Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-12, 06:15   #271
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Witam się i ja choć chyba udam się na dospanie korzystając z tego że nie mam dziś żadnej wyprawy do labu czy na KTG.

Współczuje nocnej zmianie... Mi jak się unormowało ciśnienie to i ze spaniem dużo lepiej.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
Jakos mnie to wiaderko nie przekonuje...
O mnie też. Nawet obejrzałam na yt jak to działa, był to filmik z takim już kilkumiesięczniakiem to może jeszcze jak Cię mogę, ale noworodka to nie wykąpałabym w wiaderku
Ale jak komu wygodnie
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 06:22   #272
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość

Dzis obie mamy pomagały, wiec mam wykuta każda zabudowana szafe, zabudowę w łazience i kuchnie i cześć okien... takze zwozić powoli możemy swoje rzeczy. Kładziemy jeszcze panele w dwóch pokojach (ale sa obecnie bez zadnych mebli) i musimy materac z rusztem do ramy łóżka kupic - to największe priorytety... No i malowanie skończone takze sporo udało im sie ogarnąć w weekend, a mi zle ze nie mogłam pomoc albo chociaz tam byc... wiem ze lepiej bym sie czuła






To te skurcze Cie nie bolały?
To musiałaś byc zaskoczona na tej IP



.
Super, ze już tyle macie zrobione

Wiesz co, bolaly ale nie aż tak żebym myślała że to porodowe. Ja mialam termin na styczeń i chyba byłam tak o tym przekonana, ze nawet nie pomyślałam ze praktycznie w połowie grudnia mógł mi się zacząć poród

U mnie dziś noc nawet ok. Zasnęłam późno, ale dosyć szybko, bez kręcenia i wstawania 20 razy do wc.
Jest mi tak niedobrze, że zaraz znowu będę witac poranek nad kibelkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 06:46   #273
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry wszystkim
U nas dzisiaj mroźno, na szczęście pokonczyłam już wszelkie prania. Do wyprasowania został mi tylko rożek

U nas wanienka będzie chyba w łazience pod półką wisząca. Nie chcę żeby leżała gdzieś w pokoiku na widoku - codziennie zastanawialabym się gdzie ją przenieść a w garderobie nie mam miejsca na takie rzeczy

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 06:54   #274
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry dzis wspaniała noc za nami i nawet udało nam sie zaspać maz miał szybkie zebranie sie do pracy i kanapki na wynos zamiast spokojnego śniadania.

Torrence, ja zeby nie przeszukiwać wątków zawsze robie zrzut ekranu tego co mnie zainteresowało trzeba było pisac o przepis, bo je kolekcjonuje, bo Wy wszystkie takie smakołyki robicie, że szkoda pozniej zapomniec o nich.

Jak juz byłyście przy tym co zjadlybyscie to ja od siebie dorzucę: ptysia i ptasie mleczko z galaretkami :żarłok:

Pannkaka, ja tez mam juz problem ze spaniem na prawym boku. W nocy jak wstaje na siku to ledwo ledwo, bo taka zdrętwiała jestem, ze brzuch az boli. Ale jak sie ograniczyć jesli lewy od długiego lezenia tez pozniej boli?

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i wyprawy do do labu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 07:01   #275
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry ja juz okupuje kolejke w laboratorium. Okropna mialam noc- budzilam sie kilka razy i nie moglam za kazdym razem zasnac bo bylo mi strasznie niewygodnie, juz mi sie ryczec chcialo bo na plecach nie, na boku tez nie. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 07:24   #276
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry 😊

Wezmę w Lidlu te prześcieradła i którąś pościel, o ile dostanę pozwolenie na wstawanie akurat będę po wszystkich wizytach i usg, więc będę wiedziała na czym stoję. Łóżeczko będzie w użyciu pewnie ze 2 lata, najwyżej potem już nie będę dokupowac przescieradel

Budziłam się w nocy raz, taki mam nos zatkany, że masakra, już nie brałam telefonu żeby się nie rozbudzac.. Wczoraj byliśmy w mieszkaniu i szczerze mówiąc jestem załamana, gotowa jest tylko łazienka, drzwi mają się spóźnić, więc część roboty wstrzymana póki nie dotrą, kuchnia będzie konczona w weekend.. Dni lecą, a ja ciągle słyszę, że jeszcze 2 tygodnie i będzie można się przeprowadzać nawet nie ma sensu pakować się w wynajmowanym, bo wszystko mi zasmiardnie w kartonach i worach a ja już chciałam zacząć prac w tym tygodniu

