Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-09, 13:34   #841
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Milego weekendowania.

Od poniedzialku wchodzimy w nowa faze poluzowan...sklepy otwarte, bary,restauracje, no i mozna bedzie jechac gdzies swobodnie samochodem.

za zakupy zbiorowo oklaski.
Zdrowia wszystkim.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Milego weekendowania.

Od poniedzialku wchodzimy w nowa faze poluzowan...sklepy otwarte, bary,restauracje, no i mozna bedzie jechac gdzies swobodnie samochodem.

za zakupy zbiorowo oklaski.
Zdrowia wszystkim.
fajne sandalki skorzane salamander za dobra cene.

https://www.limango.pl/shop/salamand...4?q=SALAMANDER
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 19:36   #842
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Milego weekendowania.

Od poniedzialku wchodzimy w nowa faze poluzowan...sklepy otwarte, bary,restauracje, no i mozna bedzie jechac gdzies swobodnie samochodem.

za zakupy zbiorowo oklaski.
Zdrowia wszystkim.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



fajne sandalki skorzane salamander za dobra cene.

https://www.limango.pl/shop/salamand...4?q=SALAMANDER
kciuki za luzowanie i zdrowia

Powiem Wam cos zabawnego - wszystkie te kremy których szukałam kupilam w smyku zamawiajac Młodemu majtki
przynajmniej raz za wysyłke płaciłam
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 20:38   #843
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
kciuki za luzowanie i zdrowia

Powiem Wam cos zabawnego - wszystkie te kremy których szukałam kupilam w smyku zamawiajac Młodemu majtki
przynajmniej raz za wysyłke płaciłam
Wniosek? Warto czekać na okazję


Kilka dni temu zamówiłam spodnie na stronie nike, dopiero dziś w potwierdzeniu doczytałam, że wysyłka około 21.05...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 21:07   #844
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wniosek? Warto czekać na okazję


Kilka dni temu zamówiłam spodnie na stronie nike, dopiero dziś w potwierdzeniu doczytałam, że wysyłka około 21.05...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj tak dziekuje i zycze zeby szybko wyslali
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 08:48   #845
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Kupiłam jakieś inne tabletki do zmywarki z Finisha, zobaczymy co będzie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 23:36   #846
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

MADARA wyprzedaz do -40% oficjalna strona,
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 06:59   #847
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Wracając do tematu zmywarki, coś może być z tym zużyciem szkła.
Kawę piję w ulubionych szklankach, więc kupiłam ich sobie kilka sztuk. Najpierw dwie, potem dwie itd. I te, które kupiłam najszybciej, pierwsze się zniszczyły. Po jakimś czasie pozostałe.

A druga sprawa, poczyniłam zakup: miskę dla kota otwieraną kiedy wykryje ruch. Mój kot musi dostawać jedzenie co najmniej 2 razy w nocy, 2, 3, 4, różnie. Inaczej się drze okrutnie i przychodzi do łóżka.
Suchej nie tknie, a mokra wg mojego kota staje się "stara" i niezjadliwa maksymalnie po godzinie od nałożenia.
Mam nadzieje, że miska rozwiąże problemy ze wstawaniem
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 11:25   #848
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wracając do tematu zmywarki, coś może być z tym zużyciem szkła.
Kawę piję w ulubionych szklankach, więc kupiłam ich sobie kilka sztuk. Najpierw dwie, potem dwie itd. I te, które kupiłam najszybciej, pierwsze się zniszczyły. Po jakimś czasie pozostałe.

A druga sprawa, poczyniłam zakup: miskę dla kota otwieraną kiedy wykryje ruch. Mój kot musi dostawać jedzenie co najmniej 2 razy w nocy, 2, 3, 4, różnie. Inaczej się drze okrutnie i przychodzi do łóżka.
Suchej nie tknie, a mokra wg mojego kota staje się "stara" i niezjadliwa maksymalnie po godzinie od nałożenia.
Mam nadzieje, że miska rozwiąże problemy ze wstawaniem

u mnie podobnie bylo ze szklem w zmywarkach, obstawialam fatalna jakosc wody a widze ze to normalne.

pierwsze slysze o takich miskach dla pupilkow . niech dobrze sluzy!!


