Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Co na wieczór panienski?
spa 135 25,86%
striptiz 68 13,03%
clubbing 193 36,97%
pub 91 17,43%
plotki przy lampce wina 192 36,78%
salon kosmetyczny 68 13,03%
masaż 55 10,54%
jacuzzi 47 9,00%
skok na bangy 29 5,56%
sadze że wieczór panienski jest zbędny 71 13,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-28, 10:26   #1
katrin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 37

Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy


Podpowiedzcie gdzie mozna spedzic wieczor panienski w Poznaniu...Chodzi mi konkretnie o jakis klub z rozbierajacymi sie panami. Wiem, ze cos takiego mozna znalezc w klubie go-go w Okraglaku ale tylko w piatki a ja jestem bardziej zainteresowana sobota. Ktos wspomnial mi tez o klubie Butterfly-ale nie znam zadnych konkretow. Wiecie cos na ten temat?

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-03 o 20:39 Powód: post pod postem
katrin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 11:57   #2
lenk@
Raczkowanie
 
Avatar lenk@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 54
Dot.: panieński w Poznaniu?

ja jestem tez ciekawa, bo kiedys od kumpeli slyszalam ze cos takiego jest w poznaniu i nawet fajneeeeeee jak dowiem sie czegos wiecej to dam znac...
lenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 11:44   #3
katrin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 37
Dot.: panieński w Poznaniu?

Czy naprawdę nikt nie organizował wieczoru panieńskiego w Poznianiu?!?

Jeszcze raz prosze Was o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
katrin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 09:33   #4
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: panieński w Poznaniu?

Ja byłam na panienskim w Poznaniu ale własnie w piatek... ale wiem ze jak sie porzadnie rozejrzysz to moesz sobie "rozbieranego pana" zamówic do domku ale to bedzie troszke kosztowac, moja kolezanka tak zrobiła tyle ze nr tel ie moge znalesc zeby Ci przekazac
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 11:20   #5
katrin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 37
Dot.: panieński w Poznaniu?

Bardziej interesuja mnie lokale w ktorych sa wystepy z rozbierajacymi sie panami niz wystep w domu... No coz wyglada na to, ze bedzie trzeba przelozyc wieczor panienski na piatek...
One shot-a w piatek gdzie bylyscie na tym wieczorze jesli mozna spytac?
katrin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 12:50   #6
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: panieński w Poznaniu?

W okraglaku..


http://www.naj.pl/bizz/naj/a/tekst.j...1&news_id=9576 - przeczytaj to )
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 07:24   #7
katrin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 37
panieński w Poznaniu?

Dzięki za tego linka!Wieczor panienski nadal do konca nie jest zorganizowany, ale mam nadzieje ze wszystko jakos wypali...

Wieczor panienski w Poznaniu juz sie odbyl!!!A ze nie znalalam zadnego lokalu, w ktorym panowie rozbieraja sie w sobote, pan z go go (z Okraglaka) rozbieral sie dla mnie w domu!!!Wczesniej nie bylam pewna czy tego chce(tzn. striptizu w domu a nie w klubie), ale teraz nie zaluje i bardzo sie ciesze, ze moje przyjaciolki wpadly na ten pomysl i wszystko zorganizowaly!!!Goraco polecam, zwlaszcza ze nie tylko przyszla panna mloda ma swietna zabawe, ale rowniez wszystkie inne obecne i przygladajace sie dziewczyny...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-01 o 21:30 Powód: post pod postem
katrin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 12:06   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Ciekawa jestem, czy wszystkie wypowiadające się tutaj mężatki miały swój wieczór panieński, a ich mężowie - kawalerski. I czy te, które są jeszcze przed ślubem, planują mieć taką imprezę. Ponoć to tradycja, obowiązek, whatever.
Zamieniam się w słuch
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:05   #9
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

ja nie planuje,chyba ze o tym nie wiem ze bede miala, jakos tak poprostu i chyba wcale sie tym faktem nie smuce, choc w sumie milo bylo by sie rozerwac, po tak stresujacych przygotowaniach i przed tak waznym dniem
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:40   #10
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Akane
Ciekawa jestem, czy wszystkie wypowiadające się tutaj mężatki miały swój wieczór panieński, a ich mężowie - kawalerski. I czy te, które są jeszcze przed ślubem, planują mieć taką imprezę. Ponoć to tradycja, obowiązek, whatever.
Zamieniam się w słuch

