Związek z młodszym mężczyzną - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 16:42   #91
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Dziękuję za wasze komentarze 😊 wszystkie są cenne bo każdy patrzy z innej perspektywy. Tak sobie myślę że kto nie ryzykuje szampana nie pije A lepiej żałować że coś się zrobiło niż się zastanawiać co by było gdyby..... nie życzę nikomu takich rozterek. Pozdrawiam cieplutko😊
No na pewno, zwłaszcza gdy chodzi o dziecko, lepiej machnąć i martwić się potem
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 16:49   #92
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Wiem, że to śmieszne jak obce osoby na forum są przeciwne Twojemu zajsciu w ciążę, ale naprawdę to przemyslałaś? Pomijając już czy weogule zajdziesz w ciążę i o ewentualnych wadach płodu, to serio czujesz sie na siłach? Czy przeanalizowałaś sobie ze będziesz po 50siątce z kilkuletnim dzieckiem. Czy będziesz miała siłe, czas i pieniądze na to? Na te wszystkie place zabaw, zajęcia dodatkowe, szkołe, baseny, wywiadówki itp te wszystkie przyziemne sprawy???
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 18:48   #93
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Wiem, że to śmieszne jak obce osoby na forum są przeciwne Twojemu zajsciu w ciążę, ale naprawdę to przemyslałaś? Pomijając już czy weogule zajdziesz w ciążę i o ewentualnych wadach płodu, to serio czujesz sie na siłach? Czy przeanalizowałaś sobie ze będziesz po 50siątce z kilkuletnim dzieckiem. Czy będziesz miała siłe, czas i pieniądze na to? Na te wszystkie place zabaw, zajęcia dodatkowe, szkołe, baseny, wywiadówki itp te wszystkie przyziemne sprawy???


Przecież to dziecko będzie tez mieć ojca i to młodego któremu nie powinno zabraknąć sił na opiekę nad nim . Poza tym jeśli chodzi o wady płodu to wiek ojca tez się liczy tutaj no i są przecież badania prenatalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 20:27   #94
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Hej

Mam 42 lata i jestem po rozwodzie.

Przez Internet poznałam cudownego faceta i zakochałam się jak nastolatka. Sęk w tym że on ma 25 lat tyle że zupełnie odstaje dojrzaloscia od swoich rówieśników. Dzięki nas wszystko A mimo to świetnie się dogadujemy. On chce poważnego związku i ja w sumie też ale pochodzę z małego miasteczka i pewnie ludzie nie dadzą żyć
Jeśli nie próbujesz mu mamuśkować i w drugą stronę, nie widzę przeszkód. Wzajemne wsparcie to coś zupełnie innego. Ja sam lubię kobiety starsze od siebie, uważam, że do 10 lat różnicy się nie odczuwa, ale po prostu nie wytrzymałbym z kobietą, która by mi mamuśkowała. Ostatnio straciłem pracę i hibernuję pewne znajomości do czasu stabilizacji.

Jeśli się dogadujecie, ja nie widzę przeszkód (chyba, że żyjecie we wsi na wschodzie Polski, wtedy faktycznie materiał do plotek może być spory) Bardziej bym się obawiał tego, że określasz go mianem "cudowny". Czy długo czasu minęło od Twojego poprzedniego związku? Możesz go początkowo idealizować, a potem ...
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 20:49   #95
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Kurcze, to całe mamuśkowanie, to nie jeet kwestią wieku!!! Tylko charakteru.
Ja zawsze byłam taką mamuśką, nawet jak miałam 20lat. Lubię gotować, karmić, dbać o kogoś. Martwię się itp

Jestę mamuśkom
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 20:57   #96
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Kurcze, to całe mamuśkowanie, to nie jeet kwestią wieku!!! Tylko charakteru.
Ja zawsze byłam taką mamuśką, nawet jak miałam 20lat. Lubię gotować, karmić, dbać o kogoś. Martwię się itp

