Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-09, 18:07   #1441
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Jezu dziekuje dziewczyny nawet nie wiecie jak ja sie ciesze ! Ale za to mam skierowanie do szpitala na artroskopie kolana a terminy sa mega dlugie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:30   #1442
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny
Wróciłam z wizyty u endokrynologa. Serio, naczytałam się w internecie jakiś dziwnych opinii, w stresie byłam przed wizytą - nie tylko tym, co mi powie, ale też jaka się ta pani doktor okaże... Drzwi gabinetu się otwierają... I co ja widzę? Przemiłą panią, która wszystko mi wyjaśniła, ba, uspokoiła mnie nawet, że nie ma czym się denerwować. Że stopniowo porobimy badania i będziemy działać. Bardzo sympatyczna i taka ludzka, serio, czułam się jakbym ze swoją psiapsiółką rozmawiała

Zleciła mi:
- ponowne TSH
- FT
- ATPO
- USG tarczycy

Poza tym zaleciła branie witaminy D3 oraz folik

Po raz kolejny miałam farta, aby trafić na fantastycznego lekarza
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:39   #1443
Patipati7
Przyczajenie
 
Avatar Patipati7
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 12
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Ze starszym raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia i wpadliśmy. A z młodsza to w 1cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, no to nic tylko pozazdrościć. Obys teraz też tak szybko zobaczyła dwie kreseczki

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Patipati7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:34   #1444
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Jezu dziekuje dziewczyny nawet nie wiecie jak ja sie ciesze ! Ale za to mam skierowanie do szpitala na artroskopie kolana a terminy sa mega dlugie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Terminy w Polsce na nfz to jakiś żart


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:40   #1445
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Terminy w Polsce na nfz to jakiś żart


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zgadzam się.

Ale prywatnie robi się powoli to samo... ��
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:43   #1446
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Ale prywatnie robi się powoli to samo... ��


Ja jak zaczęłam chorować te 5 lat temu to na 100 tys.miasto był 1(!) endokrynolog. Tylko prywatnie,terminy na kilka miesięcy do przodu. Mamy za mało specjalistów.


Mnie 3 dzień zgaga męczy, nic wyjątkowego nie jem. Dzisiaj jadłam obiad o 16 a teraz mnie pali jak cholerka nie wiem od czego. Nigdy tak nie miałam..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:46   #1447
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej, ja też dziś rano byłam w labie, mam wyniki. Morfo w normach, TSH mam 1.02 więc pięknie Progesteron 13.4 dokładnie 7 dni po owulacji, kto pomoże zinterpretować czy to ok? Nie za mało na starania?
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 19:49   #1448
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hej, ja też dziś rano byłam w labie, mam wyniki. Morfo w normach, TSH mam 1.02 więc pięknie Progesteron 13.4 dokładnie 7 dni po owulacji, kto pomoże zinterpretować czy to ok? Nie za mało na starania?


Progesteron powyżej 10 chyba świadczy że owu była


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 20:19   #1449
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja mam w piątek wizytę u rodzinnego , zrobię krew i mocz.
Biorę od kilku miesięcy vitaminy dla kobiet w ciąży i bardzo dobrze się po nich czuje
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 20:43   #1450
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Terminy w Polsce na nfz to jakiś żart


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szczerze jestem przerażona tymi terminami a szczerze nie stac mnie na prywatny zabieg kolana bo to powyzej 10 tysiecy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 20:47   #1451
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Przy progeteronie 13.00, ginekolog przepisała mi duphaston. Powiedziala ze to niski wynik.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 21:04   #1452
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Przy progeteronie 13.00, ginekolog przepisała mi duphaston. Powiedziala ze to niski wynik.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to zalezy ile dni po owulacji robiłaś te badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 21:41   #1453
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
A to zalezy ile dni po owulacji robiłaś te badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7 dni po owulacji robilam. Przy owu z prawego jajnika progesteron byl 18.4 a przy owu z lewego był 13. W obu przypadkach badanie robione 7 dni po owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hej, ja też dziś rano byłam w labie, mam wyniki. Morfo w normach, TSH mam 1.02 więc pięknie Progesteron 13.4 dokładnie 7 dni po owulacji, kto pomoże zinterpretować czy to ok? Nie za mało na starania?
Piękne TSH

