Panny Młode 2020 cz. III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-02, 09:25   #781
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w 2021, dziewczyny Spełnienia marzeń

No i ,,nasz" rok przeszedł do historii Mimo wszystko, był przecież wyjątkowy i niezapomniany
Wszystkiego najlepszego z nowym roku!
Z różnymi perypetiami, ale miałyśmy swoje śluby, czasem i wesela
Życzę przyszłym pannom młodym, żeby już nie miały takich zawirowań jak my
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-04, 10:18   #782
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Też Wam życzę wszystkiego co najlepsze na nowy rok. I obyśmy już w żadnej dziedzinie życia nie miały takich zawirowań jakie nas spotkały w 2020.




Nie miałam weny opisywać dzień ślubu, wiec robię to teraz.



Ogólnie przez to jak to wszystko wyszło, złapała mnie obojętność na to wydarzenie. Nie zależało mi już na niczym byle było już po. Jedyny stres jaki miałam to to, że w kościele będzie więcej ludzi, a znajdzie się ktoś życzliwy i będziemy mieć nalot policji.



19 grudnia obudziłam się o dziwo w dobrym humorze, pogoda była piękna. Szybkie śniadanie, wyjazd do makijażystki i potem do fryzjera. Makijaż był ekstra, fryzura nieco odbiegła od planów, ale było ok. Po powrocie mieliśmy chwilę spokoju, po czym pojawił się fotograf i zaczęło się ubieranie. Jak ubrałam suknie to poczułam się szczęśliwa, że to już, z drugiej strony był ten niedosyt, że w niej nie poszaleję. Porobiliśmy zdjęcia i niedługo potem pojawił się Pan Młody. No i w sumie od tego momentu przez cały dzień miałam mieszane uczucia. Z jednej strony szczęście, że w końcu bierzemy ślub, z drugiej strony pustka, że plany nam się posypały. Dziwnie się czułam, czekając na przyjazd, na jego wejście do domu a dookoła cisza, żadnej muzyki. No ale nic, przywitaliśmy się, potem błogosławieństwo i podziękowania dla rodziców i wyjście do kościoła. Pod kościołem troszkę nerwy mnie złapały, ale przeszło. Jak już zaczęliśmy iść do ołtarza to u mnie był pełen luz,a po ślubie się dowiedziałam, że TŻ w tamtym momencie chciało się płakać (już nie wnikam czy z emocji czy z żalu ). Sama msza była piękna, kazanie skierowane do nas, oprawa muzyczna na szóstkę, goście byli zachwyceni. Na przysiędze z mojej strony zero nerwów. Aczkolwiek tak się skupiałam na tym, żeby patrzeć na TŻ, i żeby się uśmiechać, że nawet nie wiem co mówiłam. Jakby ksiądz coś przekręcił, możliwe że ślepo powtórzyłabym za nim. Po mszy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z gośćmi po czym złożyli nam życzenia. Po życzeniach nastąpił najgorszy moment tego dnia, czyli pożegnanie gości, których nie mogliśmy ugościć. Dla mnie to była jakaś masakra, głupio mi było jak nie wiem. Wiem, że to nie nasza wina, goście też przyjechali dobrowolnie, ale mimo wszystko źle się z tym czułam. Po pożegnaniu wyruszyliśmy na obiad do domu rodzinnego TŻ. Tradycyjnie przeniósł mnie przez próg, wypiliśmy szampana i zasiedliśmy do stołu. Dzięki siostrze TŻ mieliśmy udekorowany salon i chwała jej za to, bo sami byśmy tego nie zrobili - brak chęci. Ogólnie posiedzieliśmy do północy, więc jak na przyjęcie bez tańców to nawet sporo.

Ogólnie było pięknie, ale ten "niedosyt" cały czas mi towarzyszy. Miałam nadzieję, że po ślubie już mi przejdzie, ale niestety dalej mnie dobija to, że wyszło jak wyszło.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-04, 10:29   #783
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Też Wam życzę wszystkiego co najlepsze na nowy rok. I obyśmy już w żadnej dziedzinie życia nie miały takich zawirowań jakie nas spotkały w 2020.




Nie miałam weny opisywać dzień ślubu, wiec robię to teraz.



Ogólnie przez to jak to wszystko wyszło, złapała mnie obojętność na to wydarzenie. Nie zależało mi już na niczym byle było już po. Jedyny stres jaki miałam to to, że w kościele będzie więcej ludzi, a znajdzie się ktoś życzliwy i będziemy mieć nalot policji.