Tradycja? Jaka? Bo na pewno nie polska.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 06:13   #11
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Gonia: powoli chyba już i Polska. Z roku na rok robi się tego coraz więcej.
Przyznam się Wam, że nie zależy mi wcale na wieczorze panieńskim, moim zdaniem to jest trochę sztuczny wymysł... Chciałam poznać zdanie innych dziewczyn, bo może ja po prostu jestem jakaś staroświecka?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 07:13   #12
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

ja robiłam swój panieński i mój mąz także..bawiliśmy w osobnych miejscach on ze swoimi kolezkami za zaprosiłam swoje kolezanki..fakt może i jest to sztuczny wymysl ale tak na dobra sprawe pomału wszytkie pomysły zza oceanu (i nie tylko)u nas się przyjmuja to dlaczgo i nie ten w koncu jest bardzo przyjemny..zreszta mysle ze twoim najblizszym przyjaciółkom bedzie milo jak pojdziecie gdizes do knajpy i postawisz im piwko albo one chetnei przygotują cos w domu ..zreszta to nie musi byc nic wielkiego..takie babskie ploty ja jestem jak najbardziej za
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 08:51   #13
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Akane
Gonia: powoli chyba już i Polska. Z roku na rok robi się tego coraz więcej.
Przyznam się Wam, że nie zależy mi wcale na wieczorze panieńskim, moim zdaniem to jest trochę sztuczny wymysł... Chciałam poznać zdanie innych dziewczyn, bo może ja po prostu jestem jakaś staroświecka?
Tradycja kojarzy mi się ze zwyczajem, kóry trwa kilkaset lat...
A mi nie podoba się idea tych wieczorów.... Za dużo naczytałam się historii, kiedy facet podczas zabawy na zbyt dużo sobie pozwolił....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 12:19   #14
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Gonia1: nie ukrywam, że ja też się naczytałam i skutecznie mnie te historie zniechęciły własnie do owych "wieczorow"
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 13:57   #15
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Tradycja kojarzy mi się ze zwyczajem, kóry trwa kilkaset lat...
A mi nie podoba się idea tych wieczorów.... Za dużo naczytałam się historii, kiedy facet podczas zabawy na zbyt dużo sobie pozwolił....
Gonia1 zgadzam się z twoją opinią.
Ja nie miałam swojego wieczoru panieńskiego a mąż nie miał kawalerskiego. I nie pomyślałam o tym, że trzeba ten wieczór miec bo to tradycja czy obowiązek. Chyba jestem staroświecka.

Ale to jeszcze zależy od tego, co sie rozumie przez słowo wieczór panieński czy kawalerski. Jeśli ma byc to spotkanie przyszłej panny młodej z koleżankami, posiedziec, posmiac się, otrzymac zwariowane prezenty, pojesc i popic to OK.
I tak samo jeśli wieczór kawalerski ma się odbyc w gronie kolegów i piwka czy ogniska to też OK.
To wtedy przecież tylko takie zwykłe spotkanie w gornie znajomych.

Może też się za dużo naczytałam co dzieje się na takich imprezach.
Ale niektóre wieczory zmieniają się w o wiele, wiele bardziej nowoczesne i przesadzone przyjęcia i też nie najlepiej się kończą. (ja nie chciałabym miec u siebie nago tańczącego obcego faceta i tak samo nie chciałabym aby przed moim przyszłym mężem dzień wczesniej, tańczyła kusząco i nago jakaś dziewczyna)

