Pm 2020. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 08:07   #3811
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U nas będzie biały bocian jedyna wódka która według wszystkich wokol jest łagodna, nie piecze w gardło i da radę ja normalnie pić, plus ma piękna butelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
To prawda Wódka musi być chłodna.. Mam nadzieję, że u nas nie będzie z tym problemu...
My wcześniej chcieliśmy stocka. Wygodnie się z tego leje.. Ale dużo osób nam mówiło, że stock się zepsuł i trochę takie opinie o nim chodzą nie bardzo w naszych stronach... Dlatego zaczęłam się zastanawiać z TŻ... Myślimy o bocianie teraz. Butelka wygruwa po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
My również stawiamy na bociana. Opinie są podzielone, jednym smakuje bardziej, drugim mniej, ale wszystkim niestety nie dogodzisz...
Dla mnie każda wódka ma ten sam smak. Wiem, że pary często przy różnych okazjach degustują wódkę na wesele. My z tż w ogóle wódki nie lubimy...
A biały bocian faktycznie ma prześliczną butelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie też będzie Biały Bocian.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 22:05   #3812
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Z moim TŻ jesteśmy razem (oficjalnie) od 17.10.15, zaręczyliśmy się 25.10.2018 a ślub bierzemy 04.07.2020
Na daną chwilę mamy zarezerwowaną salę, kościół, zespół i fotografa. Wiem, że to niewiele, ale mieszkamy w UK i ciężko jest organizować wszystko na odległość. Na początku września wybieramy się do Polski i wtedy jestem umówiona na mierzenie sukien ślubnych.
Trochę się obawiam, że nie wszystko wyjdzie tak jakby chciała, gdyż nie mam możliwości dopilnowania wszystkiego na miejscu
Cześć! Ślubujemy tego samego dnia, jest nas już chyba trójka na tym wątku, super

Ostatnio pisałam Wam, że przez problemy z promotorem totalnie nie chce mi się myśleć o dalszej organizacji wesela.... I doszłam do wniosku że ten podły nastrój trwa już ponad miesiąc... Nie wiem co się ze mną dzieje. Non stop o tym myślę, zakładam już, że pewnie w ogóle się nie obronię. Najgorsze jest to, że nawet ludzie w pracy widzą, że ostatnimi czasy chodzę smutna, a myślałam że umiem to ukryć.. Od poniedziałku idę na urlop i boję się, że w ogóle nie odpocznę myśląc o tym wszystkim. Jak to dobrze wygadać się komuś obcemu..

A tak odbiegając od tematu, dziewczyny ze Śląska, czy orientujecie się, gdzie jest jakikolwiek sklep z sukniami wieczorowymi dla wysokich kobiet? Moja mama chce na mój ślub założyć długą suknię, a że ma 180cm wzrost, to wszystkie są stosunkowo krótkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:06   #3813
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Cześć! Ślubujemy tego samego dnia, jest nas już chyba trójka na tym wątku, super

Ostatnio pisałam Wam, że przez problemy z promotorem totalnie nie chce mi się myśleć o dalszej organizacji wesela.... I doszłam do wniosku że ten podły nastrój trwa już ponad miesiąc... Nie wiem co się ze mną dzieje. Non stop o tym myślę, zakładam już, że pewnie w ogóle się nie obronię. Najgorsze jest to, że nawet ludzie w pracy widzą, że ostatnimi czasy chodzę smutna, a myślałam że umiem to ukryć.. Od poniedziałku idę na urlop i boję się, że w ogóle nie odpocznę myśląc o tym wszystkim. Jak to dobrze wygadać się komuś obcemu..