Czekam od soboty na wyniki tarczycowe, robilam w diagnostyce i nadal nie ma. W środę lekarz, mam nadzieję że się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

paula1456, dobrze ze trafiłaś na ogarnięte lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 22:09   #1454
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
7 dni po owulacji robilam. Przy owu z prawego jajnika progesteron byl 18.4 a przy owu z lewego był 13. W obu przypadkach badanie robione 7 dni po owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Piękne TSH

Czekam od soboty na wyniki tarczycowe, robilam w diagnostyce i nadal nie ma. W środę lekarz, mam nadzieję że się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

paula1456, dobrze ze trafiłaś na ogarnięte lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie, zwlaszcza że teraz coraz trudniej na takiego trafić. I do tego właśnie z taka empatia, nie traktującego pacjenta na zasadzie 'po co on w ogóle do mnie przyszedł?'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 22:28   #1455
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Hej

Fajnie ,ze coraz wiecej nas tutaj
Ja dziewczynh bylam rano zrobic komplet badan tarczycowych i morfologie .. a przy okazji wam sie pochwale ,że zgłosiłam sie do konkursu w głosie wielkopolskim na kobieca twarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U lalal no to pięknie 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam/nie czekam na okres i mam nadzieję że może w tym miesiącu zaskoczy. ja też naiwnie myslam że młoda jestem to szybko pójdzie ale szybko moje myślenie się zmieniło

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
3mam kciuki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
https://gloswielkopolski.pl/p/kandyd...ska%2C1212505/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Prosze macie link

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Pregna start

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Zamówiłam pregna plus, ale będę stosować pierwszy raz i nie mogę się wypowiedzieć 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Hej! To tak jak ja. Tez 2cs dobiega konca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------





Ja biorę prenatal uno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

My wczoraj wróciliśmy z wyjazdu. Gdańsk jest piękny

Dzisiaj miałam kocioł rano w pracy dlatego dopiero teraz się odzywam.


Od wczoraj mam taką zgagę że ja pierdziu. Nawet jak wody się napiję nie wiem o co chodzi. Nic takiego nie jadłam ani dziś ani wczoraj na co byłam wrażliwa...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To kiedy testowanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Dołączam do Was
29 lat, 3 cykl starań, w 1 cs (trochę... niezamierzonym) ciąża... Wielka radość, zaskoczenie i trochę strachu gdy zobaczyłam 2 kreski, potem już sama radość do momentu wyniku bhcg=12... 4 dni byłam w ciąży... Potem obfite krwawienie 9 dni i kilka tyg dochodzenia do siebie. Zapomnieliśmy że to tak wcześnie i że wszystko może się zdarzyć, niemniej tak silne emocje - pomimo pogodzenia się z działaniem biologii - mnie zaskoczyły... Mąż był cały czas obok i bardzo wspiera.
Cykle mam regularne c0 28 dni, mimo to upewniam się testami owulacyjnymi , obecnie 21 dc i jutro badania... THS, PRL, progesteron i IGG różyczkowe bo to mi w przygotowaniach umknęło że byłam szczepiona tylko 1x w 13rż i chce sprawdzić czy poziom przeciwciał wystarczy.
Biorę Prenatal Uno i Inofem, z kolejnym cyklem jeśli nie wyjdzie tym razem zwiększam wg rekomendacji 2x1 saszetkę Oczytana, bogata w nowa wiedzę i z zadaniowym podejściem podchodzę do tematu ciąży
Tylko jak cholerka nie myśleć ciągle o tym?
Niestety znam ten ból, właśnie kończę krwawienie, 4 dzień, dokladnie tydzień temu o tej porze siedzieliśmy i zastanawialiśmy się kiedy usłyszymy serduszko.....
3mam za Ciebie kciuki, za ten cykl 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne tsh, ft4 mogłoby być ciut wyżej ale mimo to - bardzo ladne wyniki

Ja sie zmagam od 2 miesięcy z obniżonym białymi krwinkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Trochę obniżone neutrocyty, to może byłaś przeziębiona albo cos Cię lekko łapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 22:30   #1456
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Wróciłam z wizyty u endokrynologa. Serio, naczytałam się w internecie jakiś dziwnych opinii, w stresie byłam przed wizytą - nie tylko tym, co mi powie, ale też jaka się ta pani doktor okaże... Drzwi gabinetu się otwierają... I co ja widzę? Przemiłą panią, która wszystko mi wyjaśniła, ba, uspokoiła mnie nawet, że nie ma czym się denerwować. Że stopniowo porobimy badania i będziemy działać. Bardzo sympatyczna i taka ludzka, serio, czułam się jakbym ze swoją psiapsiółką rozmawiała

