Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 14:30   #301
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło Thrill me
Kombinowałam z rozmiarami bo to jakieś "inne". Mam nadzieję że trafiłam ... tylko przez tą koronkę sama nie wiem, bo ona dość odstaje i fałszuje nieco rozmiar.
śliiiiiiiiiiiiiiiiiczny
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:03   #302
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;13795840]Buuu a do mnie przyszły szorty do thrill me ... i wogóle mi nie pasują W nogach ciasne, w tyłek się wbijają brzydko .. musze odesłać ;/ A z przodu tak ślicznie wyglądają [/QUOTE]
No właśnie,ja miałam taki zawód z szortami Emily.Wzięłam dwa rzomiary,jeden był idelalny poza tymi koszmarnymi nogawasami.Tez mistrasznie skzoda było bo są prześliczne!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:11   #303
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziekuje laseczki za odpowiedzi
...no i nastepnym razem juz sie nie bede zaslaniac papierem skoro piszecie ze nie bedzie to perwersja

No coz sama jeszcze nie wiem czy go zostawic czy nie, bo jak stoje prosto z persia do przodu to torszke tylko odstaje ta koronka ale za to jak zreszta widac na zdjeciach, w innych pozycjach juz tak ladnie nie lezy. Jedno czym jestem zachwycona to wlasnie tym ciasnym obwodem i fiszbinami- pierwszy raz w zyciu mialam na sobie tak idealnie lezacy stanik- no nie liczac tego marszczenia u gory he he.

No ale zarazilyscie mnie na maksa z tymi stanikami- choc jestem jeszcze strasznie zielona w temacie.

A moze to bedzie glupie pytanie ale o co chodzi z migracja?
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:22   #304
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No właśnie,ja miałam taki zawód z szortami Emily.Wzięłam dwa rzomiary,jeden był idelalny poza tymi koszmarnymi nogawasami.Tez mistrasznie skzoda było bo są prześliczne!
To widzę że szorty w CK wogóle odpadają ;/ ehh szkoda bo naprawde z przodu się przepięknie prezentują no nic chociaz na przyszłość bede wiedziała

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
A moze to bedzie glupie pytanie ale o co chodzi z migracja?
o to, że przy zakładaniu stanika zgarniasz z boków/pleców ciałko do stanika i po czasie noszenia dobrego stanika jest szansa, że to w nim już zostanie tzn stanik się wypełni - piersi mogą sie troche powiększyć, chociaż tak na gołe oko pewnie tego nie zauważysz jedynie po staniku
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:10   #305
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Czytałyście już nowego bloga http://biuperfekcja.blogspot.com/ ?
W najnowszej notce ( http://biuperfekcja.blogspot.com/200...owinawszy.html ) autorka poruszyła dwa zagadnienia często ignorowane w stanikowych rozważaniach, czyli:
1. za duże miski mogą powodować, że obwód wydaje się nam za luźny, mimo że wcale taki nie jest
2. (za) szerokie fiszbiny jako objaw zbyt ciasnego obwodu.
Polecam lekturę.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:45   #306
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

oj babolce jedne ja wracam z wakacji szukam gdzie moj watek, a tu juz nowy i to 11 stron do nadrobienia ja jakims cudem zalapalam sie na cielaka effuniaka i zobaczymy co z tego wyjdzie, poluje tez na minuet ten fioletowy i jeszcze jeden z ebay, a mialam nic nie kupowac konto znow zaswieci pustkami do tego kolejne 3 pary butow mi sie marza ajj ..
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:55   #307
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja się nie załapałam na Effuniaka i stwierdziłam, że nie mam sensu już czekać i polować, poszukam alternatywy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:02   #308
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ja zupelnym przypadkiem weszlam akurat po " dostawie" i zastalam moj rozmiar jeszcze, mam nadzieje ze bedzie wart tych pieniedzy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:11   #309
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy widziałyście, ale na dopasowanej można zamawiać już obwody 60 w modelu Annalise Masquerade
Można też wypełnić ankiety dotyczące naszych preferencji z kolekcji na wiosnę/lato 2010.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:38   #310
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jaki rozmiar celować w Showgirl z 69/93 ( zwisie 94)? taki sam rozmiar w Tease Me co w Thrill Me?
Na balkonetce nie mogę się połapać. Jedyne czego jestem pewna to obwodu 60-tki,ale miska?
A jakie masz rozmiary innych staników z CK?
Thrill Me zaniża się bardziej miseczkę niż Tease Me, Thrill Me o 2, a Tease Me o 1.
Moja osobista rada - chcesz bardziej wycięty to weź Thrill Me.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:06   #311
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