Kiedyś dostałam na maila - wieczór panieński. Fotki w PowerPoincie - takie pokazanie wieczoru panienskiego z tej chucznej strony. Jak ktoś chce to moge podesłac na maila, ale ostrzegam, że sceny są mocne.
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 23:39   #16
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Alien
Gonia1 zgadzam się z twoją opinią.
Ja nie miałam swojego wieczoru panieńskiego a mąż nie miał kawalerskiego. I nie pomyślałam o tym, że trzeba ten wieczór miec bo to tradycja czy obowiązek. Chyba jestem staroświecka.
Ja też. Nie miałam wieczoru panieńskiego, bo jeszcze nie brałam ślubu. Ale jakby mi tak przyszło wyjść za mąż, to wcale nie paliłabym się do tego, żeby mieć wieczór panieński...

Cytat:
Napisane przez Alien
Ale to jeszcze zależy od tego, co sie rozumie przez słowo wieczór panieński czy kawalerski. Jeśli ma byc to spotkanie przyszłej panny młodej z koleżankami, posiedziec, posmiac się, otrzymac zwariowane prezenty, pojesc i popic to OK.
I tak samo jeśli wieczór kawalerski ma się odbyc w gronie kolegów i piwka czy ogniska to też OK.

Nie no, nie mam nic przeciwko takiemu normalnemu spotkaniu. Ale po prostu nic nie poradzę, że "wieczory" kojarzą mi się z okazją do zasmakowania ostatnich chwil "wolności" (to po co do cholery brać ślub, skoro ta wolność taka ważna?). Ktoś spyta: a gdzie tu zaufanie? Tylko, że trudno zaufać podpitemu facetowi, którego na dodatek podjudzają puści i głupiutcy koledzy. A prawda jest taka, że teraz dużo jest facetów, którzy są jak plastelina: koledzy mogą ich "urabiać" tak jak chcą. Ale to nie mój problem, bo ja na pewno z kimś takim nie będę.


Cytat:
Napisane przez Alien
Może też się za dużo naczytałam co dzieje się na takich imprezach.
Ale niektóre wieczory zmieniają się w o wiele, wiele bardziej nowoczesne i przesadzone przyjęcia i też nie najlepiej się kończą. (ja nie chciałabym miec u siebie nago tańczącego obcego faceta i tak samo nie chciałabym aby przed moim przyszłym mężem dzień wczesniej, tańczyła kusząco i nago jakaś dziewczyna)
Ja tak samo myślę.


Cytat:
Napisane przez Alien
Kiedyś dostałam na maila - wieczór panieński. Fotki w PowerPoincie - takie pokazanie wieczoru panienskiego z tej chucznej strony. Jak ktoś chce to moge podesłac na maila, ale ostrzegam, że sceny są mocne.
Nie, dzięki Zbyt wrażliwa na to jestem. Ale skoro to jest prezentacja w PP, to pewnie to tylko jakaś sklejka różnych fotek, niekoniecznie z wieczorów panieńskich.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 23:43   #17
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Ostatnio spotkałam się z tym , że państwo młodzi jakiegoś wieczorka zebrali swoich njbliższych przyjaciół i zrobili sobie swoje wieczory wspólnie Wszyscy się fajnie bawili i było ok
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 00:39   #18
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

ja bylam na podobnym: panstwo mlodzi nie byli w stanie zaprosic wszystkich znajomych na wesele, wiec wieczor paniensko-kawalerski zamienil sie we wspolna impreze przed-weselna.

co do mnie, to byl i wieczor panienski i kawalerski. oba glownie dlatego, ze chcielismy sie spotkac jeszcze raz z przyjaciolmi przed slubem. ot tak. i nie bylo zadnych szalenstw poza piwem i sangria. a "okazja" byla jedynie wytlumaczeniem, zeby moc sie spotkac we wlasnym gronie.
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 12:08   #19
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Gonia1
A mi nie podoba się idea tych wieczorów.... Za dużo naczytałam się historii, kiedy facet podczas zabawy na zbyt dużo sobie pozwolił....
nie tylko na kawalerskich faceci sobie pozwajaa na zbyt duzo...równiez na zwykłej meskiej imprezie numery i numerki się zdarzają
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-17, 12:53   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez moko
nie tylko na kawalerskich faceci sobie pozwajaa na zbyt duzo...równiez na zwykłej meskiej imprezie numery i numerki się zdarzają
Wiem wiem, że nie powinnam uogólniać tylko do facetów, ale jakoś mi umknęło....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:04   #21
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Wiecie dziewczyny tak czytam te wasze wypowiedzi no i się zastanawiam.... owszem zdarzaja sie różne ekscesy na wieczorach ...

