Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-07, 15:53   #4621
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
A ja nie mam nic z rossmana o pieluchach ale za to zastanawiałam sie czy na Allegro nie mozna ich zamawiac taniej niz w sklepach. Bede musiała przeszperac

Pytanie jeszcze mam, bo sie w tym gubię. Jest tyle rodzajów smoczków i nie wiem na jaki sie zdecydować. Chce 1 w razie W a tak to nie chciałabym dawać (wbrew całemu otoczeniu oczywiście, bo jakże to tak dziecko bez smoczka), ale nie mam pojęcia jaki wybrac. Macie jakies sugestie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kupilam soothie, podobno nie zaburzają odruchu ssania. W sumie coś w tym może być , bo karmiłam młodego bez problemu, a dawałam mu smoczka. One głównie są używane w USA na porodówkach. Brzydkie jak noc, ale to był jedyny smoczek jakim mój młody nie pluł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:17   #4622
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Też mam smoczek soothie, nie chcę dawać małej w ogóle, ale w razie czego kupiłam. Dziwnie wyglądają

Nie wiem co mi się dzieje z żołądkiem, normalnie oszaleję i zaczynam się zastanawiać czy taka zgaga to może być objaw że coś nie tak się dzieje nie jestem w stanie leżeć, a siedzieć nie powinnam z tą swoją szyjką.. Tak się wzbranialam, ale czas sięgnąć po jakieś leki
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:24   #4623
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mam dwie pary jeansow z hm i niebieskie sie szybko zaczely przecierac ale czarne dzielnie sie trzymaja

Naszla mnie ochota na paczka hiszpanskiego ale kurcze, nigdzie ich nie widzialam ostatnimi czasy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro mają być w lidlu jeżeli to chodzi o te gniazdka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ja kupilam soothie, podobno nie zaburzają odruchu ssania. W sumie coś w tym może być , bo karmiłam młodego bez problemu, a dawałam mu smoczka. One głównie są używane w USA na porodówkach. Brzydkie jak noc, ale to był jedyny smoczek jakim mój młody nie pluł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam te Soothie, do tego z warsztatów właśnie Nuk, Mam i jeszcze 2x lovi. Myślę że któryś powinien przypasowac Pannie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:25   #4624
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ja kupilam soothie, podobno nie zaburzają odruchu ssania. W sumie coś w tym może być , bo karmiłam młodego bez problemu, a dawałam mu smoczka. One głównie są używane w USA na porodówkach. Brzydkie jak noc, ale to był jedyny smoczek jakim mój młody nie pluł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Też mam smoczek soothie, nie chcę dawać małej w ogóle, ale w razie czego kupiłam. Dziwnie wyglądają

Nie wiem co mi się dzieje z żołądkiem, normalnie oszaleję i zaczynam się zastanawiać czy taka zgaga to może być objaw że coś nie tak się dzieje nie jestem w stanie leżeć, a siedzieć nie powinnam z tą swoją szyjką.. Tak się wzbranialam, ale czas sięgnąć po jakieś leki


O takim mówicie: https://www.smyk.com/catalog/product...iABEgJKrfD_BwE

Jak ja ich nie lubiłam z wyglądu

Joanna, a nie wbija Ci dziecko głowy/stopek (przepraszam, nie pamietam jakie macie juz ułożenie, bo kiedys było zmienne) w żołądek? Jak mi zasądzi takiego kopniaka to od razu czuje efekty. Spróbuj moze gumę do żucia albo herbatę miętową.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Lunak
Czas edycji: 2018-02-07 o 16:26
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:35   #4625
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Tych smoczkow soothie to chyba nawet nie da się przyczepić do żadnego łańcuszka żeby dziecko nie zgubiło? Oby mała była jak siostrzeniec i nie chciała żadnego smoczka

