Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-10, 21:02   #3181
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Hej dziewczyny dzi¶ zapisa³am siê na prawko, pierwsze spotkanie mam w poniedzia³ek. Jestem podekscytowana i pe³na nadziei
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 21:30   #3182
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3699851 9]
Chcia³am siê jeszcze tylko pochwaliæ, ¿e wczoraj I. mnie pochwali³. Powiedzia³ ¿e je¿d¿ê dobrze, nawet bardzo dobrze. ¦migam sobie po mie¶cie na luzie - wiadomo, ¿e jeszcze jakie¶ tam uwagi ma zw³aszcza co do prêdko¶ci, raz siê zapêdzi³am i na rondzie zamiast w lewo pojechaæ to zawróci³am... i raz nie obczai³am ¿e ustawi³am siê na z³ym pasie i musia³am skrêciæ chocia¿ mi nie kaza³. Ale ogólnie jest ok.

No i jeszcze 10 czy 12 godzin przede mn±... siê pogubi³am...
[/QUOTE]
nic tylko pozazdro¶ciæ Ale tam chyba jest, ¿e mo¿esz siê raz nie zastosowaæ do poleceñ egzaminatora, nie? Wiêc luzik, trzymaj tak dalej, a pod koniec bêdzie ju¿ tylko lepiej A wszystkie manewry(parkowanie, zawracanie, ³uk itd.) umiesz ju¿?
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
ZDA£AM!!
gratulacje!!!!
Ale kurcze, strasznie szybko mia³a¶ drugi termin... u mnei trzeba czekaæ z jakie¶ 2msc...
Cytat:
Napisane przez meeow Poka¿ wiadomo¶æ
ja i Inspire te¿ wtedy zdajemy
bêdziemy trzymaæ kciuki mocno


No mi ju¿ te¿ coraz lepiej idzie. Wiecie z czym mam problem? Ze skrêcaniem kierownic± Wiem, ¿e to wydaje siê banalne, ale nie potrafiê czasem wyczuæ kiedy mam skrêciæ ko³a i wje¿d¿am na drugi pas Szczególnie je¶li chodzi o skrêt w prawo
Najlepiej... jadê dzisiaj sobie, jadê i widzê rondo. Wszystko ³adnie, redukujê sobie bieg, a I. siê pyta co ja robiê, no to mówiê, ¿e redukujê bieg, bo tam jest rondo, a on mi mówi, ¿e tam ronda nie ma! No i faktycznie, nie by³o. Ale wstyd
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 07:44   #3183
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ancilla Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje!!!
Ale krótko czeka³a¶ na to drugie podej¶cie
Cytat:
Napisane przez Inspire Poka¿ wiadomo¶æ
gratki mam nadziejê, ¿e za tydzieñ to samo napiszê
Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulujê
Cytat:
Napisane przez felufela Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje !!


Ja te¿ w przysz³y czwartek egzamin, pierwsze podej¶cie
Cytat:
Napisane przez meeow Poka¿ wiadomo¶æ
ja i Inspire te¿ wtedy zdajemy
Cytat:
Napisane przez olivien Poka¿ wiadomo¶æ
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ

gratulacje!!!!
Ale kurcze, strasznie szybko mia³a¶ drugi termin... u mnei trzeba czekaæ z jakie¶ 2msc...
Dziêkujê dziewczyny !

Co¶ niesamowitego, mia³am tyle szczê¶cia! Wcze¶niej szli alfabetycznie w poniedzia³ek a wczoraj by³o nas 15 osób w grupie! podjecha³o 7 elek i ka¿dego zabierali ale w³a¶nie na wyrywki nie jak wcze¶niej

Stalismy wszyscy w takiej grupie i by³a super atmosfera, m±¿ sta³ obok i ¶miejemy siê na g³os, ¿e ka¿dy wchodzi do samochodu jak owieczka na rze¼

Czeka³am godzine na swoj± kolej bo ka¿da z 7 elek wyjecha³a na miasto!

W koñcu z dzik± prêdko¶ci± pod poczekalnie jak rajdowiec wjezdza elka wszyscy takie oczy wielkie i wow!

A E. wysiada i wo³a moje nazwisko w samochodzie jak wjecha³ na plac omal przez okno nie wypad³am tak szaleñczo wjecha³! a ja do niego "wow ale pan wej¶cie zrobi³ " a facet popatrza³ na mnie i siê u¶miechn±³.
Gada mi czy znam zasady, co wylosowa³am i ¿ebym zabiera³a siê do dzie³a

Wylosowa³am ¶wiat³a awaryjne i klakson. No to szybciutko pokaza³am, wsiadam do samochodu.Robie co trzeba i jadê. £uk bezb³êdnie, wzniesienie te¿ (mój m±¿ tylko patrza³ czy mi siê uda bo wiedzia³, ¿e strasznie na tym wzniesieniu lubi³ mi gasn±æ) i hop na miasto.

A na mie¶cie?! uff...jedziemy a on odrazu proszê zaparkowaæ prostopadle przodem, parkujê a on mi "no tak krzywo, trochê nie bardzo, jeszcze raz" no to jeszcze raz a on "no lepiej ale jak tak wszyscy beda parkowaæ na parkingach to miejsca nie bedzie dla wszystkich" - pomarudzi³ ale zaliczy³

Potem zawracanie z u¿yciem biegu wstecznego, nio to do dzie³a æwiczy³am to wiele razy, no i wysz³o

Potem czepia³ siê, ¿e za ma³o dynamicznie jadê, mówie mu ¿e mam nadziejê kiedy¶ jezdziæ tak jak on po placu ale narazie s± korki, pe³no ludzi wchodzi na jezdniê i ¿e ci±gle uczyli mnie w szkole jazdy ¿e powolutku bo najadê na liniê i ¿e bojê siê oblaæ za wymuszenie!

A on "no ale tamowanie ruchu jest gorsze ni¿" i tu urwa³ a ja z pytaniem do niego "ni¿ wymuszanie pierwszeñstwa?" a on "tak". No to my¶lê sobie "ja Ci poka¿e"

No i za chwilê hamowanie awaryjne, które wysz³o na luzie co by pan E. nie my¶la³ ¿e nie potrafiê na osiedlu siê rozpêdziæ siê do 50km/h

I teraz sytuacja z której wybroni³am siê przed samym wordem!

Wjechali¶my na skrzy¿owanie kolizyjne (nie mogê pominaæ faktu, ¿e po drugiej stronie na tym skrzy¿owaniu sta³a moja eLka i moj instruktor
minê mia³ mega zdziwion± ) no i zapala siê zielone i z nad przeciwka skrêcaj±cy w moje lewo a ich prawo maj± pierwszeñstwo. Ja wjecha³am na ¶rodek i E. mi hamuje ja ju¿ wkurzona my¶le o kurde co jest grane, juz mnie obla³...a on proszê jechaæ i zatrzymaæ sie na parkingu.

