Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-11-09, 20:15   #1
NymphetamineN91
Raczkowanie
 
Avatar NymphetamineN91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32

Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna


Cze¶æ wszystkim. Nie bardzo wiem gdzie mam to umie¶ciæ, a czujê siê ju¿ tak sfrustrowana, ¿e jestem gotowa zrobiæ wiele innych g³upot, gorszych od umieszczenia postu w z³ym miejscu na forum.

Widzia³am masê tematów, dotycz±cych porad i spraw sercowych i pomy¶la³am, ¿e poszukam tutaj pomocy.

Mam ostatnio problem, w sumie nikt z kim rozmawia³am nie umia³ mi doradziæ, czego¶ sensownego.

Mieszkam z ch³opakiem od dwóch lat. Znamy siê lat 6 z przerwami, to by³a lu¼na znajomo¶æ. Niewa¿ne.

Chodzi³am razem z K. na si³owniê, ¿eby zrzuciæ trochê tu i ówdzie, potem zaczê³am pracowaæ na 1,5 etatu (uczê siê, praca sezonowa) - nie dawa³am rady ¿yæ z jednym dniem wolnym w tygodniu (nieregularnie) i si³owni± co drugi dzieñ. Zrezygnowa³am z karnetu, bo coraz rzadziej by³am na si³owni, a K. jêcza³ ¿e pieni±dze w b³oto.

I uwaga! Moment po mojej rezygnacji, na si³ownie zaczyna chodziæ z nim kole¿anka, z by³ej pracy (zmieni³ pracê na krótko przed tym). Chodzi bo "jej siê nie chce samej, brak jej motywacji i tak dalej". Umawiaj± siê we dwoje, razem æwicz±, na zmianê, regularnie.

Ogarnê³am ¿ycie na uczelni (rozpoczê³am studia w tym roku) i postanowi³am wróciæ na si³owniê. Na co K. "znowu nie bêdziesz chodziæ, marnowanie pieniêdzy i nerwów" i tak dalej. Po d³u¿szych rozmowach na ten temat wysz³o, co sam powiedzia³, ¿e ze mn± nie mia³ motywacji, z ni± siê dobrze æwiczy, chodz± ca³y czas i tak dalej. By³y o to spiêcia. Zaczê³am siê robiæ zazdrosna, poprosi³am ¿eby zacz±³ chodziæ sam skoro ze mn± nie chce, bo nie podoba mi siê to jak siê zachowuje.

Nie. Nie ma takiej opcji. To tylko jego kole¿anka, nie bêdê go ograniczaæ, niszczyæ mu ¿ycia (ja nie mam przez jego d±sy ¿adnych znajomych, by³ zazdrosny o kole¿ankê z któr± spêdza³am du¿o czasu, o kolegach zapomnia³am ju¿ na pocz±tku zwi±zku przez fochy). Powiedzia³am mu o tym. Wywi±za³a siê k³ótnia - on nie chce siê dowiedzieæ pó¼niej, ¿e jestem z kim¶ z uczelni... No i to siedzi mi w g³owie. W kontek¶cie takim, ¿e nie chce siê dowiedzieæ tego, nie maj±c alternatywy w postaci kole¿anki "E."...

Sytuacja stanê³a na tym, ¿e wywalczy³am chodzenie z nim w weekendy (na tygodniu siê uczê du¿o, du¿o czasu na tym spêdzam i nie mam jak), a on chodzi z ni± dwa razy w tygodniu.

Przy pierwszym moim i K. treningu, "przypadkiem" wpad³am z nim na si³owni na E. Przedstawi³ nas sobie, podajemy sobie d³oñ, ja z min± pokerow±, ona zadowolona z siebie i uwaga! Nigdy nie podaje rêki "¶niêtej ryby", raczej jak chlopak, a ona ¶cisnê³a moj± d³oñ tak, jakby chcia³a mi j± zmia¿d¿yæ (jest szczup³a, nie taka zbita jak ja, wiêc to raczej nie jest jej "naturalna zdolno¶æ"). Nie skomentowa³am tego.

W domu powiedzia³am tylko K. co siê sta³o, na co odpar³ ¿e ona wita siê jak mê¿czyzna i to nic takiego.

To by³a sobota, teraz niedziela. Znowu "wpad³a" na si³owniê kiedy my byli¶my. Przywita³a siê szybko z K. bo byli¶my na bie¿ni i nie daj±c mi nawet czasu na odpowied¼ na jej "cze¶æ", posz³a szybko na drugi koniec si³owni.

