Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 14:34   #3001
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Zgadzam się, dobry cielisty stanik jest zupełnie nie widoczny spod białej bluzki, grunt to dobrać odpowiedni odcień
Tylko jak się ledwo różni od białej kartki papieru to każdy cielisty i tak będzie wyglądał jak ciemny Dokładnie grunt to odpowiedni odcień
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:46   #3002
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Astro, wyraziłam chęć, by był cielisty,a nie brudnobeżowy, nie mówię, że producenci wychodzą nam naprzeciw jeśli o to chodzi a jak jest śnieżnobiały to bardzo się odznacza, zwłaszcza pod białą cienką bluzeczką...mnie to nie odpowiada, ale to tylko moja opinia...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:54   #3003
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Astro, wyraziłam chęć, by był cielisty,a nie brudnobeżowy, nie mówię, że producenci wychodzą nam naprzeciw jeśli o to chodzi a jak jest śnieżnobiały to bardzo się odznacza, zwłaszcza pod białą cienką bluzeczką...mnie to nie odpowiada, ale to tylko moja opinia...
Odznacza się jak ktoś ma karnację cielistą Jak ktoś jest blady jak papier to uwierz mi, że się wcale nie odznacza
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:55   #3004
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzięki, dziewczyny! Plunge chyba rzeczywiście nie jest dla mnie odpowiednim fasonem, ale mam za mało biustonoszy, a w moim rozmiarze ciężko cokolwiek dostać. Będę musiała przeprosić się z Triumphem…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:02   #3005
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny! Plunge chyba rzeczywiście nie jest dla mnie odpowiednim fasonem, ale mam za mało biustonoszy, a w moim rozmiarze ciężko cokolwiek dostać. Będę musiała przeprosić się z Triumphem…
Ja bym się z Thiumphem nie przepraszała bo to wg mnie marnej jakości produkty - miałam jeden, który się wyciągnął i nie dość, że obwód to jeszcze ramiączka. Spróbuj może coś z serii Cleo - uważam że to świetna seria, zwłaszcza dla świeżo-uświadomionych. W ogóle lepiej zaczynać chyba od miękkiej balkonetki niż od plunge.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:20   #3006
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Madelie - przeproszenie się z Triumphem nic Ci nie da - oni nie szyją niestety w Twoim rozmiarze :/ Spróbuj miękkiej balkonetki - Verona balkonetkowa na prawdę powinna leżeć dobrze

Astro - ja też jestem bladzizna I Claudia z moją karnacją się zlewa, nie widać jej Ale ja to w ogóle nie mam parcia, żeby biustonosz był nie widoczny, równie dobrze mogłabym założyć kolorowy
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:24   #3007
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Przyszedł mój długo wyczekiwany Panache Cleo Bobby 32H, ale zupełnie nie pasuje.
Przy jednej piersi jednocześnie odstaje materiał, ale też bułkuje, natomiast druga jest jak w worku..
Wg. mnie zupełnie niekompatybilne z moim biustem, poza tym mała regulacja ramiączek.. ale prosiłabym jeszcze o ocenę
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 15:47   #3008
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Przyszedł mój długo wyczekiwany Panache Cleo Bobby 32H, ale zupełnie nie pasuje.
Przy jednej piersi jednocześnie odstaje materiał, ale też bułkuje, natomiast druga jest jak w worku..
Wg. mnie zupełnie niekompatybilne z moim biustem, poza tym mała regulacja ramiączek.. ale prosiłabym jeszcze o ocenę
jak dla mnie to on zaduzy jest?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:01   #3009
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Madelie - przeproszenie się z Triumphem nic Ci nie da - oni nie szyją niestety w Twoim rozmiarze :/ Spróbuj miękkiej balkonetki - Verona balkonetkowa na prawdę powinna leżeć dobrze
Poszukam w takim razie balkonetkowej Verony, aczkolwiek wydaje mi się, że jest ona dosyć mocno zabudowana...
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:04   #3010
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Poszukam w takim razie balkonetkowej Verony, aczkolwiek wydaje mi się, że jest ona dosyć mocno zabudowana...
Mam veronę balkonetkę czarno-złotą i leży super, świetnie trzyma piersi i nie jest mocno zabudowana (fakt, że ja mam 30F).
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:20   #3011
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Poszukam w takim razie balkonetkowej Verony, aczkolwiek wydaje mi się, że jest ona dosyć mocno zabudowana...
nie jest Zwłaszcza przy mniejszych rozmiarach jest raczej mało zabudowana


Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Przyszedł mój długo wyczekiwany Panache Cleo Bobby 32H, ale zupełnie nie pasuje.
Przy jednej piersi jednocześnie odstaje materiał, ale też bułkuje, natomiast druga jest jak w worku..
Wg. mnie zupełnie niekompatybilne z moim biustem, poza tym mała regulacja ramiączek.. ale prosiłabym jeszcze o ocenę
moim zdaniem za duży w miskach Widać też, że na jednej piersi nie jest dobrze nałożona miseczka - fiszbiny są za nisko, jak podsuniesz je wyżej, pod samą pierś to miska zrobi się jeszcze bardziej za duża.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 16:36   #3012
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jak dla mnie to on zaduzy jest?
ale mniejszy byłby z kolei za mały..
one są tak uszyte, przy tej części gdzie są kwiatki jest ciaśniej i pierś robi się płaska, pomimo że materiał dalej będzie odstawał
tzn. ten jest faktycznie za duży, ale myślę, że też ten model nie jest kompatybilny z moim biustem

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

*kasieńka* podsuwałam wyżej fiszbiny, ale też niestety z regulacją ramiączek jest kiepsko
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:38   #3013
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ale mniejszy byłby z kolei za mały..
one są tak uszyte, przy tej części gdzie są kwiatki jest ciaśniej i pierś robi się płaska, pomimo że materiał dalej będzie odstawał
tzn. ten jest faktycznie za duży, ale myślę, że też ten model nie jest kompatybilny z moim biustem
Na pewno coś jest z nim nie tak Jest za duży faktycznie, nie wiem czy miska mniejsza byłaby za mała, w każdym bądź razie ten bym zdecydowanie oddała. Poza tym tak jak uwielbiam serię Cleo (zwłaszcza George i Brooke) tak ten mi się po prostu nie podoba.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:00   #3014
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Sprawa została skonsultowana ze Złośliwcem, więc nie wiem czy jest sens się "odwoływać"
Kilka razy była zwracana uwaga na mniej lub bardziej ukryte informowanie o stanie asortymentu w sklepie zbanowanej użytkowniczki, rozmowy via priv/mail, "bukowanie" rozmiarów na zamówienie itd.
Koniec dobrego, wszystko ma swoje granice, moja cierpliwość również.
Jeżeli ktoś nie potrafi wziąć na poważnie ostrzeżeń słownych, które padały wcześniej, jego problem.
EOT, kolejne dywagacje na ten temat będą cięte jako off top.

Chociaż ktoś zrozumiał, że to za całokształt, a nie tylko 1 i ten określony post.
ani w moim poście ani w poście AguniaT nie ma żadnej wzmianki jej o sklepie i kupowaniu w nim, więc wasza decyzja jest bezpodstawna!

ja tylko pytałam koleżankę-wizażankę o konkretne modele, bo ma większą wiedzę na ten temat, a w końcu ten wątek służy do dzielenia się informacjami

Cytat:
Napisane przez freyah Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pomogę, ale ja mierzyłam ten stanik w wersji różowej 60E i był za głęboki. Piszę, bo mamy podobne wymiary Acha, mierzyłam stacjonarnie i pani w sklepie powiedziała, że jeśli się uprę na ten stanik, to żeby tak koronka u góry nie odstawała to mogę ją "ściągnąć" tasiemką i przyszyć ją wyżej, no ale efekt przymiarki do takiego rozwiązania marnie wyglądał: trochę dziobkowało. Postanowiłam, że na efekt mikro-silikonów poczekam aż zaczną ten model produkować od rozmiaru 60dd

A może ktoś mierzył oba kolory i one się różnią głębokością? Tak się łudzę, że może ten niebieski jest mniejszy
eh, to ja też poczekam ten koralowy z wiosennej kolekcji bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Specjalnie nie napisałąm bo ja tego zmierzyć nie umiem, ale tak mniej więcj 17cm. Sama się dzwię, że na mnie ten 65F pasuje, jak się zgarbię to koronka trochę faluje, ale chyba zostawie, bo jednak jak porządnie wygarnę w 65E to mi sutki wyłażą na wierzch i wydaje mi się, że pold bluzka gorzej wygląda.
Co do niebieskiego to słyszałam/czytałam, że mniejszy od różowego, ale z własnego doświadczenia nie wiem.
dzięki, ale hmm 17cm to jakoś mało może rzeczywiście jakoś inaczej mierzysz
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:29   #3015
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ale mniejszy byłby z kolei za mały..
one są tak uszyte, przy tej części gdzie są kwiatki jest ciaśniej i pierś robi się płaska, pomimo że materiał dalej będzie odstawał
tzn. ten jest faktycznie za duży, ale myślę, że też ten model nie jest kompatybilny z moim biustem
stanik ewidentnie za duzy, ale rozumiem Cie, ze 32GG moglo okazac sie za male. wyjsciem byloby wziecie rozmiaru jakby posredniego, o ile mozesz pozwolic sobie na zmiane obwodu na wiekszy/mniejszy.