Ehh, wstaję z łóżka i idę sikać do kubeczka

Kciuki za wizyty 😊
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 07:28   #277
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Wzięłam sie za prasowanie. Sił starczyło na 3 koszule i 2 bluzki a teraz musze odsiedzieć chwile, bo mi w głowie świat wiruje. A Dzieć wyczynia fikołki i pewnie przez to mi gorzej teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 07:35   #278
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej Wstałam niestety nadal z bólem gardła i nie mogę się nawet ruszyć do internisty bo będzie położna (może jej zapytam co mogę wziąć) i stolarz (wreszcie ). Mama wysłała mi jakiś link ze sposobami na ból gardła i jeden to było ugotowanie dwóch ziemniaków i przykładanie ich przez ściereczkę do gardła

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Budziłam się w nocy raz, taki mam nos zatkany, że masakra, już nie brałam telefonu żeby się nie rozbudzac.. Wczoraj byliśmy w mieszkaniu i szczerze mówiąc jestem załamana, gotowa jest tylko łazienka, drzwi mają się spóźnić, więc część roboty wstrzymana póki nie dotrą, kuchnia będzie konczona w weekend.. Dni lecą, a ja ciągle słyszę, że jeszcze 2 tygodnie i będzie można się przeprowadzać nawet nie ma sensu pakować się w wynajmowanym, bo wszystko mi zasmiardnie w kartonach i worach a ja już chciałam zacząć prac w tym tygodniu
Naprawdę Ci współczuję, jeszcze widzą że Ty na ostatnich nogach i się nie wezmą Może gdyby tam ktoś był w stanie wpadać im patrzeć na ręce czy siedzą całe 8 godzin i czy nie pierduśniczą przy stoliczku z kawą ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:03   #279
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Hej Wstałam niestety nadal z bólem gardła i nie mogę się nawet ruszyć do internisty bo będzie położna (może jej zapytam co mogę wziąć) i stolarz (wreszcie ). Mama wysłała mi jakiś link ze sposobami na ból gardła i jeden to było ugotowanie dwóch ziemniaków i przykładanie ich przez ściereczkę do gardła

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Naprawdę Ci współczuję, jeszcze widzą że Ty na ostatnich nogach i się nie wezmą Może gdyby tam ktoś był w stanie wpadać im patrzeć na ręce czy siedzą całe 8 godzin i czy nie pierduśniczą przy stoliczku z kawą ?
Mi pomagalo Tantum Verde

Ja juz w domu, zezarlam w samochodzie banana zeby nie zemdlec z glodu w drodze powrotnej i zabieram sie za sniadanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:16   #280
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry!

Witam sie sprzed gabinetu gin. Czekam na swoją kolej (9:45 :p). Jestem po wizycie u poloznej - +14 kg... Masakra jakaś... Gdzie te kilogramy? Jestem przerażona... Już obmyslam plan powrotu do starej wagi

Lunak - też robie screeny wszystkich ważniejszych informacji

Ilsa - też mnie coś boli gardło... Mam nadzieje, że nie dopadnie nas jakąś choroba przed porodem... A jestem zla, bo w sobotę wpadla do nas bratowa z córką. Jak sie potem okazało mała od srody do piatku miala gorączkę, wstala niby zdrowa ale po powrocie od nas znów ja dopadla gorączka i kaszel ... Boje sie żebg mnie nie zaraziła...

Kciuki za dzisiejsze wizyty i badania.

Marcia - juz dziś trzymam kciuki!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:22   #281
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Juana, jakaś nieodpowiedzialna ta bratowa. Chore dziecko przyprowadzić do kobiety w ciazy na ostatniej prostej.
A te kilogramy są w brzuchu. To miłość itd tyle wazy

Ogłaszam dzisiejszy dzien, dniem robienia wszystkiego na siedząco. Dzieć tak mnie smyra po pęcherzu/szyjce jak stoję, ze ciagle mam wrazenie, ze sie zaraz posikam. Jak ja do wizyty dotrzymam to nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 08:26   #282
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry 😊

Ale mam do bani dziś samopoczucie. 😐
Wczoraj musiałam sobie wieczorem poryczec i jeszcze dziś czuje ten nastrój.

