Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 17:21   #4441
Sakret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuje dobrego fryzjera w okolicach Kazimierza , który zajmie się moimi włosami długimi do ramion, dawno ich nie ścinałem więc chciałbym by po tym długim noszeniu owych włosów ktośporządny o nie zadbał i bym się nie zawiódł bo od pewnego czasu mam jakąś schizę przed fryzjerami i omijam ich szerokim łukiem. Chciałbym by fryzjer wiedział co zrobić z moimi włosami co będzie dla mnie najlepsze do kształtu twarzy i w ogóle bo ja jestem zawsze niezdecydowany i kompletnie się na tym nie znam więc nie chce dostać jakiegoś magazynu w ręce bym wybierał tak jak to kiedyś mnie spotkało w jednym z salonów w GK.

Dlatego liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam . ;3
Sakret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 08:52   #4442
biscuits
Raczkowanie
 
Avatar biscuits
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia/Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Pytanie o ombre hair pojawiało się już tyle razy, ale niestety bez odpowiedzi. Tak więc podbijam: czy ktoś zna w Krakowie fryzjera, który naprawdę umie robić ombre?
biscuits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:12   #4443
Whitestrips
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

też szukam ombre/sombre itp
?????????????????
Whitestrips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:43   #4444
anior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Korzystałyście może z oferty na Grouponie do Vici na Wielopolu. Chodzi mi o opcję refleksy/flash? Widzę, że często się pojawia i mam ochotę spróbować, ale w ogóle nie znam tego salonu, więc wszelkie opinie mile widziane
anior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 22:16   #4445
NeciaCzecia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 18
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jak niektóre wizażanki wcześniej opisywały - też miałam nieprzyjemność przechodzić przez horror spalonych, rozjaśnionych i do tego żółtych włosów. Przechodząc z rudego na jasny blond wiedziałam, że ryzykuję jajecznicę, ale to co miałam na głowie ciężko sobie wyobrazić: naturalne odrosty prawie białe, potem niemiłosiernie żółte, a na nieco zniszczonych końcach pozostał rudy... do tego pieczenie przy dotknięciu skóry głowy...nigdy więcej rozjaśniania. Po pomoc poszłam do Gabinetu Urody, tam pracuje pani Justyna która podcina mi włosy. Przeprowadzają tam zabieg rekonstrukcji włosa, nie należy do najtańszych ale w moim przypadku było warto. Włosy się zregenerowały po wcześniejszym rozjaśnianiu, fryzjerka poleciła mi szamponetkę do użytku domowego abym mogła nie wyglądać jak kurczak a po jakimś czasie doszłyśmy do fajnego blondu.
NeciaCzecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:25   #4446
GuziaM
Przyczajenie
 
Avatar GuziaM
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja też miałam problem ze znalezieniem dobrego fryzjera w Krakowie, gdy sie tutaj przeprowadziłam na studiach. Do "mojego" salonu trafilam przypadkowo i z lenistwa gdyz znajduje sie on blisko mnie, a konkretnie na Wilenskiej- Salon "Majka". Mysle, ze trudno znalezc dobrego fryzjera bez prob i bledow.
GuziaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 15:26   #4447
Smoke082
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Potrzebuję jakiegoś godnego polecenia fryzjera do ścięcia włosów u faceta. Przewinąłem się przez parę salonów - raz byłem zachwycony, raz umiejętności fryzjerki nie wychodziły powyżej cięcia żywopłotu, a aktualnie trochę je zapuściłem i potrzebuję kogoś kto przekuje to w fajną fryzurę. Interesuję mnie jedynie inicjatywa i kompetencja fryzjera/fryzjerki, salon może być nawet jakąś klitką na zadupiu(byle w Krakowie )
Zaciekawił mnie Freestyle na Stradomskiej - był ktoś ostatnio i może polecić?
PS. Mam nadzieję, że nie jestem jedynym facetem w tym dziale
Smoke082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 21:12   #4448
karolapol1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej szukam fryzjera do uczesania na slub 4 osob wliczaja panne mloda z okolic krakow ktory dojezdza do klienta
karolapol1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 02:25   #4449
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW KRAKÓW!! -wybór salonu!!

