Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-04, 08:37   #3271
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ojejku ale napewno nic a nic? Póki @ niema nietrac nadziei! Jak niebedzie pojutrze to też zrób test albo idź na betę! Szkoda że zdjęcia niewstawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Jesteś nauczycielem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Dzięki wielkie. Ja mam duże więc muszę mieć usztywnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

A mam pytanie jeszcze odnośnie testow owu nie mogłabym ich rano zrobić?? Tak wyliczyłam że owu według apek wypada mi albo 9 albo 10 maj więc myślałam żeby testy robić od czwartku do poniedzialku/wtorku ale niemoge zrobić ich rano??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LH sie "budzi" stopniowo.. dlatego najlepiej testy robic w ciagu dnia kilka razy, bo w ciagu nocy mozna przegapic peak ja bym siknela nie pierwszym moczem

gdzies ktos kiedys wstawial zdjecia.. ze babeczka robila kilka razy w ciagu dnia i pokazala, ze gdyby nie zrobila testu 3 razy dziennie to przeoczylaby peak..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 08:46   #3272
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za te historie nawet trochę zazdroszczę że inicjatywa i chęć wyszła w większości z obu stron
U nas wszystko wyszlo jakoś tak spontanicznie, nagle tż zaczął kończyć we mnie, jakoś bez spiny tak wszystko poszło dopóki w marcu dwie kreski się nie pojawiły, ucieszył się bardzo, ale był też wystraszony, jak się zdążył oswoić już z myślą że będzie tatą to już było po wszystkim (biochemiczna), i od tamtej pory zaczęły się kłótnie za każdym razem jak się pojawiał temat dziecka, bo to za wczesnie bo mamy zobowiązania wobec banku (skończyć dom)
W końcu po kilku tygodniach spiny odpusciłam, może ma rację że warto poczekać, jednak nie zawsze jesteśmy tak ostrożni na maxa.
Ja też dużo psychicznie musiałam sobie ulożyć, pogodzić się z tym że tak się skończyło i ogólnie odpuścić.
Teraz jest ok, mamy plan zacząć się starać na maxa jak będzie dom dla banku skończony tj została łazienka i strych, robimy sami wszystko to ze 4 miesiące pewnie nam to zajmie, jak wpadniemy wcześniej to będę bardzo zadowolona oczywiście a jak nie to będę cierpliwie czekać na starania pełną parą, u mnie też dużą rolę gra tarczyca (hashi +niedoczynność)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny po weekendzie!!! Jeeezu ile nadrapalyscie Super będę mieć co czytać do kawy w pracy. Ja miałam całe trzy dni wolnego. Z domu ciężko mi pisać bo ciągle coś do roboty. Palilismy grilla i odpoczywalismy. Meggie mnie wywoływała Jestem jestem. Betę badalam w czwartek i chwaliłam się tu odrazu Ładnie urosła z 49. Do około 240 jakoś tak mniej więcej. Oki czytam i mam nadzieję że natkne się na dobre newsy!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny przyrost

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, wlasnie zrobiłam test. Niestety, nie miałam szczęścia
może jeszcze za wcześnie, dopóki nie ma to masz szansę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 08:56   #3273
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Malamii1990, dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią oczywiście życzę powodzenia i gratuluję domku

MadziQ6, zdjęcia nawet nie robiłam bo nie miałam żadnych wątpliwości, nawet nie było cienia cienia.

Dzisiaj nie czuję już nic, ani bólu piersi, ani brzucha, @ nie ma nadal. I przyznam, że jest mi trochę przykro. Ale nawet nikomu nie mówiłam, że będę robić test, tylko Wam

I też myślę że jak za dwa dni @ nie przyjdzie to zrobię test, ale już inny.

Dziękuję Wam za wsparcie!
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:09   #3274
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Malamii1990, dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią oczywiście życzę powodzenia i gratuluję domku

MadziQ6, zdjęcia nawet nie robiłam bo nie miałam żadnych wątpliwości, nawet nie było cienia cienia.