Jestę mamuśkom
To właśnie delikatna kwestia. Z jednej strony mężczyzna oczekuje, że kobieta go wesprze, zadba, wygasi wulkan testosteronu swoją subtelnością. Ale, kiedy wyczuje, że to mamuśkowanie, ucieknie, wiem po sobie. Ja tego nie lubię zwłaszcza, że moja mama jest nadopiekuńcza i muszę sam walczyć o swoją samodzielność.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 21:00   #97
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
To właśnie delikatna kwestia. Z jednej strony mężczyzna oczekuje, że kobieta go wesprze, zadba, wygasi wulkan testosteronu swoją subtelnością. Ale, kiedy wyczuje, że to mamuśkowanie, ucieknie, wiem po sobie. Ja tego nie lubię zwłaszcza, że moja mama jest nadopiekuńcza i muszę sam walczyć o swoją samodzielność.
Mam nadzieję, że ja takiej traumy swojemu synowi nie zafunduje 😌 choć jestem na najlepszej drodze


Mama Cię kocha - szanuj!
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 06:59   #98
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ja takiej traumy swojemu synowi nie zafunduje 😌 choć jestem na najlepszej drodze


Mama Cię kocha - szanuj!
I szanuję, problem w tym, że gdy kobieta ma późno dziecko - moja mama miała 35 i wtedy to było późne macierzyństwo - wtedy staje się ono całym światem i jest to dla niego uciążliwe, zwłaszcza jak potem musi nauczyć się sam podejmować decyzje. Nadopiekuńczość to wielka krzywda, zwłaszcza dla mężczyzny.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 07:21   #99
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
I szanuję, problem w tym, że gdy kobieta ma późno dziecko - moja mama miała 35 i wtedy to było późne macierzyństwo - wtedy staje się ono całym światem i jest to dla niego uciążliwe, zwłaszcza jak potem musi nauczyć się sam podejmować decyzje. Nadopiekuńczość to wielka krzywda, zwłaszcza dla mężczyzny.
Ja 31

Temat do przemyślenia.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 15:56   #100
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Hej

Mam 42 lata i jestem po rozwodzie.

Przez Internet poznałam cudownego faceta i zakochałam się jak nastolatka. Sęk w tym że on ma 25 lat tyle że zupełnie odstaje dojrzaloscia od swoich rówieśników. Dzięki nas wszystko A mimo to świetnie się dogadujemy. On chce poważnego związku i ja w sumie też ale pochodzę z małego miasteczka i pewnie ludzie nie dadzą żyć
No to jeśli jest taki ''wspaniały'' i jego wiek nie jest również przeszkodą (jeśli nie jest) to co szkodzi na przeszkodzie aby się ujawnić?

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
On chce poważnego związku i ja w sumie też ale pochodzę z małego miasteczka i pewnie ludzie nie dadzą żyć
Jeżeli tak do tego podchodzisz to faktycznie daj mu spokój. Określ się czy chcesz stworzyć z nim związek (porozmawiaj z nim o tym, zapytaj w jakim celu dąży Wasza relacja i sama powiedz czego od niej oczekujesz) czy jednak dążysz do romansu i szukasz na przykład ''przygód''.

Bo jeśli Ty zamierzasz się z nim ''tak bujać'' po prostu, a on będzie chciał tworzyć z Tobą coś poważnego to odpuść go sobie bo zasługuje na kogoś innego, kogoś kto bardziej go doceni i będzie przy tej osobie wyjątkowy bo z takim podejściem u Ciebie nie będzie.

W małych miasteczkach i na wsiach tak jest, że wg mnie ''reputacja'' często wystawiana jest nie tyle co na próbę, ale na światło dzienne i Twoja rodzina, znajomi, sąsiedzi powinni go poznać jeśli zamierzasz wejść z nim w poważny związek.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Skoro on jest taki cudowny, a Ty się go wstydzisz, to daj mu spokój i tym samym szansę na znalezienie, kogoś kto będzie z niego dumny.
Dokładnie. Też tak sądzę, bo to niepoważne. Jeśli się go wstydzisz to daj mu odejść bo straci czas na Ciebie, a będąc wolnym będzie miał możliwość poznać kogoś kto potraktuje go poważnie i nie będzie się go wstydził.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 21:48   #101
preben
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 54
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Jestem daleka od bycia mamusią w związku . Moje dzieci są bardzo samodzielne.

