Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-11, 11:42   #1531
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Dlatego ja pomysłami o tym za wczasy i zapas już mam i na spokojnie patrzę co się dzieje. Jedynie tam coś jeszcze dokupuję ale większość rzeczy mam

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


I ja też tak chyba dziś zrobię. Bo po weekendzie to pół powiatu będzie trzeba zjechać żeby makaron dostać :/ jak nie cały powiat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 11:45   #1532
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
I ja też tak chyba dziś zrobię. Bo po weekendzie to pół powiatu będzie trzeba zjechać żeby makaron dostać :/ jak nie cały powiat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ostatnio jak weszłam do marketu to półki były puste z makaronami :/ i tak jeszcze planuje pojechać po jakieś rzeczy. Dobrze że mam miejsce gdzie trzymać.zapas leków też zrobiłam bo ostatnio nawet termometry kupić nie mogłam musiałam zamawiać ;/

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 11:58   #1533
aannyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 40
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
To, że mam pracę biurową to nie oznacza, że siedzę tu zamknięta, odizolowana od świata i nie mam kontaktu z ludźmi. Też codziennie przychodzi do nas mnóstwo osób i to z rożnych miejsc z całego regionu. Nie wiemy gdzie ci ludzie byli i co robili wcześniej. Może do nas wejść każdy, przypadkowy człowiek z ulicy. Dlatego nie ma co generalizować i licytować się, kto jest bardziej zagrożony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No sorry, nie przekonasz mnie że siedząc w biurze jesteś bardziej narażona niż ludzie na granicy, gdzie wszyscy właśnie teraz wracają do Polski bo zaczęła się panika. Każda osoba przekraczającą granicę aktualnie może być w 90% nosicielem, wiesz ile osób dziennie przekracza granice? A co ludzie pracujący na lotniskach? Też uważasz że siedząc zamknięta w biurze wcale nie jesteś mniej narażona, niż osoby tam pracujace? Do Ciebie może przyjść dziennie 10 osób które mogą być chore, tam tych osób jest setki. Więc licytować się nie ma sensu, bo sprawa jest jasna kto jest bardziej, a kto mniej.

Każdy z nas jest narażony, nikt nie może się czuć bezpiecznie. Ale jedni są mniej, A inni są bardziej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aannyaa
Czas edycji: 2020-03-11 o 12:00
aannyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 12:11   #1534
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś pracuje w biurze i nie ma styczności z ludźmi to może i nie panikowac, co innego ludzie którzy mają styczność ciągle z nowymi osobami A dodatkowo na granicach ( straż, stacje benzynowe)? Wiem po sobie I oprócz mycia rak nie ma żadnych innych środków zapobiegawczych, Ani masek nie nosimy ani nic. I 80% to obcokrajowcy.

Tak więc mi nie jest do śmiechu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie, ja 2 tyg temu oprowadzałam gościa z Rosji który jechał do nas przez Czechy przez miasta gdzie był wirus,szczerze miałam stracha bardzo, szczególnie że dopiero po rozmowie wyszło ze jechał tamtędy :/
Następnego dni wprowadzili u nas zakaz delegacji i nie przyjmujemy gości z zagranicy, ale jedna dziewczyba co u nas pracuje pochodzi z ukrainy gdzie była w ten weekend.
I tak szczerze, stracha mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Zgadzam się , ale wiadomo , że panika nic nie da. jakby nie była sytuacja , ( nie mam tu nawet myśli tu wirusa) warto zachować , spokój . A ochrona i przestrzeganie wytycznych to inna sprawa. Jak już pisałam też mam kontakt z różnymi ludźmi ( również w dużej fabryce Samsunga )ale chodzi o to by nagle nie wykupić pół sklepu i zamknąć się w domu , jeżeli dookoła na razie nic się nie dzieje .
No fakt, z paniką to ludzie przesadzają :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Dlatego ja pomysłami o tym za wczasy i zapas już mam i na spokojnie patrzę co się dzieje. Jedynie tam coś jeszcze dokupuję ale większość rzeczy mam

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Też tak zrobiłam, a sumie to po każdej wypłacie robie takie wielkie zakupy żebym nie musiała latać co dzień do sklepu, może kupiłam wiecej troche poprostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 12:17   #1535
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
No sorry, nie przekonasz mnie że siedząc w biurze jesteś bardziej narażona niż ludzie na granicy, gdzie wszyscy właśnie teraz wracają do Polski bo zaczęła się panika. Każda osoba przekraczającą granicę aktualnie może być w 90% nosicielem, wiesz ile osób dziennie przekracza granice? A co ludzie pracujący na lotniskach? Też uważasz że siedząc zamknięta w biurze wcale nie jesteś mniej narażona, niż osoby tam pracujace? Do Ciebie może przyjść dziennie 10 osób które mogą być chore, tam tych osób jest setki. Więc licytować się nie ma sensu, bo sprawa jest jasna kto jest bardziej, a kto mniej.

