też nie wymieniłeś nic świadczącego o jego klasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:18   #52
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
No nie jest skoro opisujesz chorą relację i Przekładasz ją na ogół. W zdrowych związkach nie rezygnuje się z siebie i innych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, idziemy w dobrą stronę.
Zatem dlaczego jest większa chęć wyboru toksycznej relacji niż tej zdrowej?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ale w Twoich tej klasy nie ma. Rozumiem, że Pana x odbierasz jako tego faceta, którego podziwiasz i do którego dążysz, ale też nie wymieniłeś nic świadczącego o jego klasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwianie i dążenie do niego nie jest do końca trafne. Wszyscy jakoś się wspieramy, motywujemy i rywalizujemy w tym dobrym znaczeniu.
Możnaby się rozpisać nad zaletami i wadami tego faceta lub choćby mnie, ale nie wiem czy to jest przedmiotem rozmowy.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:19   #53
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Ooo, idziemy w dobrą stronę.
Zatem dlaczego jest większa chęć wyboru toksycznej relacji niż tej zdrowej?
Widocznie była to toksyczna kobieta szukająca "ofiary" pytanie raczej dlaczego interesują Cię akurat jej wybory związkowe skoro jest to osoba oczekującą porzucenia siebie i swojego otoczenia na jej rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:20   #54
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ale w Twoich tej klasy nie ma. Rozumiem, że Pana x odbierasz jako tego faceta, którego podziwiasz i do którego dążysz, ale też nie wymieniłeś nic świadczącego o jego klasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PS. Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz nie znając mnie.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:22   #55
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Przestańcie karmić trolla, on ewidentnie coś sobie ubzdurał i chce, żeby ktoś potwierdził jego teze. I nawet zaczyna mu to wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:23   #56
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Ooo, idziemy w dobrą stronę.
Zatem dlaczego jest większa chęć wyboru toksycznej relacji niż tej zdrowej?
A ilu w ogóle ludzi ma całkiem zdrową psychikę, miało całkiem zdrowe dzieciństwo, otrzymali zdrowe wzorce, nie przeżyli żadnych traum? Bo teraz to pytasz o rzeczy wielkie jak cała psychologia.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:30   #57
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Widocznie była to toksyczna kobieta szukająca "ofiary" pytanie raczej dlaczego interesują Cię akurat jej wybory związkowe skoro jest to osoba oczekującą porzucenia siebie i swojego otoczenia na jej rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo wytworzyła się toksyczna relacja. Zainteresowało mnie zjawisko, tak po prostu.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Przestańcie karmić trolla, on ewidentnie coś sobie ubzdurał i chce, żeby ktoś potwierdził jego teze. I nawet zaczyna mu to wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wiesz gdzie są "drzwi".

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88426986]A ilu w ogóle ludzi ma całkiem zdrową psychikę, miało całkiem zdrowe dzieciństwo, otrzymali zdrowe wzorce, nie przeżyli żadnych traum? Bo teraz to pytasz o rzeczy wielkie jak cała psychologia.[/QUOTE]

Najprawdopodobniej ich liczba stale spada. Temat zaczyna wchodzić w szczegółową wiedzę, a pytanie miało być całkiem luźne na poziomie, powiedzmy, towarzyskiej dyskusji.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:36   #58
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88426951]To brzmi jak niski odsetek facetów z klasą i jakimś rodzajem społecznego upośledzenia.
No więc śpieszę z wyjaśnieniem, że wolałabym pójść do zakonu, a jestem ateistką, niż męczyć się z facetem, któremu się wydaje, że ma klasę i upoważnia go to do pogardy wobec całej reszty, mimo że to w zasadzie wyklucza klasę.
Nie dlatego że nisko się cenię, tylko dlatego, że to komiczno-obrzydliwe i zwykle nieuzasadnione poczucie wyższości byłoby nie do zniesienia w codziennym życiu. Wszyscy umrzemy, więc nie mam żadnej przyjemności w spędzaniu tego ograniczonego czasu z kimś, kto traktuje życie jak erpega do wymaksowania.[/QUOTE]

Zgadzam się. Osoba z klasą nigdy w taki sposób nie wypowiedziałby się o innych człowieku. Autorowi WYDAJE się że ma klasę i dziwi go że tym wyobrażeniem o samym sobie nie potrafi zarazić innych, w szczególności kobiet.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:41   #59
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

Można być najprzystojniejszym facetem świata, wybitnym kochankiem z milionami na koncie, ale jak się jest pogardliwym mizoginem, to żadna myśląca i szanująca się kobieta nie będzie zainteresowana dłuższą relacją z kimś takim. Ktoś taki może co najwyżej liczyć na równie toksyczną partnerkę, a w efekcie niekończące się dramaty
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 11:57   #60
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Wybór partnera przez Kobiety - pytanie? Zagadka?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88427018]Zgadzam się. Osoba z klasą nigdy w taki sposób nie wypowiedziałby się o innych człowieku. Autorowi WYDAJE się że ma klasę i dziwi go że tym wyobrażeniem o samym sobie nie potrafi zarazić innych, w szczególności kobiet.[/QUOTE]


Tyle w temacie. Bardzo dużo można powiedzieć o człowieku z tego, jak odnosi się do innych i w jaki sposób o nich mówi.

W Twoich wypowiedziach da się wyczuć pogardę dla opisywanych przez Ciebie mężczyzn Y oraz kobiet, które ich wybiarają i to odrzuca. Gdyby mój partner wypowiadał się w ten sposób o kimkolwiek, a siebie miał za nie wiadomo co, to nie byłby moim partnerem. Tylko czytając Twoje posty uważam, że jesteś przemądrzały i uważasz się za lepszego od innych nie mając ku temu powodów. Twoja osobowość już mnie odrzuca, a nawet Cię nie znam. Pewnie tak samo działasz na inne kobiety i zagadka rozwiązana. (I naprawdę, nie musisz kolejny raz tłumaczyć, że to nie o Ciebie chodzi, tylko przypadkiem przypominasz faceta X i Ty związku nie szukasz. Jakby temat Cię nie dotyczył, to by Ci to latało i nie klikał byś o tym na forum, także - litości.)

Obstawiam, że jesteś jeszcze bardzo młody i musisz jeszcze sporo się nauczyć o relacjach międzyludzkich i popracować nad sobą, jeśli aspirujesz do bycia mężczyzną "z klasą". Na razie sporo Ci brakuje.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.