A tak odbiegając od tematu, dziewczyny ze Śląska, czy orientujecie się, gdzie jest jakikolwiek sklep z sukniami wieczorowymi dla wysokich kobiet? Moja mama chce na mój ślub założyć długą suknię, a że ma 180cm wzrost, to wszystkie są stosunkowo krótkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:34   #3814
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Skąd jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Rybnika, a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:37   #3815
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Z Rybnika, a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bielsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:57   #3816
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
U mnie też będzie Biały Bocian.
Tez chyba postawimy na Bociana


Chwile mnie nie było, ale juz wracam bylismy na urlopie nad jeziorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 07:08   #3817
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Cześć! Ślubujemy tego samego dnia, jest nas już chyba trójka na tym wątku, super

Ostatnio pisałam Wam, że przez problemy z promotorem totalnie nie chce mi się myśleć o dalszej organizacji wesela.... I doszłam do wniosku że ten podły nastrój trwa już ponad miesiąc... Nie wiem co się ze mną dzieje. Non stop o tym myślę, zakładam już, że pewnie w ogóle się nie obronię. Najgorsze jest to, że nawet ludzie w pracy widzą, że ostatnimi czasy chodzę smutna, a myślałam że umiem to ukryć.. Od poniedziałku idę na urlop i boję się, że w ogóle nie odpocznę myśląc o tym wszystkim. Jak to dobrze wygadać się komuś obcemu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo pomaga się wygadać, więc wylewaj z siebie tutaj ile możesz


Na pociechę Ci powiem, że przedłużałam czas oddania pracy i też miałam problemy, szczególnie przez mega stresy w pracy i natłok obowiązków, ale dałam radę i obroniłam się na 5. Także też dasz radę, na spokojnie szukaj pomocy na uczelni, jeśli ewidentnie promotor próbuje cię blokować, bo to jest w ich interesie żebyś się obroniła. I nie daj się




Odliczam do urlopu i liczę, że wtedy załatwimy dja i wystrój sali. Żeby nie było za wesoło M miał w piątek stłuczkę i jeździmy pożyczonym autem, świeżo wstawione reflektory do wymiany, a do tego trzeba kupić błotnik i zderzak Ale najważniejsze, że nikomu się nic nie stało, po prostu trzeba będzie jakoś kasę odrobić i tyle.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 07:14   #3818
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Jak tam wasze przygotowania? Ja mam wrażenie że odkąd podjęliśmy decyzję o ślubie to jestem ciągle spieta i poddenerwowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 08:35   #3819
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Z Rybnika, a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to jesteśmy prawie że z jednej okolicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 10:16   #3820
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Jak tam wasze przygotowania? Ja mam wrażenie że odkąd podjęliśmy decyzję o ślubie to jestem ciągle spieta i poddenerwowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wrażenie, że mój narzeczony się spina za każdym razem jak wspominam o weselu. Jakby go przerastał ogrom pracy, którą trzeba wykonać dobrze, że ustaliliśmy na początku, że to ja mam się zająć organizacją, a on pomaga w istotnych decyzjach i wykonuje polecenia. Inaczej pewnie wesele by się nie odbyło
Najbardziej w luźnym podejściu do tematu pomogło mi zrobienie listy spraw do załatwienia i rozpisanie tego w kalendarzu. A teraz jak wpada coś nowego po prostu dopisuję to do listy i od razu planuję, kiedy mogę się tym zająć. Potem tylko trzeba przeć do przodu niczym mały nosorożec i realizować plany polecam takie rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 11:18   #3821
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że mój narzeczony się spina za każdym razem jak wspominam o weselu. Jakby go przerastał ogrom pracy, którą trzeba wykonać dobrze, że ustaliliśmy na początku, że to ja mam się zająć organizacją, a on pomaga w istotnych decyzjach i wykonuje polecenia. Inaczej pewnie wesele by się nie odbyło
Najbardziej w luźnym podejściu do tematu pomogło mi zrobienie listy spraw do załatwienia i rozpisanie tego w kalendarzu. A teraz jak wpada coś nowego po prostu dopisuję to do listy i od razu planuję, kiedy mogę się tym zająć. Potem tylko trzeba przeć do przodu niczym mały nosorożec i realizować plany polecam takie rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się w ogóle nie spinam organizacją, odbiera to całą przyjemność wiadomo że chce żeby było super ale nie do tego stopnia jak mają niektóre dziewczyny że zero przyjemności z wesela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 12:16   #3822
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie spinam organizacją, odbiera to całą przyjemność wiadomo że chce żeby było super ale nie do tego stopnia jak mają niektóre dziewczyny że zero przyjemności z wesela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładne zaplanowanie moim zdaniem wcale przyjemności z organizacji wesela nie zabiera. Wręcz przeciwnie jeśli dokładnie wiesz co i kiedy ma być zrobione, daje to dużo pola na cieszenie się chwilą. Pod warunkiem, że jest się elastycznym i nie robi się olbrzymiej tragedii z tego, że czegoś nie udało się zrealizować w określonym czasie. Wiadomo, że różne rzeczy mogą się wydarzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 12:30   #3823
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Spotkaliśmy się wczoraj z dj'em żeby dogadać szczegóły, wypiliśmy po trzy piwa. Jestem uspokojona, moja impreza jest w dobrych rękach

