Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 17:27   #61
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak sobie przeglądałam nowa serię Clearskin ...
Teraz peeling do twarzy ma 75ml, a miał 100ml A cena oczywiście ta sama.
Też to zauważyłam ;/

Cytat:
Napisane przez Taste Pokaż wiadomość
Internetowa oferta specjalna znów całkiem, całkiem. Zastanawiam się nad Balsamiczną szminką do ust Pro-To-Go odcień Perfect Pink bodajże.

.
Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Witam w 11 części
Proszę aby ktoś zamieścił screeny nowej oferty internetowej bo ja jej u siebie w strefie nie widzę. Próbowałam na 3 przeglądarkach i na żadnej nie widać oferty. Chyba mam coś z sytemem.
Właśnie mam ten sam problem;/ Gdy próbuję u siebie otworzyć ofertę internetową robi się pusta strona, i to nie wina przeglądarki ani komputera ponieważ próbowałam i u siebie i u TŻ. wiecie może czemu tak jest ?? jestem z prognozującego okreśgu.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016

Edytowane przez alloffkowa
Czas edycji: 2010-04-08 o 17:29
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:29   #62
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Ej.. dziewczyny,mam problem. Wczoraj dostałam zamówienie z katalogu 05, dzisiaj dostarczylam kosmetyki do klientek i własnie dostałam SMS-a od jednej z nich. Napisała mi,że te kosmetyki są przeterminowane i, że ich już nie chce.. a zamówiła żel pod prysznic lagoon i serum na zniszczone końcówki.. możecie mi powiedziec gdzie znajduje sie taka informacja o przydatnosci kosmetyku..?
na kosmetykach zawsze podana jest data produkcji a nie do kiedy trzeba je zużyć
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:33   #63
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
no niewiem czy w 2 watkach mozna sie pogubic... mi sie tam wydaje ze chyba urozmaicenia watkow jest jaknajbardziejh na tak..przeciesz wiadomo ze watki o PODOBNEJ tematyce zawsze sa w danym czasie rozne...takze ja niewidze przeszkod..no ale to tylko zalezy od was czy bedziecie chcialy odwiedzac ten watek
o matko, jaki beton..

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
na kosmetykach zawsze podana jest data produkcji a nie do kiedy trzeba je zużyć
dokładnie, data produkcji + data zużycia w formie tego pojemniczka z liczbą miesięcy [M].
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:44   #64
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Przyszły nowe Maje i znów nie pasują do bocznych, ale jestem na nich wkurzona
moje tez nie pasują

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
kochane avonomaniaczki. goroca was zapraszam na watek ,,bez ograniczen''-
AVON-Pytasz i wszystko wiesz
zapewne nieraz sie z wami na tym powyzszym watku uslysze...
żałosne...

nie usłyszysz bo właśnie został zamknięty

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
oj no nie o to mi chodzilo... chcialam poprostu miec taki swoj watek o avonie... no ale jak niechcecie no to coz...
śmiech na sali. koleżanka chce miec swój wątekto trzeba temat wymyślic a nie zakładac identyczny.

taa-jak nie chcecie to foch
Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
no oczywiscie. zgadzam sie...ale zawsze mozna poplotkowac o avonia na 2 watkach... avonu nigdy za wiele..hehe
można ale po co?

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
no niewiem czy w 2 watkach mozna sie pogubic... mi sie tam wydaje ze chyba urozmaicenia watkow jest jaknajbardziejh na tak..przeciesz wiadomo ze watki o PODOBNEJ tematyce zawsze sa w danym czasie rozne...takze ja niewidze przeszkod..no ale to tylko zalezy od was czy bedziecie chcialy odwiedzac ten watek
nie będziemy chciały.
ale dzięki za dobre chęci.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:45   #65
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
aaa fajowsko a z tym kurierem to tak jak myśle? bo nie chce czekać od 8 kwietnia do 22.04 na dostawe dzięki za odp
moim zdaniem mozesz zamowic wczesniej ale do realizacji zaczna chyba pobierac wraz ze startem katalogu
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:03   #66
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Pięć minut temu złozyłam zamowienie na 3 termin, zrobiłam sobie herbatkę , patrzę , a tam już pobrane do realizacji. Ale mają tempo.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:08   #67
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość

Właśnie mam ten sam problem;/ Gdy próbuję u siebie otworzyć ofertę internetową robi się pusta strona, i to nie wina przeglądarki ani komputera ponieważ próbowałam i u siebie i u TŻ. wiecie może czemu tak jest ?? jestem z prognozującego okreśgu.
ponawiam.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:11   #68
klekotka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dziewczyny mam pytanie. w poniedziałek chciałabym złozyc zamówienie na 3 termin K5, ale chciałabym sprawdzic dostepność produktów juz teraz. Jeżeli wpisze sobie w formularzu zamówien kody produktow to zamówienie bedzie juz zamkniete? Czy moge tylko sprawdzic a ostateczne zamówienie złożyć później? Pierwszy raz bede zamawiac przez neta. Pozdrawiam
klekotka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:11   #69
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



dokładnie, data produkcji + data zużycia w formie tego pojemniczka z liczbą miesięcy [M].
male sprostowanie: ta liczba z pojemniczka oznacza termin przydatnosci PO OTWORZENIU opakowania, a nie od daty produkcji, same wiecie ze czasem data produkcji jest sprzed roku np. A w wiekszosci przypadkow ta liczba z pojemniczka to 12 m, w przypadku kolorowki troche wiecej, w przypadku kremow balsamow moze byc 6 m, co nie oznacza ze jesli krem jest zamkniety, nigdy nie byl otwierany i mija 6 miesiecy od daty produkcji to juz jest przeterminowany, tak nie jest.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:12   #70
Iza1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Zastanawiałam sie ostatnio nad ta ofertą (błyszczyk, szminka, podkład, tusz, kosmetyczka...) No dla wielu jest bardzo atrakcyjna. Wiec jezeli chcą każdemu wpakowac odcien CREAM *tak wyczytalam xP* to coś mi się wydaje, że będzie on dla niektórych w brakach ^ ^

Edytowane przez Iza1801
Czas edycji: 2010-04-08 o 18:16
Iza1801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:14   #71
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

witam kobitki, mam sprawę
otóż przerzuciłam się z oriflame na avon, ponieważ w oriflame była sytuacja że zamawiałam jakąś rzecz - a gdy tej nie było to konsultanta podrzucała mi jakąś inną rzecz za co musiałam płacić.
w katalogu 06 (2010 ) jest teraz taki lakiro-odżywka do paznokci, ale tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:17   #72
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez klekotka10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. w poniedziałek chciałabym złozyc zamówienie na 3 termin K5, ale chciałabym sprawdzic dostepność produktów juz teraz. Jeżeli wpisze sobie w formularzu zamówien kody produktow to zamówienie bedzie juz zamkniete? Czy moge tylko sprawdzic a ostateczne zamówienie złożyć później? Pierwszy raz bede zamawiac przez neta. Pozdrawiam
oczywiscie mozesz je wklepac i nie klikac wyślij tylko zostawic i bedzie wisialo w necie do czasu az go edytujesz.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.
ale dlaczego masz placic za cos co nie przychodzi?jesli tego nie ma to nie ma-nie plac za nic.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:17   #73
koira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Witam dziewczyny po długiej przerwie Matko ale macie tempo ledwo nadrobiłam 10 część i ciesze się ze jestem już na równi tu... nowa część wy mnie kiedyś wykończycie pozdrawiam gorąco idę oglądać paczkę z 5 bo właśnie kurier przyszedł pozdrawiam gorąco
koira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:18   #74
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam kobitki, mam sprawę
otóż przerzuciłam się z oriflame na avon, ponieważ w oriflame była sytuacja że zamawiałam jakąś rzecz - a gdy tej nie było to konsultanta podrzucała mi jakąś inną rzecz za co musiałam płacić.
w katalogu 06 (2010 ) jest teraz taki lakiro-odżywka do paznokci, ale tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.
nie będzie zafakturowana i jej nie dostaniesz, a więc także nie będziesz płacić - nie martw się
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:21   #75
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam kobitki, mam sprawę
otóż przerzuciłam się z oriflame na avon, ponieważ w oriflame była sytuacja że zamawiałam jakąś rzecz - a gdy tej nie było to konsultanta podrzucała mi jakąś inną rzecz za co musiałam płacić.
w katalogu 06 (2010 ) jest teraz taki lakiro-odżywka do paznokci, ale tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.
Nie rozumiem.Jaka konsultantka ci podrzucala?
W Avon jak czegos nie ma to ta rzecz nie wlicza sie do bazy opustu.Za zamowienie placi sie po 21 dniach nie wczesniej wiec nie maja ci czego zwracac.Mam nadzieje,ze napisalam zrozumiale.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:26   #76
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Pięć minut temu złozyłam zamowienie na 3 termin, zrobiłam sobie herbatkę , patrzę , a tam już pobrane do realizacji. Ale mają tempo.
Po następnych 10 minutach mam już spakowaną paczkę i wystawioną fakturę.
W brakach zestaw torebek Maja.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:33   #77
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

