Odchudzanie niewielkim kosztem! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 13:46   #211
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

aniaa92g witaj, powiedz nam coś o sobie

dla mnie i jedna i druga opcja jest dużą motywacją. Jak schudnę, to będę wiedziała że się da, nawet nie tak wielkim wysiłkiem i nie będę się obżerać bo szybciej zrzucę zbędnę kilogramy. A jak waga będzie taka sama to zmotywuje mnie to do większego wysilku

Edytowane przez 9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Czas edycji: 2012-06-20 o 14:10
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:15   #212
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

dzisiaj pojechałam po całości....nie będę nawet mówić co zjadłam bo wstyd
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:24   #213
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!



A więc mam 19 lat i studiuję jeśli chodzi o wymiary i wage to podam dopiero w piątek Głównie chodzi mi o zrzucenie mojego okropnego brzucha i boczków, bo wyglądam jak w ciąży fajnie by było też zmniejszyć pupe! mam też problem z cellulitem, ale staram się chodzić duzo i troszkę ćwiczyć i zakupiłam sobie również serum z Eveline, które będe wcierać dwa razy dziennie, boy wygładziło skóre chociaż! Staram się jeść owoce i warzywa, np dzisiaj na śniadanie truskawki i banan w jogurcie naturalnym, pycha!
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:28   #214
ivanesca
Raczkowanie
 
Avatar ivanesca
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Send a message via Skype™ to ivanesca
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość


A więc mam 19 lat i studiuję jeśli chodzi o wymiary i wage to podam dopiero w piątek Głównie chodzi mi o zrzucenie mojego okropnego brzucha i boczków, bo wyglądam jak w ciąży fajnie by było też zmniejszyć pupe! mam też problem z cellulitem, ale staram się chodzić duzo i troszkę ćwiczyć i zakupiłam sobie również serum z Eveline, które będe wcierać dwa razy dziennie, boy wygładziło skóre chociaż! Staram się jeść owoce i warzywa, np dzisiaj na śniadanie truskawki i banan w jogurcie naturalnym, pycha!
Witam quasi-rówieśniczkę mam podobny problem. serum eveline na mnie nie podziałało, a przez dwa miesiace byłam konsekwentna... nie zauważyłam poprawy więc porzuciłam.
Dziewczyny u mnie dziś na bogato, krewetki z makaronem (durum, ofc) bo nie jadłam śniadania wieczorem planuję zupę brokułową i basen Już kilo spadło
__________________
67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56
ivanesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:32   #215
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Witajcie powiecie że nie powinnam, ale dziś na sniadanie zjadłam kawałek drożdowego z czereśniami - bratowa zrobiła nie mogłam jej przeciez odmówić potem pobiegłam na miasto i jak wróciłam czekał na mnie bigos, za ktorym wręcz przepadam i znowu sobie pozwoliłam na dwie chochelki ale za to bez chleba, w miedzy czasie dużo wody bo dziś Sahara
Cytat:
Napisane przez coffee_time Pokaż wiadomość
creativve to bardzo ciekawe co piszesz, zwłaszcza o tym 'dniu truskawkowym' chyba sobie coś takiego zrobie
Menu truskawkowe tyczy się diety z Naturehouse
Znajoma bardzo sobie chwali, ale własnie wspomaga się rożnymi suplementami i widac że ładnie jej waga spada.
Sniadanie - szklanka kawy, 2 grzanki razowe z wędliną drobiową, lub twarogiem, pomarancza.
IIsniadanie - 1 kubek truskawek
Obiad - 2 kubki truskawek, miesco z piersi kurczaka zapiekane, sałatka z kapusty, pomidora, ogorka, cebulki, oliwek
Podwieczorek - jogurt, 1 kubek truskawek
Kolacja - koktajl na bazie maślanki z truskawkami, zapiekanka z kurczaka z cukinią.
Na koniec wszystko podliczone ile Kcal, białek, tłuszczy, błonnika, węgli. Nie podam ich bo w to wchodzą te suplementy, które zakupuje sie na miejscu u dietetyka.


Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Też trzymam się zasady, że kolacja 2-3 godziny przed snem, jak jest czystobiałkowa to może być nawet 1 godz przed. W dodatku staram się jeść co 3-3,5 godziny, żeby nie zwolnić metabolizmu, oczywiście nie obżerać się za każdym razem ;d Wyczytałam jeszcze, że niezdrowo jest pić w czasie jedzenia bo wtedy rozpycha się żołądek i musimy więcej w niego pakować, żeby czuć sytość. Należy pić 0,5 godziny przed posiałkiem albo/i 1-1,5 godz po.
Dokładnie, masz rację, ja na niełączeniu trzymam się zasad i nie piję minimum 30 minut przed posilkiem i po posilku - rożnie wychodzi choć staram się mieć przerwe godzinną bardzo mi to służy, szybko w sobie wyrobiłam ten nawyk, zapycham się wodą i nie dojadam tak bardzo

Cytat:
Napisane przez mimmika Pokaż wiadomość
Ja zawzięcie miksuję otręby na śniadanie z owocami i jogurtem. Potam szybki spacer do pracy. Co najmniej 2 l wody w pracy. Plus jedzenie z domu. Walczę z przekąskami i słodyczami. zazwyczaj tę walkę przegrywam. Od jutra tylko owoce i to tylko te z końcówką "berry" w angielskiej nazwie.
To mamy bardzo podobny cel a sniadania u mnie nie raz wyglądają bardzo podobnie, kupiłam otręby granulowane z żurawiną i do jogurtu i owocow zawsze dodaje po łyżce, widze ze też mi to słuzy, zwiększa się przemiana materii. A już najlepsza jest po czerwonej herbacie, dla mnie jak zbawienie

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie
co sądzicie o tzw. Naturehouse ?
Warto iść? bo nie wiem czy się nie pogrąże u tej babki :P
Znajome chodzą i bardzo sobie chwalą, choć ja bardzo sceptycznie na to patrze. Ale trzeba przyznać że lecą z wagi.

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
moja koleżanka była kilka miesięcy na tamtej diecie. nie idz! schudła dzięki jakims tabletkom którymi tamta ją faszerowała, nawet sporo bo 20 kg, ale wróciło w przeciągu 3 miesięcy. nie mogłą jeść nic makaronów rysżu kaszy no i w ogóle jakoś przesrane. np podwieczor jogurt z jakimś proszkiem który tamta dała. wszystko rozpisane na 1147 ckal, 1201 ckal, tyle białka tyle tego, nic wiecej, nic mniej. nie polecam.
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
a płaciła cos? bo wlasnie przeczytałam, ze darmowe to jest, znaczy porada i ze na pierwszej wizycie badają skład ciała - i w sumie to bardzo mnie zaciekawiło no jakby nie patrzeć to chyba każda z nas chciałaby wiedzieć ile co waży
Cytat:
Napisane przez ivanesca Pokaż wiadomość
też mnie Naturhouse ciekawi ze względu na to badanie ale się boję, że mnie i tak wmanewrują w te tabletki za 130zł :/
Konsultacje sa darmowe, ale juz na pierwszym spotkaniu proponują odpowiednie suplementy, także tylko za to płacisz, a z rozmowy wychodzi ze zawsze cos będziesz łykać, więc koszt każdej wizyty to minimum 100zl. Cotygodniowe spotkania, ważenie, mierzenie poziomu wody i tłuszczu w organizmie. Każdorazowo nowe menu, pod zapotrzebowanie, ale spalasz tłuszcze albo zrzucasz wode.
Też mnie korci to badanie i dla jednej wizyty chyba bym była skłonna poświęcić pare złotych. Ale miesiac w miesiąc około 500zł tam zostawiać to odpada.

A ostatnio zakupiłam detocell bo walcze z cellulitem nim na wsyztskie sposoby, nie wiem co mnie pokusilo póki co czekam na efekty, jedynie moge powiedzieć, że męcze sie po nich szybciej i biegam czesto do wc, jako takich zmian nie widać, ale dopiero pierwsze opakowanie poszło w ruch.
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:35   #216
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
dzisiaj pojechałam po całości....nie będę nawet mówić co zjadłam bo wstyd
oj to nie dobrze! masz! w podpisie widze '19 dni bez slodyczy'-jestes pewna ze to nie ma wplywu na to ze sie sie rzuciłaś na jedzenie ?
moze lepiej czasem sobie na cos pozwolic?
no ja nadal jestem przeciwna temu naturehouse..;| ale oczywiście jesli chcesz , próbuj! choć chyba lepiej pojsc raz w miesiacu do dietetyczki, co by ci ustalila taką diete mniej wiecej, a nie kazdy dzien rozpisany, no chyba ze ktos tak woli..