cześć, trafiłam na wątek przez przypadek i dowiedziałam ( ze stron które są podane do wyliczania prawidłowego biustonosza ) się że zamiast mojego 85C powinnam nosić 80G, mam biustonosze 80C i mi się wbijają w skórę ( nie są wygodne ) bo niestety mam fałdki i to nieładnie wygląda jak mam mniejszy obwód niż 85 na sobie, a co do miseczki, to D były zawsze dla mnie wielkie, jak więc to możliwe że pasowałby na mnie najlepiej rozmiar 80G ( dodam że 88 mam pod biustem, a w biuście luźno mierzone 106cm ) Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi.
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 21:09   #312
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Myślę, że na początek przyda Ci się zrozumienie, że miseczka w 80C i w 85C ma różną wielkość.
Przeczytaj sobie to: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
Miseczka w 80D ma taką samą wielkość jak miseczka w 85C.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:12   #313
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Kolejna uświadomiona przyszła się przywitać
co prawda dobry stanik noszę już od kwietnia (dzięki wizazankom), ale do wątku o stanikach zaglądam pierwszy raz
na stanie mam Panache Ophelia 30D (w sam raz), Daisy 28F (za duży), Porcelain Strapless 28E (za mały) i czekam na 28F , Freya Retro plunge 28F (w sam raz) i najnowszy nabytek Magnolię Mileny 60G (śliczna!). Milenę kupiłam stacjonarnie w łodzkim nowym sklepie biuti-biu Pani ekspedientka bardzo miła, ceny jak w sklepie internetowym (przynajmniej Mileny) i dostałam rabat 5% na przyszłe zakupy Dotychczas kupowalam tylko przez internet i ciesze sie, ze tego stanika nie kupilam w ten sam sposob, bo musilabym odsyłac Rozmawiałam z Panią czy zamierza poszerzać ofertę i odpowiedziała, że prowadziła rozmowy z Panache, ale niestety stwierdzili, że za blisko jest oddział Peachfield i nie da rady
Przeszłam się też do tego oddziału zobaczyć co tam mają, ale był poniedziałek, a ten dzien otwieraja od 15.00 więc drzwi byly zamkniete. Trafilam na szczescie na wlasciciela, ktory byl w srodku i otworzyl mi, moglam sobie poogladac i kupic, ale powiedzial, ze mi nie pomoze z rozmiarem, bo brafitterka od 15 jest. Dostałam kartę stałego klienta z rabatem 5% mimo, ze nic nie kupiłam

Uff, przepraszam za zasypanie Was literkami tak na dzien dobry.

W dobrym staniku zyje sie lepiej
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:16   #314
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

certina- Wyszło Ci 80G polskie i 80F brytyjskie. Przeczytaj, jak należy zakładać biustonosz (tu link). Jeśli miski będą odpowiednio duże, a obwód ścisły, wygarniesz wszystko z pleców do miseczek i plecki się wygładzą
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:38   #315
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Właśnie planuję zakup biustonosza.Przymierzam się do zakupów na allegro bo u mnie w mieście ciężko o biustonosze np. 70G.
Ostatno zakupiłam sobie biustonosze z Triumpha 75 D. Pod biustem mam 76cm, a luźno w biuście 96. Wyszło mi, że powinnam nosić 70G polska rozmiarówka i 70 F brytyjska. Trochę się obawiam przed kupnem biustonosza 70 G. Ale ten obecny co mam wydaje mi się,że miseczki są ciut za małe i z tyłu tworzy się fałdka :/ na koniec mam pytanie(może głupie). Czy biustonosze firmy triumph to rozmiarówka polska czy brytyjska ?? Może byście poleciły mi jakiś biustonosz?
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg

Edytowane przez Queen Of The Damned
Czas edycji: 2009-08-19 o 21:40
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:44   #316
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Myślę, że na początek przyda Ci się zrozumienie, że miseczka w 80C i w 85C ma różną wielkość.
Przeczytaj sobie to: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
Miseczka w 80D ma taką samą wielkość jak miseczka w 85C.
Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
certina- Wyszło Ci 80G polskie i 80F brytyjskie. Przeczytaj, jak należy zakładać biustonosz (tu link). Jeśli miski będą odpowiednio duże, a obwód ścisły, wygarniesz wszystko z pleców do miseczek i plecki się wygładzą

dzięki dziewczyny, poszukam takiego stanika i zobaczę jak leży, ale powiem szczerze że bardzo się zdziwiłam moim rzeczywistym rozmiarem
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:45   #317
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Queen- chętnie polecimy, ale powiedz, jakie lubisz (do dekoltów/zabudowane, usztywniane/miękkie, jaki kolor itp.). Wiesz, że nie wiem, jaką Triumph ma rozmiarówkę
Certina- pamiętaj, że jeśli będzie za duży mimo odpowiedniego założenia i podciągnięcia ramiączek, to celuj po prostu w mniejszą miskę, lub w większą, gdyby był mały tabelka tabelką a życie życiem
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House

Edytowane przez vielleicht
Czas edycji: 2009-08-19 o 21:49
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:03   #318
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
cześć, trafiłam na wątek przez przypadek i dowiedziałam ( ze stron które są podane do wyliczania prawidłowego biustonosza ) się że zamiast mojego 85C powinnam nosić 80G, mam biustonosze 80C i mi się wbijają w skórę ( nie są wygodne ) bo niestety mam fałdki i to nieładnie wygląda jak mam mniejszy obwód niż 85 na sobie, a co do miseczki, to D były zawsze dla mnie wielkie, jak więc to możliwe że pasowałby na mnie najlepiej rozmiar 80G ( dodam że 88 mam pod biustem, a w biuście luźno mierzone 106cm ) Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi.
są niewygodne, bo wbijają się w pierś. tak, te fałdki które masz pod pachami to piersi, które nie mieszczą się do miseczki jak będziesz mieć większą miseczkę to będziesz mogła te 'fałdki' zagarnąć do miseczki. poeksperymentuj z większą miseczką i mniejszym obwodem. poczytaj też instrukcję jak założyć stanik?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:05   #319
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Viellicht co do biustonosza bym chciała niezbyt zabudowany taki do dekoltu i raczej miękki bo i tak mam dość duży biust, hmm chociaż prawdę mówiąc jeszcze nie miałam nigdy dobrze dobranego usztywnianego biustonasza, więc mogłabym spróbować i z tym usztywnianym
Tak na marginesie to byłam przekonana,że te fałdki to tłuszczyk, który mi się wylewa, chociaż gruba nie jestem:/ ha a to piersi, które się nie mieszczą <szok>.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg

Edytowane przez Queen Of The Damned
Czas edycji: 2009-08-19 o 22:09
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 22:07   #320
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Właśnie planuję zakup biustonosza.Przymierzam się do zakupów na allegro bo u mnie w mieście ciężko o biustonosze np. 70G.
Ostatno zakupiłam sobie biustonosze z Triumpha 75 D. Pod biustem mam 76cm, a luźno w biuście 96. Wyszło mi, że powinnam nosić 70G polska rozmiarówka i 70 F brytyjska. Trochę się obawiam przed kupnem biustonosza 70 G. Ale ten obecny co mam wydaje mi się,że miseczki są ciut za małe i z tyłu tworzy się fałdka :/ na koniec mam pytanie(może głupie). Czy biustonosze firmy triumph to rozmiarówka polska czy brytyjska ?? Może byście poleciły mi jakiś biustonosz?
Triumph ma polską rozmiarówkę, ale nie polecamy tej firmy.
75 jest Ci na pewno za luźne na 76 pod (mierzyłaś się bardzo ciasno i na wydechu?) zdecydowanie poszukaj 70tki.

