Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-05, 21:06   #3391
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej Dziewczyny!! Ja witam się z nocnej zmiany. Jeszcze tylko w piątek nocka i idę na tydzień urlopu. Mnie od wczoraj też apka nie działala. A ogólnie mało piszę bo czuję się kompletnie wy pompowanaTrzymam kciuki za wszystkie testujace i za efektywne i owocne seksy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:09   #3392
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Jak zaczęliśmy starania to sikałam jak porąbana i wydałam kupę kasy na testy.
Bo przecież jak to ? Negatyw ? Walnę jeszcze jeden i napewno wyjdzie

Teraz bardzo zimno podchodzę do tematu ale postanowiłam że troszkę ekscytacji w czasie kwarantanny nie zaszkodzi więc mam 25 testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie

Mi również apka nie działa, wczoraj większość dnia to samo. Beznadzieja...
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:10   #3393
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
MadziQ



Wiem ze ciężko ale wiesz na początek zaprzestan na czas starań i może w I trymestrze a potem normlanie sobie tam jakoś delikatnie działaj



Poczytaj sobie pooglądaj Anie Lewandowska Heheh już gdzieś o Tym pisałam ciężko jest przestać ale widomo Pryiorytety ️🥰🥰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
Wiem chce zaprzestać tak będzie lepiej. Ja cwiczylam od dwóch miesięcy dopiero ale jakoś weszlo mi to w nawyk, żeby zrzucić zbędne kg. Ale teraz mam ważniejsze rzeczy chce mieć słodziutkiego bobaska🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!! Ja witam się z nocnej zmiany. Jeszcze tylko w piątek nocka i idę na tydzień urlopu. Mnie od wczoraj też apka nie działala. A ogólnie mało piszę bo czuję się kompletnie wy pompowanaTrzymam kciuki za wszystkie testujace i za efektywne i owocne seksy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już Ci powiem ze ta apka mnie dobija dosłownie! Ciężko się wchodzi ładuje się długo wrr🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:19   #3394
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

MadziQ





Dokładnie😘





Lilou





Dlatego ja normlanie wchodzę przez linka na stronie

☺️
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:24   #3395
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
MadziQ





Dokładnie





Lilou





Dlatego ja normlanie wchodzę przez linka na stronie

Mnie niedziala w przeglądarce na tryb komputerowy a na przeglądarce na tryb mobilny źle mi się steruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:55   #3396
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dziwne jest to dla mnie założenie i obstawiam jednak, że zwyczajnie nie zwracałaś na to uwagi. Obecność typowo przezroczystego i rozciągliwego śluzu nie jest warunkiem.

Mikroskop owulacyjny nie pokazuje owulacji, tylko wskazuje na wysoki poziom estrogenu. W jednym cyklu może występować kilka podejść do owulacji (zwłaszcza w tak długim, o jakich piszesz) - a co za tym idzie kilkakrotnie mogą być okresy z wyższym poziomem estrogenu.

A tak poza tym to cześć, rozgość się. Jak to dziewczyny mówią: byle nie na długo
Tak, że wskazuje na wysoki poziom estrogenu to wiedziałam, skrót myślowy Ale że może być kilka podejść do owu to nie słyszałam, wspomniałam ginekologowi o tym mikroskopie ale nawet nie skomentował. Może dam Afrodycie jeszcze szansę... Jestem też ciekawa jakie byłyby wyniki już faktycznie po zapłodnieniu, nie znalazłam nigdzie informacji, a wtedy też teoretycznie estrogen rośnie (na początku łudziłam się że może stąd mi kilkukrotnie wskazywał paprotki).

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Jak miałam czas ze myslam ze to może być to , to zachowywałam się jak Głupia w pracy to prawie wyłam ze szczęścia jak pomyślałam i wyobraziłam sobie jak mówię im ze jestem w ciąży jak mówię rodzinie , po prostu to czułam i te takie pozytywne nerwy to wszYtako ... a potem się okazało ze ... to tylko moja wyobraźnia
Łatwo popłynąć, nagle się widzi wszystkie objawy U mnie często rano mam lekkie mdłości, albo od jakiegoś jedzenia mnie po prostu odrzuca, pewnie tak miałam zawsze ale po prostu to ignorowałam.
Miałam mieć w tym roku kilka imprez rodzinnych i wyobrażałam sobie siebie z brzuszkiem, teraz już się trochę opanowałam bo to nie ma sensu.