polecam pyszne!!! u nas sezon truskawkowy w pelni juz od kilku tygodni, problemem bylo mycie. przestalam swirowac i ciesze sie smakiem.

https://gotujmy.pl/ciasto-bananowe-z...is,198718.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:39   #849
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....20200510_155316.jpg20200510_111516.jpg
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:56   #850
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
Moment... Miska dla kota... Ale widze psiaki....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 16:05   #851
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180

Oktawiaaa słodziaki. Przekochane. A razem to już w ogóle wyglądają przesłodko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 19:53   #852
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moment... Miska dla kota... Ale widze psiaki....
Jest kot i 2 psy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 21:27   #853
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jest kot i 2 psy
Słodkie
BTW dobrze, że trójka czytałam, że chyba w Stanach rozważają obowiązek dystansu dla zwierzaków
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 21:39   #854
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
przeurocze:lo ve: niech sie zdrowo chowaja
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 07:56   #855
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
jakie słodziaki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 08:22   #856
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wniosek? Warto czekać na okazję


Kilka dni temu zamówiłam spodnie na stronie nike, dopiero dziś w potwierdzeniu doczytałam, że wysyłka około 21.05...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zamawiałam 12/04 młodemu buty, po kontakcie mailowym udało się ustalić, że "przewidywany termin dostawy do 06.05." - na szczescie zamowienie dotarło wcześniej tj. 27/04 UPSem
Dodam, że etykieta do zamówienia została wygenerowana w Belgii a wysyłka bvła z Niemiec
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
jakie kochane

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

wiedziałyscie, że drogerie natura mają marki premium?
https://www.drogerienatura.pl/marki-premium
Tak jak lubiłam naturę stacjonarnie (teraz mam dużo dalej do drogerii i wlasciwie już do niej nie zagladam) tak online to ogromna katastrofa i nigdy juz nic nie zamowie miesiac sie z nimi przekomarzalam o wysylke zamowienia- ostatecznie olali mnie i anulowali zamówienie (powod-wg nich brak na stanie jednego produktu z mojego zamówienia- ktory online nadal byl dostepny i do dzis jest). Dobrze ze wzielam za pobraniem, ale niesmak do zakupow online pozostal..
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:35   #857
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Czy są aktualnie jakieś kody na gifty do D ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 15:01   #858
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
Jakie słodkie pysie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 18:35   #859
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Tak ja jakieś pół roku temu zamawiałam w naturze i było ok ale teraz to nie wiem.

A o to moje zamówienie że smyka. Żeby było zabawniej to w rosmanie to serum kupiłam za 8 zł - to wzięłam dwa i duży płyn micelarny z Bielendy i teraz mam 3 opakowania serum to się chyba powinno leczyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200514_150350679.jpg (106,0 KB, 92 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 20:06   #860
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hej
ja zamawiałam 12/04 młodemu buty, po kontakcie mailowym udało się ustalić, że "przewidywany termin dostawy do 06.05." - na szczescie zamowienie dotarło wcześniej tj. 27/04 UPSem
Dodam, że etykieta do zamówienia została wygenerowana w Belgii a wysyłka bvła z Niemiec

jakie kochane

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

wiedziałyscie, że drogerie natura mają marki premium?
https://www.drogerienatura.pl/marki-premium
Tak jak lubiłam naturę stacjonarnie (teraz mam dużo dalej do drogerii i wlasciwie już do niej nie zagladam) tak online to ogromna katastrofa i nigdy juz nic nie zamowie miesiac sie z nimi przekomarzalam o wysylke zamowienia- ostatecznie olali mnie i anulowali zamówienie (powod-wg nich brak na stanie jednego produktu z mojego zamówienia- ktory online nadal byl dostepny i do dzis jest). Dobrze ze wzielam za pobraniem, ale niesmak do zakupow online pozostal..
Marki premium to chyba nowosc w N. Ja lubie tylko od nich wetnwild ale u mnie tak marnie zaopatrzona byla drogeria ze plakac sie chcialo.

Wet and wild ponoc do roska wchodzi I jest promo na 55%.roze sa super I podklad photoready tez.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Tak ja jakieś pół roku temu zamawiałam w naturze i było ok ale teraz to nie wiem.