Każdy z nas jest narażony, nikt nie może się czuć bezpiecznie. Ale jedni są mniej, A inni są bardziej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie nie mam zamiaru Cię przekonywać, bo Twoje zdanie jest Twoje i nie zależy mi, byś je zmieniła
Aczkolwiek uważam, że nie znając specyfiki mojej pracy (nie wskazałam zawodu) nie powinnaś tak pochopnie oceniać stopnia zagrożenia, ani twierdzić ile osób dziennie przychodzi do biura. Bo prace biurowe są przeróżne i także wiążą się z kontaktem z ludźmi.
Nigdzie nie napisałam, że jestem bardziej narażona niż inni. Wcale tak nie twierdzę. Uważam jednak, że praca w biurze wcale nie wyklucza ryzyka i nie sprawia, że osoby tam pracujące są bezpieczne i mogą siedzieć spokojnie z założonymi rękami i obserwować jak inni panikują.
Ryzyko jest zawsze, bo prawda jest taka, że każdy i wszędzie może trafić na osobę chorą. Nie trzeba mieć kontaktu z setką chorych - ta jedna wystarczy, by się zarazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 12:18   #1536
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Kobietki spokojnie bo tu zaraz się pokłócicie a nie potrzebnie

A przecież główny temat jest taki piękny

Starania o dziecko w 2020 roku
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 12:20   #1537
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Kobietki spokojnie bo tu zaraz się pokłócicie a nie potrzebnie

A przecież główny temat jest taki piękny

Starania o dziecko w 2020 roku
Przecież jesteśmy spokojne (przynajmniej ja ) i dyskutujemy Wszystkie tu jesteśmy by się wspierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 12:23   #1538
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Przecież jesteśmy spokojne (przynajmniej ja ) i dyskutujemy Wszystkie tu jesteśmy by się wspierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dokładnie pięknie ujęłaś jesteśmy tu by się wspierać
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 12:59   #1539
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
dokładnie pięknie ujęłaś jesteśmy tu by się wspierać
O i właśnie o to chodzi

Przyszly dziś moje testy owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 13:00   #1540
aannyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 40
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Anilani dlatego pisałam, że każdy jest w grupie ryzyka, tylko jedni bardziej A drudzy mniej. Ja jestem w tej pierwszej grupie, dlatego wpienia mnie nasmiewanie się z tego koronawirusa. A na fejsach i wszędzie jest pełno prześmiewczych postów i memów, a tu nie ma się z czego śmiać. Chińczycy chcieli wytepic trochę ludzi i im się to udało.

I to już nawet nie chodzi o mnie , ten wirus jest najgorszy dla osób starszych. Boję się że mogę to przynieść z pracy do domu - całkiem nieświadomie- i o ile ja , corka czy mąż możemy znieść to łagodnie , to mogę tym zarazić swoich rodziców. I o nich się tutaj akurat boję najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aannyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 13:05   #1541
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
O i właśnie o to chodzi

Przyszly dziś moje testy owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


HEHE ja w tym mc robiłam i super mi wyszły i pokazały i były równo z moimi bólami jajników.

a dziś mega bolą mnie piersi
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 14:02   #1542
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
HEHE ja w tym mc robiłam i super mi wyszły i pokazały i były równo z moimi bólami jajników.



a dziś mega bolą mnie piersi


Może coś z tego wyszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:02   #1543
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Zrobiłam test z ciekawości i bielutko więc to nie mój miesiąc

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Wystarczy że owulacja przesunela się nawet o 1 dzień a test przed okresem moze wyjsc negatywny Spokojnie czekaj a mu nadal zaciskamy kciuki.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:10   #1544
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Anilani dlatego pisałam, że każdy jest w grupie ryzyka, tylko jedni bardziej A drudzy mniej. Ja jestem w tej pierwszej grupie, dlatego wpienia mnie nasmiewanie się z tego koronawirusa. A na fejsach i wszędzie jest pełno prześmiewczych postów i memów, a tu nie ma się z czego śmiać. Chińczycy chcieli wytepic trochę ludzi i im się to udało.