Dzisiaj nie czuję już nic, ani bólu piersi, ani brzucha, @ nie ma nadal. I przyznam, że jest mi trochę przykro. Ale nawet nikomu nie mówiłam, że będę robić test, tylko Wam

I też myślę że jak za dwa dni @ nie przyjdzie to zrobię test, ale już inny.

Dziękuję Wam za wsparcie!

A mierzysz temperaturę? Mi to pomaga - wtedy wiem,że mi się @ nie spóźnia tylko owulka się przesunęła choć ja i tak testuję przed terminem @ kilka razy cierpliwość nie jest moją mocną stroną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:18   #3275
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Enigvaa, nie mierzę temperatury, ale chyba powinnam się tym zainteresować, nauczyć i zacząć mierzyć
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:19   #3276
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
A mierzysz temperaturę? Mi to pomaga - wtedy wiem,że mi się @ nie spóźnia tylko owulka się przesunęła choć ja i tak testuję przed terminem @ kilka razy cierpliwość nie jest moją mocną stroną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nOOOOO mam to samo
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:21   #3277
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
LH sie "budzi" stopniowo.. dlatego najlepiej testy robic w ciagu dnia kilka razy, bo w ciagu nocy mozna przegapic peak ja bym siknela nie pierwszym moczem

gdzies ktos kiedys wstawial zdjecia.. ze babeczka robila kilka razy w ciagu dnia i pokazala, ze gdyby nie zrobila testu 3 razy dziennie to przeoczylaby peak..
Dzięki więc postaram się po południu jakoś mierzyć albo wieczorem, u mnie nawet jakby owu była dokładnie rano lub do południa to nic nie działamy bo możemy dopiero wieczorem jak dzieci pójdą spac🤷☠♀️🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 09:37   #3278
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Enigvaa, nie mierzę temperatury, ale chyba powinnam się tym zainteresować, nauczyć i zacząć mierzyć

To wcale nie takie trudno. Tez mialam opory. A jak juz nauczysz sie swojego cyklu to @ cie nie zaskoczy ja sie nadal ucze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:40   #3279
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ojejku ale napewno nic a nic? Póki @ niema nietrac nadziei! Jak niebedzie pojutrze to też zrób test albo idź na betę! Szkoda że zdjęcia niewstawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Jesteś nauczycielem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Dzięki wielkie. Ja mam duże więc muszę mieć usztywnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

A mam pytanie jeszcze odnośnie testow owu nie mogłabym ich rano zrobić?? Tak wyliczyłam że owu według apek wypada mi albo 9 albo 10 maj więc myślałam żeby testy robić od czwartku do poniedzialku/wtorku ale niemoge zrobić ich rano??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak...jestem nlem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:41   #3280
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Enigvaa, a wyniki pomiarów zapisujesz w jakimś programie? Mogłabyś coś polecić?
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:46   #3281
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Enigvaa, a wyniki pomiarów zapisujesz w jakimś programie? Mogłabyś coś polecić?

Ja uzywam do tego aplikacji ovufriend. Zapisuje tez w Flo. Ovufriend ponoc za prowadzenie wykresu wiekszosc musi placic abonament premium-u mnie dziala za free.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 09:59   #3282
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Enigvaa, dziękuję, sprawdzę sobie te apki

Ehh nie dość, że test wyszedł dzisiaj negatywnie to jeszcze wyczułam guzka pod pachą. Ten dzień zdecydowanie nie jest mój.
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:02   #3283
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Enigvaa, dziękuję, sprawdzę sobie te apki

Ehh nie dość, że test wyszedł dzisiaj negatywnie to jeszcze wyczułam guzka pod pachą. Ten dzień zdecydowanie nie jest mój.