Zatrzymujê siê a on "tam chcia³a pani wymusiæ pierwszeñstwo a kto je mia³?" szybko mówie "tak ja wiem, znam przepisy i dlatego ju¿ chcia³am siê zatrzymaæ ale nie zd±¿y³am bo pan mi zahamowa³ "
E: - "no tak bo ta pani mia³a pierwszenstwo a pani chcia³a w nia wjechaæ!
Ja: - "nie nie, nie chcia³am przecie¿ nie zahamowa³a z panik± w oczach, nie zatrzyma³a nagle samochodu to znaczy ¿e wiedziala ¿e chcê ja przepu¶ciæ "

I kiwam g³ow± i dalej utrzymuje swoje. On po 5min ub³agania go, ze mia³am racjê kaza³ ruszyæ dalej. No i pojechali¶my i skrêci³am na swoj pas potem co¶ mi ju¿ z nerów odwali³o i skrêci³am na drugi. To szybko siê zreflektowa³am i uciek³am z powrotem E. znów do mnie "po co takie ruchy, poza tym nie skrêca siê na pas jak ju¿ jest linia przerywana gruba bo to za pó¼no" mia³am mine zdziwion± ale nic jadê dalej i wje¿dzamy na pas do skrêtu wordu i tam te¿ odzielony grubymy pasami przerywanymi to mówie "ale widzi pan, tu te¿ s± linie grubsze a to za pó¼no nie jest " a E. tylko "niech ju¿ pani jedzie, pani Marto" hehe.

Potem ju¿ w wordzie na parkingu powiedzia³ co zrobi³am ¼le, ¿e muszê poæwiczyæ szybsz± jazdê. Pisa³ po tej kartce co¶ i pisa³, na koncu ju¿ nie patrzalam co mi wpisa³...daje kartkê do podpisu, patrzê POZYTYWNY! na koniec jeszcze gada mi "niech ju¿ stracê, mam nadziejê ¿e siê pani wyrobi jeszcze".

No i z ca³ego szcze¶cia jak wysiad³am zapomnia³am dowodu, muszê po niego wróciæ

Je¶li dotrwa³yscie do konca to dziêki za przeczytanie mojej historii wczorajszej

Moj± przygodê z eLk± zacze³am w listopadzie dok³adnie 25 w tamtym roku, potem przygodê przerwa³am, w czerwcu wróci³am i zaczê³am jeszcze raz i nareszcie prawie po roku uda³o siê zakoñczyæ. Jestem szcze¶liwa, ¿e mam ju¿ to wszystko za sob±

Ah jeszcze co do terminu. Ustawowo pierwszy egzamin ma byc do miesi±ca. Potem ju¿ czeka sie dwa miesi±ce :/ ale...u mnie w katowicach dzieje siê sytuacja taka. Sta³o przedemn± 5 osób, pani w okienku proponuje termin im z dnia na dzien a ludzie nie chcieli bo ¿e za wczêsnie :O i prosz± o pó¼niejszy termin. No a pó¼niejszy to juz 29 listopada i grudzieñ! a ja podchodzê do okienka i mówi "jutro godzina 15.30?" a ja "biorê "

Wiêc my¶le, ¿e u nas w wordzie nie jest ¼le z terminami, tylko ludzie chc± pózniej i dlatego ca³y grafik na listopad i grudzien jest zapchany.

Jest dobrze ;-) teraz jem ¶niadanie i ¶migam z³o¿yæ papiery bo im szybciej tym szybciej bêdê mia³a plasticzek *_*

Trzymam kciuki za Was dziewczyny! i jeszcze Wam powiem, na ten pierwszy egzamin posz³am z siostr±,która nie zda³a tam juz dwa razy - i ja tez nie zda³am a wczoraj posz³am z mê¿em ktory zda³ za pierwszym razem - i zdalam! mo¿e to jaki¶ przes±d ale je¶li kto¶ z Wami pójdzie niech przesy³a t± dobr± energiê :P

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Chcê jeszcze dodac osobny post nie bójcie siê sprawdziæ przed tym egzaminem jak dzia³aj± leki uspokajaj±ce, kupcie takie ktore nie otêpiaj± a zawieraj± melisê. Ja wczoraj by³am na dwóch tabletkach i naprawdê nawet je¶li zadzia³a³y jak placebo to - nie trzês³a mi siê noga na sprzêgle (auto nie zgas³o mi ani razu), egzaminator nie wyprowadzi³ mnie z równowagi, nerwy z miê¶ni i skurczony ¿o³±dek odpu¶ci³ a dziêki temu skupi³am siê na drodze
Nie czu³am siê otêpia³a ani senna, je¶li wiecie ¿e stres Was zje to naprawdê warto trochê sie wspomóc
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2012-10-11 o 07:26
srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 07:45   #3184
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
ZDA£AM!!
Brawo!
Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny dzi¶ zapisa³am siê na prawko, pierwsze spotkanie mam w poniedzia³ek. Jestem podekscytowana i pe³na nadziei
No to powodzenia
Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
nic tylko pozazdro¶ciæ Ale tam chyba jest, ¿e mo¿esz siê raz nie zastosowaæ do poleceñ egzaminatora, nie? Wiêc luzik, trzymaj tak dalej, a pod koniec bêdzie ju¿ tylko lepiej A wszystkie manewry(parkowanie, zawracanie, ³uk itd.) umiesz ju¿?
Tak, mogê siê raz kopn±æ, albo t³umaczyæ ¿e mnie nie chcieli wpu¶ciæ na pas a ja nie chcia³am wymuszaæ ani stawaæ na ¶rodku jezdni. Ale lepiej siê ogarn±æ

Z manewrami nie mam problemów, zaskakuj±co ³atwo mi przysz³o parkowanie, no nie zawsze celujê co do centymetra (równoleg³e - uwa¿am ¿e stajê za daleko od krawê¿nika ale podobno nie na tyle ¿eby na tym oblaæ). A ³uk... mo¿e jeden na 10 zepsujê ale to jak chcê za bardzo przyszpanowaæ i jadê rozpêdzona (chocia¿ czasem siê udaje i tak nie zepsuæ ) Na egzaminie nie zamierzam kozaczyæ w ka¿dym razie

Ale to i tak nie daje mi gwarancji ¿e zdam bezproblemowo, bo wiadomo jak jest
Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
No mi ju¿ te¿ coraz lepiej idzie. Wiecie z czym mam problem? Ze skrêcaniem kierownic±
...
mówiê, ¿e redukujê bieg, bo tam jest rondo, a on mi mówi, ¿e tam ronda nie ma! No i faktycznie, nie by³o. Ale wstyd
Oj tam oj tam, nabierzesz wprawy

To znaczy... widzia³a¶ rondo widmo? No... ty widzisz ronda, ja nie widzê skrzy¿owañ... Powa¿nie, na której¶ wcze¶niejszej je¼dzie I. mi mówi na "skrzy¿owaniu w lewo" a ja sobie jadê prosto... ciemno by³o, skrzy¿owanie mi siê pomyli³o z wjazdem na teren prywatny. Ale ¿eby trzy razy na jednej je¼dzie - wszystko w ci±gu piêtnastu minut?
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li dotrwa³yscie do konca to dziêki za przeczytanie mojej historii wczorajszej
No... a ty mówi³a¶ ¿e to kasa wyrzucona w b³oto... Jeszcze raz gratulujê
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:00   #3185
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 641
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ

Chcê jeszcze dodac osobny post nie bójcie siê sprawdziæ przed tym egzaminem jak dzia³aj± leki uspokajaj±ce, kupcie takie ktore nie otêpiaj± a zawieraj± melisê. Ja wczoraj by³am na dwóch tabletkach i naprawdê nawet je¶li zadzia³a³y jak placebo to - nie trzês³a mi siê noga na sprzêgle (auto nie zgas³o mi ani razu), egzaminator nie wyprowadzi³ mnie z równowagi, nerwy z miê¶ni i skurczony ¿o³±dek odpu¶ci³ a dziêki temu skupi³am siê na drodze
Nie czu³am siê otêpia³a ani senna, je¶li wiecie ¿e stres Was zje to naprawdê warto trochê sie wspomóc
Przeczyta³am z zapartym tchem ca³y Twój post ogromne gratulacje!

i mam pytanko co do tych tabsów kupi³am sobie takie zio³owe neopersen siê nazywa, ponoæ nie otêpiaj± i mo¿na po nich prowadziæ auto. U¿ywa³a która¶? jakie¶ wra¿enia po tych "dragach"?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie ³atwo






wontrubka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:00   #3186
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomo¶ci: 442
GG do olivien
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701588 3] Brawo!

