Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 13:43   #2731
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maciek11 Pokaż wiadomość
i nie ma zadnego konkretnego sposobu zeby to wyrownac ??
Mi dentystka przepisala GC MI Paste Plus, ktora stosuje sie po takich zabiegach jak wybielanie czy piaskowanie. Zęby się w miare wyrównaly, nie widac ze są żóltsze przy korzeniach. Ale powodow nierownomiernego wybielania może byc kilka w tym osad nie usuniety przed zabiegiem czy zle rozłożona substancja wybielajaca, najlepiej isc po prostu do dentysty. Niemniej jednak zeby przy korzeniach zawsze pozostaja zoltsze ale to widac dopiero z bliska, z daleka nic nie widac. Jesli u ciebie to jest bardzo widoczne to proponuje wizyte u stomatologa.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:03   #2732
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową- szkodliwe czy nie?

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam
Mam 16 lat i od jakiegoś czasu zaczęłam przywiązywać duużą uwagę na zęby. Jak większość nastolatek mam sporo kompleksów. Nie mam jakichś bardzo krzywych zębów jednak nie są one też idealne. Ortodontka powiedziała mi że w zasadzie nie potrzebuje aparatu i że nikt nie ma idealnych zębów w zasadzie każdy powinien nosić aparat. Niestety mam sporo rodzeństwa i nie pochodzę ze zbyt bogatej rodziny więc nie chciałam wynajdywać dodatkowych kosztów (wiadomo, że aparaty nie są tanie).

Jednak marze o pięknych białych prościutkich zębach. Myślę, że wyglądają bardzo estetycznie, zdrowo, dodają uroku.
Niestety aparat nie był mi pisany, więc zaczełam szukać innego sposobu na popraiwenie wygladu zębów... wybielanie, a dokładniej wybielanie nakładkowe.

Z tego co wiem wybielanie nakładkowe jest o wiele tańsze (ok.500zł) od laserowego(nie wiem dokładnie ile ale ok 1000 lub kilku tysiecy), a podobno można osiagnąć taki sam lub zbliżony efekt.

Teraz pozostaje pytanie- czy to wybielanie nie szkodzi zębom?
Moja rówieśniczka wybieliła sobie tą metodą zeby. Twerdzi, że miała strasznie zólte... teraz mają naprawde zadowalający odcień bieli. Mówi, że czuła tylko lekką nadwrażliwośc ale ona mineła...
Zachęciła mnie tym bardzo... Pomyślałam :"skoro ma tyle lat co ja i nie zaszkodzilo jej to więc dlaczego by nie?"

Moja mama jest jednak przeciwna temu i pytała nawet dentystki czy to szkodzi czy nie (nie zastaczyła jednak o jaka metode wybielania chodzi. Wiadomo, że jest ich kilka...). Dentystka powiedziala zebym nie wybielala zębów w moim wieku i że jej córka też chce sobie wybielić ale jej odradza...

Czy wybielanie na prawde szkodzi?

Jak już pisałam jestem nastolatka, więc sama w szybkim czasie nie uzbieram tyle pieniędzy. Bardzo pomogłoby mi poparcie (również finansowe) mamy... Jak ją przekonać?

Bardzo proszę o jakiekolwiek wypowiedzi na ten temat...
Czy wybielałyscie juz zęby (chodzi mi jedynie o metodę nakładkowa)?
Czy bolało szkliwo?
Jakies powikłania?

Z góry dziekuje, bo moja wiedza na ten temat jest mizerna...