I to już nawet nie chodzi o mnie , ten wirus jest najgorszy dla osób starszych. Boję się że mogę to przynieść z pracy do domu - całkiem nieświadomie- i o ile ja , corka czy mąż możemy znieść to łagodnie , to mogę tym zarazić swoich rodziców. I o nich się tutaj akurat boję najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, ja się w żadnym wypadku nie naśmiewam! rozumiem, że się martwisz o siebie i o swoich bliskich, jak każdy z nas Po prostu uważam, że panika nic dobrego nie przyniesie, trzeba zachować spokój i stosować się do zaleceń, bo na dobrą sprawę to jedyne co możemy zrobić. Jakoś musimy funkcjonować w obliczu tego zagrożenia i dobrze by było przy okazji nie zwariować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:12   #1545
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej dziewczyny,
Malo sie ostatnio udzielam, ale poklocilam sie z mezem i w moim miescie jest koronawirus. Niestety w pracy panika, sa osoby na kwarantannie i niedlugo zostane tu sama. Nie wiem sama czy robic zapasy, czy nie... masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:15   #1546
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Może coś z tego wyszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hmm , nie wiadomo szansa jest ale niestety ogółem bolą mnie piersi przed @ .. chociaż @ ma być 20/ 22 więc chyba trochę za wcześnie na bóle około @.

w sobotę 14 robię urodziny dla rodzinki.... i tak właśnie teraz ja mam rozkminke czy wypić sobie troszkę np. Martini czy lepiej nie . Jak patrzyłam to zagnieżdżenie było by około 12 czyli jutro ... nie chce tez przesadzać , że nie jestem w ciąży nic nie wyszło a ja nie będę pić, zaraz wszyscy myśleli by , że w ciąży

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Malo sie ostatnio udzielam, ale poklocilam sie z mezem i w moim miescie jest koronawirus. Niestety w pracy panika, sa osoby na kwarantannie i niedlugo zostane tu sama. Nie wiem sama czy robic zapasy, czy nie... masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej Ryksa :/ współczuje

wiesz co , ja zaczynam się też schylać ku temu żeby cos wiecej kupić niż zwykle. Jak widzę jak towar znika .. chociaż czytałam artykuł , że na pewno nie zabraknie żywności.. ale pewnie piszą bo piszą ...
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:21   #1547
Tili_
Przyczajenie
 
Avatar Tili_
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 16
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć

Witam nowe koleżanki

Udało mi się nadrobić wątek.

Widzę, że temat koronowirusa tutaj...
Powiem Wam, że ludzi trochę powariowali... Chcieliśmy kupić z mężem mydło bo się skończyło i okazało się, że nie ma mydła, papieru toaletowego, brakuje ryżu i makaronu. Masakra... Czasami się zastanawiam czy ludzi przed wirusem nie dbali o higienę? To podstawa, którą człowiek wynosi z domu.

Martwię się tym wirusem, ale żyjemy normalnie. Dbamy o higienę, unikam chodzenia z córeczką w miejsca gdzie jest zbyt wielu ludzi, ale robiłam to też przed bo denerwuje mnie, że ludzi kaszlą i nie zasłaniają ust a nie chcę aby córeczka coś złapała od nieodpowiedzialnych ludzi...

Zobaczymy jak to dalej się rozwinie, ale mam nadzieję, że z czasem znajdą szczepionkę na tego wirusa, przede wszystkim dla tych biednych starszych ludzi, którzy są najbardziej narażeni

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Malo sie ostatnio udzielam, ale poklocilam sie z mezem i w moim miescie jest koronawirus. Niestety w pracy panika, sa osoby na kwarantannie i niedlugo zostane tu sama. Nie wiem sama czy robic zapasy, czy nie... masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję


Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Hmm , nie wiadomo szansa jest ale niestety ogółem bolą mnie piersi przed @ .. chociaż @ ma być 20/ 22 więc chyba trochę za wcześnie na bóle około @.