No to powodzenia


Tak, mogê siê raz kopn±æ, albo t³umaczyæ ¿e mnie nie chcieli wpu¶ciæ na pas a ja nie chcia³am wymuszaæ ani stawaæ na ¶rodku jezdni. Ale lepiej siê ogarn±æ

Z manewrami nie mam problemów, zaskakuj±co ³atwo mi przysz³o parkowanie, no nie zawsze celujê co do centymetra (równoleg³e - uwa¿am ¿e stajê za daleko od krawê¿nika ale podobno nie na tyle ¿eby na tym oblaæ). A ³uk... mo¿e jeden na 10 zepsujê ale to jak chcê za bardzo przyszpanowaæ i jadê rozpêdzona (chocia¿ czasem siê udaje i tak nie zepsuæ ) Na egzaminie nie zamierzam kozaczyæ w ka¿dym razie

Ale to i tak nie daje mi gwarancji ¿e zdam bezproblemowo, bo wiadomo jak jest

Oj tam oj tam, nabierzesz wprawy

To znaczy... widzia³a¶ rondo widmo? No... ty widzisz ronda, ja nie widzê skrzy¿owañ... Powa¿nie, na której¶ wcze¶niejszej je¼dzie I. mi mówi na "skrzy¿owaniu w lewo" a ja sobie jadê prosto... ciemno by³o, skrzy¿owanie mi siê pomyli³o z wjazdem na teren prywatny. Ale ¿eby trzy razy na jednej je¼dzie - wszystko w ci±gu piêtnastu minut?

No... a ty mówi³a¶ ¿e to kasa wyrzucona w b³oto... Jeszcze raz gratulujê [/QUOTE]
te¿ tak mia³am na jazdach do¶æ d³ugo w sumie i myli³am skrzy¿owania z wjazdami na teren prywatny a mój I. nerwus wtedy dopiero by³ z³y i oczywi¶cie teksty, ¿e nie znam przepisów, ¿e mam otworzyæ t± ksi±¿kê w koñcu, bo nie wiem co to skrzy¿owanie ble ble ble jak widaæ nie tylko ja tak mia³am ja w ogóle nie mam pojêcia sk±d on siê urwa³ z tego co piszecie dziewczyny i te pocz±tkuj±ce i te co ju¿ koñcz± kurs to ja mia³am identyczne problemy jak wszystkie czyli wszystko ze mn± ok
na pocz±tku najwiêkszy problem to kierownica i jej skrêt to by³o dla mnie najgorsze, pó¼niej jako¶ tam je¼dzi³am w miarê dobrze no i 12-15 godzina to ta s³ynna 'amnezja' wiêkszo¶æ j± ma i w³a¶nie w tych godzinach wtedy by³am za³amana pamiêtam jak siê ¿ali³am tu na forum, bo za☠☠☠isty I. zamiast mnie wspieraæ to mi cisn±³, ¿e mam regres, ¿e takie b³êdy robiê, a podstaw± jest to umieæ.. naprawdê ju¿ nie wierzy³am w siebie wtedy, mia³am ochotê rzuciæ to w cholerê, na jazdy sz³am jak z ³aski i z ogromnym stresem.. a pó¼niej ju¿ jako¶ poma³u posz³o i na koniec ten nieszczêsny egzamin wewnêtrzny i oczywi¶cie je¼dzi³am jak na pocz±tku same b³êdy i to ra¿±ce typu jazda na czerwonym, wyprzedzanie na zakrêcie itp. no mia³am dokupiæ 6 godzin u niego, ale da³ mi papiery chocia¿ nie chcia³ no, a ja siê zmy³am bez s³owa i posz³am do innego tam siê doszkoli³am nabra³am wiary w siebie nic siê nie stresowa³am i wszystko sz³o piêknie jeszcze to s³owa ostatniego egzaminatora mnie strasznie zmotywowa³y i wysz³am taka szczê¶liwa z PORDu chocia¿ negatyw by³ teraz tylko umówiæ siê na jazdy i egzamin za ok. 2 tygodnie

kurde rozpisa³am siê jak zwykle mia³a byæ krótka wiadomo¶æ, a ja tu w skrócie opisa³am ca³± moj± przygodê na kursie haha
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o w³osy
olivien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:00   #3187
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez olivien Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ tak mia³am na jazdach do¶æ d³ugo w sumie i myli³am skrzy¿owania z wjazdami na teren prywatny a mój I. nerwus wtedy dopiero by³ z³y i oczywi¶cie teksty, ¿e nie znam przepisów, ¿e mam otworzyæ t± ksi±¿kê w koñcu, bo nie wiem co to skrzy¿owanie ble ble ble jak widaæ nie tylko ja tak mia³am ja w ogóle nie mam pojêcia sk±d on siê urwa³ z tego co piszecie dziewczyny i te pocz±tkuj±ce i te co ju¿ koñcz± kurs to ja mia³am identyczne problemy jak wszystkie czyli wszystko ze mn± ok
A tam... s*anie w banie... A¿ Wam poka¿ê przyk³ad gdzie ja nie widzia³am skrzy¿owania (tu za ¿ó³t± tablic± "opony" ). Tam mia³am skrêciæ najpierw w prawo jak jecha³am z naprzeciwka. Minê³am. Zawróci³am. Mam skrêciæ w lewo tak jak widaæ na zdjêciu... znowu nie zauwa¿y³am tej samej uliczki i w ostatniej chwili ostre hamowanie. Bo ju¿ widzia³am jak tam dalej jezdnia siê dzieli na dwa pasy i my¶la³am ¿e tam mam skrêcaæ. Ciemno by³o jak nie powiem gdzie, nie znam osiedla... Ale mój I. jest spoko... t³umaczy mi ¿e to nic, sama na siebie klnê a ten luzik. Ten Twój jaki¶ niewy¿yty... Sk±d siê tacy bior±? Oczywi¶cie ¿e jak my siê dopiero uczymy je¼dziæ, to mamy problem z ogarniêciem wszystkiego - i znaki i inne auta i jeszcze obs³uga auta...