Edytowane przez klaudiak96
Czas edycji: 2012-06-20 o 14:40
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:37   #217
zaajka
Raczkowanie
 
Avatar zaajka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 86
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Hej dziewczęta

U mnie dziś jak narazie bez żadnych grzeszków, nawet do słodyczy mnie nie ciągnie z czego jestem dumna.
Co do ważenia mi to obojętnie jaki dzien będzie, wymiary też podam w piątek bo nie posiadam centymetra
Na sniadanie u mnie dzis 2 kanapeczki z sałatą i szynką
obiad makaron z twarożkiem i cebulką

Witam nowe dziewczyny
__________________
Wracam do Formy
62
-61-60-59-58-57-56-55
zaajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 14:43   #218
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;34818107]
Motywacja na dziś:


Wybaczcie, ale chyba mam bzika na punkcie zgrabnej pupy

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Edytowałam główny wątek. Jest nas na dzień dzisiejszy 21. Jeśli chcecie podać jakieś dane, to proszę bardzo- zmodyfikuję Jeśli jest jakaś pomyłka to również dajcie znać- poprawię Osoby które nie będą się udzielały w miarę regularnie będę usuwać, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać wątku[/QUOTE]

Ale fajne zdjątko! Chciałabym taki tyłek! Mój jest niestety dość mały i płaski, nawet jak tyle ważę, co teraz Fajnie, że wklejasz bo ja chętnie sobie takie inspiracje przeglądam, ale nie chce mi się szukać, nie mam pomysłu gdzie

O jaki mam ładny fioletowy kolorek
Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
wiesz co , własnie nie pamiętam jak to było..chyba za samą wizytę nie, ale po wyjściu OD RAZU był tak jakby sklepik i te zioła i ta 'dietetyczka' szła za nią i ona musiała to kupić. no bo jak nie to nastepnej wizyty by chyba nie było czy coś. ja na twoim miejscu poszukałabym na grouponie lub gruperze jakiś ofert-kiedyś tak zrobiłam i za 65 zł miałam wizytę u dietetyczki. teraz do niej chodze i płacę róznie od 100-135 zł, ale naprawde mi pomaga, meegamotywuje, podsuwa pomysły na obiady ale przede wszystkim mam pewność że dobrze odżywiam sie w ten sposob, że nie popełniam błędów, które wczesniej mimo 'zdrowej diety' popełniałam. bada mi tkanka tłuszczową, masę mięśniową, zawartość wody, wapnia etc no i co miesiąc-dwa(w zależnosci kiedy do niej pojde) mam czarno na białym czy jest lepiej czy gorzej. w takim sprawach warto zainwestowac
Co do takich diet układanych przez dietetyka to często jest tak, że drogo wychodzą te składniki, moja koleżanka miała taką dietę ułożoną, że np. jednego dnia w tygodniu miała do zjedzienia 1/3 opakowania czegoś tam, a potem już ta rzecz się nigdzie w rozpisce nie przewijała, więc szło do kosza, albo ktoś inny musiał zjeść.

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Jasne, ze możesz Witamy a powiesz coś o sobie?
Z tym ważeniem to naprawde dobry pomysł, ale piątek rano-jeśli waga będzie mniejsza to kilka z nas na pewno łatwiej sobie pozwoli na coś niedozwolonego a ze przez weekend łatwiej no to możemy zatracić cały wysiłek. jesli bedzie to poniedziałek to w sobote i niedziele bedziemy o tym myslec no i bedzie to dla nas motywacją, ale jesli sie na cos skusimy no to 'po co cały wysiłek , skoro i tak już nie schudne..".wiec ja bym proponowała jakoś środę no bo w poniedziałek też część z nas zasypia, więc będzie cięzej.
ale jesli to nie dobry pomysł to sie dostosuje choc na razie moja waga jest popsuta i juz od dawna nie wiem ile ważę.. a szkoda , bo na pewno by mnie to zmotywowało-efekty powoli widze po brzuszku
hmm jak tak patrzę na to to widzę wiele racji w tym co piszesz Z tym piątkiem to podejrzewam, że tak by wlasnie mogło być.
Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
dzisiaj pojechałam po całości....nie będę nawet mówić co zjadłam bo wstyd
Gadaj, będą baty! Lanie po tyłku i kontunuuj dietę, jedno potknięcie nie przekreśla wszystkiego