Oba treningi poza tymi krótkimi sytuacjami æwiczy³a z dala od nas, obserwuj±c czy stoje z K. czy nie.

Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy...

Po tym wszystkim prosi³am K. raz jeszcze ¿eby z ni± nie æwiczy³, bo dla mnie nie powinno siê tak zachowywaæ w stosunku do dziewczyny kolegi to raz, a dwa dziewczyna jest wolna, pracuje, po studiach, ustawiona...

K. mnie zbywa, spêdza na si³owni oko³o godzinê wiêcej ni¿ zwykle. Odbija pi³eczkê, ¿e je¿d¿ê ze znajomym i dwoma kole¿ankami autobusem na uczelnie (nigdy nie je¿d¿ê sam na sam z koleg±, czasami dwa przystanki siê zdarzy), ¿e facetow jest pe³no na uczelni i roku (10 ch³opaków na 90 osób)...

Nie wiem co mam robiæ. Jest mi przykro, jestem przygnêbiona, denerwuje mnie to, nie mam ochoty z nim rozmawiaæ po tej si³owni.

Co ja mam w tej sytuacji zrobiæ? Wiem, ¿e to dziecinne, ale ja mam ochotê do niej napisaæ. Powiedzieæ jej co s±dzê na ten temat i ¿e mi siê to zwyczajnie nie podoba. To by by³o poni¿ej mojego poziomu, ale ta sytuacja nie daje mi spokoju.

Proszê, powiedzcie co¶ sensownego na ten temat...
__________________
It's better to be a lion for a day than a sheep all your life.

Edytowane przez NymphetamineN91
Czas edycji: 2017-11-09 o 20:27
NymphetamineN91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 20:36   #2
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 8 896
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Daj sobie spokój, to nie ma sensu.
Fubizka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 20:55   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

jedyn± sensown± rad± jest zmieniæ faceta. i to nie dlatego, ¿e chodzi na si³owniê z kole¿ank±, a dlatego, ¿e tobie nie pozwala mieæ ¿adnych znajomych, a sam nie jest w tsanie zrezygnowaæ ze znajomo¶ci, która nie podoba siê tobie.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:07   #4
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 276
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Uwa¿am, ¿e E. chcia³a odbiæ Ci tz, a on rado¶nie tapla³ siê w jej uwielbieniu...fuj... Zastanów siê, czy chcesz byæ z cz³owiekiem, ktory cieszy siê tak± atencja innych kobiet. Poza tym separowa³ Ciê od istotnej czê¶ci swojego ¿ycia. Zwi±zek nie powinien polegaæ na wyklocaniu siê o.tak banalne sprawy jak wspólny czas na si³owni.
__________________
mellitus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:07   #5
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 505
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Jedno jest pewne - chod¼ dalej na si³kê, dla swojego zdrowia i urody. Przyda siê, jak bêdziesz nastêpnego ch³opaka szukaæ, bo ten kompletnie nie rokuje. Ja po tek¶cie, ¿e ze mn± nie mo¿e chodziæ, bo siê umówi³ z kole¿ank±, spakowa³abym walizki.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafi±cych cieszyæ siê ¿yciem i takich, którzy je marnuj± - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:19   #6
NymphetamineN91
Raczkowanie
 
Avatar NymphetamineN91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Z tym, ¿e mi na nim naprawdê zale¿y. Chcia³abym jako¶ poprawiæ sytuacjê. Jak na razie zewsz±d s³yszê, ¿e powinnam siê z nim rozej¶æ. Jest mi cholernie przykro, ciê¿ko mi siê w ci±gu dnia skupiæ na czym¶ innym, w wolnej chwili, ni¿ my¶lenie o tym co tam siê dzieje miêdzy nimi, czy co¶ siê dzieje i co ja mam ze sob± zrobiæ w zwi±zku z tym...
__________________
It's better to be a lion for a day than a sheep all your life.
NymphetamineN91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:30   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogarnê³am ¿ycie na uczelni (rozpoczê³am studia w tym roku) i postanowi³am wróciæ na si³owniê. Na co K. "znowu nie bêdziesz chodziæ, marnowanie pieniêdzy i nerwów" i tak dalej. Po d³u¿szych rozmowach na ten temat wysz³o, co sam powiedzia³, ¿e ze mn± nie mia³ motywacji, z ni± siê dobrze æwiczy, chodz± ca³y czas i tak dalej.
Czerwona lampka #1

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Wywi±za³a siê k³ótnia - on nie chce siê dowiedzieæ pó¼niej, ¿e jestem z kim¶ z uczelni... No i to siedzi mi w g³owie. W kontek¶cie takim, ¿e nie chce siê dowiedzieæ tego, nie maj±c alternatywy w postaci kole¿anki "E."...
Czerwona lampka #2

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy...
Czerwona lampka #3.

