Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 18:52   #1171
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Super że wszystko ok a to twoje ciśnienie jest niepokojące. Czujesz się dobrze przy takim? Ja miałam nadciśnienie w poprzedniej ciąży ale nie aż tak wysokie. Myślę że będziesz musiała brać leki przez całą ciążę.Mi też już ewidentnie widać i coraz ciężej ukrywać. I założyłam dziś spodnie ciążowe z poprzedniej ciąży

Ja po wizycie już j wszystko ok. Ciąża wg USG 6+6 a wg om 7+4 więc niewiele. Jest zarodek i serduszko i nawet je słyszałam
Dziś powiedziałam też teściowej bo była u nas i była bardzo w szoku. Trochę innej reakcji się spodziewałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, super uczucie słyszeć takie serduszko A dlaczego teściowa w takim szoku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:18   #1172
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Siemka z rana, ja wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie. Zarodek na swoim miejscu, ma 6.2mm wiec ciąża ma 6 tygodni
Za 2 tygodnie mam się stawić z badaniami.


Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Gratulacje na kiedy masz tp? Miałam farta
A ja byłam na wizycie. Kropelka ma już prawie 17mm i serduszko bije 166 na minutę, nawet słyszałam przez chwilę . Krawiak jest ale mały koło szyjki daleko od maluszka, nic się nie odkleja i wiek zgadza się z ostatnim usg. Następna wizyta dopiero 02.10. Nie wiem jak ja do tego czasu wytrzymam. A i zapisałam się na prenatalne na 03. 10. Kosztują 450zł więc wydaje mi się że całkiem spoko cena.
Super!
Jakie to są badania?Co one wykrywają?

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Termin mam na 22 ale wg kalkulatora, gin mi jeszcze nie wyznaczył. Za 2 tyg zakładamy kartę ciąży
Masz taki sam termin wg.kalkuratora. Mi również wychodzi na 22.04.

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Madziarek mi gin też wyliczyła na 22 kwietnia i tak wpisała wczoraj w kartę ciąży. Z USG wyszło 24 i dla mnie bardziej wiarygodny bo owulacja przesunięta. Z drugiej strony dwa dni to żadna różnica ;p dziec i tak sam zdecyduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też tak wychodzi wg. Om.

Udało mi się dzisiaj ustrzelić wizytę u ginekologa w lux-medzie. Łudziłam się,że w gabinecie będzie usg. Nie było . Dał mi skierowanie na usg. Pobrał cytologię i zlecił szereg badań, które sobie oczywiście zrobię w ramach abonamentu. W poniedziałek umówiłam się na usg i mam nadzieję,że w końcu dowiem się co z pulsem kropka.Może wtedy się uspokoję.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Super że wszystko ok a to twoje ciśnienie jest niepokojące. Czujesz się dobrze przy takim? Ja miałam nadciśnienie w poprzedniej ciąży ale nie aż tak wysokie. Myślę że będziesz musiała brać leki przez całą ciążę.Mi też już ewidentnie widać i coraz ciężej ukrywać. I założyłam dziś spodnie ciążowe z poprzedniej ciąży

Ja po wizycie już j wszystko ok. Ciąża wg USG 6+6 a wg om 7+4 więc niewiele. Jest zarodek i serduszko i nawet je słyszałam
Dziś powiedziałam też teściowej bo była u nas i była bardzo w szoku. Trochę innej reakcji się spodziewałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super.

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Gdyby nie brak @ to nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. W zasadzie dawno tak dobrze się czułam. Jestem senna, ale nie wiem czy to kwestia ciąży czy tłumaczenia, że jestem w ciąży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym tak chciała mieć. Tylko się cieszyć. Zadroszczę. Ja czuję się jak flak przez te mdłości, wymioty i niskie ciśnienie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:26   #1173
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Już po wizycie
Wszystko w porządku u nas termin z usg taki sam jak z OM serduszko pięknie bije jaka ulga ehh_20190904_202020.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:35   #1174
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Już po wizycie
Wszystko w porządku u nas termin z usg taki sam jak z OM serduszko pięknie bije jaka ulga ehhZałącznik 7689825

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękny fasolek .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:46   #1175
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość

Też bym tak chciała mieć. Tylko się cieszyć. Zadroszczę. Ja czuję się jak flak przez te mdłości, wymioty i niskie ciśnienie.
Pod tym względem to tak. Ale jednak tak wysokie ciśnienie na samym początku jest niepokojące. Żadnego obciążenia organizmu, a ja mam ciśnienie jak wiekowa babcia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:50   #1176
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Pod tym względem to tak. Ale jednak tak wysokie ciśnienie na samym początku jest niepokojące. Żadnego obciążenia organizmu, a ja mam ciśnienie jak wiekowa babcia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo niebezpieczne. Może masz skłonności rodzinne do takiego wysokiego ciśnienia?U mnie moja mama ma takie niskie jak ja i to po niej odziedziczyłam je. Zawsze tak miałaś?Czy teraz w ciąży tak Ci wysoko skacze?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 20:04   #1177
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
To bardzo niebezpieczne. Może masz skłonności rodzinne do takiego wysokiego ciśnienia?U mnie moja mama ma takie niskie jak ja i to po niej odziedziczyłam je. Zawsze tak miałaś?Czy teraz w ciąży tak Ci wysoko skacze?
Tak naprawdę rzadko mierzyłam ciśnienie, ale jak już to robiłam to miałam wyższe, ale mieściłam się w normie. Ale aż takie wysokie to chyba pierwszy raz w życiu, napewno zestresowałam się całą sytuacją (niestety jestem bardzo wrażliwym typem człowieka), w domu jeszcze bez leków miałam około 137/86. No i wszystkie dzisiejsze pomiary to około 126/76-90, czyli całkiem dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 20:50   #1178
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A ja swiruje bo się dobrze czuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 20:50   #1179
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ania, Kasia super że wizyty udane
Jakoś mi sie wydawało wcześniej że ja sama jedna jestem z terminem pod koniec kwietnia a widzę że Curly i Ania jesteśmy na tym samym etapie
Co do brzucha to u mnie jakaś masakra w ciąży z synkiem było cokolwiek widać w 11 tygodniu. Teraz mam brzuch jak wtedy w połowie ciąży, serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 20:54   #1180
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
A ja swiruje bo się dobrze czuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też trochę się stresowałam, ale wczorajsze wątpliwości zostały rozwiane. Nie wyobrażam sobie leżeć i źle się czuć
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ania, Kasia super że wizyty udane
Jakoś mi sie wydawało wcześniej że ja sama jedna jestem z terminem pod koniec kwietnia a widzę że Curly i Ania jesteśmy na tym samym etapie
Co do brzucha to u mnie jakaś masakra w ciąży z synkiem było cokolwiek widać w 11 tygodniu. Teraz mam brzuch jak wtedy w połowie ciąży, serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieśmiało powiem, że ja też końcówka (chyba), bo 22/23.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 22:23   #1181
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Już po wizycie
Wszystko w porządku u nas termin z usg taki sam jak z OM serduszko pięknie bije jaka ulga ehhZałącznik 7689825

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super duża fasolka. Który to tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 23:27   #1182
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Ja już po! Wszystko ok, słyszałam serce, biło jak oszalałe fasolka ma prawie 35mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Czy wasi Mężowie też tak swiruja przez ciążę? Mój już całą listę ma co mogę jeść czego nie. Co robić itp? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój świrował przy pierwszej ciąży, teraz się jakoś uspokoił

