Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 12:59   #4261
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Kontakotowałam się z nimi na początku tygodnia i termin był już na ten tydzień (chyba nawet dwa terminy były) następny dopiero na 26 sierpnia tylko,że ja potrzebuję na 1wszy tydzień Września więc kazali mi zadzwonić w ostatnim tyg sierpnia więc raczej długo się nie czeka
Napisałam o co mi chodzi zrozumieliśmy się tylko na wszelki wypadek mam wziąć zdjęcia by na 100% wyszło to co mi się widzi
pisalas do nich na facebooku?;>
to fajnie, chyba sie do nich wybiore w przyszlym tygodniu, jak bede po to dam znac chcialas sie umowic do tego Huberta? on byl polaecany, wiec nie chce zeby cial mnie kto inny:P
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:54   #4262
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
pisalas do nich na facebooku?;>
to fajnie, chyba sie do nich wybiore w przyszlym tygodniu, jak bede po to dam znac chcialas sie umowic do tego Huberta? on byl polaecany, wiec nie chce zeby cial mnie kto inny:P

Tak pisałam na FB bardzo szybko odpisali aż byłam zaskoczona
Nie mówiłam konkretnie do kogo chcę,pisałam tylko co chcę miec na głowie co obecnie na niej mam i jaki będzie koszt (co mnie mile zaskoczyło jak na dobre opinie i Kraków to ceny bardzo w porządku).Myślę,że jak napiszesz,że konkretnie do Niego to nie będzie problemu ja jak będę sie umawiać to też do Niego już wtedy konkretnie powiem.Nie wiem z kim pisałam byc może wsłaśnie z Nim?Ale bardzo miło,bez zdawkowoych odpowedzi dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam
Czekam na relację z wizyty szkoda,że tylko na cięcie idziesz bo mnie o farbowanie chodzi
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:48   #4263
YenneferV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć!
Wiecie może który fryzjer w Krakowie robi trwała spiralna? Albo przynajmniej czy istnieje w krk fryzjer który robi trwała na długich włosach?
Pozdrawiam!
YenneferV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:14   #4264
sylwcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,

Szukam dobrego i nie bardzo drogiego fryzjera - kolorystę w Krakowie.

Chodzi mi o ombre, a konkretniej od skóry ciemne (naturalny brąz) natomiast reszta rozjaśniona na blond.

Zna ktoś dobrego fryzjera, który zrobi to tak jak należy?
sylwcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:58   #4265
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sylwcia88 Pokaż wiadomość
Witam,

Szukam dobrego i nie bardzo drogiego fryzjera - kolorystę w Krakowie.

Chodzi mi o ombre, a konkretniej od skóry ciemne (naturalny brąz) natomiast reszta rozjaśniona na blond.

Zna ktoś dobrego fryzjera, który zrobi to tak jak należy?
O, o, dokładnie coś takiego bym chciała, takie ombre-nie ombre Również szukam jakiegoś fryzjera, który przy okazji nie skasuje mnie na nie wiadomo jak wielką kwotę....
__________________
Bloguję
Luthieenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:28   #4266
malwinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć?? Drogo jest pojęciem względnym, więc podaj nam ile kasy masz do dyspozycji a wtedy możemy Ci pomóc, bo masz do wyboru od farby joanny czy pallety szwarzkopfa u fryzjera pod schodkami po renomowane studia fryzjerskie, wachlarz jest bardzo szeroki
malwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 09:03   #4267
sylwcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez malwinka_ Pokaż wiadomość
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć?? Drogo jest pojęciem względnym, więc podaj nam ile kasy masz do dyspozycji a wtedy możemy Ci pomóc, bo masz do wyboru od farby joanny czy pallety szwarzkopfa u fryzjera pod schodkami po renomowane studia fryzjerskie, wachlarz jest bardzo szeroki

Ok 200zł ale jeśli dało by się za mniej a miało by być dobrze zrobione to jeszcze lepiej.

