Absurdy i zdziwka z grup na fejsie - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-20, 16:08   #1111
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Koleżanka jest w ciąży i pokazała mi posty z jednej z mamusiowych grup. Przyznam, że dawno nic mnie tak nie zdziwiło jak one i nie chodzi tu kompletnie o posty dotyczące dzieci - w końcu to grupa od tego. Otóż jest tam rzesza mam w 8/9 miesiącu ciąży zadających następujące pytania:
- kochane, kiedy zaczynacie przygotowywać obiady dla tatusiów na czas Waszego pobytu w szpitalu? Nie chcę z tym czekać, bo boję się, że urodzę przedwcześnie, a mąż ma alergię na kuchenkę hihi,
- kochane jakie pomysły na obiady dla męża? Tylko bez żadnego dodatkowego przygotowywania typu dogotowanie makaronu, bo mój mąż wybitnie niegotujący hihi,
- kochane jak Wasi mężowie radzili sobie podczas Waszego pobytu w szpitalu? Czy Wasze mamy lub teściowe przychodziły do nich zrobić im obiad, pomóc w sprzątaniu its?
Padłam i długo nie mogłam powstać. Wiem, że patriarchat w Polsce ma się dobrze, ale kompletnie sobie nie wyobrażam być z facetem, który nie umie sam sobie zrobić obiadu, wobec czego ja mam mu robić obiadki na zapas na końcówce ciąży. A gdybym miała prosić moją mamę, żeby przyszła ugotować i posprzątać staremu koniowi, to bym chyba padła ze wstydu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra. Mnie naprawdę byłoby wstyd gdybym mojej żonie przed urodzeniem dziecka kazał gotować mi obiadki. Jak już na prawdę nie umiałbym nic ugotować to chociaż kupiłbym sobie głupią pizzę i włożył do piekarnika. No chyba, że to też coś trudnego i niemożliwego do zrobienia dla "misiów."
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 21:00   #1112
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nikt tak przez te lata nie zwrócił mu uwagi, że to jest coś nie tak, że to są też jego dzieci
zwracali, bezskutecznie.
nie zostanie, bo nie. taki ma argument.
no coz, mi zostałoby z nim jedynie zrobic porzadek
ale jest w tym sporo jej winy - ja bym sie nie pytała, czy zostanie. po prostu wyszłabym z domu.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 21:08   #1113
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
zwracali, bezskutecznie.
nie zostanie, bo nie. taki ma argument.
no coz, mi zostałoby z nim jedynie zrobic porzadek
ale jest w tym sporo jej winy - ja bym sie nie pytała, czy zostanie. po prostu wyszłabym z domu.
Pytanie się jakby to nie jego dziecko było
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 01:06   #1114
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Skąd się tacy ludzie biorą?
Hehe racja. U mnie to samo na grupie miasta w kwestii zimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88525554]Serio? No inwalidzi... Jedno dziecko już jest w domu. Ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oj gdyby ode mnie facet wymagal czegos takiego i to pod koniec ciazy to by zobaczyl :-D Tylko co innego jezeli kobieta sama chce. Wtedy ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 10:18   #1115
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Jestem przekonana, że te same żony i matki wychowają w ten sam sposób swoich synów. I tak to się będzie jeszcze długo kręcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 10:28   #1116
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88525659]Ja piernicze. Ale szczerze jeszcze bardziej mnie wkurzają te baby niż ich niedorozwinięci mężowie. A potem taka się żali, ze mój mi nie pomaga, dziecku pieluchy nie zmieni, nie byłam od 3 lat nigdzie bez dziecka, bo mój nie zostanie sam z dzieckiem. Co za kobiety...ja jestem ciekawa po co im Ci faceci? Bo serio jakbym miała taka niemotę mieć w domu to wybieram samotność.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Wydaje mi się, że tym podbudowują swoją samoocenę, że są takie niezastąpione i lepsze w czymś od faceta. Szkoda mi takich kobiet i nie szkoda jednocześnie.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 10:31   #1117
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tym podbudowują swoją samoocenę, że są takie niezastąpione i lepsze w czymś od faceta. Szkoda mi takich kobiet i nie szkoda jednocześnie.
