Fryzjer w Lubinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 08:17   #31
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Dziewczyny a co możecie powiedzieć na temat układania włosów, jeśli chodzi o salon Her fashion..? Czy szefowa Ania dobrze układa i trwale? Musze mieć super ułożone na cały dzień i noc (będę świadkową na weselu ). A strasznie się boję, że fryzjer średnio poradzi sobie z moimi włosami, które są cienkie i byle wiatr mi burzy fryzury, mimo, ze lakieru daję pół tony
A czy któraś z Was była może w salonie fryzjersko-kosmetycznym na ul. Asnyka 2? Merlin się nazywa. I to samo pytanie..jak tam układają włosy?
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:51   #32
daisy_m
Przyczajenie
 
Avatar daisy_m
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co możecie powiedzieć na temat układania włosów, jeśli chodzi o salon Her fashion..? Czy szefowa Ania dobrze układa i trwale? Musze mieć super ułożone na cały dzień i noc (będę świadkową na weselu ). A strasznie się boję, że fryzjer średnio poradzi sobie z moimi włosami, które są cienkie i byle wiatr mi burzy fryzury, mimo, ze lakieru daję pół tony
A czy któraś z Was była może w salonie fryzjersko-kosmetycznym na ul. Asnyka 2? Merlin się nazywa. I to samo pytanie..jak tam układają włosy?
Ja mam ciężkie włosy i jak najbardziej jestem zadowolona. Radziłabym Ci podejść wcześniej i na przykład zapytać się jak ona widzi uczesanie Ciebie albo umówić się na uczesanie próbne.
daisy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 15:45   #33
Aleksandra244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Ja znam super faceta robi włosy super i nie tak drogo u siebie w domu dostałam to czego dokładnie oczekiwałam teraz wyglądam wspaniale wiele moich koleżanek do niego chodzi jeżeli ktoś chce numer to podam naprawdę polecam
Aleksandra244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 10:21   #34
nikaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Lubinie

ups pomyliłam wątek:P

Edytowane przez nikaad
Czas edycji: 2011-12-07 o 10:23 Powód: pomyłka
nikaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:37   #35
magda170295
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Ja chodzę do salonu fryzjerskiego MERLIN na Asnyka 2 , w stronę Obory w tym roku byłam tam ostatnio ze 3 razy,super fryzjerki Wioletta i Beatka fajnie dobierają fryzurę ,robiłam balejage z kolorem na długie włosy plus strzyżenie i modelowanie i zapłaciłam 125 zł wysoka jakośc w dobrej cenie
Super atmosfera,zapalone świeczki zapachowe, leci cichutko fajna muzyczka,pełen relaks.
Mój mąż też się tam strzyże za 13 zł.
Ostatnio dostałam kartę stałego klienta z 10% rabatem na wszystkie zabiegi fryzjerskie.Już kilka koleżanek namówiłam też sa bardzo zadowolone.Polecam!!!kl aski:
magda170295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 13:40   #36
kasial1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Cytat:
Napisane przez fikcjastycznie Pokaż wiadomość
mogę wam polecić salon na modrzewiowej (przy wieżowcach, wchodzi się po schodkach). nic ekskluzywnego, całkiem tanio, ale po wyjściu miałam strasznie puszyste, lekkie włosy i dobrze się układały. cena/jakość=11/10
swoją drogą, obok jest chyba najtańszy i najlepszy fryzjer męski w mieście, ścięcie maszyną 5 zł i mega fryzjer, także jeżeli wasz chłop szuka alternatywy to polecam
fakt jest tanio i można wyjść zadowolonym ale tylko jeśli chodzi o szybkie ścięcie...kiedyś robiłam balejaż i muszę przyznać że już dawno nikt mi tak włosów nie spartolił....żółty zamiast blond...echhh...już nie farbuje włosów wole szybkie ścięcie kosztuje zazwyczaj do 15 zł
kasial1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:10   #37
Farizah
Raczkowanie
 
Avatar Farizah
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Ja polecam salon Karina na odrodzenia 2/4. Mieszkalam przez rok nad nimi i czesto chodzilam ceny maja przystepne i swietna obsluga
Farizah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 17:03   #38
cuprum6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Lubinie

Polecam Adriana na polnym - profesionalista
cuprum6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 07:41   #39
bibbi1008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Lubinie

A ja Adriana ogradzam. Ceny kosmiczne, za samo ścięcie końcówek zapłaciłam 50 zł, za farbowanie beznadziejnymi farbami, które zmywają się po pierwszym myciu 180. Jak dla mnie to jedno wielkie szoł, a nie fryzjerstwo. Ja na pewno więcej się tam nie pojawię.
bibbi1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 08:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.