Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 16:02   #31
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
I ja się melduję na razie ciąża testowa, ale potwierdzona 5 testami objawów żadnych gratuluję pozostałym mamuśkom
Pomidorka bardzo fajny tytuł po wizytach u gienka będzie mozna liste zrobic, a może na początek taką orientacyjną według jakiegoś kalkulatora?
No w końcu, czekałam na ciebie Mogę zająć się listą, tylko muszę się kogoś spytać, jak się na stałe ją wkleja

Darusiaaaa,Mysia1234, Madziwnia i Nika, wielkie dzięki

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
No czekam na ten watek juz od 2 dni Mam nadzieje, ze tym razem zagoszcze tutaj do samego konca
Pozdrawiam
Witaj i gratulacje

Ja najchętniej poszłabym w 6tc, ale z powodu rady pedagogicznej i zakończenia semestru mam wybór: albo pójdę w 5tc i poinformuję dyrkę o niej przed feriami (wtedy zdąży się przyzwyczaić i nie padnie na zawał, jak po feriach dam jej zwolnienie), albo pójdę w czasie ferii i wręczę jej zaświadczenie o ciąży razem ze zwolnieniem, a to może poskutkować co najmniej zapaścią Więc chyba opcja pierwsza. Wiem, że nic nie zobaczę, pewnie nawet usg mi nie zrobi, ale zaświadczenie dostanę przynajmniej i będę miała z głowy. Będę miała taryfę ulgową na WOŚPie
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:02   #32
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Pomidorka, cudny wątek Będę tu zaglądać, nawet jak się sama nie załapię
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:05   #33
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Pomidorka, cudny wątek Będę tu zaglądać, nawet jak się sama nie załapię
Kochana, ja już pisałam na "Planować", że zabieram tu przede wszystkim ciebie i Kretencję, więc się gotuj! Jak nie na wrześniowe, to na październikowe
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:14   #34
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
My z TZ powiedzielismy tylko rodzicom, po przejsciach z poprzednia ciaza wolimy na razie sie nie chwalic

Wedlug kalkulatora internetowego u mnie wychodzi 1-2 wrzesnia
u mnie 1września nie dziwię ci się jak miałaś wcześniej taką sytuację, że wolisz nie mówic, trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
No w końcu, czekałam na ciebie

Ja najchętniej poszłabym w 6tc, ale z powodu rady pedagogicznej i zakończenia semestru mam wybór: albo pójdę w 5tc i poinformuję dyrkę o niej przed feriami (wtedy zdąży się przyzwyczaić i nie padnie na zawał, jak po feriach dam jej zwolnienie), albo pójdę w czasie ferii i wręczę jej zaświadczenie o ciąży razem ze zwolnieniem, a to może poskutkować co najmniej zapaścią Więc chyba opcja pierwsza. Wiem, że nic nie zobaczę, pewnie nawet usg mi nie zrobi, ale zaświadczenie dostanę przynajmniej i będę miała z głowy. Będę miała taryfę ulgową na WOŚPie
musialam najpierw test zrobic żeby z czystym sumieniem tu dolączyć, a szczerze miała leki przed tym testem i miałam z nim jeszcze przeboje
chcesz już do wakacji wziąć wolne? to chyba lepiej przed feriami, bo w czasie ferii sobie już ochłonie akiedy się ferie zaczynają?

Lenka ty lepiej dzialaj, zbieraj siły, bo my tu z Pomidorką czekamy na ciebie

Edytowane przez gabisun
Czas edycji: 2009-12-28 o 16:16
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:18   #35
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Lenka ty lepiej dzialaj, zbieraj siły, bo my tu z Pomidorką czekamy na ciebie
Kochana, działać to ja już działałam, teraz czekam na efekty
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:20   #36
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
musialam najpierw test zrobic żeby z czystym sumieniem tu dolączyć, a szczerze miała leki przed tym testem i miałam z nim jeszcze przeboje
chcesz już do wakacji wziąć wolne? to chyba lepiej przed feriami, bo w czasie ferii sobie już ochłonie akiedy się ferie zaczynają?

Lenka ty lepiej dzialaj, zbieraj siły, bo my tu z Pomidorką czekamy na ciebie
Nie chcę brać wolnego, ale muszę. Lekarz jak dowiedział się o naszych dzieciowych planach od razu zaznaczył, że od początku będę na zwolnieniu. No to pójdę. Prawdę mówiąc chyba mi to nie będzie przeszkadzało, nie będę na dzieciakach hormonalnych paskudztw wyładowywać
Ferie są u nas w dwa ostatnie tygodnie stycznia.

