rady od już zamężnych dla przyszłych PM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 22:14   #1
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno

rady od już zamężnych dla przyszłych PM


nie wiem czy był juz taki wątek , pomyślałam że my już po ślubie możemy z własnego doświadczenia poradzić coś niecoś przyszłym PM

ja od siebie chciałam dodać żeby nie zapomnieć o kosmetyczce to znaczy o pudrze i zeby jakaś osoba często przypominała o upudrowaniu buzi , ja niestety nie pomyślałam o tym , teraz widzę że na fotkach błyszczy mi się twarz

jeżeli macie kwiaty żywe we włosach można przygotować zamienniki wrazie gdyby oklapły , tak samo do butonierki męża , podczas tańców trochę się niszczą
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:26   #2
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

nie stresować się bo potem i tak się wszystko wspomina ze śmiechem a tego dnia głupie problemy czasami rosną
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:45   #3
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

ooo fajny watek na pewno sie przyda
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:50   #4
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Świetny pomysł na wątek
Od siebie mogę poradzić przygotowanie wyjściowych parasolek w razie niepogody niby banalne ale jednak, u nas były same albo zbyt małe albo nie bardzo reprezentacyjne I rada druga: przyjrzyjcie się swoim ramiączkom od sukni, ja miałam takie cieniutkie i pod ciężarem sukni zaczęły mi obcierać skórę i trzeba było schować wszystko da się opanować ale lepiej się przyglądnąć przed
Do tego polecam winietki na weselu, super sprawa
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 07:09   #5
sosenka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez capricorno Pokaż wiadomość
nie wiem czy był juz taki wątek , pomyślałam że my już po ślubie możemy z własnego doświadczenia poradzić coś niecoś przyszłym PM

ja od siebie chciałam dodać żeby nie zapomnieć o kosmetyczce to znaczy o pudrze i zeby jakaś osoba często przypominała o upudrowaniu buzi , ja niestety nie pomyślałam o tym , teraz widzę że na fotkach błyszczy mi się twarz

jeżeli macie kwiaty żywe we włosach można przygotować zamienniki wrazie gdyby oklapły , tak samo do butonierki męża , podczas tańców trochę się niszczą

capricorno, bardzo dobry pomysł na wątek jestem przyszłą PMką i na pewno często będę tutaj zaglądać
sosenka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 07:18   #6
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

ochłonąć po zaślubinach i dobrze się bawić nie zwracać uwagi na drobne niedociągnięcia bo tylko my o tym wiemy
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:05   #7
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

zapisac:
parasolki, kwiat na zmianę reszta chyba jest
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 08:10   #8
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Ja jestem przyszłą PM ale wiem, ze igła z nitką jest niezbędna
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:21   #9
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez capricorno Pokaż wiadomość
ja od siebie chciałam dodać żeby nie zapomnieć o kosmetyczce to znaczy o pudrze i zeby jakaś osoba często przypominała o upudrowaniu buzi , ja niestety nie pomyślałam o tym , teraz widzę że na fotkach błyszczy mi się twarz

jeżeli macie kwiaty żywe we włosach można przygotować zamienniki wrazie gdyby oklapły , tak samo do butonierki męża , podczas tańców trochę się niszczą
słuszne uwagi
niby niezbędnik jest ale niekoniecznie pamięta się żeby użyć bibułek matujących i pudru

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Do tego polecam winietki na weselu, super sprawa
ja nie chcę winietek, ale chciałabym żeby na każdym stole leżała po prostu kartka z nazwiskami
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:03   #10
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Polecam uśmiechać się jak najczęściej Nie przejmować drobnostkami, bo nie są one ważne.