przepraszam was za bezsensowne moje komentarza i wogole...juz na tamtenn watek nigdy nawet niewejde...przyladze sie do was ...heh... z czego oczywiscie sie bardzo ciesze...gorace buziaczki i jeszce raz przepraszam ze zrobilam ze siebie durnia
sylwiao931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:34   #78
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Zgłaszam się i ja w kolejnej części Myślę, że pomysł na drugi plotkowy wątek o Avonie nie jest zbyt udany...
Chyba nie uda mi się uzbierać w k06 250 zł żeby kupić ten kuferek na biżuterię, potrzebuje tylko żeli pod prysznic a to stanowczo za mało
a te akcje z torebkami Maja to zupełne przegięcie.....
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:35   #79
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam kobitki, mam sprawę
otóż przerzuciłam się z oriflame na avon, ponieważ w oriflame była sytuacja że zamawiałam jakąś rzecz - a gdy tej nie było to konsultanta podrzucała mi jakąś inną rzecz za co musiałam płacić.
w katalogu 06 (2010 ) jest teraz taki lakiro-odżywka do paznokci, ale tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.
Jeśli dobrze się domyślam, to jesteś klientką i miałaś taką konsultantkę z Ori, która w miejsce braku dawała inny kosmetyk, żeby nie zwracać Ci pieniędzy, które płaciłaś z góry
Mam nadzieję, że ta konsultantka z Avon, nawet jeśli się tak umówiłyście, że płacisz za kosmetyki przy zamówieniu, nie będzie Ci niczego "wciskała"
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:42   #80
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

ja będę zamówienie robić w środę, mam nadzieję, że w końcu dołączą mi tę cholerną maję na którą czekam już chyba ponad miesiąc !
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:50   #81
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Po następnych 10 minutach mam już spakowaną paczkę i wystawioną fakturę.
W brakach zestaw torebek Maja.
To już nawet Zestaw Torebek jest w brakach?? szok

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
ja będę zamówienie robić w środę, mam nadzieję, że w końcu dołączą mi tę cholerną maję na którą czekam już chyba ponad miesiąc !
To tak, jak ja.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:52   #82
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
VII. Pamiętajcie, że wiele kosmetyków Avon zrecenzowanych jest w KWC.
W bazie znajduje się prawie 900 kosmetyków!
Recenzje kosmetyków Avon [kilknij tutaj !]

hej
chcialam tylko zwrocic uwage, ze prawie 1300, a nie prawie 900
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:56   #83
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam ;/
Właśnie mam ten sam problem;/ Gdy próbuję u siebie otworzyć ofertę internetową robi się pusta strona, i to nie wina przeglądarki ani komputera ponieważ próbowałam i u siebie i u TŻ. wiecie może czemu tak jest ?? jestem z prognozującego okreśgu.
Ja jestem ze zwykłego okręgu i u mnie jest ok, bo przed chwilą jeszcze raz sprawdziłam.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
[/LEFT]
hej
chcialam tylko zwrocic uwage, ze prawie 1300, a nie prawie 900
Słuszna uwaga. Brawo za spostrzegawczość .
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:59   #84
AdulkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam kobitki, mam sprawę
otóż przerzuciłam się z oriflame na avon, ponieważ w oriflame była sytuacja że zamawiałam jakąś rzecz - a gdy tej nie było to konsultanta podrzucała mi jakąś inną rzecz za co musiałam płacić.
w katalogu 06 (2010 ) jest teraz taki lakiro-odżywka do paznokci, ale tam piszę że jest to do wyczerpania zapasów. więc jeśli zamówiłam ten lakier to jeśli go już nie będzie to pieniążki będą zwrócone tak?
wybaczcie za bezsensowne pytanie.