W sumie po tym weekendzie nie potrzebuje już rad bo córka powiedziała mi że widać że jesteśmy szczęśliwi i ona nam kibicuje😊

Jest też duża szansa że on znajdzie pracę blisko mnie więc możemy zamieszkać razem i życie zweryfikuje to uczucie.
preben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 22:52   #102
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

[QUOTE=preben;87173914] W sumie po tym weekendzie nie potrzebuje już rad bo córka powiedziała mi że widać że jesteśmy szczęśliwi i ona nam kibicuje��

Nie chcę być uszczypliwa, ale udany związek weryfikuje się nie patrząc na szczęśliwe chwile, ale na te złe, problemowe i słabe. Dopiero w takich sytuacjach można sprawdzić czy partner jest dojrzały, odpowiedzialny i skory do niesienia pomocy oraz wsparcia. Dopiero wtedy można dowiedzieć się o tym, czy czyjeś deklaracje i obietnice to były tylko słowa i czy idą w parze z nimi również czyny. Dziwię się, że w twoim wieku, po wszystkich "przejściach" tak łatwo dajesz komuś taki duży kredyt zaufania. Może to rzeczywiście endorfiny bardziej myślą za Ciebie, ale naprawdę podziwiam twoją wiarę w cud. I żeby nie było: jestem po rozwodzie, byłam samotną matką i mam dużo młodszego męża. Ale patrząc na inne pary że sporą różnicą wieku z niekorzyścią dla pań widzę, jak dużo farta miałam trafiając na faceta z takim charakterem. Ale mam wrażenie, że drugi raz nie zaryzykowałabym takiego układu szczególnie, że że znalezienie wolnego faceta w okolicy 30-tki, który jest odpowiedzialny i spolegliwy, to naprawdę prawdziwa loteria.


Jest też duża szansa że on znajdzie pracę blisko mnie więc możemy zamieszkać razem i życie zweryfikuje to uczucie.

No, myślę, że to będzie najlepsza możliwość na sprawdzenie, czy wam razem po drodze. Obyś tylko potrafiła być obiektywna w ocenie sytuacji i w miarę szybko wyłapała potencjalne zagrożenia. No i żebyś była szczera wobec siebie i swoich uczuć, bo o to zawsze najtrudniej. Życzę Ci dużo szczęścia, szczególnie po tym, co przeszłaś w życiu

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2019-09-16 o 09:54
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 06:16   #103
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

A no jak corka cos powiedziala to znaczy ze wszystko bedzie ok,spoko ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 14:44   #104
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Pozyjcie troche razem pod jednym dachem,. wtedy wyjdzie w praniu jak bardzo do siebie pasujecie i jak dojrzaly jest chłopak. Niemniej powodzenia.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 20:53   #105
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Moje dzieci są bardzo samodzielne.
To się wyklucza z tym, co pisałaś tutaj
Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Narazie u mnie bo córka chodzi do technikum więc muszę być tutaj.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 04:20   #106
preben
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 54
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Nic się nie wyklucza. To że się uczy nie oznacza że jest niesamodzielna, nie napisałam niezależna , a to zasadnicza różnica.
preben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 08:37   #107
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Nic się nie wyklucza. To że się uczy nie oznacza że jest niesamodzielna, nie napisałam niezależna , a to zasadnicza różnica.



Dla mnie to nie jest dobry pomysł: robienie dziecka, a nie związek z różnica wieku.


Teraz masz 43. Z partnerem nawet jeszcze nie pomieszkałaś.
No przed decyzją o ciązy by wypadało ze sobą pomieszkać z rok chociaż, zeby sprawdzić jak idzie normalne życie razem a nie tylko radosny romans na odległość- bo to różnica kolosalna.
Potem robienie dziecka- możesz zajść od razu, a możesz niestey czekać na poczęcie.