Jak w tytule Jakie salony możecie polecić w Krk Najlepiej z autopsji Dziewczyny wypowiadajcie się Która z Was ma włoski przedłużane Ja chcę właśnie robić jakoś na dniach Bo moje to szok tragedia Przez ostatnie miesiące straciłam ppołowę włosów i patrzeć na sb już nie mg heh.... P[ozostaje tylko kwestia wyboru miejsca...Bo jak już tyle bulić To tylko za porządnie wykonaną usługę A nie spier...moich i tak słabiutkich i rzadziutkich włosów do końca...
Zastanawiam się nad salonem METAMORFOZA czy ktoras z Was wykonywala tam zabieg(ul Wielopole bodajże) Pozdrawiam serdecznie!
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 07:18   #4450
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez karolapol1 Pokaż wiadomość
Hej szukam fryzjera do uczesania na slub 4 osob wliczaja panne mloda z okolic krakow ktory dojezdza do klienta
Sprawdź p. Anię Ślusarczyk z Kok i Spinka - dojeżdża nawet do jednej osoby, okolice Krakowa to też nie problem. Będzie mnie czesać do ślubu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 07:46   #4451
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Sprawdź p. Anię Ślusarczyk z Kok i Spinka - dojeżdża nawet do jednej osoby, okolice Krakowa to też nie problem. Będzie mnie czesać do ślubu.
Mnie też I jeszcze jedną wizażankę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 13:48   #4452
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja osobiście polecam viru z salonu avant aprese na Kazimierzu
I tez dodaj ze szukaj dobrego fryzjera specjalizującego się w upięciach. Do fryzury ślubnej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:28   #4453
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z Was była u Pani Danuty Płatek? Był o niej interesujący artykuł w Wysokich Obcasach. Faktycznie jest taka dobra? Długo się czeka na termin?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 23:41   #4454
dragoona
Przyczajenie
 
Avatar dragoona
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

czytam czytam i nic sie nie dowiedzialam, dziewczyny.. potrzebuje na już, fryzjera ktory naprawia wlosy, do stanu dosc dobrego jak nie idealnego.. mam przesuszone wlosy od wszelkich rzeczy sa jak siano, rozjasniane, traktowane suszarka i durne drogeryjne kosmetyki ktore ciula dają. juz od okolo roku nie moge ich doprowadzic do ladu, a kazda osoba poleca inny salon, ale jezeli chodzi o scinanie i inne pierdoły, a taki fryzjer ktory zrobi mi piękne odżywione włosy jakimi kolwiek zabiegami ?! gdzie szukac, gdzie zagladnac, pomozcie! cena nie gra roli
dragoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:11   #4455
gwadiana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Anna Stach- fryzjer który może Ci pomóc naprawić włosy. Z tego co się orientuje to możesz ją jeszcze złapać na ul. Kazimierza Wielkiego 6 w salonie exclusive. Na ostatniej wizycie jak u niej byłam, wspominała że będzie tam pracować tylko do końca czerwca, ale wtedy jeszcze nie mówiła mi gdzie się przenosi. Powiedziała, że da znać więc trzymam rękę na pulsie. Jak tylko będę coś wiedziała to na pewno się podzielę informacją. Chciałabym żeby to było już wkrótce bo włosy rosną mi jak szalone pzdr.
gwadiana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 17:48   #4456
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez dragoona Pokaż wiadomość
czytam czytam i nic sie nie dowiedzialam, dziewczyny.. potrzebuje na już, fryzjera ktory naprawia wlosy, do stanu dosc dobrego jak nie idealnego.. mam przesuszone wlosy od wszelkich rzeczy sa jak siano, rozjasniane, traktowane suszarka i durne drogeryjne kosmetyki ktore ciula dają. juz od okolo roku nie moge ich doprowadzic do ladu, a kazda osoba poleca inny salon, ale jezeli chodzi o scinanie i inne pierdoły, a taki fryzjer ktory zrobi mi piękne odżywione włosy jakimi kolwiek zabiegami ?! gdzie szukac, gdzie zagladnac, pomozcie! cena nie gra roli
Nie ma cudownej metody żeby od tak cudownie naprawić włosy... Jednym sposobem na zniszczone konce jest obcięcie włosów... Mozna sobie zrobić keratynowe prostowanie ale to nie uzdrowi włosów a jedynie poprawi ich wygląd.
Niestety fryzjerzy nie posiadają czarodziejskich rożdżek i nie naprawiają włosów od tak....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:28   #4457
talia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, czy ktoś zna może Alexandra Hair Design? Salon mieści się przy placu Bohaterów Getta. Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie opinie, planowałam wizytę, ale cały czas się waham
talia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:51   #4458
nmz
Przyczajenie
 
