powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi....... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 11:04   #1
meryx90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3

powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......


mam konto na wizażu ale założyłam specjalnie nowe bo login zna sporo osób z mojego tzw. "reala".
jestem z Tz niecałe 2 lata, mieszkamy w 2 roznych miastach (ale nieduza odleglosc) i dojezdzam na weekendy, mieszka w domu z rodzicami jednak uwaga jest to dom PODZIELONY a wiec jakby mial swoj (tak pisze zeby uniknac uwag ze zwalam sie na głowe jego rodzicom ), jednak bedac tam wiadomo ze widuje jego rodzicow. Sa naprawde super i dobrze mnie przyjmuja, zwlaszcza jego mama, jest rewelacyjna - pisze o tym bo to ważne w całym kontekście.
Jednak tydzien temu spotkała mnie głupia sytuacja i nie bardzo wiem jak sie do tego odnieść . Tz ma siostre ktora mieszka za granica i jak przylatuje to przywozi duzo ciuchow ktorych juz nie chce, dla swojej mamy ale tez zeby wydala co nie potrzebuje. Dostałam od jego mamy duzo rzeczy po jej córce (kilka worków) - wszystkie jak nowe, markowe, ładne, wziełam, podziekowałam goraco i nosze (ten sam rozmiar mamy) i to było powiedzmy rok temu, pozniej jeszcze cos tam mi dała pare razy ale pojedyncza rzecz np koszula ktorej córka nie chce bo nie wchodzi, ona nie wchodzi a ja wchodze itp zawsze brałam i nie widzialam w tym nic złego a rzeczy bardzo fajne. Żeby nie było głupio ze tylko biore i biore - wiele razy piekłam jego rodzicom jakieś ciasto, ciasteczka lub przyjechałam z dobrym winem albo ładnym kwiatkiem.
Natomiast tydzien temu spotkała mnie głupia sytuacja. Tz dał bluzke oraz w rekach taki wielki stos majtek upchnietych i powiedzial ze to od jego mamy, akurat wyjezdzalismy wiec na szybko wzielam bez ogladania, w biegu zegnajac sie podziekowalam jego mamie. Potem w domu u siebie patrze na te majtki a w zasadzie stringi (jakies 8 par) i one sa uzywane i to widac ze normalnie uzywane.. dwie pary sa powiedzmy wyosoko-markowe a reszta takie zwykłe z h&m i widac ze to nie sa np tylko mierzone, bo z dwóch par stringów wystaja z tyłu takie niteczki elastyczne w duzej ilosci, dwie pary maja tak sprane metki ze nie widac firmy no i generalnie widac ze uzywane to one były normalnie i na pewno nie krótko.. powiem wiecej połowa tych stringów jest tak zniszczona ze ja takie majtki wyrzucałam..
Teraz do rzeczy - do mamy Tz nie mam pretensji, na pewno nie miala złych intencji, kobieta ma swoje lata (tz i jego siostra sa w srednim wieku), mogła jakims cudem po prostu nie pomyśleć ze to nie wypada.
Natomiast chodze wsciekła na Tz. Wiem ze przegladał te majtki bo sie pakowałam wtedy w 2 pokoju i widziałam ze je przegladał i ułozył zanim mi dał, wiec na 1000% widział ze sa bez metek i ze nie sa to nowe stringi. Jestem zła ze mi dał gacie po swojej siostrze. Nie wiem tylko czy powinnam mu je oddac czy po prostu zostawic (oczywiscie nie nosic) i zostawic ten temat? W kazdym razie poczułam sie fatalnie jak je obejrzałam w domu. Co prawda duzo nie zarabiam niestety ale na majty mnie stać o czym on wie, a juz jego zdecydowanie stac by kupic mi nowe.
Myslicie ze przesadzam? A wy jak byscie sie poczuły? Moze jestem przewrazliwiona ale jest mi po prostu przykro. W sytuacji gdyby moja mama wyskoczyła z gaciami po bracie/tacie ze mam je dac Tz to by sie skonczyło awantura nawet gdyby miała dobre checi. A on wział i mi dał .