A kilka dni przed ślubem proponuje ubrać suknię i halkę i sprawdzić jak wam się w niej tańczy, zwłaszcza sprawdzić długość halki. U mnie była ona ciut za długa, w tańcu wchodziła mi pod obcas, więc musiałam ją podwinąć. W salonie tego nie zauważyłam, ale w domu podczas prób I tańca już tak
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:11   #11
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Tak jak dziewczyny piszą, puder, bibułki matujące to podstawa. Poza tym stawiam jeszcze na jakiś perfum, zapasowe pończochy bądź rajstopy. Igła z nitką czy agrafka też może się przydać Warto pomyśleć też o butach na przebranie Winietki są rewelacyjną sprawą!!!
Poza tym mała rada dla dziewczyn, które ćwiczą w domu, czy tez na kursie tańca pierwszy taniec. Jeżeli ćwiczycie z płyty, a na sali grać Wam ten utwór będzie zespół, to poproście zespół o podesłanie utworu na pierwszy taniec w ich wykonaniu. Niby banalne, ale nam zespół totalnie spieprzył pierwszy taniec, utwór zagrali bardzo wolno, a my ćwiczyliśmy do oryginały, który był dość szybki.
Na sali warto poprosić kogoś, aby pokierował gośćmi podczas składania życzeń. Z doświadczenia wiem, że goście podchodzą, jak im się podoba i potem powstaje niezły bałagan
Jak mi się jeszcze cosik przypomni, to dam znać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:35   #12
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Zwrócić uwagę, żeby zespół na samym początku dał zjeść pierwszy posiłek zanim zacznie 10 min gorzko, gorzko" itp. bo to nie fajne jest stać głodnym nad gorącym rosołem i śpiewać przez 10 min... nawet młodzi są głodni!
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:52   #13
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Dobry pomysł na wątek takie rady zawsze się przydadzą

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;21136254]Zwrócić uwagę, żeby zespół na samym początku dał zjeść pierwszy posiłek zanim zacznie 10 min gorzko, gorzko" itp. bo to nie fajne jest stać głodnym nad gorącym rosołem i śpiewać przez 10 min... nawet młodzi są głodni![/QUOTE]

Oj święta prawda. Jak mnie to wkurza jak człowiek chce w spokoju zjeść obiad a tu orkiestra już woła gości na pierwszy taniec albo właśnie gorzko
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:58   #14
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

a ja od siebie proponuję dokładnie ustalic z fotografem, na czym nam szczegolnie zależy, zaznaczyć,że np. po wyjściu z kościoła będą płatkami róż czy gołębie ...
warto też zwrócić uwagę, żeby fotograf porobił zdjęcia również rodzicom i gościom zamiast skupiać sie wyłącznie na młodej parze - niby banalne, ale często takich zdjęć właśnie brakuje... a takich chwil nie da się już powtórzyć...

fajnym pomysłem wg. mnie jest też menu weselne - podrukowaliśmy takowe sami (wzorem nawiązywały one do naszych zaproszeń i winietek) i porozkładaliśmy po kilka na stołach - w środku umieściliśmy dokładny opis posiłków wraz z orientacyjną godziną ich serwowania
gościom bardzo spodobał się ten pomysł, bo nawet jeśli wyszli przewietrzyć się to wiedzieli kiedy wrócić, by nic ich nie ominęło

Edytowane przez maciejka83
Czas edycji: 2010-08-04 o 09:59
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:08   #15
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
a ja od siebie proponuję dokładnie ustalic z fotografem, na czym nam szczegolnie zależy, zaznaczyć,że np. po wyjściu z kościoła będą płatkami róż czy gołębie ...
warto też zwrócić uwagę, żeby fotograf porobił zdjęcia również rodzicom i gościom zamiast skupiać sie wyłącznie na młodej parze - niby banalne, ale często takich zdjęć właśnie brakuje... a takich chwil nie da się już powtórzyć...
Zgadzam się.Nam własnie zabrakła zdjęcia jak wychodzilismy i sypali płatkami bo fotograf się owrócił i oglądał dotychczasowe zdjęcia... po ślubie i weselu rodzicie marudzili, że nie mamy ani jednego zdjęcia sami - taki do ramki dla rodziców... dopiero z pleneru z innego dnia więc warto zostac chwilkę i chociaż przed kosciołem albo salą pstryknąć ze 2 fotki takie w pelni ślubne w uczesaniu ślubnym, z wiązanką i welonem.

Acha jeszcze u nas przed nami szły dzieciaki z obrączkami i sypały płatkami, tylko jak już wychodziliśmy to też już nie potrzebnie rodzice puścili dzieciaki i zrobiło się zamieszanie więc warto to ustalić wcześniej.