Mam takie same odczucia i nie wiem tak naprawdę, z czego to wynika. Wiem natomiast, że takie kobiety męczennice wyniszczają siebie i całą rodzinę. Nie uczy dzieci obowiązków, nie wymaga partnerstwa od faceta, wszyscy leżą i pachną, a ona lata na szmacie, a potem ma pretensje, że wszystko na jej głowie. A jak ktoś coś zrobi, to i tak poprawi, bo ona posprząta najdokładniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 10:40   #1118
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia i nie wiem tak naprawdę, z czego to wynika. Wiem natomiast, że takie kobiety męczennice wyniszczają siebie i całą rodzinę. Nie uczy dzieci obowiązków, nie wymaga partnerstwa od faceta, wszyscy leżą i pachną, a ona lata na szmacie, a potem ma pretensje, że wszystko na jej głowie. A jak ktoś coś zrobi, to i tak poprawi, bo ona posprząta najdokładniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I właśnie, przekładają te wzorce na dzieci. Każdy rodzi się z takimi samymi umiejętnościami, sorry ale ugotować zupę czy schabowe to każdy ogarnie, kwestia tego czy chce.
Umęczone kobiety, przychodzi mi na myśl jedno. Nie mają zainteresowań, hobby, nie są świadome swojej wartości i próbują spełniać się jako żona służąca. Jednak taka rola żony to nic dobrego, gdzieś tam kobita się pogubiła (a skoro mąż ma darmową służącą to po co zmieniać)
Tak samo jak czytam o związkach gdzie króluje patriarchat- mąż zarządza naszymi pieniędzmi (jej również), on podejmuje wszystkie ważne decyzje, decyduje gdzie wakacje, i hit- kupuje ubrania dla żony jakie mu się podobają a ona wdzięcznie je nosi (okej, jako prezent czemu nie, ale narzucanie ) Jak to czytałam to szczękę miałam na podłodze.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 11:22   #1119
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Nie kumam jak takie nieudacznictwo może być postrzegane jako "męskie" - przecież wcale nie mało facetów się wręcz szczyci, że nie potrafią dziecku kaszki rozrobić albo ugotować makaronu To jest przecież takie cool.
Jedynie można mieć nadzieję, że dzieci takich par będą miały swój własny rozum - u mnie w domu też tata palcem nie kiwnie, szwagier co najwyżej obierze ziemniaki, wszyscy wujkowie to samo, generalnie więcej znam szowinistycznych układów niż partnerskich, niestety. Jednak u mnie tak nie ma.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 11:48   #1120
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nie kumam jak takie nieudacznictwo może być postrzegane jako "męskie" - przecież wcale nie mało facetów się wręcz szczyci, że nie potrafią dziecku kaszki rozrobić albo ugotować makaronu To jest przecież takie cool.
Jedynie można mieć nadzieję, że dzieci takich par będą miały swój własny rozum - u mnie w domu też tata palcem nie kiwnie, szwagier co najwyżej obierze ziemniaki, wszyscy wujkowie to samo, generalnie więcej znam szowinistycznych układów niż partnerskich, niestety. Jednak u mnie tak nie ma.
U mnie tak samo. Pokolenie mojej mamy, jej bracia mają takie związki. Jednemu jak żona nie naszykuje dobrych skarpet w gości to albo założy dziurawe albo dwie różne (jak w Koglu Moglu ). Raz też ta żona nastawiła zapiekankę makaronową i musiała pilnie wyjść, akurat wtedy my zajechałyśmy, to nie wiedział nawet jak wyciągnąć a co dopiero czy to już jest zdatne do jedzenia.
Moje pokolenie już tak nie usługuje, albo podział obowiązków albo ciao bambino.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 12:15   #1121
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To jest MLM
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy
Wciskają produkt gdzie się da i zachwalają pod niebiosa. Po prostu duża część z tego żyje. Chyba jak 5 się sprzeda, to zwracają kasę za ten zakupiony, nie wiem czy to we wszystkich krajach tak samo działa.
Tak dokładnie, nawet sama czytałam bo przez moment tak mi to weszło na głowę, że się zastanawiałam nad zakupem i innymi opcjami. Kwota jednak spora jakby nie było... 🤦☠♀️
Przedstawiciel po sprzedanych 5 otrzymuje jeden dla siebie. Ale nie wiem czy to jest ten pierwszy, który otrzymuje na wstępie do pokazów czy zupełnie nowy.
Na szczęście szybko mi przeszło i jednak dalej gotuję w zwykłych garnkach
Natomiast jakiś sprzęt by mi się przydał bo nawet po mikser biegam na dół do mamy.