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość


zakupiłam sobie również serum z Eveline, które będe wcierać dwa razy dziennie, boy wygładziło skóre chociaż! :
a które masz? Ja miałam to chłodzące i rozgrzewające, żadnego nie lubiłam, bo jedno parzyło a drugie mroziło za mocno przez co nie chciało mi się smarować tym w ogóle... Teraz mam balsam antycellulitowy z Venus ale coś zapominam o nim

Zjadłam na obiad zupę z buraków. Na podwieczorek nie wiem, obawiam się, że będę musiała coś kupić na mieście bo nie wiem o której do domu wrócę, a nie jest to ode mnie zależne. Na kolacje chyba robię omlet ze szczypiorkiem
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:53   #219
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Omlety na kolację są boskie! Białko+ warzywa a jak smakują! też często robię, bardzo mi smakują
w środku tygodnia chyba najlepiej się ważyć, nie? wtedy jestesmy gotowe do działania, pracy, pobudzone ! jak kiedyś regularnie ważyłam się w niedziele to o ile soboty byly idealne, to niedziele to jakieś szaleństwo.
idę zmęczyć Ewke
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:55   #220
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez ivanesca Pokaż wiadomość
Witam quasi-rówieśniczkę mam podobny problem. serum eveline na mnie nie podziałało, a przez dwa miesiace byłam konsekwentna... nie zauważyłam poprawy więc porzuciłam.
Dziewczyny u mnie dziś na bogato, krewetki z makaronem (durum, ofc) bo nie jadłam śniadania wieczorem planuję zupę brokułową i basen Już kilo spadło
Ja licze na to, że po ćwiczeniach lub po pilingu szorstką gąbką a potem po wsmarowaniu serum mój problem się troszke zmniejszy, oby!

Zupa brokułowa brzmi smacznie TŻ mnie namawia na basen, ale od miesiąca się sprzeciwiam bo się wstydzę poza tym co mi z basenu skoro nie umiem pływać?

Cytat:
Napisane przez xsylax
a które masz? Ja miałam to chłodzące i rozgrzewające, żadnego nie lubiłam, bo jedno parzyło a drugie mroziło za mocno przez co nie chciało mi się smarować tym w ogóle... Teraz mam balsam antycellulitowy z Venus ale coś zapominam o nim
Chłodzące, miałam już to pomarańczowe i lubie to uczucie i przepraszam, teraz mam nie serum, a krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ycellulit.html
używam już drugi dzien i mam wrażenie że jest wydajniejszy niż pomarańczowe serum!


Zastanawiam sie co zjeść na kolacje... myślałam o kanapkach z pastą twarożkowo tuńczykową
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:18   #221
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Omlety na kolację są boskie! Białko+ warzywa a jak smakują! też często robię, bardzo mi smakują
w środku tygodnia chyba najlepiej się ważyć, nie? wtedy jestesmy gotowe do działania, pracy, pobudzone ! jak kiedyś regularnie ważyłam się w niedziele to o ile soboty byly idealne, to niedziele to jakieś szaleństwo.
idę zmęczyć Ewke
Ja nie często jadam omlety, ale trafiłam dziś na przepis przez przypadek i tak mi się zachciało spróbować, a na kolację się nadaje Ja przeważnie mam problemy z kolacją, co jeść, żeby mi się nie znudziło

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Chłodzące, miałam już to pomarańczowe i lubie to uczucie i przepraszam, teraz mam nie serum, a krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ycellulit.html
używam już drugi dzien i mam wrażenie że jest wydajniejszy niż pomarańczowe serum!
No ja właśnie miałam taki krem jak Ty masz teraz i serum też to zielone i właśnie mnie mroziło po tym za bardzo.A co za pomarańczowe jest? Też chłodzące? A mają z Eveline jakieś bez żadnych wrażeń? Takie normalne?
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 15:23   #222
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Ale się rozpisałyście!
Ja nie mam pomysłu co zjeść ani na podwieczorek, ani na kolację. Ale chyba na podwieczorek zjem jogurt jagodowy 0% i kawałek arbuza, a na kolację moją pomidorową Albo te nieszczęsne kotleciki sojowe. Mam już trochę dość jajek:P

A może macie jakiś pomysł na coś smacznego? mam w lodówce twarożki, szynkę z indyka, celbulę, pomidora, arbuza, jogurt, kefir, kotleciki sojowe, mleko... lodówkę mam z rodzicami więc o ich półce nie wspominam, bo tam same smaczne i niezdrowe rzeczy;> mam ochotę na coś dobrze przyprawionego:P

Mnie nie ciągnie do niczego słodkiego, jedyne co to mam ochotę na keczup i czipsy...