w sobotę 14 robię urodziny dla rodzinki.... i tak właśnie teraz ja mam rozkminke czy wypić sobie troszkę np. Martini czy lepiej nie . Jak patrzyłam to zagnieżdżenie było by około 12 czyli jutro ... nie chce tez przesadzać , że nie jestem w ciąży nic nie wyszło a ja nie będę pić, zaraz wszyscy myśleli by , że w ciąży

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------



Hej Ryksa :/ współczuje

wiesz co , ja zaczynam się też schylać ku temu żeby cos wiecej kupić niż zwykle. Jak widzę jak towar znika .. chociaż czytałam artykuł , że na pewno nie zabraknie żywności.. ale pewnie piszą bo piszą ...
Może powiedz, że bierzesz antybiotyk i nie możesz pić?


Ja też się zastanawiam. Mówiłam dzisiaj mężowi, że musimy kupić w zapasie papier, pampersy, bo martwię się że wykupią i będzie nam ciężko dostać... Niby nie zabraknie, ale w weekend znalezienie mydła i papieru graniczyło z cudem...
Tili_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:23   #1548
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Tili_ Pokaż wiadomość
Cześć

Witam nowe koleżanki

Udało mi się nadrobić wątek.

Widzę, że temat koronowirusa tutaj...
Powiem Wam, że ludzi trochę powariowali... Chcieliśmy kupić z mężem mydło bo się skończyło i okazało się, że nie ma mydła, papieru toaletowego, brakuje ryżu i makaronu. Masakra... Czasami się zastanawiam czy ludzi przed wirusem nie dbali o higienę? To podstawa, którą człowiek wynosi z domu.

Martwię się tym wirusem, ale żyjemy normalnie. Dbamy o higienę, unikam chodzenia z córeczką w miejsca gdzie jest zbyt wielu ludzi, ale robiłam to też przed bo denerwuje mnie, że ludzi kaszlą i nie zasłaniają ust a nie chcę aby córeczka coś złapała od nieodpowiedzialnych ludzi...

Zobaczymy jak to dalej się rozwinie, ale mam nadzieję, że z czasem znajdą szczepionkę na tego wirusa, przede wszystkim dla tych biednych starszych ludzi, którzy są najbardziej narażeni

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



Współczuję




Może powiedz, że bierzesz antybiotyk i nie możesz pić?


Ja też się zastanawiam. Mówiłam dzisiaj mężowi, że musimy kupić w zapasie papier, pampersy, bo martwię się że wykupią i będzie nam ciężko dostać... Niby nie zabraknie, ale w weekend znalezienie mydła i papieru graniczyło z cudem...



Tili ,
fakt mogę tak powiedzieć , ale kurka też mam ochotę na Drineczka z Martini a juz kilka razy mogłam a nic z tego nie wyszło... więc tak trochę sceptycznie do tego podchodzę , tak myślę czy jakbym w piątek poszła na Bete to mogłaby coś pokazać jak już by się cos " ukluło "
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:27   #1549
Tili_
Przyczajenie
 
Avatar Tili_
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 16
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Tili ,
fakt mogę tak powiedzieć , ale kurka też mam ochotę na Drineczka z Martini a juz kilka razy mogłam a nic z tego nie wyszło... więc tak trochę sceptycznie do tego podchodzę , tak myślę czy jakbym w piątek poszła na Bete to mogłaby coś pokazać jak już by się cos " ukluło "
Zrób w piątek Bete, myślisz że udało się i będzie fasolka?

A miałam pytać czy już macie datę ślubu? Chcielibyście w przyszłym roku?
Tili_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 14:38   #1550
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Tili_ Pokaż wiadomość
Zrób w piątek Bete, myślisz że udało się i będzie fasolka?

A miałam pytać czy już macie datę ślubu? Chcielibyście w przyszłym roku?