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Z USG 6+4 jest zarodek jest serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Ja na razie zaczełam 8 tc wiec najgorsze przede mną, ale pamiętam że w 1 ciąży jak miałam 23 lata to nie miałam w ogole mdłości. W 10tc pewnego dnia po śniadaniu zaczął mnie boleć żołądek i zaczęłam wymiotwać, doszło jeszcze z drugiej strony j tak 2 tygodnie, 2 razy w szpitalu z odwodnieniem a po 2 tygodniach jak ręką odjął, w drugiej ciąży (28l) miałam tylko lekkie mdłości wiec trzymajcie się, to niestety wszystko w normie i wszystko minie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Tak o nim ale w sumie wygrał sprawę, choć nie zdziwiłbym się jakby to prawda była, raczej tam wszyscy przy nim na baczność stoją. Nie zmienia to faktu że lekarzem jest dobrym, w szpitalu opiekę miałam bardzo dobrą, polożne to złote kobiety a sam lekarz konkretny i ufam mu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Siemka z rana, ja wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie. Zarodek na swoim miejscu, ma 6.2mm wiec ciąża ma 6 tygodni
Za 2 tygodnie mam się stawić z badaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Któraś już zakłada ciążowe spodnie? Ja mam popołudniami tak wywalony brzuch że masakra. W pracy odpięty guzik. Czekam na moment aż bede mogła się ubrać w ciążowe ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę od poniedziałku Założyłam rano normalne i tak mi zgniotło brzuch, że zrobiłam największego pawia No więc już mam wygodne spodnie nie uciskające brzucha

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj moja fasolka rozbudzila porannym bełcikiem cudowne rozpoczęcie urodzinowego poranka, zlosciwosc chyba odziedziczyła po tatusiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepszości!

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj byłam na usg, wszystko książkowo, ciąża wg usg o dzień młodsza niż om. Ale ciśnienie ️ 175/116 i 166/99 u lekarza, w domu trochę lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ciśnienie faktycznie trochę za wysokie...

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Już po wizycie
Wszystko w porządku u nas termin z usg taki sam jak z OM serduszko pięknie bije jaka ulga ehhZałącznik 7689825

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ja też nie mam objawów dwa dni i się stresuję. Jaki człowiek jest głupi jej
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 05:26   #1183
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Super duża fasolka. Który to tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8+0 zarówno z usg jak i z miesiączki ostatnio była różnica trzech dni ale dzidziol wyrównał na szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 06:18   #1184
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej dziewczyny
Czy Was tez tak „odcina” wieczorami ???
Co przyłożę głowę do poduszki to mnie nie ma, zasypiam w sekundę
Nawet serialu żadnego czy jak wczoraj meczu siatkówki nie jestem w stanie obejrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 06:50   #1185
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dla mnie wg popołudnia i wieczory to dramat. Najsilniejsze mdłości i mega zmęczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 06:58   #1186
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy Was tez tak „odcina” wieczorami ???
Co przyłożę głowę do poduszki to mnie nie ma, zasypiam w sekundę
Nawet serialu żadnego czy jak wczoraj meczu siatkówki nie jestem w stanie obejrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tak miałam w poprzedniej ciąży ale w późniejszym etapie. Co położyłam głowę to usypiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 08:04   #1187
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość



Super!
Jakie to są badania?Co one wykrywają?


Masz taki sam termin wg.kalkuratora. Mi również wychodzi na 22.04.


Mi też tak wychodzi wg. Om.

Udało mi się dzisiaj ustrzelić wizytę u ginekologa w lux-medzie. Łudziłam się,że w gabinecie będzie usg. Nie było . Dał mi skierowanie na usg. Pobrał cytologię i zlecił szereg badań, które sobie oczywiście zrobię w ramach abonamentu. W poniedziałek umówiłam się na usg i mam nadzieję,że w końcu dowiem się co z pulsem kropka.Może wtedy się uspokoję.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------


Super.


Też bym tak chciała mieć. Tylko się cieszyć. Zadroszczę. Ja czuję się jak flak przez te mdłości, wymioty i niskie ciśnienie.
Test pappa + usg pierwszego trymestru. Ma to za zadanie wykryć wady genetyczne np. Zespół Downa i wady rozwojowe, czy jest mózg, czy narządy się dobrze rozwijają itp.
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Już po wizycie
Wszystko w porządku u nas termin z usg taki sam jak z OM serduszko pięknie bije jaka ulga ehhZałącznik 7689825

