Hybrydy CND Shellac - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-12, 21:26   #1
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284

Hybrydy CND Shellac - problem


Dziewczyny, mam problem. W związku z uczuleniem na Semilac zdecydowałam się przejść na CND Shellac, który podobno jest "Mercedesem" wśród hybryd. Dzisiaj przyszła paczka, przed chwilą pomalowałam, ale mam wątpliwości, czy to oryginał :/ Martwią mnie następujące kwestie:

1. Baza była chyba niedokręcona, bo po wyjęciu z pudełka okazało się, że butelka się lepi.

2. Pędzelki nie wydają się być szczególnie dobrej jakości - włosie się skleja i wygina, co utrudnia malowanie.

3. Śmierdzą. I to jest to, co najbardziej mnie niepokoi. Wszędzie na blogach czytam, że Shellac taki fajny, bo nie śmierdzi jak Semilac, jakaś pani ekspert od CND twierdzi, że brak zapachu tp zaleta ich produktu... Moje Semilaci miały delikatny zapach, wyczuwalny tylko, gdy trzymało się nos blisko butelki, a te walą jak zwykły lakier do paznokci :/ I to do tego stopnia, że moja babcia wyczuła to od razu po wejściu do pokoju, a mnie po całym tym czasie spędzonym na malowaniu zaczęła boleć głowa i czuję się podduszona tym smrodem (podobnie jak po malowaniu zwyklakami).



Czy któraś z pań używających Shellac'a mogłaby się wypowiedzieć, szczególnie w kwestii jego zapachu?



PS Zamawiałam z Vanity.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:03   #2
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: Hybrydy CND Shellac - problem

Hej, nie miałam oryginałow, ale tu linki czym sie różnią oryginały od podrób
https://www.google.pl/imgres?imgurl=...fQzkM%3A&w=800
podróba https://www.google.pl/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8
ale ostatnio kupilam swiadomie podroby z chin i maja taki spod jak w drugim linku, ale nie smierdza tylko maja lekko wyczuwalny smrodek... tylko ze jak kupowałam to mozna było kupic tez 'oryginał' za wyzsza cene... wiec nawet ten biały spod z numerami nie daje gwarancji ze to bedzie oryginał
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 13:09   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy CND Shellac - problem

Proszę pisać w wątku o shellaca. Jestem na telefonie wiec nie przeniose. Zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 14:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.