"zasmakowania ostatnich chwil "wolności" Ktoś spyta: a gdzie tu zaufanie? "

No właśnie skoro kogoś kocham to mu ufam i on ufa mnie i nie ma uogólniem że faceci to świnie... bo ostatnio słyszałam o przypadku wieczoru kawalersko -panieńskiego gdzie Młody sobie wypił i poszedł grzecznie spać na kanapę a przyszła Panna Młoda obok niego z inny goście uprawiała to i tamto ... i kto tu był winy? nie można mówić, że
"trudno zaufać podpitemu facetowi",
bo to samo wypadał by powiedzieć o nas kobietach i nie rozumien tłumaczenia że kogoś
"podjudzają puści i głupiutcy koledzy. i że teraz dużo jest facetów, którzy są jak plastelina: koledzy mogą ich "urabiać" tak jak chcą. .... "
więc skoro facet jest taki podatny na namowy kolegów to zdradzi kobietę i tak i tak i w całe to nie musi być na jego wieczorze kawalerski.....

My z moim Słonkiem planujemy zrobić wieczory kawalerski/panieński ale żadne tam z panienkami czy facetami za pieniądze tylko wsród naszych przyjaciół z którymi powspomniami stare dobre czasy
...od przedszkola.... poprzeglądamy stare fotografie i tak sentymentalnie powspomniamy jak to czas biegnie i jak to "niedawno" z kuzynką bawiłyśmy się w sikają ce pieski a teraz wychodze za mąż...

Pozdrawiam buziaki Tysia
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:14   #22
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Moje obawy związane są z tym, że mój poprzedni facet był wybitnie podatny na wpływy i "ulubieni koledzy" manipulowali nim jak chcieli. Zmienił się nie do poznania. Zresztą o takich obrazkach (z własnego doświadczenia lub bliskich znajomych) słyszałam wielokrotnie. Fajnie mieć zaufanie, gorzej jak człowiek parę razy się sparzy, bo potem po prostu stosuje się do zasady "Strzeżonego Pan Bóg strzeże" i woli nie prowokować różnych sytuacji.
Poza tym nie sądzę, żeby istnieli faceci, którzy na wieczorze kawalerskim grzecznie usiądą przy piwie i będą rozmawiać o czasach przedszkolnych lub pierwszych klasach podstawówki, przeglądać stare fotografie i wspominać. Kobiety owszem, bardzo prawdopodobne, ale nie faceci. Nie mam zbyt dobrego zdania o większości mężczyzn i stąd moje obawy. Niestety czasem wystarczy jeden bardziej rozrywkowy, z głupimi pomysłami, by reszta beztrosko do jego pomysłów dołączyła.
Możliwe, że przesadzam, ale niestety doświadczenia robią swoje I stąd właśnie ten wątek, bo ciekawa byłam czy przesadzam, czy też inne dziewczyny mają podobne spojrzenie na tego typu sprawy.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:17   #23
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

A mój facet w ta sobote miał iść na wiczór kawalerski. Z tego co wiem to w planach było pójście do klubu go-go i popatrzenie na jakąś panienkę. Nie chcieli nikogo zapraszać do domu zeby sie Panna Młoda nie denerwowała. Ja akurat nie mam nic przeciwko. Nawet sie smiałam, że jak Łukasz pójdzie popatrzeć na ta kobiete to będę musiała go przez tydzień cucić. Mam do niego duże zaufanie. Zresztą jakby chciał to by mnie zdradził, więc po co mam sobie wyrywać włosy z głowy.

