Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 10:18   #31
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A Mac is Beauty nie ma byc tylko w Douglasach? Tam tez uznaja B2M?
Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, żeby taka kolekcja tylko w D. była, więc dopóki nie wejdzie to potrzymam te opakowania
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:20   #32
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A Lipglass klejuch okropny, ale jak on cudnie wygląda... I przez to, że taki klejący, trzyma ten trójwymiar drobinek i ładnie powiększa usta. Jedenego kleika w kolekcji może warto mieć

Ale szał Mam to samo, ale nie wolno mi wydawać kasy, bo potrzebuję na studia podyplomowe i inne rzeczy związane z edukacją, a trochę to kosztuje Tymczasem już tylko w tym tygodniu poszalałam. Jak nie kosmetyki i perfumy, to ciuchy i buty, bielizna, albo sportowe rzeczy. Jedyny plus, że to takie "fazy", które przychodzą i odchodzą, nie wiem, czy też tak masz...może za tydzień będzie spokój

Jednego klejucha przebolejesz, dla efektu chyba warto .

Ja powinnam przystopować z szaleństwami typu 6 szminek TF w jednym tygodniu czy Foreo Luna i zacząć zbierać na nowe auto (nowe - używane, czyli po prostu młodsze ), bo moje to już staruch i trochę siara tym jeździć (aczkolwiek mam ten komfort, że kolejne zarysowania na parkingu już mnie nie martwią ). No i muszę meble do salonu kupić .
Niestety u mnie jest tak, że fazy miewam mniejsze lub większe, ale żeby całkiem mi zakupoholizm przeszedł, to niestety - dla poprawy tego stanu rzeczy musiałabym sobie w pierwszej kolejności Wizaż odłączyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:43   #33
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Corii za fajny pierwszy post - jest tam wszystko, co trzeba (jak zwykle zresztą ).
jakby coś ktoś miał do wrzucenia/ dopisania sensownego do tego pierwszego posta miał, to prosze dac znać

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
J
Nie wiem nawet czy mój aparat by to uchwycił, bo to był delikatny dzienniak ze stars'n'rockets w załamaniu. Może następnym razem, bo wyszło mi nawet nieźle.
Dziś testuję paletkę z Cinderelli i jest Do tej pory omijałam cienie z Maca, ale widzę że są naprawdę niezłe. Bardzo łatwo się z nimi pracuje
Uchwyci,uchwyci

Ja w macu to od cienie zaczynałam i jak już zaczełam, to zadnych innych cienie nie chciałam i w sumei mam prawie tylko maca, plus 4 naked, ale to wyjątek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:24   #34
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też wzięłam w ciemno, pomimo tego, że kupowałam stacjonarnie. Od razu poprosiłam o najjaśniejszy. I powiem Ci, że naprawdę jest jasny. Na szczęście okazał się dobry i żółtawy, nie robi pandy, jest nieco jaśniejszy, niż najjaśniejsze podkłady, nadaje się więc i pod oczy i na twarz, nie ciemnieje. Także jeśli jesteś blada (a z tego, co kojarzę, jesteś?) to możesz brać 0,5. Ja jestem jakieś NC10 z oliwkowymi tonami. W razie czego zawsze można odrobinę przyciemnić na twarzy, a z rozjaśnieniem byłby już problem.
Usiłowałam zrobić zdjęcie, ale nie umiem, strasznie przekłamuje kolory, poza tym też kolor jest inny zależnie od użytej ilości - LM jest mocno napigmentowany, gęsty. Na wszelki wypadek jednak dodaję - od lewej Magic HR 01, Mineralize NC15 i LM 0,05. Jeśli pasuje Ci kolor Mineralize NC15, to LM 0,5 będzie dobra i możesz od razu zamawiać online

A Lipglass klejuch okropny, ale jak on cudnie wygląda... I przez to, że taki klejący, trzyma ten trójwymiar drobinek i ładnie powiększa usta. Jedenego kleika w kolekcji może warto mieć

