Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 12:04   #331
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
zupełnie nie wiedziałam, gdzie zadac to pytania a nie chce zakładać nowego wątku.

moj chłopak ma bardzo mocny wytrysk, tzn potrafi wystrzelic na ponad metr spermą. Nie chce mieć dzieci, zastanawiam się czy taka mocny wytrysk moze miec wplyw na szybsze zajscie w ciaze?
zastanawiam się czy gdyby pękła nam prezerwatywa (zawsze się zabezpieczamy) to czy przy tak mocnym wytrysku jest wieksza szansa na zajscie w ciąże?

wiem, ze liczy się tez ilosc plemnikow w spermie (ze maja na to wplyw np palenie papierosow) ale chodzi mi o sam aspekt tak mocnego wytrysku czy to wiąże się z wieksza szansą na zapłodnienie?
Trudno powiedzieć. Nie wiem czy ktoś prowadził na ten temat badania, ale jestem w stanie uwierzyć, że mogłoby się to przyczyniać pozytywnie do zapłodnienia.

Jednak nie za bardzo rozumiem twoje obawy. Jeżeli pęknie wam prezerwatywa po czy w trakcie wytrysku, a ty będziesz w pierwszej fazie cyklu lub okolicach samej owulacji to ja bym i tak dla spokoju ducha wzięła antykoncepcję awaryjną. Niezależnie od mocy wytrysku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 14:09   #332
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
zupełnie nie wiedziałam, gdzie zadac to pytania a nie chce zakładać nowego wątku.

moj chłopak ma bardzo mocny wytrysk, tzn potrafi wystrzelic na ponad metr spermą. Nie chce mieć dzieci, zastanawiam się czy taka mocny wytrysk moze miec wplyw na szybsze zajscie w ciaze?
zastanawiam się czy gdyby pękła nam prezerwatywa (zawsze się zabezpieczamy) to czy przy tak mocnym wytrysku jest wieksza szansa na zajscie w ciąże?

wiem, ze liczy się tez ilosc plemnikow w spermie (ze maja na to wplyw np palenie papierosow) ale chodzi mi o sam aspekt tak mocnego wytrysku czy to wiąże się z wieksza szansą na zapłodnienie?
Każde pęknięcie prezerwatywy + wytrysk jest zagrożeniem ciąży, bez znaczenia czy ktoś strzela na metr czy 20cm...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 18:20   #333
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Potrzebuje porady , bo już jestem podłamana .Ok współzyjemy, zabezpieczamy się prezerwatywami , uważamy . Ostatnio kochaliśmy się m.in. w dni płodne . Wszystko z gumka było ok , nie przeciekało,nie pękło . Okres spóźnia mi się już 6 dni . Faktycznie ostatni tydzień przed planowanym okresem miałam duże bóle głowy , brałam proszki przeciwbólowe . Nie odżywiam się zdrowo , w sensie Głodówki . Poza tym miałam dużo stresów . Biorę luteinę 2 razy dziennie 19-25 dzień cyklu , mam dużo prolaktyny , kiedys podejrzewali pcos, ale chyba nie mam . Miesiączki miałam nieregularne cykle długie, ostatnimi czasy było o wiele lepiej i teraz takie opóźnienie . Czy to możliwe ze to nie musi być ciąża ?
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 18:29   #334
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady , bo już jestem podłamana .Ok współzyjemy, zabezpieczamy się prezerwatywami , uważamy . Ostatnio kochaliśmy się m.in. w dni płodne . Wszystko z gumka było ok , nie przeciekało,nie pękło . Okres spóźnia mi się już 6 dni . Faktycznie ostatni tydzień przed planowanym okresem miałam duże bóle głowy , brałam proszki przeciwbólowe . Nie odżywiam się zdrowo , w sensie Głodówki . Poza tym miałam dużo stresów . Biorę luteinę 2 razy dziennie 19-25 dzień cyklu , mam dużo prolaktyny , kiedys podejrzewali pcos, ale chyba nie mam . Miesiączki miałam nieregularne cykle długie, ostatnimi czasy było o wiele lepiej i teraz takie opóźnienie . Czy to możliwe ze to nie musi być ciąża ?
Skoro zabezpieczenie nie zawiodło, to w ciąży na pewno nie jesteś.