Bo jeśli chodzi o ścinanie włosów to już nauczyłam się że zapłacenie więcej bo idzie się do "Atelie" fryzjerskiego nie oznacza, że będzie się miało lepszą fryzurę, układającą się jak marzenie.
sylwcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 09:53   #4268
malwinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Każdy "se"może nazwać "atelie" to nie jest opatentowane, choć osobiście nie lubie tej nazwy i drazni mnie jak wchodze do fryzjera i slysze w naszym atelie, nasze atelie, atelie. Pewnie, ze jak zaplacisz wiecej nie oznacza super wykonanej fryzury, zalezy to od talentu fryzjera, skoncentruj sie bardziej na samych fryzjerach a nie atelierach. Mysle,ze powinny Ci pomoc konsultaje, powinny one byc bezplatne w kazdym salonie, wybierz sobie np 3 salony ktore Cie najbardziej zainteresowaly i przejdz sie do kazdego z nich na konsultacje, wybierz fryzjera ktory najpierw Cie wyslucha, ustalicie co bedziecie robic i przedyskutujecie cene, tak zeby nie bylo niespodzianek, moje typy w sprawie kolorystów w krakowie: Ewa Warmuz lub Andrzej Krzak(Hair Club La Bush), Sylwusia nazwiska nie pamietam(Pure Diamond), Radek Robak (Creative Cut) W cenie 200 zl mysle, ze sie zmiescisz, pamietaj o konsultacjach. Mozesz tez dzwonic po salonach i najpierw pytac o ceny a pozniej umawiac sie na konsultacje, pamietaj ze internet tez jest skarbnica wiedzy
malwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:05   #4269
madlen00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

cześć Dziewczyny
poszukuję namiarów na fryzjerkę p. Jagodę, która jeszcze niedawno pracowała w Atelier przy ul.Pędzichów.
Próbowałam już obcinać sie u innych ale nikt nie radzi sobie z moimi włosami tak dobrze jak ona. Czy ktoś wie gdzie można obecnie znalezc Panią Jagodę? będę zobowiązana
madlen00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 00:51   #4270
jarwis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkich. Szukam namiarów na dobrego męskiego fryzjera w Krakowie. Chodzi mi o strzyżenie, ale również modelowanie.
jarwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:10   #4271
enka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

cześć, mam loki sięgające za ramiona, dosyć mocno się puszące, mógłby mi ktoś polecić fryzjera który by się nimi dobrze zajął? (zastanawiam się nad p.Radkiem lub p.Łukaszem z Creative Cut oraz p.Hubertem z salonu na ul.29 listopada) pomocy!
enka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 16:33   #4272
sinsu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam

Czy ktoś może mi polecić do kogo udać się w salonie Vici na ul. Wielopole? Czy był tam ktoś? Korzystał z usług pani Martyny lub Pauliny? Pomóżcie - do kogo iść?
sinsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:03   #4273
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sinsu Pokaż wiadomość
Witam

Czy ktoś może mi polecić do kogo udać się w salonie Vici na ul. Wielopole? Czy był tam ktoś? Korzystał z usług pani Martyny lub Pauliny? Pomóżcie - do kogo iść?
Ja byłam u p.Pauliny i wyszłam bardzo niezadowolona. Nie słuchała mnie, zepsuła mi fryzurę, min. zrobiła mi grzywkę, która niby miała się "sama układać", a tak oczywiście nie było. A zwracałam jej uwagę, że moje włosy się tak nie układają.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:32   #4274
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

byłam u Okuniewskiego i bardzo żałuję
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:19   #4275
raposinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
byłam u Okuniewskiego i bardzo żałuję
A dlaczego? Bo właśnie się chciałam do niego wybrać...

Czy ktoś wie jakie sa ceny u Okuniewskiego? Nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć, po tym jak przeniósł się na Zabłocie. Chodzi mi głównie o strzyżenie i farbowanie.
raposinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 11:50   #4276
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy wiecie coś na temat salonu Trinity na Kobierzyńskiej ? Ktoś był ? Jakie wrażenia?
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 10:40   #4277
sinsu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ja byłam u p.Pauliny i wyszłam bardzo niezadowolona. Nie słuchała mnie, zepsuła mi fryzurę, min. zrobiła mi grzywkę, która niby miała się "sama układać", a tak oczywiście nie było. A zwracałam jej uwagę, że moje włosy się tak nie układają.