Ja też się nie spinam, to ma być przyjemność. Nie chcę potem wspominać że przez rok chodziłam zestresowana i cieszyć się że mam to za sobą.
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:07   #3824
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Nie ma po co się spinać, to ma być nasz dzień i tyle. Ja miałam jedynie lekką spinę w styczniu jak szukaliśmy DJów na czerwiec 2020 i 80% już miało zajęte terminy, dobrze że w ogóle mieliśmy w czym wybrać. Jak już wpłaciliśmy zaliczkę to zluzowałam i teraz to już spokojnie i powoli ze wszystkim.

Z nowości u nas to TŻ znalazł super promocję i kupiliśmy w sobotę obrączki. Firma w której kupował mi pierścionek akurat do połowy sierpnia oferuje zwrot 200 funtów gdy wyda się minimum 500, pod warunkiem że zapłaci się kartą American Express. Super zniżka więc skorzystaliśmy i mamy to z głowy, mega się cieszę bo zostało nam sporo kasy w kieszeni
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:02   #3825
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Chyba stresuje mnie to ze finanse nas przerosna.
Mamy juz sale, dj, księdza. Jak zamówię zaproszenia i zaczniemy coś juz kupować to chyba dopiero wtedy troche zluzuje ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Chyba stresuje mnie to ze finanse nas przerosna.
Mamy juz sale, dj, księdza. Jak zamówię zaproszenia i zaczniemy coś juz kupować to chyba dopiero wtedy troche zluzuje ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit; obrączki juz mamy (jestesmy 9 lat po cywilnym) wiec je lekko ulepszymy albo zrobimy nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 06:55   #3826
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Jak tam wasze przygotowania? Ja mam wrażenie że odkąd podjęliśmy decyzję o ślubie to jestem ciągle spieta i poddenerwowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Chyba stresuje mnie to ze finanse nas przerosna.
Mamy juz sale, dj, księdza. Jak zamówię zaproszenia i zaczniemy coś juz kupować to chyba dopiero wtedy troche zluzuje ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Edit; obrączki juz mamy (jestesmy 9 lat po cywilnym) wiec je lekko ulepszymy albo zrobimy nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też jedynie budżetem się spinam, bo cała reszta to spoko. Byle by było przyjemnie i tyle
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:28   #3827
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja na zakup sukni biorę mamę i siostrę i już się trochę boję każda ma zupełnie inny gust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę mamę i przyjaciółkę i również się boję tego, że każda z nas ma inny gust. Jednak wydaje mi się, że jak przymierzę ''tę" suknie to żadna nie będzie miała wątpliwości

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Cześć! Ślubujemy tego samego dnia, jest nas już chyba trójka na tym wątku, super