Zdecydujcie dziewczyny kiedy się ważymy

Ja mam scrub-masaż do ciała Eveline i antycellulitowe serum Bielendy. Wydaje mi się że ani jedno ani drugie nic nie pomaga, choć ja bym chciała efekty widzieć po dwóch dniach stosowania a jak nie widzę, to się wkurzam
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:32   #223
eeuf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cześć

Dzisiaj do szkoły pojechałam na rowerze, trochę się zmachałam ale już do domu jechało mi się o wiele lepiej

Zjadłam : dwie bułki z sałatą i pomidorem, fileta z kurczaka, sałatkę i ziemniaki. Na kolację planuję wszamać jajka na twardo xD Cały czas woda już z 2 litry będzie i za chwilę zieloną herbatkę sobie zrobię.

Będąc dzisiaj w supermarkecie o mało nie padłam jak zobaczyłam te wszystkie batoniki i czekoladki ale nic nie zjadłam. Będzie więc już 3 dni bez słodyczy

Moje wymiary na dzień dzisiejszy :

brzuch79
biust 88
uda 57
łydka 34
biodra 87
talia 71

Ile ważę niestety nie wiem, bo nie mam wagi w domu ;/

Trzymajcie się dziewczyny
eeuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:02   #224
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Pomarańczowe serum : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cellulitu.html

ja mam nadzieje że pomoże, bo zaszkodzić nie zaszkodzi dodatkowo ja lubię chłodzące kosmetyki, więc nawet jeśli nic nie zrobi z udziskami, to fajnie że chłodzi

ale dzisiaj duszno!
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:10   #225
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Pomarańczowe serum : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cellulitu.html

ja mam nadzieje że pomoże, bo zaszkodzić nie zaszkodzi dodatkowo ja lubię chłodzące kosmetyki, więc nawet jeśli nic nie zrobi z udziskami, to fajnie że chłodzi

ale dzisiaj duszno!

posmaruj się serum!:P

u mnie dwa dni był skwar, a dzisiaj na szczęście duuużo chłodniej
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:09   #226
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Ważenie w środku tygodnia to faktycznie dobry pomysł. Środa byłaby super właśnie dlatego, że niezależnie od wyniku motywacja nie powinna nam spadać.

Na obiad zjadłam dzisiaj , kubek zupy pomidorowej (bez makaronu), rybę z sałatą ze śmietaną i wypiłam jedną kawę z mlekiem (bez cukru).

Kolacja: kromka chleba (bez masła) na pół : pół z wędliną, pół z koncentratem pomidorowym.

Tak przyglądam sie temu co jem, gdy o tym piszę, i dochodzę do wniosku, że poza słodyczami moim problemem jest kawa. Piję jej za dużo, a np. wodę to muszę niemal w siebie wmuszać, nawet w takie upały jak wczoraj czy dzisiaj.

A! Mam do Was jeszcze pytanie dziewczęta! Mam figurę gruszki, więc w pakiecie od losu dostałam wielkie łydki. Jakie ćwiczenia dobrze byłoby wykonywać, zeby je choć troche wysmuklić?