Mała ostatnio leżała główką do góry, moze właśnie mi ją wciska w żołądek, bo od kilku dni jest masakra.. Tz ma mi kupić rennie po drodze z pracy, moze wreszcie się wykaze
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:48   #4626
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A smoczki z aventu są złe? Ja takie posiadam i widzę że nikt więcej 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
No i wyszlam z pracy, az mnie brzuch z nerwow rozbolal. Nie jestem pewna, skad ten stres, ale stawiam, ze po prostu dociera do mnie, ze to juz, niedlugo zycie po raz dugi wywroci mi sie do gory nogami


Nie znam sie na smoczkach, ale (az glupio to pisac) moje sutki zaraz po tym jak je mala puszczala byly takie mocno plaskie U nas sprawdzaly sie smoczki MAM. Tutaj bardzo popularne, do kupienia w kazdym sklepie, co bylo nie bez znaczenia

Wy sie jeszcze w spodnie wciskacie? Ja juz od dluzszego czasu tylko sukienki. Wszystko przez to, ze ten brzuch tak nisko, wszystkie mnie cisnely na dole brzucha. Rajstopy i legginsy sa znacznie wygodniejsze
Hmmm, pewnie się zestresowalas, bo wraz z urlopem teraz bardziej odczuwasz, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. I masz rację... kolejna wywrotka życia do góry nogami też na pewno nie jest bez znaczenia dla Twoich uczuć, emocji a pewnie i obaw. 😊 będzie dobrze!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:49   #4627
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
A smoczki z aventu są złe? Ja takie posiadam i widzę że nikt więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z aventu i jeden dostalam w gratisie z Lovi. Avent wybralam ze wzgledu na dobre opinie w necie wiec chyba nie jest zly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 16:51   #4628
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
O takim mówicie: https://www.smyk.com/catalog/product...iABEgJKrfD_BwE

Jak ja ich nie lubiłam z wyglądu

Joanna, a nie wbija Ci dziecko głowy/stopek (przepraszam, nie pamietam jakie macie juz ułożenie, bo kiedys było zmienne) w żołądek? Jak mi zasądzi takiego kopniaka to od razu czuje efekty. Spróbuj moze gumę do żucia albo herbatę miętową.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, to te
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Tych smoczkow soothie to chyba nawet nie da się przyczepić do żadnego łańcuszka żeby dziecko nie zgubiło? Oby mała była jak siostrzeniec i nie chciała żadnego smoczka

Mała ostatnio leżała główką do góry, moze właśnie mi ją wciska w żołądek, bo od kilku dni jest masakra.. Tz ma mi kupić rennie po drodze z pracy, moze wreszcie się wykaze
No ciężko je przywiesić. Nie każda przypinka ma na tyle długi ten sznureczek, żeby go dopiąć do tego smoczka. Ja mam zamiar zamówić jakąś przywieszkę hande made to poproszę o zrobienie dłuższego sznureczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:53   #4629
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić. Nadal nie dostałam pieluszek z Rossmanna. Chciałam przyjanuszowac i utworzyłam dla męża wczoraj konto rossne i dostał dziś maila z info o odbiorze. No nic. Przynajmniej jedne wezmę za grosz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja maila dostałam, a co z tego jak i tak mi ciągle mówią te baby przy kasie, że brak na stanie gratisowych paczek ☹ olewam ich i niech mnie pocaluja w zad. Kupiłam sobie 1 mała paczkę i 1 duza. Te 11zl mi budżetu nie podratuje i tak. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja mam z aventu i jeden dostalam w gratisie z Lovi. Avent wybralam ze wzgledu na dobre opinie w necie wiec chyba nie jest zly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to git! Piona w takim razie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:04   #4630
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
A smoczki z aventu są złe? Ja takie posiadam i widzę że nikt więcej ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kupiłam aventu.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:06   #4631
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja tez dostalam maila z pieluszkami, ale moze jutro w poznaniu jak bed to spytam, moze wieksze szanse ze beda?
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 17:17   #4632
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

też mam smoczki z aventu, jedyne, które mi się podobały, bez wzorków i nuk z warsztatów

w którym tygodniu dostaje się tego maila z pieluszkami?
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:24   #4633
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
też mam smoczki z aventu, jedyne, które mi się podobały, bez wzorków i nuk z warsztatów

w którym tygodniu dostaje się tego maila z pieluszkami?
Pomiędzy 34 tc, a 1 miesiącem życia dziecka.