Mnie te tm i lidlomixy kusiły bo ja mam dwie lewe ręce w kuchni, początkowo myślałam, że to takie urządzenie "wrzuć i samo zrobi" ale chyba jednak nie do końca
W każdym razie raczej będę szukała jakiegoś zwykłego miksera czy robota planetarnego, sama nie wiem...
A z czego Wy korzystacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 12:19   #1122
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
W każdym razie raczej będę szukała jakiegoś zwykłego miksera czy robota planetarnego, sama nie wiem...
A z czego Wy korzystacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam i mikser planetarny, i lidlomiksa.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 12:23   #1123
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Moje pokolenie już tak nie usługuje, albo podział obowiązków albo ciao bambino.
Dokładnie, u nas to samo. Mąż dużo robi w domu. Gotujemy akurat razem z rodzicami w ich kuchni na dole, to obiadami zajmujemy się ja i mama ale śniadania czy kolacje robimy u siebie, zazwyczaj każdy sobie sam.
Jak gotowaliśmy jakiś czas w naszej kuchni sami to mąż też nie raz obiad zrobił.

Dzieckiem również zajmuje się na równi ze mną, a w ostatnim czasie to nawet więcej z nim robi bo aktualnie jestem w kolejnej ciąży. Długo źle się czułam plus nie chcę za dużo podnosić synkabo się po prostu boję. No a na brudne pampki biegam do kibelka zwracać więc tu naprawdę złego słowa na męża powiedzieć nie mogę bo dwójki zawsze przebiera on, kąpie syna od urodzenia no i ogólnie spędza z nim dużo czasu, a ja mogę poleżeć jak tego potrzebuję.

Mój tata się przy sprzątaniu czy gotowaniu obiadów nie udzielał nigdy. Znów u teściów to jest normalne, że teść poodkurza i obiad przygotuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88528218]mam i mikser planetarny, i lidlomiksa.[/QUOTE]I jak oceniasz? Jesteś z nich zadowolona? Z czego częściej korzystasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 13:27   #1124
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość

Moje pokolenie już tak nie usługuje, albo podział obowiązków albo ciao bambino.
Ech, to u mnie jednak w otoczeniu nadal spotykam dziewczyny 20+, 30+, które niewiele się różnią pod tym względem od pokolenia swoich matek i babek.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 13:33   #1125
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ech, to u mnie jednak w otoczeniu nadal spotykam dziewczyny 20+, 30+, które niewiele się różnią pod tym względem od pokolenia swoich matek i babek.
Ja niestety też...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 13:55   #1126
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Ja na szczęście nie

U nas też jest podział i nie wyobrazam sobie inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 13:58   #1127
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie, nawet sama czytałam bo przez moment tak mi to weszło na głowę, że się zastanawiałam nad zakupem i innymi opcjami. Kwota jednak spora jakby nie było... 🤦☠♀️
Przedstawiciel po sprzedanych 5 otrzymuje jeden dla siebie. Ale nie wiem czy to jest ten pierwszy, który otrzymuje na wstępie do pokazów czy zupełnie nowy.
Na szczęście szybko mi przeszło i jednak dalej gotuję w zwykłych garnkach
Natomiast jakiś sprzęt by mi się przydał bo nawet po mikser biegam na dół do mamy.

Mnie te tm i lidlomixy kusiły bo ja mam dwie lewe ręce w kuchni, początkowo myślałam, że to takie urządzenie "wrzuć i samo zrobi" ale chyba jednak nie do końca
W każdym razie raczej będę szukała jakiegoś zwykłego miksera czy robota planetarnego, sama nie wiem...
A z czego Wy korzystacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam
robot planetarny z dodatkowymi nakładkami do szatkowania, wyciaskania soku, dzbankiem-blenderem kielichowym
blender ręczny z dodatkami typu trzepaczka, pojemnik do rozdrabniania
wagę kuchenną ( wielkości tableta )
i garnki ( większość stal ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 15:11   #1128
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja niestety też...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do pewnego momentu życia o gotujących i sprzątających facetach czytałam tylko na Wizażu. Gdy przeprowadziłam się do większego miasta, to zobaczyłam wreszcie na własne oczy te "okazy" i trochę mi to przywróciło wiarę w ludzkość.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 15:53   #1129
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Do pewnego momentu życia o gotujących i sprzątających facetach czytałam tylko na Wizażu. Gdy przeprowadziłam się do większego miasta, to zobaczyłam wreszcie na własne oczy te "okazy" i trochę mi to przywróciło wiarę w ludzkość.
Może to zalezy od środowisk, na wsiach i w małych miasteczkach nadal panuje podział obowiązek względem płci/
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 16:13   #1130
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 16:18   #1131
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Ale jak tak pomyślę, to super mają ci faceci. Nie muszą nic robić w domu, bo za pewnik zostaje przyjęte, że się do tego nie nadają. Cud, miód. Wygrali życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:41   #1132
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Do pewnego momentu życia o gotujących i sprzątających facetach czytałam tylko na Wizażu. Gdy przeprowadziłam się do większego miasta, to zobaczyłam wreszcie na własne oczy te "okazy" i trochę mi to przywróciło wiarę w ludzkość.
Ja już na studiach takich poznałam, widziałam dokładnie ten proces dobierania się w pary najpierw woził brudne gacie do mamy, a potem dziewczyna przejmowała obowiązki pralnicze. I kuchenne, i cała resztę no niestety, kobiety same sobie to robią, jest mnóstwo facetów ogarniętych, częśc z tych dup wołowych jest do ogarnięcia, a część nie i ja nie rozumiem po co się z takim typem w ogóle wiązać 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:23   #1133
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Taki właśnie jest mąż mojej kuzynki. Wróci z pracy i dosłownie palcem nie kiwnie, ona wraca z pracy i ma drugi etat w domu. Plus jej koronny argument, że po ślubie faceci się zmieniają. Mówię jej, że ja ze swoim partnerem robimy wszystko razem, gotujemy, sprzątamy, prasujemy, a ona na to, że to dlatego, że nie mamy ślubu
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:33   #1134
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