Edytowane przez Erykah_B
Czas edycji: 2012-06-20 o 19:16
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:56   #227
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Dzięki za wsparci dziewczyny kolacja już będzie ładna
w sobotę znów mam grilla, bo jedziemy z TŻ na wieś rano on pokosi trawę i wieczorkiem przyjadą nasi znajomi na całonocnego grilla. Także nie jest kolorowo hmm chyba będę sobie grillowała...chlebek, bo inaczej to ja nic ie schudnę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Witam nowe dziewczęta

co planujecie na kolacje?
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:18   #228
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparci dziewczyny kolacja już będzie ładna
w sobotę znów mam grilla, bo jedziemy z TŻ na wieś rano on pokosi trawę i wieczorkiem przyjadą nasi znajomi na całonocnego grilla. Także nie jest kolorowo hmm chyba będę sobie grillowała...chlebek, bo inaczej to ja nic ie schudnę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Witam nowe dziewczęta

co planujecie na kolacje?
wiadomo ze wspolne biesiadowanie jest cięzkie ale np 1 kiełbasa to ponad 300 ckal a 100 g piersi z kurczaka to ok 117. pamietaj ze chleb to nie jestety tez kalorie-1 kromka ok. 90, a najesc sie nie najesz. ja proponuje grillowane warzywa typu cukinia-pyszne zrob sobie z nich szaszłyki, zawsze to ciekawiej wyglada
ja dziś darowałam sobie podwieczorek, bo jakos nic nie chcialo mi sie wszamac, za to kolacja zrobilam sobie troche wiekszą, i jak tylko jedzonko sie w brzuszku ulozy ide troche pobiegać na kolację-połowa serka wiejskiego z truskawkami(boskie!) i brat robił pizzę, tzn kupił, podgrzewał Giuseppe, a że ostatnio sobie ją darowałam ze względu na kalorie to teraz skusiłam się na dwa małę kawałki-nie żałuje bo była pyszna, nie mam wyrzutów sumienia i nie należą mi się baty, hah czasem warto.
a poza tym w dni ktore biegam i tak potrzebuje ok 150-200 ckal wiecej żeby zjeść bo spalę z 500 tak mi powiedziala dietetyczki ze wtedy jest latwiej nie polec obżarstawu
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:29   #229
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

szczerze mówiąc to mi dziwnie wyleciec tam z warzywami na ruszt. Tam będą sami faceci i jedna dziewczyna...nie wiem jak to rozegram hmm może przygotuje sobie jakies pomidory z cebulką, ogórki i tym się będę zajadać, na surowo

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

no i zastanawiam się czy od sierpnia nie iść na fitness 99 zł kosztuję karnet open na siłownię, fitness, saunę i basen
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:29   #230
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparci dziewczyny kolacja już będzie ładna
w sobotę znów mam grilla, bo jedziemy z TŻ na wieś rano on pokosi trawę i wieczorkiem przyjadą nasi znajomi na całonocnego grilla. Także nie jest kolorowo hmm chyba będę sobie grillowała...chlebek, bo inaczej to ja nic ie schudnę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Witam nowe dziewczęta

co planujecie na kolacje?
Kochana, ja Ci polecam zrobić szaszłyki Cukinia, cebula, papryka i pierś z kurczaka. Przypraw ziołami i wychodzą na prawdę pycha. Ja uwielbiam chlebek z masłem, warzywkiem i czosnkiem ale to niestety jest bardzo tuczące, więc sobie odpuszczam

Ja na kolację zjadłam trzy kromki chleba ciemnego zapieczonego w tosterze (był pyszny!), na to szynka z indyka, pomidor, cebula i kalarepa i przyprawiłam pieprzem i oregano. Pyszota!
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:30   #231
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Hej!

Z tym wazenie i mierzeniem jak najbardziej sie zgadzam z przedmowczyniami czyli raz na tydzien i raz na 3 tygodnie.

Ja dopiero do domku wlazlam po calym dniu pracy lacznie z nadgodzinami
Moje menu dzisiejsze:
- jogurt z muesli
- miska muesli z mlekiem
- buteleczka soku pomidorowego
- jogurt naturalny
- na obiad: udo z kurczaka pieczone + salata ze smietana

I znowu dylemat czy nie za malo, co myslicie?
Na kolacje pewnie jogurt naturalny bedzie
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:32   #232
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to mi dziwnie wyleciec tam z warzywami na ruszt. Tam będą sami faceci i jedna dziewczyna...nie wiem jak to rozegram hmm może przygotuje sobie jakies pomidory z cebulką, ogórki i tym się będę zajadać, na surowo

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

no i zastanawiam się czy od sierpnia nie iść na fitness 99 zł kosztuję karnet open na siłownię, fitness, saunę i basen
A ile wejść? Bo to na prawdę bardzo mało jak za taki pakiet

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Hej!