Cytat:
Napisane przez olivien Poka¿ wiadomo¶æ
...no mia³am dokupiæ 6 godzin u niego, ale da³ mi papiery chocia¿ nie chcia³ no, a ja siê zmy³am bez s³owa i posz³am do innego tam siê doszkoli³am nabra³am wiary w siebie nic siê nie stresowa³am i wszystko sz³o piêknie jeszcze to s³owa ostatniego egzaminatora mnie strasznie zmotywowa³y i wysz³am taka szczê¶liwa z PORDu chocia¿ negatyw by³ teraz tylko umówiæ siê na jazdy i egzamin za ok. 2 tygodnie

No i fajnie
Z³y instruktor tylko kuku potrafi zrobiæ, nie wiem... sami siê w ten sposób dowarto¶ciowaæ chc± czy co?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 15:51   #3188
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701588 3]
Z manewrami nie mam problemów, zaskakuj±co ³atwo mi przysz³o parkowanie, no nie zawsze celujê co do centymetra (równoleg³e - uwa¿am ¿e stajê za daleko od krawê¿nika ale podobno nie na tyle ¿eby na tym oblaæ). A ³uk... mo¿e jeden na 10 zepsujê ale to jak chcê za bardzo przyszpanowaæ i jadê rozpêdzona (chocia¿ czasem siê udaje i tak nie zepsuæ ) Na egzaminie nie zamierzam kozaczyæ w ka¿dym razie

Ale to i tak nie daje mi gwarancji ¿e zdam bezproblemowo, bo wiadomo jak jest

To znaczy... widzia³a¶ rondo widmo? No... ty widzisz ronda, ja nie widzê skrzy¿owañ... Powa¿nie, na której¶ wcze¶niejszej je¼dzie I. mi mówi na "skrzy¿owaniu w lewo" a ja sobie jadê prosto... ciemno by³o, skrzy¿owanie mi siê pomyli³o z wjazdem na teren prywatny. Ale ¿eby trzy razy na jednej je¼dzie - wszystko w ci±gu piêtnastu minut?
[/QUOTE]
Wa¿ne, ¿e potrafisz zaparkowaæ gdzie¶ w mie¶cie gdzie jest du¿y ruch itd.

Niestety wszystko zale¿y od szczê¶cia i egzaminatora

No serio widzia³am rondo!

A du¿a jest ró¿nica jak je¼dzisz po ciemku, a w dzieñ?



srebrna_smuga jak czyta³am Twoj± wypowied¼ o wymuszaniu pierwszeñstwa, to seryjnie my¶la³am, ¿e oblejesz! Ale go¶ciu spoko siê zachowa³, nie ukapi³ Ciê jak ¶winia. No zreszt±.... po³echta³a¶ ju¿ na pocz±tku jego ego A m³ody czy starszy?

W³a¶nie wielu moich znajomych mówi, ¿e tabletki uspokajaj±ce to przydatna sprawa podczas egzaminu. Jakie Ty mia³a¶? Ja siê zastanawiam nad nervomixem.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 16:45   #3189
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 719
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny dzi¶ zapisa³am siê na prawko, pierwsze spotkanie mam w poniedzia³ek. Jestem podekscytowana i pe³na nadziei
Witam Wiesz jak ja siê ba³am zapisaæ wogóle? masaaakra.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

I nadal mnie stresuje, mówi ¿e nie my¶lê, ¿e nie g³ówkuje nic, co ty kur....a robisz? ¶lepa jeste¶? Godziny nadal mi urywa Pyta³am czy oddadz± kasê - nie ma takiej opcji (instruktora te¿ nie mogê zmieniæ bo nikt inny nie je¼dzi do tego miasta w którym zdajê) no mówie wam siwy dym. Postanowi³am ze skoro i tak kasy nie odzyskam, a w mie¶cie nic mnie i tak nie uczy (bo nadal je¼dzimy za jego sprawami) to od po³owy kursu wezme sobie plac manewrowy i ostatnie godziny spedzê na placu i parkowaniach. Tu ju¿ mi godzin nie urwi± (on nie je¼dzi po placu wiêc mam go z g³owy) i tak parê h musze wykupic po mie¶cie i tak.....tyle ze napewno nie w moim osk


A niech mi kto¶ sie zapyta czy warto i¶æ do tego OSK to
pendraiw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:17   #3190
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
Wa¿ne, ¿e potrafisz zaparkowaæ gdzie¶ w mie¶cie gdzie jest du¿y ruch itd.

Niestety wszystko zale¿y od szczê¶cia i egzaminatora

No serio widzia³am rondo!

A du¿a jest ró¿nica jak je¼dzisz po ciemku, a w dzieñ?



srebrna_smuga jak czyta³am Twoj± wypowied¼ o wymuszaniu pierwszeñstwa, to seryjnie my¶la³am, ¿e oblejesz! Ale go¶ciu spoko siê zachowa³, nie ukapi³ Ciê jak ¶winia. No zreszt±.... po³echta³a¶ ju¿ na pocz±tku jego ego A m³ody czy starszy?

W³a¶nie wielu moich znajomych mówi, ¿e tabletki uspokajaj±ce to przydatna sprawa podczas egzaminu. Jakie Ty mia³a¶? Ja siê zastanawiam nad nervomixem.
Dziêki dziewczyny jeszcze raz dzi¶ zap³aci³am blankiecik, moje dokumenty ju¿ z wordu mieli (w koñcu to budynek obok ) nio i pani w okienku powiedzia³a, ¿e czas oczekiwania to max 2 tyg

Starszy dziadzio to by³ ale bardzo taki pe³en ¿ycia, ¿e tak to okre¶lê
Teraz jak to analizujê to uratowa³o mnie to, ¿e babka z przeciwka nie zahamowa³a agresywnie tylko poprostu pojecha³a tak, jakby wiedzia³a ¿e jej ust±pie. Uff..wiêcej szczêscia ni¿ "rozumu" bo za pó¼no do mnie dotar³o co powinnam by³a zrobiæ.

Powiem wam szczerze, ¿e przy tym dziadku nauczy³am siê wiecej w ciagu tych 30min ni¿ z moim instruktorem przez 10h widaæ strach i opierniczanie z miejsca dzia³a motywuj±co bo teraz zapamiêtam te wskazówki do koñca ¿ycia

Tak tak mia³am nervomix ¶mierdzi cholernie ale by³ bardzo dobry
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:27   #3191
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 851
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny jeszcze raz dzi¶ zap³aci³am blankiecik, moje dokumenty ju¿ z wordu mieli (w koñcu to budynek obok ) nio i pani w okienku powiedzia³a, ¿e czas oczekiwania to max 2 tyg

Starszy dziadzio to by³ ale bardzo taki pe³en ¿ycia, ¿e tak to okre¶lê
Teraz jak to analizujê to uratowa³o mnie to, ¿e babka z przeciwka nie zahamowa³a agresywnie tylko poprostu pojecha³a tak, jakby wiedzia³a ¿e jej ust±pie. Uff..wiêcej szczêscia ni¿ "rozumu" bo za pó¼no do mnie dotar³o co powinnam by³a zrobiæ.