patrzyłaś na balkonetke?
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/32f
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:14   #321
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
są niewygodne, bo wbijają się w pierś. tak, te fałdki które masz pod pachami to piersi, które nie mieszczą się do miseczki jak będziesz mieć większą miseczkę to będziesz mogła te 'fałdki' zagarnąć do miseczki. poeksperymentuj z większą miseczką i mniejszym obwodem. poczytaj też instrukcję jak założyć stanik?

instrukcję czytałam, ale chodziło mi głównie o wałeczki na plecach pod biustonoszem, jak noszę 80 to mnie ciśnie, ale tak jak mówicie spróbuję z tą 80 ale większą miseczkę niż C które noszę obecnie
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:18   #322
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Triumph ma polską rozmiarówkę, ale nie polecamy tej firmy.
Jak ktoś się mieści w rozmiarówkę to czemu nie? Są jakieś powody, o których nie wiem?
No dobra, niektóre modele są dość rozciągliwe, ale sporo Freyek też.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:19   #323
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Triumph ma polską rozmiarówkę, ale nie polecamy tej firmy.
75 jest Ci na pewno za luźne na 76 pod (mierzyłaś się bardzo ciasno i na wydechu?) zdecydowanie poszukaj 70tki.

patrzyłaś na balkonetke?
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/32f
Teraz jak się zmierzyłam na wydechu i bardzo ciasno to nawet 75 mi wyszło. Na balkonetkę nigdy nie zaglądałam. Właśnie przeglądam spodobały mi się : http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...kate-portia-16
http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/freya-arabella-25
http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...kate-portia-21
http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/masquerade-antoinette-9
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:31   #324
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
instrukcję czytałam, ale chodziło mi głównie o wałeczki na plecach pod biustonoszem, jak noszę 80 to mnie ciśnie, ale tak jak mówicie spróbuję z tą 80 ale większą miseczkę niż C które noszę obecnie
najczęściej mniejszy obwód ciśnie, bo miseczka jest za mała i ciągnie obwód w przód, dlatego obwód wydaje się ciaśniejszy.

różne firmy szyją obwódy różnej ścisłości, sama musisz sprawdzić w jakim Ci wygodnie, pamiętaj że obwód się rozciąga w trakcie użytkowania, jeśli na początku ciśnie to możesz ponosić z przedłużką, ale z tą ścisłością też nie można przesadzać, obwód ma być ścisły i nie podjeżdzać, ale wygodny.

jeśli masz dużo tłuszczyku na plecach, to wałeczki będziesz miała niezależnie od obwodu. w luźniejszym obwodzie będą one bardziej nieestetycznie wyglądały, jako buły zrobione po bokach przez podjeżdżający obwód. podobno można się rozmasować albo wmasować do miseczki, ale na tym to ja się nie znam

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Jak ktoś się mieści w rozmiarówkę to czemu nie? Są jakieś powody, o których nie wiem?
No dobra, niektóre modele są dość rozciągliwe, ale sporo Freyek też.
a polecamy? jakoś się wszyscy odżegnują od tych Triumphów że rozciągliwe, jakość nieadekwatna do ceny, małe rozmiary z gąbki, duże dziobaki

Queen Of The Damned się już chyba nie mieści w ich rozmiarówkę, chociaż nie wiem do jakiego rozmiaru szyją
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:33   #325
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
najczęściej mniejszy obwód ciśnie, bo miseczka jest za mała i ciągnie obwód w przód, dlatego obwód wydaje się ciaśniejszy.

różne firmy szyją obwódy różnej ścisłości, sama musisz sprawdzić w jakim Ci wygodnie, pamiętaj że obwód się rozciąga w trakcie użytkowania, jeśli na początku ciśnie to możesz ponosić z przedłużką, ale z tą ścisłością też nie można przesadzać, obwód ma być ścisły i nie podjeżdzać, ale wygodny.