Acha i buty warto rozchodzić wcześniej, można kupić taki spray żeby były wygorne do tańczenia,
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:32   #16
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Bardzo ciekawy pomysł na wątek Mnie się osobiście nie podoba pomysł z winietkami. Ale to menu porozstawiane na stołach wydaje mi się bardzo fajnym pomysłem
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:38   #17
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Winietki moim zdaniem są właściwie koniecznością, oprócz tego, że dobrze dobrane stanowią ozdobę stołu. Sama nienawidzę tego biegu do stołów jak nie ma winietek i już kilka razy byłam świadkiem poważnych niezręczności. Myh winietki robimy sami, własnie nawiązujące do zaproszeń. Mieliśmy zaproszenia z papieru czerpanego ecru z płatkami, przewiązane ciemno różową rafią. Wiec kupiliśmy ecru papier wizytówkowy, a wczoraj pól wieczoru wiązałam z rafii małe kokardki do naklejenia
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:39   #18
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

ja poproszę rady odnośnie orkiestry, foto i kamery - na co szczególnie zwrócić uwagę w ustalaniu szczegółów już przed samym weselem?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:51   #19
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja poproszę rady odnośnie orkiestry, foto i kamery - na co szczególnie zwrócić uwagę w ustalaniu szczegółów już przed samym weselem?

Z zespołem, tak jak już pisałam, warto uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące pierwszego tańca. Można im też powiedzieć, żeby zbyt często nie robili przerw. Nasz zespół niestety co chwilkę śpiewał "a teraz idziemy na jednego"
Jeśli chodzi o kamerzystę, warto zapytać, jaką kamerą będzie kamerować, ponieważ nieraz spotkałam się, że na weselu kamerzysta oślepia gości światłem kamery i każdy robi jakieś dziwne miny, albo się chowa
Jeśli chodzi o fotografa, to trafili na naprawdę świetnego, bo nic z nim nie ustalaliśmy, a zdjęcia wyszły boskie Mamy bardzo dużo zdjęć naszych, jak i dużo zdjęć bawiących się gości Jedno o co nas kamerzysta poprosił, to żeby w kościele podczas zakładania obrączek nie zasłonić ich palcami Należy obrączkę trzymać tak bokiem, w żadnym wypadku nie od góry
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 10:55   #20
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja poproszę rady odnośnie orkiestry, foto i kamery - na co szczególnie zwrócić uwagę w ustalaniu szczegółów już przed samym weselem?
fotografowi powiedzieć przy ustalaniu, że chcesz zdjęcie np z rodzicami, świadkami i innymi szczególnie ważnymi osobami i żeby on tego pilnował, ja zapomniałam nie powiedziałam więc nie mam, kamerzysta żeby miał dodatkowe światło na stojaku tak jak u nas. Postawiła sobie w kąciku i kiedy potrzebowała to sobie doświetlała nas i nie tylko a nie w kamerze reflektor jak my to nazwaliśmy i po oczach dawał a to jest nie przyjemne i ludzie uciekają z kadru,a tak jest prawie nie widoczny, ja miałam dj'a i on był wspaniały, byłam na ślubie koleżanki co była orkiestra i wodzirej nie patrzył czy jest młoda para czy nie jak miał w programie np teraz piosenka dla młodych to zapowiadał i tyle go obchodziło A i jeśli będzie dużo zabaw oczepinowych czy ogólnie konkursów dla gości to moja rada zrobić dwa, dwie trzy piosenki do tańczenia i kolejne dwa, żeby to poprzeplatać bo ci co nie chcą udzielać się w konkursach to przez około godziny do półtorej się nudzą. to chyba tyle ode mnie
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:00   #21
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Ja dopiero przed, ale mam rade dla dziewczyn, które zdecydowały się na winietki.
Przed wejściem dobrze jest zawiesić w kilku miejscach listę kto gdzie ma szukać swojego krzesła. Najlepiej na dużym formacie przed wejściem na salę po obu str i w korytarzu.
Byłam na weselu gdzie goście byli rozsadzani, a mapka z listą była wydrukowana na kartce A4. Wszyscy się tłoczyli by zobaczyć gdzie siedzą, reszta weszła na salę i krążyła w okół stołów szukając miejsca Zanim usiedli wszyscy minęło ze 40minut jak nie dłużej!
Jeśli są okrągłe stoliki najlepiej na każdym dać widoczny numer (później można poprosić kelnerów by dyskretnie sprzątnęli numerki )dać rysunek poglądowy gdzie który stolik jest i zgrupować ludzi pisząc np:
STOLIK nr 5
-Jan Kowalski
-Maria Kowalska
-XXX
-YYY
Każdy już nie robiąc bałaganu szybko znajdzie swoje miejsce przy stoliku
Ponad to dobrze jak świadkowie kierują do stolika osoby starsze wtedy jest to znacznie sprawniejsze.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:01   #22
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