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
*kasieńka* podsuwałam wyżej fiszbiny, ale też niestety z regulacją ramiączek jest kiepsko
tez mnie denerwuje przy ozdobnych ramiaczkach za krotka mozliwosc regulacji oczywiscie, zawsze mozesz je skrocic poprzez odciecie kawalka, ale w tym przypadku chyba to nie ma sensu^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:40   #3016
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
stanik ewidentnie za duzy, ale rozumiem Cie, ze 32GG moglo okazac sie za male. wyjsciem byloby wziecie rozmiaru jakby posredniego, o ile mozesz pozwolic sobie na zmiane obwodu na wiekszy/mniejszy.


tez mnie denerwuje przy ozdobnych ramiaczkach za krotka mozliwosc regulacji oczywiscie, zawsze mozesz je skrocic poprzez odciecie kawalka, ale w tym przypadku chyba to nie ma sensu^^
w tym modelu przy większym obwodzie, zapinałam się bez problemu na najciaśniejszą haftkę, więc nie za bardzo..
no chciałam się tylko upewnić, ale fakt, że jest za duży, zreszta myślę, że ten model by mi nawet nie pasował
ale dzięki za opinie
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:41   #3017
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
dzięki, ale hmm 17cm to jakoś mało może rzeczywiście jakoś inaczej mierzysz
17 cm jak mierzę od krańca jednej fiszbiny do drugiej na prosto, przykładając centymetr do wnętrza miseczki na jej środku, jak zmierzę trochę wyżej, bliżej górnej krawędzi to jest max 18 cm (ale wtedy to już jest po łuku
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:45   #3018
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
w tym modelu przy większym obwodzie, zapinałam się bez problemu na najciaśniejszą haftkę, więc nie za bardzo..
no chciałam się tylko upewnić, ale fakt, że jest za duży, zreszta myślę, że ten model by mi nawet nie pasował
ale dzięki za opinie
aa, no tak, to nie ma tematu.
no, niestety, stanik jest na bank za duzy. ale jest duzo innych fajnych modeli, na pewno znajdziesz lepszy i odpowiedniego rozmiaru, czego Ci zycze
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:11   #3019
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
17 cm jak mierzę od krańca jednej fiszbiny do drugiej na prosto, przykładając centymetr do wnętrza miseczki na jej środku, jak zmierzę trochę wyżej, bliżej górnej krawędzi to jest max 18 cm (ale wtedy to już jest po łuku
głębokość się mierzy po materiale od fiszbiny do fiszbiny przez miejsce gdzie wypada brodawka, czyli to właściwie chyba jest obwód miseczki, ale przyjęło się mówić głębokość, a z tego co piszesz ja rozumiem, że przykładasz tylko w jednym miejscu.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 18:57   #3020
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Z mojej perspektywy nieuczciwa jest kryptoreklama.
A wystawczyło kliknąć: www.wizaz.pl/forum/payments.php
EOT
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:23   #3021
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Z mojej perspektywy nieuczciwa jest kryptoreklama.
A wystawczyło kliknąć: www.wizaz.pl/forum/payments.php
EOT
to ja zapytałam AgunięT czy konkretne modele będą na mnie pasować, nie ma tam mowy sklepie, więc zarzut o kryptoreklamie jest bezpodstawny. proszę mi wskazać w którym miejscu jest ta kryptoreklama.

i z tego wynika, że nie wystarczyło:
Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Jelonek - bardzo chętnie kupiłabym mikroreklamę, ale do tego muszę mieć 500 postów, czytałam warunki tejże. Jako, że jestem przeciwna sztucznemu nabijaniu postów, to zwyczajnie tego nie robię. Chyba, że czegoś nie wiem??
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:29   #3022
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a propos mozliwosci wykupienia reklamy dopiero po 500 postach - tak rzeczywiscie jest? bo u nas na Perfumach kolega ma zdecydowanie mniej postow (a jest u nas zupelnie od niedawna) i ma reklame pod swoimi postami jak sie patrzy
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:37   #3023
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Przepraszam, że się wtrącę, ale co mi się podświetli wątek to mam o banie gadany - była propozycja ze strony wizażu wykupu płatnej reklamy dla użytkowniczki (mniejsza ilość postów niż wymagana), jak widać nie skorzystała...

