Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 17:57   #3481
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
czy jak wybielalyscie zeby nakładkami , to przed wybielaniem pobolewały was jakies zeby i podczas wybielania nasiliło się to i musiałyscie wybielanie przerwać?
Hmm, ja miałam ból dolnych zębów podczas wybielania Białą Perłą. Na szczęście czy nieszczęście działo się to tylko wtedy, gdy nakładałam ją dwa razy dziennie, jak nakładałam raz, to wszystko było w porządku.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 13:00   #3482
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

witam, zaczełam wybielać nakładkami, czy trzeba po kazdym posilku myc zeby? wiem ze na pewno po kawie ale np jak zjem chleb z serem żółtym albo czekolade to tez musze myc zeby ?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:18   #3483
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kawa, czekolada?...
A gdzie biała dieta przez 2 tygodnie?
Niestety nic ci nie da takie wybielanie bez białej diety
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:34   #3484
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Kawa, czekolada?...
A gdzie biała dieta przez 2 tygodnie?
Niestety nic ci nie da takie wybielanie bez białej diety
ale umycie zębów po takim posiłku tez nic mi nie da ?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 18:36   #3485
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Niestety nie
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 19:10   #3486
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Niestety nie
a jestes stomatologiem ze masz taka wiedze??
to dlaczego mi stomatolog mowil cos innego ?
ze tylko mam nie pic wina, soku z porzeczki, kawy, buraki , a inne rzeczy moge jesc.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:04   #3487
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie jestem stomatologiem, ale zęby już wybielałam. Taką wiedzę przekazał mi mój stomatolog przed pierwszym wybielaniem. Powiedział jeszcze, że zęby w czasie wybielania się 'wysuszają' i chłoną wszystko z jedzenia- czyli kolory. Stąd ta biała dieta i jeszcze dużo picia wody aby 'nawilżyć' zęby.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 12:06   #3488
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

jestem po 5 nocy z nakladkami 20 % i efektow nie widze...
zostały mi jeszcze 2,5 strzykawki, i na pewno dokupie strzykawki ale nie wiem czy zaryzykowac 35 % skoro efektoew nie widzę...
mi dentystka powiedziala ze ten żel 35% efekt utrzymuje na niedługo , pewnie dlatego że tylko max 1 h na zębach go trzymamy a nie całą noc. prawda ??
a moze białą perłe kupić?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:42   #3489
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kurcze, żel do wybielania na całą noc?

Żel wybielający działa tylko przez 4 godziny i tyle właśnie powinno się go używać w ciągu dnia.
Są też żele typowo na noc (NITE WHITE) i tylko takie można na noc stosować.

Przy każdym wybielaniu trzeba mieć jakieś zabezpieczenie żeby zęby nie bolały bo prawie zawsze jest niestety nadwrażliwość.

No i ta biała dieta konieczna i zgadzam się tu z marita_g.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 03:16   #3490
stomatolog11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 28
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Cytat:
Napisane przez miraclemagic Pokaż wiadomość
Wykonuję wybielanie zębów tą metodą od pół roku moim klientkom, u każdego widoczny jest rewelacyjny efekt wybielenia zębów.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i całkowicie BEZPIECZNY, wbrew temu co napisała jedna z użytkowniczek, kosmetyczki mogą go wykonywać i nie jest to chiński produkt, tylko amerykański!!!!
Klient przed zabiegiem ma OBOWIĄZEK udania się do stomatologa w celu przeglądu uzębienia i dopiero po tym może do mnie przyjść- podpisuje zgodę i już. Na stałe współpracuję ze stomatologiem- ocenia zabieg bardzo pozytywnie i jest obecny praktycznie przy każdej pacjentce.
Efekt utrzymuje się nawet do 2 lat, wiadomo, że picie kawy, mocnej herbaty, palenie tytoniu, niehigieniczne obchodzenie się z jamą ustną przyśpieszy proces powrotu do stanu przed zabiegiem. Zabieg można powtórzyć po pół roku, całość zabiegowa trwa 1 godzinę, która jest podzielona na 3 części.
Sama poddałam się zabiegowi 5 miesięcy temu i efekt utrzymuje się do dnia dzisiejszego, biorąc pod uwagę fakt, iż nie palę tytoniu, ani nie piję kawy.