A o to moje zamówienie że smyka. Żeby było zabawniej to w rosmanie to serum kupiłam za 8 zł - to wzięłam dwa i duży płyn micelarny z Bielendy i teraz mam 3 opakowania serum to się chyba powinno leczyc

Za zakupki


My dzis na piwo idziemy. Knajpy u nas otwarte od poniedzialku wiec juz sie jakos odnalezli po przerwie. Wczoraj w sobote wszystko pelne, ludzie sie stesknili bardzo. Co prawda nie widac 50%oblozenia tylko ale stoliki sa bardziej rozciagniete po chodnikach I tarasach. Zajmuja miejsca przed sklepamu, wypozyczalniami dopoki sie nie otworza. Sklepy u nas pozamykane. Jeszcze z mniejszych Nikt sie nie otworzyl. Restauracje tez pozamykane bo na wynos tylk mozna serwowac albo na tarasach. Kilka pizzeri dziala I kuchnia indyjska. Na willach slychac imprezy, grille, muzyka.... Policja jezdzi ale chyba tylko kontroluje aby za duzych skupisk nie bylo.

Ja sie zastanawiam kiedy odzyskac forme I jakby ktos szukal dodatkowych kilogramow to oddam gratis jeszcze cos dorzuce fajnego kosmetycznego.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 19:55   #861
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Marki premium to chyba nowosc w N. Ja lubie tylko od nich wetnwild ale u mnie tak marnie zaopatrzona byla drogeria ze plakac sie chcialo.

Wet and wild ponoc do roska wchodzi I jest promo na 55%.roze sa super I podklad photoready tez.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------




Za zakupki


My dzis na piwo idziemy. Knajpy u nas otwarte od poniedzialku wiec juz sie jakos odnalezli po przerwie. Wczoraj w sobote wszystko pelne, ludzie sie stesknili bardzo. Co prawda nie widac 50%oblozenia tylko ale stoliki sa bardziej rozciagniete po chodnikach I tarasach. Zajmuja miejsca przed sklepamu, wypozyczalniami dopoki sie nie otworza. Sklepy u nas pozamykane. Jeszcze z mniejszych Nikt sie nie otworzyl. Restauracje tez pozamykane bo na wynos tylk mozna serwowac albo na tarasach. Kilka pizzeri dziala I kuchnia indyjska. Na willach slychac imprezy, grille, muzyka.... Policja jezdzi ale chyba tylko kontroluje aby za duzych skupisk nie bylo.

Ja sie zastanawiam kiedy odzyskac forme I jakby ktos szukal dodatkowych kilogramow to oddam gratis jeszcze cos dorzuce fajnego kosmetycznego.
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 06:13   #862
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry
w EL
Pełnowymiarowy Puder Double
Wear w prezencie!


Przy zakupie bestsellerowego podkładu Double Wear otrzymasz puder Double Wear
Stay-In-Place Matte Powder Foundation SPF 10 o wartości 219 zł w prezencie!*

Dodaj wybrany odcień podkładu i pudru do koszyka, a rabat naliczy się automatycznie.

20-23 maja
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 18:24   #863
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzien dobry.
skonczylam przeprowadzke ....zalamana jestem stanem posiadania rzeczy wszelakich.....czesc w garazu zostala. czesc mam na tymczasowym lokum. torby, pudla wszedzie. spokojnie nie musze nic kupowac z ciuchow przez kilka lat. Kosmetyki tez sie wszystkie odnalazly.

Z nieciekawych rzeczy wprowadzono maseczki obowiazkowe od jutra.....nie wyobrazam siebie nosic maski w upalach. teraz jest 18.20 a slonce stoi wysoko i okolo 30C jest.

Duzo zdrowia wszystkim.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
w EL
Pełnowymiarowy Puder Double
Wear w prezencie!


Przy zakupie bestsellerowego podkładu Double Wear otrzymasz puder Double Wear
Stay-In-Place Matte Powder Foundation SPF 10 o wartości 219 zł w prezencie!*

Dodaj wybrany odcień podkładu i pudru do koszyka, a rabat naliczy się automatycznie.

20-23 maja
u mnie w S. duze przeceny na EL i clinique do 40%.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 19:29   #864
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
w EL
Pełnowymiarowy Puder Double
Wear w prezencie!