Ja nie dostałam w żadnym

Edit: zalogowałam się na swój profil i nie wyraziłam zgody na otrzymywanie informacji handlowych itd. Tu może być pies pogrzebany :/

Edytowane przez parapet
Czas edycji: 2018-02-07 o 17:28
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:06   #4634
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Moje dżinsy się trzymają, ale aż tak często w nich nie chodzę. Często stawiam na sukienki ( 2 mi zostały). Zwykle po domu chodzę jednak w dresach ciążowych (też od nich).
W te dżinsy to już ledwo się mieszczę
I jak tak dalej pójdzie to na ostatnie wizyty u doktora i na porodówkę zmieszczę się tylko w dres
Ja mam tylko jedne spodnie ciążowe, właśnie słynne HMowe (czarne z prążkami na kolanach). Trzymają się bez zarzutu, w nogach i tyłku spokojnie wchodzę, ale pas kończy mi się ledwo nad pępkiem na dodatek gumka tam wszyta wywinęła się w kształt litery C i się odznacza pod ciuchami...

Smoczki wzięłam jakieś z lovi, byle były w razie W
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:13   #4635
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

alleyezonme - ja brałam materac hevea baby max na stronie magicznypokoik. Jeszcze na 3% rabatu sie zalapalam

co do wkladek i podkladow ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nie testowalam Podklady mam jedne z belli, mama ginekolog je polecala i babyono. Wkladki mam z nuk i Johnson, jednorazowe.
kocyk - ja bym pewnie wybrala ladniejsxy

co do smoczka - ja mam z aventu. Siostra miala dla dwojki dzieci, dzueci bardzo smoczkowe a karmi(la) piersua dość dlugo

Robiłam z mama, tata, siostra i jej córeczką paczki. Wyszlo 115 sztuk. Nie mogę się teraz ruszać ale są pyyyyycha!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:26   #4636
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
A ja nie mam nic z rossmana o pieluchach ale za to zastanawiałam sie czy na Allegro nie mozna ich zamawiac taniej niz w sklepach. Bede musiała przeszperac

Pytanie jeszcze mam, bo sie w tym gubię. Jest tyle rodzajów smoczków i nie wiem na jaki sie zdecydować. Chce 1 w razie W a tak to nie chciałabym dawać (wbrew całemu otoczeniu oczywiście, bo jakże to tak dziecko bez smoczka), ale nie mam pojęcia jaki wybrac. Macie jakies sugestie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz my mozemy napisac jakie mamy, a twoje dziecie i tak wszystko zweryfikuje Poki co mam zakupiony tylko avent ortodontyczny czyli ten sam, ktory cmokala starsza. Nie sprawdzil sie u nas za to lovi i nuk, choc nie wiem z czego to wynikalo bo nuk akurat byl zupelnie inny ale juz lovi identyczny no ale dopiero avent zaakceptowala.
Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
A ja w poniedziałek i mam nadzieję usłyszeć :szyjka w porządku
Jutro idę się kłuć i odprawiam sztuczki sikowe


Mój sutek tak nie wygląda Chociaż może chodzić o kierunek zadarcia ku górze podniebienia, to tak ma być przy karmieniu podobno (zastrzegam-wiedza książkowa)

Smoczek biorę, jakiś z warsztatów mamy z chicco. Ale oczywiście naczytałam się, żeby w pierwszych dobach nie używać smoczka tylko przystawiać i przystawiać
Butelki nie biorę, żeby nie kusić losu. Jak będą chciały położne nakarmić, to akurat do tego sprzęt mają.