19 grudnia obudziłam się o dziwo w dobrym humorze, pogoda była piękna. Szybkie śniadanie, wyjazd do makijażystki i potem do fryzjera. Makijaż był ekstra, fryzura nieco odbiegła od planów, ale było ok. Po powrocie mieliśmy chwilę spokoju, po czym pojawił się fotograf i zaczęło się ubieranie. Jak ubrałam suknie to poczułam się szczęśliwa, że to już, z drugiej strony był ten niedosyt, że w niej nie poszaleję. Porobiliśmy zdjęcia i niedługo potem pojawił się Pan Młody. No i w sumie od tego momentu przez cały dzień miałam mieszane uczucia. Z jednej strony szczęście, że w końcu bierzemy ślub, z drugiej strony pustka, że plany nam się posypały. Dziwnie się czułam, czekając na przyjazd, na jego wejście do domu a dookoła cisza, żadnej muzyki. No ale nic, przywitaliśmy się, potem błogosławieństwo i podziękowania dla rodziców i wyjście do kościoła. Pod kościołem troszkę nerwy mnie złapały, ale przeszło. Jak już zaczęliśmy iść do ołtarza to u mnie był pełen luz,a po ślubie się dowiedziałam, że TŻ w tamtym momencie chciało się płakać (już nie wnikam czy z emocji czy z żalu ). Sama msza była piękna, kazanie skierowane do nas, oprawa muzyczna na szóstkę, goście byli zachwyceni. Na przysiędze z mojej strony zero nerwów. Aczkolwiek tak się skupiałam na tym, żeby patrzeć na TŻ, i żeby się uśmiechać, że nawet nie wiem co mówiłam. Jakby ksiądz coś przekręcił, możliwe że ślepo powtórzyłabym za nim. Po mszy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z gośćmi po czym złożyli nam życzenia. Po życzeniach nastąpił najgorszy moment tego dnia, czyli pożegnanie gości, których nie mogliśmy ugościć. Dla mnie to była jakaś masakra, głupio mi było jak nie wiem. Wiem, że to nie nasza wina, goście też przyjechali dobrowolnie, ale mimo wszystko źle się z tym czułam. Po pożegnaniu wyruszyliśmy na obiad do domu rodzinnego TŻ. Tradycyjnie przeniósł mnie przez próg, wypiliśmy szampana i zasiedliśmy do stołu. Dzięki siostrze TŻ mieliśmy udekorowany salon i chwała jej za to, bo sami byśmy tego nie zrobili - brak chęci. Ogólnie posiedzieliśmy do północy, więc jak na przyjęcie bez tańców to nawet sporo.

Ogólnie było pięknie, ale ten "niedosyt" cały czas mi towarzyszy. Miałam nadzieję, że po ślubie już mi przejdzie, ale niestety dalej mnie dobija to, że wyszło jak wyszło.
Gratuluję wzięcia ślubu
A że w takich okolicznościach, to już nie ma sensu rozpamiętywać. Taki urok tego roku niestety

Tak szczerze, to wiedząc co wiem teraz nie brałabym ślubu w 2020. I w 2021 też nie. Bo to było na zasadzie "oby było", a nie "ten wymarzony dzień, który będzie się wspominać".
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-04, 11:44   #784
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Gratuluję wzięcia ślubu
A że w takich okolicznościach, to już nie ma sensu rozpamiętywać. Taki urok tego roku niestety

Tak szczerze, to wiedząc co wiem teraz nie brałabym ślubu w 2020. I w 2021 też nie. Bo to było na zasadzie "oby było", a nie "ten wymarzony dzień, który będzie się wspominać".

Dziękuję.



Ja żałuję, że nasza pierwsza data to nie był 4 stycznia 2020 r., myślałam o tej dacie, ale wiadomo jaki jest styczeń, więc stwierdziłam, że te 3 miesiące wielkiej różnicy nie zrobi, a otoczenie będzie lepsze. TŻ też nie był zwolennikiem ślubu w zimie, więc postawiliśmy na kwiecień. Resztę historii znacie.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2021-01-04 o 11:45
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-04, 13:26   #785
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja bylam uparta na maj 2020 ale tz powiedzial se za malo czasu, nie odlozymy i na spokojnie wezmy październik no i mu sie udalo bo wzielismy 16ty a 19ty zakaz znowu. Do tej pory mi wypomina 'a widzisz widzisz? Mowilem ze dobra data ale nie ty mnie nigdy nie chcesz sluchac'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 10:37   #786
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Nikki, ja też chciałam 4 stycznia. To mąż się uparł na wiosnę no nic, wesele w sierpniu nam się mega udało, jak gdyby nigdy nic. Oczywiście oprócz wymawiania się pandemią przez niektóre osoby-ale to akurat na plus dla nas. Ubiegły rok nauczył mnie, że nie biega się za osobami, które mają cię w odwłoku. I nagle się też okazało, że gdy ja do kogoś się nie odezwę, to ten ktoś też nie zamierza...
Jest jeden plus ślubu w takich okolicznościach-byłoby mi przykro, gdyby to minęło, a tak to się cieszę, że się udało i nie czuję żalu, że to już za mną.