jeśli masz dużo tłuszczyku na plecach, to wałeczki będziesz miała niezależnie od obwodu. w luźniejszym obwodzie będą one bardziej nieestetycznie wyglądały, jako buły zrobione po bokach przez podjeżdżający obwód. podobno można się rozmasować albo wmasować do miseczki, ale na tym to ja się nie znam
no właśnie się nie zgodzę z tym ostatnim, bo biustonosze 85 które noszę mi sie nie wbijają i nie widać tak bułeczek, może i się troche ruszają, ale nie podnoszą do góry uwydatniając boczki, dlatego to dla mnie takie dziwne że zmniejszając obwód a zwiększając miseczkę będę wyglądała lepiej. A jak zakładam 80 to bardziej widać tłuszczyk na plecach. No nic zobaczę, wyjdzie w praniu, już czytałam jak włożyć do miseczki, ale to działa w przypadku rozjeżdzającego biustu pod pachami, a jakoś na plecy mi nie działa może robię coś źle. Tak dużo tego tłuszczyku nie mam, ale właśnie obawiam się zakładania mniejszego obwodu...
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:37   #326
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Dziekuje laseczki za odpowiedzi
...no i nastepnym razem juz sie nie bede zaslaniac papierem skoro piszecie ze nie bedzie to perwersja

Eleanor jest boska w tym kolorze!Chcę taką
[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;13803345]To widzę że szorty w CK wogóle odpadają ;/ ehh szkoda bo naprawde z przodu się przepięknie prezentują no nic chociaz na przyszłość bede wiedziała
[/QUOTE]
No właśnie strasznie szkoda,zwłaszcza że w porownaniu z np. Panache gatki mają znośne ceny.Ja może jeszcze się pokuszę o próbę z rozmiar większymi.Chociaż te mogą już powiewać a w nogi nadal cisnąć

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A jakie masz rozmiary innych staników z CK?
Thrill Me zaniża się bardziej miseczkę niż Tease Me, Thrill Me o 2, a Tease Me o 1.
Moja osobista rada - chcesz bardziej wycięty to weź Thrill Me.
E tam,ja bym aż tak nie zaniżała w Tease Me(co do Thrill Me to nie wiem ale pewnie podobnie),mam swój rozmiar i obiektywnie jest tylko trochę większa niż inne.Generalnie chyba niektóre CK są większe ciut,ale nie o cała michę tylko tak maksymalnie pół moim zdaniem.Mam 4 modele ich i w Emily i Tease Me jest tylko troszkę różnicy.Myślę,że można celować w swój rozmiar o ile nie jest się jakoś bardzo na pograniczu
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:52   #327
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a polecamy? jakoś się wszyscy odżegnują od tych Triumphów że rozciągliwe, jakość nieadekwatna do ceny, małe rozmiary z gąbki, duże dziobaki
Nie polecamy, ale też raczej nie odradzamy. Przynajmniej ja.
Jak ktoś lubi Triumpha i mieści się w jego rozmiarówce to nie widzę przeszkód. A co do stosunku jakości do ceny to jak ktoś kupi na promocji to pewnie też nie będzie jakiś tragiczny.

Jedyne czego nie można na pewno polecać to bra-fitting oferowany przez ich ekspedientki.