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Hello

ehhh to Ci powiem , że jak najszybciej zmień ginekologa, jeżeli nie odpowiada Ci wyczerpująco na pytanie , fajnie tłumacząc wszystko, ja na szczęście mam szczęście do gin. teraz mam 2 i jest wporzo.

Owocnych starań
O widzisz, pozazdrościć, ja szukałam gin z pakietu który mam wykupiony w pracy. Znalazłam idealnego, ale okazało się że przyjmuje ostatni miesiąc, potem się przenosi do prywatnego gabinetu na drugi koniec miasta. Teraz jest jakiś nowy niedaleko mnie, ma dobre opinie, tylko ciężko się dostać ale będę próbować


Btw. tak dawno nie pisałam nic na forum wizażu że zapomniałam jak się cytuje I te emotki z czasów GG - cudo!
Elph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 22:03   #3397
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Shadoww, masz rację, może trochę mnie też wyobraźnia poniosła, dziękuję za sprowadzenie na ziemię. Czasem tak mam, że jak na czymś bardzo mi zależy to za dużo sobie wyobrażam.



I dziękuję dziewczyny za Wasze kciuki i wsparcie, ale chyba właśnie nadeszła @...
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 05:17   #3398
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Tak, że wskazuje na wysoki poziom estrogenu to wiedziałam, skrót myślowy Ale że może być kilka podejść do owu to nie słyszałam, wspomniałam ginekologowi o tym mikroskopie ale nawet nie skomentował. Może dam Afrodycie jeszcze szansę... Jestem też ciekawa jakie byłyby wyniki już faktycznie po zapłodnieniu, nie znalazłam nigdzie informacji, a wtedy też teoretycznie estrogen rośnie (na początku łudziłam się że może stąd mi kilkukrotnie wskazywał paprotki).
Może to wyglądać na przykład TAK. Śluz dobrej jakości - pogorszenie/sucho (ale bez wzrostu temperatury) - śluz dobrej jakości - pogorszenie/sucho - śluz dobrej jakości - pogorszenie i wzrost temperatury, owulacja.

A, jeszcze w sumie jedno - to, że dobrej jakości śluzu nie obserwujesz na zewnątrz, nie znaczy na pewno, że go nie ma I mówię to z doświadczenia.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 07:35   #3399
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Miłej , słonecznej i spokojnej środy 🌷🌺☕
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:20   #3400
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

O to to! Ja wczoraj nie zaobserwowałam na zewnątrz śluzu, ale jak pobrałam z szyjki, okazało się, że jest ciągnący

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

A tak wgl to dzień dobry bardzo, dużo słonka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:34   #3401
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry! Noo z tą słoneczna u mnie nietrafilyscie bo ciemno pochmurno i leje🤭ja dziś jadę do mojej mamy z dziećmi więc się wynudze...

Aaaa zamówiłam te testy owu z allegro i babka powiedziała że postara się żeby doszły do jutra będę sikać co chwilę na nie haha🤣🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Przyszła jednak?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 08:37   #3402
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

MadziQ6, przyszła, bez żadnych objawów, zero bólu więc byłam zaskoczona. No ale nic, może w maju się uda, trzeba być dobrej myśli
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:38   #3403
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
MadziQ6, przyszła, bez żadnych objawów, zero bólu więc byłam zaskoczona. No ale nic, może w maju się uda, trzeba być dobrej myśli
Ale głupia i wredna @ tyle narobila nadziei
Ale oby teraz się udało

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:48   #3404
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Heh, tak, wredna 😁