Wrzucam zdjęcie podpasek bella kontra babyono
I tak bedzie w poniedzialek

Ja sie akurat o smoka nie obawiam, wiem, ze jak mam karmic to bede i zaden smoczek mi w tym nie przeszkodzi A sa tez dzieci, ktore same od siebie tego smoka nie chca jak moja mloda, dopiero w 5mcu zassala, o glupia ja, sama nie wiem czemu nie odpuscilam juz na takim etapie, nie mialabym pozniej problemu z odsmoczkowaniem i ryku przez 2 noce. Ale co jak co, poprawilo sie pod wzgledem wiszenia na mnie bo troche smok przejal role uspokajacza wiec bilans w sumie na zero

A co do podpasek belli...nie lubie Baby ono sto razy lepsze jak dla mnie.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-02-07 o 18:29
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:36   #4637
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

lampka
w rzeczywistości daje sporo światła, nada się do nocnego karmienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180207_184753_HDR.jpg (42,0 KB, 70 załadowań)
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:38   #4638
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Robiłam z mama, tata, siostra i jej córeczką paczki. Wyszlo 115 sztuk. Nie mogę się teraz ruszać ale są pyyyyycha!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja chce paczka! co z tego, że nie za bardzo lubie a z lukrem to juz w ogóle nie przejdą. Ale chce i juz.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Wiesz my mozemy napisac jakie mamy, a twoje dziecie i tak wszystko zweryfikuje Poki co mam zakupiony tylko avent ortodontyczny czyli ten sam, ktory cmokala starsza. Nie sprawdzil sie u nas za to lovi i nuk, choc nie wiem z czego to wynikalo bo nuk akurat byl zupelnie inny ale juz lovi identyczny no ale dopiero avent zaakceptowala.


Ja sie akurat o smoka nie obawiam, wiem, ze jak mam karmic to bede i zaden smoczek mi w tym nie przeszkodzi A sa tez dzieci, ktore same od siebie tego smoka nie chca jak moja mloda, dopiero w 5mcu zassala, o glupia ja, sama nie wiem czemu nie odpuscilam juz na takim etapie, nie mialabym pozniej problemu z odsmoczkowaniem i ryku przez 2 noce. Ale co jak co, poprawilo sie pod wzgledem wiszenia na mnie bo troche smok przejal role uspokajacza wiec bilans w sumie na zero .

Czyli tak naprawdę trzeba miec z każdego rodzaju po jednym i próbować co dziecku spasuje. Drogi interes wychodzi

Ja bardzo bym chciała zeby był bezsmoczkowy, ale to w rodzince mojej wiąże sie z komentarzami "ale dlaczego nie chcecie dac smoczka? Przeciez to nic złego"




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:40   #4639
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
lampka
w rzeczywistości daje sporo światła, nada się do nocnego karmienia
Ale sliczna!
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ja chce paczka! co z tego, że nie za bardzo lubie a z lukrem to juz w ogóle nie przejdą. Ale chce i juz.




Czyli tak naprawdę trzeba miec z każdego rodzaju po jednym i próbować co dziecku spasuje. Drogi interes wychodzi

Ja bardzo bym chciała zeby był bezsmoczkowy, ale to w rodzince mojej wiąże sie z komentarzami "ale dlaczego nie chcecie dac smoczka? Przeciez to nic złego"




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
E tam rodzinka. To twoja sprawa, jesli bedziesz chciala to nie podasz i juz. Nie kumam wtracania sie w takie kwestie. Bezsmoczkowy dziec to same zalety. Rob tak jak ty uwazasz
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 18:48   #4640
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

przeraża mnie, jak wszyscy wtrącają się we wszystko, począwszy od sposobu rozwiązania, karmienia czy nawet smoczka
że to niby takie "dobre rady"

na szczęście na razie nikt nie komentował, kiedy wspominałam o cc, w ogóle moje otoczenie mało się wypowiada w dzieciowych kwestiach, a może nie interesuje
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:49   #4641
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence, to swietujcie dzisiaj z mężem 😉 nie zapomnij też podziękować Buni, że na świat Ci sprowadziła takie chłopie 😁

Ilsa, zerknelam sobie na ten sutricon. Skuteczność potwierdzona na próbie 40 os. Nie są jakoś specjalnie drogie, to przemawia na ich korzyść. A zamierzacie je stosować?