Z pewnością są lepsze firmy, ale całkowicie przekreślać Triumpha nie ma chyba sensu. W porównaniu z Intimissimi i tak ma świetną ofertę.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no właśnie się nie zgodzę z tym ostatnim, bo biustonosze 85 które noszę mi sie nie wbijają i nie widać tak bułeczek, może i się troche ruszają, ale nie podnoszą do góry uwydatniając boczki, dlatego to dla mnie takie dziwne że zmniejszając obwód a zwiększając miseczkę będę wyglądała lepiej. A jak zakładam 80 to bardziej widać tłuszczyk na plecach. No nic zobaczę, wyjdzie w praniu, już czytałam jak włożyć do miseczki, ale to działa w przypadku rozjeżdzającego biustu pod pachami, a jakoś na plecy mi nie działa może robię coś źle. Tak dużo tego tłuszczyku nie mam, ale właśnie obawiam się zakładania mniejszego obwodu...
No ale próbowałaś zakładać w ten sposób mając na sobie mniejszy obwód i większą miseczkę. Chyba nie?
Bo w staniku z luźnym obwodem i małą miseczką to możesz i ze dwie godziny zagarniać, a i tak będzie uciekać z powrotem na plecy. Dopiero ciaśniejszy obwód przytrzyma go na swoim miejscu, ale jeśli w miseczce będzie za mało miejsca to będzie to wyglądać brzydko, bo porobią się wałki. Dopiero jak weźmiesz większą miskę i będzie dodatkowe miejsce w miseczce to wszystko się tam zmieści i wałki znikną.
Choć, trzeba dodać, że czasem wałki znikają dopiero po jakimś czasie (np. miesiącu), a przez ten czas stają się coraz mniejsze. To się nazywa migracja.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:54   #328
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Nie polecamy, ale też raczej nie odradzamy. Przynajmniej ja.
Jak ktoś lubi Triumpha i mieści się w jego rozmiarówce to nie widzę przeszkód. A co do stosunku jakości do ceny to jak ktoś kupi na promocji to pewnie też nie będzie jakiś tragiczny.

Jedyne czego nie można na pewno polecać to bra-fitting oferowany przez ich ekspedientki.

Z pewnością są lepsze firmy, ale całkowicie przekreślać Triumpha nie ma chyba sensu. W porównaniu z Intimissimi i tak ma świetną ofertę.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



No ale próbowałaś zakładać w ten sposób mając na sobie mniejszy obwód i większą miseczkę. Chyba nie?
Bo w staniku z luźnym obwodem i małą miseczką to możesz i ze dwie godziny zagarniać, a i tak będzie uciekać z powrotem na plecy. Dopiero ciaśniejszy obwód przytrzyma go na swoim miejscu, ale jeśli w miseczce będzie za mało miejsca to będzie to wyglądać brzydko, bo porobią się wałki. Dopiero jak weźmiesz większą miskę i będzie dodatkowe miejsce w miseczce to wszystko się tam zmieści i wałki znikną.
Choć, trzeba dodać, że czasem wałki znikają dopiero po jakimś czasie (np. miesiącu), a przez ten czas stają się coraz mniejsze. To się nazywa migracja.

spoko nie próbowałam bo nie mam biustonosza z większą miseczką niż C, ale muszę zobaczyć dzięki za rady
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 23:24   #329
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Tak na marginesie to byłam przekonana,że te fałdki to tłuszczyk, który mi się wylewa, chociaż gruba nie jestem:/ ha a to piersi, które się nie mieszczą <szok>.
nie wszystkie fałdki pod pachą to zaginione piersi, niektóre to po prostu tylko pacha i warstwa ochronna na naczyniach limfatycznych (czy jak to się tam nazywa), ale nadmiar tłuszczyku zawsze można spróbować wmasować do miseczki
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:42   #330
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Jak ktoś się mieści w rozmiarówkę to czemu nie? Są jakieś powody, o których nie wiem?
No dobra, niektóre modele są dość rozciągliwe, ale sporo Freyek też.
Ja Thriumpha nie mogę polecać z jednego podstawowego powodu, pomijając rozmiarówkę - jakość jest koszmarna i przerażająco nieadekwatna do ceny - pamiętam jak płaciłam za ich staniki conajmniej 100-120zł i po kilku praniach (powiedzmy 2-3 miesiące) wyglądały gorzej niż jakikolwiek brytyjczyk po roku, czy półtora nieustannego noszenia i trzeba było kupić kolejnego thriumpha. Musze przyznać, że był moment, kiedys miałam tylko 2 dobre staniki i nosiłam je na zmianę - jeden na mnie, drugi w praniu itd itp i one nadal (bo mam je w szufladzie z sentymentu) wyglądają lepiej niż taki 3 miesięczny thriumph.

Może trafiałam na takie jakies trefne modele, ale doświadczenia mam nieprzyjemne.

PS.
Ja chcę Effuniakowego cielaka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.