Maj jest takim pięknym miesiącem, mam nadzieję, że dla nas wszystkich będzie jeszcze piękniejszym i owocnym. Każdej z nas tego życzę
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:56   #3405
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Anastazja cudowne wieści 🥰
Wizaż nie chcial mi działać dzisiaj dopiero zadział..
Milego dnia kochanie ja odliczam dni do piątku. Bedzie mnie tu pewnie mniej niż zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
haha Madziu ale pytasz czy ze względu aby codziennie <3 ze względu na pragnienie II kresek czy po prostu wzrostu libido
My się nie staramy więc wy powiem się ogółowo my akurat pod tym względem bardzo się dobraliśmy również oby dwoje możemy codziennie czy to dni płodne czy nie płodne jedynie @ wtedy mamy wolne hahah

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------





Ja tak 27 , nooo masakra tyle czekać jak takie dłługgiie
Ja z moim też sie tak dobralam ,że możemy codziennie nie patrząc czy to dni plodne czy nie a teraz po dwóch miesiącach przerwy przez weekend z łóżka go nie wypuszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:57   #3406
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Anastazja cudowne wieści 🥰
Wizaż nie chcial mi działać dzisiaj dopiero zadział..
Milego dnia kochanie ja odliczam dni do piątku. Bedzie mnie tu pewnie mniej niż zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Ja z moim też sie tak dobralam ,że możemy codziennie nie patrząc czy to dni plodne czy nie a teraz po dwóch miesiącach przerwy przez weekend z łóżka go nie wypuszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Beatka wraca w piątek???????
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:00   #3407
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Beatka wraca w piątek???????
Wraca w piątek w nocy . Nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwa 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:05   #3408
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Powiem wam tak co do śluzu ja w miesiące gdzie się nie udawało śluz był książkowy a w miesiącu gdzie spisałam na straty brak śluzu wręcz Sahara , nie czułam jak zwykle typowego bolu jajników kompletnie nic i się udało.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:06   #3409
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć za 7 dni przychodzi @ a od wczoraj mnie tak kłuje podbrzusze.. i wczoraj czułam jak mi tam coś strzyka 🤦 wypadałoby się przejść do lekarza na badania ale u nas przyjmują tylko kobiety ciezarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 09:10   #3410
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Heh, tak, wredna

Maj jest takim pięknym miesiącem, mam nadzieję, że dla nas wszystkich będzie jeszcze piękniejszym i owocnym. Każdej z nas tego życzę
Miło by było jakby był bardzoooo owocny

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:14   #3411
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Wraca w piątek w nocy . Nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwa 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Superr ojjj wierze <3 mówiłam , że tak bedzie
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:16   #3412
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Cześć za 7 dni przychodzi @ a od wczoraj mnie tak kłuje podbrzusze.. i wczoraj czułam jak mi tam coś strzyka wypadałoby się przejść do lekarza na badania ale u nas przyjmują tylko kobiety ciezarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to ty przed @ a ja byłam pewna że miałaś niedasnoo lekarzach niegadaj też bym się przeszla skontrolować bliznę a tu dupa niema szans
A miałam się ciebie pytać wy niedawno zaczęliśmy dopiero czy już wcześniej?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:17   #3413
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Superr ojjj wierze <3 mówiłam , że tak bedzie
Juz mi powiedział, że tęskni za moim pysznym jedzeniem i pytał czy zrobie cos dobrego dla niego jak wroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:17   #3414
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Wraca w piątek w nocy . Nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super cieszymy się razem z tobą to teraz będziecie mogli nadrabiać rozłąkę

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:27   #3415
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ooo to ty przed @ a ja byłam pewna że miałaś niedasnoo lekarzach niegadaj też bym się przeszla skontrolować bliznę a tu dupa niema szans
A miałam się ciebie pytać wy niedawno zaczęliśmy dopiero czy już wcześniej?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie, ale ten cykl jest jakiś dziwny 🤷 może to przez ćwiczenia coś mi się pomieszało i przez moje ostatnie stresy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:28   #3416
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Nie, ale ten cykl jest jakiś dziwny może to przez ćwiczenia coś mi się pomieszało i przez moje ostatnie stresy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe wiesz ze stres dość duży ma wpływ na okres i może go przesunąć... A ostatnio dość trochę go mialashmm co do ćwiczeń to jak ja zaczęłam 2msc temu to nie wpłynęło to na moją okres. Ale wiesz co organizm to inaczej