Przykro mi, autorko, ale to ¼le wygl±da. Je¶li to by³aby normalna sytuacja - po prostu dwoje znajomych æwicz±cych razem - dziewczyna nie zachowywa³aby siê wrogo, nie strzela³aby fochów ¿e "jej siê nie chce samej". Co do cholery - on nie ma obowi±zku byæ jej trenerem czy motywatorem. Jakie oszukiwanie? Nie mo¿ecie æwiczyæ we troje? Co¶ tu ¶mierdzi i to mocno.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-11-09, 21:33   #8
DawnSeeker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Nie wiem, czemu kobiety s± z go¶ciami, którzy zabraniaj± im posiadania kole¿anek. Chryste, mam parê takich kole¿anek, które jak s± singielkami maj± znajomych, a ledwie wejd± w jaki¶ zwi±zek, to ju¿ kaplica dla ¿ycia towarzyskiego.

Jak mo¿na siê na to godziæ?

Aha, a z tym bucem powinna¶ zerwaæ.
DawnSeeker jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:42   #9
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Moim zdaniem z ta kolezanka cos go laczy, a nawet jezeli nie, to wybacz ale Twoj facet jest chamem. Co to za facet, dla ktorego wazniejsze jest chodzenie na silownie z nia a nie z Toba? Ona jest dorosla, powinna sama sobie poradzic, a dziewczyna powinna byc wazniejsza, a nie na dalszym planie za kolezanka. To jest zero szacunku i dziwne priorytety. Scisnela tak mocno Ci dlon moze faktycznie dlatego, ze ma taki uscisk lub to bylo takie glupie, zaprezentowanie sily i zazdrosc bo np Twoj facet jej sie podoba. W ogole najbardziej toksyczne w Waszym zwiazku jest to ze Twoj facet obrazal sie ze mialas znajomych i smutne ze dalas sie od nich odciac :-( No a porownywanie chodzenia na silownie z kolezanka do jechania w auobusie ze znajomymi juz nie skomentuje... Dziewczyno co z nim jeszcze robisz? Nigdy nie bedzie dobrego zwiazku jezeli ktos tak bardzo Cie ogranicza, a sam jest hipokryta i ma taka "dobra kolezanke". On stawia w siebie w zwiazku na wyzszej pozycji od Ciebie, nie liczy sie z Twoimi uczuciami. No a nieposiadanie znajomych lub jakichs blizszych ludzi na pewno zle na Ciebie wplywa. Odpowiada Ci taka rola w zwiazku i takie chore zagrywki Twojego faceta?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

W ogole jak ktos chce bys izolowala sie od bliskich Ci ludzi to to juz jest chore i toksyczne i powinno sie uciekac.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:45   #10
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 359
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Tekst odno¶nie jazdy autobusem na uczelniê to tak na powa¿nie? Nie wygl±da to dobrze...
Cynomya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 21:56   #11
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Wiesz ja tez wolalabym Ci napisac, ze moze da sie naprawic Twoj zwiazek. Staram sie patrzec na rozne aspekty. Jednak tu jest tak zle ze w takich sytuacjach nie ma co naprawiac. To taki typ czlowieka i nie zmienisz jego ani jego podejscia wobec Ciebie. No i wiesz w moim zyciu i bliskich mi osob sprawdza sie tez to, ze kto tak bardzo chce Ciebie od innych odizolowac to pewnie sam na cos na sumieniu lub o czyms takim mysli. Dla normlnego uczciwego czlowieka normalne jest ze ma sie znajomych i nie sa zagrozeniem dla zwiazku. Ja akurat nie dalabym sie ograniczac zwlaszcza w kwestii bliskich. Sa dla mnie zbyt wazni bym miala zrywac z nimi kontakty. Tak sie nie traktuje ludzi. Moj byly kiedys tez byl jakis zazdrosny jakby tez myslal ze moze mnie odizolowac ale nie zgodzilam sie. Odpuscil ale bylam nastolatka i glupia niepotrzebnie dalej z nim bylam. Czlowiek uczy sie na bledach.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-09, 21:58   #12
NymphetamineN91
Raczkowanie
 
Avatar NymphetamineN91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Tak. K. uwa¿a ¿e moja uczelnia to posiadówka ze znajomymi, on nie wie przecie¿ co ja robiê w tym czasie. Ja uwa¿am ¿e uczelnia = siê jego praca, a nie czas wolny który spêdza de facto z kole¿ank±. Tak?