Zleciła mi:
- ponowne TSH
- FT
- ATPO
- USG tarczycy

Poza tym zaleciła branie witaminy D3 oraz folik

Po raz kolejny miałam farta, aby trafić na fantastycznego lekarza
No i pięknie zrób badanka i bezstresowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 04:48   #1457
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
U lalal no to pięknie

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

[/COLOR]To kiedy testowanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie chyba bez. Dziś tempka spadła więc pewnie @ zaraz przyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 06:59   #1458
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Zgadzam się z aaska92 w całej rozciągłości
Trzeba się wsłuchać w swoje dziecko, czego ono najbardziej potrzebuje. Rady typu 'nie noś bo przyzwyczaisz' zamiast pomagać, tylko wprowadzają młodą mamę w poczucie, że coś robi źle, że to przez nią dziecko jest takie wymagające, że nauczyła złych nawyków. A ono takie po prostu jest, takie ma usposobienie Nie da się takiego malutkiego dziecka przyzwyczaić do bliskości mamy, ono tego potrzebuje i koniec, tyle że jedno dziecko potrzebuje tego więcej, a inne mniej. I naprawdę to nie jest kwestia przyzwyczajenia czy rozpieszczania.

Nie wyobrażam sobie nie reagować przez 10 min na płacz mojego dziecka. I nie wiem do czego ma to prowadzić - żeby dziecko nie prosiło o uwagę rodziców, nie sygnalizowało swoich potrzeb? Jedyne czego w ten sposób dziecko się uczy, to że nie może liczyć na rodziców, kiedy ich potrzebuje. Tłumaczenie, że jest nakarmione, przewinięte itp., więc krzywda mu się nie dzieje do mnie nie przemawia - potrzeby emocjonalne maluszka wcale nie są mniej ważne od fizjologicznych. Pierwsze miesiące życia dziecka to naprawdę jeszcze nie czas na wychowywanie i dyscyplinę.
Takie jest moje zdanie, ale wiadomo, każdy ma prawo wychowywać swoje dziecko jak uważa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc ja też nie wyobrażam sobie siedzieć i słychać jak dziecko płacze i potrzebuje utulenia a ktoś mówi że musi się wypłakać
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobitki

Dziś 4 dzień cyklu, krwawienie powoli się kończy (tak długiego i intensywnego nie miałam nigdy), testy owu zamówione, czas wziąć się w garść i czekać na owu
Zastanawiam się czy nie zbadać progesteronu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to jesteśmy we dwie u mnie też 4 DC ja mam cykle 28 dni to pewnie będziemy testować w tym samym czasie
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Udało mi się w końcu zapisac na wizytę do endokrynologa dzisiaj na 16. Strasznie się tym denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko będzie Dobrze a przynajmniej będziesz wiedziała na co ewentualnie zwrócić uwagę
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Witajcie dzieczyny
Miłego poniedziałku




Ja miałam przytulanki w czwartek , owu piątek mówiło ciało a na wieczór test owu więc czasem coś może być . Chociaż , jeśli nie będzie , to w tym cyklu bardzo bym się nie zmartwiła bo na spokojnie ślub a jak będzie to i tak będę szczśliwa

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------





Super Nie martw się, będzie dobrze
To trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Moja taka była. Nadal jest, tyle że już na rok i 3 miesiące prawie więc trochę lżej jest. Ale była tragedia, masakra i w ogóle 🤦♀️ calodniowe wrzaski, 4 miesiące kolek, do teraz musi ktoś przy niej być, nie można jej zostawić ma minute bo drze się jakby że skóry obdzierali, nie bawi się sama, ciągle tylko wisi na mnie jedynie noce nas ratowaly bo odkąd skończyła 3 miesiące to ładnie śpi w nocy. Progesteron najlepiej badać tydzień po owulacji (ale to nie znaczy że w 21dc). Bo wynik z innego dnia cyklu Ci w zasadzie nic nie powie 🤷♀️