Avatar nmz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, szukam salonu fryzjerskiego do zrobienia odrostu i upiecia na boku, na wesele na ktore przyjezdzam do Krakowa, konieczmie w okolicy rynku. Znalazlam 3 salony w internecie i moze ktoras z Was slyszala cos o nich?
Black Pearl, Angel oraz AK.KK. ?
nmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:45   #4459
anior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Po wielu pozytywnych opiniach na temat Metamorfozy na Racławickiej, postanowiłam umówić się tam na refleksy i małe cięcie. I to był strzał w 10! Polecam, mega profesjonalizm, świetna atmosfera, znakomita komunikacja i bardzo dobre ceny. Już dawno nie byłam tak zadowolona z koloru mojej czupryny, mam świetne piaskowo beżowe refleksy. Podkreślam refleksy, a nie balejaż, czy pasemka. Z pewnością zostanę stałą klientką, polecam
anior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 19:44   #4460
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez nmz Pokaż wiadomość
Hej, szukam salonu fryzjerskiego do zrobienia odrostu i upiecia na boku, na wesele na ktore przyjezdzam do Krakowa, konieczmie w okolicy rynku. Znalazlam 3 salony w internecie i moze ktoras z Was slyszala cos o nich?
Black Pearl, Angel oraz AK.KK. ?
W pobliżu Rynku jest bardzo dużo salonów fryzjerskich Ja mogę Ci polecić dwa sprawdzone przez siebie: KK Katarzyna Koscielniak, ul. Batorego i Dziedzic, ul. Garncarska. W tym pierwszym jest trochę taniej. Poziom usług w obydwu, moim zdaniem podobny.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:56   #4461
vrojd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 3
Dot.: inoa, loreal, krakow:prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez vrojd Pokaż wiadomość
probmem: chodze do fryzjera, w ktorym koloryzyje wlosy farba inoa. Co jakis czas juz w trakcie koloryzacji mam zaczerwieniona skore glowy, raz nawet mialam pokrzywke, swedzenie, zaczerwienienie i nie moglam domyc glowy po farbie. Fryzjerka za kazdym razem, kiedy mam wyzej opisane problemy /zdarzylo sie to 3 razy/zapewnia mnie, ze uzywa farby loreal inoa, ale ja mam watpliwosci. Ostatnio w trakcie koloryzacji znow wystapil ten problem: odczuwalam pieczenie skory glowy i mialam zaczerwienione czolo. w domu mylam glowe 4 razy, poniewaz tak byla zabarwiona. Po koloryzacji siedze po klimazone 10 minut z odzywka loreal intense repair.Ostatnio fryzjerka na moje pytanie, czy na pewno uzywa oryginalnych produktow inoa, powiedzila mi, ze tak i ze nie wie dlaczego tak sie dzieje, ze widocznie uczulenie uaktywania sie pod wplywem ciepla, kiedy siedze pod klimazonem... dziwne jest tylko to, ze tzw. uczulenie pojawia sie sporadycznie. Ostatnio wymyslila, ze widocznie mam uczulenie na folie fryzjerska! Za usluge /centrum krakowa/ place zwykle 300 zl. kiedys probowalam koloryzowac wlosy w innym salonie, w innym miescie, taka sama farba inoa i nie mialam zadnego/!!/uczulenia ani na farbe ani na folie ani na klimazon...Zero problemow, absolutny komfort, ale nie bylam zadowolona z efektu koloryzacji i niestety nie udalo mi sie tego zmienic, bo fryzjerka nie miala umiejetnosci mimo ze produkry, ktore uzywala byly znakomite /loreal expert, certyfikat itd/. Zaznacze tez, ze 4 krotnie robilam testy na farbe inoa w roznych salonach i nie miala zadnych problemow. Bardzo prosze o opinie kosmetyczke, styliste, fryzjerke, ktora mi moze powiedziec co sie dzieje. Rozmawialam tez bezposrednio z przedstawicielem firmy loreal w warszawie, gdzie zapewniono mnie, ze inoa sa produktami wysokiej jakosci i opisane zdarzenie alergiczne, tak labilne w moim przypadku nie ma prawa wystepowac. Podsumowujac: jestem zadowolona ze umiejetnosci zawodowych mojej fryzjerki, ale niestety mam watpliwosci co do jakosci farb. Intuicyjnie czuje sie oszukiwana i chcialabym cos z ta sprawa sensownego zrobic. Czy slusznie? Zaznacze tylko, ze ten salon fryzjerski kupuje produkty loreal w hurtowni, a nie bezposrednio od certyfikowanego dystrybutora. Podobno jest to zaufana hurtownia. Oczywiscie, kiedy dostane jakiekolwiek rozsadne wyjasnienie tego problemu podam nazwe tego salonu fryzjerskiego w krakowie, zwlaszcza ze ostatnio fryzjerka powiedziala mi, ze nie musi mi sie tlumaczy z tego, gdzie kupuja farby, kiedy powiedzilam jej, ze nie sa salonem loreal expert, poniewaz nie ma ich na liscie certyfikowanych zakladow loreal, wiec moze stad te problemy itd.itd. Jeszcze raz prosze o wyjasnienie kogos, kto jest profesjonalista.
chodze dalej do tego samego salonu, ale zmienilam fryzjerke.Od tego postu bylam juz u niej kilka razy i ani razu nie mialam reakcji skornej na koloryzjace.Wniosek moj:stara fryzjerka musiala podmieniac farby czy jakikolwiek komponent uzywany do koloryzacji czyli okradala swojego pracodawce.Czy ktos ma lepsze wytlumaczenie tej calej sytuacji...poniewa tylko to przychodzi mi do glowy.
vrojd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 22:42   #4462
berata
Raczkowanie
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić fryzjerkę, która wykona cieniowanie na półdługich włosach w rozsądnej cenie? Zazwyczaj chodzę do AK.KK na garbarskiej, ale tam płacę prawie stówkę. Żeby nie było, polecam, bardzo mi się to cięcie podoba, jednak teraz postanowiłam zapuszczać włosy. Nawet końcówek nie chcę podcinać, jedynie odświeżyć cieniowanie, skrócić trochę przy twarzy no i tak się zastanawiam się tańszą alternatywą.
__________________