Odnośnie martwego zęba - nie jest to bezwzględne przeciwwskazanie - zależy który to ząb. Purelite wybiela nam "uśmiech", w zależności od tego jak szeroko się uśmiechamy, więc jeżeli mamy martwy ząb od 1 do ok.4-5 wtedy nie wybieli nam się, natomiast jeżeli jest głębiej osadzony- nie jest przeciwwskazaniem.

Lampa oraz sprzęt jednorazowy posiadają niezbędne certyfikaty i są dopuszczone do obrotu w Polsce.
Chciałabym jeszcze wspomnieć o tym, że w Stanach Zjednoczony ta metoda stosowana jest w gabinetach kosmetycznych od ponad 7 lat!

Dlatego drodzy użytkownicy mogę wam serdecznie polecić zabieg, jeżeli ktoś go NIE WYKONUJE to nie ma pojęcia o niektórych kwestiach które zostały poruszone na forum.

Pozdrawiam
Pragnę poinformować, iż wykonywanie zabiegu wybielania zębów przez kosmetyczkę jest łamaniem prawa polegającym na wykonywaniu zawodu lekarza bez odpowiednich uprawnień. Obecnie prokuratura będzie wszczynała postępowania przeciw takim osobom. Dodatkowo łamaniem prawa jest użytkowanie bądź sprzedawanie preparatów zawierających nadtlenek wodoru bądź go uwalniających w stężeniu wyższym niż 0,1 % nie przez lekarza dentystę. Niższe stężenie to pasty do zębów stąd taki zapis. Jeśli natomiast kosmetyczka współpracuje z lekarzem stomatologiem, ten ryzykuje odpowiedzialnością zawodową do utraty prawa wykonywania zawodu łącznie.
stomatolog11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 17:07   #3491
indianeczka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny! Wyjdę trochę poza wątek. Zastanawiam się nad kupnem pasków wybielających. Tylko mam problem jaka firma? Dziś na allegro oglądałam paski wybielające i tak zastanawiam się nad wyborem firmy Crest (stężenie nadtlenku wodoru 14%) a firmą Onuge (stężenie nadtlenku wodoru 16%) Mam zamiar zastosować kurację 2- tygodniową,ponieważ zęby mam niezbyt białe.
indianeczka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:52   #3492
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Po jakim czasie od ściągnięcia aparatu można zęby wybielać?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:11   #3493
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

czy jak otworzę strzykawke i nie zuzyje do konca to musze ja wyrzucic? czy otwarty żel ma jakas ważnosc ?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:52   #3494
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Otwarta strzykawka zachowuje jeszcze ważność przez 2 tygodnie. Musi być jednak zamknięta przez ten czas. Jak ją otworzysz, to nie wyrzucaj tej zatyczki (od otwarcia) tylko zamknij strzykawkę ponownie drugą strona zatyczki.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pocaloca Pokaż wiadomość
Ja jestem wlasnie w trakcie wybielania zelem opalescence. Kupilam u dentysty nakladki+6 strzykawek zelu 15%. Dostalam zalecenie aby trzymac zel na zebach 4 godz. dziennie, bo mam mocno żółte zebiska.

Przy pierwszym zastosowaniu opróżniłam całą strzykawkę tak jak mi zalecil moj dent, chociaz nie wiem czy to byla dobra decyzja. Przez pierwsze 2h noszenia bol byl straszny, potem prawie znikł. Natomiast to co sie zaczelo po ok. godzinie po sciągnięciu nakladek to byl istny KOSZMAR! Bol masakryczny!!!! Meczyłam się tak całą noc, dopiero nad ranem bol odpuścil...nawet tabletke przeciwbolowa wzielam!I ten slinotok...

Ogolnie dramat. Mysle sobie kurcze, jeszcze 5 strzykawek, jak ja to przezyje?! Skonsultowalam sie z moja dent, kazala zrobic 3 dni przerwy.