Zapisałam się do Vici, do pana Krzysztofa. Nie znam, nigdy u niego nie byłam. Będę w przyszłym tygodniu i potem dam znać co i jak A może ktoś z Was był u niego?
sinsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 15:50   #4278
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mamo Tosi właśnie nie wstrzeliłam się w termin Pani Danusi wtedy kiedy potrzebowałam cięcia i skusiłam się na ten mały salonik przy ulicy Stachiewicza... 40 zł za porażkę - chciałam ściąć 5 cm na prosto i nie ruszać grzywki, gdyż szykowałam ją na kogoś zaufanego. Pani ścięła mi za mało włosów ( pierwszy raz to piszę: ZA MAŁO!), przy grzywce zrobiła po prostu proste cięcie, więc został mi wiszący prostokąt - dosłownie. Wcześniej włosy wywijały mi się jak Kaśce Tusk, gdy były dobrze obcięte oczywiście... Po cięciu na Stachiewicza został wiszący płat włosów nie do ułożenia. Do tego pani wyprostowała i ulizała je na maksa. Wyglądałam źle! Skomentowałam i zapłaciłam o 10 zł mniej- niby rabat. Grzywkę zdecydowałam się poprawić spontanicznie w A. Bernardy koło Galerii Kazimierz. Poprawiała to Pani Grażyna i zrobiła porządek z grzywką za 10 zł.

Niebawem pewnie będę miała okazję pójść do Pani Danusi jak i do Pani Grażyny, gdyż odkąd jestem w ciąży moje włosy są w katastrofalnym stanie, kruszą się, sianko nie do opanowania niczym! Żadne oleje, żadne maski, nic. Więc pytanie z innej beczki: czy której z Was też się tak w ciąży działo? Macie jakieś super sposoby na odbudowę?
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ

Edytowane przez demonyianioly
Czas edycji: 2013-09-14 o 15:52
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:51   #4279
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

demonyianioly
Oj, to nie dobrze.
Nic tak humoru nie psuje jak źle ścięte włosy.
Gratuluję brzuszka przy okazji

A w ciąży mi się nic złego z włosami nie działo.
Było ich więcej, bo nie wypadały tak jak przed ciążą.
Nie chcę Cię straszyć ale po porodzie z włosami jest masakra.
Wypadają na potęgę.

Jeśli zamierzasz iść do pani Danusi, to zadzwoń sobie wcześniej do salonu i spytaj, czy planuje jakiś urlop.
Byłam u niej końcem sierpnia i coś przebąkiwała, że w październiku jedzie na szkolenie do Hiszpanii.

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2013-09-15 o 12:51 Powód: literówki
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 13:14   #4280
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

demonyianioly a próbowałas oleju arganowego? sama mam z le cher i jako profilaktyka się sprawdza nie wiem w jakim stanie konkretnie masz włosy. tani nie jest ale jest wydajny
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:11   #4281
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziękuję Mamo Tosi Mam właśnie nadzieję, że skoro jest źle w ciąży, a zazwyczaj jest dobrze to po urodzeniu dzidzi nie będą wypadać... Zanim bobo zagościło mi w brzuchu nie wypadały mi włosy nic a nic. Z długich musiałam już uciąć niemal do ramion ( gdzie akurat ich skrócenie jest też winą ombre i rozjaśniacza). Olejku arganowego na włosy nie próbowałam jeszcze więc idąc za radą kupię i może ograniczę chociaż wypadanie. Próbuję teraz olejku z łopianu i wcierki z Radical.
Żywię nadzieję, że właśnie w październiku uda mi się Panią Danusię zastać i że moje włosy urosną cokolwiek do tego czasu.

Oczywiście Stachiewicza nie polecam, Atelie Bernardy jeszcze nie wyrobiło sobie mojej opinii - w tym momencie na plus, jednak poczekam z oceną do jakiś większych poczynań z herami
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 11:08   #4282
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

olej arganowy jest na odbudowanie nie na wypadanie. na wypadanie dobra jest pokrzywa ale w ciąży chyba nie możesz?! poza tym jest moczopedna.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:01   #4283
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie ma już Huberta w Creative na al. 29go listopada Ktoś wie, gdzie teraz bytuje? I czy pozostałe fryzjerki - Ewelina, Lucyna - dobrze prowadzą koloryzację? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Szukam fryzera na koloryzację, jak już upatrzyłam, to mi gdzieś uciekł
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:06   #4284
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Okuniewski. Jak dla mnie robi marketing, czy dobry też nie wiem.
Nie układały się dobrze, żyły swoim życiem. Nic specjalnego.
Fryzjer, który ścinał po nim włosy aż zapytał gdzie byłam.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:57   #4285
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