Dziewczyny, to po kolei: imię, wiek i data porodu według OM. I zrobię naszą króciutką listę, która mam nadzieję, że będzie się rozszerzać
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:24   #37
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

no więc tak:
Marzena, 24 lata, termin 1 września
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 16:49   #38
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ewa, 25lat, tp 1 wrzesnia
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:59   #39
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Buziaki dla Was wrześnióweczki

Pomidorko a czemu lekarz kazał Ci iść na zwolnienie odrazu?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:00   #40
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Kochane mamusie wrzesniowo-pazdzierniokowe!!!

Bardzo, bardzo sie ciesze, ze juz taki watek powstal i kazdej z osobna gratuluje!!!
Nie moge uwierzyc, ze juz sie pojawiaja mamy wrzesniowo-pazdziernikowe 2010, gdyz dopiero niedawno wrzesniowo-pazdziernikowe mamusie z 2009 roku sie rozpakowywaly
Wkrotce minie rok jak zobaczylam na tescie 2 kreseczki, a teraz te moje kochane 2 kreseczki spia slodka w lozeczku i maja juz 3 miesiace Ach jak ten czas szybko leci... Dziewczyny, cieszcie sie kazda chwila bycia w ciazy, gdyz jest to niesamowita i najwspanialsza przygoda w zyciu kazdej kobiety!

Spokojnych 9-ciu (czy juz raczej 8) miesiecy zycze oraz zdrowych i silnych fasolek!!!

mamusia wrzesniowa 2009
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:25   #41
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

nowe mamusie
gratuluję Wam cudownego stanu i życzę spokojnych miesięcy oczekiwania maluchów

mamusia styczniowa 2010
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 19:15   #42
kemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 22
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Bardzo się cieszę z tego wątku Życzę wszystkim mamusiom spokojnych 9 miesięcy od mamusi lipcowej 2010 Ojej a wydaje się że dopiero tak niedawno my rozmawiałyśmy o wynikach BHCG...
POZDRAWIAM
kemo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:17   #43
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ale ten czas leci...
Wszystkim nowym mamusiom gratuluje i zycze pomyslnego rozwiazania i samych dobrych wspomnien z tego magicznego okresu
Mamusia lipcowa 2010
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:22   #44
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Wow to już mamy następczynie wątkowe

Gratuluję każdej z Was i życzę spokojnych i zdrowych 8-9 miesięcy
Cieszcie się każdą chwilą, bo potem to dużo się zmienia po porodzie

Buziaczki od mamusi październikowej 2009


Lenka* i Ty się w końcu doczekasz
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:57   #45
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

WOW, ale ten czas szybko leci!
Zaszłam w ciążę rok i 2 dni temu, a mam wrażenie jakby to było wczoraj!

Dbajcie o siebie, cieszcie się odmiennym stanem i zbierajcie siły w oczekiwaniu na jesienny cud!

Pozdrawiam,
Mama Mai (09.09.09)
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:40   #46
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Pomidorka, Gabisun wreszcie się doczekałyście Tylko czekam, aż zaczniecie resztę tu ściągać z Planować...
Nie czekajcie tak na te objawy bo podobno nieprzyjemne (mnie ominęły póki co te najgorsze)... Kurcze niedawno ja pisałam o II a już połowa ciąży za mną Będę tu często zaglądać. Buziaki
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:48   #47
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Wszystkim "starszym" mamusiom bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie wątpliwości nam pomogą

Lindsley, ja już pisałam, że ściągam tu dziewczyny z "Planować", weteranki zresztą też mam zamiar ściągnąć A co do objawów, to ja wcale na nie nie czekam. Dla mnie cała ciąża może przebiegać bezobjawowo (no, niech brzuszek urośnie ).