Powiem wam szczerze, ¿e przy tym dziadku nauczy³am siê wiecej w ciagu tych 30min ni¿ z moim instruktorem przez 10h widaæ strach i opierniczanie z miejsca dzia³a motywuj±co bo teraz zapamiêtam te wskazówki do koñca ¿ycia

Tak tak mia³am nervomix ¶mierdzi cholernie ale by³ bardzo dobry
Mój instruktor (w³a¶ciciel szko³y) nie robi egzaminów wewnêtrznych i ka¿dego puszcza na egzamin (co najwy¿ej czasami sugeruje komu¶, ¿e lepiej by by³o siê jeszcze podszkoliæ), bo uwa¿a, ¿e nawet jak kto¶ nie je¼dzi wystarczaj±co dobrze, aby zdaæ, to ka¿dy egzamin go czego¶ nauczy i nawet kilkana¶cie minut spêdzone w samochodzie egzaminacyjnym da mu wiêcej ni¿ kilka godzin z instruktorem
Karolina :-) jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 19:34   #3192
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Poka¿ wiadomo¶æ
Mój instruktor (w³a¶ciciel szko³y) nie robi egzaminów wewnêtrznych i ka¿dego puszcza na egzamin (co najwy¿ej czasami sugeruje komu¶, ¿e lepiej by by³o siê jeszcze podszkoliæ), bo uwa¿a, ¿e nawet jak kto¶ nie je¼dzi wystarczaj±co dobrze, aby zdaæ, to ka¿dy egzamin go czego¶ nauczy i nawet kilkana¶cie minut spêdzone w samochodzie egzaminacyjnym da mu wiêcej ni¿ kilka godzin z instruktorem
Czyli jednak to prawda my¶lê sobie, ¿e ludzie ktorzy maj± do¶æ pokory to z tej nauki do¶æ du¿o wynios±. No a Ci którzy ci±gle bêd± mysleli, ¿e wiedz± lepiej, wiêcej, ¿e s± nie omylni* dowolne skre¶liæ ni¿ egzaminator...no có¿ daleko nie zajad±

By³a to niez³a lekcja heh i za eLk± absolutnie juz nie têsknie, ciesze siê ¿e nie muszê ju¿ tego prze¿ywaæ. Chocia¿ dzisiaj jak wesz³am na teren wordu to ³ezka mi polecia³a ze wzruszenia...to by³o moje marzenie od dawna
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:29   #3193
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

srebrna_smuga teraz nic nie pozostaje, tylko czekaæ na prawko i ¶migaæ Masz ju¿ samochodzik do je¿d¿enia, czy bêdziesz siê rozgl±daæ za swoim?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:54   #3194
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

srebrna_smuga, gratulujê
Ech, jak ja bym chcia³a mieæ to za sob± a jeszcze zosta³a mi po³owa godzin do wyje¿d¿enia ale ostatnio naprawdê mnie chwali³ i zaczynam wierzyæ, ¿e faktycznie dobrze mi idzie. Bliscy stale mi powtarzaj±, ¿e siê nadajê, a wsparcie baardzo pomaga.

Niestety punciak, którym je¿d¿ê mia³ kolizjê, tak¿e w tym tygodniu tylko jeden raz pobujam siê po mie¶cie (w za³o¿eniu by³y dwa wyjazdy, uczelnia wzywa, buu). Niestety ju¿ sama mia³am okazjê kilka razy siê przekonaæ o szaleñstwie innych kierowców :/ Niekoniecznie uczeñ jest winny.
http://www.elblag24.pl/83749-cofajac...elke-quot.html
Taak, auto mojego OSK. Dlatego sama czasem siê bojê. Artyku³ z wrze¶nia ale od tamtego czasu mój instruktor sam ju¿ 2 raz daje auto do naprawy -.-
Ostatnio mia³am akcjê jak wepchn±³ mi siê typ, skrêcaj±c na ¶wiat³ach na warunkowym, zd±¿y³am sama zahamowaæ, przed instruktorem, nie¼le mn± wstrz±sne³o z nerwów.

Edytowane przez 9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Czas edycji: 2012-10-11 o 20:56
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 08:42   #3195
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
srebrna_smuga teraz nic nie pozostaje, tylko czekaæ na prawko i ¶migaæ Masz ju¿ samochodzik do je¿d¿enia, czy bêdziesz siê rozgl±daæ za swoim?
Taak juz nie mogê siê doczekaæ, samochód mamy jeden, forda focusa kombi silnik 1.8 benzyna i okropny to jest potwór.
Dlatego narazie bêdê jezdzi³a z mê¿em a potem jak uzbieram kasê to planujê daewoo nexie w sedanie albo hetchbecku na pocz±tek. Nic drogiego bo nie wiadomo jak to bêdzie a nie chce zeby by³o mi potem ¿al

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;37029708]srebrna_smuga, gratulujê
Ech, jak ja bym chcia³a mieæ to za sob± a jeszcze zosta³a mi po³owa godzin do wyje¿d¿enia ale ostatnio naprawdê mnie chwali³ i zaczynam wierzyæ, ¿e faktycznie dobrze mi idzie. Bliscy stale mi powtarzaj±, ¿e siê nadajê, a wsparcie baardzo pomaga.

Niestety punciak, którym je¿d¿ê mia³ kolizjê, tak¿e w tym tygodniu tylko jeden raz pobujam siê po mie¶cie (w za³o¿eniu by³y dwa wyjazdy, uczelnia wzywa, buu). Niestety ju¿ sama mia³am okazjê kilka razy siê przekonaæ o szaleñstwie innych kierowców :/ Niekoniecznie uczeñ jest winny.
http://www.elblag24.pl/83749-cofajac...elke-quot.html
Taak, auto mojego OSK. Dlatego sama czasem siê bojê. Artyku³ z wrze¶nia ale od tamtego czasu mój instruktor sam ju¿ 2 raz daje auto do naprawy -.-
Ostatnio mia³am akcjê jak wepchn±³ mi siê typ, skrêcaj±c na ¶wiat³ach na warunkowym, zd±¿y³am sama zahamowaæ, przed instruktorem, nie¼le mn± wstrz±sne³o z nerwów.[/QUOTE]

Dziêki

To mi³e, ¿e tak du¿o ludzi Ciê wspiera ja sama do koñca nie wiedzia³am co potrafiê a co nie bo mój I. w ogóle mnie nie chwali³, nikt nie wiedzia³ czy idzie mi dobrze czy nie

Eh..pamiêtam jak w eLce widz±c to jak ludzie jezdz± mówi³am I. ¿e ja tak nigdy nie bede robi³a, a on do mnie ¿e wszyscy tak mówi± na pocz±tku.
I pewnie za nie d³ugo tak bêdzie...bêdê wyprzedza³a eLki aczkolwiek jednego nie zrobie nigdy. Nigdy nie wyprzedzê nikogo na przej¶ciu dla pieszych (a tak du¿o osób robi! jak to widzia³am to krew mi siê gotowa³a) ani na skrzy¿owaniu
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 11:35   #3196
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Hej Podczytujê Was czasami i jak tak czytam to a¿ ¿a³ujê, ¿e ju¿ zda³am egzamin bo bardzo przyjemne by³o je¿d¿enie na kursie A dzisiaj by³am odebraæ prawo jazdy wiêc mogê ju¿ ¶migaæ na w³asn± rêkê Szkoda tylko, ¿e w³asne autko bêdê mia³a najwcze¶niej na wiosnê, a do tej pory T¯ bêdzie mi dawa³ raz na jaki¶ czas swoim poje¼dziæ (mam nadziejê)

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ

No mi ju¿ te¿ coraz lepiej idzie. Wiecie z czym mam problem? Ze skrêcaniem kierownic± Wiem, ¿e to wydaje siê banalne, ale nie potrafiê czasem wyczuæ kiedy mam skrêciæ ko³a i wje¿d¿am na drugi pas Szczególnie je¶li chodzi o skrêt w prawo
:
Hehe pamiêtam jakie ja mia³am problemy ze skrêcaniem :d na pocz±tku by³am sztywna jak k³oda wiêc tragedia, ale jak siê rozlu¼ni³am to przy skrêcie w lewo wje¿d¿a³am lekko na drugi pas, a jak w prawo to jaazda po krawê¿niku, a co tam

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ

Ah jeszcze co do terminu. Ustawowo pierwszy egzamin ma byc do miesi±ca. Potem ju¿ czeka sie dwa miesi±ce :/ ale...u mnie w katowicach dzieje siê sytuacja taka. Sta³o przedemn± 5 osób, pani w okienku proponuje termin im z dnia na dzien a ludzie nie chcieli bo ¿e za wczêsnie :O i prosz± o pó¼niejszy termin. No a pó¼niejszy to juz 29 listopada i grudzieñ! a ja podchodzê do okienka i mówi "jutro godzina 15.30?" a ja "biorê "

Wiêc my¶le, ¿e u nas w wordzie nie jest ¼le z terminami, tylko ludzie chc± pózniej i dlatego ca³y grafik na listopad i grudzien jest zapchany.