Edytowane przez meryx90
Czas edycji: 2015-04-29 o 11:12
meryx90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:24   #2
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

ja bym pewnie zwróciła mu uwagę ale nie miałabym pretensji tylko powiedziała co i jak, może on po prostu nie zwrócił uwagi że są używane tylko przeglądał na szybko co to? awantury na pewno bym nie robiła
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:33   #3
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Na faceta bym się nie wsciekała za to, że nie pomyślał o czymś tak jak ty, tylko spokojnie z nim porozmawiała. Może i widział że pakowałaś majki, ale myślisz, że przyszło by mu do głowy sprawdzać czy mają metkę i czy były używane? Ja jak kupuję mojemu mężowi bokserki np na targu gdzieś to zawsze piorę to przed użyciem i odrywam metki, myślisz że kiedykolwiek mnie zapytał "czego jego nowe gacie nie mają metek"? Nigdy.

Poza tym jeśli faktycznie jego matka dała ci używane gacie po siostrze to znaczy że może w tym domu nie mają nic przeciwko temu, że ktoś nosi czyjeś gacie. A to znaczy że skoro twój facet był wychowywany w tym domu gdzie jest taki zwyczaj to facet zwyczajnie może nie wiedzieć, że popełnił jakiś nietakt. Trzeba mu to spokojnie uświadomić.

A z tymi gaciami to nie wiem co zrobić. Może spróbuj zapytać jego matkę czy nie oddała tych gaci przez przypadek.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:34   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

przesadzasz.
obróć to w żart (kochanie, chyba nas stać na nowe gatki dla mnie, a nie uzywki po twojej siostrze?) i wyrzuć te gacie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:39   #5
meryx90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przesadzasz.
obróć to w żart (kochanie, chyba nas stać na nowe gatki dla mnie, a nie uzywki po twojej siostrze?) i wyrzuć te gacie.

dzięki, to chyba najlepsza opcja awantury na pewno nie zamierzałam robic, po prostu zrobiło mi sie troszke przykro... nie, na 1000% widział ze to nie nowe majtki bo je sobie ogladał a ja potem nie zdazyłam
meryx90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 12:21   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przesadzasz.
obróć to w żart (kochanie, chyba nas stać na nowe gatki dla mnie, a nie uzywki po twojej siostrze?) i wyrzuć te gacie.

Ja bym awantury żadnej nie robiła, bo pewnie nie chcieli źle. Może to rzeczywiście u nich w rodzinie normalne, ludzie są różni i pewnie chcieli dla Ciebie dobrze, a wyszło jak wyszło.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 12:26   #7
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Przesadzasz
Obrócić w żart jak najbardziej
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 12:56   #8
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Wyrzuc i tyle,nie ma co sie przejmowac i robic afery,jak powiesz facetowi to on powie mamie a mama powie siostrze i z glupich majtek wyjdzie draka.
Moja kuzynka tez przywozi worki z ciuchami z Francji,w tych worach to jest wszystko nawet biustonosze i skarpetki nie mowiac o majtkach.bielizne wyrzucamy,to co nam sie przyda bierzemy a reszte w dobrym stanie rozdajemy.Nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby sie obrazac za biustonosze i ponczochy
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:14   #9
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Czasami w ciuchlandach widzę jak niektórzy przebierają w koszu z majtkami, znaczy się, że jednak ktoś nie ma oporów nosić używanych majtek.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 14:16   #10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

zdecydowanie przesadzasz
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:05   #11
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Opowiem wam, bo przydarzyła mi się podobna sytuacja kilka dni temu. Moja mama ma sąsiadkę, a ta ma córkę starszą nieco ode mnie. Ta córka pracowała jakiś czas temu w sklepie odzieżowym, ale sklep zlikwidowano a ona wyjechała. Sąsiadka jak wpadła w gości do mojej mamy to od tej córki przyniosła mi... hmm... takie koszulko-staniki dwie pary. Nie było mnie wtedy, ale jak wróciłam i zajrzałam do szuflady w swojej komodzie zobaczyłam tam używaną bieliznę. Podobno miało być to nowe, z likwidacji tego sklepu, ale ani metek nie ma ani na nowe to nie wygląda, wręcz przeciwnie - po wewnętrznej stronie tych koszulek są małe kluseczki takie jak to zwykle na znoszonych materiałach. Nic nie powiedziałam, wyrzucę to wraz ze starymi swoimi ubraniami do kontenera na odzież
Nie rób awantury, na drugi raz przejrzyj i powiedz, że nie nosisz takiej bielizny to przestaną ci dawać.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 18:59   #12
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Długa historia, myślałam po tytule i długości że chodzi o to że podejrzewasz zdradę

Faceci nie zwracają uwagi na takie rzeczy, ja bym powiedziała co mi leży na wątrobie i tyle, bez awantur czy kłótni. Po co macie żreć się o gacie
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 20:44   #13
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Nie widzę powodu do awantury. Mogło być tak, ze w pośpiechu czy jakimś zamieszaniu ofiarodawczyni przeoczyła, że majtki są używane. Twój TZ też być może po prostu je wziął nie patrząc.
Taka sytuacja zdarza się pierwszy raz, więc ja bym obstawiała jakiś czynnik zewnętrzny.