A teraz ja i moj koleżanki umawiamy sie by iść do klubu ze striptizem męskim i trochę popiszczeć Co prawda nie jest to wieczór panienski tylko stałe babskie spotkania, ale może byc fajnie.

P.S. Wieczowu kawalerskiego w końcu nie było, bo większosć panów, nagle powiedziała, ze nie moze przyjsć i dlatego zaproszono również dziewczyny. Było bardzo fajnie. Wzięłam nawet auto i nic nie piłam. Najpierw wszyscy sie w głowe stukali, ale potem jak ich do domów odwoziłam to bylik całkiem zadowoleni. A mój pijan y facet jak dojechalismy do domu powiedział, ż ejakby miał samochód marzeń to by mi go dał prowadzic tak mi ufa. JAK JA LUBIĘ JAK ON SIĘ CZASAMI NAPIJE!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:30   #24
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
Wiecie dziewczyny tak czytam te wasze wypowiedzi no i się zastanawiam.... owszem zdarzaja sie różne ekscesy na wieczorach ...

"zasmakowania ostatnich chwil "wolności" Ktoś spyta: a gdzie tu zaufanie? "

No właśnie skoro kogoś kocham to mu ufam i on ufa mnie i nie ma uogólniem że faceci to świnie... bo ostatnio słyszałam o przypadku wieczoru kawalersko -panieńskiego gdzie Młody sobie wypił i poszedł grzecznie spać na kanapę a przyszła Panna Młoda obok niego z inny goście uprawiała to i tamto ... i kto tu był winy? nie można mówić, że
"trudno zaufać podpitemu facetowi",
bo to samo wypadał by powiedzieć o nas kobietach i nie rozumien tłumaczenia że kogoś
"podjudzają puści i głupiutcy koledzy. i że teraz dużo jest facetów, którzy są jak plastelina: koledzy mogą ich "urabiać" tak jak chcą. .... "
więc skoro facet jest taki podatny na namowy kolegów to zdradzi kobietę i tak i tak i w całe to nie musi być na jego wieczorze kawalerski.....

My z moim Słonkiem planujemy zrobić wieczory kawalerski/panieński ale żadne tam z panienkami czy facetami za pieniądze tylko wsród naszych przyjaciół z którymi powspomniami stare dobre czasy
...od przedszkola.... poprzeglądamy stare fotografie i tak sentymentalnie powspomniamy jak to czas biegnie i jak to "niedawno" z kuzynką bawiłyśmy się w sikają ce pieski a teraz wychodze za mąż...

Pozdrawiam buziaki Tysia
Tysia z tobą też się zgodzę, tak samo jak z zgadzam się z wypowiedzami Goni1

Okazja do zdrady może nadazyc się wszędzie i nie trzeba tutaj szukac wieczorów czy kawalerskich czy panieńskich i tak samo dotyczy to zarówno i kobiet i mężczyzn. I tutaj zaufanie jest potrzebne, bo bez tego ani rusz.

Ale wracając do tematu wieczorów imprezowych, organizowanych noc przed własnym slubem, to uważam, że tutaj nie chodzi o zaufanie - typu jak nie robicie wieczorów to nie ufacie sobie ? bo wtedy można zapytac - skoro decydujecie się na ślub i jestescie pewni, że chcecie byc na zawsze razem i to ta/ten jedyn-a/y to po co organizowac taką imprezę, do czego to potrzebne, żeby przyszły mąż się napił z kumplami i panienka z tortu wyskakiwała, czy przyszła żona się upiła ze znajomymi i patrzyła na wystepy nagich mężczyzn ? Skoro takie ma byc pożegnanie z wolnoscią to może zbyt dużo ona znaczy, żeby ją tracic, tutaj chyba trzeba było by się nad tym zastanowic a nie nad zaufaniem.