Ale szał Mam to samo, ale nie wolno mi wydawać kasy, bo potrzebuję na studia podyplomowe i inne rzeczy związane z edukacją, a trochę to kosztuje Tymczasem już tylko w tym tygodniu poszalałam. Jak nie kosmetyki i perfumy, to ciuchy i buty, bielizna, albo sportowe rzeczy. Jedyny plus, że to takie "fazy", które przychodzą i odchodzą, nie wiem, czy też tak masz...może za tydzień będzie spokój

Też o tym pomyślałam i swoje opakowania zamierzałam na tą okoliczność od razu wymienić na szminki i nie czekać na Mac is Beauty
To wezmę 0,5 przy najbliższej zniżce, bo też jestem w okolicach NC10. Helenkę 01 miałam, więc to porównanie dużo mi daje, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
jakby coś ktoś miał do wrzucenia/ dopisania sensownego do tego pierwszego posta miał, to prosze dac znać

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


Uchwyci,uchwyci

Ja w macu to od cienie zaczynałam i jak już zaczełam, to zadnych innych cienie nie chciałam i w sumei mam prawie tylko maca, plus 4 naked, ale to wyjątek
Ja mam głównie Ingloty i bardzo je lubię Na UD się czaję cały czas i tylko rozsądek mnie powstrzymuje - przy Macu milczał ale na dobre wyszło. Pojedynczych cieni raczej nie będę kupować (może Patinę), ale na jakąś ciekawą paletkę jeszcze się skuszę.
Od czego ja zaczynałam hmm... Chyba od Studio Fixa w pudrze.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:37   #35
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, żeby taka kolekcja tylko w D. była, więc dopóki nie wejdzie to potrzymam te opakowania
Mi takie info przkazała macówka jak byłam ostatnio na zakupach, że u nich nie będzie, a jedynie na stoiskach w D.

Dlatego też sie zastanawiam czy w D. przyjmuja opakowania B2M

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jednego klejucha przebolejesz, dla efektu chyba warto .

Ja powinnam przystopować z szaleństwami typu 6 szminek TF w jednym tygodniu czy Foreo Luna i zacząć zbierać na nowe auto (nowe - używane, czyli po prostu młodsze ), bo moje to już staruch i trochę siara tym jeździć (aczkolwiek mam ten komfort, że kolejne zarysowania na parkingu już mnie nie martwią ). No i muszę meble do salonu kupić .
Niestety u mnie jest tak, że fazy miewam mniejsze lub większe, ale żeby całkiem mi zakupoholizm przeszedł, to niestety - dla poprawy tego stanu rzeczy musiałabym sobie w pierwszej kolejności Wizaż odłączyć .
Co sie przejmujesz, my mamy takie jeszcez z biednych czasow studenckich, az cud, że to jescze jezdzi. Jeszcze troche czasu i to nie będzie wstyd tylko szpan, jak teraz z odnowionymi duzymi fiatami

W sumie jezdzimy tym tylko na zakupy ze 2 razy w tygodniu, to nie widzimy sensu wydawac kilkadziesiąt tysi po to, zeby wozic czasem siaty z carrefoura

Zawsze sie smieje, ze plus taki, że mozna w nim zostawic cokolwiek, bo zlodziejowi nawet do głowy nie przyjdzie, żeby do niego podejsc
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:49   #36
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jesteem!

Ja póki co jestem spokojna, w rozpisce jak byl stoi w salonach MAC, Douglasach i online także ciagle wierzę, że jednak bedzie w sprzedaży. Poza tym tak jak panna mrau mówi, to za duża i za dobra kolekcja, żeby jej w salonach nie było...

Szlag, biorę tę konturówkę Heroine.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:58   #37
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jednego klejucha przebolejesz, dla efektu chyba warto .

Ja powinnam przystopować z szaleństwami typu 6 szminek TF w jednym tygodniu czy Foreo Luna i zacząć zbierać na nowe auto (nowe - używane, czyli po prostu młodsze ), bo moje to już staruch i trochę siara tym jeździć (aczkolwiek mam ten komfort, że kolejne zarysowania na parkingu już mnie nie martwią ). No i muszę meble do salonu kupić .
Niestety u mnie jest tak, że fazy miewam mniejsze lub większe, ale żeby całkiem mi zakupoholizm przeszedł, to niestety - dla poprawy tego stanu rzeczy musiałabym sobie w pierwszej kolejności Wizaż odłączyć .