A nie jestes przeziębiona? Moze to po prostu powiekszone wezly chlonne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:04   #3284
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja uzywam do tego aplikacji ovufriend. Zapisuje tez w Flo. Ovufriend ponoc za prowadzenie wykresu wiekszosc musi placic abonament premium-u mnie dziala za free.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też tu i tu wbijam. Większość w ovufriend mam płatne ale temp idzie wbijać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:04   #3285
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Shadow dobrze kojarzę że byłaś na keto kiedyś?
Ja przeszłam na nieskowęglowodanową dietę i jelita bolą jak diabli, i przy wypróżnianiu i w ciągu dnia, jakby żyletki mi tak się przemieszczały O_o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:04   #3286
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Nie jestem przeziębiona. Wyczuwam go tylko w jednym miejscu, ale dobrym znakiem jest to że pobolewa. Mam nadzieję, że sam zniknie w ciągu najbliższych dni.
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:05   #3287
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
A nie jestes przeziębiona? Moze to po prostu powiekszone wezly chlonne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dokładnie to samo od razu pomyślałam czy to nie węzły chłonne jak tak pod pachą
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:06   #3288
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry dziewczyny, kilka dni temu postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla naszej córki Mogę dołączyć? Jestem Aneta. W pierwszą ciążę zaszłam w 7 cyklu starań, a teraz po cichu liczę na to, że może uda się szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:22   #3289
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja też od razu pomyślałam o węzłach, tylko właśnie nie jestem przeziębiona



AnetaErr, witamy i życzymy, aby tym razem udało się jeszcze szybciej
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 10:32   #3290
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, kilka dni temu postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla naszej córki Mogę dołączyć? Jestem Aneta. W pierwszą ciążę zaszłam w 7 cyklu starań, a teraz po cichu liczę na to, że może uda się szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj Aneta 🤗🤗

w gronie staraczek
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:41   #3291
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Nie jestem przeziębiona. Wyczuwam go tylko w jednym miejscu, ale dobrym znakiem jest to że pobolewa. Mam nadzieję, że sam zniknie w ciągu najbliższych dni.
Kurcze może dopiero będzie Cię coś brało.🤦☠♀️
Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, kilka dni temu postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla naszej córki Mogę dołączyć? Jestem Aneta. W pierwszą ciążę zaszłam w 7 cyklu starań, a teraz po cichu liczę na to, że może uda się szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj oby nie na długo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:14   #3292
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Kurcze nie działa mi znowu aplikacja wizażu 😓

U mnie dzisiaj 18dc. Cały dzień kłuję mnie w podbrzusze. Kopałam sobie kawałek trawnika, żeby robić rabatę pod róże pnące i musiałam usiasc tak mnie zabolało 🤷☠♀️🤷☠♀️

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Karo - ja od roku mam powiększone węzły chłonne na szyji. Na początku też bolały. Teraz tylko je odczuwam przy przeziębieni. Lekarze nic z tym nie robią bo badania wyszły ok. Węzeł chłonny ma to do siebie że jak się mocno powiększy to już do swojego pierwotnego stanu może nie wrócić.
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:27   #3293
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć kochane.
Dziś byłam na wizycie , bałam się okropnie że coś jest nie tak bo u mnie brak jakichkolwiek objawow(jedynie brak okresu i ból piersi). Na usg serducho bije ,mały człowiek ma 1.38 cm (7t3d) termin mam na 18.12
Także meldujemy ci u nas słychać

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:51   #3294
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Faith, o widzisz,nawet nie wiedziałam że tak jest z węzłami. Ja czuję taki guzek ok 2cm x 1 cm, jak sam nie zniknie to zadzwonię do lekarza

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Anastazja, bardzo się cieszę że wszystko w porządku dużo zdrówka dla Was!

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

A u mnie @ nadal brak, za to cały dzień mam mdłości gdy mój mąż jest w pobliżu, jakoś wyjątkowo drażnią mnie jego perfumy 🤷
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 17:55   #3295
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kurcze nie działa mi znowu aplikacja wizażu

U mnie dzisiaj 18dc. Cały dzień kłuję mnie w podbrzusze. Kopałam sobie kawałek trawnika, żeby robić rabatę pod róże pnące i musiałam usiasc tak mnie zabolało 🤷♀️🤷♀️