Tysiak7 jak już powiedziałam, ja nie mam nic przeciwko wieczorom panieńskim czy kawalerskim, które polegac mają na posiedzeniu w gronie znajmoych, pośmianiu się, powspominaniu.
Jeśli twój/wasz pomysł na wieczór przed ślubem wcielisz w życie, to jak najbardziej mogę ci życzyc udanego przyjęcia
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:35   #25
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Akane
mój poprzedni facet był wybitnie podatny na wpływy i "ulubieni koledzy" manipulowali nim jak chcieli. Zmienił się nie do poznania. Zresztą o takich obrazkach (z własnego doświadczenia lub bliskich znajomych) słyszałam wielokrotnie. Fajnie mieć zaufanie, gorzej jak człowiek parę razy się sparzy.
Rozumiem twoje wątpliwości Ankane bo mój "były" też nie był święty i swoje czasami wypłakałam ale czego człowiek dla miłości nie robił ale stosowanie się
Cytat:
Napisane przez Akane
do zasady "Strzeżonego Pan Bóg strzeże"
chyba nie rozwiązuje problemu bo faceta nie da sie upilnować i jak ma coś "zbroić " to i tak to zrobi...
....ale teraz optymistycznie ja trafiłam na strasznego pieszchocha teraz - jest głupi za mną (a ja za nim) kochamy sie jak dwa wariaty i najlepiej jest nam ze soba a jesli mamy przyjaciół to są faktycznie 'przyjaciele" i do ni czego złego nas nie mamawiają a raczej wspierają w trudnych chwilach. Warto zaznaczyć że obydwoje nie mamy wielu przyjaciól ale za to dobrych czego wszystkim życze...

Tysia
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:02   #26
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Chyba jeśli kochamy to wychodzimy za mąż! Przecież to nie z obowiązku tylko z miłości! Sądzę że to zależy od osób które zawierają związek. Dużo oglądałam programów gdzie na wieczór kawalerski koledzy dla przyszłego pana młodego zamawiają striptizerki i to mi się nie podoba, bo mężczyźni w swoim gronie innaczej myślą!!! I często taka zabawa może póżniej różnie się zakończyć!!![U]
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 13:03   #27
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Tysia: to mamy dość podobną sytuację. Z moim byłym przeżywałam straszne chwile, właściwie przez 1,5 roku był to jeden wielki koszmar, który jak widać zostawił na mnie swoje piętno - zresztą wciąż walczę z przeszłością. Natomiast mój narzeczony to wspaniały chłopak, przeciwieństwo tamtego, a za to człowiek podobny charakterologicznie do mnie. Nie obawiałabym się zupełnie, szczególnie że i większość naszych znajomych to ludzie normalni, którzy dobrze nam życzą. Natomiast jest w tym gronie parę osób, których pomysłów można się nieco obawiać. Ale może nie powinnam się tak martwić.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 14:00   #28
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Akane
z moim byłym przeżywałam straszne chwile, właściwie przez 1,5 roku był to jeden wielki koszmar, który jak widać zostawił na mnie swoje piętno - zresztą wciąż walczę z przeszłością. Natomiast mój narzeczony to wspaniały chłopak, przeciwieństwo tamtego, a za to człowiek podobny charakterologicznie do mnie. Nie obawiałabym się zupełnie, szczególnie że i większość naszych znajomych to ludzie normalni, którzy dobrze nam życzą. Natomiast jest w tym gronie parę osób, których pomysłów można się nieco obawiać. Ale może nie powinnam się tak martwić.
no to ja trochę dużej bo 4 lata aż usłyszałam "spier..." i przejrzałam na oczy, a piętno zawsze zostanie i kiepskie wspomnienie
.... a teraz jestem szczęśliwa i tego wszystkim życze i tobie Akane czasami warto szukać szczęścia ja swoje znalazłam (też czasami się kłócimy jak każdy ale żadne z nas nie potrafi sie na drugie długo dąsać)
myśle że jeśli twój narzeczony jest charakterem podobny do ciebie to zawsze znajdzie się zrozumienia, a na "życzliwych' znajomych chyba masz racje warto uważać...ale pamiętaj najważniejsi jesteście WY i jeśli sie kochacie to warto zaufać bo czasami bezpodstawne obawy mogą nie dać spać i tobie i ukochanemu a zawsze czas można spożytkować inaczej niż malować w wyobraźni czarne scenariusze i bać sie co by było gdyby.... życze wszystkiego dobrego z ukochanym
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:35   #29
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
Wiecie dziewczyny tak czytam te wasze wypowiedzi no i się zastanawiam.... owszem zdarzaja sie różne ekscesy na wieczorach ...