Jedynym pocieszeniem byl fakt ze zeby zrobily sie duzo bielsze Po 3 dniach nalożyłam tylko pół strzykawki. Samo noszenie zelu w porównaniu do pierwszego razu nie bolalo, ale po zdjęciu...znów było to samo...I ponownie wiłam się z bólu przez całą noc...

Po tym drugim razie tez efekt jest widoczny, ale to jeszcze nie jest to co bym chciala. Jednak jak mam tak cierpiec, to nie wiem czy juz nie zakonczyc tego calego wybielania. Szkoda tylko pieniedzy...

Poradzcie mi, czy moze robie cos nie tak?Stosuje sie do wszystkich zalecen lekarza.
A dostałaś w gabinecie (lub kupiłaś) preparat do zabezpieczania przed bólem po wybielaniu?

Kurcze, pierwsze słyszę żeby aż całą strzykawkę żelu nakładać na raz...
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 11:40   #3495
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny chcę wybielić sobie zęby paskami, zawsze wcześniej chodziłam na piaskowanie, lecz teraz nie będę miała jak pójść do swojego dentysty a do innego nie chcę. Ostatnio miałam piaskowanie niecały rok temu. Lepiej powtórzyć je przed wybielaniem czy niekoniecznie?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 13:00   #3496
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Hej dziewczyny,
Mam pytanie. Marzy mi się taki uśmiech: http://www.purelite.pl/ Czy jest możliwe, aby po tym zabiegu zęby tak właśnie wyglądały? Mam dość białe zęby, ale chciałabym, żeby rzucały się w oczy. Widziałam,że jednej z Was ten zabieg nie pomógł. Czy pozostałe osoby, które się wczesniej wypowiadały mają właśnie taki właśnie hollywoodzki uśmiech, czy tylko trochę bielsze?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:18   #3497
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Dziś znalazłam na Gruperze następującą ofertę http://gruper.pl/x.php/1,38317/Wrocl...fb&grid=260094 i zastanawiam się nad jej kupnem. Problem polega na tym, że ja mam dość białe zęby (minimalnie pożółkłe), a chciałabym mieć taki hollywoodzki uśmiech jak na tym zdjęciu w ofercie. Czy to jest możliwe? Czytałam różne opinie na ten temat. Niektórzy piszą, że taki uśmiech można mieć tylko przy licówkach. Z drugiej strony na stronie tego gabinetu są zdjęcia klientów którzy z tego skorzystali i na większości z nich zęby są przepiękne. Co Wy o tym myślicie?

Z góry dziękuję za wszelkie opinie
Może jutro się skuszę na kupno tej oferty
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:01   #3498
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dziś znalazłam na Gruperze następującą ofertę http://gruper.pl/x.php/1,38317/Wrocl...fb&grid=260094 i zastanawiam się nad jej kupnem. Problem polega na tym, że ja mam dość białe zęby (minimalnie pożółkłe), a chciałabym mieć taki hollywoodzki uśmiech jak na tym zdjęciu w ofercie. Czy to jest możliwe? Czytałam różne opinie na ten temat. Niektórzy piszą, że taki uśmiech można mieć tylko przy licówkach. Z drugiej strony na stronie tego gabinetu są zdjęcia klientów którzy z tego skorzystali i na większości z nich zęby są przepiękne. Co Wy o tym myślicie?

Z góry dziękuję za wszelkie opinie
Może jutro się skuszę na kupno tej oferty
taka biel na zdjeciach jest do osiagniecia tylko licówkami
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:04   #3499
rainemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Myślałam, że wybielanie zębów jest dużo prostsze, a tu widzę, że mogę się spotkać z wieloma trudnościami. Przed zajrzeniem do tego wątku zamówiłam już środek do wybielania zębów w postaci żelu z aplikatorami. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok i nie wyrzuciłam pieniędzy (zresztą nie małych) w błoto.
rainemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 22:18   #3500
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
taka biel na zdjeciach jest do osiagniecia tylko licówkami
Też mi się tak wydawało, bo na tym zdjęciu widać, że to nie są prawdziwe zęby. Ale na ich stronie są pokazane zdjęcia przed i po i na nich zęby wyglądają na tak samo białe (przynajmniej większość przykłądów). Jak to możliwe? Fotomontaż?