To ja mam wręcz odwrotnie. Od kiedy zamieszkałam z nowym facetem to w domu palcem nie kiwnelam. On gotuje, on sprząta, on robi zakupy. Jeśli zajdę w ciążę to on weźmie urlop, a ja po kilku tygodniach wrócę do pracy. Aż mi teraz głupio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:09   #1135
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;88529159]Taki właśnie jest mąż mojej kuzynki. Wróci z pracy i dosłownie palcem nie kiwnie, ona wraca z pracy i ma drugi etat w domu. Plus jej koronny argument, że po ślubie faceci się zmieniają. Mówię jej, że ja ze swoim partnerem robimy wszystko razem, gotujemy, sprzątamy, prasujemy, a ona na to, że to dlatego, że nie mamy ślubu [/QUOTE]Chociaż pamiętam taki wątek, gdzie laska pisała, że facet przed ślubem coś tam robił, a po ślubie stwierdził, że to przecież zadania żony i w ogóle o co chodzi . Pamiętam to, bo miałam wtedy lekki wybuch mózgu.
I jeszcze nawiązując do tych gadek "na pewno tak będzie", to przypomniały mi się studia i święte oburzenie koleżanek z grupy na moje wtrącenie do ich rozmowy o wybieraniu ciuchów facetowi - "zobaczysz, też będziesz wybierała!!!!1111oneone". No i kurde nie wybieram Czułabym się jak z wielkim bobasem jakimś, masakra.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:15   #1136
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Chociaż pamiętam taki wątek, gdzie laska pisała, że facet przed ślubem coś tam robił, a po ślubie stwierdził, że to przecież zadania żony i w ogóle o co chodzi . Pamiętam to, bo miałam wtedy lekki wybuch mózgu.
I jeszcze nawiązując do tych gadek "na pewno tak będzie", to przypomniały mi się studia i święte oburzenie koleżanek z grupy na moje wtrącenie do ich rozmowy o wybieraniu ciuchów facetowi - "zobaczysz, też będziesz wybierała!!!!1111oneone". No i kurde nie wybieram Czułabym się jak z wielkim bobasem jakimś, masakra.


Taakkkk!! Bylam w szoku, jak znajoma spotkana w sklepie powiedziała, że robi zakupy mężowi, ale bez męża, bo on nie umie


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:20   #1137
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88529253][/b]
Taakkkk!! Bylam w szoku, jak znajoma spotkana w sklepie powiedziała, że robi zakupy mężowi, ale bez męża, bo on nie umie
[/QUOTE]


To tak samo jak ze sprzątaniem, najpierw robiła to mamusia, potem dziewczyna/żona.

Mam takiego znajomego, co przez całe studia jadł gotowce: pierogi, pyzy, sosy ze słoika, bo on nie będzie się uczyć gotować skoro i tak to będzie robić kiedyś jego żona
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:21   #1138
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-21 o 21:03
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:36   #1139
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;88529159]Taki właśnie jest mąż mojej kuzynki. Wróci z pracy i dosłownie palcem nie kiwnie, ona wraca z pracy i ma drugi etat w domu. Plus jej koronny argument, że po ślubie faceci się zmieniają. Mówię jej, że ja ze swoim partnerem robimy wszystko razem, gotujemy, sprzątamy, prasujemy, a ona na to, że to dlatego, że nie mamy ślubu [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
To ja mam wręcz odwrotnie. Od kiedy zamieszkałam z nowym facetem to w domu palcem nie kiwnelam. On gotuje, on sprząta, on robi zakupy. Jeśli zajdę w ciążę to on weźmie urlop, a ja po kilku tygodniach wrócę do pracy. Aż mi teraz głupio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No raczej jakbym miała sama to robić, to czasu na wizaż by nie było
Gotuję w tygodniu, bo lubię, nie mam obowiązku , a sprzątaniem on się zajmuje
Po ślubie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:45   #1140
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No raczej jakbym miała sama to robić, to czasu na wizaż by nie było
Gotuję w tygodniu, bo lubię, nie mam obowiązku , a sprzątaniem on się zajmuje
Po ślubie
U mnie gotuje facet, bo lubi dobra kuchnie, a ja jem byle co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 08:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.