Mój mąż, po wczorajszej wizycie u mojej rodziny i jak kobity zaczęły o porodach mówić i twierdzić że mój to już tuż tuż, tak się zestresowal że od wczoraj go brzuch boli i wrócił z pod prysznica przerażony i biały jak kartka papieru. Włączyła mu sie panika że nie zdarzy po mnie przyjechać z pracy i zawieźć do szpitala.

Eh, też mam mieć dzis połozna w domu, 1 wizyta. Nie wiem czy nie zrezygnować i nie odmówić jej.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach i dobrych wyników badań!!! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:27   #283
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
za wizyty, badania, gbsy
Dużo zdrowia dla chorowitkow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:39   #284
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry. Dziś ja miałam masakryczną noc. Nie wyspałam się wcale

za dzisiejsze wizyty i wyniki!
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:42   #285
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

U mnie noc super. Wstałam siku tylko raz ale za to rano myślałam że nie dojdę
Położna pobrała mi wymaz i wskazała się nastawiac na termin z usg A nie om. Czyli 9 a nie 17 marca

Co do wagi. Ja mam w tej chwili chyba rekord: +20 kg! I naprawdę ale to NAPRAWDĘ zaokrągliły mi się tylko boczki ... To jest dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:00   #286
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Super, ze już tyle macie zrobione

Wiesz co, bolaly ale nie aż tak żebym myślała że to porodowe. Ja mialam termin na styczeń i chyba byłam tak o tym przekonana, ze nawet nie pomyślałam ze praktycznie w połowie grudnia mógł mi się zacząć poród

U mnie dziś noc nawet ok. Zasnęłam późno, ale dosyć szybko, bez kręcenia i wstawania 20 razy do wc.
Jest mi tak niedobrze, że zaraz znowu będę witac poranek nad kibelkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry, dzień dobry 😊 witam się i ja z uśmiechem, bo odespalam tę tragiczną noc. Nie opuszczam Cię Czaro_dziejkoo w wymiotach, nie myśl sobie! Tylko od kiedy brzuch jest duży jest dużo trudniej i bardziej mnie to stresuje, bo twardnieje i się spina...

Dziewczęta, kciuki za wizyty!! Oddane siuski 😄

Jolinko, chyba pogoda była wczoraj kiepska, bo ja też miałam kryzysowy wieczór...aż mnie pół nocy bolała głowa od płaczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:05   #287
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja wczoraj też ryczałam. I nie potrafiłam wytłumaczyć mężowi dlaczego.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:18   #288
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja po wizycie. Na razie wszystko ok, szyjka zamknieta, Malutka powinna jeszcze chwile posiedzieć w brzuchu Dostałam skierowanie na KTG, musze jutro podejść i zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:20   #289
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Czyli wczoraj był dzień powszechnego żalu i płaczu...

Jeszcze bratowa przywiozła wczoraj taki fotoalbum z pierwszego miesiąca życia ich synka i jak to oglądałam to taka gule miałam w gardle i łzy kapały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 09:23   #290
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dzień dobry witam się i ja z uśmiechem, bo odespalam tę tragiczną noc. Nie opuszczam Cię Czaro_dziejkoo w wymiotach, nie myśl sobie! Tylko od kiedy brzuch jest duży jest dużo trudniej i bardziej mnie to stresuje, bo twardnieje i się spina...

Dziewczęta, kciuki za wizyty!! Oddane siuski

Jolinko, chyba pogoda była wczoraj kiepska, bo ja też miałam kryzysowy wieczór...aż mnie pół nocy bolała głowa od płaczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Spina mi brzuch przy każdym wiszeniu nad WC :/
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale mam do bani dziś samopoczucie.
Wczoraj musiałam sobie wieczorem poryczec i jeszcze dziś czuje ten nastrój.

Mój mąż, po wczorajszej wizycie u mojej rodziny i jak kobity zaczęły o porodach mówić i twierdzić że mój to już tuż tuż, tak się zestresowal że od wczoraj go brzuch boli i wrócił z pod prysznica przerażony i biały jak kartka papieru. Włączyła mu sie panika że nie zdarzy po mnie przyjechać z pracy i zawieźć do szpitala.