Jolinko, piękne te donaty!!!

Torrence, mi tylko zwiększył dawkę leku, a mocz też nie był krystaliczny. Tzn.sa bakterie, ale ani leukocytow, ani nic... nie będą nas szybciej cieli!!!

Lunak, ja kupiłam te, które poleciła Czaro_dziejkaa. Soothie chyba się nazywa, takie misie 😊 mój mąż nie może na nie patrzeć i pyta się za każdym razem czy może kupić synowi coś ladniejszego 😉

Ilsa, co prawda na spodnie hm narzekać nie mogę, ale kupiłam taki szary sweterek z wystajaca koszula...cena pierwotna 130-140 zł...kupiłam co prawda na przecenie, ale tak się zmechacil jakby był stary...gdybym kupiła go w regularnej cenie to chyba bym się wkurzyla

Pannkaka!! Piękne gratulacje 😎😎

OJoanna, zgaga...zaraz po wymiotach, hit mojej ciąży...aż bolało. Piłam morze kefiru i wody, zajadalam się migdałami. Mi to w miarę pomaga. Teraz też mam zgage...niby po czym? To chyba taka przypadłość ciąży, nie ma co się denerwować na zapas

Lelowa, ja mam takie samo podejscie. Jak mam karmić to będę 😉 nie nastawiam się inaczej 😊 kupiliśmy tylko nowy czajnik, który pokazuje temperaturę ... z tyłu głowy miałam, że w razie co może się przydać jak nie do mleka, to do kąpieli.

No, poczytalam Was! Dziś zaliczyłam wizytę u endokrynologa...a tam w kolejce strasznego faceta. Pomimo że to prywatny gabinet, zawsze jest problem w kolejce. Dziś nie było inaczej. Już przy sekretarce słyszałam, że się burzą pod gabinetem więc profilaktycznie spytałam, która "godzina" jest przede mną. Więc poszłam i powiedziałam, na którą mam i przed kim w takim razie jestem...facet mi się zaśmiał w twarz, na głos!! Pomyślałam sobie, że źle trafił...a on kontynuował...że w takim razie on ma wizytę na 3 minuty przede mną i co z tym zrobię?? Gość siedział, ja stałam...jak mu wywalilam gadke o ciąży, żeby się wstydził, że są przepisy, a poza tym, że pani doktor kobiety w ciąży przyjmuje bez kolejki...
No źle trafił chlopina...wstał tylko i ustąpił mi miejsca...co za gość...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:02   #4642
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Koma dla tego faceta. Ma tupet!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:04   #4643
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Julietta -piekna

Juana - zostaly Wam jakies paczki?

Koma - no i bardzo dobrzr a w sumie to Pani rejestratorka powinna pilnowac porzadku

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Koma -a tak w ogole, brzuszek zostawilas w domu, ze idiota nie widzial ze z ciezarna pogrywa??
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:07   #4644
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Julietta -piekna

Juana - zostaly Wam jakies paczki?

Koma - no i bardzo dobrzr a w sumie to Pani rejestratorka powinna pilnowac porzadku

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Koma -a tak w ogole, brzuszek zostawilas w domu, ze idiota nie widzial ze z ciezarna pogrywa??
Hehe brzuch było widać lepiej niż mój bojowy nastrój 😂😂 dałam mu popalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:20   #4645
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
lampka
w rzeczywistości daje sporo światła, nada się do nocnego karmienia
To jest ta z alieexpres?
Napiszesz skąd ta karuzela która ostatnio wklejalas? Sami robiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:27   #4646
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Julietta, ta lampka jest cudna <3 gdzie można taką kupić?