Ale żeby już skończyć z tym offtopem to idzie do mnie Tease Me w rozmiarze 28G, zobaczymy, mam jeszcze trochę do powygarniania z plecków, może będzie dobry... Ten 28F zakosiła mi siostra Jeszcze tylko jakiś jasny, jakiś strapless (ale to w przyszłości) i na jakiś czas będę obkupiona. Na szczęście mój TŻ widzi różnicę, więc z przymrużeniem oka traktuje moje zakupy
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:37   #3024
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a propos mozliwosci wykupienia reklamy dopiero po 500 postach - tak rzeczywiscie jest? bo u nas na Perfumach kolega ma zdecydowanie mniej postow (a jest u nas zupelnie od niedawna) i ma reklame pod swoimi postami jak sie patrzy
Skąd dowiedziałaś się o ograniczeniu?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:42   #3025
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
głębokość się mierzy po materiale od fiszbiny do fiszbiny przez miejsce gdzie wypada brodawka, czyli to właściwie chyba jest obwód miseczki, ale przyjęło się mówić głębokość, a z tego co piszesz ja rozumiem, że przykładasz tylko w jednym miejscu.
Przykładam właśnie tak jak piszesz tylko wytłumaczyć nie umiem Tak mierzona (oczywiście od wewnątrz) miseczka ma 17 cm. Tak czy siak, gdy próbuję w ten sposób przesuwać tym centymetrem po materiale wyżej niż na wysokość sutków lub niżej to najwięcej pokazuje mi 18cm
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:42   #3026
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Skąd dowiedziałaś się o ograniczeniu?
tu akurat odnioslam sie do wypowiedzi simeri (ciut wyzej), gdzie cytowala post Aguni. ale pamietam tez te wypowiedz Aguni z wczesniejszych stron tego watku - nawet byla, zdaje sie, wymiana na ten temat zdan z Jelonkiem - i z tejze wymiany wynikalo rowniez, ze takowe ograniczenie istnieje (o ile sie nie myle, mowa byla, ze moze w drodze odstepstwa da sie rade umozliwic Aguni szybsza, nizli po 500 postach, reklame. ale trza tu chyba do zrodel dotrzec, bo moglam cosik przekrecic ).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:50   #3027
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tu akurat odnioslam sie do wypowiedzi simeri (ciut wyzej), gdzie cytowala post Aguni. ale pamietam tez te wypowiedz Aguni z wczesniejszych stron tego watku - nawet byla, zdaje sie, wymiana na ten temat zdan z Jelonkiem - i z tejze wymiany wynikalo rowniez, ze takowe ograniczenie istnieje (o ile sie nie myle, mowa byla, ze moze w drodze odstepstwa da sie rade umozliwic Aguni szybsza, nizli po 500 postach, reklame. ale trza tu chyba do zrodel dotrzec, bo moglam cosik przekrecic ).
tez to pamiętam było dokładnie tak jak mówisz

ale ja nadal nie rozumiem tego bana
ponoć dostała bana za całokształt, ale przewazył ostatnia jej post...
tylko gdzie w tym ostatnim poscie jakakolwiek reklama
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:50   #3028
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ani w moim poście ani w poście AguniaT nie ma żadnej wzmianki jej o sklepie i kupowaniu w nim, więc wasza decyzja jest bezpodstawna!

ja tylko pytałam koleżankę-wizażankę o konkretne modele, bo ma większą wiedzę na ten temat, a w końcu ten wątek służy do dzielenia się informacjami


eh, to ja też poczekam ten koralowy z wiosennej kolekcji bardzo mi się podoba

dzięki, ale hmm 17cm to jakoś mało może rzeczywiście jakoś inaczej mierzysz
Ja bym wolała niebieski, ale z doświadczeniami z robyn cleo zauważyłam, że te "jabłuszkujące" staniki dają najlepszy efekt jak są na styk lub prawie na styk - wtedy nawet mały biust jest jak "podany na tacy"
Pewnie też poczekam na koralowy żeby chociaż zmierzyć. W ogóle z letnich kolekcji tyle mi się podoba, że sama w szoku jestem, bo zazwyczaj podobały mi się góra 4 staniki - pomijam kwestie jak leżały
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:57   #3029
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

simeri-
opium ma taki sznurkowy obwód, mi to przeszkadzało bo bardzo odczuwałam, inna sprawa ze nie lubie ściśliwców.

Żelik- jest bardzo ładny i idealny do dekoltów, ale jak mówią użytkowniczki na specjalne okazje, ja nie zatrzymałam swojego bo uznałam że dziwnie to będzie wyglądać "jednego dnia biust w rozmiarze A , zaś drugiego w rozmiarzeC" mówiąc w przenośni o rozmiarach

st tropez- chyba ma średnie opinie??
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:59   #3030
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
simeri-
opium ma taki sznurkowy obwód, mi to przeszkadzało bo bardzo odczuwałam, inna sprawa ze nie lubie ściśliwców.

Żelik- jest bardzo ładny i idealny do dekoltów, ale jak mówią użytkowniczki na specjalne okazje, ja nie zatrzymałam swojego bo uznałam że dziwnie to będzie wyglądać "jednego dnia biust w rozmiarze A , zaś drugiego w rozmiarzeC" mówiąc w przenośni o rozmiarach

st tropez- chyba ma średnie opinie??
a mnie ten żelowy kusi, tylko brak u mnie tych specjalnych okazji i faktycznie głupio raz biustA a raz C
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.