Ostatnio pisałam Wam, że przez problemy z promotorem totalnie nie chce mi się myśleć o dalszej organizacji wesela.... I doszłam do wniosku że ten podły nastrój trwa już ponad miesiąc... Nie wiem co się ze mną dzieje. Non stop o tym myślę, zakładam już, że pewnie w ogóle się nie obronię. Najgorsze jest to, że nawet ludzie w pracy widzą, że ostatnimi czasy chodzę smutna, a myślałam że umiem to ukryć.. Od poniedziałku idę na urlop i boję się, że w ogóle nie odpocznę myśląc o tym wszystkim. Jak to dobrze wygadać się komuś obcemu..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo Super!
Nie myślałam, że lipiec jest takim popularnym miesiącem


Co do studiów to miałam dokładnie to samo. Dopóki nie zakończyła się moja ostatnia sesja w maju (w UK nie mamy obrony prac) to nie mogłam się skupić na żadnym organizowaniu wesela. Byłam tak zestresowana, że nawet zrezygnowałam z pracy, żeby tylko mieć jak najwięcej czasu na naukę. Niestety nie ma na to, żadnej rady jak tylko w końcu mieć to za sobą
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:10   #3828
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Cześć! Ślubujemy tego samego dnia, jest nas już chyba trójka na tym wątku, super

Ostatnio pisałam Wam, że przez problemy z promotorem totalnie nie chce mi się myśleć o dalszej organizacji wesela.... I doszłam do wniosku że ten podły nastrój trwa już ponad miesiąc... Nie wiem co się ze mną dzieje. Non stop o tym myślę, zakładam już, że pewnie w ogóle się nie obronię. Najgorsze jest to, że nawet ludzie w pracy widzą, że ostatnimi czasy chodzę smutna, a myślałam że umiem to ukryć.. Od poniedziałku idę na urlop i boję się, że w ogóle nie odpocznę myśląc o tym wszystkim. Jak to dobrze wygadać się komuś obcemu..

A tak odbiegając od tematu, dziewczyny ze Śląska, czy orientujecie się, gdzie jest jakikolwiek sklep z sukniami wieczorowymi dla wysokich kobiet? Moja mama chce na mój ślub założyć długą suknię, a że ma 180cm wzrost, to wszystkie są stosunkowo krótkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja "straciłam" 2017 rok, bo się denerwowałam pisaniem licencjatu. Nie mogłam się zebrać, nie mogłam zacząć i tak nadszedł czerwiec a u mnie ani słowa. Wiedziałam, że na wrzesień muszę to w końcu napisać. Z pracy zrezygnowałam (pracowałam głównie po 12h co drugi dzień, praca fizyczna i z klientami, więc zazwyczaj musiałam to "odchorować" na wolnym). Mimo to dalej do pisania nie mogłam się zabrać. Całymi dniami siedziałam nad tym i nic. Dni leciały i ani pracy ani życia, wiecznie zestresowana, zdenerwowana, że nie zdążę, że nie umiem itp. Na wakacje pojechałam z książkami w razie gdyby mnie natchnienie wzięło (nie wzięło ). Zaczęłam pisać jakoś w ostatnim tygodniu sierpnia. I się udało. Ostatecznie pisanie zajęło mi jakieś dwa tygodnie i zła jestem, że nie mogło mi iść tak na początku pisania tylko pół roku musiałam stracić. Ulga była cudowna jak już było po wszystkim.



Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Jak tam wasze przygotowania? Ja mam wrażenie że odkąd podjęliśmy decyzję o ślubie to jestem ciągle spieta i poddenerwowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja też jedynie budżetem się spinam, bo cała reszta to spoko. Byle by było przyjemnie i tyle

Ja się spinam trochę, bo mamy narzuconą liczbę gości. Rezerwując salę miałam w głowie, że raczej każdy się ucieszy i przyjdzie, więc problemu nie będzie. Jednak teraz mam lekki stres widząc, że ludzie prędzej odmawiają niż przychodzą.