Co ja mam zrobiæ ¿eby on z ni± nie chodzi³ na t± si³owniê? ¯eby chocia¿ spróbowaæ to zmieniæ. Naprawdê nie chce go straciæ, znam jego wady, ale jest dla mnie bardzo wa¿ny.
__________________
It's better to be a lion for a day than a sheep all your life.
NymphetamineN91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 22:09   #13
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Tak studia to posiadowka a moze jeszcze zdrada :-D Co to bedzie jak pojdziesz do oracy i beda tam np faceci.



No co mozesz zrobic? Uparty jest, nie obchodzi go Twoje zdanie, mowilas mu co myslisz, prosilas i co to dalo? Wiesz gdyby byl w porzadku to by zrozumial... Chyba ze chcesz posunac sie do szantazu, ze zerwiesz z nim jezeli dalej bedzie tam chodzil i utrzymal dziwne kontakty z ta dziewczyne i stawial ja wyzej nad Ciebie. Tylko czy to cos da? On juz pokazal jak Cie traktuje.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-09, 23:53   #14
bellissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 80
GG do bellissima
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Powiedz mu, ¿e w takim razie bêdziesz chodziæ na si³kê z koleg±
Albo zapisz siê do trenera personalnego, koniecznie faceta, te¿ bêdzie Ciê dobrze motywowa³.
bellissima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 07:31   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Dla mnie ten zwi±zek nie rokuje. Ju¿ ciul z t± kole¿ank±, ale jemu nie zale¿y, by zrozumieæ Twoje uczucia + zachowuje siê jak idiota kontrastuj±c si³owniê z jazd± tramwajem.

I te¿ mi siê wydaje, ¿e laska chcia³a go odbiæ.

Mozesz próbowaæ siê odegraæ, ale to nic nie da. Znowu siê pok³ócicie i zostaniecie w tym samym miejscu.

Wys³ane z mojego Redmi Note 4 przy u¿yciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 08:07   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 156
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez bellissima Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz mu, ¿e w takim razie bêdziesz chodziæ na si³kê z koleg±
Albo zapisz siê do trenera personalnego, koniecznie faceta, te¿ bêdzie Ciê dobrze motywowa³.
Dobry pomys³.

Ale tak serio to raczej bym zerwa³a. Kole¿anka mo¿e motywowaæ, te¿ wolê graæ w LoLa z kim¶ innym ni¿ mój facet (no ssie, có¿ wiêcej rzec, nie potrafi w PvP) i to nie zbrodnia. Ale jak tylko chce, to zawsze siê cieszê, ¿e mu siê zachcia³o.

A twój facet podejrzanie nie chce z tob± w ogóle na t± si³owniê chodziæ, a do tego odcina ciê od znajomych. No z kim¶ takim nie powinno siê ¿yæ. I ci jazdê autobusem wypomina. Chyba nawet Muzu³manie nie maj± oddzielnych autobusów dla kobiet.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 09:05   #17
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 729
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym, ¿e mi na nim naprawdê zale¿y. Chcia³abym jako¶ poprawiæ sytuacjê. Jak na razie zewsz±d s³yszê, ¿e powinnam siê z nim rozej¶æ. Jest mi cholernie przykro, ciê¿ko mi siê w ci±gu dnia skupiæ na czym¶ innym, w wolnej chwili, ni¿ my¶lenie o tym co tam siê dzieje miêdzy nimi, czy co¶ siê dzieje i co ja mam ze sob± zrobiæ w zwi±zku z tym...
Niestety wygl±da na to ,¿e ju¿ tylko Tobie zale¿y. Facet daje jasne sygna³y ba on mówi co i kto jest dla niego niestety wa¿niejszy. Nie ma ³agodnego wyj¶cia z tej sytuacji . Trzeba to skoñczyæ za nim zaczniesz przez niego cierpieæ bardziej. I polecam na przysz³o¶æ nie rezygnowaæ z czekogolwiek lub kogokolwiek dla faceta. Kompletnie tego nie rozumiem.
Tekstu o je¼dzie autobusem nawet nie skomentuje bo brakuje s³ów na takie idiotyczne argumenty przytaczane tylko po to ,¿eby Ciê uciszyæ w kwestii "kole¿anki" ...
ukojenie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 09:09   #18
NymphetamineN91
Raczkowanie
 
Avatar NymphetamineN91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Piszê na szybko bo jestem na zajêciach i zaraz nastêpne kolokwium przede mn±, poruszê resztê kwestii jak bêdê mia³a chwilê czasu.