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Karo - ja od roku mam powiększone węzły chłonne na szyji. Na początku też bolały. Teraz tylko je odczuwam przy przeziębieni. Lekarze nic z tym nie robią bo badania wyszły ok. Węzeł chłonny ma to do siebie że jak się mocno powiększy to już do swojego pierwotnego stanu może nie wrócić.
Oooo mnie też tak dzgalo że 4 dni po owulacji w owocnych cyklu
Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Cześć kochane.
Dziś byłam na wizycie , bałam się okropnie że coś jest nie tak bo u mnie brak jakichkolwiek objawow(jedynie brak okresu i ból piersi). Na usg serducho bije ,mały człowiek ma 1.38 cm (7t3d) termin mam na 18.12
Także meldujemy ci u nas słychać

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Super gratuluję i zazdroszczę że już wiesz 🥰
Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Faith, o widzisz,nawet nie wiedziałam że tak jest z węzłami. Ja czuję taki guzek ok 2cm x 1 cm, jak sam nie zniknie to zadzwonię do lekarza

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Anastazja, bardzo się cieszę że wszystko w porządku dużo zdrówka dla Was!

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

A u mnie @ nadal brak, za to cały dzień mam mdłości gdy mój mąż jest w pobliżu, jakoś wyjątkowo drażnią mnie jego perfumy 🤷
A może za wcześnie test może za dwa dni jak @ nie przyjdzie to pokaże się druga kreska ja nie przestaje trzymać kciuków!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 17:57   #3296
julenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Witam wszystkie staraczki już Was tak podczytuję od pewnego czasu i w końcu sama postanowiłam napisać, a w sumie to podpytać:
1. Czy szczepiłyście się przed ciążą na wzw b i grypę? A może można to wykonać już w ciąży?
2. Czy dostęp do ginekologa na nfz jest nadal utrudniony czy jakoś to ruszyło? A może jednak polecacie od razu do prywatnego?

Chciałabym wraz z mężem postarać się o nasze pierwsze dziecko, koronawirus pokrzyżował nam nieco plany, ale i tak zamierzam podjąć starania... Najpierw chciałabym wykonać jednak badania. Nie liczę na to, że za te parę miesięcy wirus zniknie, ale może chociaż dostęp do lekarzy będzie łatwiejszy? Jestem kompletnie zielona w temacie starań, trochę się boję obecnej sytuacji, ale z drugiej strony tutaj czytam, że też się staracie i to jakoś pozytywnie wpływa na moje myślenie

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:05   #3297
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kurcze nie działa mi znowu aplikacja wizażu

U mnie dzisiaj 18dc. Cały dzień kłuję mnie w podbrzusze. Kopałam sobie kawałek trawnika, żeby robić rabatę pod róże pnące i musiałam usiasc tak mnie zabolało


.

Mnie nie podbrzusze a przy szyjce,ciagnace do lewwgo jajnika. I lekko przyjemne bym powiedziala klucie. Kilka razy juz tak mialam ale delikatniej i mniej, a teraz prawie caly czas.. na objawy za wczesnie jeszcze u mnie..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:42   #3298
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Witaj Julenka )



Anastazja cudownie 🥰🥰🥰🌸🌸🤰🏻🤰🏻❤️
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:55   #3299
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, kilka dni temu postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla naszej córki Mogę dołączyć? Jestem Aneta. W pierwszą ciążę zaszłam w 7 cyklu starań, a teraz po cichu liczę na to, że może uda się szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej🤭🤭🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:56   #3300
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kurcze nie działa mi znowu aplikacja wizażu

U mnie dzisiaj 18dc. Cały dzień kłuję mnie w podbrzusze. Kopałam sobie kawałek trawnika, żeby robić rabatę pod róże pnące i musiałam usiasc tak mnie zabolało 🤷♀️🤷♀️

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Karo - ja od roku mam powiększone węzły chłonne na szyji. Na początku też bolały. Teraz tylko je odczuwam przy przeziębieni. Lekarze nic z tym nie robią bo badania wyszły ok. Węzeł chłonny ma to do siebie że jak się mocno powiększy to już do swojego pierwotnego stanu może nie wrócić.
Mnie dziś cały dzień niedzialal🤬🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.