A budżet to budżet, ileż byłoby łatwiej jakby nie trzeba było zwracać uwagi na ceny.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2019-07-31 o 10:12
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 16:07   #3829
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

a ja mam pytanie o obrączki - czy któraś z Was ma pierscionek zareczynowy z bialego zlota i kupuje takie też obrączki?

Mój narzeczony chce żółte złoto, które mi się bardzo nie podoba. Z resztą jak będzie wygladać pierscionek z taką obrączką. Co byście zrobiły?
Dużo czytałam też aby nie nosic zareczynowego z obrączką na jednym palcu bo się rysy tworzą. Jak to będzie u Was? Zamierzacie nosić to i to czy samą obrączkę?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 17:02   #3830
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o obrączki - czy któraś z Was ma pierscionek zareczynowy z bialego zlota i kupuje takie też obrączki?

Mój narzeczony chce żółte złoto, które mi się bardzo nie podoba. Z resztą jak będzie wygladać pierscionek z taką obrączką. Co byście zrobiły?
Dużo czytałam też aby nie nosic zareczynowego z obrączką na jednym palcu bo się rysy tworzą. Jak to będzie u Was? Zamierzacie nosić to i to czy samą obrączkę?
Ja mam pierścionek zaręczynowy z białego zlota i takie też będą obrączki (ani ja ani TŻ nie przepadamy za tradycyjnym żółtym złotem).
Masz rację, że pierścionek i obrączka w dwóch różnych kolorach będą wyglądać dosc dziwnie. Dużo moich strasznych znajomych, którzy są już dobre parę lat po ślubie ma jeden pierścionek, który jest jakby połączeniem pierścionka zaręczynowego i obrączki.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:04   #3831
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

My będziemy mieć klasyczne zwykle obrączki z żółtego złota, zaręczynowy też mam z żółtego złota ale z diamentami i bardzo błyszczący na całej długości dlatego obrączki chcemy te takie najwyklejsze, bez wzorów i diamencikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:07   #3832
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o obrączki - czy któraś z Was ma pierscionek zareczynowy z bialego zlota i kupuje takie też obrączki?

Mój narzeczony chce żółte złoto, które mi się bardzo nie podoba. Z resztą jak będzie wygladać pierscionek z taką obrączką. Co byście zrobiły?
Dużo czytałam też aby nie nosic zareczynowego z obrączką na jednym palcu bo się rysy tworzą. Jak to będzie u Was? Zamierzacie nosić to i to czy samą obrączkę?
Ja mam pierścionek z białego złota z diamentem, bo żółtego nie lubię. I taką też zamierzam mieć obrączkę. Narzeczony też chce mieć białe złoto, ale podobają nam się różne wzory (on chce klasyczną całkiem gładką, a ja myślę o obwódce z diamentów) i chyba po prostu weźmiemy różne. I swoją będę nosić razem z pierścionkiem. Moja sis nosi tak od 10 lat i nic jej się nie psuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:29   #3833
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

dzięki dziewczyny, teraz muszę mojego przekonać do białego złota

z resztą ja nie mam żadnej złotej biżuterii (pod względem koloru) wszystko srebrne.. ale wiecie niby tradycja i "złoty krążek na palcu"
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 18:30   #3834
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o obrączki - czy któraś z Was ma pierscionek zareczynowy z bialego zlota i kupuje takie też obrączki?

Mój narzeczony chce żółte złoto, które mi się bardzo nie podoba. Z resztą jak będzie wygladać pierscionek z taką obrączką. Co byście zrobiły?
Dużo czytałam też aby nie nosic zareczynowego z obrączką na jednym palcu bo się rysy tworzą. Jak to będzie u Was? Zamierzacie nosić to i to czy samą obrączkę?
Pierścionek z białego złota, obrączki też planujemy z białego. Nosić zamierzam razem, bo pierścionek jest cieniutki i delikatny
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:31   #3835
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o obrączki - czy któraś z Was ma pierscionek zareczynowy z bialego zlota i kupuje takie też obrączki?