Witamj zęby można wybielać dopiero od 18 roku zycia, ta granica nie jest wyznaczona żeby uprzykrzać komuś życie tylko dlatego że budowa szkliwa zostaje wtedy zakończona. Wcześniejsze wybielanie może nieść za sobą bardzo szkodliwe konsekwencje. Ja wybielałam zęby metoda nakladkowa, na poczatku bylam bardzo niezadowolona gdyż pojawiły mi się jakies zólte plamy, teraz po specjalnej pascie zeby sie wyrównały. Podczas wybielania czułam niewielka nadwrazliwość, ale to przeszło. Podczas calego zabiegu czyli 2 tygodni (około 12 dni) obowiązuje biała dieta, czyli zakaz jedzenia i picia barwiących rzeczy. Ja uważam, że powinnaś jeszcze troche poczekać bo sobie zaszkodzisz, ważne jest tez by wczesniej zrobić przegląd, ponieważ ząbki muszą być zdrowiuteńkie, wszelka próchnica dyskwalifikuje, wypełnienia muszą być szczelne. Aha wszelkie wypełnienia nie wybielają się wiec jesli masz je na przednich zębach to wymagana jest ich wymiana po wybielaniu. Jesli chodzi o szkodliwość, to na pewno ma to jakies ujemne skutki, dlatego ważne jest stosowanie past wzmacniajacych po zabiegu, rożnego radzaju żelów, ale to najlepiej dobierze je dentysta do indywidualmych potrzeb. Zreszta malowanie włosów też je niszczy a każdy to robi. A jesli chodzi o efekty wybielania to sa one indywidualne, kazdy inaczej na to reaguje, jednym zeby wybielaja sie lepiej innym gorzej, podobnie jest jesli chodzi o skutki wybielania. Najlepiej pojdz do dentysty, zobaczysz co ci zaproponuje, ale jesli jest to osoba ktorej zalezy na twoim zdrowiu a nie kasie to bedzie kazac ci poczekac, bo biale zeby sa fajne, ale wazniejsze jest to by byly zdrowe. Pozdrawiam
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:39   #2733
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową- szkodliwe czy nie?

Cytat:
Napisane przez asiek325 Pokaż wiadomość
Witamj zęby można wybielać dopiero od 18 roku zycia, ta granica nie jest wyznaczona żeby uprzykrzać komuś życie tylko dlatego że budowa szkliwa zostaje wtedy zakończona. Wcześniejsze wybielanie może nieść za sobą bardzo szkodliwe konsekwencje. Ja wybielałam zęby metoda nakladkowa, na poczatku bylam bardzo niezadowolona gdyż pojawiły mi się jakies zólte plamy, teraz po specjalnej pascie zeby sie wyrównały. Podczas wybielania czułam niewielka nadwrazliwość, ale to przeszło. Podczas calego zabiegu czyli 2 tygodni (około 12 dni) obowiązuje biała dieta, czyli zakaz jedzenia i picia barwiących rzeczy. Ja uważam, że powinnaś jeszcze troche poczekać bo sobie zaszkodzisz, ważne jest tez by wczesniej zrobić przegląd, ponieważ ząbki muszą być zdrowiuteńkie, wszelka próchnica dyskwalifikuje, wypełnienia muszą być szczelne. Aha wszelkie wypełnienia nie wybielają się wiec jesli masz je na przednich zębach to wymagana jest ich wymiana po wybielaniu. Jesli chodzi o szkodliwość, to na pewno ma to jakies ujemne skutki, dlatego ważne jest stosowanie past wzmacniajacych po zabiegu, rożnego radzaju żelów, ale to najlepiej dobierze je dentysta do indywidualmych potrzeb. Zreszta malowanie włosów też je niszczy a każdy to robi. A jesli chodzi o efekty wybielania to sa one indywidualne, kazdy inaczej na to reaguje, jednym zeby wybielaja sie lepiej innym gorzej, podobnie jest jesli chodzi o skutki wybielania. Najlepiej pojdz do dentysty, zobaczysz co ci zaproponuje, ale jesli jest to osoba ktorej zalezy na twoim zdrowiu a nie kasie to bedzie kazac ci poczekac, bo biale zeby sa fajne, ale wazniejsze jest to by byly zdrowe. Pozdrawiam
Dzieki za odpowiedz troche ochlonełam z tym wybielaniem... moze faktycznie jeszcze poczekam... Jednak jak patrze na kogoś kto ma piękne białe zęby (niektórzy szcześciarze maja takie z natury) to wstydze się otwierać buzię. Dlaczego nie mogę mieć białych zębów bez wybiealnia? ;(;(;(;(

Czy jestem już do osiemnastki skazana na takie zęby?
Czy są jakieś sposoby na wybielanie choć troche? Nie stosuje juz past wybielających do zębów choć jescze niedawno stosowałam BLANX wybielającą. Jednak ścieraja one tylko skzliwo a wybielenia zbyt duzego nei zauwazyłam...
Stosuje teraz tylko elmex zielony (ten dla wrażliwców chyba...).

Czy jeśli bede prawidłowo dbała o higiene jamy ustnej tzn. np. elmex zielony+ płukanke też elmexa i nici dentystyczne to jest szansa ze zeby beda ładniejsze?