Mam ochotê mu to pokazaæ, ten w±tek, mo¿e wtedy zobaczy jak to wygl±da.
__________________
It's better to be a lion for a day than a sheep all your life.
NymphetamineN91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 09:13   #19
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Co ja mam zrobiæ ¿eby on z ni± nie chodzi³ na t± si³owniê?
Serio tylko w tym widzisz problem?
Przecie¿ ten facet Ciê potwornie ogranicza, maj±c Ciê jednocze¶nie w dupie. On mo¿e wszystko, Ty masz ³askawe pozwolenie na oddychanie. Obrzydliwo¶æ.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ochotê mu to pokazaæ, ten w±tek, mo¿e wtedy zobaczy jak to wygl±da.
Lepiej sama najpierw przeczytaj ten w±tek, och³oñ trochê, bo skupiasz siê na tym, co jest w tym zwi±zku jednym (i wcale nie najwiêkszym) z pierdyliarda problemów.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 09:16   #20
Dziew_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

HAHA, jakbym czytala o sobie.... no prawie.

U mnie Kolezanka TZa z silowni, wypisywala do Niego smsy wieczorami, jaki to trening ¶wietny, jak to ja wszystko boli, jakie to ma zakwasy.
Wysylali sobie zdjecia posilkow, itd. itd. ostatecznie stwierdzilam, ze dobrze, ze nie wysyla mu zdjecia z gola dup...wypieta do lusterka.
Wkurzajace to bylo, bo dochodzilo do sytuacji, ze lezymy w piatek wieczor na kanapie, a tu sms od Niej....
W koncu powiedzialam, ze jezeli to sie nie zakonczy to zakoncze nasz zwiazek, na razie spokoj.
Natomiast On nie widzial w tym nic zlego.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dziew_anna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 09:21   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Dziew_anna Poka¿ wiadomo¶æ
Natomiast On nie widzial w tym nic zlego.
Ciekawe czy nie widzia³by nic z³ego w Twoich smsach z koleg± z si³ki
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 09:22   #22
Dziew_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe czy nie widzia³by nic z³ego w Twoich smsach z koleg± z si³ki
Dok³adnie.
Zawsze mowie, nie rób drugiemu co Tobie nie mile.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dziew_anna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 11:46   #23
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 036
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Bardzo zle to wygalda.
Laska ewidentnie chciala Ci go odbic a facet albo jest nia zianteresowany, albo traktuje jak kolo zapasowe albo bawi sie by podbudowac sobie samoocene. Tak czy siak cieniutka granica juz do zdrady o ile juz cos sie nie wydarzylo.

Ja bym postawila sprawe na ostrzu noza. Albo zrywa z panna definitywnie kontakt albo odchodzisz. Reszta tematow (kolezanki, uczelnia) do przepracowania w dalszej kolejno¶ci.
Natomiast nie ma co sie brac za inne problemy kiedy glownym jest teraz ta harpia.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pani in¿ynier
[*] B. "Psia dusza wiêksza jest od psa i kiedy siê u¶miechasz do niej, ona siê hu¶ta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 11:48   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ashaai Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym postawila sprawe na ostrzu noza. Albo zrywa z panna definitywnie kontakt albo odchodzisz.
Tylko trzeba pamiêtaæ, ¿e takie postawienie sprawy = gotowo¶æ na odej¶cie je¶li pan stwierdzi, ¿e z kole¿anki nie zrezygnuje.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 11:59   #25
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy...
Ojoj, bidulka

Niestety ¼le to wygl±da. Ch³opaka nie upilnujesz, przestanie z ni± chodziæ na si³owniê, to zacznie gdzie indziej. Niestety wygl±da to s³abo.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 12:20   #26
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 036
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko trzeba pamiêtaæ, ¿e takie postawienie sprawy = gotowo¶æ na odej¶cie je¶li pan stwierdzi, ¿e z kole¿anki nie zrezygnuje.
Dok³adnie.

Defnitywnie wtedy odchodzisz. Moze to dobra terapia wstrzasowa bedzie i koles sie opamieta i ulozy sobie priorytety.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pani in¿ynier
[*] B. "Psia dusza wiêksza jest od psa i kiedy siê u¶miechasz do niej, ona siê hu¶ta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 12:29   #27
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 2 056
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez NymphetamineN91 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim. Nie bardzo wiem gdzie mam to umie¶ciæ, a czujê siê ju¿ tak sfrustrowana, ¿e jestem gotowa zrobiæ wiele innych g³upot, gorszych od umieszczenia postu w z³ym miejscu na forum.