berata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 04:22   #4463
totuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie! Bardzo proszę o wiadomość, jeśli ktoś wie, gdzie teraz pracuje pan Michał Czernikiewicz (wcześniej w Infinity na Mikołajskiej, potem w Rynku w salonie p. Maniewskiego). Umiał dobrać ciekawą fryzurę i świetnie sobie radził z moimi całkiem prostymi włosami, potrzebującymi ogromnej dokładności. Czy w ogóle jest w Krakowie?
totuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 09:55   #4464
Lilly Lou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
czy ktoś był może w Villa Dermatica na Zakopiańskiej ??? robią tam włosy farbami Alfaparf, a szukam własnie takiego salonu. Pomoże ktoś ??
Ja byłam, kilka razy, ponieważ mieszkanie moich rodziców jest niedaleko i salon ogólnie prezentuje się korzystnie, więc zaryzykowałam. Farbowałam włosy na taki naturalny brąz i moim zdaniem efekt był jak najbardziej ok, bez plam i równomierny.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
A może ktoś się wypowie na temat salonu w Villa Dermatica? Do kogo iść?
Villa Dermatica ma często bardzo korzystne promocje. Jak już pisałam zdarzyło mi sie tam farbować włosy i byłam naprawdę zadowolona.
Lilly Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:26   #4465
patrycha91
Przyczajenie
 