Przy zakupie bestsellerowego podkładu Double Wear otrzymasz puder Double Wear
Stay-In-Place Matte Powder Foundation SPF 10 o wartości 219 zł w prezencie!*

Dodaj wybrany odcień podkładu i pudru do koszyka, a rabat naliczy się automatycznie.

20-23 maja
czesc

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dzien dobry.
skonczylam przeprowadzke ....zalamana jestem stanem posiadania rzeczy wszelakich.....czesc w garazu zostala. czesc mam na tymczasowym lokum. torby, pudla wszedzie. spokojnie nie musze nic kupowac z ciuchow przez kilka lat. Kosmetyki tez sie wszystkie odnalazly.

Z nieciekawych rzeczy wprowadzono maseczki obowiazkowe od jutra.....nie wyobrazam siebie nosic maski w upalach. teraz jest 18.20 a slonce stoi wysoko i okolo 30C jest.

Duzo zdrowia wszystkim.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------



u mnie w S. duze przeceny na EL i clinique do 40%.....
jak ja Cie rozumiem - te maseczki to koszmar
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 09:21   #865
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny czy ktoś zamawiał ostatnio z Cultbeauty? Czy wysyłają normalnie paczki do PL?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 10:00   #866
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny poleccie jakis dobry puder prasowany ktory nie podkresla zmarszczek (skonczylam 40tke) i ladnie rozswietla cere.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 12:40   #867
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleccie jakis dobry puder prasowany ktory nie podkresla zmarszczek (skonczylam 40tke) i ladnie rozswietla cere.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Golden rose wypiekany jst super, mialam , bardzo lubilam, jest na liscie kolejnych zakupow. bardzo wydajny i tani.
Cera mieszana po 40.......

mamy tutaj konserwatora zabytkow????
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 13:28   #868
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś zamawiał ostatnio z Cultbeauty? Czy wysyłają normalnie paczki do PL?

Wysyłają

Ja wczoraj zrobiłam u nich spore zamówienie na spółę z mamą - wzięłyśmy tę drogą opcję dostawy DHL express, czy co to tam jest i uwaga:
paczka wyszła z magazynu wczoraj o 12.39, a o 12.41 dzisiaj ją odebrałam. Faktycznie ekspres
Dwa tygodnie temu też tam kupowałam, ale wtedy wybrałam tę ślimaczą opcję dostawy za 3 czy 4 funciaki i to to szłooooo i szłoooo i szłooooo....dwa tygodnie właśnie. Ale wysyłka z magazynu była na drugi dzień od złożenia zamówienia, czyli oni tam pracują jak zwykle. Nie ma przestoju.


A na co się czaisz ? Coś fajnego ?

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-05-21 o 13:31
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 13:42   #869
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleccie jakis dobry puder prasowany ktory nie podkresla zmarszczek (skonczylam 40tke) i ladnie rozswietla cere.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pupa wypiekana, piękny glow .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 13:49   #870
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87867516]Wysyłają

Ja wczoraj zrobiłam u nich spore zamówienie na spółę z mamą - wzięłyśmy tę drogą opcję dostawy DHL express, czy co to tam jest i uwaga:
paczka wyszła z magazynu wczoraj o 12.39, a o 12.41 dzisiaj ją odebrałam. Faktycznie ekspres
Dwa tygodnie temu też tam kupowałam, ale wtedy wybrałam tę ślimaczą opcję dostawy za 3 czy 4 funciaki i to to szłooooo i szłoooo i szłooooo....dwa tygodnie właśnie. Ale wysyłka z magazynu była na drugi dzień od złożenia zamówienia, czyli oni tam pracują jak zwykle. Nie ma przestoju.


A na co się czaisz ? Coś fajnego ? [/QUOTE]


Tak, ten DHL express zawsze był u mnie na drugi dzień, dużo szybciej niż od naszej Sephory czy Douglasa


W sumie na razie przeglądam, bo mam karte podarunkową na 25 funtów a jest ważna do któregoś tam czerwca. Mam ochotę na ten nowy filtr Supergoop i kilka innych rzeczy m.in z NIOD, ale bez konkretnego parcia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.