Widzia³am masê tematów, dotycz±cych porad i spraw sercowych i pomy¶la³am, ¿e poszukam tutaj pomocy.

Mam ostatnio problem, w sumie nikt z kim rozmawia³am nie umia³ mi doradziæ, czego¶ sensownego.

Mieszkam z ch³opakiem od dwóch lat. Znamy siê lat 6 z przerwami, to by³a lu¼na znajomo¶æ. Niewa¿ne.

Chodzi³am razem z K. na si³owniê, ¿eby zrzuciæ trochê tu i ówdzie, potem zaczê³am pracowaæ na 1,5 etatu (uczê siê, praca sezonowa) - nie dawa³am rady ¿yæ z jednym dniem wolnym w tygodniu (nieregularnie) i si³owni± co drugi dzieñ. Zrezygnowa³am z karnetu, bo coraz rzadziej by³am na si³owni, a K. jêcza³ ¿e pieni±dze w b³oto.

I uwaga! Moment po mojej rezygnacji, na si³ownie zaczyna chodziæ z nim kole¿anka, z by³ej pracy (zmieni³ pracê na krótko przed tym). Chodzi bo "jej siê nie chce samej, brak jej motywacji i tak dalej". Umawiaj± siê we dwoje, razem æwicz±, na zmianê, regularnie.

Ogarnê³am ¿ycie na uczelni (rozpoczê³am studia w tym roku) i postanowi³am wróciæ na si³owniê. Na co K. "znowu nie bêdziesz chodziæ, marnowanie pieniêdzy i nerwów" i tak dalej. Po d³u¿szych rozmowach na ten temat wysz³o, co sam powiedzia³, ¿e ze mn± nie mia³ motywacji, z ni± siê dobrze æwiczy, chodz± ca³y czas i tak dalej. By³y o to spiêcia. Zaczê³am siê robiæ zazdrosna, poprosi³am ¿eby zacz±³ chodziæ sam skoro ze mn± nie chce, bo nie podoba mi siê to jak siê zachowuje.

Nie. Nie ma takiej opcji. To tylko jego kole¿anka, nie bêdê go ograniczaæ, niszczyæ mu ¿ycia (ja nie mam przez jego d±sy ¿adnych znajomych, by³ zazdrosny o kole¿ankê z któr± spêdza³am du¿o czasu, o kolegach zapomnia³am ju¿ na pocz±tku zwi±zku przez fochy). Powiedzia³am mu o tym. Wywi±za³a siê k³ótnia - on nie chce siê dowiedzieæ pó¼niej, ¿e jestem z kim¶ z uczelni... No i to siedzi mi w g³owie. W kontek¶cie takim, ¿e nie chce siê dowiedzieæ tego, nie maj±c alternatywy w postaci kole¿anki "E."...

Sytuacja stanê³a na tym, ¿e wywalczy³am chodzenie z nim w weekendy (na tygodniu siê uczê du¿o, du¿o czasu na tym spêdzam i nie mam jak), a on chodzi z ni± dwa razy w tygodniu.

Przy pierwszym moim i K. treningu, "przypadkiem" wpad³am z nim na si³owni na E. Przedstawi³ nas sobie, podajemy sobie d³oñ, ja z min± pokerow±, ona zadowolona z siebie i uwaga! Nigdy nie podaje rêki "¶niêtej ryby", raczej jak chlopak, a ona ¶cisnê³a moj± d³oñ tak, jakby chcia³a mi j± zmia¿d¿yæ (jest szczup³a, nie taka zbita jak ja, wiêc to raczej nie jest jej "naturalna zdolno¶æ"). Nie skomentowa³am tego.

W domu powiedzia³am tylko K. co siê sta³o, na co odpar³ ¿e ona wita siê jak mê¿czyzna i to nic takiego.

To by³a sobota, teraz niedziela. Znowu "wpad³a" na si³owniê kiedy my byli¶my. Przywita³a siê szybko z K. bo byli¶my na bie¿ni i nie daj±c mi nawet czasu na odpowied¼ na jej "cze¶æ", posz³a szybko na drugi koniec si³owni.

Oba treningi poza tymi krótkimi sytuacjami æwiczy³a z dala od nas, obserwuj±c czy stoje z K. czy nie.

Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy...