"zasmakowania ostatnich chwil "wolności" Ktoś spyta: a gdzie tu zaufanie? "

No właśnie skoro kogoś kocham to mu ufam i on ufa mnie i nie ma uogólniem że faceci to świnie... bo ostatnio słyszałam o przypadku wieczoru kawalersko -panieńskiego gdzie Młody sobie wypił i poszedł grzecznie spać na kanapę a przyszła Panna Młoda obok niego z inny goście uprawiała to i tamto ... i kto tu był winy? nie można mówić, że
"trudno zaufać podpitemu facetowi",
bo to samo wypadał by powiedzieć o nas kobietach i nie rozumien tłumaczenia że kogoś
"podjudzają puści i głupiutcy koledzy. i że teraz dużo jest facetów, którzy są jak plastelina: koledzy mogą ich "urabiać" tak jak chcą. .... "
więc skoro facet jest taki podatny na namowy kolegów to zdradzi kobietę i tak i tak i w całe to nie musi być na jego wieczorze kawalerski.....

My z moim Słonkiem planujemy zrobić wieczory kawalerski/panieński ale żadne tam z panienkami czy facetami za pieniądze tylko wsród naszych przyjaciół z którymi powspomniami stare dobre czasy
...od przedszkola.... poprzeglądamy stare fotografie i tak sentymentalnie powspomniamy jak to czas biegnie i jak to "niedawno" z kuzynką bawiłyśmy się w sikają ce pieski a teraz wychodze za mąż...




Pozdrawiam buziaki Tysia


No to rzeczywiście nie masz się czego obawiać, skoro Wasz wieczór będzie tak wyglądał. I gratuluję faceta, bo teraz trudno spotkać takiego, który nie uważa, że goła baba tańcząca na stole podczas wieczoru kawalerskiego to "tradycja" i mus.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 00:29   #30
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Akane
Moje obawy związane są z tym, że mój poprzedni facet był wybitnie podatny na wpływy i "ulubieni koledzy" manipulowali nim jak chcieli. Zmienił się nie do poznania. Zresztą o takich obrazkach (z własnego doświadczenia lub bliskich znajomych) słyszałam wielokrotnie. Fajnie mieć zaufanie, gorzej jak człowiek parę razy się sparzy, bo potem po prostu stosuje się do zasady "Strzeżonego Pan Bóg strzeże" i woli nie prowokować różnych sytuacji.
Poza tym nie sądzę, żeby istnieli faceci, którzy na wieczorze kawalerskim grzecznie usiądą przy piwie i będą rozmawiać o czasach przedszkolnych lub pierwszych klasach podstawówki, przeglądać stare fotografie i wspominać. Kobiety owszem, bardzo prawdopodobne, ale nie faceci. Nie mam zbyt dobrego zdania o większości mężczyzn i stąd moje obawy. Niestety czasem wystarczy jeden bardziej rozrywkowy, z głupimi pomysłami, by reszta beztrosko do jego pomysłów dołączyła.
Dokładnie. Niestety jest wielu facetów, którzy w towarzystwie swoich kumpli, kiedy dziewczyny nia ma obok, zmieniają się nie do poznania... I tego się boję, żebym przypadkiem na kogoś takiego kiedyś nie trafiła...


Cytat:
Napisane przez Akane
Możliwe, że przesadzam, ale niestety doświadczenia robią swoje I stąd właśnie ten wątek, bo ciekawa byłam czy przesadzam, czy też inne dziewczyny mają podobne spojrzenie na tego typu sprawy.
Niestety mam podobne spojrzenie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 22:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.