No to mozna przyjać, ze urodziałabyś najprędzej za 2-3 lata - majac 45-46 lat.
Miałabyś tym sposobem 15to latka, mając 60 lat.
A młodsze dziecko, wychowywałabyś w czasie bardzo ciężkiego pod każdym względem, czasu przechodzenia menopauzy.
Bunt kilku latka i menopauzalne ataki humorów... no ja bym wolała jednak uniknąć, bo to dziecko z tego wyjdzie pokopane psychicznie.


+ ja w ogóle nie jestem fanką robienia sobie dziecka na początek związku. Chyba najgorzej rokujący scenariusz na związku przetrwanie.




Mam 46 lat i dzieci w wieku prawie 18 i prawie 20 lat, tak ze nie piszę z punktu widzenia osoby rojącej mrzonki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 09:12   #108
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No przed decyzją o ciązy by wypadało ze sobą pomieszkać z rok chociaż, zeby sprawdzić jak idzie normalne życie razem a nie tylko radosny romans na odległość- bo to różnica kolosalna.
Potem robienie dziecka- możesz zajść od razu, a możesz niestey czekać na poczęcie.
Ale przecież autorka napisała, że do dziecka jeszcze długa droga. Nie napisała też, że to dziecko musi się pojawić koniecznie. Po co roztrząsać ledwie wspomniany aspekt, który ma marginalne znaczenie w tej relacji?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 09:49   #109
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;87177779]Ale przecież autorka napisała, że do dziecka jeszcze długa droga. Nie napisała też, że to dziecko musi się pojawić koniecznie. Po co roztrząsać ledwie wspomniany aspekt, który ma marginalne znaczenie w tej relacji?[/QUOTE]




Pierwsze słyszę, alby chęć/realna zdolność posiadania lub nie posiadania dziecka przez któregoś z partnerów, miała marginalne znaczenie dla związku.
To jest raczej kluczowa sprawa.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 11:15   #110
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Dla mnie to jest absurdalny wręcz pomysł, żeby rodzić w wieku 45-46 lat.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 11:37   #111
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Jesli kochasz i jestes kochana

to po co się martwić, czy szukać dziury w całym. Powodzenia.



Lisbeth - jestes pełna krytykanctwa - jelsi nie chcesz miec męża, dzieci - to po kręcisz sie koło tematów, które o tym traktują? Kompensacja?
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Monika Olejnik ma o 15 lat młodszego partnera od 2o lat. Macronowie różnica wieku 25 lat.

Niepotrzebnie skupiasz się na tym czy ktoś coś będzie plotkował, różnica wieku 17 lat moim zdaniem między wami jest już duża (praktycznie pokolenie; to samo gdyby facet był starszy) ale skoro wam to pasuje.
4 strony przebrnęłam choc ciezko w gąszczu tak dziwnych odpowiedzi i tylko te dwa posty wyzej są w sumie w tym tonie co ja chciałam napisać

Mialam tylko zapytac : jestescie szczesliwi ? jesli tak autorko to nie szukaj dziury i żyj sobie po swojemu

Nie patrz na innych, to Twoje życie i Twojego faceta, jak Wam nie przeszkadza ta roznica wieku to super

Reszta postow to normalnie brzmi jakby tu same zazdrosne kobity pisały i nawet o dzieciach w takim wieku te teksty, a w innym wątku kobiecie o rok starszej wklada sie w macice zarodki z in vitro i nikt jakos nie wspomni, ze jednak jest wiek, ba nawet do 50 mozna, a tu nagle za stara

I tez sie dziwilam nad postami Lisbeth, nagle calkiem inne podejscie, juz nie taki luzik i lajcik, no proszę jaka przemiana w stateczna kobietę

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość

W sumie po tym weekendzie nie potrzebuje już rad bo córka powiedziała mi że widać że jesteśmy szczęśliwi i ona nam kibicuje😊