Głodówki, zaburzona praca hormonów, choroba - to wszystko może mieć wpływ na cykl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:02   #335
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady , bo już jestem podłamana .Ok współzyjemy, zabezpieczamy się prezerwatywami , uważamy . Ostatnio kochaliśmy się m.in. w dni płodne . Wszystko z gumka było ok , nie przeciekało,nie pękło . Okres spóźnia mi się już 6 dni . Faktycznie ostatni tydzień przed planowanym okresem miałam duże bóle głowy , brałam proszki przeciwbólowe . Nie odżywiam się zdrowo , w sensie Głodówki . Poza tym miałam dużo stresów . Biorę luteinę 2 razy dziennie 19-25 dzień cyklu , mam dużo prolaktyny , kiedys podejrzewali pcos, ale chyba nie mam . Miesiączki miałam nieregularne cykle długie, ostatnimi czasy było o wiele lepiej i teraz takie opóźnienie . Czy to możliwe ze to nie musi być ciąża ?
Na pewno nie jest to ciąża. Tak jak napisała Adrianna_8 w twoim życiu jest dużo czynników, które mogą sprzyjać rozregulowaniu cyklu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:13   #336
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dzięki dziewczyny , trochę mnie uspokoilyscie . Naprawdę te czynniki mogą oddziaływać aż tak na rozregulowanie ? Nigdy aż tak dużego opóźnienia nie było.
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:28   #337
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny , trochę mnie uspokoilyscie . Naprawdę te czynniki mogą oddziaływać aż tak na rozregulowanie ? Nigdy aż tak dużego opóźnienia nie było.
Tak, mnóstwo rzeczy może wpływać na cykl.

Przez głodówki okres może całkowicie zaniknąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 15:47   #338
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Zrobiłam test bobo test. Mam nadzieje ze dobrze zrobiłam ale pokazywała instrukcja jeśli się blednie zrobiło . Mi pokazało ze nie jestem w ciąży . To chyba blednie nie zrobiłam ? Bo ani pustych ani tego przy T nie było . Czy mogę choc trochę testom ufać ? Przepraszam ale o niczym innym nie mysle
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 16:42   #339
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Zrobiłam test bobo test. Mam nadzieje ze dobrze zrobiłam ale pokazywała instrukcja jeśli się blednie zrobiło . Mi pokazało ze nie jestem w ciąży . To chyba blednie nie zrobiłam ? Bo ani pustych ani tego przy T nie było . Czy mogę choc trochę testom ufać ? Przepraszam ale o niczym innym nie mysle
Możesz jak najbardziej ufać tym testom. Skoro jest negatywny, to nie jesteś w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 16:49   #340
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Pokazało jedna kreskę . Jeśli się zrobiło blednie to albo miało pokazać jedna kreskę przy t albo żadnej . Mi pokazało jedna kreskę przy c. Ona miała oznaczać ze nie jest się w ciąży . Ale czy mogłam za mało moczu dać ? Czy to raczej niemożliwe . Wydawało mi się ze 3-4 krople sama . Przepraszam za tyle pytań . Mój pierwszy taki test
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 17:04   #341
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Pokazało jedna kreskę . Jeśli się zrobiło blednie to albo miało pokazać jedna kreskę przy t albo żadnej . Mi pokazało jedna kreskę przy c. Ona miała oznaczać ze nie jest się w ciąży . Ale czy mogłam za mało moczu dać ? Czy to raczej niemożliwe . Wydawało mi się ze 3-4 krople sama . Przepraszam za tyle pytań . Mój pierwszy taki test
Wystarczy odrobina moczu. Nie panikuj, negatyw to negatyw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 17:11   #342
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Obyś miała racje . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😘😘uspokoiłas mnie trochę
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 19:29   #343
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nadal nie ma 😱😱😱już nie wiem co się dzieje . Takie opóźnienie
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 20:52   #344
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Nadal nie ma 😱😱😱już nie wiem co się dzieje . Takie opóźnienie

Na pewno nie ciąża.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 04:47   #345
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Zrobiłam dzisiaj znowu test . Nadal negatywny. Ostatni stosunek w niedziele ale tego niedzielnego się nie boje . Ja się boje jakiś wcześniejszych co były w dni płodne . Oczywiście się zabezpieczaliśmy gumkami zawsze , ale wiadomo może coś wypłynęło ? Kto to teraz wie. Zawsze sprowadzam czy nie leci ze zbiorniczka ale może gora coś poszło . Takich rzeczy się nje wie jak na gumce moje pozostaje podniecenie.
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 05:57   #346
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj znowu test . Nadal negatywny. Ostatni stosunek w niedziele ale tego niedzielnego się nie boje . Ja się boje jakiś wcześniejszych co były w dni płodne . Oczywiście się zabezpieczaliśmy gumkami zawsze , ale wiadomo może coś wypłynęło ? Kto to teraz wie. Zawsze sprowadzam czy nie leci ze zbiorniczka ale może gora coś poszło . Takich rzeczy się nje wie jak na gumce moje pozostaje podniecenie.
Skoro gumka nie pękła to nie ma ciąży. Nic górą nie wyleciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 17:03   #347
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Gumka nam nie pękła nigdy ze zbiorniczka nic nie leciało

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Ale dzisiaj już mnie koleżanka nakręciła ze ona jak była w ciąży to tez miała negatywne testy
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 20:33   #348
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Gumka nam nie pękła nigdy ze zbiorniczka nic nie leciało

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Ale dzisiaj już mnie koleżanka nakręciła ze ona jak była w ciąży to tez miała negatywne testy



Ale Ty uprawiałaś seks z zabezpieczeniem!
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 06:01   #349
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Spodziewany dzień miesiączki to 9.11, jeśli stosunek był 11.11 rano ma to jakieś znaczenie ? Wykonuje te testy , ale może to za wcześnie? Bo może ma znaczenie stosunek z 11.11?