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:10   #3417
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny zmienię temat... czy branie Letroxu jakoś wpłynęło na wasz cykl? Niby nie powinien ale biorę go od dwóch tygodni, nie dość że przyszedł @ bardzo spóźniony to w dodatku chyba juz po. Niecale 3 dni... NIGDY tak nie mialam. Zawsze trwa 5-6 dni. Moze te tabletki jakoś wpłynęły? Chciałam ciut obniżyć TSH żeby było ciążowe to z kolei cały cykl rozregulowany... błędne koło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:19   #3418
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej, wizaż wariował, ja byłam zajęta, więc dopiero teraz się odzywam.

U mnie rozmowa o dziecku była dość wcześnie, to był powód z rozstania z poprzednim partnerem. Teraz od początku mówiłam, że chcę dziecka i nic tego nie zmieni. Mój obecny chłopak niby też chciał, ale trudno było mu powiedzieć ok, teraz. Z jednej strony rozumiem, m.in. nie jesteśmy ze sobą długo (prawie 2,5 roku), ale już nie jesteśmy najmłodsi więc nie ma na co czekać, ewentualnie ma mi powiedzieć, że nie chce to się rozstajemy. No i padło, że od czerwca zaczynamy. Od tamtego czasu aż tak bardzo nie uważamy, ale i nie szarżujemy oswajamy się z nowymi możliwościami. Ja się powoli szykuję, zaczęłam brać witaminy, ginekolog za kilkanaście dni, wcześniej zrobię badania krwi i jeszcze muszę pójść do dentysty.
Mnie wirus niestraszny, bardziej zmiany klimatyczne, susza, brak wody, przeludnienie ziemi. To są argumenty, które powodują, że mam wątpliwości czy chcę i czy to jest etyczne sprowadzać kolejną istotę na ten świat. Plus to nie jest "zabaweczka" ale ciężka praca na kilkanaście lat i dużym ryzykiem, że ci się nie uda. Bo o ile możesz się starać, wpajać wartości, to jest to osobna istota, która w pewnym momencie będzie decydowała sama.

Opowiadacie o owulacji i chyba kupię drewno nie termometr i zobaczę jak tam ze mną jest

Odnośnie staników to nawet mając mały biust polecam wam porządne staniki dobrane przez brafiterkę. Na tym nie ma co oszczędzać. Warto się zaznajomić z tematem szczególnie, że chcecie być w ciąży, pewnie spora część karmić piersią a to ma duży wpływ na stan biustu, w ciąży i po. A i nagle może się okazać, że aż tak malego biustu nie macie. Pomijam fakt, że dobre staniki znacznie poprawiają komfort ich noszenia. Nagle nie trzeba też kupować nowych po miesiącu bo się rozciągnęły, wygięły i nie da się ich (wygodnie) nosić.

A dlaczego chcecie przerwać ćwiczenia na czas starań? Myślałam, że jak się nie ma przeciwwskazań to nie trzeba przerywać?


Trochę chaotycznie piszę, ale dużo do powiedzenia a mało czasu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:32   #3419
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmienię temat... czy branie Letroxu jakoś wpłynęło na wasz cykl? Niby nie powinien ale biorę go od dwóch tygodni, nie dość że przyszedł @ bardzo spóźniony to w dodatku chyba juz po. Niecale 3 dni... NIGDY tak nie mialam. Zawsze trwa 5-6 dni. Moze te tabletki jakoś wpłynęły? Chciałam ciut obniżyć TSH żeby było ciążowe to z kolei cały cykl rozregulowany... błędne koło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę letrox i ogólnie miesiączki mam zawsze jak w zegarku... No oprócz tego cyklu bo czuję, że coś z nim nie tak. Ostatnio lekarz mi powiedzial, że dzięki letroxowi mam pewnie tak regularne miesiączki bo hormony regulują cały organizm. Czy to prawda? Kwestia sporna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:36   #3420
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Wraca w piątek w nocy . Nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W końcu!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.