Dziej dobry ja dziś 8dc, wczoraj dopiero mi się okres skończył. Nigdy nie miałam takich długich, po porodzie się tak zepsuło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się właśnie po porodzie skróciły miesiączki i bardzo się cieszę. To też pewnie niedługo będziecie działac🥰
Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny ja trochę zamilklam ale cały czas was czytam ;p na razie czekam/nie czekam na @

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki aby @ nie przyszła!!!
Cytat:
Napisane przez Patipati7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można dołączyć?
Patrycja, 26 lat w tym roku, tż 27 lat. Jesteśmy w trakcie starania o pierwsze dziecko, aktualnie 2cs.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Witaj i powodzenia
Cytat:
Napisane przez Patipati7 Pokaż wiadomość
O to super, bo spotkałam się już z opinani że 26 lat to za wcześnie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 25 lat. Uważam że to wcale nie za wcześnie jeśli Wy tak czujecie!
Cytat:
Napisane przez Patipati7 Pokaż wiadomość
Kiedyś naiwnie myślałam, że w ciążę zachodzi się bardzo łatwo. Dopiero jak w moim otoczeniu koleżanki starały się kilka lat, uświadomiłam sobie, że to nie jest na pstryknięcie palcami. Mam nadzieję, że i mi i Tobie uda się zobaczyć dwie kreski w najbliższym czasie )

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja też tak myślałam. Miałam wręcz wizję za młodu że plemniki są jak cyborgi i tylko czekają żeby mnie zapłodnić 🤦
Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam/nie czekam na okres i mam nadzieję że może w tym miesiącu zaskoczy. ja też naiwnie myslam że młoda jestem to szybko pójdzie ale szybko moje myślenie się zmieniło

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, kiedy będziesz testować?
Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Dołączam do Was
29 lat, 3 cykl starań, w 1 cs (trochę... niezamierzonym) ciąża... Wielka radość, zaskoczenie i trochę strachu gdy zobaczyłam 2 kreski, potem już sama radość do momentu wyniku bhcg=12... 4 dni byłam w ciąży... Potem obfite krwawienie 9 dni i kilka tyg dochodzenia do siebie. Zapomnieliśmy że to tak wcześnie i że wszystko może się zdarzyć, niemniej tak silne emocje - pomimo pogodzenia się z działaniem biologii - mnie zaskoczyły... Mąż był cały czas obok i bardzo wspiera.
Cykle mam regularne c0 28 dni, mimo to upewniam się testami owulacyjnymi , obecnie 21 dc i jutro badania... THS, PRL, progesteron i IGG różyczkowe bo to mi w przygotowaniach umknęło że byłam szczepiona tylko 1x w 13rż i chce sprawdzić czy poziom przeciwciał wystarczy.
Biorę Prenatal Uno i Inofem, z kolejnym cyklem jeśli nie wyjdzie tym razem zwiększam wg rekomendacji 2x1 saszetkę Oczytana, bogata w nowa wiedzę i z zadaniowym podejściem podchodzę do tematu ciąży
Tylko jak cholerka nie myśleć ciągle o tym?
Oooo przykro mi. Ja tak miałam w czerwcu 2019 szok no bo jak to jestem w ciąży...a potem płacz bo puste jajo płodowe. Teraz po tej sytuacji będziemy się starać pierwszy raz
Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Dodalam swoje wyniki nie rozumiem tych od tarczycy na samym dole i nie wiem co to sa te za niskie z morfologi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyniki masz ogólnie super!
Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Ze starszym raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia i wpadliśmy. A z młodsza to w 1cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę też chciałabym aby w pierwszym cyklu nam się udało ale chyba nie będzie nam dane...
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Wróciłam z wizyty u endokrynologa. Serio, naczytałam się w internecie jakiś dziwnych opinii, w stresie byłam przed wizytą - nie tylko tym, co mi powie, ale też jaka się ta pani doktor okaże... Drzwi gabinetu się otwierają... I co ja widzę? Przemiłą panią, która wszystko mi wyjaśniła, ba, uspokoiła mnie nawet, że nie ma czym się denerwować. Że stopniowo porobimy badania i będziemy działać. Bardzo sympatyczna i taka ludzka, serio, czułam się jakbym ze swoją psiapsiółką rozmawiała

Zleciła mi:
- ponowne TSH
- FT
- ATPO
- USG tarczycy

Poza tym zaleciła branie witaminy D3 oraz folik

Po raz kolejny miałam farta, aby trafić na fantastycznego lekarza
Uwielbiam jak ludzie z przemiłego lekarza robią tyrana Przecież wiadomo że nie będzie nikt nikogo po dupie całował najważniejsze żeby był fachowcem.
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
U mnie chyba bez. Dziś tempka spadła więc pewnie @ zaraz przyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby nie!!!