Eh, też mam mieć dzis połozna w domu, 1 wizyta. Nie wiem czy nie zrezygnować i nie odmówić jej.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach i dobrych wyników badań!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie smutaj :/
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na razie wszystko ok, szyjka zamknieta, Malutka powinna jeszcze chwile posiedzieć w brzuchu Dostałam skierowanie na KTG, musze jutro podejść i zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Kurcze, nic mi się nie chce, a mam iść na pocztę, zakupy, potem po paczkę do kiosku kawałek ode mnie i chce jeszcze posprzątać łazienkę, a póki co siedzę bez sensu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:25   #291
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry U mnie noc ok, tylko 3 razy wstawalam w nocy ale od razu zasypialam


Kciuki za dzisiejsze badania i wizyty!
Ja na dziś mam mało planów, napewno prasowanie i czekanie na kurierow (literki do pokoju i serduszka)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:27   #292
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Hej Wstałam niestety nadal z bólem gardła i nie mogę się nawet ruszyć do internisty bo będzie położna (może jej zapytam co mogę wziąć) i stolarz (wreszcie ). Mama wysłała mi jakiś link ze sposobami na ból gardła i jeden to było ugotowanie dwóch ziemniaków i przykładanie ich przez ściereczkę do gardła :brzydal
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mi pomagalo Tantum Verde
Mnie tez boli a właściwie to drapie w gardle. Właśnie ja też biorę Tantum, to mój ulubiony lek na gardło cieszę się że go można.
Za chwilę uskutecznie jeszcze płukankę z ciepłej wody z solą.Ilsa jak dostaniesz jeszcze jakieś wskazówki od położnej to podziel się

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Witam sie sprzed gabinetu gin. Czekam na swoją kolej (9:45 :p). Jestem po wizycie u poloznej - +14 kg... Masakra jakaś... Gdzie te kilogramy? Jestem przerażona... Już obmyslam plan powrotu do starej wagi
Że ile????
Nie wiem gdzie Ty to upchnęłaś. Tutaj znowu bez kurtuazji, naprawdę, we włosy chyba Ci to poszło

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Co do wagi. Ja mam w tej chwili chyba rekord: +20 kg! I naprawdę ale to NAPRAWDĘ zaokrągliły mi się tylko boczki ... To jest dramat.
Ja mam podobnie. Ale na razie się tym nie dołuję. Wypatroszą mnie, opuchlizny zejdą i wtedy będzie wiadomo ile tak naprawdę jest do stracenia
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:29   #293
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na razie wszystko ok, szyjka zamknieta, Malutka powinna jeszcze chwile posiedzieć w brzuchu Dostałam skierowanie na KTG, musze jutro podejść i zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko ok i Mała jeszcze trochę posiedzi u Ciebie
A ile waży dziś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:34   #294
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Juana, brawa, że wszystko w porzadku Niech sobie jeszcze chwile Malutka siedzi w środku. Juz sie komitet kolejkowy do porodu ustawia to sie nie wpychajcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:05   #295
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Mnie tez boli a właściwie to drapie w gardle. Właśnie ja też biorę Tantum, to mój ulubiony lek na gardło cieszę się że go można.
Za chwilę uskutecznie jeszcze płukankę z ciepłej wody z solą.Ilsa jak dostaniesz jeszcze jakieś wskazówki od położnej to podziel się



Że ile????
Nie wiem gdzie Ty to upchnęłaś. Tutaj znowu bez kurtuazji, naprawdę, we włosy chyba Ci to poszło



Ja mam podobnie. Ale na razie się tym nie dołuję. Wypatroszą mnie, opuchlizny zejdą i wtedy będzie wiadomo ile tak naprawdę jest do stracenia
Wypatrosza 😂😂😂😂
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Juana, brawa, że wszystko w porzadku Niech sobie jeszcze chwile Malutka siedzi w środku. Juz sie komitet kolejkowy do porodu ustawia to sie nie wpychajcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak, zgłaszasz się na kierownika/przewodniczącego komitetu kolejkowego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:10   #296
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Witam sie sprzed gabinetu gin. Czekam na swoją kolej (9:45 :p). Jestem po wizycie u poloznej - +14 kg... Masakra jakaś... Gdzie te kilogramy? Jestem przerażona... Już obmyslam plan powrotu do starej wagi

Lunak - też robie screeny wszystkich ważniejszych informacji

Ilsa - też mnie coś boli gardło... Mam nadzieje, że nie dopadnie nas jakąś choroba przed porodem... A jestem zla, bo w sobotę wpadla do nas bratowa z córką. Jak sie potem okazało mała od srody do piatku miala gorączkę, wstala niby zdrowa ale po powrocie od nas znów ja dopadla gorączka i kaszel ... Boje sie żebg mnie nie zaraziła...