Jest dobrze ;-) teraz jem ¶niadanie i ¶migam z³o¿yæ papiery bo im szybciej tym szybciej bêdê mia³a plasticzek *_*

Trzymam kciuki za Was dziewczyny! i jeszcze Wam powiem, na ten pierwszy egzamin posz³am z siostr±,która nie zda³a tam juz dwa razy - i ja tez nie zda³am a wczoraj posz³am z mê¿em ktory zda³ za pierwszym razem - i zdalam! mo¿e to jaki¶ przes±d ale je¶li kto¶ z Wami pójdzie niech przesy³a t± dobr± energiê :P
Co¶ musi byæ na rzeczy z tymi terminami, bo ja w dniu w którym siê by³am zapisaæ sprawdza³am na stronie PORDU najbli¿sze terminy i by³y gdzie¶ za 2,5-3 tygodnie. Jakie by³o moje zdziwienie, gdy przy okienku babka mi powiedzia³a, ¿e mogê zdawaæ za trzy dni Skorzysta³am i dobrze, posz³am z marszu

Ja na egzamin wybra³am siê z T¯, który zda³ za pierwszym i przeniós³ pozytywn± energiê na mnie bo i ja za pierwszym zda³am Ale oprócz tego skorzysta³am z innych 'sposobów' na zdanie tzn zjad³am snickersa (a nawet dwa ma³e, jeden przed teoriê, drugi przed praktyk±) i sposobu ze skarpetk±: podczas egzaminu trzeba mieæ w prawej kieszeni spodni skarpetkê kierowcy G³upie ale najwa¿niejsze, ¿e wyzwala pozytywne my¶lenie i jak dot±d dzia³a Dopiero ze skarpetk±, za 4 razem zda³ brat mojego T¯, mój T¯ ze skarpet± za pierwszym i ja to samo

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Poka¿ wiadomo¶æ
Mój instruktor (w³a¶ciciel szko³y) nie robi egzaminów wewnêtrznych i ka¿dego puszcza na egzamin (co najwy¿ej czasami sugeruje komu¶, ¿e lepiej by by³o siê jeszcze podszkoliæ), bo uwa¿a, ¿e nawet jak kto¶ nie je¼dzi wystarczaj±co dobrze, aby zdaæ, to ka¿dy egzamin go czego¶ nauczy i nawet kilkana¶cie minut spêdzone w samochodzie egzaminacyjnym da mu wiêcej ni¿ kilka godzin z instruktorem
No niby siê czego¶ nauczy na egzaminie ale jak kto¶ nie jest gotowy to raczej nie zda, a jednak godzina jazdy doszkalaj±cej kosztuje 50 z³, a ka¿dy egzamin 112 z³ + tona stresu i oczekiwania.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:39   #3197
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Podczytujê Was czasami i jak tak czytam to a¿ ¿a³ujê, ¿e ju¿ zda³am egzamin bo bardzo przyjemne by³o je¿d¿enie na kursie A dzisiaj by³am odebraæ prawo jazdy wiêc mogê ju¿ ¶migaæ na w³asn± rêkê Szkoda tylko, ¿e w³asne autko bêdê mia³a najwcze¶niej na wiosnê, a do tej pory T¯ bêdzie mi dawa³ raz na jaki¶ czas swoim poje¼dziæ (mam nadziejê)

Hehe pamiêtam jakie ja mia³am problemy ze skrêcaniem :d na pocz±tku by³am sztywna jak k³oda wiêc tragedia, ale jak siê rozlu¼ni³am to przy skrêcie w lewo wje¿d¿a³am lekko na drugi pas, a jak w prawo to jaazda po krawê¿niku, a co tam

Ja na egzamin wybra³am siê z T¯, który zda³ za pierwszym i przeniós³ pozytywn± energiê na mnie bo i ja za pierwszym zda³am Ale oprócz tego skorzysta³am z innych 'sposobów' na zdanie tzn zjad³am snickersa (a nawet dwa ma³e, jeden przed teoriê, drugi przed praktyk±) i sposobu ze skarpetk±: podczas egzaminu trzeba mieæ w prawej kieszeni spodni skarpetkê kierowcy G³upie ale najwa¿niejsze, ¿e wyzwala pozytywne my¶lenie i jak dot±d dzia³a Dopiero ze skarpetk±, za 4 razem zda³ brat mojego T¯, mój T¯ ze skarpet± za pierwszym i ja to samo
¦migaj jak czêsto to tylko mo¿liwe, ¿eby¶ nie zapomnia³a jak siê je¼dzi

No ja dok³adnie to samo mam z kierownic±! Za szybko skrêcam w prawo, a w lewo jeszcze te¿ za bardzo nie umiem wyczuæ

Tego sposobu ze skarpetk± w ¿yciu nie s³ysza³am! Spróbujê
Ale wiecie co? Zaczynam wierzyæ w to, ¿e pozytywne my¶lenie faktycznie przynosi pozytywne rezultaty.

srebrna_smuga mam jedno pytanie. Mia³a¶ nervomix i ja dzisiaj te¿ sobie go kupi³am, ale na opakowaniu pisze, ¿e mo¿e wp³ywaæ na aktywno¶æ psychofizyczn±. Nie spowodowa³ u Ciebie ¿adnych skutków?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:50   #3198
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
Taak juz nie mogê siê doczekaæ, samochód mamy jeden, forda focusa kombi silnik 1.8 benzyna i okropny to jest potwór.
Dlatego narazie bêdê jezdzi³a z mê¿em a potem jak uzbieram kasê to planujê daewoo nexie w sedanie albo hetchbecku na pocz±tek. Nic drogiego bo nie wiadomo jak to bêdzie a nie chce zeby by³o mi potem ¿al



Dziêki

To mi³e, ¿e tak du¿o ludzi Ciê wspiera ja sama do koñca nie wiedzia³am co potrafiê a co nie bo mój I. w ogóle mnie nie chwali³, nikt nie wiedzia³ czy idzie mi dobrze czy nie

Eh..pamiêtam jak w eLce widz±c to jak ludzie jezdz± mówi³am I. ¿e ja tak nigdy nie bede robi³a, a on do mnie ¿e wszyscy tak mówi± na pocz±tku.
I pewnie za nie d³ugo tak bêdzie...bêdê wyprzedza³a eLki aczkolwiek jednego nie zrobie nigdy. Nigdy nie wyprzedzê nikogo na przej¶ciu dla pieszych (a tak du¿o osób robi! jak to widzia³am to krew mi siê gotowa³a) ani na skrzy¿owaniu

Oho, mnie tak prawie jeden zwa³ przejecha³.... Ale by³am ostro¿na i powoli wychyla³am siê sprzed auta, które ju¿ sta³o i mnie puszcza³o, jakbym wesz³a na pewniaka, to ju¿ w piachu bym le¿a³a..