Witam się z Wami we wtorek. Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam i wszystkim odpowiedziałam. Nastukalyscie aż miło. Ja tak się napalilam że będziemy próbować i że może tym razem się uda że nie mogę przestać myśleć. A najpewniej wcale nie spróbujemy. Jeszcze nie zaczęliśmy a ja się już podłamałam. Stary ma angine ciężko przechodzi bierze antybiotyk a i mnie coś zaczyna brać... jestem dziś w 4 DC i jak tak dalej będziemy się faszerować lekami to napewno się nie uda. O ile w ogóle będziemy mieli siłę zaszaleć bo coś marnie to widzę ️Tak mi jakoś smutno. Powiedzcie że nie tylko ja tak mam. Czy ktoś będzie testować w najbliższe dni??Bo dAwno napięcia żadnego nie było chyba nie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 07:05   #1459
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Okres mam mieć za 3 dni a jak nie przyjdzie to testuje w weekend.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-10, 07:13   #1460
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Okres mam mieć za 3 dni a jak nie przyjdzie to testuje w weekend.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Mamy synchro! Ja tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 07:14   #1461
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Mamy synchro! Ja tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To trzymam kciuki a czujesz coś ze ma przyjsc@?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 07:27   #1462
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Okres mam mieć za 3 dni a jak nie przyjdzie to testuje w weekend.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Mamy synchro! Ja tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki za Was dziewczyny! A czujecie się jakoś inaczej?? Podejrzewacie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 07:53   #1463
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja się nie czuje inaczej. Trochę piersi mnie bolą i są większe ale możliwe że to efekt tego że tyje bo sobie taki cel założyłam i już 4 na plusie. A tak to w sumie nic

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 08:15   #1464
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć dziewczyny )



Trzymam kciuki za kobietki które niedługo testują ja @ dopiero 20 wiec jeszcze trochę

Jak mija wam dzionek ja byłam oddać krew i czekam dziś dentysta na 12 , kontrola by było wszYtako Ok w razie W
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 08:17   #1465
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Was dziewczyny! A czujecie się jakoś inaczej?? Podejrzewacie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam cycki spuchnięte, no i ta zgaga 3 dniowa nie wiadomo po czym

Ale nie sądze żeby to było to. Już mi tempka spada więc okres lada dzień pewnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 08:20   #1466
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć Dziewczyny

Jakoś nie umiałam zebrać się, żeby coś napisać i jeszcze mam drugie zmiany w pracy.

U mnie 3 dzień cyklu i może w tym miesiącu zaskoczy
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 08:42   #1467
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Chyba tez znów wrócę do mierZenia , żeby była dodatkowa informacja , w owufriend jest ze można notować
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 09:00   #1468
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry 6dc wracam do gry i czekam na jakieś tesciki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 09:04   #1469
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Kurde dopóki nie ma okresu to zawsze jest nadzieja. Ja gnije dziś w pracy całe 12 godzin. Rano czułam się marnie ale zaaplikowalam leki i mi lepiej. Pogoda piękna. U mnie dziś 5 DC. Miałam nie myśleć i się nie nakręcać ale się kurka nie da. Stary znowu u lekarza poprzedni antybiotyk nie działa. Czarno to widzę bo napewno leki będą osłabiać nasienie. Poza tym jak dalej będzie się tak marnie czuł to nie będzie z kim podziałać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;87647708]Dzień dobry 6dc wracam do gry i czekam na jakieś tesciki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]O ale extraaaa jest nas kilka w podobnym czasie cyklu to z początkiem kwietnia posypią się tesciki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 09:12   #1470
Patipati7
Przyczajenie
 
Avatar Patipati7
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 12
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

A mi się właśnie owulacja kończy. tylko mam wrażenie że dni po owulacji trwają wieczność.... Te czekanie jest najgorsze

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Patipati7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.