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekałam na te wieści! Supcio Ja po wczorajszej wizycie zaczynam wierzyć że to się może udać.
Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
A ja swiruje bo się dobrze czuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie świruj. Ja po tygodniu zgonu poczułam się lepiej i miałam czarne scenariusze a na wizycie wszystko pięknie wygląda. Ciesz się tym. Bo jeszcze może ten gorszy czas wrócić.
Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy Was tez tak „odcina” wieczorami ???
Co przyłożę głowę do poduszki to mnie nie ma, zasypiam w sekundę
Nawet serialu żadnego czy jak wczoraj meczu siatkówki nie jestem w stanie obejrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ostanie wieczory czuje się źle. Po wszystkim paw. Wczoraj usnęłam na kanapie na pół siedząc bo bałam się położyć głowę na poduszce. Nawet mężowi nie dałam się zabrać do sypialni. Dopiero koło 3 rano jak się poczułam lepiej to sama poszłam na łóżko spać. 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 08:23   #1188
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień Dobry,

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Dla mnie wg popołudnia i wieczory to dramat. Najsilniejsze mdłości i mega zmęczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja najsilniejsze mdłości mam rano, ale utrzymują się do wieczora. Coś strasznego. Wczoraj zapytałam lekarza co mogę wziąć,żeby sobie ulżyć. Przepisał mi jakieś gumy do żucia pregnavomi. Po zażyciu jednej sztuki poleciałam do wc zwymiotować. Tak mi pomogły.

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Test pappa + usg pierwszego trymestru. Ma to za zadanie wykryć wady genetyczne np. Zespół Downa i wady rozwojowe, czy jest mózg, czy narządy się dobrze rozwijają itp. Czekałam na te wieści! Supcio Ja po wczorajszej wizycie zaczynam wierzyć że to się może udać. Nie świruj. Ja po tygodniu zgonu poczułam się lepiej i miałam czarne scenariusze a na wizycie wszystko pięknie wygląda. Ciesz się tym. Bo jeszcze może ten gorszy czas wrócić. Ja ostanie wieczory czuje się źle. Po wszystkim paw. Wczoraj usnęłam na kanapie na pół siedząc bo bałam się położyć głowę na poduszce. Nawet mężowi nie dałam się zabrać do sypialni. Dopiero koło 3 rano jak się poczułam lepiej to sama poszłam na łóżko spać. 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedż.

Ależ miałam dzisiaj w nocy koszmar . Śniło mi się,że jakaś kobieta wbiła mi rękę strzykawkę z zawartością środka aborcyjnego. Nie mogłam tej igły wyjąć. Co za chory sen. Potem już nie mogłam zasnąć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 08:54   #1189
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry widzę że samopoczucie u Was różnie. Ja mam od wczoraj objaw którego nie miałam w 2 poprzednich ciążach... cokolwiek nie zjem to zostawia mi gorzki posmak w ustach:/ cały czas. Czuję jakbym rozgryzła jakąś ochydną gorzką tabletkę blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 08:58   #1190
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry widzę że samopoczucie u Was różnie. Ja mam od wczoraj objaw którego nie miałam w 2 poprzednich ciążach... cokolwiek nie zjem to zostawia mi gorzki posmak w ustach:/ cały czas. Czuję jakbym rozgryzła jakąś ochydną gorzką tabletkę blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To ja tą gorzkość miałam na samym początku, później chwila spokoju i ostatnio znowu wróciła.
U mnie samopoczucie to bardzo średnio...
nie wiem chyba już się stresuje następnym tygodniem, może już mi doktorek zrobi prenatalne odrazu ?
Nie wiem kiedy nadejdzie taki czas kiedy zacznę się tak dobrze i szczęśliwie cieszyć ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:15   #1191
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie objawy ciągle na tym samym poziomie. Da się żyć, męczą mnie mdłości ale nie tak non stop. Stresuję mnie to opróżnianie krwiaka, już chciałabym żeby się skończyło to... Boję się, że to zaszkodzi maleństwu.
Też bym chciała się cieszyć ciążą a ciągle stres. Także rozumiem was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:24   #1192
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja właśnie dostałam ofertę przejścia na nowe stanowisko w pracy, o którym marzyłam od dawna a mój pracodawca nie wie o ciąży.. Jak żyć.. 🤷☠♀️🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:38   #1193
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ok... Jak się edutuje post w aplikacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Dobra, odkryłam jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:49   #1194
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej Dziewczyny