Jest też duża szansa że on znajdzie pracę blisko mnie więc możemy zamieszkać razem i życie zweryfikuje to uczucie.
No i super, powodzenia dalej
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 13:35   #112
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, alby chęć/realna zdolność posiadania lub nie posiadania dziecka przez któregoś z partnerów, miała marginalne znaczenie dla związku.
To jest raczej kluczowa sprawa.
Marginalne znaczenie ma dla nich to w tym znaczeniu, że swojego bycia razem nie uzależniają od tego, czy dziecko będzie, czy go nie będzie. Nie jest to dla nich priorytetem. Zatem nie wiem, po co od tego zaczynać dyskusję.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest absurdalny wręcz pomysł, żeby rodzić w wieku 45-46 lat.
Na szczęście ludzie nie układają sobie życia według tego, co dla ciebie jest absurdem, a co nie jest
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 14:45   #113
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 262
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest absurdalny wręcz pomysł, żeby rodzić w wieku 45-46 lat.
Dziwnie sformulowane pytanie bo zapewne tak, dla ciebie jest. Jezeli zas pytasz czy tylko dla ciebie to pewnie nie tylko, ale sie z tym nie zgadzam kompletnie.

Edytowane przez Pinky_bee
Czas edycji: 2019-09-17 o 14:47
Pinky_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 15:39   #114
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Pinky_bee Pokaż wiadomość
Dziwnie sformulowane pytanie bo zapewne tak, dla ciebie jest. Jezeli zas pytasz czy tylko dla ciebie to pewnie nie tylko, ale sie z tym nie zgadzam kompletnie.
Gdzie ty tu widzisz pytanie?
A po drugie w jakim wieku urodziłaś swoje dzieci?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 00:17   #115
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest absurdalny wręcz pomysł, żeby rodzić w wieku 45-46 lat.
Fakt- bardzo ryzykowne.

Wiem, że celebrytki rodza nawe w wieku 50 ale nie wiem, czy to ich jajeczka są zapładniane, czy od innej dawczyni. Ale chyba to drugie.

Tak, czy inaczej- 45 lat (wybacz szczerość) to już nie jest dobry czas ani na ciążę ani na wychowywanie dziecka. Cava naprawdę mądrze napisała.

Co do samego związku z młodszym, cóż. Miłość nie zważa na wiek i warto spróbować, jak Wam razem będzie. Osobiście nie zdecydowałabym się na związek z facetem o tyle młodszym ale to ja i wcale nie muszę mieć racji. To kwestia osobistej preferencji.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 10:28   #116
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Związek z mężczyzną nie powinien zależeć od jego wieku tylko jego charakteru i zdolności do dania Ci miłości, tego jak się przy nim czujesz itp.
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 12:41   #117
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Przecież to dziecko będzie tez mieć ojca i to młodego któremu nie powinno zabraknąć sił na opiekę nad nim . Poza tym jeśli chodzi o wady płodu to wiek ojca tez się liczy tutaj no i są przecież badania prenatalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No, wersja optymistyczna jest taka, że będzie mieć ojca. Ale ilu kolesi się jednak wymiksowuje ze związku po pojawieniu się dziecka?
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest dobry pomysł: robienie dziecka, a nie związek z różnica wieku.


Teraz masz 43. Z partnerem nawet jeszcze nie pomieszkałaś.
No przed decyzją o ciązy by wypadało ze sobą pomieszkać z rok chociaż, zeby sprawdzić jak idzie normalne życie razem a nie tylko radosny romans na odległość- bo to różnica kolosalna.
Potem robienie dziecka- możesz zajść od razu, a możesz niestey czekać na poczęcie.

No to mozna przyjać, ze urodziałabyś najprędzej za 2-3 lata - majac 45-46 lat.
Miałabyś tym sposobem 15to latka, mając 60 lat.
A młodsze dziecko, wychowywałabyś w czasie bardzo ciężkiego pod każdym względem, czasu przechodzenia menopauzy.
Bunt kilku latka i menopauzalne ataki humorów... no ja bym wolała jednak uniknąć, bo to dziecko z tego wyjdzie pokopane psychicznie.


+ ja w ogóle nie jestem fanką robienia sobie dziecka na początek związku. Chyba najgorzej rokujący scenariusz na związku przetrwanie.