Ja mam świra na punkcie zębów i bardzo chciałabym mieć tak piękny uśmiech. Najbliżsi mówią, że przesadzam, bo przecież mam białe zęby, ale ja bym chciała się wyróżniać z tłumu. Niestety na licówki jeszcze dłuuuuuuuuugo nie będzie mnie stać.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 07:36   #3501
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydawało, bo na tym zdjęciu widać, że to nie są prawdziwe zęby. Ale na ich stronie są pokazane zdjęcia przed i po i na nich zęby wyglądają na tak samo białe (przynajmniej większość przykłądów). Jak to możliwe? Fotomontaż?

Ja mam świra na punkcie zębów i bardzo chciałabym mieć tak piękny uśmiech. Najbliżsi mówią, że przesadzam, bo przecież mam białe zęby, ale ja bym chciała się wyróżniać z tłumu. Niestety na licówki jeszcze dłuuuuuuuuugo nie będzie mnie stać.
zanim wybierzesz sie do gabinetu na wybielanie lepiej zakup paski ażeby zobaczyć czy twoje zęby są w ogóle podatne na wybielanie, bo potem ludzie wydają setki zł a się okazuje że w ogóle nie wybieliło.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:02   #3502
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
zanim wybierzesz sie do gabinetu na wybielanie lepiej zakup paski ażeby zobaczyć czy twoje zęby są w ogóle podatne na wybielanie, bo potem ludzie wydają setki zł a się okazuje że w ogóle nie wybieliło.
Rok temu wybielałam Białą Perłą. Efekt był, ale jak dla mnie zdecydowanie za mały. Zresztą doszłam do końca prawie pierwszej tubki i się poddałam. Strasznie dużo zachodu.
A teraz tutaj jest promocja, że można wybielić zęby za 100 zł. Nie jest to gabinet kosmetyczny (przed którymi przestrzegały Wizażanki) tylko miejsce, w którym zajmują się tylko tym. Więc chyba bezpieczne. A kwota 100 zł jest dla mnie bez problemu osiągalna. Ostatecznie mogę spróbować i najwyżej będę wiedzieć, że to nie metoda dla mnie.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:22   #3503
MatkaPolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Odnośnie wybielania zębów - polecam zabieg Paris Smile. Testowałam na sobie 2 miesiące temu, a efekty są nadal widoczne A do tego ząbki nie bolą, nie są osłabione - super Teraz mają promocję w CH Reduta - zabieg za 199 zł (normalna cena to 199 zł). Nic, tylko pięknieć na wiosnę
MatkaPolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:27   #3504
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MatkaPolka123 Pokaż wiadomość
Odnośnie wybielania zębów - polecam zabieg Paris Smile. Testowałam na sobie 2 miesiące temu, a efekty są nadal widoczne A do tego ząbki nie bolą, nie są osłabione - super Teraz mają promocję w CH Reduta - zabieg za 199 zł (normalna cena to 199 zł). Nic, tylko pięknieć na wiosnę
To jaka cena jest w oryginale??
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:04   #3505
marry66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Słyszałam o tych wszystkich plastrach, ale na to trzeba uważać... zabieg u stomatologa specjalizującego się w stomatologii estetycznej nie należy do najtańszych, aczkolwiek... moja znajoma wybrała się do Stomapolu, gabinet w Warszawie ( z tego co wiem ktoś tam jej go polecił) na zabieg wybielania... i wiecie co? byłam w szoku... jak ja zobaczyłam(bo o zabiegu nic wcześniej nie wiedziałam)! Pytam co robiłaś, że masz taki holywoodzki uśmiech? Ona na to, że ma najlepszego na świecie stomatologa! Że bała się ryzykować innymi domowymi sposobami. Pozazdrościłam... a teraz intensywnie odkładam pieniądze, by wybrać się na zabieg do gabinetu STOMAPOL!
marry66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 23:06   #3506
beznadziejaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Hej dziewczyny zamówiłam dzisiaj opalescence 35% i czekam z niecierpliwością aż odbiore przesyłke hm wydaje mi się, że nie mam aż tak bardzo żółtych zębów wiec mam nadzieje, że jakoś to będzie i wybieli mi ładnie ząbki pozdrawiam
beznadziejaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 20:42   #3507
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cześć Miałam robioną jedynkę kanałowo około 2-3 lat temu i ząb został 'zabity'. Ząb mi od tego czasu ściemniał i nie wygląda ładnie, próbowałam go wybielać paskami, pastami, nawet wypróbowałam sodą oczyszczoną. Nic go nie rusza. Miała może któraś z was podobny problem? Może ktoś wie jak można wybielić martwy ząb? Będę wdzięczna za wszelkie rady
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 07:30   #3508
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
Cześć Miałam robioną jedynkę kanałowo około 2-3 lat temu i ząb został 'zabity'. Ząb mi od tego czasu ściemniał i nie wygląda ładnie, próbowałam go wybielać paskami, pastami, nawet wypróbowałam sodą oczyszczoną. Nic go nie rusza. Miała może któraś z was podobny problem? Może ktoś wie jak można wybielić martwy ząb? Będę wdzięczna za wszelkie rady
udaj sie do stomatologa moze uda mu się wybielic zab " od środka" a jak nie uda się to pozostaje załozyc korone.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 08:39   #3509
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny a czy to normalne, czy coś niepokojącego jeśli po wybielaniu wewnętrznym ząb jest taki jakiś... obolały?! Miałam wybielanie od wewnątrz martwego ząbka (przedtem został oczywiście porządnie zaleczony kanałowo, i na koniec zostało zrobione zdjęcie żeby mieć pewność że wszystko z kanałami ok), no i od chwili zaaplikowania środka wybielającego do wewnątrz czuję że ten ząb zrobił się jakiś taki tkliwy, obolały, nie wiem jak to nazwać - nie jest to mocny ból, ale np. wolę nim nie gryźć czegoś twardego
P.S. Wybielanie to u mnie nie będzie wszystko, na ten ząb będzie jeszcze nakładana licówka żeby już była pewność, że będzie dłuższy czas wyglądał ładnie i że będzie miał kolor identyczny jak pozostałe zęby.
To jak z tym lekkim bólem po wybielaniu, czy to niepokojący objaw??