Dyskretnie je wyrzuć i tyle. Ale dyskretnie i bez komentarzy i awantur.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 20:48   #14
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

no niech będzie -nie rób draki,i moze w żartach coś napomknij


ale swoją drogą dziwne że tyle osób i nikomu nie przeszło przez myśl że to niestosowne. i siostra i mama i Twój facet ?chciałby Cie oglądać w stringach siostry ?
--
i żeby specjalnie z zagranicy używane majtki wieźć ?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 09:46   #15
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

nie warto robić awantury, wyrzuć je i po sprawie. Napomknij tylko Tż, że używanej bielizny nie chcesz nosić i już
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:18   #16
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

A może oddaj swojemu chłopakowi (najlepiej przy jego matce) i przeproś, że niechcący zabrałaś bieliznę jego siostry, bo przecież wiesz, że nie dałaby Ci używanych majtek
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:34   #17
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez anna_wawa Pokaż wiadomość
A może oddaj swojemu chłopakowi (najlepiej przy jego matce) i przeproś, że niechcący zabrałaś bieliznę jego siostry, bo przecież wiesz, że nie dałaby Ci używanych majtek

Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:01   #18
meryx90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

albo ukradne gacie tacie i mu dam i powiem ze nie chce bo go uwierały w jajka ale sa markowe i mało noszone wiec mu daje
meryx90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:14   #19
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez meryx90 Pokaż wiadomość
mam konto na wizażu ale założyłam specjalnie nowe bo login zna sporo osób z mojego tzw. "reala".
jestem z Tz niecałe 2 lata, mieszkamy w 2 roznych miastach (ale nieduza odleglosc) i dojezdzam na weekendy, mieszka w domu z rodzicami jednak uwaga jest to dom PODZIELONY a wiec jakby mial swoj (tak pisze zeby uniknac uwag ze zwalam sie na głowe jego rodzicom ), jednak bedac tam wiadomo ze widuje jego rodzicow. Sa naprawde super i dobrze mnie przyjmuja, zwlaszcza jego mama, jest rewelacyjna - pisze o tym bo to ważne w całym kontekście.
Jednak tydzien temu spotkała mnie głupia sytuacja i nie bardzo wiem jak sie do tego odnieść . Tz ma siostre ktora mieszka za granica i jak przylatuje to przywozi duzo ciuchow ktorych juz nie chce, dla swojej mamy ale tez zeby wydala co nie potrzebuje. Dostałam od jego mamy duzo rzeczy po jej córce (kilka worków) - wszystkie jak nowe, markowe, ładne, wziełam, podziekowałam goraco i nosze (ten sam rozmiar mamy) i to było powiedzmy rok temu, pozniej jeszcze cos tam mi dała pare razy ale pojedyncza rzecz np koszula ktorej córka nie chce bo nie wchodzi, ona nie wchodzi a ja wchodze itp zawsze brałam i nie widzialam w tym nic złego a rzeczy bardzo fajne. Żeby nie było głupio ze tylko biore i biore - wiele razy piekłam jego rodzicom jakieś ciasto, ciasteczka lub przyjechałam z dobrym winem albo ładnym kwiatkiem.
Natomiast tydzien temu spotkała mnie głupia sytuacja. Tz dał bluzke oraz w rekach taki wielki stos majtek upchnietych i powiedzial ze to od jego mamy, akurat wyjezdzalismy wiec na szybko wzielam bez ogladania, w biegu zegnajac sie podziekowalam jego mamie. Potem w domu u siebie patrze na te majtki a w zasadzie stringi (jakies 8 par) i one sa uzywane i to widac ze normalnie uzywane.. dwie pary sa powiedzmy wyosoko-markowe a reszta takie zwykłe z h&m i widac ze to nie sa np tylko mierzone, bo z dwóch par stringów wystaja z tyłu takie niteczki elastyczne w duzej ilosci, dwie pary maja tak sprane metki ze nie widac firmy no i generalnie widac ze uzywane to one były normalnie i na pewno nie krótko.. powiem wiecej połowa tych stringów jest tak zniszczona ze ja takie majtki wyrzucałam..
Teraz do rzeczy - do mamy Tz nie mam pretensji, na pewno nie miala złych intencji, kobieta ma swoje lata (tz i jego siostra sa w srednim wieku), mogła jakims cudem po prostu nie pomyśleć ze to nie wypada.