aniolyidemony
Byłam wczoraj u Pani Danusi i przy okazji spytałam dla Ciebie, kiedy jej nie ma w pracy.
Od 15 do 20 października jest na szkoleniu w Hiszpanii (jaj ja jej zazdroszczę )
Od 9 listopada na dwa tygodnie gdzieś jedzie i też jej nie ma.
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 07:49   #4286
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Trzeci - ostatni namiar - p. Piotr Karnafał z Hair Club na Żabińcu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem - mam świetną fryzurkę za niewielką cenę (50 zł za długie włosy). Pan Piotr też przed strzyżeniem robi dokładny wywiad, potrafi dobrze doradzić także i w detalach. Włosy zyskały na lekkości, przyciął je w ciekawy sposób - można je wysuszyć okręcając na palcu i efekt jest podobny jak po kręceniu fal prostownicą. Kobieca, seksowna fryzurka bez konieczności męczenia się z modelowaniem na szczotce - mało jest fryzjerów, którzy mają takie podejście do mojego typu włosów. Widziałam też, jak przede mną obcinał dziewczynę z prostymi włosami - cudo, seksowna lekka asymetria; fryzura bardzo dopasowana do kształtu twarzy; świeża ale nie przesadzona pod względem awangardowości. Na pewno pojawię się tam nieraz.[/QUOTE]


Dziękuję za polecenie. Coraz trudniej wśród tego gąszczu reklam i niepewnych poleceń znaleźć takie posty, jak Twój. Zachęciłaś mnie do odwiedzin u pana Piotra. I powiem krótko: megafajnie!

Fryzurka fajnie się układa i dostałam dokładnie to o co m chodziło. Chciałam też zwrócić uwagę na jeden szczegół. Zawsze, ale to zawszedobrego fryzjera zaczynałam oceniać po tym czy za nim zmoczy włosy dokłądnie się im przyjrzy. Ale ze świecą rękach takich szukać, zwykle sama to wymuszałam. A to miła niespodzianka i dobry wstęp do tego co potem. Podpisuję się pod tym co napisałaś, a dodam tylko, że bardzo fajny również jako człowiek. Zero maniery, którą popisują się "modni w Krk fryzjerzy", po prostu konkretny i rzeczowy człowiek. Super, super, super.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 20:43   #4287
Monikaszmonika
Przyczajenie
 
Avatar Monikaszmonika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
Okuniewski. Jak dla mnie robi marketing, czy dobry też nie wiem.
Nie układały się dobrze, żyły swoim życiem. Nic specjalnego.
Fryzjer, który ścinał po nim włosy aż zapytał gdzie byłam.
A ja czytając wpis 2 posty wyżej (twojego na szczęście nie zdążyłam przeczytać) poszłam w zeszłym tygodniu i nie żałuję. Mam fryzurę w której dobrze się czuję, nie muszę jej godzinami układać i wiem że jest naprawdę dobrze przystrzyżona. Na pewno pójdę jeszcze raz.
Monikaszmonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 14:53   #4288
krakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Bardzo proszę o polecenie fryzjera do moich specyficznych włosów. Mam włosy bardzo cienkie i rzadkie(taka ich uroda) na dodatek na środku czoła posiadam "wicherek". Poszukuję fryzjera z pasją, który nie boi się wyzwań a który pomoże mi dobrać odpowiednią fryzurę i dobrze ostrzyże. Najlepiej gdyby był to fryzjer, który posiada doświadczenie w strzyżeniu rzadkich włosów. Dziękuję.
krakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:18   #4289
anastazjawu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gorące południe;)
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Monikaszmonika Pokaż wiadomość
A ja czytając wpis 2 posty wyżej (twojego na szczęście nie zdążyłam przeczytać) poszłam w zeszłym tygodniu i nie żałuję. Mam fryzurę w której dobrze się czuję, nie muszę jej godzinami układać i wiem że jest naprawdę dobrze przystrzyżona. Na pewno pójdę jeszcze raz.
A ile płaciłaś?
Widziałam ostatnio na jakimś blogu zdjęcie krótkiej fryzury, identycznej jak chciałabym mieć i była własnie zrobiona przez Okuniewskiego.
anastazjawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:02   #4290
Monikaszmonika
Przyczajenie
 
Avatar Monikaszmonika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez anastazjawu Pokaż wiadomość
A ile płaciłaś?
Widziałam ostatnio na jakimś blogu zdjęcie krótkiej fryzury, identycznej jak chciałabym mieć i była własnie zrobiona przez Okuniewskiego.
Płaciłam za strzyżenie 100 PLN, ale ja mam włosy na pograniczu średnich i krótkich więc nie wiem do którego "przedziału" cenowego wpadłam.
Monikaszmonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.