Ja też kupiłam smoczki soothie i też tylko aby były, nie chciałabym przynajmniej 4 tygodnie podawać smoka.

Uhh padam dziś na ryjek. Z rana zakupy, potem obiad i lelowe oponki a potem na urodziny mamy, bo świętuje jak Torrence druga połowa

Przyszła dziś paczka z Hubi! Przewijak, pokrowce, podkłady... Te klimaty. A najbardziej mnie jara lanoliną lansinoh, jakby nie była taka droga to bym się nią cała wysmarowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:27   #4647
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Koma współczuję tej sytuacji z facetem u endo :/ no skąd się ci ludzie biorą, szkoda słów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:35   #4648
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jak to czasem jedna osoba potrafi zepsuć nastrój jakby życie ciężarnej nie było wystarczająco męczące, to jeszcze trzeba zirytowac

Oczywiście tz nie kupił rennie, baba w aptece wcisnęła mu ranigast, niby w ciąży można..
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:40   #4649
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Jak to czasem jedna osoba potrafi zepsuć nastrój jakby życie ciężarnej nie było wystarczająco męczące, to jeszcze trzeba zirytowac

Oczywiście tz nie kupił rennie, baba w aptece wcisnęła mu ranigast, niby w ciąży można..
W aptekach to mnie też denerwuje...wciskają to, co oni chcą...czasem się ugne, ale zazwyczaj wychodzę z tym, po co poszłam.

Co do gościa w aptece...może byłam lekko niegrzeczna, no ale ludzie?? Po co niby wyznaczają te godziny??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:42   #4650
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Czyli tak naprawdę trzeba miec z każdego rodzaju po jednym i próbować co dziecku spasuje. Drogi interes wychodzi

Ja bardzo bym chciała zeby był bezsmoczkowy, ale to w rodzince mojej wiąże sie z komentarzami "ale dlaczego nie chcecie dac smoczka? Przeciez to nic złego"
I tak trzeba chyba max co miesiąc zmienić To możecie powiedzieć że was nie stać bo gubi
Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
No, poczytalam Was! Dziś zaliczyłam wizytę u endokrynologa...a tam w kolejce strasznego faceta. Pomimo że to prywatny gabinet, zawsze jest problem w kolejce. Dziś nie było inaczej. Już przy sekretarce słyszałam, że się burzą pod gabinetem więc profilaktycznie spytałam, która "godzina" jest przede mną. Więc poszłam i powiedziałam, na którą mam i przed kim w takim razie jestem...facet mi się zaśmiał w twarz, na głos!! Pomyślałam sobie, że źle trafił...a on kontynuował...że w takim razie on ma wizytę na 3 minuty przede mną i co z tym zrobię?? Gość siedział, ja stałam...jak mu wywalilam gadke o ciąży, żeby się wstydził, że są przepisy, a poza tym, że pani doktor kobiety w ciąży przyjmuje bez kolejki...
No źle trafił chlopina...wstał tylko i ustąpił mi miejsca...co za gość...
Co za frajer złamany, dobrze że mu pocisnęłaś ! Teraz jest już naprawdę ciężko wychodzić z domu a jeszcze trafisz na takiego buraka Że też takiemu nie wstyd !!!

Porobiłam zakupy w Tesco online, będą jutro do południa. Jak chce któraś zgapić obiady to w najbliższe dni mam:
tortille z pomidorami suszonymi, szpinakiem i fetą
tartę z porem i boczkiem (2 dni)
spaghetti carbonara
makaron z łososiem i mascarpone (2 dni)
całkiem węglowodanowo

Kolejno na pewno będzie jakaś zupa ale to już nie będę kupować kurczaka bo się ześmierdnie, zrobi się kolejne zakupy A na rozszerzanie diety trzeba pokupować małe słoiczki i bym mogła rosół mrozić i dodawać tylko np. brokuła i już jest zupa brokułowa
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.