Natomiast chodze wsciekła na Tz. Wiem ze przegladał te majtki bo sie pakowałam wtedy w 2 pokoju i widziałam ze je przegladał i ułozył zanim mi dał, wiec na 1000% widział ze sa bez metek i ze nie sa to nowe stringi. Jestem zła ze mi dał gacie po swojej siostrze. Nie wiem tylko czy powinnam mu je oddac czy po prostu zostawic (oczywiscie nie nosic) i zostawic ten temat? W kazdym razie poczułam sie fatalnie jak je obejrzałam w domu. Co prawda duzo nie zarabiam niestety ale na majty mnie stać o czym on wie, a juz jego zdecydowanie stac by kupic mi nowe.
Myslicie ze przesadzam? A wy jak byscie sie poczuły? Moze jestem przewrazliwiona ale jest mi po prostu przykro. W sytuacji gdyby moja mama wyskoczyła z gaciami po bracie/tacie ze mam je dac Tz to by sie skonczyło awantura nawet gdyby miała dobre checi. A on wział i mi dał .
Daj spokój, wywal te gacie i po sprawie. Wiekszośc facetów może nawet nie zwrócić na to uwagi, może nawet twój myslał, że to nowe, albo ze to normalne że kobiety dzielą się ciuchami
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:02   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez anna_wawa Pokaż wiadomość
a może oddaj swojemu chłopakowi (najlepiej przy jego matce) i przeproś, że niechcący zabrałaś bieliznę jego siostry, bo przecież wiesz, że nie dałaby ci używanych majtek
10 / 10. :d
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 19:37   #21
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez anna_wawa Pokaż wiadomość
A może oddaj swojemu chłopakowi (najlepiej przy jego matce) i przeproś, że niechcący zabrałaś bieliznę jego siostry, bo przecież wiesz, że nie dałaby Ci używanych majtek
najlepsze rozwiązanie
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 15:21   #22
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez anna_wawa Pokaż wiadomość
A może oddaj swojemu chłopakowi (najlepiej przy jego matce) i przeproś, że niechcący zabrałaś bieliznę jego siostry, bo przecież wiesz, że nie dałaby Ci używanych majtek
okropne by bylo takie zachowanie. Kobieta pewnie chciala dobrze, a tutaj panienka robi przedstawienie, zamiast zalatwic to dyskretnie lub umiejetnie obrocic a zart. Rozne ludzie maja zwyczaje, moze u nich sie dziela gaciami. Jak nie ma pewnosci, ze ktos chcial cie celowo urazic, to lepiej takiego cyrku nie urzadzac z powodu kilku par gaci na dodatek.
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:02   #23
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez ulfrinn Pokaż wiadomość
okropne by bylo takie zachowanie. Kobieta pewnie chciala dobrze, a tutaj panienka robi przedstawienie, zamiast zalatwic to dyskretnie lub umiejetnie obrocic a zart. Rozne ludzie maja zwyczaje, moze u nich sie dziela gaciami. Jak nie ma pewnosci, ze ktos chcial cie celowo urazic, to lepiej takiego cyrku nie urzadzac z powodu kilku par gaci na dodatek.
Zgadzam się
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:08   #24
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Przemilczałabym sprawę i zutylizowała te nieszczęsne majtki W lumpeksach niektórzy kupują bieliznę i stroje kąpielowe, zatem może one nie widziały w tym niczego dziwnego.

Co najwyżej od następnej porcji ubrań zaczęłabym je przeglądać. Zawsze możesz nie wziąć mówiąc, że tego byś nie nosiła, a może mają inną osobę, której chciałyby to wydać
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 21:47   #25
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: powinnam to zwrócić? czy przemilczeć temat? używane stringi.......

Cytat:
Napisane przez ulfrinn Pokaż wiadomość
okropne by bylo takie zachowanie. Kobieta pewnie chciala dobrze, a tutaj panienka robi przedstawienie, zamiast zalatwic to dyskretnie lub umiejetnie obrocic a zart. Rozne ludzie maja zwyczaje, moze u nich sie dziela gaciami. Jak nie ma pewnosci, ze ktos chcial cie celowo urazic, to lepiej takiego cyrku nie urzadzac z powodu kilku par gaci na dodatek.
Zgadzam sie.
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 22:47:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.