Bezradność mnie dobija...: mur:

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
powiem tak tez mam 16 lat. Na poczatku myslalem zeby zrobic sb licowki no to popytalem mame co mysli i dentyste [wiedzialem ze to kosztuje sporo ale ze az tyle to nie koszt 1 licowki to ok 700 zl o.O] no nic no to szukalem szukalem innego znalazlem za jakies 1500 zl tez drogo i szukalem dalej bla bla bla i probowalem wielu past wybielajacycj fakt wybielaly ale nie na taki efekt jaki ja chcialem xd. No i dalej szukalem az znalazlem paste a raczej zel stomatologiczny Biała Perła ... musze przyznac ze to co dało mi wybielanie pastami a ta to jest nieporównywalne. No mozę nie wybieli tak jak te u dentystki wybielanie ale powiem ze mam bielutkie zęby i wcale nie wydawałem wielkiej kwoty bo dałem z 50 zł ^^. No wiec moze na poczatek zainwestuj w BP a jak ci sie nnie spodoba efekt wez sb wybiel u dentystki. Powiem ze tez mi odradzala moja denty. ale nie posłuchalem i wybielam tą BP. Jest tutaj na formu duzo wątkow o tym żelu.
Jakoś nie jestem przekonana do tej Białej Perły... Wydaje mi się, że bardzij niszczy szliwo niż wybielanei nakładkowe, a efekt też jest słabszy....

To nic, że jest tańsza.

Najgorsze jest to że teraz jestem dość blada (mam uczulenei na słońce i musze go unikać stosowac filtry itp.) + do tego żółte zęby wygląda to okropnie:m ur:
A mi się tak podobaja czerwone szminki...
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:23   #2734
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową- szkodliwe czy nie?

Można poprawić kolor zebów poprzez piaskowanie u dentysty koszt od 50 do 100zł. Zabieg trwa cos około 10 minut, zeby stają się bielsze, gdyż w ten sposob jest usunięty z nich osad (kawa, herbata, soczki wszystko barwi zęby). Poza tym są gładziutkie, może spróbuj tego, ja rezultat widziałam, może nie tak spektakularny jak w przypadku nakładek ale jest , nawet ty poczujesz różnice bo zęby stają sie takie gładziutkie jak sie je dotyka jezykiem.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 21:50   #2735
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową- szkodliwe czy nie?

Cytat:
Napisane przez asiek325 Pokaż wiadomość
Można poprawić kolor zebów poprzez piaskowanie u dentysty koszt od 50 do 100zł. Zabieg trwa cos około 10 minut, zeby stają się bielsze, gdyż w ten sposob jest usunięty z nich osad (kawa, herbata, soczki wszystko barwi zęby). Poza tym są gładziutkie, może spróbuj tego, ja rezultat widziałam, może nie tak spektakularny jak w przypadku nakładek ale jest , nawet ty poczujesz różnice bo zęby stają sie takie gładziutkie jak sie je dotyka jezykiem.
Słyszałam coś o tym... Możesz mi dokładniej wytłumaczyć na czym to polega? Nie niszczy to szkliwa? Jest ograniczenie wiekowe?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:57   #2736
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową- szkodliwe czy nie?