Ze skrêcaniem mam wiêkszy problem w prawo Za pó¼no zaczynam krêciæ, bo ca³y czas mam wra¿enie, ¿e wjadê na krawê¿nik. Zdecydowanie kierownica jest dla mnie najgorsza do opanowania.

Jutro podbijam ulice od 8 rano, ³ooo, Elbl±¿anie dr¿yjcie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:07   #3199
ona_ona_ona
Przyczajenie
 
Avatar ona_ona_ona
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Podczytujê Was czasami i jak tak czytam to a¿ ¿a³ujê, ¿e ju¿ zda³am egzamin bo bardzo przyjemne by³o je¿d¿enie na kursie .
Mam to samo, a w jakiej szkole je¼dzi³a¶?
ona_ona_ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 18:28   #3200
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
¦migaj jak czêsto to tylko mo¿liwe, ¿eby¶ nie zapomnia³a jak siê je¼dzi

No ja dok³adnie to samo mam z kierownic±! Za szybko skrêcam w prawo, a w lewo jeszcze te¿ za bardzo nie umiem wyczuæ

Tego sposobu ze skarpetk± w ¿yciu nie s³ysza³am! Spróbujê
Ale wiecie co? Zaczynam wierzyæ w to, ¿e pozytywne my¶lenie faktycznie przynosi pozytywne rezultaty.

srebrna_smuga mam jedno pytanie. Mia³a¶ nervomix i ja dzisiaj te¿ sobie go kupi³am, ale na opakowaniu pisze, ¿e mo¿e wp³ywaæ na aktywno¶æ psychofizyczn±. Nie spowodowa³ u Ciebie ¿adnych skutków?

Ja tego ze skrapetk± te¿ nie s³ysza³am, szkoda ¿e nie wiedzia³am wcze¶niej

Powiem Wam co mi siê jeszcze skojarzy³o, niech ka¿dy interpretuje jak chce ale ja by³am w szoku jak sobie uswiadomi³am
W poniedzia³ek po tym nie zdanym egzaminie jak wysiada³am z auta pod blokiem swoim to znalaz³am 2z³, by³am tak zmêczona ¿e wzie³am je tylko do kieszeni. Dzi¶ jak o tym my¶lê to musia³ byæ jaki¶ znak! 2z³ - ¿e zdam na drugi dzieñ, za drugim razem - szczê¶liwa dwójka
Ja tam wierze w takie znaki od losu

Nie mialam ulotki z nervomixu bo mia³am jeden listek w domu z paczki, nic mi po nim nie by³o, nawet nie wiedzia³am ¿e tak siê moze staæ dlatego proponujê sprawdziæ jak dzia³a przed. Koniecznie.
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:33   #3201
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Wam co mi siê jeszcze skojarzy³o, niech ka¿dy interpretuje jak chce ale ja by³am w szoku jak sobie uswiadomi³am
W poniedzia³ek po tym nie zdanym egzaminie jak wysiada³am z auta pod blokiem swoim to znalaz³am 2z³, by³am tak zmêczona ¿e wzie³am je tylko do kieszeni. Dzi¶ jak o tym my¶lê to musia³ byæ jaki¶ znak! 2z³ - ¿e zdam na drugi dzieñ, za drugim razem - szczê¶liwa dwójka
Ja tam wierze w takie znaki od losu

Nie mialam ulotki z nervomixu bo mia³am jeden listek w domu z paczki, nic mi po nim nie by³o, nawet nie wiedzia³am ¿e tak siê moze staæ dlatego proponujê sprawdziæ jak dzia³a przed. Koniecznie.
Skoro Ty znalaz³a¶ szczê¶liw± dwójkê, to mi grosik na drodze by wystarczy³

Na pewno wypróbujê sobie kilka dni przed egzaminem. Po prostu nie wyobra¿am sobie nie brania czego¶ przed egzaminem, bo bêd± mi siê trzês³y ³apy i nogi.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:12   #3202
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
¦migaj jak czêsto to tylko mo¿liwe, ¿eby¶ nie zapomnia³a jak siê je¼dzi

No ja dok³adnie to samo mam z kierownic±! Za szybko skrêcam w prawo, a w lewo jeszcze te¿ za bardzo nie umiem wyczuæ

Tego sposobu ze skarpetk± w ¿yciu nie s³ysza³am! Spróbujê
Ale wiecie co? Zaczynam wierzyæ w to, ¿e pozytywne my¶lenie faktycznie przynosi pozytywne rezultaty.
Taki mam plan, ju¿ dzi¶ jecha³am kawa³ek przez miasto, od pracy T¯ do jego domu :P Ogólnie wszystko g³adko tylko raz jak zobaczy³am, ¿e pomarañczowe to takie opory mia³am, ¿eby gazu dodaæ ale nie mia³am wyj¶cia bo bym stanê³a na ¶rodku skrzy¿owania

Ja teraz mam problem z zakrêtami ale to z innego powodu - nie jestem przyzwyczajona do kierownicy bez wspomagania Pewnie, ¿e przynosi, mi T¯ jak siê zapisa³am na kurs ci±gle mówi³, ¿e muszê zdaæ za pierwszym, ¿e dobrze mi idzie i na pewno zdam. Mia³am w±tpliwo¶ci, jak ka¿dy, ale pomy¶la³am, ¿e skarpeta za³atwi sprawê i tak siê sta³o

Cytat:
Napisane przez ona_ona_ona Poka¿ wiadomo¶æ
Mam to samo, a w jakiej szkole je¼dzi³a¶?
Je¼dzi³am w OSK "AS" w Gdañsku. A Ty?

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tego ze skrapetk± te¿ nie s³ysza³am, szkoda ¿e nie wiedzia³am wcze¶niej

Powiem Wam co mi siê jeszcze skojarzy³o, niech ka¿dy interpretuje jak chce ale ja by³am w szoku jak sobie uswiadomi³am
W poniedzia³ek po tym nie zdanym egzaminie jak wysiada³am z auta pod blokiem swoim to znalaz³am 2z³, by³am tak zmêczona ¿e wzie³am je tylko do kieszeni. Dzi¶ jak o tym my¶lê to musia³ byæ jaki¶ znak! 2z³ - ¿e zdam na drugi dzieñ, za drugim razem - szczê¶liwa dwójka
Ja tam wierze w takie znaki od losu
Napewno zdasz! Wierzê w to I skarpetkê we¼ Nie wiem sk±d siê ten pomys³ wzi±³, ale teraz ka¿demu mówiê o tym amulecie szczê¶cia