Mój narzeczony chce żółte złoto, które mi się bardzo nie podoba. Z resztą jak będzie wygladać pierscionek z taką obrączką. Co byście zrobiły?
Dużo czytałam też aby nie nosic zareczynowego z obrączką na jednym palcu bo się rysy tworzą. Jak to będzie u Was? Zamierzacie nosić to i to czy samą obrączkę?
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Pierścionek z białego złota, obrączki też planujemy z białego. Nosić zamierzam razem, bo pierścionek jest cieniutki i delikatny
Oczywiście, że białe złoto i będę nosić razem. koniecznie

Tylko ja chcę gładkie a tż chce z jakimś wzorkiem, ale ja nie widzę problemu, żeby się różniły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 22:04   #3836
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tylko ja chcę gładkie a tż chce z jakimś wzorkiem, ale ja nie widzę problemu, żeby się różniły
Ja w sumie też nie widzę problemu, chociaż u nas pewnie tylko szerokością będą się różnić, o ile w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 06:03   #3837
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
My będziemy mieć klasyczne zwykle obrączki z żółtego złota, zaręczynowy też mam z żółtego złota ale z diamentami i bardzo błyszczący na całej długości dlatego obrączki chcemy te takie najwyklejsze, bez wzorów i diamencikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo. Dlatego obrączki muszą być naprawdę delikatne.. Ja mam jescze maleńkie palce, rozmiar 7 i naprawdę muszę postawić na minimalizm.
Teraz jestem zdecydowana na żółte złoto. Kiedyś bardzo miałam fazę na biale złoto. Zresztą.. Miałam już inny pierścionek zaręczynowy, ale życie potoczyło się tak, że poprzedni związek nie przetrwał. Pierścionek został i powiem Wam, że niestety drugi raz nie wzięłabym białego złota. Ta warstwa rodu, która sprawiała, że pierścionek był w takim srebrnym kolorze szybko się starła i pierścionek nie dość, że matowy to w dodatku lekko złotawy... Wiem, że mogłabym oddać go do odświeżenia, ale to stało się dość szybko i powiem szczerze, że zniechecilo mnie, żeby w przyszłości mieć podobny pierścionek...
A poza tym każda z nas jets zmienna i ogólnie to chyba się przekonałam do żółtego złota, bo zaczęło mi się podobać haha.
Ale nie widzę najmniejszego problemu jak pary zamiast klasycznego złota decydują się na białe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:54   #3838
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

My będziemy mieć najzwyklejsze żółte kółka, pierścionek też mam 'zwyczajny' - żółty z diamentem. Nudy . Ale ja lubię klasykę.
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 08:53   #3839
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Ja mam pierścionek zaręczynowy z białego zlota i takie też będą obrączki (ani ja ani TŻ nie przepadamy za tradycyjnym żółtym złotem).
Masz rację, że pierścionek i obrączka w dwóch różnych kolorach będą wyglądać dosc dziwnie. Dużo moich strasznych znajomych, którzy są już dobre parę lat po ślubie ma jeden pierścionek, który jest jakby połączeniem pierścionka zaręczynowego i obrączki.
Ja mam pierścionek łączony - żółte złoto i wstawka białego. Obrączki chcemy z zółtego złota albo tez jakieś połączenie. Raczej nie chce nosić zaręczynowego i obrączki na jednym palcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:32   #3840
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

My stawiamy na żółte złoto. Wzorów jeszcze nie oglądaliśmy, mamy czas
Zaręczynowy będę nosić z obrączką, bo palec serdeczny lewej dłoni mam zarezerwowany na pierścionek, który dostanę od tż na pierwszą rocznicę ślubu (jeszcze muszę o tym poinformować Tż )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.