Powiem ci ze nie wiem czy sa jakies ograniczenia wiekowe, musisz sie dentysty spytac. Piaskuje sie nie czesciej niz raz na poł roku, wydaje mi sie ze nie ma ujemnego wpływu na zeby, sa one troche nadwrazliwe ale to tylko przez pierwszych kilka godzin. Niektorzy twierdza ze usuwanie kamienia tez ma ujemny wpływ, ale nieusuniety kamien bardzo szkodzi zebom. Podobnie jest odnosnie piaskowania, wadą jest to że trzeba zabieg powtarzac bo osad szybko sie gromadzi, ale to zalezy jak dbasz o zęby. ZAbieg polega na usuwaniu kamienia za pomocą piaskarki. Jest to woda pod cisnieniem połączona ze specjalnym piaskiem dentystycznym o różnych smakach. Ten wlasnie piasek połączony z woda usuwa osad, jedyne co moge ci doradzic to to zębys wziela ze soba puder, bo ja mialam go calkowicie starty przez ta wode. Ogolnie zabieg za przyjemny nie jest, ale trwa 10 minut, dentysta plucze ci zeby ta woda z piaskiem. Nie wiem jak to ci profesjonalnie wytłumaczyc bo przeszłam przez to tylko raz i teraz ide ponownie w grudniu. Najlepiej pojdz do dentysty powiedz ze cie to interesuje zeby ci wytlumaczyl na czym to dokladnie polega i czy rekomendował by ci tego typu zabieg. Mozesz tez zadac pytanie dentyscie na tej stronce http://www.arsdentica.szczecin.pl/biuletyn/ tylko czsami trzeba poczekac na odp kilka dni Pozdrawiam
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:54   #2737
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam jeszcze pytanie, czy zaraz po zdjęciu nakładek myjecie zęby?
Czy po prostu płuczecie usta wodą?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 16:42   #2738
dian_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam,
chciałam się podzielić moimi doświadczeniami związanymi z wybielaniem zębów. Ja używałam pasków whitestrips, nakłada się je przez tydzień, dwa razy dziennie. Po kilku dniach zauważyłam efekt, zęby faktycznie trochę się wybieliły. Niestety po kilku miesiącach zęby wróciły do poprzedniego stanu. Wiem, że takie paski najlepiej stosować co pół roku, ale i tak sądzę, że najlepiej skorzystać z profesjonalnego wybielania u dentysty, chociaż niestety nie jest to tani zabieg
dian_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 11:07   #2739
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie, czy zaraz po zdjęciu nakładek myjecie zęby?
Czy po prostu płuczecie usta wodą?
ja po zdjeciu nakladek jedynie przepłukiwalam zęby wodą , mycie zębów nie jest konieczne po lecz przed użyciem nakladek
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 17:58   #2740
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja myłam je szczoteczka z odrobina pasty bo ciagle czułam ten żel.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 07:21   #2741
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Biała perła wymiata U mnie efekt utrzymuje się już około pół roku. Cena w porządku Polecam
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 00:48   #2742
jelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Chciałabym zacząć wybielać zęby, jednak w dzieciństwie miałam wybity kawałek jedynki ( gdzieś 1/6). Teraz mam oczywiście uzupełnioną jedynkę i wygląda jak naturalna, ale boje się, że w tym miejscu gdzie jest to wypełnienie,( a było ono jeszcze rozsmarowane na resztę zęba, żeby się lepiej trzymało), wybielanie nic nie da, a wtedy wybieli mi resztę zębów oprócz jedynki.... ;/ To by wyglądało komicznie....
Powiedzcie jak wyglądają wasze plomby po wybieleniu ?? Bardzo różnią się kolorem ? Myślicie, że ta moja jedynkowa plomba nie wybieli się nic a nic i będzie się rzucać w oczy ?? Powiedzcie mi co mam robić i co byście zrobili na moim miejscu. Proszę
jelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:35   #2743
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Zawsze możesz wymienić plombę, jeśli to tylko jedna…

Ja stosuję Białą Perłę od miesiąca, a efektów jak nie było tak nie ma…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:12   #2744
jelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

No ale mówię, że ta plomba to nie plomba tylko pół zęba i to jedynki. I tego się nie wymienia tak jak plombę zwykłą.... ;/ Kurde....
jelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 07:40   #2745
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ta uzupełniona jedynka raczej sie nie wybieli. Biała Perła wybiela szkliwo zęba , więc moze ona się odróżniać od pozostałych zębów.... jesli chcesz wybielic zęby to myślę ,że powinnaś sie skonsultować ze stomatologiem- on napewno bedzie wiedział co w takiej sytuacji zrobić
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"

Edytowane przez madziulka1989
Czas edycji: 2009-10-28 o 07:43
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:54   #2746
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

pisałam tutaj dawno temu ALE dopiero wczoraj kupiłam białą perłę. pani w aptece piała nad nią z zachwytu. narazie nie chce mi się jej używać, bo boję się formowania tych płytek. tak w ogole to mam w zestawie 3. bezsens jakiś