Z tym wazenie i mierzeniem jak najbardziej sie zgadzam z przedmowczyniami czyli raz na tydzien i raz na 3 tygodnie.

Ja dopiero do domku wlazlam po calym dniu pracy lacznie z nadgodzinami
Moje menu dzisiejsze:
- jogurt z muesli
- miska muesli z mlekiem
- buteleczka soku pomidorowego
- jogurt naturalny
- na obiad: udo z kurczaka pieczone + salata ze smietana

I znowu dylemat czy nie za malo, co myslicie?
Na kolacje pewnie jogurt naturalny bedzie
ja osobiście bym się w ten sposób nie najadła, ale w poprzedniej pracy nie miałam czasu na jedzenie i o nim nie myślałam. Jak nie czujesz głodu, to myślę że wszystko jest w porządku, nie ma sensu wpychać nic na siłę. Ja cały dzień mogę jeść mało, ale na wieczór zawsze dopada mnie głód. Dlatego nie jem tak skromnej kolacji jak Ty, tylko tak w sam raz, choć wiem że nie powinnam.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:33   #233
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

od poniedziałku do piątku -open
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:37   #234
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
od poniedziałku do piątku -open
ja bym brała
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:43   #235
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

ale tak jak mówię to od sierpnia bo na początku lipca jedziemy nad to morze, więc tydzień już by mi wypadl
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:47   #236
ivanesca
Raczkowanie
 
Avatar ivanesca
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Send a message via Skype™ to ivanesca
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Wczoraj się skusiłam na jedną czekoladkę, ale już mi lepiej dziś zjadłam: jakieś dwie szklanki mleka 2%+płatki cornflakes (miałam smaka ;/ jakieś 250 kalorii), krewetki z makaronem durum (tu sobie liczę 500 bo się najadłam jak nigdy ) i zupę-krem brokułową z migdałami (pychota i tylko 84 kcal!) Jak będę jeszcze głodna po basenie to dołożę do tego jogurt naturalny.
Ta zupa brokułowa to część mojego projektu "Muszę nauczyć się gotować inne rzeczy niż spaghetti z sosem pomidorowym i jajecznicę" i można ją znaleźć tutaj http://szybkajazda.pl/kuchnia/articl...667,1,1,1.html

Naturhouse zawsze mi się wydawał podejrzany, ale kusi mnie, żeby się dowiedzieć, ile we mnie tłuszczu a ile wody.

Bombisia, ta dziewczyna pewnie doceni twoje poświęcenie nie ma się co tym przejmować. Poza tym one naprawdę dobrze na grillu smakują - bakłażan z grilla=pychota.

Co kupić tacie na Dzień Ojca?!
__________________
67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56
ivanesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:49   #237
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
ale tak jak mówię to od sierpnia bo na początku lipca jedziemy nad to morze, więc tydzień już by mi wypadl
no to od sierpnia
Moja koleżanka chodziła na siłownę czy tam fitness, niby najtańszy jaki był możliwy i karnet miesięczny na 5 wejść bodajże kosztował 60zł. Więc taka opcja full wypas na prawdę super
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:56   #238
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

Witam nową anię, moja imienniczka
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:37   #239
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;34823842]posmaruj się serum!:P

u mnie dwa dni był skwar, a dzisiaj na szczęście duuużo chłodniej[/QUOTE]

nie pomyślałam o tym ale jak dla mnie to chłodzenie jest głownie po ciepłej kąpieli, z rana go chyba nie czuje

Przed kąpielą troszkę poćwiczyłam, przysiady, podskoki, skrętoskłony i pajacyki, no i całe 8 brzuszków których nienawidze nie było tego dużo i trwało krótko ale wstałam cała mokra z podłogi, więc jest dobrze Znacie jakieś inne fajne ćwiczenia na brzuch, oprócz abs i a6w?


Witam!


ivanesca, mój studencki obiad przez jakieś 3 miesiące : kurczak w gyrosie, ryż albo ziemniaki i surówka z kapusty czerwonej, i tak do znudzenia więc chyba muszę też pomyśleć o takim projekcie

Edytowane przez aniaa92g
Czas edycji: 2012-06-20 o 19:39
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:44   #240
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie niewielkim kosztem!

bo, ale oni tylko przez okres wakacji mają taka promocję.
Normalnie koleżanka płaciła 140zl
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.