Przytulanki w czwartek późno owu miałam w piątek , ale już tak kiedyś miałam i nic ale mogło teraz zaskoczyć :P więc mam nadzieję , że jak będzie w piatek zrobiona Beta czy to nie będzie za wczesnie i tak

Daty dokładnej jeszcze nie mamy bo szukamy Sali ale chcemy jak najwcześniej w tym roku , Ciężko z naukami przeważnie już się zaczęły ale może uda nam się wcisnąć , żeby już były i w razie w nie stopowały nas z wyborem daty

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
O i właśnie o to chodzi

Przyszly dziś moje testy owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Malami a jak tam u Ciebie na jakim dniu cyklu jesteś
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:45   #1551
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Tak jak pisałam cykl stracony właśnie pojawił się @

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:46   #1552
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Przytulanki w czwartek późno owu miałam w piątek , ale już tak kiedyś miałam i nic ale mogło teraz zaskoczyć więc mam nadzieję , że jak będzie w piatek zrobiona Beta czy to nie będzie za wczesnie i tak

Daty dokładnej jeszcze nie mamy bo szukamy Sali ale chcemy jak najwcześniej w tym roku , Ciężko z naukami przeważnie już się zaczęły ale może uda nam się wcisnąć , żeby już były i w razie w nie stopowały nas z wyborem daty

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------




Malami a jak tam u Ciebie na jakim dniu cyklu jesteś
Oby się udało

Duże wesele planujecie? Z naukami to popatrzcie w innych parafiach, może akurat będą w terminie, który Wam odpowiada Niektóre parafie prowadzą też kursy weekendowe, 3 dni i załatwione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:49   #1553
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Oby się udało

Duże wesele planujecie? Z naukami to popatrzcie w innych parafiach, może akurat będą w terminie, który Wam odpowiada Niektóre parafie prowadzą też kursy weekendowe, 3 dni i załatwione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak tak , w mojej nie ma szans dopiero maj... wcisnąć się moge może w całkiem innej miejscowości albo pasują ale to 33km dojeżdżania by były
kiedyś chciałam duże, teraz nie , z tymi co blisko żyje i tyle,
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 14:57   #1554
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Malo sie ostatnio udzielam, ale poklocilam sie z mezem i w moim miescie jest koronawirus. Niestety w pracy panika, sa osoby na kwarantannie i niedlugo zostane tu sama. Nie wiem sama czy robic zapasy, czy nie... masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję Może też zrób sobie dzień czy dwa wolnego dla odpoczynku?
Życzę żebyście szybko doszli do porozumienia z mężem
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
tak tak , w mojej nie ma szans dopiero maj... wcisnąć się moge może w całkiem innej miejscowości albo pasują ale to 33km dojeżdżania by były
kiedyś chciałam duże, teraz nie , z tymi co blisko żyje i tyle,
Oo, to duże macie zainteresowanie naukami w parafii, że takie są terminy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 15:27   #1555
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hejo dziewczyny.
Matko jaki ja miałam sajgon dzisiaj w pracy :/
Ludzie kupuja pakietami mleko,kasze ,make ,cukker wszystko ..

Dziewczyny mialam mega dziwny @ w tym msc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 15:30   #1556
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
tak tak , w mojej nie ma szans dopiero maj... wcisnąć się moge może w całkiem innej miejscowości albo pasują ale to 33km dojeżdżania by były

kiedyś chciałam duże, teraz nie , z tymi co blisko żyje i tyle,


Ja nie robiłam żadnych nauk jakieś 1 to nam po prostu podpisali, a drugie też nam babka podpisała ale 80zl to kosztowala (to chyba byla babeczka niezwiazana z kosciolem,po prostu wykladala metody zabezpieczania sie i planowania rodziny itd)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 15:32   #1557
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Tili ,

fakt mogę tak powiedzieć , ale kurka też mam ochotę na Drineczka z Martini a juz kilka razy mogłam a nic z tego nie wyszło... więc tak trochę sceptycznie do tego podchodzę , tak myślę czy jakbym w piątek poszła na Bete to mogłaby coś pokazać jak już by się cos " ukluło "
Pij na zdrowie

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 15:47   #1558
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Pij na zdrowie

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka


Mi teraz tak piwo zasmakowało jak wcześniej piłam 1 na 3 miesiące tak teraz wypiłam 4 w 2 tygodnie no ale tak mi smakuje, somersby apple.. jak nigdy wcześniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 16:03   #1559
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

No nie wiem :P Nerimmeth hehe

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Beatka co oznacza dziwny okres ?

Hmmm?
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 16:23   #1560
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
No nie wiem Nerimmeth hehe

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Beatka co oznacza dziwny okres ?

Hmmm?
3 dni mialam.dosłownie plamienia . Tylko tyle co na papierze . Na 4 dzien lecialo .. a na 5 juz nic kompletnie ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.