Niebieski Pudelek - ze swoim martwym ząbkiem możesz zrobić właśnie to, co ja zrobiłam ze swoim - wybielanie od środka + licówka. Ja biorę kompozytową żeby było taniej

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2013-05-17 o 08:41
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 11:29   #3510
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
udaj sie do stomatologa moze uda mu się wybielic zab " od środka" a jak nie uda się to pozostaje załozyc korone.
Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy to normalne, czy coś niepokojącego jeśli po wybielaniu wewnętrznym ząb jest taki jakiś... obolały?! Miałam wybielanie od wewnątrz martwego ząbka (przedtem został oczywiście porządnie zaleczony kanałowo, i na koniec zostało zrobione zdjęcie żeby mieć pewność że wszystko z kanałami ok), no i od chwili zaaplikowania środka wybielającego do wewnątrz czuję że ten ząb zrobił się jakiś taki tkliwy, obolały, nie wiem jak to nazwać - nie jest to mocny ból, ale np. wolę nim nie gryźć czegoś twardego
P.S. Wybielanie to u mnie nie będzie wszystko, na ten ząb będzie jeszcze nakładana licówka żeby już była pewność, że będzie dłuższy czas wyglądał ładnie i że będzie miał kolor identyczny jak pozostałe zęby.
To jak z tym lekkim bólem po wybielaniu, czy to niepokojący objaw??

Niebieski Pudelek - ze swoim martwym ząbkiem możesz zrobić właśnie to, co ja zrobiłam ze swoim - wybielanie od środka + licówka. Ja biorę kompozytową żeby było taniej
Dzięki dziewczyny za pomoc, nawet nie wiedziałam, o czymś takim jak wybielanie od środka.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.