Jakie szminki TF wzielas ?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 12:17   #38
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cinderella, Toledo i Bao Bao Wan dostępne w sklepie online.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:05   #39
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Royal Ball już wyprzedana
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:08   #40
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jesteem!

Ja póki co jestem spokojna, w rozpisce jak byl stoi w salonach MAC, Douglasach i online także ciagle wierzę, że jednak bedzie w sprzedaży. Poza tym tak jak panna mrau mówi, to za duża i za dobra kolekcja, żeby jej w salonach nie było...

Szlag, biorę tę konturówkę Heroine.

Oby Tez bym chętnie coś capnęła na B2M.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:33   #41
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kliknelam dwa lakiery i beauty powder z bao bao
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:36   #42
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kliknelam dwa lakiery i beauty powder z bao bao
Te lakiery są
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:49   #43
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Te lakiery są
Wzięłam zielony i niebieski dziwi mnie, że są w cenie 46 bo te limitki to zazwyczaj po 70
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:06   #44
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
MAC internetowy : http://www.maccosmetics.pl/. I w Douglasie online sporo MACzków.
Dzięki.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:15   #45
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi takie info przkazała macówka jak byłam ostatnio na zakupach, że u nich nie będzie, a jedynie na stoiskach w D.

Dlatego też sie zastanawiam czy w D. przyjmuja opakowania B2M
Czasami dziewczyny tu na wątku są bardziej na bieżąco niż sprzedawcy w salonach
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:45   #46
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kliknęłam Summer Opal z Bao Bao Wan
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:53   #47
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Co sie przejmujesz, my mamy takie jeszcez z biednych czasow studenckich, az cud, że to jescze jezdzi. Jeszcze troche czasu i to nie będzie wstyd tylko szpan, jak teraz z odnowionymi duzymi fiatami

W sumie jezdzimy tym tylko na zakupy ze 2 razy w tygodniu, to nie widzimy sensu wydawac kilkadziesiąt tysi po to, zeby wozic czasem siaty z carrefoura

Zawsze sie smieje, ze plus taki, że mozna w nim zostawic cokolwiek, bo zlodziejowi nawet do głowy nie przyjdzie, żeby do niego podejsc
No trochę się przejmuję, bo codziennie do roboty dojeżdżam, a tam mało kto ma gorsze auto od mojego . Ale nic to, mąż jeździ lepszym, to jak będę chciała przyszpanować, to od niego pożyczę .

A tak serio, to wcale nie przejmuję się tym, jak kto mnie ocenia pod kątem samochodu, ale dla własnej wygody i komfortu, że nic mi się nie rozsypie po drodze, wolałabym już zmienić .

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Jakie szminki TF wzielas ?
Z Lips&Boys wzięłam: Alejandro, Luciano, Giacomo, Patrick, Michael i Flynn. Na razie używałam tylko Alejandro i Flynn.

Poza tym mam jeszcze Nude Vanille, Violet Fatale, Crimson Noir i z serii shine Smitten.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Royal Ball już wyprzedana
No własnie widzę .
Może dorzucą, a może i w Douglasie online będzie tak kolekcja .

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Czasami dziewczyny tu na wątku są bardziej na bieżąco niż sprzedawcy w salonach
Chyba nawet często
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:55   #48
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy ktoś doradzi co warto kupić?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 16:04   #49
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja kliknęłam paletkę Cinderella i zastanawiałam się nad Beauty Powder Bao Bao, ale chyba nie byłabym zadowolona
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 17:48   #50
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ouesu...znowu zgrzeszyłam ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:04   #51
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przyszłam i ja

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś szminki z Toledo. Opera, Victoriana i Tenor Voice piękne. Gdybym nie miałam już tyle czwrwieni, to wzięłabym wszystkie. Najbardziej jednak podoba mi się Victoriana. Jest najchłodniejsza, nawet lekko wpada w róż, niemniej nadal to czerwień. Na Twoim miejscu bym brała . Stosunkowo niedawno sama nie wyobrażałam sobie siebie w czerwieniach, a teraz to mój ulubiony kolor.