jako gościa mnie dobijało sto lat i śpiewana czwarta zwrotka z kolei każdy chce wychylić kieliszeczek a tu nic dalej śpiewamy piąta zwroteczka ręka już cierpnie ale cóż bądź twardy może szóstej już nie ma

zakładanie obrączek i przysięga odwrócić się do siebie podać rękę i zrobić mały kroczek do tyłu zęby wszystko widać było i nie składamy przysięgi księdzu tylko sobie

jeśli ksiądz was wprowadza to poczekajcie chwilkę niech zrobi 2-3 kroki bo was zasłoni całkowicie
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:02   #23
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Nasza fotograf nam dala taki specjalny załącznik do uzupełnienia, żebyśmy wpisali godziny itd, a poza tym , żeby jej napisac czy bardziej chcemy reportaż czy detal i własnie zeby jej napisać jakie ujęcia chcemy. Sama mowila, zeby prosic bliskich zeby siedli w przednich ławkach, bo nikt na czole napisane nie ma ze jest bratem pani młodej
Z kolei zespolowi, jak mowilismy jaką chcemy piosenkę na pierwszy taniec i dla rodziców, to sami sie pytali o aranżację i przesłaliśmy im mailem linka do wersji która nam sie podobała
Także wydaje mis ie, ze mamy ręke na pulsie, a zobaczymy co będzie
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:17   #24
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja dopiero przed, ale mam rade dla dziewczyn, które zdecydowały się na winietki.
Przed wejściem dobrze jest zawiesić w kilku miejscach listę kto gdzie ma szukać swojego krzesła. Najlepiej na dużym formacie przed wejściem na salę po obu str i w korytarzu.
Byłam na weselu gdzie goście byli rozsadzani, a mapka z listą była wydrukowana na kartce A4. Wszyscy się tłoczyli by zobaczyć gdzie siedzą, reszta weszła na salę i krążyła w okół stołów szukając miejsca Zanim usiedli wszyscy minęło ze 40minut jak nie dłużej!
Jeśli są okrągłe stoliki najlepiej na każdym dać widoczny numer (później można poprosić kelnerów by dyskretnie sprzątnęli numerki )dać rysunek poglądowy gdzie który stolik jest i zgrupować ludzi pisząc np:
STOLIK nr 5
-Jan Kowalski
-Maria Kowalska
-XXX
-YYY
Każdy już nie robiąc bałaganu szybko znajdzie swoje miejsce przy stoliku
Ponad to dobrze jak świadkowie kierują do stolika osoby starsze wtedy jest to znacznie sprawniejsze.
U nas były winietki i osoba, która kierowała gości w odpowiednie miejsce Dlatego też każdy szybko znalazł swoje miejsce
Jeśli ktoś się zdecyduje na winietki to taka mała rada żeby gości usadzać obok osób, które znają. Na samym początku wesela goście są troszkę stremowani, dlatego wydaje mi się, że mieszanie rodzin nie jest zbyt dobrym pomysłem.
Poza tym jeśli ktoś ma na weselu okrągłe stoliki, to taka rada, żeby usadzał rodzinę razem, a znajomych razem, wtedy jest pewne, że każdy znajdzie wspólny język. Byłam na weselu, na którym były okrągłe stoliki, ale para młoda zrezygnowała z winietek. Nie znaliśmy tam nikogo, więc zajęliśmy pierwszy lepszy stolik. Okazało się, że dosiedli się do nas dziadkowie pary młodej i jeszcze jakaś młoda parka Porażka
Z dziadkami nie bardzo było o czym gadać, poza tym w połowie zabawy poszli do pary młodej oburzeni, że nie zadbano o jakieś miejsca dla nich
Winietki plus mądre rozsadzenie gości to podstawa
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:17   #25
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