hmm
jak dla mnie to takie coś jest dziwne
ja jako konsultantka, pieniądze za kosmetyki biorę, dopiero po ich dostarczeniu, a nie po zamówieniu ( a z twojej wiadomosci zrozumialam, ze ta druga opcja jest u Ciebie jako klientki : ) )
więc z mojego punktu widzenia to nie twoje pytanie jest bezsensowne, ale placenie przed otrzymaniem produktu

a wlasnie w Ori mialam kolezanke i ona brala wczesniej :/

Pozdrawiam
__________________


'Podobno nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki.
Weszłam. Bieg rzeki był ten sam, tylko woda nieco inna'
_______________________
Konsultantka Avon
Fanka 'Desperate Housewives'

AdulkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:03   #85
ankamicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Ej.. dziewczyny,mam problem. Wczoraj dostałam zamówienie z katalogu 05, dzisiaj dostarczylam kosmetyki do klientek i własnie dostałam SMS-a od jednej z nich. Napisała mi,że te kosmetyki są przeterminowane i, że ich już nie chce.. a zamówiła żel pod prysznic lagoon i serum na zniszczone końcówki.. możecie mi powiedziec gdzie znajduje sie taka informacja o przydatnosci kosmetyku..?
Data przydatności to 3 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu [i kilka miesięcy od otwarcia-napisane na takim jakby symbolu otwartego pudełeczka]
ankamicha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:36   #86
Kasiac89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 84
GG do Kasiac89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Coś mi się wydaje, że k06 będzie marny :/ póki co żadnych zamówień, a zwykle już mam kilka tak tydzień przed terminem składania zamówienia. Mam nadzieję, że się ruszy w przyszłym tygodniu. A u Was jak??
__________________
"Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń. Inni - patrzą na rzeczywistość. Są też tacy, którzy zamieniają jedno w drugie."
- Douglas Everett


Studentka politologii




Kasiac89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:42   #87
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Kasiac89 Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że k06 będzie marny :/ póki co żadnych zamówień, a zwykle już mam kilka tak tydzień przed terminem składania zamówienia. Mam nadzieję, że się ruszy w przyszłym tygodniu. A u Was jak??

U mnie też nieciekawie... Mam zamówienie na 10 zł... Ja sobie zamówię na ok.30, i póki co żadnych nowych zamówien... Kuferek na biżuterię nie będzie mój, oj nie...


A mam pytanko do Was odnosnie balsamu do ciała ze str.121 w 6 kat. On bedzie brązowił skóre? Bo tam jest napisane "nadaje letni kolor i połysk"... Jak myslicie?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:44   #88
agulaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja też się martwię, że w tym katalogu to nawet na 250zł nie będe mieć zamówienia, a w 5 miałam na ponad 1000zł. Liczę tylko na to, że jest dużo nowych zapachów i do stóp i do kąpieli i żel więc może klientki na to się pokuszą.. oby
agulaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:49   #89
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
U mnie też nieciekawie... Mam zamówienie na 10 zł... Ja sobie zamówię na ok.30, i póki co żadnych nowych zamówien... Kuferek na biżuterię nie będzie mój, oj nie...


A mam pytanko do Was odnosnie balsamu do ciała ze str.121 w 6 kat. On bedzie brązowił skóre? Bo tam jest napisane "nadaje letni kolor i połysk"... Jak myslicie?
W HT na ostatniej stronie jest napisane,że balsam do ciała ma właściwości samoopalające,czyli pewnie zwykły samoopalacz do ciała
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:53   #90
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
W HT na ostatniej stronie jest napisane,że balsam do ciała ma właściwości samoopalające,czyli pewnie zwykły samoopalacz do ciała
O nie widziałam tej informacji, zaraz musze looknąć...
W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.