Czy jeśli pójdę do ginekologa to mi potwierdzi ciaze bądź nie czy powie ze za wcześnie ? Co ginekolog może zlecić ? Powiedzieć ? Chodzi mi czy jak pójdę to wykluczy albo potwierdzi ? Czy nadal może to być niewiadoma ? Ja mysle o stosunku w dni płodne , a może to ten 11.11 tez ma znaczenie ? Zawsze była gumka .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 06:31   #350
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Spodziewany dzień miesiączki to 9.11, jeśli stosunek był 11.11 rano ma to jakieś znaczenie ? Wykonuje te testy , ale może to za wcześnie? Bo może ma znaczenie stosunek z 11.11?

Czy jeśli pójdę do ginekologa to mi potwierdzi ciaze bądź nie czy powie ze za wcześnie ? Co ginekolog może zlecić ? Powiedzieć ? Chodzi mi czy jak pójdę to wykluczy albo potwierdzi ? Czy nadal może to być niewiadoma ? Ja mysle o stosunku w dni płodne , a może to ten 11.11 tez ma znaczenie ? Zawsze była gumka .
Sukienkao, dostałaś już milion odpowiedzi. W ciąży nie jesteś, bo uprawialas bezpieczny seks. Testy wychodzą negatywne. Co Ci mamy jeszcze powiedzieć? Ginekolog powie pewnie to samo co my, na usg nic nie zobaczy, bo jest za wcześnie.

Mam nadzieję, że się uspokoisz już i wyluzujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 06:55   #351
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Przepraszam , ale nie mogę jeść nie mogę spac .

Uwierz ze narzeczony mi tez to tłumaczy . Mówi ze za dużo czynników wskazuje ze nie jestem . A ja swoje wiem .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 08:29   #352
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Przepraszam , ale nie mogę jeść nie mogę spac .

Uwierz ze narzeczony mi tez to tłumaczy . Mówi ze za dużo czynników wskazuje ze nie jestem . A ja swoje wiem .
Wybacz, takie histeryzowanie to już się kwalifikuje do konsultacji z psychologiem. My Ci tu już bardziej nie pomożemy, bo według tego co przedstawiłaś nie ma szans, żebyś była w ciąży. Wypytywanie koleżanek lub czytanie historii wpadek w Internecie tylko może pogorszyć sprawę, bo ludzie najczęściej kłamią. Wolą powiedzieć, że ulało im się z prezerwatywy niż że nie było jej w ogóle.

Polecam też zaprzestać głodówek, bo mogą one powodować nie tylko rozregulowanie cyklu, ale też inne problemy zdrowotne w tym psychiczne.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2018-11-17 o 08:31
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 09:16   #353
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Rozumiem dzięki .

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Jesteśmy JeszcE młodzi i dlatego .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 09:26   #354
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Rozumiem dzięki .

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Jesteśmy JeszcE młodzi i dlatego .
Młodzi nie młodzi. Antykoncepcja jest po to, żeby zminimalizować ryzyko ciąży wręcz do zera. Jeżeli obecne prezerwatywy do ciebie nie przemawiają to masz inne wyjścia - zaprzestać uprawiać seks w ogóle albo zmienić antykoncepcję na np. hormony. Obawiam się, że w innym przypadku zamęczysz siebie, partnera i postronne osoby. Poza tym uświadom sobie, że nawet wpadka nie jest końcem świata. Istnieje antykoncepcja awaryjna, a w cywilizowanych krajach nawet aborcja.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 10:24   #355
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

To prawda co mówisz . Postaram się zmienić
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:31   #356
Minnie345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
6 dzień cyklu a ryzyko ciąży

Hej,

Czy słusznie się obawiam jeżeli dzisiaj w trakcie stosunku zsuneła nam się prezerwatywa? Cykle mam w granicach 24-28 dni. Kochaliśmy się 6 dnia mojego cyklu.