Po tym wszystkim prosi³am K. raz jeszcze ¿eby z ni± nie æwiczy³, bo dla mnie nie powinno siê tak zachowywaæ w stosunku do dziewczyny kolegi to raz, a dwa dziewczyna jest wolna, pracuje, po studiach, ustawiona...

K. mnie zbywa, spêdza na si³owni oko³o godzinê wiêcej ni¿ zwykle. Odbija pi³eczkê, ¿e je¿d¿ê ze znajomym i dwoma kole¿ankami autobusem na uczelnie (nigdy nie je¿d¿ê sam na sam z koleg±, czasami dwa przystanki siê zdarzy), ¿e facetow jest pe³no na uczelni i roku (10 ch³opaków na 90 osób)...

Nie wiem co mam robiæ. Jest mi przykro, jestem przygnêbiona, denerwuje mnie to, nie mam ochoty z nim rozmawiaæ po tej si³owni.

Co ja mam w tej sytuacji zrobiæ? Wiem, ¿e to dziecinne, ale ja mam ochotê do niej napisaæ. Powiedzieæ jej co s±dzê na ten temat i ¿e mi siê to zwyczajnie nie podoba. To by by³o poni¿ej mojego poziomu, ale ta sytuacja nie daje mi spokoju.

Proszê, powiedzcie co¶ sensownego na ten temat...
Nie zgodzê sie z dziewczynami. Moim zdaniem problem jest z ty³ka.
Ja tez nie lubie æwiczyæ z TZ bo zwyczajnie bardziej mnie motywuje jak jestem na silce z kims innym ni¿ on.

Sama zrezygnowa³as, a teraz robisz mu jazdy. Nie mozecie w weekendy cwiczyc we troje?
A z tym podaniem rêki to paranoja ca³kowita. Laska mocniej ¶ciska wiêc na pewno chce Ci odbiæ faceta.

Nie wiem czy zak³ada³a¶ inne w±tki ale moim zdaniem jesli sytuacja wygl±da, jak odpisa³a¶ i nie ma trupów w szafie to mocno.przesdazasz.

Wys³ane z mojego ONE E1003 przy u¿yciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 14:12   #28
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: £ó¿eczko - moje ulbione miejsce
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez bellissima Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz mu, ¿e w takim razie bêdziesz chodziæ na si³kê z koleg±
Albo zapisz siê do trenera personalnego, koniecznie faceta, te¿ bêdzie Ciêe dobrze motywowa³.
O to, to!!! Swietna rada!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zgodzê sie z dziewczynami.

Sama zrezygnowa³as, a teraz robisz mu jazdy. Nie mozecie w weekendy cwiczyc we troje?

Wys³ane z mojego ONE E1003 przy u¿yciu Tapatalka

"Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy..."
green way jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 14:15   #29
NymphetamineN91
Raczkowanie
 
Avatar NymphetamineN91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

elvegirl Wiesz co, ja jestem raczej aspo³ecznym introwertykiem, nie zaleza³o mi nigdy na znajomo¶ci z kimkolwiek na tyle, ¿eby mieæ ochotê dra¿niæ K. Nie podoba³o mu siê co¶ - odpuszcza³am sobie. Nie lubie sprawiaæ mu przykro¶ci. X czasu on te¿ mi tak nie robi³. Mia³ paczke znajomych, w tym by³o kilka kole¿anek ale nigdy nie by³o to tak "indywidualne" i na mój rozum "intymne" spotkanie. Ja zawsze spotyka³am siê z ludzmi w grupie, jakiejkolwiek, on te¿. A teraz nagle jest to problemem. W ostatniej k³ótni na ten temat powiedzia³, ¿e "niszcze mu ¿ycie" w ten sposób (zabraniaj±c mu kole¿anki), a w trakcie przewinê³o siê te¿, ¿e "on nie chce sie pózniej dowiedzieæ, ¿e spotykam siê z kim¶ z uczelni". Tak jakby kole¿anka by³a dla niego alternatyw±...? :/

Dziew_anna Ja te¿, kiedy K. zwróci³ mi uwagê, ¿e co¶ mu siê nie podoba odno¶nie jakiego¶ kolegi, który pisa³ (czasami wiêcej ni¿ by³o potrzebne, a ja raczej nie umiem kazaæ komu¶ spi#$rzaæ) to po prostu siê wycofywa³am, na bezpieczn± odleg³o¶æ je¿eli chodzi o kontakt. Czasami siê przez to urywa³a znajomo¶æ. :| Ale w drug± stronê - nigdy tego od niego nie wymaga³am, do tej pory.