jak się przemogę to będę zdawała relacje
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:39   #2747
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jedynka na pewno się nie wybieli, ja mam wypelnienia na 6 i 7 i widac jest sporą różnice po wybielaniu. Z tym że w moim przypadku sa tpo tylnie zeby także nie musze nic robić, ale jesli chodzi o jedynke to radze konsultacje ze stomatologiem, ale na bank bedzie widac duzą rożnice.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:34   #2748
maggie86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabcia331 Pokaż wiadomość
Biała perła wymiata U mnie efekt utrzymuje się już około pół roku. Cena w porządku Polecam
Ja tez bardzo polecam Białą perłę, stosowałam jej kiedyś i efekt utrzymywał sie co najmniej prez pół roku. Ostatnio wybielałam mySmile Ultrawhite i efekt jeszcze lepszy.
maggie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:53   #2749
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Zamówiłam paski Crest Multicare 28 sztuk czyli na dwa tygodnie. Myślice, że paski poradzą sobie w tydzień? Bo zamówiłam je na pół z siostrą ale nie wiem czy w takim razie da jakieś efekty..?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 10:48   #2750
izuha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lavi92 ja też mam zamiar zakupić te paski, tylko nie wiem, czy się opłaca... naczytałam się różnych, skrajnych opinii. Wiem, że na każdego działają inaczej. Ja mam jeszcze inny problem... 17.10. (troszkę ponad 2 tyg temu) wybielałam zęby u stomatologa lampą beyond. I tak, jak niektóre Wizażanki nie jestem zadowolona z efektów i właśnie w zw z tą sytuacją mam pyt. do Was-kiedy będę mogła zacząć stosować paski? Po miesiącu...?? bo ilu specjalistów, tyle opinii...
izuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:47   #2751
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Oj mi sie wydaje ze musisz dac zębom odpocząć, ja wybielałam żelem i ponowne wybielanie za pól roku, wybielanie osłabia zęby jeśli je tak szybko powtórzysz to możesz zniszczyć sobie szkliwo.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:27   #2752
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

izuha - na pewno poczekaj więcej niż miesiąc, co najmniej pół roku..
Ja czytała o tych paskach, że są dobre, przekonam się już niebawem To napisze co i jak. Zaszaleję i wstawię zdjęcie przed i po.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:45   #2753
izuha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lavi koniecznie wstaw focie no to mnie dziewczynki zasmuciłyście... ale przecież jak niektórzy wybielają lampą, później na dobielanie chodzą... i podejrzewam, że nie czekają tyle czasu:/ kurde, ale jak tak mówicie to poczekam. Nie sztuką jest zepsuć szkliwo... tylko co potem
izuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:40   #2754
Incurablee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dąborowa Górnicza
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja mogę polecić Białą Perłę. (;
Stosowałam ją rok temu, efektów sama długo nie dostrzegałam, ale to przez to że się im codziennie przyglądałam :P
na zdjęciach koleżanki przy mnie wypadały dość .. żółto :P
a i niejedna osoba skomplementowała moje ząbki po wybielaniu.
Nie były śnieżnobiałe , a jednak dużo bielsze.
Czekam właśnie na przesyłkę i ponawiam kurację (:
Incurablee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:27   #2755
izuha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ehhh... wszyscy polecają białą perłę a ja nie mogę jej stosować. Mam po niej taką nadwrażliwośc, że szok...
izuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:20   #2756
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam nadzieje, że będzie jakaś różnica..
Dziś dotarły paseczki. Właśnie mam w nie ubrane ząbki Ale.. nie wiem dlaczego trochę tego żelu "wyszło" mi tyłem tzn od strony języka, tam ma być?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:25   #2757
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczęta jako nowa zapytam o licówki, znalazłam taki artykuł o metodach wybielania i ta mnie jakoś zainteresowała
http://www.wybielanie-lodz.pl/wybielanie_-metody.html
ma któraś może takie cóś na ząbkach??

Ps na początek wybróbowałabym Białą Perłę którą tak zachwalacie lub te paski Crest, myślę o piaskowaniu wpierw zębów u dentysty, jednak mam dwie takie maluśieńkie dziurki, których lekarz mi nie chce jeszcze uzupełniać plombami bo są za małe. Zastanawiam sie czy bede mogła wykonać to piaskowanie czy skaling i zastosować te paski lub BP przy tych małych ubytkach??? Dodam ze zęby mam średnio wrażliwe
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-11-11 o 20:02
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:12   #2758
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie gdzie dostane silikonowe nakladki na zeby ? Chodzi mi o takie,ktore zalaczone byly do opakowania z biala perla
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:25   #2759
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Esz.. już mam 8 dzień i efektów nie widać.. Zostało mi jeszcze 5 pasków.. dziś użyję jednego a te dwa ostatnie dni założę 2x dziennie.. Jestem zrozpaczona..
Zobaczcie same.. caały czas bez zmian..
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:30   #2760
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie gdzie dostane silikonowe nakladki na zeby ? Chodzi mi o takie,ktore zalaczone byly do opakowania z biala perla
Takie nakładki możesz zamówić np . na allegro

Ja polecam Białą Perłę lub Opalescence ! Żadnych pasków itp.
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.