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Aaa zapomnia³am najwa¿niejszego napisaæ Osoba od której bierzesz skarpetê musi Ci zawi±zaæ na niej supe³ :P Heh ten przes±d dzia³a tak jak zaginanie ostatniej strony w indeksie przez innego studenta ;D
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 20:41   #3203
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa zapomnia³am najwa¿niejszego napisaæ Osoba od której bierzesz skarpetê musi Ci zawi±zaæ na niej supe³ :P Heh ten przes±d dzia³a tak jak zaginanie ostatniej strony w indeksie przez innego studenta ;D
czekaj, czekaj, Ale supe³ na skarpetce czy ze sznurowade³?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osi±gniêty po³owicznie: Zastêpca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-12, 20:48   #3204
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Gratulacje dla Srebrnej smugi. tak naprawde je¼dziæ mo¿na siê nauczyæ samemy we w³asnym samochodzie bez instruktora! tak¿e praktyka i jeszcze raz praktyka! Pozdro!
BizuteRaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 05:54   #3205
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 719
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BizuteRaj Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje dla Srebrnej smugi. tak naprawde je¼dziæ mo¿na siê nauczyæ samemy we w³asnym samochodzie bez instruktora! tak¿e praktyka i jeszcze raz praktyka! Pozdro!
hmmm, tylko ¿e ja np mam du¿y i d³ugi samochód, to bez znaczenia? np robi±c ³uk? tylko siê nie smiejcie


chodzi mi o to ¿e jak ³ucza mnie na s³upki, to takim du¿ym te¿ tak mam robiæ?
pendraiw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 07:39   #3206
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pendraiw Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm, tylko ¿e ja np mam du¿y i d³ugi samochód, to bez znaczenia? np robi±c ³uk? tylko siê nie smiejcie


chodzi mi o to ¿e jak ³ucza mnie na s³upki, to takim du¿ym te¿ tak mam robiæ?
Kurcze... trochê ¼le Ciê ucz±... bo w³a¶nie potem wsi±dziesz w swój samochód i ju¿ zupe³nie inaczej trzeba bêdzie jechaæ.

Jeszcze ³uk to pó³ biedy ale np parkowanie równoleg³e... wszystko Ci siê rozjedzie.

Ja te¿ jak po kursie wsi±dê w moj± Omegê kombi to bêdê mieæ terapiê szokow±, bo Fabia taka zgrabniutka i ³atwa do opanowania... A¿ siê wczoraj zapyta³am I. kto to wymy¶li³, ¿eby uczyæ siê jazdy na takich ma³ych samochodach?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:17   #3207
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
czekaj, czekaj, Ale supe³ na skarpetce czy ze sznurowade³?
Supe³ na skarpetce

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3704709 6]Kurcze... trochê ¼le Ciê ucz±... bo w³a¶nie potem wsi±dziesz w swój samochód i ju¿ zupe³nie inaczej trzeba bêdzie jechaæ.

Jeszcze ³uk to pó³ biedy ale np parkowanie równoleg³e... wszystko Ci siê rozjedzie.

Ja te¿ jak po kursie wsi±dê w moj± Omegê kombi to bêdê mieæ terapiê szokow±, bo Fabia taka zgrabniutka i ³atwa do opanowania... A¿ siê wczoraj zapyta³am I. kto to wymy¶li³, ¿eby uczyæ siê jazdy na takich ma³ych samochodach? [/QUOTE]

Noo te¿ tak sobie teraz my¶lê, ¿e szkoda, ¿e na takich ma³ych bo jeszcze z oko³o miesi±c sobie poje¿d¿ê tico, które jest mniejsze nawet od kursowego yarisa, ale pó¼niej przyjdzie mi wsi±¶æ do peugeota 306 który jest strasznie d³uga¶ny w porównaniu z tymi autkami.. ju¿ siê bojê co to bêdzie

Dzisiaj bêdê je¼dziæ przez pó³ miasta A w pi±tek mam jechaæ do Sopotu i z powrotem, mam stresa bo ulice ¶rednio znam i jeszcze ciemno bêdzie bo w nocy..
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:28   #3208
ona_ona_ona
Przyczajenie
 
Avatar ona_ona_ona
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
Supe³ na skarpetce



Noo te¿ tak sobie teraz my¶lê, ¿e szkoda, ¿e na takich ma³ych bo jeszcze z oko³o miesi±c sobie poje¿d¿ê tico, które jest mniejsze nawet od kursowego yarisa, ale pó¼niej przyjdzie mi wsi±¶æ do peugeota 306 który jest strasznie d³uga¶ny w porównaniu z tymi autkami.. ju¿ siê bojê co to bêdzie

Dzisiaj bêdê je¼dziæ przez pó³ miasta A w pi±tek mam jechaæ do Sopotu i z powrotem, mam stresa bo ulice ¶rednio znam i jeszcze ciemno bêdzie bo w nocy.. :brzydal:
Ale spokojnie szeroko pusto i piêkne widoki Ja tam uwielbiam je¼dziæ wieczorami
A ja uczy³am siê w OSK Andrzej Przytu³a
ona_ona_ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:26   #3209
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro Ty znalaz³a¶ szczê¶liw± dwójkê, to mi grosik na drodze by wystarczy³

Na pewno wypróbujê sobie kilka dni przed egzaminem. Po prostu nie wyobra¿am sobie nie brania czego¶ przed egzaminem, bo bêd± mi siê trzês³y ³apy i nogi.
Hehe lepiej ¿eby¶ znalaz³a 1z³ wtedy pewno¶æ, ¿e zdasz za mocnym pierwszym razem

Ja nie wiem jak nie którzy mog± mieæ takie nerwy opanowane, serio gdyby mi siê noga trzês³a i rêce to bym w ¿yciu na miasto nie wyjecha³a

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ


Napewno zdasz! Wierzê w to I skarpetkê we¼ Nie wiem sk±d siê ten pomys³ wzi±³, ale teraz ka¿demu mówiê o tym amulecie szczê¶cia

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Aaa zapomnia³am najwa¿niejszego napisaæ Osoba od której bierzesz skarpetê musi Ci zawi±zaæ na niej supe³ :P Heh ten przes±d dzia³a tak jak zaginanie ostatniej strony w indeksie przez innego studenta ;D
Hihi dziêki ale ja ju¿ zda³am ale bêdê ten sposób przekazywaæ dalej

Cytat:
Napisane przez BizuteRaj Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje dla Srebrnej smugi. tak naprawde je¼dziæ mo¿na siê nauczyæ samemy we w³asnym samochodzie bez instruktora! tak¿e praktyka i jeszcze raz praktyka! Pozdro!
Dziêki tak tak, mój instruktor m±¿ pewnie mnie douczy w trybie natychmiastowym teraz bêdê go s³ucha³a ale jak wsi±de do swojego samochodu to hulaj dusza piek³a nie ma
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:57   #3210
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 20 068
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

ja jak zdawalam to nie bralam ¿adnych tabletek chocia¿ nerwy mia³am gorsze jak przed matur± hehe ale najbardziej stresowalam sie przed teori±, pó¼niej jak juz wsiadlam do auta to wszystkie nerwy opad³y i zaczê³o sie trze¼we my¶lenie i chyba dziêki temu zda³am, bo przy egzaminatorze czu³am sie jakbym zwyk³± eleczk± jecha³a z instruktorem, egzaminator nic sie nie czepia³ tylko wydawa³ polecenia i to dokladne polecenia, a po zdanym egzaminie oczywiscie zaraz zadryngalam do mojeo instruktora sie pochwalic i powiedzial ze trafilam na fajnego egzaminatora, jego kolegê (moj instruktor byl nie tak dawno egzaminatorem)
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARÊCZENI

JAKO ¯ONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podej¶ciem
madzia2306 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.