Ja powinnam przystopować z szaleństwami typu 6 szminek TF w jednym tygodniu czy Foreo Luna i zacząć zbierać na nowe auto (nowe - używane, czyli po prostu młodsze ), bo moje to już staruch i trochę siara tym jeździć (aczkolwiek mam ten komfort, że kolejne zarysowania na parkingu już mnie nie martwią ). No i muszę meble do salonu kupić .
Niestety u mnie jest tak, że fazy miewam mniejsze lub większe, ale żeby całkiem mi zakupoholizm przeszedł, to niestety - dla poprawy tego stanu rzeczy musiałabym sobie w pierwszej kolejności Wizaż odłączyć .
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Co sie przejmujesz, my mamy takie jeszcez z biednych czasow studenckich, az cud, że to jescze jezdzi. Jeszcze troche czasu i to nie będzie wstyd tylko szpan, jak teraz z odnowionymi duzymi fiatami

W sumie jezdzimy tym tylko na zakupy ze 2 razy w tygodniu, to nie widzimy sensu wydawac kilkadziesiąt tysi po to, zeby wozic czasem siaty z carrefoura

Zawsze sie smieje, ze plus taki, że mozna w nim zostawic cokolwiek, bo zlodziejowi nawet do głowy nie przyjdzie, żeby do niego podejsc

Dziękuję OluM za opinie o Victorianie właśnie ją kupiłam, moja pierwsza czerwień - ciekawe jak to z nią będzie

No i odnalazłam na wątku moje siostry motoryzacyjne
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:11   #52
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ouesu...znowu zgrzeszyłam ...
pochwal się

ja się załamałam ... tak czekałam na Burmese Kiss i wyprzedana
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:17   #53
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pochwal się
No cóz, takżesmy gadały o szminkach, ze zmiękła mi rurka i pojechałam do Maca capnac ostatnią Victorianę ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:33   #54
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Przyszłam i ja






Dziękuję OluM za opinie o Victorianie właśnie ją kupiłam, moja pierwsza czerwień - ciekawe jak to z nią będzie

No i odnalazłam na wątku moje siostry motoryzacyjne

Trzymam kciuki za zadowolenie z Victoriany
Sama pewnie też ją capnę, bo już za długo mnie prześladuje
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóz, takżesmy gadały o szminkach, ze zmiękła mi rurka i pojechałam do Maca capnac ostatnią Victorianę ...
No proszę
Ja Cię rozgrzeszam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:37   #55
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy one są warte uwagi?

http://www.maccosmetics.pl/product/s...bre/index.tmpl
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:45   #56
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Sama pewnie też ją capnę, bo już za długo mnie prześladuje

No proszę
Ja Cię rozgrzeszam
No ja myśle, bo to między innymi też przez Twoje "marudzenie" o niej
To klikaj klikaj, zeby sprawiedliwosci stało sie zadosc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:48   #57
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóz, takżesmy gadały o szminkach, ze zmiękła mi rurka i pojechałam do Maca capnac ostatnią Victorianę ...
Nie dziwię się, śliczna jest Sama miałam na nią ochotę, ale na razie stopuję z pomadkami.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:51   #58
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, śliczna jest Sama miałam na nią ochotę, ale na razie stopuję z pomadkami.
Ech, sama miałam z nimi stopowac i widzisz, jednej sobie jednak nie odmówiłam No ale, mialam brac Royal Ball, jednakze skoro źle mi w niej było, to pocieszyłam sie w czerwieni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:14   #59
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kliknęłam Victorianę, ale to nie wszystko. Dorzuciłam kopciuszkowy lipglass Glass Slipper i 3 konturówki - Edge to Edge, Chick Trick i Rosy Rim. Wzięłabym też Royal Ball, ale nie było. Nadaję się na terapię odwykową
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:24   #60
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Kliknęłam Summer Opal z Bao Bao Wan
witaj w klubie
jestem ogromnie ciekawa, zwłaszcza, że do momentu jak dostałam maila, że kolekcja jest online to nawet jednego swatcha z tej kolekcji nie widziałam a klikałam z telefonu zamowienie i nawet za dobrze koloru nie obczaiłam
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ouesu...znowu zgrzeszyłam ...


haha ale jesteśmy grzesznice tu...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.