Dziewczyny, stworzyłam naszą na razie mini-listę. Jeżeli macie jakieś sugestie co do zmian, to bardzo proszę. Będę ją raz na jakiś czas przypominać, a w całej okazałości będzie się znajdować w moim pierwszym poście

Mamusie wrześniowe

Gabisun (Marzena, 24l.).................... ......tp. 1.09.2010
Evullka (Ewa, 25l.).................... ..............tp. 1.09.2010
JuszkaPietruszka(?,?).... ......................... tp. ?
Pomidora(Kasia, 26l.).................... .........tp. 7.09.2010


Dziewczyny, a jak zareagowali wasi TŻci? Czy ktoś z rodziny już wie, czy czekacie do pierwszej wizyty?
Ja dziś mam w sobie tyle adrenaliny, że nie mogę spać Dopiero się kładziemy z mężem Dobrej nocy wszystkim życzę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:04   #48
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stworzyłam naszą na razie mini-listę. Jeżeli macie jakieś sugestie co do zmian, to bardzo proszę. Będę ją raz na jakiś czas przypominać, a w całej okazałości będzie się znajdować w moim pierwszym poście

Mamusie wrześniowe

Gabisun (Marzena, 24l.).................... ......tp. 1.09.2010
Evullka (Ewa, 25l.).................... ..............tp. 1.09.2010
JuszkaPietruszka(?,?).... ......................... tp. ?
Pomidora(Kasia, 26l.).................... .........tp. 7.09.2010

Gratuluję wszystkim mamusiom narazie wrześniowym 2010 a już wkrótce i październikowym 2010 Życzę szczęśliwych miesięcy ciąży, niech wasze fasoleczki rosną zdrowiutkie i na końcu niech stanie się to na co teraz z niecierpliwością czekacie - szybki i jak najmniej bolesny poród ( taki jak ja miałam 1 i 2 poród - pierwszy o 3:00 pierwsze skurcze się zaczęły a o 8:30 przywitałam synka - 5,5 godz. a drugi - o 23:00 pierwsze skurcze się zaczęły a o 2:35 przywitałam córeczkę - 3,5 godz. ). Ale nie będę Wam tu głowy porodem zawracać bo to jeszcze sporo czasu

Zdaje mi się, że dopiero ja zobaczyłam na teście II kreseczki a tu już jutro moja córeczka kończy 3 miesiące

POWODZENIA

Mamusia wrześniowa 2007 i 2009
- synek Szymon ur. 12.09.2007
- córeczka Natalia ur. 29.09.2009
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:10   #49
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Gratulacje wszystkim mamusiom

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-02-02 o 05:11
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 06:51   #50
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Kochane gratuluję Wam z całego serca i życzę spokojnej ciąży!Trzymajcie za mnie mocno kciuku i za inne staraczki żebyśmy szybko się tu przeniosły!
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:06   #51
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

a niedawno powstal watek mamus lipcowo-sierpniowych....Jak ten czas leci...jeszcze troszke i bedziemy sie rozpakowywac :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:17   #52
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Dziewczyny gratuluje Wam serdecznie, jeszcze nie dawno my mamusie wrześniowo-październikowe 2009 czekałyśmy na nasze skarby, życze wam spokojnych 9 miesięcy ciąży żeby ten czas był najpiekniejszy w Waszym życiu.

Mamusia październikowa 2009
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:13   #53
JuszkaPietruszka
Przyczajenie
 
Avatar JuszkaPietruszka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Send a message via Skype™ to JuszkaPietruszka
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Dzień Dobry,
termin porodu wychodzi na 1 września 2010
Wracam własnie od ginekolog i powoli dochodzę do siebie bo średnio znoszę pobieranie krwi... Ech!

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

a i do listy się dopisuję
Justyna, lat 26 (termin jak wyżej)
JuszkaPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:42   #54
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO


Mamusie wrześniowe

Gabisun (Marzena, 24l.).................... ......tp. 1.09.2010
Evullka (Ewa, 25l.).................... ..............tp. 1.09.2010
JuszkaPietruszka(Justyna, 26l.).............tp. 1.09.2010
Pomidora(Kasia, 26l.).................... .........tp. 7.09.2010

Juszko, już zmieniłam dane A krew pobierali ci na betę?

Kakusiu, wczoraj ci nie odpowiedziałam, bo byłam już padnięta. Lekarz powiedział, że od razu jak zajdę w ciążę, to na L4 muszę iść z dwóch powodów: primo pracuję w szkole i on nie chce, żebym się czymś zaraziła (ale to jest mniej ważne). Secundo w mojej rodzinie prawie każda kobieta roni co najmniej pierwsze dziecko, moja mama roniła, potem miała ogromny problem z donoszeniem trzech kolejnych ciąż. Lekarz stwierdził, że jeżeli wszystkie kobiety w rodzinie tak mają, to może być to jakieś uwarunkowanie genetyczne i lepiej dmuchać na zimne. Ja nie powiem, troszkę się boję, ale ciągle staram się sobie mówić, że będzie dobrze