Kciuki za dzisiejsze wizyty i badania.

Marcia - juz dziś trzymam kciuki!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też mam +14 kg serio, nie wiem gdzie!
rzeczywiście, brzuch mi trochę wywaliło, ale w ciuchy swoje się mieszczę. Już ostatnio miałam nawet taką rozkminę: 3 kg dziecko, 1 kg macica, 1 kg wody, 0,5 kg cyce, 0,5 kg łożysko to jest 6 kg. Do tego stawiam na ok. 1-1,5 kg wody, która mi się zatrzymała (niestety ). No i do tego powiedzmy, że jeszcze kilka rzeczywiście tłuszcz, który przytyłam. Co z resztą

A ja już po chorobie... Męczyłam od środy albo czwartku, na cytrynie, miodzie i herbacie malinowej udało mi się wygrać, ale było ciężko

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na razie wszystko ok, szyjka zamknieta, Malutka powinna jeszcze chwile posiedzieć w brzuchu Dostałam skierowanie na KTG, musze jutro podejść i zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:15   #297
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Koma, nigdy w życiu :p Ilsa swietnie sie sprawdza w roli organizatora wątku ja sobie grzecznie stoję/leze ( ) gdzies w końcówce terminów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:24   #298
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Wypatrosza 😂😂😂😂
No tak bo przecież nie będę mogła powiedzieć o sobie, że URODZIŁAM

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja też mam +14 kg serio, nie wiem gdzie!
rzeczywiście, brzuch mi trochę wywaliło, ale w ciuchy swoje się mieszczę. Już ostatnio miałam nawet taką rozkminę: 3 kg dziecko, 1 kg macica, 1 kg wody, 0,5 kg cyce, 0,5 kg łożysko to jest 6 kg. Do tego stawiam na ok. 1-1,5 kg wody, która mi się zatrzymała (niestety ). No i do tego powiedzmy, że jeszcze kilka rzeczywiście tłuszcz, który przytyłam. Co z resztą
Kasia zobaczymy po porodzie. Bo tak naprawdę to może ten cały ekwipunek dziecka waży więcej, z zatrzymanej wody też może być więcej. I oby, bo ruszyć zatrzymaną wodę to nie będzie tak ciężko.
Ja sobie w ciąży pofolgowałam i to ostro, i nawet jak okaże się, że wcale tak bardzo dużo zrzucić nie trzeba to i tak chciałabym wrócić do lepszych nawyków, nie popaść w taki marazm. Dobrze, że wśród Was jest dużo fit-babek to będzie z kogo czerpać motywację.
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:32   #299
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
No tak bo przecież nie będę mogła powiedzieć o sobie, że URODZIŁAM


Kasia zobaczymy po porodzie. Bo tak naprawdę to może ten cały ekwipunek dziecka waży więcej, z zatrzymanej wody też może być więcej. I oby, bo ruszyć zatrzymaną wodę to nie będzie tak ciężko.
Ja sobie w ciąży pofolgowałam i to ostro, i nawet jak okaże się, że wcale tak bardzo dużo zrzucić nie trzeba to i tak chciałabym wrócić do lepszych nawyków, nie popaść w taki marazm. Dobrze, że wśród Was jest dużo fit-babek to będzie z kogo czerpać motywację.
Ostatnio gdzieś mi na FB mignęła gównoburza "madek", bo twierdziły że jak kobieta po cc może mówić o narodzinach. To są wydobyciny.
I żeby któraś z Was nie poczuła się urażona ja tak nie uważam oczywiście Szczerze mówiąc to tego nie ogarniam jak można sie przepychać o sposób porodu czy karmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:39   #300
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

witam po weekendzie
my trochę w rozjazdach - urodziny chrześniaka męża, nocleg u teściów, w drodze powrotnej herbatka u moich rodziców

z przygotowaniami już jesteśmy na ostatniej prostej, wczoraj kliknęłam w końcu gemini, dziś przyjdzie przewijak, muszę kliknąć jeszcze jeden biustonosz do karmienia i materac do łóżeczka i koniec
mąż wymyśla jakieś gadżety, jak głośnik bluetooth z radiem do pokoju małego czy kamera, co by mógł nas podglądać jak będzie w pracy

z wizytami przedporodowymi zapowiedzieli się teściowie, rodzice i rodzeństwo, sami stwierdzili, że co najmniej przez pierwsze dwa tygodnie po dadzą nam spokój
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.