Ashaai Te¿ chcia³abym, ¿eby zerwa³ z ni± kontakt, bo uwa¿am, ¿e reszte mo¿na naprawiæ - stopniowo, skoro zmieni³am dotychczasowe otoczenia bytowania (uczelnia) co jednak wymaga wiêkszego zaanga¿owania w kontakty spo³eczne. Gdyby tego nie by³o, to czu³abym siê du¿o bardziej komfortowo ni¿ na ten moment.

elvegirl Je¿eli z niej nie zrezygnuje to wniosek sam siê nasuwa... Po prostu nie chcia³abym zaprzepa¶ciæ naszego zwi±zku przez jedn± sytuacje, która siê ci±gnie jak guma, no ale... Je¿eli dojdzie do takiego poziomu, ¿e postawie sprawê jasno - albo ja albo ona, to obawiam siê wy¶miania. A z takiej sytuacji nie ma odwrotu, bo strace do siebie szacunek, je¿eli cofne to co powiedzia³am.

deirdre nigdy mu siê to nie zdarza³o, nie obawia³am siê o ¿adn± inn± znajom±/kole¿ankê, a przy E. czuje siê po prostu gorsza. Szczup³a, wystudiowana, sta³a praca (ja tego o sobie nie powiem, przez K. po diecie z 35 kg zgubionych, wróci³o mi 20 [obiady, wspólne mieszkanie, brak czasu] studia mam ¶wie¿o zaczête, perspektywa pracy daleko) i dobija mnie jej postawa. Samo zachowanie, taka nieuzasadniona wy¿szo¶æ. Wita siê z nim, ja ju¿ nie jestem tego warta. Ciekawe czy w ten weekend bêdzie powtórka - znowu obecna "przypadkiem" i znowu skupiona na K. a ja = powietrze.

Liara_Tsoni Ja zrezygnowa³am - bo brakowa³o mi czasu, z góry by³o wiadome, ¿e to tylko "chwilowe", do momentu w którym sie ogarne. A w momencie w którym sie ogarnê³am, nie by³o ju¿ dla mnie miejsca - bo sprawi jej przykro¶æ. Rêka by³a przyk³adem, ja podaje swoj± tak, ¿e przewa¿nie nawet mê¿czyzni s± zdziwieni, ¿e tak to robiê. Mam wiêc pewno¶æ, ¿e ona naprawdê przegiê³a. Po jego i jej zachowaniu, nie mam ochoty z nimi æwiczyæ, konkretniej z ni±. Poza tym jak ma wygl±daæ trening, kiedy zmieniamy siê na oporowych we dwoje? Nie bêdê czeka³a i przed³u¿a³a treningu, czego nie powinnam robiæ, bo serie wychodz± nam tak, ¿e odpoczynek pomiêdzy jest akurat i nikt nie stoi bez powodu. W weekend chodzê razem z nim. I tak zostanie, w wakacje bêdê chodzi³a z nim za ka¿dym razem. Z tym, ¿e do wakacji zwariuje.
Gnêbi mnie to co zosta³o powiedziane w trakcie k³ótni, jej zachowanie, jego brak chêci, to ¿e sytuacja wygl±da tak, ¿e ja siê nie liczê...

A. Po pierwszym treningu ja +K. pyta³a jak wra¿enia i czy zamierzam chodziæ dalej na si³owniê...

Bêdê z nim dzisiaj rozmawia³a, po raz kolejny, mo¿e nie zirytuje K. na tyle, ¿e wyci±gnie z tego jakie¶ wnioski zamiast siê obraziæ i znowu pok³óciæ. :/
NymphetamineN91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-10, 14:18   #30
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 2 056
Dot.: Ch³opak + si³ownia + inna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez green way Poka¿ wiadomo¶æ
O to, to!!! Swietna rada!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------




"Po jego i jej treningach na tygodniu K. powiedzia³, ¿e E. chyba zrezygnuje, bo jej siê samej na weekendzie nie chce æwiczyæ, nie op³aca siê jej karnetu na dwa dni w tygodniu z nim, a on siê czuje jakby j± oszuka³ bo siê umawiali, a teraz chodzi ze mn± zamiast z ni± w weekendy..."
No i co w tym dziwnego, ¿e sie dziewczynie karnet nie op³aca na mniejsz± ilo¶æ treningów? bo nadal nie widzê zwi±zku z chêci± odbicia misia.

Wys³ane z mojego ONE E1003 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Autorko jego kole¿anka nowa na obowi±zku Cie lubiæ. Przemawiaj± przez Ciebie kompleksy

Wys³ane z mojego ONE E1003 przy u¿yciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 00:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.