Aniago25, Muminku88, EdziuO, CzarnyElfie, Bea83 bardzo wam dziękujemy

Moi rodzice wczoraj szczęki otworzyli szeroko jak się dowiedzieli, że w końcu, że już A potem był pisk, łzy i zaduma, że będą dziadkami Jak mówiłam "Jak wszystko dobrze pójdzie..." to mój ojciec mnie wzrokiem mroził
Miłego dnia kochane
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:50   #55
JuszkaPietruszka
Przyczajenie
 
Avatar JuszkaPietruszka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Send a message via Skype™ to JuszkaPietruszka
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

[QUOTE=Pomidora;16115957]
Mamusie wrześniowe

Gabisun (Marzena, 24l.).................... ......tp. 1.09.2010
Evullka (Ewa, 25l.).................... ..............tp. 1.09.2010
JuszkaPietruszka(Justyna, 26l.).............tp. 1.09.2010
Pomidora(Kasia, 26l.).................... .........tp. 7.09.2010

Juszko, już zmieniłam dane A krew pobierali ci na betę?

Dziękuję za wpis na listę. Krew pobrali na betę i progesteron. Po ciąży pozamacicznej mam kontrolować betę co 2 dni, dopóki na usg nie pokaże się zarodek w macicy. Także czeka mnie jeszcze trochę nieprzyjemnych doznań, ale czego się nie robi jak sie o czymś tak bardzo marzy!
JuszkaPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:58   #56
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Pomidorko, tak sie ciesze!!!!!
: jupi:

Wielkie gratulacje i trzymam kciuki za piekne 9 miesiecy!!: roza:

Za was wszystkie na tym watku trzymam mocno!!

A ja musze znow zameldowac sie na Planowac... bo juz dawno mnie tam nie bylo
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:06   #57
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Juszka, to rzeczywiście czeka cię trochę nerwów jeszcze, ale ja wierzę, że już musi być w porządku. Przecież taka rzecz nie może zdarzyć się dwa razy tej samej osobie.

Anessa, jak miło cię widzieć Dziękuję bardzo za gratulacje A ty rzeczywiście mogłabyś odezwać się na "Planować" bo niektórzy zapomną, kim jesteś Jeszcze raz dziękuję

Dziewczyny, moja kotka zaczęła dziś ruję Niby dobrze, bo w końcu będzie można ją wysterylizować. Ale tak strasznie miauczy i się męczy, że nie mogę na to patrzeć
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:07   #58
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

ale fajnie, kolejny wątek!

dziewczyny, serdecznie GRATULUJĘ wszystkim zafasolkowanym.
niech Was tu przybywa, przybywa....
Wszystkim życzę bezproblemowych ciąży, szybkich porodów i zdrowych dzieciaczków.

Mama majowa 2010.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:11   #59
JuszkaPietruszka
Przyczajenie
 
Avatar JuszkaPietruszka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Send a message via Skype™ to JuszkaPietruszka
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Juszka, to rzeczywiście czeka cię trochę nerwów jeszcze, ale ja wierzę, że już musi być w porządku. Przecież taka rzecz nie może zdarzyć się dwa razy tej samej osobie.

Anessa, jak miło cię widzieć Dziękuję bardzo za gratulacje A ty rzeczywiście mogłabyś odezwać się na "Planować" bo niektórzy zapomną, kim jesteś Jeszcze raz dziękuję

Dziewczyny, moja kotka zaczęła dziś ruję Niby dobrze, bo w końcu będzie można ją wysterylizować. Ale tak strasznie miauczy i się męczy, że nie mogę na to patrzeć
Mnie się marzy kot (brytyjczyk albo rosyjski niebieski). Najlepiej dwa od razu by miały towarzyswto. Żyję jednak pod jednym dachem z zagorzałym zwolennikiem psów Ale kto wie, może teraz da się w końcu przekonać...
JuszkaPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:15   #60
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez JuszkaPietruszka Pokaż wiadomość
Mnie się marzy kot (brytyjczyk albo rosyjski niebieski). Najlepiej dwa od razu by miały towarzyswto. Żyję jednak pod jednym dachem z zagorzałym zwolennikiem psów Ale kto wie, może teraz da się w końcu przekonać...
Koty są cudowne, dla mnie to zwierzęta idealne Mój mąż też jest zwolennikiem psów, ale dał się namówić na kotkę i za nic by jej nie wymienił.

Lecę do miasta na zakupy sylwestrowe
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.