Dopisuję się
35 lat, pierwsza ciąża, tp z OM 6/04 ale w pon byłam na wizycie i położna zakładając mi kartę ciąży wpisała tp 8/04


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rybaa
Czas edycji: 2019-09-05 o 09:52
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:52   #1195
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Czy na telefonie jestem w stanie zrobić pogrubienie czcionki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:57   #1196
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dopisuję się
35 lat, pierwsza ciąża, tp z OM 6/04 ale w pon byłam na wizycie i położna zakładając mi kartę ciąży wpisała tp 8/04


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:08   #1197
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dopisuję się
35 lat, pierwsza ciąża, tp z OM 6/04 ale w pon byłam na wizycie i położna zakładając mi kartę ciąży wpisała tp 8/04
Witaj

Wczoraj lekarz pobrał mi cytologię, kilka godzin po tym dostałam plamienia i mam do teraz trochę. Pobieraliście teraz w ciąży cytologię?Mam się przejmować tym plemieniem?Ile to może trwac?Nigdy po pobraniu cytologii nie miałam plemienia, ten lekarz był wyjątowo niedelikatny. Badanie równiez przeprowadził agresywnie. Nawet nie zapytał mnie czy pobierać cytologię, tylko podczas badania sam to zrobił. Musiał mnie zbadań,żebym mogła dostać skierowanie na badaniaz pakietu.., ale mógł zapytać mnie chociaż, czy chcę teraz pobierać cytologię. Moja lekarz prowadząca chciała pobrać cytologię dopiero 24 tego jak ciąża będzie już w miarę bezpieczna. Trochę jestem zła.Teraz martwię się tym plamieniem.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:10   #1198
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witaj

Wczoraj lekarz pobrał mi cytologię, kilka godzin po tym dostałam plamienia i mam do teraz trochę. Pobieraliście teraz w ciąży cytologię?Mam się przejmować tym plemieniem?Ile to może trwac?Nigdy po pobraniu cytologii nie miałam plemienia, ten lekarz był wyjątowo niedelikatny. Badanie równiez przeprowadził agresywnie. Nawet nie zapytał mnie czy pobierać cytologię, tylko podczas badania sam to zrobił. Musiał mnie zbadań,żebym mogła dostać skierowanie na badaniaz pakietu.., ale mógł zapytać mnie chociaż, czy chcę teraz pobierać cytologię. Moja lekarz prowadząca chciała pobrać cytologię dopiero 24 tego jak ciąża będzie już w miarę bezpieczna. Trochę jestem zła.Teraz martwię się tym plamieniem.
Może się zdarzyć, zwłaszcza skoro piszesz, że był niezbyt delikatny. Brązowe czy czerwone?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:13   #1199
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witaj

Wczoraj lekarz pobrał mi cytologię, kilka godzin po tym dostałam plamienia i mam do teraz trochę. Pobieraliście teraz w ciąży cytologię?Mam się przejmować tym plemieniem?Ile to może trwac?Nigdy po pobraniu cytologii nie miałam plemienia, ten lekarz był wyjątowo niedelikatny. Badanie równiez przeprowadził agresywnie. Nawet nie zapytał mnie czy pobierać cytologię, tylko podczas badania sam to zrobił. Musiał mnie zbadań,żebym mogła dostać skierowanie na badaniaz pakietu.., ale mógł zapytać mnie chociaż, czy chcę teraz pobierać cytologię. Moja lekarz prowadząca chciała pobrać cytologię dopiero 24 tego jak ciąża będzie już w miarę bezpieczna. Trochę jestem zła.Teraz martwię się tym plamieniem.
Ja mialam teraz pobrana cytologie w 6 tygodniu, a w pierwszej ciazy jeszcze wczesniej. To jest bezpieczne. mnie pytala teraz ginka czy zdarzaly sie wczesniej plamienia po cytologii, wiec chyba moze tak byc.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:18   #1200
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Ja mialam teraz pobrana cytologie w 6 tygodniu, a w pierwszej ciazy jeszcze wczesniej. To jest bezpieczne. mnie pytala teraz ginka czy zdarzaly sie wczesniej plamienia po cytologii, wiec chyba moze tak byc.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ufff, ulżyło mi.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.