Mam 46 lat i dzieci w wieku prawie 18 i prawie 20 lat, tak ze nie piszę z punktu widzenia osoby rojącej mrzonki.
Jest szansa, że menopauzę przejdzie wcześniej:P
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, alby chęć/realna zdolność posiadania lub nie posiadania dziecka przez któregoś z partnerów, miała marginalne znaczenie dla związku.
To jest raczej kluczowa sprawa.
Dokładnie. Może być też w drugą stronę - on znajdzie sobie młodszą, która będzie w stanie mu urodzić chociażby dwoje dzieci.

Ja bym się czuła dziwnie, być w związku z kolesiem prawie w wieku mojego dziecka. Plus jak sobie pomyślę, że mogłabym jednocześnie zostać babią i mamą kolejny raz to mi słabo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 14:04   #118
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez preben Pokaż wiadomość
Jestem daleka od bycia mamusią w związku . Moje dzieci są bardzo samodzielne.

W sumie po tym weekendzie nie potrzebuje już rad bo córka powiedziała mi że widać że jesteśmy szczęśliwi i ona nam kibicuje😊

Jest też duża szansa że on znajdzie pracę blisko mnie więc możemy zamieszkać razem i życie zweryfikuje to uczucie.
tez życze powodzenia i długiego zycia w szczęściu i miłości Ja znam kilka par z taką kilkunastoletnią wieku, gdzie kobieta jest starsza od męza- takie bliższe pary, które znam dłuuugo: 38 i 23, kobieta miała dziecko kilkunastoletnie i w wieku 39 urodziło sie z tego nowego związku, teraz juz 10 lat ze sobą są. 36 latka z 21 latkiem, tez dziecko przed 40tką, teraz kobieta ma 62 lat i nadal są małżeństwem, chociaz tu po drodze było rozstanie na kilka miesięcy. takie odleglejsze - 40latka ok 12-14 lat młodszego i od 12 lat wciaz na FB widze ich zdjecia i relacje razem bez dzieci wspólnych, z pracy tez taka parę znam z wiekszą różnicą wieku.
Przy tym - jesli chodzi o gadanie ludzi- to i owszem, niektórzy gadali na początku, a potem przywykli. Jak związek dobry to i nikt normalnie inteligentny krytykować nie powinien.

przy okazji- 60tka to już zwykle po menopauzie

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem w ogólne sensu tego wątku.
Prosisz o radę, jak dostajesz ocenę na chłodno z boku, to za każdym razem się oburzasz.
Niby masz obawy przed tym związkiem, bo co ludzie powiedzą, ale jednocześnie z determinacją bronisz swojego wybranka na każdym kroku. To w czym problem?
Ciągnij to dalej, jak chcesz na poważnie, skoro jest takim ideałem, nie przeszkadza Ci jego wiek, chcesz mu rodzić dzieci bez względu na wszystko (mimo, że on to dziecko może chcieć dopiero za np. 5 lat).

Myślę, że w głębi masz te wszystkie obawy, które Ci tutaj ludzie punktują, ale nie chcesz się do tego przyznać. Jesteś po 40 i taki związek daje Ci złudzenie drugiej młodości.
może autorka chciała się psychicznie przygotowac na tego typu ataki i wmawiania "co się komu wydaje" "jak to nie ma sensu" tak najpierw 'na sucho' via net? jakby człowiek z powodu obaw żadnego ryzyka nie podejmował to by się mógł od razu do trumny położyć.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 07:19   #119
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Ja bym w to wchodziła. Znam takie pary, jedna 22-42, facet młodszy od dzieci kobiety, mieszkali razem. On wcześniej też miał starsze dziewczyny o kilka lat, taki gust.
Przypomniał mi ten wątek rozmowę z kolegą (żonatym, dzieciatym, ale się układało mu sie), jak mi opowiadał o swojej eks kilkanaście lat starszej. Wstydziła się co ludzie powiedzą, martwiła ja różnica wieku , a mimo, że minęły lata to było widać, że dla chłopaka to było to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 08:17   #120
Lukrovana
Raczkowanie
 
Avatar Lukrovana
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 127
Dot.: Związek z młodszym mężczyzną

Jezeli facet jest dojrzaly emocjonalnie i ma po prostu takie preferencje to czemu nie, szczescia zycze
Lukrovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 09:17:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.