co do samego zakładania obrączek i przysięgi ja chciałam wszystko naraz i nie wyszło za ładnie w ogóle jakąś nie moc wtedy miałam, bardzo ładnie wygląda jak para młoda najpierw powie przyjmij ta obrączkę...... i wciśnie wkręci czy cokolwiek jakkolwiek na palec swojemu lubemu obrączkę
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:36   #26
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Poproscie kamerzyste zeby nie robil wejscia w talerze. Na poczatku gdy wszyscy zasiadaja do obiadu oni przystepuja do filmowania- straszne to!
Moj na szczescie tego nie zrobil- choc nie omawialam tej sprawy przed slubem

Nie pedzic do oltarza PM-ki!
Pomyslcie ile sie nachodzilyscie za piekna i pasujaco do was suknia, ile czasu myslalyscie jakie kwiaty, welon, fryzura itp. I po prostu kroczcie powoli jak krolowe. Wszyscy was maja zobaczyc a kamerzysta i fotograf uwiecznic
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:42   #27
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Nie pedzic do oltarza PM-ki!
Pomyslcie ile sie nachodzilyscie za piekna i pasujaco do was suknia, ile czasu myslalyscie jakie kwiaty, welon, fryzura itp. I po prostu kroczcie powoli jak krolowe. Wszyscy was maja zobaczyc a kamerzysta i fotograf uwiecznic
I nie uciekać niech zagrają Marsz Mendelssohna Wam na wiwat
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:44   #28
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Dla mnie winietki to podstawa.Nachodziłam się juz po weselach gdzie trzeba było biegiem zajmowac miejsce żeby usiąść razem ze znajomymi w jednej kupie do tego wszyscy są zajęci szukaniem miejsc i mało osób czeka na powitanie na sali Młodych i spokojne odśpiewanie 100 lat dlatego na swoim weselu chce tego uniknąć, każdy z gości bedzie miec swoje miejsce i nie muszą się z niczym śpieszyć
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:53   #29
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Super wątek, bardzo ciekawy a rady na pewno kiedyś się przydadzą
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:27   #30
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
U nas były winietki i osoba, która kierowała gości w odpowiednie miejsce Dlatego też każdy szybko znalazł swoje miejsce
Jeśli ktoś się zdecyduje na winietki to taka mała rada żeby gości usadzać obok osób, które znają. Na samym początku wesela goście są troszkę stremowani, dlatego wydaje mi się, że mieszanie rodzin nie jest zbyt dobrym pomysłem.
Poza tym jeśli ktoś ma na weselu okrągłe stoliki, to taka rada, żeby usadzał rodzinę razem, a znajomych razem, wtedy jest pewne, że każdy znajdzie wspólny język. Byłam na weselu, na którym były okrągłe stoliki, ale para młoda zrezygnowała z winietek. Nie znaliśmy tam nikogo, więc zajęliśmy pierwszy lepszy stolik. Okazało się, że dosiedli się do nas dziadkowie pary młodej i jeszcze jakaś młoda parka Porażka
Z dziadkami nie bardzo było o czym gadać, poza tym w połowie zabawy poszli do pary młodej oburzeni, że nie zadbano o jakieś miejsca dla nich
Winietki plus mądre rozsadzenie gości to podstawa
No właśnie ważne jest zeby w miarę możliwości każdy miał przy sobie kogoś znajomego, ale można tez pomieszać gości pani i pana młodego, byleby mieli oni wspólny klimat w miarę. Nas na ostatnich dwóch weselach posadzili super. Z młodymi ludźmi z których tylko część znaliśmy i na prawdę super i było o czym gadać z wszystkimi, poznało się kogoś nowego, a znajomi tez byli.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-23 11:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.