Krótko mówiąc: byłam na górze, po finale jeszcze chwile ocierałam się o chłopaka. Po chwili zauważyłam że w u mnie w pochwie została prezerwatywa (tak do połowy długości, połowa była na zewnątrz). Wyciągnęliśmy ją, więc w tym momencie raczej nie mogło nic wycieknąć ale nie mamy pewności czy nie zsuneła się wcześniej. Ogólnie okolice partnera i łóżka było dość mokre ale nie wiemy czy to była sperma czy może damskie " soki " (nie wiem jak to inaczej nazwać)

Byłam już gotowa iść po tabletkę " dzień po" jednak doczytałam że jednym z efektow może być mocne wypadanie włosów. Od lat zmagam się z ich wypadaniem i mam ich na prawdę mało, więc jeżeli nipotrzebnie miałabym się narażać to wolałabym tego uniknąć.

Z góry dzieki za pomoc, bo dość mocno sie zestresowałam ( do końca studiów jeszcze trochę a z założeniem rodzinki bym jeszcze troche poczekała) Ew jutro udam sie do lekarza.
Minnie345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:54   #357
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 6 dzień cyklu a ryzyko ciąży

Cytat:
Napisane przez Minnie345 Pokaż wiadomość
Hej,

Czy słusznie się obawiam jeżeli dzisiaj w trakcie stosunku zsuneła nam się prezerwatywa? Cykle mam w granicach 24-28 dni. Kochaliśmy się 6 dnia mojego cyklu.

Krótko mówiąc: byłam na górze, po finale jeszcze chwile ocierałam się o chłopaka. Po chwili zauważyłam że w u mnie w pochwie została prezerwatywa (tak do połowy długości, połowa była na zewnątrz). Wyciągnęliśmy ją, więc w tym momencie raczej nie mogło nic wycieknąć ale nie mamy pewności czy nie zsuneła się wcześniej. Ogólnie okolice partnera i łóżka było dość mokre ale nie wiemy czy to była sperma czy może damskie " soki " (nie wiem jak to inaczej nazwać)

Byłam już gotowa iść po tabletkę " dzień po" jednak doczytałam że jednym z efektow może być mocne wypadanie włosów. Od lat zmagam się z ich wypadaniem i mam ich na prawdę mało, więc jeżeli nipotrzebnie miałabym się narażać to wolałabym tego uniknąć.

Z góry dzieki za pomoc, bo dość mocno sie zestresowałam ( do końca studiów jeszcze trochę a z założeniem rodzinki bym jeszcze troche poczekała) Ew jutro udam sie do lekarza.
Jeśli mnie zsunęłaby się prezerwatywa, a zauważyłabym to dopiero po wytrysku to zdecydowałabym się na antykoncepcję awaryjną. Zwłaszcza, że jesteś na początku cyklu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:59   #358
Minnie345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: 6 dzień cyklu a ryzyko ciąży

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86157678]Jeśli mnie zsunęłaby się prezerwatywa, a zauważyłabym to dopiero po wytrysku to zdecydowałabym się na antykoncepcję awaryjną. Zwłaszcza, że jesteś na początku cyklu.[/QUOTE]
A kojarzysz może żeby tebletki Ellaone i tego typu powodowały nadmierne wypadanie włosów ? Bo trochę się obawiam, że przy obecnym wypadaniu już całkiem wyłysieję....
Minnie345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 06:58   #359
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 6 dzień cyklu a ryzyko ciąży

Cytat:
Napisane przez Minnie345 Pokaż wiadomość
A kojarzysz może żeby tebletki Ellaone i tego typu powodowały nadmierne wypadanie włosów ? Bo trochę się obawiam, że przy obecnym wypadaniu już całkiem wyłysieję....
Na szczęście nie miałam okazji stosować, więc nie bardzo. Jednak biorąc po uwagę to, że tabletka po musi dość mocno wpłynąć na układ hormonalny (zahamować lub opóźnić owulację) to na pewno wiąże się z tym szereg efektów ubocznych. Tylko podejrzewam, że w większości są one chwilowe. Nie planujesz przecież truć się nią regularnie. Trudno powiedzieć czy będzie miała wpływ na łysienie. Jeżeli twój problem jest na tle hormonalnym to może, ale też nie musi.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2018-11-23 o 07:01
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 08:13   #360
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czesc dziewczyny! Jestem strasznie przerażona. 31 października współżyłam z chłopakiem, oczywiście w zabezpieczeniu. Gumka nie pekła a chlopak doszedł poza mną. Dni plodne zaczynały mi sie 3 listopada a owulacja wypadala na 7. Jakieś 2 tyg przed okresem zaczęły mnie okropnie bolec piersi. Wczoraj powinnam dostać okres. Normalnie boli mnie podbrzusze, tak jak na menstruacje. Wczoraj wieczorem poleciała mi tylko taka mała kropelka. A dzisiaj mam tylko taka lekka, naprawdę lekka brązowa smuge która jest ledwo widoczna. Myślicie że mogę być w ciąży? Dodam że robiłam wczoraj test ciazowy i wyszedł negatywny.
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.