Avatar patrycha91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, a co myślicie o Instytucie Urody No1 na Wieniawskiego?
Bo mam go niedaleko siebie i nie wiem czy skorzystać był ktoś?
__________________
..Patrycja..
patrycha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:14   #4466
Zelda87
Raczkowanie
 
Avatar Zelda87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 65
Fryzjer dojeżdżający do domu / mobilny

Dzień dobry Wszystkim wizażankom. Proszę o wpisy polecanych przez Was dobrych i w miarę tanich fryzjerów/stylistów włosów, dojeżdżających do domu. Mnie interesuje Kraków i Wadowice, ale można też polecać inne miejscowości. Dziękuję za Wasze porady, będę zobowiązana. Nie zawsze mam czas i ochotę, żeby dojechać do salonu. Chciałabym w spokoju w domowym zaciszu zadbać o fryzurę, zwlaszcza przed ważnym wyjściem
Zelda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:42   #4467
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam fryzjera, albo osoby, która potrafi elegancko utworzyć na głowie fryzurę w tym stylu http://www.najkobiety.pl/wp-content/...80b9e81241.jpg
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:23   #4468
limonczelka
Przyczajenie
 
Avatar limonczelka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Oh, co ja nie przeżyłam z fryzjerami, nie tylko w Krakowie, w którym mieszkam od 3 lat. Mam bardzo wymagające włosy. Gęste, kręcone, bardzo niesforne. Nie raz wychodziłam z salonu ze łzami w oczach. Gdy mieszkałam na Bronowicach to koleżanka poleciła mi salon Femmalium. To salon medycyny estetycznej, ale jest tam też fryzjer. W sumie byłam tam dwa razy i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Teraz nie byłam u fryzjera pół roku, wstyd się przyznać :P Zapuszczam włosy, ale muszę iść je nieco odświeżyć i pójdę chyba tam, bo to właściwie jedyny salon, z którego wyszła zadowolona. Nawet jeśli tym razem będzie to tylko lekkie podcięcie i trudno to zepsuć :P (uwierzcie mi, można! ).
__________________
The future starts today, not tomorrow
limonczelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 08:52   #4469
Zelda87
Raczkowanie
 
Avatar Zelda87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez limonczelka Pokaż wiadomość
Oh, co ja nie przeżyłam z fryzjerami, nie tylko w Krakowie, w którym mieszkam od 3 lat. Mam bardzo wymagające włosy. Gęste, kręcone, bardzo niesforne. Nie raz wychodziłam z salonu ze łzami w oczach. Gdy mieszkałam na Bronowicach to koleżanka poleciła mi salon Femmalium. To salon medycyny estetycznej, ale jest tam też fryzjer. W sumie byłam tam dwa razy i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Teraz nie byłam u fryzjera pół roku, wstyd się przyznać :P Zapuszczam włosy, ale muszę iść je nieco odświeżyć i pójdę chyba tam, bo to właściwie jedyny salon, z którego wyszła zadowolona. Nawet jeśli tym razem będzie to tylko lekkie podcięcie i trudno to zepsuć :P (uwierzcie mi, można! ).
Limonczelka wierz mi to żaden wstyd nie chodzić do fryzjera Nie dajmy się zwariować - lobby fryzjerskie działa w mediach i przekonuje o konieczności częstych wizyt. Ja mam największe zaufanie do własnej ręki i często podcinam je sama oczywiście nożyczkami fryzjerskimi które kupiłam za 20zł na allegro. Do własnego ślubu nawet czesałam się sama ale za to oszczędzone pieniądze przeznaczam na dobrą pielęgnację. czasem jednak chodzę do salonu na podcięcie końcówek jak nie mam czasu sama.
Zelda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 14:58   #4470
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć
Byłam już kilkakrotnie więc mogę polecić panią Kasię - ma salon na Łobzowskiej 50. Nie pamiętam nazwy - chyba Passion. Dobrze ścina, rewelacyjnie czesze na ważne okazje. Jestem zadowolona również z blondu, który mi dobiera. Koleżanka jednak nie robi u niej koloryzacji, bo ze dwa razy zamiast brązowych wyszły rude - ja do blondu nie mam zastrzeżeń. Ceny - strzyżenie i koloryzacja (jeden kolor) 140 zł.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.