Wszystkiego dobrego w nowym roku, kochane żony! Cieszę się, że nie mam żadnych planów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 10:41   #787
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie mam żadnych planów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja czekam na podróż poślubną w tym roku Wymyśliłam sobie Zanzibar z powodu minimalnych ograniczeń wirusowych, ale partner jeszcze każe czekać, bo trudno przewidzieć wiosenne obostrzenia u nas...
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-05, 11:02   #788
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A ja czekam na podróż poślubną w tym roku Wymyśliłam sobie Zanzibar z powodu minimalnych ograniczeń wirusowych, ale partner jeszcze każe czekać, bo trudno przewidzieć wiosenne obostrzenia u nas...
Byliśmy miesiąc temu i bardzo polecamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 11:32   #789
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Byliśmy miesiąc temu i bardzo polecamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, super! Z biurem podróży? Lot w maskach? Nie ma tam rzeczywiście ograniczeń? Napisz coś więcej
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 12:22   #790
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ooo, super! Z biurem podróży? Lot w maskach? Nie ma tam rzeczywiście ograniczeń? Napisz coś więcej
Z biurem podróży. W obecnych czasach nie zdecydowałabym się na lot na własną rękę, bo w przypadku odwołania jesteś w tyłku, a biuro ma obowiązek sprowadzić cię do kraju. Lot w maskach, ale na miejscu nie. Czasem obsługa nosi, ale to jak im się podoba tak naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 13:08   #791
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Z biurem podróży. W obecnych czasach nie zdecydowałabym się na lot na własną rękę, bo w przypadku odwołania jesteś w tyłku, a biuro ma obowiązek sprowadzić cię do kraju. Lot w maskach, ale na miejscu nie. Czasem obsługa nosi, ale to jak im się podoba tak naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info
Ach, super taki wyjazd!
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-06, 18:23   #792
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

2020 już za nami... 🥴 Mimo zawirowań i wielu zmian planów cieszę się, że wszystko się udało. Ten dzień wspominam bardzo dobrze. Nie chcieliśmy dużego wesela, więc nas covidowe obostrzenia nie dotknęły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 09:00   #793
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Miałam wesele w sierpniu. Wciąż czekamy na zdjęcia, ponieważ nasz fotograf bardzo ciężko przeszedł covida. A Wy swoje foty macie?
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 09:03   #794
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Miałam wesele w sierpniu. Wciąż czekamy na zdjęcia, ponieważ nasz fotograf bardzo ciężko przeszedł covida. A Wy swoje foty macie?
Ojej, strasznie długo czekacie!
My dostaliśmy po 3 tygodniach chyba.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 09:06   #795
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ojej, strasznie długo czekacie!
My dostaliśmy po 3 tygodniach chyba.
Fakt, nawet bez covida to długo, ale co się odwlecze to nie uciecze. Już na wstępie nasz fotograf zastrzegł, że będziemy długo czekać. Film na szczęście dostaliśmy po miesiącu Bardzo się cieszę, że nie zrezygnowalismy z kamerzysty, bo zrobił dobrą robotę. Nagranie jest na tyle krótkie, że goście chcą je oglądać.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 23:35   #796
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Lyonne gratulacje i wszystkiego najlepszego i jak się udało wszystko?

Dziewczyny- szczęśliwego Nowego Roku oby ten rok był spokojniejszy niż 2020
Udało się wszystko oprócz tego,że restauracja dała ciała z jedzeniem a tak to wszystko sie udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 18:33   #797
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lyonne Pokaż wiadomość
Udało się wszystko oprócz tego,że restauracja dała ciała z jedzeniem a tak to wszystko sie udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co było nie tak z jedzeniem?
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 21:03   #798
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A co było nie tak z jedzeniem?
Mama dostała catering z restaurcji dopiero w Wigilie wieczorem. I każdy na przyjęciu jadł mięso z restauracji i każdemu zaszkodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 13:01   #799
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Brak słów;(
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-13, 16:16   #800
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Jak tam dziewczyny? Jakie plany na pierwsze, małżeńskie walentynki?

My siedzimy na kwarantannie. Tż ma covid
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 17:11   #801
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Oj, kwarantanna? Współczuję. Obyście się za bardzo nie męczyli jeśli Pan Gothek ( ) choruje objawowo i oby szybko zleciało.
Jutro w planach spacer z miodem pitnym na wynos po lesie, a wieczorem sushi. Takie wielkie świętowanie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 17:23   #802
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Oj, kwarantanna? Współczuję. Obyście się za bardzo nie męczyli jeśli Pan Gothek ( ) choruje objawowo i oby szybko zleciało.
Pan Gothek na szczęście stracił ,,tylko" węch i smak Smaki już powoli mu wracają
Ja na szczęście nie mam -póki co- żadnych objawów.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 10:36   #803
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

U mnie w planie gnicie na kanapie i bardzo dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 14:53   #804
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My nie świętujemy walentynek. Zaczęliśmy oglądać Lupina. Póki co jeszcze nie wsiąkłam. Ależ ten weekend szybko zleciał....
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 16:01   #805
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Lupin bardzo fajny serial

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:27   #806
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My walentynki spędziliśmy w szpitalu bo spadłam i sobie uszkodziłam rękę
na szczęście nic poważnego się nie stało - nie ma złamania
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:30   #807
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

U nas walentynki we 4, bo mąż sprawił mi prezent IMG_20210216_085612105.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:58   #808
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U nas walentynki we 4, bo mąż sprawił mi prezent Załącznik 7741580

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Co to za kuleczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:26   #809
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Co to za kuleczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jamnik miniaturka

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:15   #810
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

O matulku, slodziaczek ale czemu nie jest jeszcze z mamą? Nie wygląda na 3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.